Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

III CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI BIEG DLA DZIECI

Miejsce i termin: Bochnia, 2017-07-01
Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM
ul. Regis 2, 32-700 Bochnia
http://www.auxilium-fundacja.org.pl
Opis zawodów: Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 15:00 .
Dystans jaki zawodnicy mają do pokonania uzależniony jest od wieku uczestników.
Biegi dla dzieci będą rozgrywane w klasyfikacji dziewcząt i klasyfikacji chłopców w następujących kategoriach wiekowych (godziny startu podane orientacyjnie)
• Bieg Bąbla ( 2013 i młodsi) dystans: 100 metrów, godzina 15.00
• Bieg Krasnala ( 2009 – 2012 ) dystans: 500 metrów, godzina 15.15
• Bieg Juniora ( 2000 – 2008 ) dystans: 1000 metrów, godzina 15.30
W przypadku biegu dla Bąbla dopuszcza się asystę rodzica (opiekuna
Wpisowe i wpłata: Osoby, które chcą udzielić darowizny na rzecz Ali i Hani proszone są o dokonanie przelewu według następujących zasad:
•Darowiznę należy przekazać przelewem na konto fundacji Auxilium.
Numer Konta 10 2490 0005 0000 4600 2682 1716
Alior Bank Fundacja Pomocy Osobom niepełnosprawnym oraz dzieciom i młodzieży Auxilium ul. Regis 2, 32-700 Bochnia z opisem tytułu: „darowizna dla Ali i Hani w Biegu dla Dzieci”.
•Darowiznę można przekazać w Biurze Zawodów w dniu 1.07.2017 (do puszki).
Darowizna raz wniesiona i przekazana na rzecz podopiecznych nie podlega zwrotowi.
Limit zawodników: 300
Strona WWW: http://www.biegsolny.pl/bieg-dla-dzieci/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Anioł Julia Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
2 Anioł Aleksandra Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
3 Banach Sandra bratucice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
4 Barańska Kamila Stanisławice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
5 Ból Piotr Wiśnicz Mały wg. regulaminu zawodów BrakNIE
6 Ból Krzysztof Wiśnicz Mały wg. regulaminu zawodów BrakNIE
7 Budzyn Filip Bochnia wg. regulaminu zawodów brakNIE
8 Bulanda Kamil Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
9 Bulanda Magdalena Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
10 Chudecka Lena Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
11 Czekaj Wojtek Stanisławice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
12 Daniec Kornelia Bochnia wg. regulaminu zawodów OrganizatoNIE
13 Długosz Natalia Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
14 Duraj Milena Kraków wg. regulaminu zawodów Krakowskie kociczki NIE
15 Florkiewicz Filip Kraków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
16 Gajli Kacper Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
17 Gawor Patryk Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
18 Gibała Bartłomiej Bochnia wg. regulaminu zawodów OrganizatorNIE
19 Gorczyca Łukasz Jodłówka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
20 Hełmecka Weronika Cichawka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
21 Hełmecki Hubert Cichawka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
22 Kaczmarczyk Gabrysia Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
23 Kaczmarczyk Zuzia Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
24 Kaliszka Julia Zakrzowiec wg. regulaminu zawodów ZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGENIE
25 Kaliszka Aleksandra Zakrzowiec wg. regulaminu zawodów ZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGENIE
26 Kaptur Zofia Kraków wg. regulaminu zawodów Krakowskie kociczki NIE
27 Kaptur Łucja Kraków wg. regulaminu zawodów Krakowskie kociczkiNIE
28 Kawa Oliwia Wola Dębińska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
29 Kawa Julia Wola Dębińska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
30 Kędziora Antosia Kraków wg. regulaminu zawodów SIITNIE
31 Kędziora Adaś Kraków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
32 Kędziora Zosia Kraków wg. regulaminu zawodów SIITNIE
33 Kłosowski Michał Kraków wg. regulaminu zawodów Los Trepos CompanierosNIE
34 Kłósek Adam Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
35 Kroczek Adaś Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
36 Kroczek Ania Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
37 Kurtyka Filip Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
38 Łazarz Stanisław Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
39 Mikulska Ewa Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
40 Motyka Patryk Bochnia wg. regulaminu zawodów organizatorNIE
41 Mróz Kasia Kraków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
42 Nowakowski Antoni Jodłówka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
43 Nycz Amelia Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
44 Olewiński Jakub Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
45 Profus Wojciech Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
46 Przepiórka Oliwia Bucze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
47 Przybysławska Aleksandra Bucze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
48 Przybysławska Emilia Bucze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
49 Rak Jakub Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
50 Rozum Antoś Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
51 Sak Zuzanna Stanisławice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
52 Sądel Kacper Baczków wg. regulaminu zawodów ZSG StanisławiceNIE
53 Sroka Jakub Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
54 Starczeus Wiktoria Stanisławice wg. regulaminu zawodów brakNIE
55 Starczeus Aleksander Stanisłaiwce wg. regulaminu zawodów brakNIE
56 Struzik Jakub Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
57 Struzik Antoś Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
58 Struzik Leoś Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
59 Synowiec Sabina Bratucice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
60 Synowiec Julia Buczków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
61 Szeliga Iwo Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
62 Szeliga Iga Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
63 Szewczyk Karina Stanisławice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
64 Szewczyk Klaudia Stanisławice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
65 Szewczyk Kacper Stanisławice wg. regulaminu zawodów ZSG StanisławiceNIE
66 Śliwa Nikodem Bochnia wg. regulaminu zawodów brakNIE
67 Tkaczyk Dezyderiusz Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
68 Tomasik Krzysztof bochnia wg. regulaminu zawodów -NIE
69 Twardosz Karolina Bochnia wg. regulaminu zawodów PSP nr 7 w BochniNIE
70 Udowolska Natalia Biała Podlaska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
71 Wierzbicka Weronika Kraków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
72 Wierzbicka Marysia Kraków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
73 Wolicka Julia Gumniska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
74 Wolicki Jan Gumniska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
75 Wolny Tomasz Proszówki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
76 Woś Milena Zagórze wg. regulaminu zawodów UKS Lider SierczaNIE
77 Woś Sebastian Zagórze wg. regulaminu zawodów UKS Lider SierczaNIE
78 Woźniak Judyta Kraków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
79 Wójcik Patryk Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
80 Wójcik Tymon Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
81 Wygoda Karol Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
82 Wygoda Filip Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
83 Zając Milena Łapczyca wg. regulaminu zawodów BrakNIE
84 Zając Inga Łapczyca wg. regulaminu zawodów BrakNIE
85 Zawada Arkadiusz Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
86 Zawada Dariusz Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
87 Zuzia Gabriela Bochnia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
88 Żyta Maciej Jarosław wg. regulaminu zawodów BrakNIE


Close