Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

III BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Miejsce i termin: Zręcin, 2018-03-25
Organizator: Klub Biegacza Athletic Zręcin

Więcej informacji można uzyskać
Prezes KB "Athletic" Zręcin - Jan Rodzinka, tel. 517 187 230
Opis zawodów: III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Marsz Nordic Walking
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych
Miejsce i termin:
Bieg oraz Marsz odbędzie się w Zręcinie, dnia 25 marca 2018 roku (start biegu godz. 11:00, marsz Nordic Walking startuje 5 min później). Biuro zawodów czynne od godziny 09:00 do 10:45 i znajduje się przy ulicy Przylaski obok Krzyża Partyzanckiego, GPS 49°40'25.1"N 21°39'37.6"E (49.673624, 21.660446).
. Start i meta:
Obok Krzyża Partyzanckiego przy ulicy Przylaski w Zręcinie
Wpisowe i wpłata: Wpisowe dla biegu i marszu 25zł. (płatne w systemie mikropłatności przez stronę zapisów) oraz 35zł. w biurze zawodów,
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adam Zbigniew Iwonicz Zdroj Bieg 8 km BrakNIE
2 Augustyn Patryk Jedlicze Bieg 8 km BrakNIE
3 Banasiak Adam Dąbrowica Bieg 8 km JW3533NIE
4 Banaś Mateusz Wierzbna Bieg 8 km KPP Jarosław/IPA Przemyśl NIE
5 Bargieł Bogusław Krosno Bieg 8 km Przewodnik GórskiTAK
6 Barud Artur Klimkówka Bieg 8 km BrakTAK
7 Baska Łukasz Sandomierz Bieg 8 km JW3533NIE
8 Bemben Anna Nowa Sarzyna Bieg 8 km BrakTAK
9 Bieda Elżbieta Jasionka Bieg 8 km brakTAK
10 Biedka Marcin Krosno Bieg 8 km KKB MOSIR KROSNO/KM PSP KROSNOTAK
11 Biedka Dominika Korczyna Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
12 Bielski Roman Potok Bieg 8 km BrakTAK
13 Bieszczad Mateusz Wojaszówka Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamNIE
14 Bil Piotr Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
15 Bil Norbert Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpackie Jedlicze NIE
16 Bilik Wojciech Krosno Marsz Nordic Walking 8 km Samotni WędrowcyNIE
17 Biroś Jakub Tarnowiec Bieg 8 km BrakTAK
18 Biskup Mariusz Jedlicze Bieg 8 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZENIE
19 Bloch Radosław Krosno Bieg 8 km BrakTAK
20 Blok Barbara Krosno Bieg 8 km BrakNIE
21 Blukacz Milena Gosheim Bieg 8 km BrakNIE
22 Blukacz Andrzej Kijas Bieg 8 km BrakNIE
23 Błaż Mateusz Kombornia Bieg 8 km KTC KrosnoTAK
24 Błażejowski Dariusz Świerzowa Polska Bieg 8 km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMTAK
25 Błoniarz Bartłomiej Głogów Małopolski Bieg 8 km BrakNIE
26 Boczar Daniel Krościenko Wyżne Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
27 Bodkowski Paweł Krosno Bieg 8 km Kwiaty u WioliTAK
28 Borek Michał Jedlicze Bieg 8 km BrakTAK
29 Borek Mariusz Jedlicze Bieg 8 km Morsy TarnowieckieTAK
30 Bronhard Rafał Rzeszów Bieg 8 km 21 BATALION DOWODZENIANIE
31 Brzeziński Zbigniew Głowienka Bieg 8 km BrakNIE
32 Bugiel Jan Wrocanka Bieg 8 km Morsy TarnowieckieTAK
33 Buryła Leszek Łęki Dukielskie Bieg 8 km BrakTAK
34 Chlebek Tomasz Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
35 Chmielewska Edyta Warszawa Bieg 8 km MOŻWNIE
36 Chrzęszczyk Artur Nowy Borek Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w RzeszowieNIE
37 Cierpicka Katarzyna Krosno Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
38 Cieśla Jarosław Krosno Bieg 8 km BrakTAK
39 Cieślińska Agnieszka Warszawa Bieg 8 km MOŻWNIE
40 Czech Tomasz Poraż Marsz Nordic Walking 8 km ZKN "Sokół" ZagórzNIE
41 Czekański Sebastian KORCZYNA Bieg 8 km 35 batalion lekkiej piechoty w SanokTAK
42 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne Bieg 8 km BrakNIE
43 Czyżowicz Mirosław Jasło Bieg 8 km KP PSP DĘBICANIE
44 Ćwiąkała Halina Krosno Bieg 8 km BrakNIE
45 Dedowicz Piotr Bóbrka Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
46 Demočko Tomáš Spišská Nová ves Bieg 8 km MARAS teamNIE
47 Dobrzański Karol Targowiska Bieg 8 km Posmakuj Run TeamNIE
48 Drozd Krystyna Bytom Marsz Nordic Walking 8 km Cidry LotajomTAK
49 Dybaś Jerzy Jasło Bieg 8 km Naturex Pektyna JasłoTAK
50 Dziubaszewska Ewa Rymanów Marsz Nordic Walking 8 km BrakNIE
51 Faber Marek Łubno Bieg 8 km Morsy TarnowieckieTAK
52 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg 8 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
53 Frej Stanisław Krosno Bieg 8 km Sparta DraganowaNIE
54 Gadela Grzegorz Krosno Bieg 8 km Nieważne który, nieważne jak, byle dobiecTAK
55 Gancarski Marcin Lubla Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
56 Gazda Paweł Zręcin Bieg 8 km 1982TAK
57 Gierlasińska Magda Żeglce Marsz Nordic Walking 8 km NWG PRZYSZŁOŚĆNIE
58 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz Nordic Walking 8 km NWG PRZYSZŁOŚĆTAK
59 Gierula Grzegorz Łężany Bieg 8 km Zdany tylko na Siebie NIE
60 Glowacki Hubert Krosno Bieg 8 km BrakNIE
61 Głogowski Piotr Warszawa Bieg 8 km MOŻWNIE
62 Gniewek Piotr Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w RzeszowieTAK
63 Golik Paweł Medyka Bieg 8 km BrakTAK
64 Gonet Grzegorz Zręcin Bieg 8 km BrakTAK
65 Gorczyca Angelika Rzeszów Bieg 8 km BrakNIE
66 Gozdecka Małgorzata Jasło Marsz Nordic Walking 8 km Morsy TarnowieckieTAK
67 Górka Marcin Gorlice Bieg 8 km WWW.DECORELLA.GORLICE.PL / KPP GORLICENIE
68 Górniak Kamil Widacz Bieg 8 km Finisz RymanówTAK
69 Górniak Stanisław Widacz Bieg 8 km Finisz RymanówTAK
70 Gruszka Sebastian Zręcin Bieg 8 km Kb ,,athletic,, ZręcinTAK
71 Grządzięl Darek Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 8 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingNIE
72 Gut Jacek Hucisko Bieg 8 km OSP Hucisko / Black Jack TeamTAK
73 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe Bieg 8 km BrakTAK
74 Guzik Paweł Krosno Bieg 8 km AZS PWSZ Krosno/KSW GARYU KrosnoTAK
75 Habrat Barbara Krosno Bieg 8 km BrakNIE
76 Haduch Jerzy Pisarowce Bieg 8 km Sanok i OkoliceNIE
77 Hejnar Jerzy Rzeszów Bieg 8 km PGE Obrót RUNTAK
78 Hejnar Jakub Szczepańcow Bieg 8 km BrakTAK
79 Hejnar Mikołaj Giebułtów Bieg 8 km PGE Obrót RUNTAK
80 Hirsz Kamil Adam Lodz Bieg 8 km ArtMediaNIE
81 Hołubko Dominik Świerzawa Polska Bieg 8 km BrakNIE
82 jajesnica Marian Jedlicze Bieg 8 km MUKS JedliczeNIE
83 Jakub Biskup Jedlicze Bieg 8 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZENIE
84 Janas Marian Baligród Bieg 8 km BrakNIE
85 Janicki Arkadiusz Jarosław Bieg 8 km JGB SOKÓŁ JAROSŁAWTAK
86 Jankowski Rafał Warszawa Bieg 8 km MOŻWNIE
87 Janocha Robert Krosno Marsz Nordic Walking 8 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
88 Janocha Paweł Dobieszyn Bieg 8 km LKS DobieszynTAK
89 Janocha Maciej Świerzowa Polska Bieg 8 km MJE TEAMTAK
90 Janocha Marek Krosno Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
91 Janzer Janusz Przemyśl Marsz Nordic Walking 8 km PKB Przemyśl/ Ambasador Festiwalu Biegów w KrynicyNIE
92 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie Bieg 8 km BWG Ekonomic JasłoNIE
93 Jodłowski Przemysław Przemyśl Bieg 8 km BrakTAK
94 Kaczor Dariusz Niechobrz Bieg 8 km NiechBiegaTAK
95 Kapusta Krzysztof Kolbuszowa Bieg 8 km KisplusNIE
96 Karaś Sylwia Lubatowa Bieg 8 km BrakTAK
97 Karbownik Jacek Wrocanka Bieg 8 km Morsy TarnowieckieTAK
98 Karpiński Dariusz Gliwice Bieg 8 km BrakTAK
99 Kijowski Adrian Żabno Bieg 8 km Running Team TAK
100 Kijowski Jakub Milcza Bieg 8 km BrakNIE
101 Kin Rafał Odrzykoń Bieg 8 km AZS PWSZ KROSNOTAK
102 Kisielewicz Marcin Leśniówka Bieg 8 km GIPS-SYSTEM TAK
103 Kłosowski Karol Kraków Bieg 8 km Los Trepos CompanierosTAK
104 Kolibárová Martina Prešov Bieg 8 km MARAS teamNIE
105 Konik Katarzyna ustrzyki dolne Marsz Nordic Walking 8 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingNIE
106 Konik Mikołaj Stefkowa Marsz Nordic Walking 8 km bieszczadzki klub nordic walkingNIE
107 Konik Jacek Stefkowa Marsz Nordic Walking 8 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingNIE
108 Konik Aleksandra Stefkowa Marsz Nordic Walking 8 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingNIE
109 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 8 km MKS Halicz ustrzyki Dolne / Bieczczadzki Klub NW NIE
110 Kostycz Grzegorz Dukla Bieg 8 km Grzegorz Kostycz NIE
111 Kowalski Konrad Lubatowa Bieg 8 km Kowal TeamNIE
112 Krawczyk Krzysztof żeglce Marsz Nordic Walking 8 km BrakNIE
113 Kubacka Agnieszka Chlebna Bieg 8 km MUKS JedliczeTAK
114 Kubiszyn Mirosław Lubaczów Marsz Nordic Walking 8 km BrakNIE
115 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów Marsz Nordic Walking 8 km BrakNIE
116 Kubit Robert Głowienka Bieg 8 km KM PSP KrosnoTAK
117 Kukliński Arkadiusz Zbylitowska Góra Marsz Nordic Walking 8 km ZG RejonTAK
118 Kukulski Sławomir Krosno Bieg 8 km KKB MOSiR Krosno TAK
119 Kurowski Mateusz Zręcin Bieg 8 km KB Athletic ZręcinNIE
120 Kusaj Tomasz Dębica Marsz Nordic Walking 8 km osp zawadaNIE
121 Kusz Tomasz Gorajowice Bieg 8 km BrakTAK
122 Langos Józef Wróblik Królewski Bieg 8 km BrakTAK
123 Lis Robert Korczyna Marsz Nordic Walking 8 km N/ZTAK
124 Łopatkiewicz Agnieszka Tarnowiec Marsz Nordic Walking 8 km 1974TAK
125 Łuczak Stanisław Nowa Sarzyna Bieg 8 km NOWA SARZYNA-CIECHTAK
126 Mach Ewa Jasionka Bieg 8 km BrakTAK
127 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa Bieg 8 km Machoney TeamTAK
128 Madej Beata Rymanów Marsz Nordic Walking 8 km BrakNIE
129 Majchrowicz Wiktor Rogi Bieg 8 km TS BeskidyNIE
130 Majecki Robert Sandomierz Bieg 8 km JW3533NIE
131 Majsterkiewicz Bartosz Lubla Bieg 8 km BrakTAK
132 Malczewski Piotr Teodorówka Bieg 8 km MTB MOSIR DUKLA NIE
133 Markuszka Sławek Równe Bieg 8 km BIEGAM BO LUBIĘTAK
134 Marzec Adam Rzeszów Marsz Nordic Walking 8 km 1 Batalion Strzelców PodhalańskichNIE
135 Mercik Agnieszka Krosno Bieg 8 km PKBNIE
136 Mercik Marek Krosno Bieg 8 km BrakTAK
137 Michalski Andrzej Sanok Marsz Nordic Walking 8 km Pozytywnie Zabiegani SANOKTAK
138 Mika Mirosław Krosno Bieg 8 km BrakNIE
139 Mindak Paweł Krosno/Zręcin Bieg 8 km KB Athletic ZręcinTAK
140 Misiołek Marcin Dukla Bieg 8 km BrakTAK
141 Moskal Marzena Krosno Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
142 Mosoń Wiktor Głowienka Bieg 8 km MUKS Podkarpacie Jedlicze/3 Podkarpacka Brygada ObTAK
143 Mrozek Krzysiek Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
144 Mróz Mirosław Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
145 Mróz Kamil Jedlicze Bieg 8 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE NIE
146 Mróz Kamil LKS Dobieszyn Bieg 8 km LKS DobieszynNIE
147 Mussur Henryk Krosno Bieg 8 km MOSIR KrosnoNIE
148 Niepokój Radoslaw Wrocanka Marsz Nordic Walking 8 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
149 Nitka Andrzej Jasło Marsz Nordic Walking 8 km Jasło NIE
150 Niżnik Marcin Miejsce Piastowe Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamNIE
151 Nykiel Andrzej Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
152 Oberc Krzysztof Rymanów Bieg 8 km FINISZ RYMANÓWNIE
153 Oberc Sławek Rymanów Bieg 8 km Finisz RymanówNIE
154 Olbrych Bartłomiej Binarowa Bieg 8 km nastopy.pl Running TeamTAK
155 Oleksyk Małgorzata Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 8 km MKS Halicz Ustrzyki Dolne ,BK nordic walking UstrzTAK
156 Paczocha Dariusz Nowa Sarzyna Bieg 8 km Nowa Sarzyna -CIECHTAK
157 Pakuła Przemek Rzeszów Bieg 8 km 21 Batalion DowodzeniaNIE
158 Panaś Artur Szczepańcowa Bieg 8 km Zamczysko TeamTAK
159 Pasieka Agnieszka Ustrobna Marsz Nordic Walking 8 km Nordzik teamTAK
160 Pasterczyk Dariusz Jedlicze Bieg 8 km Muks Podkarpacie JedliczeTAK
161 Patla Ewa Krosno Bieg 8 km BrakNIE
162 Patla Piotr Krosno Marsz Nordic Walking 8 km BrakNIE
163 Pawłowska Elżbieta Jedlicze Bieg 8 km Running Team Nowy Styl GroupNIE
164 Pelczar Beata Krościenko Wyzne Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
165 Pelczar Krzysztof Krościenko Wyzne Bieg 8 km BrakTAK
166 Pelczar Andrzej Dobieszyn Bieg 8 km MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
167 Pękalski Łukasz Iwonicz Bieg 8 km KROFAM Run TeamTAK
168 Piecuch Michał Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w RzeszowieTAK
169 Pięta Leszek Jasło Bieg 8 km BrakTAK
170 Płonka Robert Warszawa Bieg 8 km MOŻWNIE
171 Pograniczna Joanna Krosno Bieg 8 km BrakTAK
172 Pomiotło Karol Warszawa Bieg 8 km MOŻWNIE
173 Poszelężny Jerzy Warzyce Bieg 8 km BrakNIE
174 Puzio Hubert Tarnawa Dolna Bieg 8 km 35 batalion lekkiej piechoty w SanokNIE
175 Rachwalska Joanna Kopytowa Marsz Nordic Walking 8 km BrakNIE
176 Rachwalski Tomasz Żeglce Bieg 8 km BrakTAK
177 Rachwał Kamil Krosno Bieg 8 km BrakTAK
178 Rak Jan Potok Bieg 8 km BrakNIE
179 Reczkowska-Buryła Katarzyna Łęki Dukielskie Bieg 8 km BrakTAK
180 Reczkowski Andrzej Nienaszów Bieg 8 km 1954TAK
181 Rodzinka Jan Zręcin Bieg 8 km KB Athletic ZręcinTAK
182 Rojek Józef Ropczyce Bieg 8 km BrakTAK
183 Ropel Rafał Kolbuszowa Bieg 8 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejNIE
184 Roś Jolanta Jasło Bieg 8 km JasłoNIE
185 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń Bieg 8 km Samotny Wilk NIE
186 Różycka Dorota Jasło Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamNIE
187 Ryba Michał Olchowa Bieg 8 km BrakTAK
188 Rygiel Maciej Rymanów Zdrój Bieg 8 km BrakNIE
189 Rykała Dominik Niechobrz Bieg 8 km NiechBiegaTAK
190 Rzeszutek Andrzej Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
191 Rzucidło Jan Rzeszów Marsz Nordic Walking 8 km nzTAK
192 Sala Zbigniew Stobierna Bieg 8 km BrakTAK
193 Samborska Weronika Brzyska Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamNIE
194 Sanocki Marcin Jedlicze Bieg 8 km Muks Podkarpacie Jedlicze NIE
195 SIeradzka Justyna Warszawa Bieg 8 km MOŻWNIE
196 Skolimowska Agata Zyndranowa Bieg 8 km BrakTAK
197 Skóra Anna Jedlicze Bieg 8 km MUKS JedliczeTAK
198 Słowik Daniel żabno Bieg 8 km OCR Team Master's GymTAK
199 Smetana Miroslav Medzilaborce Bieg 8 km MŠK Spartak MedzilaborceTAK
200 Smolik Bartosz Krosno Bieg 8 km ORLEN PołudnieTAK
201 Smuga Dawid Zręcin Bieg 8 km BrakNIE
202 Sokołowska Aneta Rymanów Zdrój Bieg 8 km ?Sokół? RymanówTAK
203 Solińska Magdalena Jankowice Bieg 8 km BrakTAK
204 Spirała Janusz Rzeszów Bieg 8 km SopelekTAK
205 Sporniak Krzysztof Targowiska Bieg 8 km BrakTAK
206 Stanisławska Ewelina Warszawa Bieg 8 km MOŻWNIE
207 Stankiewicz Jacek Dukla Bieg 8 km BrakTAK
208 Stańczyk Jacek Mikulice Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w RzeszowieTAK
209 Stępak Piotr zbylitowska góra Marsz Nordic Walking 8 km ZG Rejon NW Winnig TeamTAK
210 Stopa Mariusz Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w RzeszowieTAK
211 Styś Elżbieta Tarnowiec Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
212 Szala Kamil Faliszówka Bieg 8 km BrakNIE
213 Szczepanik Barbara Krosno Bieg 8 km BrakTAK
214 Szczurek Elżbieta Cergowa Bieg 8 km MTB MOSIR DuklaTAK
215 Szelc Marcin Krosno Bieg 8 km KKB Mosir KrosnoNIE
216 Szmist Szymon Szczepancowa Bieg 8 km Athletic Zręcin/Wojska Obrony TerytorialnejTAK
217 Szpiech Damian Ustrobna Bieg 8 km BrakNIE
218 Szuba Dariusz Przemyśl Bieg 8 km FOREVER SOLDIERNIE
219 Szybisty Grzegorz Wrocanka Bieg 8 km KKB Mosir KrosnoTAK
220 Szymański Remigiusz Rzeszów Bieg 8 km AWL OBRONA TERYTORIALNATAK
221 Świątek Agnieszka Świerzowa Polska Bieg 8 km KKB MOSIR KROSNONIE
222 Świeboda Krystyna Jedlicze Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
223 Świeboda Elżbieta Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
224 Tokarz Waldemar Paszczyna Bieg 8 km Dzikie MustangiNIE
225 Tracz Łukasz Radymno Bieg 8 km www.treningfizjoterapia.pl/AquaRehTAK
226 Turek Paweł Krosno Bieg 8 km KM PSP KrosnoTAK
227 Uliasz Waldemar Jedlicze Bieg 8 km KB Athletic ZręcinNIE
228 Uram Wojciech Jaszczew Bieg 8 km Wojtek MTB Sport i Turystyka RowerowaNIE
229 Urban Marcin Boguchwała Bieg 8 km velux teamNIE
230 Wacławek Marcin Tyczyn Bieg 8 km BrakNIE
231 Wajda Piotr Krosno Bieg 8 km BrakNIE
232 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg 8 km TKKF "Sokół" Głogów MałopolskiNIE
233 Walczak Zbigniew Krościenko Wyżne Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
234 Warzocha Paweł Niechobrz Bieg 8 km NiechBiegaTAK
235 Wiatr Dariusz Krosno Bieg 8 km BrakTAK
236 Wielgosz Iwona Jasło Bieg 8 km BrakTAK
237 Wiklowska Monika Zręcin Bieg 8 km SP ZręcinNIE
238 Wilk Bogdan Świerzowa Polska Bieg 8 km BrakTAK
239 Wilk Antoni Krosno Bieg 8 km BrakTAK
240 Wojnar Sylwester Krosno Bieg 8 km MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
241 Wojtowicz Tomasz Widacz Marsz Nordic Walking 8 km RETURN WIDACZNIE
242 Wyglądała Bartosz Warszawa Bieg 8 km MOŻWNIE
243 Wywłoka Paulina Wierzbna Bieg 8 km Salco Garmin Team TAK
244 Zajchowski Marek Moderówka Bieg 8 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
245 Zajdel Katarzyna Krosno Marsz Nordic Walking 8 km 1983NIE
246 Zapołoch Bożena Sanok Bieg 8 km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region TAK
247 Zawisza Łukasz Iwonicz Bieg 8 km BrakNIE
248 Zdeb Krzysztof Wrocanka Bieg 8 km KKB Mosir KrosnoTAK
249 Zielińska Paulina Frysztak Bieg 8 km KPP StrzyżówTAK
250 Ździebło Łukasz Pilzno Bieg 8 km Dzikie MustangiNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту