Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XIV BIEG SZLAKIEM PARTYZANTÓW Z LUBATOWEJ

Miejsce i termin: Lubatowa, 2017-07-23
Organizator: Towarzystwo Miłośników Lubatowej

Współorganizatorzy:
Gimnazjum Publiczne imienia Jana Pawła II w Lubatowej,
Iwonicki Klub Narciarski „Górnik”,
Ochotnicza Straż Pożarna w Lubatowej,
Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Lubatowej,
UKS „Partyzant” w Lubatowej
Opis zawodów: Bieg odbędzie się 23 lipca 2017 r. w Lubatowej. Początek zawodów o godzinie 13.30 przy Szkole Podstawowej w Lubatowej. Celem zawodów jest uczczenie Pamięci Partyzantów Zamordowanych w Lesie Grabińskim

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: wpisowego nie pobiera się, darowizny w ramach podziękowania można wpłacać na konto stowarzyszenia
54 8636 0005 2001 0002 9971 0001
Bank Spółdzielczy w Rymanowie, ul. Rynek 14, 38-480 Rymanów
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Biskup Mariusz Jedlicze wg, regulaminu biegu Muks Podkarpacie JedliczeNIE
2 Albrycht Robert Lubatowa wg, regulaminu biegu MTB MOSiR DuklaNIE
3 Bielamowicz Dariusz Jaslo wg, regulaminu biegu Piaseczno Running TeamNIE
4 Bieszczad Mateusz wojaszówka wg, regulaminu biegu KKB Mosir KrosnoNIE
5 Bieszczad Ilona wojaszówka wg, regulaminu biegu KKB Mosir KrosnoNIE
6 Biskup Jakub Jedlicze wg, regulaminu biegu MUKS PODKARPACIE JEDLICZENIE
7 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne wg, regulaminu biegu MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
8 Brela Jakub Jedlicze wg, regulaminu biegu MUKS PODKARPACIE JEDLICZENIE
9 Brocławik Mirosław Krosno wg, regulaminu biegu Muks Podkarpacie JedliczeNIE
10 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne wg, regulaminu biegu MKS HaliczNIE
11 Dziewiński Damian Sanok wg, regulaminu biegu TG Sokół SanokNIE
12 Dziuba Bogdan Jastkowice wg, regulaminu biegu Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
13 Fedak Grzegorz Sanok wg, regulaminu biegu 1978NIE
14 Foryś Włodzimierz Jasło wg, regulaminu biegu ULKS Technik TrzczinicaNIE
15 Gadela Grzegorz Krosno wg, regulaminu biegu Nieważne który, nieważne jak, byle dobiecNIE
16 Gosztyła Patryk Domaradz wg, regulaminu biegu Brzozowski Klub BiegaczaNIE
17 Grzebyk Sławomir Lubenia wg, regulaminu biegu BrakNIE
18 Haduch Jerzy Pisarowce wg, regulaminu biegu Sanok i OkoliceNIE
19 Janocha Paweł Dobieszyn wg, regulaminu biegu LKS DobieszynNIE
20 Janocha Maciej Świerzowa Polska wg, regulaminu biegu MJE TEAMNIE
21 Jaślar Dawid Besko wg, regulaminu biegu BrakNIE
22 Kobylarz Piotr Rzeszów wg, regulaminu biegu BrakNIE
23 Kochański Tomasz Jedlicze wg, regulaminu biegu MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
24 Kostycz Grzegorz Teodorówka wg, regulaminu biegu BrakNIE
25 Kowalski Konrad Lubatowa wg, regulaminu biegu BrakNIE
26 Kowalski Dariusz Rogi wg, regulaminu biegu Kowal TeamNIE
27 Krukar Adam Iwonicz wg, regulaminu biegu BrakNIE
28 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa wg, regulaminu biegu Machoney TeamNIE
29 Markuszka Sławek Równe wg, regulaminu biegu BiegamBoLubięNIE
30 Moskal Marzena Krosno wg, regulaminu biegu BrakNIE
31 Mosoń Wiktor Głowienka wg, regulaminu biegu MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
32 Mól Wioletta Czeladź wg, regulaminu biegu #CzeladźBiegaNIE
33 Olejarski Oskar Blizne wg, regulaminu biegu Brzozowski Klub BiegaczaNIE
34 Oleksyk Grzegorz ustrzyki dolne wg, regulaminu biegu MKS Halicz UstrzykiDolneNIE
35 Pernal Paweł Lubatowa wg, regulaminu biegu TML LubatowaNIE
36 Rojek Józef Ropczyce wg, regulaminu biegu TeaMNIE
37 Samuś Dariusz Rzeszów wg, regulaminu biegu SPARTAN RACE TRAINING GROUPNIE
38 Sanocki Marcin Jedlicze wg, regulaminu biegu Muks Podkarpackie Jedlicze NIE
39 Smędowski Paweł Rzeszów wg, regulaminu biegu GUKLA Bratkowice Korzeniowski.plNIE
40 Smoleń Marcin Kólik Polski wg, regulaminu biegu BrakNIE
41 Szepieniec Katarzyna Rzeszów wg, regulaminu biegu Rzeszowskie Gazele i GepardyNIE
42 Szpakiewicz Jerzy Sanok wg, regulaminu biegu BrakNIE
43 Szpiech Damian Ustrobna wg, regulaminu biegu BrakNIE
44 Świątek Agnieszka Świerzowa Polska wg, regulaminu biegu 1980NIE
45 Tomaszek Joanna Sanok wg, regulaminu biegu BrakNIE
46 Uliasz Waldemar Żeglce wg, regulaminu biegu KB Athletic ZręcinNIE
47 Urbańska Alina Alfredówka wg, regulaminu biegu ZMITEK TEAMNIE
48 Urbański Zbigniew Alfredówka wg, regulaminu biegu ZMITEK TEAMNIE
49 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec wg, regulaminu biegu BrakNIE
50 Wojtowicz Tomasz Widacz wg, regulaminu biegu Rozbiegani Run Team NIE
51 Zając Stanisław Lubatowa wg, regulaminu biegu BrakNIE
52 Zima Tomasz Lubatowka wg, regulaminu biegu BrakNIE
53 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba wg, regulaminu biegu ZMITEK TEAMNIE


Close