займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

TOUR DE PIEKARY 2017

Miejsce i termin: Piekary śląskie, 2017-09-02
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich
Opis zawodów: 2 września 2017 (sobota) godz. 9.30
Biuro zawodów czynne od: 8.00 do 9.00
Wydawanie numerów startowych i potwierdzenie udziału w zawodach do godziny 9.00.
Wyścig zostanie rozegrany na pętli rozpoczynającej i kończącej się na Kopcu Wyzwolenia, a przebiegający ulicami Jana Pawła II - Inwalidów Wojennych – Wyzwolenia.
Linia startu wyznaczona zostanie w dniu zawodów oddzielnie dla poszczególnych kategorii wiekowych w zależności od ilości zawodników.
Długość wyznaczonej pętli wynosi – 3518m.
Współzawodnictwo w kategorii przedszkolaków oraz w kategoriach I i II – dziewcząt i chłopców przeprowadzone zostanie na placu reprezentacyjnym pod Kopcem Wyzwolenia na odcinku 1 kilometra.
Zapisy przed zawodami w miejscu startu. Rozpoczęcie od 9.00
Wpisowe i wpłata: udział bezpłatny
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adach Marek Wymysłów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
2 Adamczyk Michał Bobrowniki wg. regulaminu zawodów Tryton Bike TeamNIE
3 Androsz Michał Rybnik wg. regulaminu zawodów BrakNIE
4 Androsz Mikołaj Rybnik wg. regulaminu zawodów BrakNIE
5 Badura Krzysztof Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów Sii Cycling TeamNIE
6 Bandura Jacek Chorzów wg. regulaminu zawodów Cichy Bike TeamNIE
7 Bącol Grzegorz Ruda Śląska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
8 Bednarski Piotr Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
9 Bembenek Jan Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
10 Bembenek Sebastian Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
11 Bembenek Piotr Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
12 Berny Jakub Piekary Sl wg. regulaminu zawodów BrakNIE
13 Bochynek Krystian Piekary śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
14 Bogacki Rafał Kędzierzyn-Koźle wg. regulaminu zawodów Ogień na SzosieNIE
15 Bołdowski Bartosz Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
16 Boroń Marta Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
17 Buba Zbigniew Wojkowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
18 Bugajczyk Piotr Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
19 Bujak Adam Katowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
20 Ceglarz Wiktoria Piekary Slaskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
21 Cesarz Justyna Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
22 Cieśla Krzysztof Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
23 Czech Piotr Mikołów wg. regulaminu zawodów GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAMNIE
24 Czuba Mateusz Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
25 Deja Kazimierz Piekary śl. wg. regulaminu zawodów BrakNIE
26 Deja Piotr Izbicko wg. regulaminu zawodów BrakNIE
27 Dróżdż Piotr Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
28 Dudek Stanisław Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
29 Dyszy Grzegorz Bobrowniki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
30 Dziuk Adam Myszków wg. regulaminu zawodów Sengam Sport Racing TeamNIE
31 Flak Krzysztof Strzyżowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
32 Gabryś Paulina ruda śląska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
33 Gajewski Dariusz Piekary Śląśkie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
34 Gajowski Wojciech Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów WOPR Piekary ŚląskieNIE
35 Gajowski Bartosz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
36 Gawron Mateusz Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
37 Geppert Aleksandra Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
38 Gjewski Franciszek Piekary Śląśkie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
39 Górny Krzysztof Katowice wg. regulaminu zawodów KatowiceNIE
40 Gryglak Piotr Rybnik wg. regulaminu zawodów BrakNIE
41 Guzik Grzegorz Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów BrakNIE
42 Haida Krzysztof Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
43 Hajda Kamil Radzionków wg. regulaminu zawodów SII CYCLING TEAMNIE
44 Hetmańczyk Paweł Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
45 Jagła Adam Bytom wg. regulaminu zawodów EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMNIE
46 Jarek Rafał Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
47 Jendrysczyk Adam Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
48 Juraszek Marek Katowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
49 Juszkiewicz Żaneta Katowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
50 Kajfasz Damian Kedzierzyn Kozle wg. regulaminu zawodów Ogień z RzyciNIE
51 Kapuściński Rafał Sosnowiec wg. regulaminu zawodów MM Bike TeamNIE
52 Kapuściński Michał Sosnowiec wg. regulaminu zawodów MM Bike TeamNIE
53 Karaś Daniel Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
54 Karaś Julia Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
55 Kasperczak Ryszard Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów WOPR Piekary ŚląskieNIE
56 Kądziela Mateusz Radzionków wg. regulaminu zawodów Sii Cycling TeamNIE
57 Kępa-Lorenowicz Katarzyna Chorzów wg. regulaminu zawodów BrandovoNIE
58 Kęsy Szymon Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
59 Kluger Tomasz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
60 Kopytko Marcin Chorzów wg. regulaminu zawodów Sii Cycling Team NIE
61 Kott Mirosław Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów MIRKOTTNIE
62 Kozłowska Małgorzata Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
63 Kozłowski Szymon Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
64 Kozłowski Robert Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
65 Krawczyk Wojciech Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów WOPR Piekary ŚląskieNIE
66 Krążyński Adam Bytom wg. regulaminu zawodów WOPR Piekary ŚląskieNIE
67 Kubuszok Marek Świętochłowice wg. regulaminu zawodów Bike Atelier TeamNIE
68 Kusz Adrian Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów Sii Cycling TeamNIE
69 Kusz Andrzej Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
70 Kuśmirek Paweł Piekary Sląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
71 Kwiatkowski Mateusz Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów Dar Bud Team NIE
72 Leszczynski Mariusz Piekary Slaskie wg. regulaminu zawodów Sii Cicling TeamNIE
73 Leszczynski Szymon Piekary Slaskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
74 Lisiecki Michał Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
75 Lorek Kamil Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów Tryton Bike TeamNIE
76 Lorenowicz Marek Chorzów wg. regulaminu zawodów BrandovoNIE
77 Luczek Oskar Siemianowice Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
78 Machura Oliwier Bytom wg. regulaminu zawodów EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMNIE
79 Malanda Piotr Zabrze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
80 Marć Jacek Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
81 Markiefka Maciej Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
82 Matonia Szymon Siemianowice Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
83 Mazgaj Beata Tarnowskie Góry wg. regulaminu zawodów BrakNIE
84 Mazurek Maksymilian Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
85 Mazurek Andrzej Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
86 Miklas Kamil Myszków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
87 Miklas Piotr Myszków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
88 Miklas Tomasz Myszków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
89 Mikołajczyk Zenon Siemianowice Śl wg. regulaminu zawodów BrakNIE
90 Mikołajczyk Romuald Katowice wg. regulaminu zawodów NUDEL TEAMNIE
91 Mosur Pior Nowe Chechlo wg. regulaminu zawodów NUDEL TEAMNIE
92 Mozdzeń Adam Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
93 Musiałek Mariusz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów MMBIKE TEAMNIE
94 Musioł Adam Bytom wg. regulaminu zawodów MMBIKENIE
95 Naróg Marcin Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów WOPR Piekary ŚląskieNIE
96 Niesporek Łukasz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
97 Obrębski Jarosław Piekary Śl. wg. regulaminu zawodów SRBNIE
98 Ogórek Szymon Piekary śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
99 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
100 Osmulska Anna Katowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
101 Ościk Leszek Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
102 Oślizło Robert Wodzisław Śląski wg. regulaminu zawodów BrakNIE
103 Otoliński Łukasz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
104 Pabian Sławomir Katowice wg. regulaminu zawodów Górny Śląsk Silesia TeamNIE
105 Pabich Paweł Zawiercie wg. regulaminu zawodów Sengam Sport Racing TeamNIE
106 Papaja Tomasz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
107 Pelka Łukasz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów SII CYCLING TEAMNIE
108 Piechaczek Janusz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów MMBIKE teamNIE
109 Piwko Adrian Czechowice-Dziedzice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
110 Pol Dariusz Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów BrakNIE
111 Pol Anastazja Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów BrakNIE
112 Pruciak Bogusław Piekary Śl wg. regulaminu zawodów BrakNIE
113 przybylek Grzegorz Piekary Slaskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
114 Pyka Tomasz Mikołów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
115 Radecki Michał Świerklaniec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
116 Reguła Michał Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
117 Roj Agnieszka Mikołów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
118 Rosik Jerzy Myszków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
119 Ryglewski Piotr Zabrze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
120 Ryglewski Jan Zabrze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
121 Sadowski Daniel Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów AXIS Piekary ŚląskieNIE
122 Sala Janusz Tarnowskie Góry wg. regulaminu zawodów BrakNIE
123 Salostowicz Adam Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów MMBike TeamNIE
124 Skowron Marek Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
125 Smuda Krystian Świerklaniec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
126 Smuda Mateusz Świerklaniec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
127 Sobański Marcin Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
128 Solawa Sławomir Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
129 Spyra Wojciech Laziska Górne wg. regulaminu zawodów AmerykaNIE
130 Stassek Eugeniusz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów WOPR Piekary ŚląskieNIE
131 Stempin Karol Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
132 Stempin Szymon Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
133 Strugacz Damian Tarnowskie Góry wg. regulaminu zawodów BrakNIE
134 Studziński Tomasz Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
135 Surma Piotr RYBNIK wg. regulaminu zawodów JASTEF RUDY DELGREENNIE
136 Swieboda Tomasz Bytom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
137 Szewczyk Mateusz Zawiercie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
138 Szołtysik Janusz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
139 Szydło Maciej Piekary Ślaskie wg. regulaminu zawodów S.P. nr 13NIE
140 Szysler Michał Ruda Śląska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
141 Tobor Paweł Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
142 Uchański Paweł Bytom wg. regulaminu zawodów Bikershop Racing TeamNIE
143 Wajzer Ania Zawiercie wg. regulaminu zawodów Sengam Sport Racing TeamNIE
144 Walusz Szymon Mysłowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
145 Walusz Maciej Mysłowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
146 Wieloch Kacper Katowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
147 Wieloch Tomasz Katowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
148 Wienc-Kasperczak Anna Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów WOPR Piekary ŚląskieNIE
149 Więckowski Marek Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
150 Więckowski Szymon Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
151 Wikarek Jan Piekary Śl wg. regulaminu zawodów BrakNIE
152 Wikarek Mikołaj Piekary Śl wg. regulaminu zawodów BrakNIE
153 Wilczkowski Wojciech Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
154 Wolak Anna Katowice wg. regulaminu zawodów NUDEL TEAMNIE
155 Wróblewski Andrzej Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
156 Wróblewski Przemysław Nakło Śląskie wg. regulaminu zawodów 1987NIE
157 Wrzaszcz Dawid Ruda Śląska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
158 Wysocki Dawid Kraków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
159 Zajusz Alan Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
160 Zajusz Łukasz Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
161 Zajusz Filip Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
162 Zapaśnik Henryk Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
163 Zapaśnik Rafał Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
164 Zielke Paweł Piekary Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close