Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XI BIEG DYCHA SIEKIERNIKA

Miejsce i termin: Krościenko Wyżne, 2017-08-27
Organizator: * Wójt Gminy Krościenko Wyżne
* Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
* Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSIK” w Krościenku Wyżnym
* Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym
Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE:
* 27.08.2017 ( niedziela ) - Krościenko Wyżne ( powiat krośnieński )
* Start biegu na dyst. 10 km godz. 14.00 - Stadion GOSiR
* Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem chipów zwrotnych.
* Chipy będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów
* Biuro Zawodów czynne: od godz 9.30

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: * Za zgłoszenie uważa się wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej (płatność on-line przez stronę firmy Chronotex)
1. Bieg Główny "Dycha Siekiernika"
 do dnia 24.08.2017r - kwota 30 zł.
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 40 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 50 zł.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bernat Wojciech Ryki 10 km biegusiem.pl
2 Broda Łukasz Rzeszów 10 km Piękne i Brodacze
3 Buczko Grzegorz Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów / IPA Przemyśl
4 Foryś Włodzimierz Jasło 10 km ULKS Technik Trzczinica
5 Gosztyła Patryk Domaradz 10 km Brzozowski Klub Biegacza
6 Gubernat Bartosz Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
7 Kamiński Andrzej Kroscienko Wyżne 10 km Brak
8 Kamuda Grzegorz Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów
9 Kin Rafał Odrzykoń 10 km AZS PWSZ KROSNO
10 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów
11 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów
12 Przybytek Dariusz Ruda Śląska 10 km niezrzeszonyTAK
13 Radzik Robert Biała Niżna 10 km 1991TAK
14 Rościński Franciszek Zahutyń. Sanok 10 km Brak
15 Sarna Kamil Krasne 10 km Brak
16 Szczygieł Anna Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów
17 Tutak Daniel Krosno 10 km Furiosi Polanka
18 Uchacz Kacper Brzegi 10 km Fc Gwarek
19 Uram Wojciech Jaszczew 10 km Brak
20 Walat Adrian Rzeszów 10 km WWF UR
21 Wróbel Tomasz Łowczówek 10 km BrakTAK


Close