Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XI BIEG DYCHA SIEKIERNIKA - SIEKIERNICZEK / NORDIC WALKING SIEKIERNIKA

Miejsce i termin: Krościenko Wyżne, 2017-08-27
Organizator: * Wójt Gminy Krościenko Wyżne
* Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
* Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSIK” w Krościenku Wyżnym
* Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym
Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE:
* 27.08.2017 ( niedziela ) - Krościenko Wyżne ( powiat krośnieński )
* Start biegu na dyst. 5 km godz. 14.05 - Stadion GOSiR
* Start marszu Nordic Walking na 5 km godz. 14.10 - Stadion GOSiR
* Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem chipów zwrotnych.
* Chipy będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów
* Biuro Zawodów czynne: od godz 9.30

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: * Za zgłoszenie uważa się wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej (płatność on-line przez stronę firmy Chronotex)
1. Bieg na 5km "Siekierniczek" oraz Nordic Walking "Siekiernika"
 do dnia 24.08.2017r - kwota 20 zł
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 30 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 40 zł.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amrożkiewicz Patrycja Nowe Brusno Siekierniczek Amrożkiewicz TeamTAK
2 Augustyn Patryk Jedlicze Siekierniczek BrakTAK
3 Banasiewicz Paweł Sanok Siekierniczek POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK / Run Energy ClubTAK
4 Baran Alina Rzeszów Nordic Walking Siekiernika KlubSportu.plTAK
5 Baran Marek Rzeszów Nordic Walking Siekiernika KlubSportu.plTAK
6 Bednarz Agnieszka Łężany Siekierniczek BrakTAK
7 Biedka Dominika Korczyna Siekierniczek BrakTAK
8 Biega Mariusz Niebieszczany Nordic Walking Siekiernika Sanok Ski TeamTAK
9 Bieszczad Ilona Wojaszówka Siekierniczek KKB Mosir KrosnoNIE
10 Bieszczad Mateusz Wojaszówka Siekierniczek KKB Mosir KrosnoNIE
11 Bilik Wojciech Krosno Nordic Walking Siekiernika Samotni WędrowcyTAK
12 Buszta Patryk Rakszawa Siekierniczek BrakNIE
13 Cag-Sobczyk Edyta Rzeszów Nordic Walking Siekiernika KlubSportu.plTAK
14 Cieśla Jarosław Krosno Siekierniczek BrakTAK
15 Czarnek Anna Rzeszów Nordic Walking Siekiernika KlubSportu.plTAK
16 Czech Tomasz Poraż Nordic Walking Siekiernika ZKN "Sokół" ZagórzTAK
17 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne Siekierniczek MKS HaliczNIE
18 Draus Czesława Rzeszów Nordic Walking Siekiernika KlubSportu.plTAK
19 Dziewiński Damian Sanok Siekierniczek TG Sokół SanokTAK
20 Dziubaszewska Ewa Rymanów Nordic Walking Siekiernika BrakNIE
21 Dziubaszewski Tomasz Rymanów Siekierniczek BrakNIE
22 Filar Marcin Krościenko Wyżne Siekierniczek BrakNIE
23 Furman Marian Biecz Nordic Walking Siekiernika BrakTAK
24 Galica-Niepokój Agnieszka Średnie Wielkie Nordic Walking Siekiernika OSP WrocankaNIE
25 Gierlasińska Magda Żeglce Nordic Walking Siekiernika BrakTAK
26 Gierlasiński Krzysztof Krosno Nordic Walking Siekiernika BrakTAK
27 Ginda Jan Rymanów Siekierniczek bog-marTAK
28 Grabska Renata Rzeszów Siekierniczek Ambasador Festiwalu Biegowego w KrynicyNIE
29 Grochmal Daniel Korczyna Siekierniczek BrakTAK
30 Grochmal Stanisław Korczyna Siekierniczek BrakTAK
31 Grządziel Kazimierz Poraż Nordic Walking Siekiernika ZKN "Sokół" ZagórzTAK
32 Guzior Agnieszka Rzeszów Nordic Walking Siekiernika Klub Sportu.plTAK
33 Hanus Joanna Krosno Nordic Walking Siekiernika BrakNIE
34 Janocha Robert Krosno Nordic Walking Siekiernika MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
35 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie Siekierniczek BWG Ekonomic JasłoNIE
36 Jaślar Beata Besko Siekierniczek -TAK
37 Jaźwiecki Stanisław Krosno Siekierniczek KB Krościenko Wyżne NIE
38 Karaś Sylwia Kombornia Siekierniczek Dzikie Życie RunTeamTAK
39 Klamut Ryszard Jabłonica Polska Siekierniczek KB Krościenko WyżneNIE
40 Kochańska Aneta Jedlicze Nordic Walking Siekiernika MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
41 Kołodziejczyk Marek Rymanów Nordic Walking Siekiernika ZRB LaterNIE
42 Komarski Bogusław Zagórz Nordic Walking Siekiernika BrakTAK
43 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne Nordic Walking Siekiernika MKS Halicz, BK Nordic walking TAK
44 Kopacz Małgorzata Potok Nordic Walking Siekiernika BrakTAK
45 Kopciuch - Szmyd Jolanta Krościenko Wyżne Nordic Walking Siekiernika Biegacza Krościenko WyżneNIE
46 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów Siekierniczek BrakTAK
47 Kubit Piotr Strzyżów Siekierniczek BrakTAK
48 Kusaj Tomasz Dębica Nordic Walking Siekiernika osp zawadaNIE
49 Lis Robert Korczyna Nordic Walking Siekiernika N/ZTAK
50 Maksoń Jolanta Rzeszów Nordic Walking Siekiernika klubsportu.plTAK
51 Małkuch Katarzyna Haczów Nordic Walking Siekiernika BrakTAK
52 Marszałek Edward Krościenko Wyżne Nordic Walking Siekiernika DębinaNIE
53 Marszałek Barbara Krościenko Wyżne Nordic Walking Siekiernika DębinaNIE
54 Materniak Anna Krościenko Wyżne Siekierniczek BrakNIE
55 Mezglewski Szymon Kraków Siekierniczek KSW GaryuTAK
56 Moskal Marzena Krosno Siekierniczek BrakTAK
57 Niepokój Radosław Wrocanka Nordic Walking Siekiernika OSP WrocankaNIE
58 Olejarski Oskar Blizne Siekierniczek Brzozowski Klub BiegaczaNIE
59 Oleksyk Małgorzata Ustrzyki Dolne Nordic Walking Siekiernika MKS Halicz, BK Nordic walking TAK
60 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne Siekierniczek MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
61 Pancerz Anna Sanok Siekierniczek BrakTAK
62 Pasieka Agnieszka Ustrobna Nordic Walking Siekiernika BrakTAK
63 Pasierb Marek Rzeszow Nordic Walking Siekiernika NzTAK
64 Patla Piotr Krosno Nordic Walking Siekiernika BrakTAK
65 Pelczar Anna Krościenko Wyżne Siekierniczek BrakNIE
66 Pelczar Beata Krościenko Wyżne Nordic Walking Siekiernika BrakNIE
67 Pelczar Krzysztof Krościenko Wyżne Nordic Walking Siekiernika BrakNIE
68 Piękoś Tomasz Krościenko Wyżne Siekierniczek BrakNIE
69 Pocałuń Adam Zagórz Nordic Walking Siekiernika NW Relaks ZagórzNIE
70 Rak Joanna Krosno Siekierniczek BrakTAK
71 Rędziniak Marzena Rzeszów Nordic Walking Siekiernika KlubSportu.plTAK
72 Rojek Piotr Ropczyce Siekierniczek 2003NIE
73 Różycka Dorota Jasło Siekierniczek Nowy Styl Group Running Team TAK
74 Rzucidło Jan Rzeszów Nordic Walking Siekiernika BrakDOPŁATA
75 Saczewska Ewelina BESKO Siekierniczek BrakTAK
76 Sobczyk Rafał Rzeszów Nordic Walking Siekiernika KlubSportu.plTAK
77 Spirała Janusz Rzeszów Siekierniczek Klub Matiego JeżoweTAK
78 Szemberska Małgorzata Rzeszów Nordic Walking Siekiernika KlubSportu.plTAK
79 Szemberski Paweł Rzeszów Nordic Walking Siekiernika KlubSportu.plTAK
80 Szepieniec Michał Rzeszów Siekierniczek Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
81 Szuba Dariusz Przemyśl Siekierniczek 1969TAK
82 Świątek Agnieszka Świerzowa Polska Siekierniczek BrakTAK
83 Topór Małgorzata Gorlice Nordic Walking Siekiernika BrakTAK
84 Trętowicz Beata Kolbuszowa Nordic Walking Siekiernika KKNWNIE
85 Wojtowicz Tomasz Widacz Nordic Walking Siekiernika BrakNIE
86 Wyderka Damian Krosno Siekierniczek 1982TAK


Close