Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XVIII MIĘDZYNARODOWY BIEG IM STANISŁAWA STASZICA

Miejsce i termin: Brody, 2017-08-13
Organizator: Organizator:
• Ludowy Klub Biegacza „RUDNIK” gm. Brody
Współorganizatorzy:
• Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
• Wojewoda Świętokrzyski
• Powiat Starachowicki
• Urząd Gminy Brody
• Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach
Opis zawodów: XVII Międzynarodowy Bieg Uliczny odbędzie się:
- 13 sierpień 2017r.( niedziela) na stadionie w Brodach
- godz. 10:00-10:50 - zapisy dzieci i młodzieży godz.
- godz. 11:00 - biegi dla dzieci
- 12:00-13:30 - zapisy do biegu głównego
- godz. 14:00 - bieg główny - l 0 km

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa w biegu głównym wynosi - 30 zł. (dla zgłoszonych w terminie do 25.07.2017r. ) .
Po podanym terminie opłata startowa wynosić będzie 40 zł
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bernaciak Bartosz Brody 10 km LKB RudnikNIE
2 Bodo Przemysław Świerczek 10 km BrakNIE
3 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec 10 km BrakNIE
4 Chojnacki Maciej Zalesice 10 km ZalesiceNIE
5 Długosz Jacek starachowice 10 km BrakNIE
6 Dudek Sylwester Rudnik 10 km LKB RudnikNIE
7 Gębska Alicja Skarżysko-Kamienna 10 km BrakNIE
8 Kazio Alina Stalowa Wola 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZANIE
9 Kędziora Piotr Drygulec 10 km BrakNIE
10 Kochman Iwona Warszawa 10 km Vege RunnerNIE
11 Kolaszt Michał Iłża 10 km Iłża PędziNIE
12 Kopta Jerzy Kraków 10 km Cwałujące DziadkiNIE
13 Kwiecień Natalia Brody 10 km LKB RudnikNIE
14 Leśniak Marian Kraków 10 km AZS-AWF Kraków MastersNIE
15 Lustych Małgorzata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
16 Majecki Robert Sandomierz 10 km JW3533 NIE
17 Makowska Magdalena Zalesice 10 km ZalesiceNIE
18 Makowski Tomasz Zalesice 10 km ZalesiceNIE
19 Matysek Agnieszka Pawłów 10 km LKB RudnikNIE
20 Moskal Zbigniew Nisko 10 km BrakNIE
21 Piasek Natalia Pakosław 10 km -NIE
22 Pikulski Mieczysław Pińczów 10 km KL PonidzieNIE
23 Pocheć Jan Pawłów 10 km BrakNIE
24 Pocheć Joanna Pawłów 10 km BrakNIE
25 Rogasch Stanisław Kraków 10 km BrakNIE
26 Ruchomski Wiesław Kielce 10 km BrakNIE
27 sadza anna skarzysko kamienna 10 km aaaNIE
28 Sikora Zbigniew Brody 10 km LKB Rudnik NIE
29 Skobel Tomasz Radom 10 km Biegiem Radom!NIE
30 Skrzyniarz Ewa Nowiny 10 km BrakNIE
31 Sobolewski Mikołaj Adamów 10 km BrakNIE
32 Stępniewski Norbert Brody 10 km LKB RudnikNIE
33 stylski marian rudnik 10 km lkb.rudnikNIE
34 Werenkowicz-Wrona Ilona Pawłów 10 km LKB RudnikNIE
35 Wiśniewski Damian Brody 10 km -NIE
36 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZANIE
37 Wotlinski Andrzej Skarżysko Kamienna 10 km BrakNIE


Close