Nazwa zawodów: | TOUR DE PIEKARY 2017 |
Miejsce i termin: | Piekary śląskie, 2017-09-02 |
Organizator: | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich |
Opis zawodów: | 2 września 2017 (sobota) godz. 9.30 Biuro zawodów czynne od: 8.00 do 9.00 Wydawanie numerów startowych i potwierdzenie udziału w zawodach do godziny 9.00. Wyścig zostanie rozegrany na pętli rozpoczynającej i kończącej się na Kopcu Wyzwolenia, a przebiegający ulicami Jana Pawła II - Inwalidów Wojennych – Wyzwolenia. Linia startu wyznaczona zostanie w dniu zawodów oddzielnie dla poszczególnych kategorii wiekowych w zależności od ilości zawodników. Długość wyznaczonej pętli wynosi – 3518m. Współzawodnictwo w kategorii przedszkolaków oraz w kategoriach I i II – dziewcząt i chłopców przeprowadzone zostanie na placu reprezentacyjnym pod Kopcem Wyzwolenia na odcinku 1 kilometra. Zapisy przed zawodami w miejscu startu. Rozpoczęcie od 9.00 |
Wpisowe i wpłata: | udział bezpłatny |
Limit zawodników: | 300 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adach Marek | Wymysłów | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
2 | Adamczyk Michał | Bobrowniki | wg. regulaminu zawodów | Tryton Bike Team | NIE |
3 | Androsz Michał | Rybnik | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
4 | Androsz Mikołaj | Rybnik | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
5 | Badura Krzysztof | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Sii Cycling Team | NIE |
6 | Bandura Jacek | Chorzów | wg. regulaminu zawodów | Cichy Bike Team | NIE |
7 | Bącol Grzegorz | Ruda Śląska | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
8 | Bednarski Piotr | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
9 | Bembenek Piotr | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
10 | Bembenek Jan | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
11 | Bembenek Sebastian | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
12 | Berny Jakub | Piekary Sl | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
13 | Bochynek Krystian | Piekary śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
14 | Bogacki Rafał | Kędzierzyn-Koźle | wg. regulaminu zawodów | Ogień na Szosie | NIE |
15 | Bołdowski Bartosz | Sosnowiec | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
16 | Boroń Marta | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
17 | Buba Zbigniew | Wojkowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
18 | Bugajczyk Piotr | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
19 | Bujak Adam | Katowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
20 | Ceglarz Wiktoria | Piekary Slaskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
21 | Cesarz Justyna | Będzin | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
22 | Cieśla Krzysztof | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
23 | Czech Piotr | Mikołów | wg. regulaminu zawodów | GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM | NIE |
24 | Czuba Mateusz | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
25 | Deja Kazimierz | Piekary śl. | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
26 | Deja Piotr | Izbicko | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
27 | Dróżdż Piotr | Będzin | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
28 | Dudek Stanisław | Sosnowiec | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
29 | Dyszy Grzegorz | Bobrowniki | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
30 | Dziuk Adam | Myszków | wg. regulaminu zawodów | Sengam Sport Racing Team | NIE |
31 | Flak Krzysztof | Strzyżowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
32 | Gabryś Paulina | ruda śląska | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
33 | Gajewski Dariusz | Piekary Śląśkie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
34 | Gajowski Bartosz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
35 | Gajowski Wojciech | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | WOPR Piekary Śląskie | NIE |
36 | Gawron Mateusz | Sosnowiec | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
37 | Geppert Aleksandra | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
38 | Gjewski Franciszek | Piekary Śląśkie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
39 | Górny Krzysztof | Katowice | wg. regulaminu zawodów | Katowice | NIE |
40 | Gryglak Piotr | Rybnik | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
41 | Guzik Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
42 | Haida Krzysztof | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
43 | Hajda Kamil | Radzionków | wg. regulaminu zawodów | SII CYCLING TEAM | NIE |
44 | Hetmańczyk Paweł | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
45 | Jagła Adam | Bytom | wg. regulaminu zawodów | EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM | NIE |
46 | Jarek Rafał | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
47 | Jendrysczyk Adam | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
48 | Juraszek Marek | Katowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
49 | Juszkiewicz Żaneta | Katowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
50 | Kajfasz Damian | Kedzierzyn Kozle | wg. regulaminu zawodów | Ogień z Rzyci | NIE |
51 | Kapuściński Michał | Sosnowiec | wg. regulaminu zawodów | MM Bike Team | NIE |
52 | Kapuściński Rafał | Sosnowiec | wg. regulaminu zawodów | MM Bike Team | NIE |
53 | Karaś Julia | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
54 | Karaś Daniel | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
55 | Kasperczak Ryszard | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | WOPR Piekary Śląskie | NIE |
56 | Kądziela Mateusz | Radzionków | wg. regulaminu zawodów | Sii Cycling Team | NIE |
57 | Kępa-Lorenowicz Katarzyna | Chorzów | wg. regulaminu zawodów | Brandovo | NIE |
58 | Kęsy Szymon | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
59 | Kluger Tomasz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
60 | Kopytko Marcin | Chorzów | wg. regulaminu zawodów | Sii Cycling Team | NIE |
61 | Kott Mirosław | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | MIRKOTT | NIE |
62 | Kozłowska Małgorzata | Będzin | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
63 | Kozłowski Robert | Będzin | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
64 | Kozłowski Szymon | Będzin | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
65 | Krawczyk Wojciech | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | WOPR Piekary Śląskie | NIE |
66 | Krążyński Adam | Bytom | wg. regulaminu zawodów | WOPR Piekary Śląskie | NIE |
67 | Kubuszok Marek | Świętochłowice | wg. regulaminu zawodów | Bike Atelier Team | NIE |
68 | Kusz Adrian | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Sii Cycling Team | NIE |
69 | Kusz Andrzej | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
70 | Kuśmirek Paweł | Piekary Sląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
71 | Kwiatkowski Mateusz | Dąbrowa Górnicza | wg. regulaminu zawodów | Dar Bud Team | NIE |
72 | Leszczynski Mariusz | Piekary Slaskie | wg. regulaminu zawodów | Sii Cicling Team | NIE |
73 | Leszczynski Szymon | Piekary Slaskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
74 | Lisiecki Michał | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
75 | Lorek Kamil | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Tryton Bike Team | NIE |
76 | Lorenowicz Marek | Chorzów | wg. regulaminu zawodów | Brandovo | NIE |
77 | Luczek Oskar | Siemianowice Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
78 | Machura Oliwier | Bytom | wg. regulaminu zawodów | EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM | NIE |
79 | Malanda Piotr | Zabrze | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
80 | Marć Jacek | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
81 | Markiefka Maciej | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
82 | Matonia Szymon | Siemianowice Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
83 | Mazgaj Beata | Tarnowskie Góry | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
84 | Mazurek Maksymilian | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
85 | Mazurek Andrzej | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
86 | Miklas Tomasz | Myszków | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
87 | Miklas Piotr | Myszków | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
88 | Miklas Kamil | Myszków | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
89 | Mikołajczyk Zenon | Siemianowice Śl | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
90 | Mikołajczyk Romuald | Katowice | wg. regulaminu zawodów | NUDEL TEAM | NIE |
91 | Mosur Pior | Nowe Chechlo | wg. regulaminu zawodów | NUDEL TEAM | NIE |
92 | Mozdzeń Adam | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
93 | Musiałek Mariusz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | MMBIKE TEAM | NIE |
94 | Musioł Adam | Bytom | wg. regulaminu zawodów | MMBIKE | NIE |
95 | Naróg Marcin | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | WOPR Piekary Śląskie | NIE |
96 | Niesporek Łukasz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
97 | Obrębski Jarosław | Piekary Śl. | wg. regulaminu zawodów | SRB | NIE |
98 | Ogórek Szymon | Piekary śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
99 | Opiołka Krzysztof | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
100 | Osmulska Anna | Katowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
101 | Ościk Leszek | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
102 | Oślizło Robert | Wodzisław Śląski | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
103 | Otoliński Łukasz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
104 | Pabian Sławomir | Katowice | wg. regulaminu zawodów | Górny Śląsk Silesia Team | NIE |
105 | Pabich Paweł | Zawiercie | wg. regulaminu zawodów | Sengam Sport Racing Team | NIE |
106 | Papaja Tomasz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
107 | Pelka Łukasz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | SII CYCLING TEAM | NIE |
108 | Piechaczek Janusz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | MMBIKE team | NIE |
109 | Piwko Adrian | Czechowice-Dziedzice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
110 | Pol Dariusz | Dąbrowa Górnicza | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
111 | Pol Anastazja | Dąbrowa Górnicza | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
112 | Pruciak Bogusław | Piekary Śl | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
113 | przybylek Grzegorz | Piekary Slaskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
114 | Pyka Tomasz | Mikołów | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
115 | Radecki Michał | Świerklaniec | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
116 | Reguła Michał | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
117 | Roj Agnieszka | Mikołów | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
118 | Rosik Jerzy | Myszków | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
119 | Ryglewski Piotr | Zabrze | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
120 | Ryglewski Jan | Zabrze | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
121 | Sadowski Daniel | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | AXIS Piekary Śląskie | NIE |
122 | Sala Janusz | Tarnowskie Góry | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
123 | Salostowicz Adam | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | MMBike Team | NIE |
124 | Skowron Marek | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
125 | Smuda Mateusz | Świerklaniec | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
126 | Smuda Krystian | Świerklaniec | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
127 | Sobański Marcin | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
128 | Solawa Sławomir | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
129 | Spyra Wojciech | Laziska Górne | wg. regulaminu zawodów | Ameryka | NIE |
130 | Stassek Eugeniusz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | WOPR Piekary Śląskie | NIE |
131 | Stempin Szymon | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
132 | Stempin Karol | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
133 | Strugacz Damian | Tarnowskie Góry | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
134 | Studziński Tomasz | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
135 | Surma Piotr | RYBNIK | wg. regulaminu zawodów | JASTEF RUDY DELGREEN | NIE |
136 | Swieboda Tomasz | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
137 | Szewczyk Mateusz | Zawiercie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
138 | Szołtysik Janusz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
139 | Szydło Maciej | Piekary Ślaskie | wg. regulaminu zawodów | S.P. nr 13 | NIE |
140 | Szysler Michał | Ruda Śląska | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
141 | Tobor Paweł | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
142 | Uchański Paweł | Bytom | wg. regulaminu zawodów | Bikershop Racing Team | NIE |
143 | Wajzer Ania | Zawiercie | wg. regulaminu zawodów | Sengam Sport Racing Team | NIE |
144 | Walusz Maciej | Mysłowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
145 | Walusz Szymon | Mysłowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
146 | Wieloch Tomasz | Katowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
147 | Wieloch Kacper | Katowice | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
148 | Wienc-Kasperczak Anna | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | WOPR Piekary Śląskie | NIE |
149 | Więckowski Marek | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
150 | Więckowski Szymon | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
151 | Wikarek Jan | Piekary Śl | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
152 | Wikarek Mikołaj | Piekary Śl | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
153 | Wilczkowski Wojciech | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
154 | Wolak Anna | Katowice | wg. regulaminu zawodów | NUDEL TEAM | NIE |
155 | Wróblewski Andrzej | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
156 | Wróblewski Przemysław | Nakło Śląskie | wg. regulaminu zawodów | 1987 | NIE |
157 | Wrzaszcz Dawid | Ruda Śląska | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
158 | Wysocki Dawid | Kraków | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
159 | Zajusz Łukasz | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
160 | Zajusz Alan | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
161 | Zajusz Filip | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
162 | Zapaśnik Rafał | Sosnowiec | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
163 | Zapaśnik Henryk | Sosnowiec | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |
164 | Zielke Paweł | Piekary Śląskie | wg. regulaminu zawodów | Brak | NIE |