займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XVIII MIĘDZYNARODOWY BIEG IM STANISŁAWA STASZICA

Miejsce i termin: Brody, 2017-08-13
Organizator: Organizator:
• Ludowy Klub Biegacza „RUDNIK” gm. Brody
Współorganizatorzy:
• Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
• Wojewoda Świętokrzyski
• Powiat Starachowicki
• Urząd Gminy Brody
• Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach
Opis zawodów: XVII Międzynarodowy Bieg Uliczny odbędzie się:
- 13 sierpień 2017r.( niedziela) na stadionie w Brodach
- godz. 10:00-10:50 - zapisy dzieci i młodzieży godz.
- godz. 11:00 - biegi dla dzieci
- 12:00-13:30 - zapisy do biegu głównego
- godz. 14:00 - bieg główny - l 0 km

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa w biegu głównym wynosi - 30 zł. (dla zgłoszonych w terminie do 25.07.2017r. ) .
Po podanym terminie opłata startowa wynosić będzie 40 zł
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Krystian Bliżyn 10 km BrakNIE
2 Babaryka Oleksandr Dnipro 10 km MK Luczesk-LKB RudnikNIE
3 Babaryka Ivan Dnipro 10 km MK Luczesk-LKB RudnikNIE
4 Bąk Magdalena Bolechowice 10 km Zabierzów BiegaNIE
5 Bernaciak Bartosz Brody 10 km LKB RudnikNIE
6 Bodo Przemysław Świerczek 10 km BrakTAK
7 Bonio Monika Rudnik 10 km LKB RudnikNIE
8 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec 10 km BrakTAK
9 Bródka Paweł Radom 10 km Biegiem RadomNIE
10 Chojnacki Maciej Zalesice 10 km ZalesiceTAK
11 Cichocki Rafał Starachowice 10 km BrakNIE
12 Ciemięga Artur Brody 10 km LKB RudnikNIE
13 Dąbrowski Grzegorz Szewna 10 km BBL Ostrowiec Św.TAK
14 Długosz Jacek starachowice 10 km BrakTAK
15 Duda Dawid Mireń 10 km Zwoleń BiegaNIE
16 Dudek Sylwester Rudnik 10 km LKB RudnikNIE
17 Gajewski Michal Skarżysko-Kamienna 10 km BrakNIE
18 Gębska Alicja Skarżysko-Kamienna 10 km BrakNIE
19 Głogowski Zbyszek Radom 10 km Biegiem RadomNIE
20 Jankowski Eugeniusz Puławy 10 km OPEC PuławyNIE
21 Jedlińska Agnieszka Kielce 10 km BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKINIE
22 Karaś Michał Nowy Targ 10 km Gool Gorce Nowy TargNIE
23 Kardas Ilona Dęblin 10 km UKS OLIMP KozieniceNIE
24 Kazio Alina Stalowa Wola 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZATAK
25 Kędziora Piotr Drygulec 10 km BrakTAK
26 Khomych Hryhorii Luck 10 km LKB,,RUDNIK''SK,,Kovel''NIE
27 Kochman Iwona Warszawa 10 km Vege RunnerTAK
28 Kolaszt Michał Iłża 10 km Iłża PędziNIE
29 Kopta Jerzy Kraków 10 km Cwałujące DziadkiNIE
30 Kosmala Paula Rudnik 10 km LKB RudnikNIE
31 Kotwa Olga Ostrowiec Świętokrzyski 10 km BBL Ostrowiec Św.NIE
32 Kozera Damian Starachowice 10 km BRICOMARCHENIE
33 Kravchenko Tetiana herson 10 km MK LUCZESK-LKB RUDNIKNIE
34 Kucharski Karol Kazanów 10 km Zabiegany SkaryszewNIE
35 Kułaga Michał Busko-Zdrój 10 km BrakNIE
36 Kutera Damian Dąbrowa 10 km STS SKARŻYSKO-KAMIENNANIE
37 Kwiecień Natalia Brody 10 km LKB RudnikNIE
38 Lasek Mateusz Iłża 10 km BrakNIE
39 Lechowska Katarzyna Osiedle Bławatków 10 km Mamy Biegamy KielceNIE
40 Leśniak Marian Kraków 10 km AZS-AWF Kraków MastersTAK
41 Lipa Dominika Pawlow 10 km PawlowNIE
42 Lniany Rafał Pińczów 10 km BIEGNĘ, ALE DOKĄD?? "BAD"TAK
43 Lustych Małgorzata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
44 Maciopa Michał Warszawa 10 km DNB runnersNIE
45 Majchrzak Sławomir Starachowice 10 km BrakTAK
46 Majecki Robert Sandomierz 10 km JW3533 NIE
47 Majewski Jan Skarzysko 10 km STS SkarzyskoTAK
48 Makarski Wiktor Radom 10 km BrakTAK
49 Makowska Magdalena Zalesice 10 km ZalesiceTAK
50 Makowski Tomasz Zalesice 10 km ZalesiceTAK
51 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów 10 km BrakNIE
52 Matysek Agnieszka Pawłów 10 km LKB RudnikNIE
53 Misiowiec Agnieszka Stąporków 10 km BrakNIE
54 Młynarczyk Sławomir Kielce 10 km Biegacz Świętokrzyski NIE
55 Moskal Zbigniew Nisko 10 km BrakTAK
56 Napora Mieczysław Pińczów 10 km KL PonidzieNIE
57 Okseniuk Sergii Luck 10 km MK Luczesk-LKB RudnikNIE
58 Olena Burkovska Kiew 10 km MK Luczesk-LKB RudnikNIE
59 Opryszek Bogusław Kraków 10 km ITMBW KrakówNIE
60 Pastuszka Łukasz Starachowice 10 km BRICOMARCHENIE
61 Perłowska Katarzyna Łączany 10 km BrakNIE
62 Piasek Natalia Pakosław 10 km -NIE
63 Pietras Jola Piastów 10 km BrakTAK
64 Pikulski Mieczysław Pińczów 10 km KL PonidzieTAK
65 Pilch Marek Kraków 10 km Głos SenioraNIE
66 Piziewicz Dominika Trzebnica 10 km BrakNIE
67 Pocheć Jan Pawłów 10 km BrakNIE
68 Pocheć Joanna Pawłów 10 km BrakNIE
69 Podczasi Marcin Kozienice 10 km BrakNIE
70 Powrózek Dominik Starachowice 10 km BrakTAK
71 Rayta Oksana Lwow 10 km MK Luczesk-LKB RudnikNIE
72 Rogasch Stanisław Kraków 10 km BrakNIE
73 Ruchomski Wiesław Kielce 10 km BrakNIE
74 Rudkowski Henryk Starachowice 10 km BRICOMARCHENIE
75 Sadza Anna Skarzysko Kamienna 10 km BrakTAK
76 Salamon Mateusz Kielce 10 km POWER TRAININGNIE
77 Shelest Liydmila Sumy 10 km MK Luczesk-LKB RudnikNIE
78 Sielwanowska Wiktoria Iłża 10 km Iłża PędziNIE
79 Sikora Zbigniew Brody 10 km LKB Rudnik NIE
80 Skobel Tomasz Radom 10 km Biegiem Radom!NIE
81 Skrzyniarz Ewa Nowiny 10 km BrakNIE
82 Sobczyk Barbara Wrocław 10 km BrakNIE
83 Sobczyk Grzegorz Kozienice 10 km BrakTAK
84 Sobczyk Wojciech Kozienice 10 km lub wybierz z listyNIE
85 Sobolewski Mikołaj Adamów 10 km BrakNIE
86 Sprawka Anna Starachowice 10 km BrakNIE
87 Stępniewski Norbert Brody 10 km LKB RudnikNIE
88 Stylski Marian Rudnik 10 km LKB RudnikNIE
89 Swiercz Iwona Dziurow 10 km LKB RudnikNIE
90 Szymkiewicz Filip Kielce 10 km Projekt ŚwiętokrzyskieTAK
91 Szymkiewicz Tomasz Kielce 10 km Projekt ŚwiętokrzyskieTAK
92 Telka Paweł Kielce 10 km Biegacz Świętokrzyski TAK
93 Urbańska Alina Alfredówka 10 km ZMITEK TEAMNIE
94 Urbański Zbigniew Alfredówka 10 km ZMITEK TEAMNIE
95 Walencik Marek Pionki 10 km BrakTAK
96 Werenkowicz-Wrona Ilona Pawłów 10 km LKB RudnikNIE
97 Wiatr Jakub Starachowice 10 km BRICOMARCHENIE
98 Wieczorek Jacek Warszawa 10 km -NIE
99 Wieczorek Karolina Warszawa 10 km -NIE
100 Wiśniewski Damian Brody 10 km -NIE
101 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZATAK
102 Wojciechowski Michał Tarnobrzeg 10 km Witar TarnobrzegNIE
103 Wotlinski Andrzej Skarżysko Kamienna 10 km BrakTAK
104 Wójcicki Jarosław Wierzbica 10 km BrakNIE
105 Zakrzewski Damian Kielce 10 km BrakTAK
106 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
107 Żłobecki Piotr Świętomarz 10 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close