займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XI BIEG DYCHA SIEKIERNIKA

Miejsce i termin: Krościenko Wyżne, 2017-08-27
Organizator: * Wójt Gminy Krościenko Wyżne
* Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
* Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSIK” w Krościenku Wyżnym
* Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym
Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE:
* 27.08.2017 ( niedziela ) - Krościenko Wyżne ( powiat krośnieński )
* Start biegu na dyst. 10 km godz. 14.00 - Stadion GOSiR
* Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem chipów zwrotnych.
* Chipy będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów
* Biuro Zawodów czynne: od godz 9.30

W BIEGACH UCZESTNICZYĆ MOGĄ TYLKO OBYWATELE KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: * Za zgłoszenie uważa się wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej (płatność on-line przez stronę firmy Chronotex)
1. Bieg Główny "Dycha Siekiernika"
 do dnia 24.08.2017r - kwota 30 zł.
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 40 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 50 zł.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 10 km BrakNIE
2 Amrozkiewicz - Gromek Judyta Sanok 10 km Amrozkiewicz TeamTAK
3 Bernat Wojciech Ryki 10 km biegusiem.plNIE
4 Biedka Marcin Krosno 10 km KKB MOSIR KROSNO / KM PSP KROSNOTAK
5 Biskup Mariusz Jedlicze 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
6 Blajer Elżbieta Rzeszów 10 km BrakTAK
7 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
8 Brela Jakub Jedlicze 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
9 Broda Łukasz Rzeszów 10 km Piękne i BrodaczeNIE
10 Buczko Grzegorz Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów / IPA PrzemyślTAK
11 Cisek Andrzej Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
12 Ciuła Tomasz Krakow 10 km 1981TAK
13 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne 10 km BrakNIE
14 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
15 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczNIE
16 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
17 Dudek Sylwester Rudnik 10 km LKB RudnikNIE
18 Fedak Grzegorz Sanok 10 km 1978TAK
19 Foremna Beata Kraków 10 km BrakTAK
20 Foryś Włodzimierz Jasło 10 km ULKS Technik TrzczinicaTAK
21 Furs Teodor CISNA 10 km Pierdzące zająceTAK
22 Gadela Grzegorz Krosno 10 km Nieważne który, nieważne jak, byle dobiecTAK
23 Gierula Grzegorz Łężany 10 km BrakTAK
24 Ginda Jan Rymanów 10 km bog -marNIE
25 Golonka Mateusz Gorlice 10 km Gukla Bratkowice korzeniowski.plNIE
26 Gosztyła Patryk Domaradz 10 km Brzozowski Klub BiegaczaNIE
27 Górniak Kamil Widacz 10 km Finisz RymanówTAK
28 Górniak Stanisław Widacz 10 km Finisz RymanówTAK
29 Grabska Renata Rzesżów 10 km BrakTAK
30 Gubernat Bartosz Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
31 Gwizdała Kacper Rzeszów 10 km BrakTAK
32 Haduch Jerzy Pisarowce 10 km Sanok i OkoliceTAK
33 Honkisz Maciej Krosno 10 km BrakTAK
34 Jajesnica Marian Jedlicze 10 km MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
35 Janocha Maciej Świerzowa Polska 10 km MJE TEAMTAK
36 Jaśtal Piotr Domaszowice 10 km LKB RUDNIKTAK
37 Kamiński Andrzej Kroscienko Wyżne 10 km BrakNIE
38 Kin Rafał Odrzykoń 10 km AZS PWSZ KROSNOTAK
39 Klocek Konrad Łężyny 10 km BrakTAK
40 Kochański Tomasz Jedlicze 10 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
41 Kolanko Michał Krościenko Wyżne 10 km InfoSoftware Polska/NOWAJANIE
42 Koza Jan Cisna 10 km Lokomotiv MajdanTAK
43 Krukar Adam Iwonicz 10 km BrakNIE
44 Kubiec Dawid Starachowice 10 km JuventaTAK
45 Kurcoń Jarosław Chorkówka 10 km Błękitni ŻeglceTAK
46 lipa Wojciech Rzeszów 10 km Rzeszowskie gazela i gepardy NIE
47 Litwin Bartłomiej Wrocanka 10 km Biegam bo BiegamTAK
48 Lorenc Maciej Krosno 10 km Nie mamTAK
49 Łyżnicki Zygmunt Mszana Dolna 10 km MOK Mszana DolnaTAK
50 Makuch Joanna Cieszanów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
51 Matusik Oskar Cisna 10 km BrakNIE
52 Michna Paweł Krościenko Wyżne 10 km BrakNIE
53 Mika Mirosław Krosno 10 km BrakTAK
54 Mikuszewski Łukasz Krasne 10 km BrakNIE
55 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
56 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
57 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów 10 km BrakTAK
58 Ogłuszka Michał Gorlice 10 km SAFEPRO Usługi BHPTAK
59 Olejarski Oskar Blizne 10 km Brzozowski Klub Biegacza TAK
60 Pająk-Cieśla Joanna Krosno 10 km BrakTAK
61 Panaś Artur Szczepańcowa 10 km Zamczysko TeamNIE
62 Pasierbek Marek Niebieszczany 10 km Run Energy SanokNIE
63 Patla Ewa Krosno 10 km BrakTAK
64 Patrylak Patryk Zalesie 10 km BrakNIE
65 Pelczar Maciej Krosno 10 km BrakTAK
66 Potaczek Justyna Niedźwiedź 10 km MOK Mszana DolnaTAK
67 Prajzner Marta Krościenko Wyżne 10 km BrakNIE
68 Przybytek Dariusz Ruda Śląska 10 km niezrzeszonyTAK
69 Radzik Robert Biała Niżna 10 km 1991TAK
70 Rajchel Piotr Przysietnica 10 km BrakTAK
71 Rodzinka Jan Zręcin 10 km KB,,Athletic,,ZręcinNIE
72 Rojek Józef Ropczyce 10 km TeaMTAK
73 Rościński Franciszek Zahutyń. Sanok 10 km BrakNIE
74 Rutkowski Łukasz Zalesie 10 km BrakTAK
75 Sanocki Marcin Jedlicze 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
76 Sarna Kamil Krasne 10 km BrakNIE
77 Sienko Marcin Bachórz 10 km BrakTAK
78 Siwak Ryszard Kraków 10 km Team Ryś SkiTAK
79 Słotwiński Damian Złoczew 10 km BrakTAK
80 Stankiewicz Jacek Dukla 10 km BrakTAK
81 Szczurek Krzysztof Kraków 10 km Scurki TeamTAK
82 Szczygieł Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
83 Szelc Marcin Krosno 10 km KKB Mosir KrosnoTAK
84 Szelc Artur Krościenko Wyżne 10 km Biegam bo BiegamNIE
85 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
86 Szmyd Jan Krościenko Wyżne 10 km KB Krościenko WyżneNIE
87 Tabor Piotr Rzeszów 10 km www.tylmanowa.euTAK
88 Tracz Łukasz Radymno 10 km www.treningfizjoterapia.plTAK
89 Tutak Daniel Krosno 10 km Furiosi PolankaNIE
90 Uchacz Kacper Brzegi 10 km Fc GwarekTAK
91 Ulanowski Ireneusz Pawłokoma 10 km BrakTAK
92 Uram Wojciech Jaszczew 10 km BrakNIE
93 Urbański Józef Krosno 10 km KKB Mosir KrosnoTAK
94 Walat Adrian Rzeszów 10 km WWF URNIE
95 Wałachowski Wojciech Rzeszów 10 km BrakTAK
96 Ważny Stanisław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
97 Ważny Renata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
98 Winiarski Karol Żeglce 10 km Błękitni ŻeglceTAK
99 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 10 km 1955TAK
100 Wójcik Jacek Godowa 10 km BrakNIE
101 Wróbel Tomasz Łowczówek 10 km BrakTAK
102 Wydra Jan Mszana Dolna 10 km MOK Mszana DolnaTAK
103 Wywłoka Paulina Wierzbna 10 km www.treningfizjoterapia.plTAK
104 Zajchowski Marek Moderówka 10 km ULKS Technik TrzcinicaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close