займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

III BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Miejsce i termin: Zręcin, 2018-03-25
Organizator: Klub Biegacza Athletic Zręcin

Więcej informacji można uzyskać
Prezes KB "Athletic" Zręcin - Jan Rodzinka, tel. 517 187 230
Opis zawodów: III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Marsz Nordic Walking
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych
Miejsce i termin:
Bieg oraz Marsz odbędzie się w Zręcinie, dnia 25 marca 2018 roku (start biegu godz. 11:00, marsz Nordic Walking startuje 5 min później). Biuro zawodów czynne od godziny 09:00 do 10:45 i znajduje się przy ulicy Przylaski obok Krzyża Partyzanckiego, GPS 49°40'25.1"N 21°39'37.6"E (49.673624, 21.660446).
. Start i meta:
Obok Krzyża Partyzanckiego przy ulicy Przylaski w Zręcinie
Wpisowe i wpłata: Wpisowe dla biegu i marszu 25zł. (płatne w systemie mikropłatności przez stronę zapisów) oraz 35zł. w biurze zawodów,
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustyn Patryk Jedlicze Bieg 8 km Brak
2 Bielski Roman Potok Bieg 8 km Brak
3 Biroś Jakub Tarnowiec Bieg 8 km BrakTAK
4 Błażejowski Dariusz Świerzowa Polska Bieg 8 km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM
5 Bodkowski Paweł Krosno Bieg 8 km Kwiaty u Wioli
6 Czyżowicz Mirosław Jasło Bieg 8 km KP PSP DĘBICA
7 Dziubaszewska Ewa Rymanów Marsz Nordic Walking 8 km Brak
8 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg 8 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
9 Gierlasińska Magda Żeglce Marsz Nordic Walking 8 km NWG PRZYSZŁOŚĆ
10 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz Nordic Walking 8 km NWG PRZYSZŁOŚĆ
11 Glowacki Hubert Krosno Bieg 8 km Brak
12 Gniewek Piotr Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie
13 Gorczyca Angelika Rzeszów Bieg 8 km Brak
14 Górka Marcin Gorlice Bieg 8 km WWW.DECORELLA.GORLICE.PL / KPP GORLICE
15 Gruszka Sebastian Zręcin Bieg 8 km Kb ,,athletic,, Zręcin
16 Gut Jacek Hucisko Bieg 8 km OSP Hucisko / Black Jack TeamTAK
17 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe Bieg 8 km Brak
18 Janocha Robert Krosno Marsz Nordic Walking 8 km MUKS Podkarpacie Jedlicze
19 Janzer Janusz Przemyśl Marsz Nordic Walking 8 km PKB Przemyśl/ Ambasador Festiwalu Biegów w Krynicy
20 Kijowski Adrian Żabno Bieg 8 km Running Team TAK
21 Kin Rafał Odrzykoń Bieg 8 km AZS PWSZ KROSNO
22 Kisielewicz Marcin Leśniówka Bieg 8 km GIPS-SYSTEM
23 Kłosowski Karol Kraków Bieg 8 km Los Trepos CompanierosTAK
24 Kowalski Konrad Lubatowa Bieg 8 km Kowal Team
25 Kubiszyn Mirosław Lubaczów Marsz Nordic Walking 8 km Brak
26 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów Marsz Nordic Walking 8 km Brak
27 Kurowski Mateusz Zręcin Bieg 8 km KB Athletic Zręcin
28 Kusaj TOMASZ Dębica Marsz Nordic Walking 8 km osp zawada
29 Langos Józef Wróblik Królewski Bieg 8 km BrakTAK
30 MADEJ Beata Rymanów Marsz Nordic Walking 8 km Brak
31 Majchrowicz Wiktor Rogi Bieg 8 km TS Beskidy
32 Majecki Robert Sandomierz Bieg 8 km JW3533
33 MARKUSZKA SŁAWEK RÓWNE Bieg 8 km BIEGAM BO LUBIĘTAK
34 Mercik Agnieszka Krosno Bieg 8 km PKB
35 Michalski Andrzej Sanok Marsz Nordic Walking 8 km Pozytywnie Zabiegani SANOK
36 Mróz Mirosław Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpacie Jedlicze
37 Mróz Kamil Jedlicze Bieg 8 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
38 Nykiel Andrzej Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
39 Olbrych Bartłomiej Binarowa Bieg 8 km nastopy.pl Running Team
40 Panaś Artur Szczepańcowa Bieg 8 km Zamczysko Team
41 Pasieka Agnieszka Ustrobna Marsz Nordic Walking 8 km Nordzik team
42 PATLA EWA KROSNO Bieg 8 km Brak
43 PATLA PIOTR KROSNO Marsz Nordic Walking 8 km Brak
44 Pelczar Beata Krościenko Wyzne Marsz Nordic Walking 8 km Brak
45 Pelczar Krzysztof Krościenko Wyzne Bieg 8 km Brak
46 Piecuch Michał Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie
47 pięta leszek jasło Bieg 8 km BrakTAK
48 Pograniczna Joanna Krosno Bieg 8 km BrakTAK
49 Poszelężny Jerzy Warzyce Bieg 8 km Brak
50 Rak Jan Potok Bieg 8 km Brak
51 Rodzinka Jan Zręcin Bieg 8 km KB Athletic Zręcin
52 Ropel Rafał Kolbuszowa Bieg 8 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
53 Różycka Dorota Jasło Bieg 8 km Nowy Styl Group Running Team
54 Rzeszutek Andrzej Rzeszów Bieg 8 km Brak
55 Rzucidło Jan Rzeszów Marsz Nordic Walking 8 km nz
56 Sala Zbigniew Stobierna Bieg 8 km BrakTAK
57 Samborska Weronika Brzyska Bieg 8 km Nowy Styl Group Running Team
58 Stankiewicz Jacek Dukla Bieg 8 km Brak
59 Stańczyk Jacek Mikulice Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie
60 Stopa Mariusz Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie
61 Szelc Marcin Krosno Bieg 8 km KKB Mosir Krosno
62 Szmist Szymon Szczepancowa Bieg 8 km Athletic Zręcin
63 Świątek Agnieszka Świerzowa Polska Bieg 8 km KKB MOSIR KROSNO
64 Tokarz Waldemar Paszczyna Bieg 8 km Dzikie Mustangi
65 Tracz Łukasz Radymno Bieg 8 km www.treningfizjoterapia.pl/AquaRehTAK
66 Uliasz Waldemar Jedlicze Bieg 8 km KB Athletic Zręcin
67 Uram Wojciech Jaszczew Bieg 8 km Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowa
68 Warzocha Paweł Niechobrz Bieg 8 km NiechBiega
69 Wilk Bogdan Świerzowa Polska Bieg 8 km BrakTAK
70 Wojnar Sylwester Krosno Bieg 8 km MUKS Podkarpacie Jedlicze
71 Wojtowicz Tomasz Widacz Marsz Nordic Walking 8 km RETURN WIDACZ
72 Wywłoka Paulina Wierzbna Bieg 8 km www.treningfizjoterapia.pl /AquaRehTAK
73 Zajchowski Marek Moderówka Bieg 8 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
74 Zapołoch Bożena Sanok Bieg 8 km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region
75 Ździebło Łukasz Pilzno Bieg 8 km Dzikie Mustangi


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close