займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

III CHARYTATYWNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W ZEMBRZYCACH

Miejsce i termin: Zembrzyce, 2017-11-11
Organizator: 1.Stowarzyszenie MOCNI POMOCNI.
2. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach.
3. Urząd Gminy w Zembrzycach.
4. Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.
5. Hospicjum dla Dzieci im. ks.J.Tischnera w Krakowie.

Jolanta Żmija (koordynator biegu)
Opis zawodów: 1.Bieg odbędzie się w dniu 11 listopada 2017 r. (sobota).
2. Start biegu i marszu nordic walking odbędzie się o godzinie 12.00 i będzie zlokalizowany przy boisku LKS „GARBARZ” w Zembrzycach.
3. Start i meta: LKS „Garbarz” Zembrzyce, ul. Ks. Kobyłeckiego 583
4. Biuro Zawodów znajdować się będzie w Świetlicy Profilaktycznej (budynek LKS „Garbarz” Zembrzyce) i będzie czynne od godziny 8.00 do 11.00.
Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy, na który składają się:
- numer startowy (zawodnicy którzy zapiszą się i opłacą wpisowe do 27.10.2017 otrzymają numer startowy personalizowany),
- koszulka w kolorze białym lub czerwonym (zawodnicy którzy zapiszą się i opłacą wpisowe do 27.10.2017 otrzymają koszulkę w wybranym rozmiarze i kolorze pozostali wg dostępności),
- worko-plecak,
- pamiątkowy medal na mecie,
- artykuły pozyskane od sponsorów,
- wodę na mecie,
- ciepły posiłek na mecie.

Wpisowe i wpłata: Za udział w III Charytatywnym Biegu Niepodległości niezależnie od dystansu, opłata startowa to 30 zł.
Przy odbiorze pakietu startowego należy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku braku potwierdzonej płatności na liście zapisanych, zamieszczonej na stronie zapisów do biegu, również dowód wpłaty.
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin biegów dzieci: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balon Bartłomiej Wadowice Bieg 5,5 km BrakTAK
2 Bartula Sylwia Libiąż Bieg 5,5 km Parkrun Chrzanów TAK
3 Bartula Jan Libiąż Bieg 5,5 km Yalla team / parkrun Chrzanów TAK
4 Bebak Roman Zembrzyce Bieg 11 km Zembrzyce TeamTAK
5 Bebak Konrad Zembrzyce Bieg 11 km Zembrzyce TeamTAK
6 Bebak Bartłomiej Zembrzyce Bieg 11 km Zembrzyce TeamTAK
7 Bebak Beata Zembrzyce Marsz Nordic Walking 2 km ZEMBRZYCE TEAMTAK
8 Bednarz Kuba Zakopane Bieg 5,5 km DRUŻYNA SZPIKUTAK
9 Benisz Janina Zembrzyce Marsz Nordic Walking 2 km BrakTAK
10 Benisz Marcin Zermbrzyce Marsz Nordic Walking 2 km Brak
11 Bilnik Łukasz Zembrzyce Bieg 11 km Beskid Run TeamTAK
12 Bizoń Tomasz Andrychów Bieg 5,5 km BrakTAK
13 Borawski Krzysztof Zembrzyce Bieg 11 km BrakTAK
14 Boryczko Ewa Sucha Beskidzka Bieg 11 km Drużyna TVN
15 Botkowska Patrycja Bochnia Bieg 11 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
16 Botkowska Wanda Bochnia Marsz Nordic Walking 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
17 Botkowska Zuzanna Bochnia Marsz Nordic Walking 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
18 Botkowska Dominika Bochnia Marsz Nordic Walking 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
19 Botkowski Paweł Bochnia Bieg 11 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
20 Botkowski Piotr Bochnia Bieg 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
21 Botkowski Szymon Bochnia Marsz Nordic Walking 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
22 Botkowski Marcin Bochnia Bieg 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
23 Bury Mateusz Zawoja Bieg 11 km Coco jambo i do przoduTAK
24 Chmielowska Aleksandra Maków Podhalański Marsz Nordic Walking 5,5 km BrakTAK
25 Cieśla Adam M. Kraków Bieg 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. TischneTAK
26 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz Nordic Walking 5,5 km silesia nordic team
27 Czerwiński Jakub Michałowice Bieg 11 km polskiemiody.blogspot.comTAK
28 Czubin Tomasz Maków Podhalański Bieg 11 km BrakTAK
29 Dubiel Marta Kozy Bieg 5,5 km BrakTAK
30 Dudek Renata Zakrzów Bieg 2 km BrakTAK
31 Dymarski Maciej Wrocław Bieg 5,5 km BrakTAK
32 Elżbieciak Łukasz Lachowice Marsz Nordic Walking 5,5 km Podbabiogórskie Nordic Walking / Mocni PomocniTAK
33 Elżbieciak Mateusz Lachowice Bieg 5,5 km Brak
34 Ficek Roman Skawica Bieg 11 km KW krakówTAK
35 Figiel Zofia Zembrzyce Bieg 2 km BrakTAK
36 Fortuna Anna Zembrzyce Marsz Nordic Walking 5,5 km Brak
37 Gabryś Łukasz Bielsko-Biała Bieg 11 km BrakTAK
38 Gacek Grzegorz Jordanów Bieg 11 km PszczółkaTAK
39 Głowacz Stanisława Jachówka Marsz Nordic Walking 5,5 km Mocni PomocniTAK
40 Goździk Jolanta Kraków Bieg 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. TischneTAK
41 Goździk Daria Kraków Bieg 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. TischneTAK
42 Góralczyk Lesław Wysoka Bieg 11 km BrakTAK
43 Grajny Piotr Lachowice Bieg 11 km Mocni Pomocni TAK
44 Gratka Mirosław Kojszówka Bieg 5,5 km brakTAK
45 Gratka Beata Kojszówka Bieg 5,5 km brakTAK
46 Habina Józef Kraków Bieg 11 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
47 Habina Marcin Podwilk Bieg 5,5 km BrakTAK
48 Janiczak Elżbieta Kalwaria Zebrzydowska Marsz Nordic Walking 2 km Kijowa DrużynaTAK
49 Janiczak Zosia Kalwaria Zebrzydowska Marsz Nordic Walking 2 km Kijowa DrużynaTAK
50 Janik Robert Myślenice Bieg 11 km Brak
51 Jaromin Jadwiga Bielsko-Biała Bieg 2 km BrakTAK
52 Jaromin Oliwia Bielsko-Biała Bieg 2 km KRAKOWSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI IM. KS. JÓZEFA TISTAK
53 Jarzyna Michał Wrocław Bieg 5,5 km BrakTAK
54 Jarzyna Anna Jasienica Marsz Nordic Walking 2 km BrakTAK
55 Jesion Beata Niepołomice Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
56 Joniak Joanna Zubrzyca Dolna Bieg 5,5 km BrakTAK
57 Jurkowski Szczepan Osielec Bieg 2 km BrakTAK
58 Kania Maciej Bieńkówka Bieg 2 km BrakTAK
59 Kapuśnik Maria Tarnawa Dolna Marsz Nordic Walking 5,5 km BrakTAK
60 Kapuśnik Łukasz Tarnawa Dolna Bieg 11 km BrakTAK
61 Karcz Artur Las Bieg 2 km OSP KurówTAK
62 Karlak Paulina Zembrzyce Marsz Nordic Walking 2 km BrakTAK
63 Karlak Patrycja Zembrzyce Marsz Nordic Walking 2 km BrakTAK
64 Kastelik Szymon Gilowice Bieg 2 km Olimpijczyk GilowiceTAK
65 Kąkol Jarosław Stryszawa Bieg 2 km BrakTAK
66 Kierc Dawid Kraków Bieg 5,5 km BrakTAK
67 Klimasara Anna sucha beskidzka Bieg 2 km Mocni Pomocni TAK
68 Kliś Maciej Bielsko-Biała Bieg 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
69 Kliś Anna Bielsko-Biała Bieg 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
70 Kliś Amelia Bielsko-Biała Bieg 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
71 Kliś Weronika Bielsko-Biała Bieg 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
72 Kłapyta Katarzyna Stryszawa Bieg 2 km BrakTAK
73 Knapczyk Andrzej Stryszawa Bieg 11 km BrakTAK
74 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńk?wka Bieg 11 km Mocni PomocniTAK
75 Koleżyński Paweł Barwałd Średni Bieg 11 km BrakTAK
76 Kołek Maciej Wadowice Bieg 11 km biegam bo lubięTAK
77 Kołek Renata Wadowice Bieg 11 km biegam bo lubięTAK
78 Kominiak Anna Wiatowice Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
79 Kominiak Jakub Wiatowice Bieg 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
80 Korzeniowski Jan Dąbrówka Bieg 5,5 km BrakTAK
81 Kos Lucjan Nowy Sącz Bieg 5,5 km BrakTAK
82 Kosmaty Piotr Kraków Bieg 5,5 km BrakTAK
83 Kot Magdalena Bieńkówka Bieg 5,5 km brakTAK
84 Kowalczyk Damian Brzączowice Bieg 11 km Krakowskie Hospicjum dla dzieci im ks.Józefa TischTAK
85 Koza Natalia Kraków Bieg 11 km Krakowskie Hospicjum Dla Dzieci im ks. Józefa TiscTAK
86 Koza Robert Kraków Bieg 11 km Krakowskie Hospicjum Dla Dzieci im ks. Józefa TiscTAK
87 Kozioł Regina Buszkowiczki Bieg 2 km BrakTAK
88 Koźmiński Józef Sucha Beskidzka Bieg 11 km LKS Orzeł KozyTAK
89 Kubas Dorota zawoja Bieg 2 km Mocni Pomocni
90 Kukuła Sławomir ANDRYCHÓW Bieg 5,5 km BrakTAK
91 Kumorek Agnieszka Kraków Bieg 11 km Krakowskie Hospicjum dla dzieci imienia Ks Józefa TAK
92 Kurańska Maria Kraków Bieg 5,5 km BrakTAK
93 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Marsz Nordic Walking 2 km wolny strzelecTAK
94 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój Marsz Nordic Walking 2 km wolny strzelecTAK
95 Kurzydło Natalia Igołomia Bieg 11 km 42 do szczescia
96 Kwaśniewski Krzysztof Kraków Bieg 11 km BrakTAK
97 Łazorko Piotr Zakrzów Bieg 5,5 km BrakTAK
98 Łazorko Maria Zakrzów Bieg 2 km BrakTAK
99 Łazorko Emilia Zakrzów Bieg 5,5 km BrakTAK
100 Łazorko Zuzanna Zakrzów Bieg 5,5 km BrakTAK
101 Łazorko Adrianna Zakrzów Bieg 5,5 km BrakTAK
102 Łopatka Maria Łękawica Bieg 5,5 km PKS Olimpijczyk GilowiceTAK
103 Majkrzak Mariusz Sucha Beskidzka Marsz Nordic Walking 2 km MOCNI POMOCNITAK
104 Malaga Arturo Makow Podhalanski Bieg 11 km Makow-SKI TEAMTAK
105 Małagowska Irenka Bielsko-Biała Bieg 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
106 Mańka Joanna Łuczyce Marsz Nordic Walking 5,5 km Brak
107 Mańka Michał Łuczyce Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa Tis
108 Mańka Jan Łuczyce Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa Tis
109 Mańka Katarzyna Łuczyce Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa Tis
110 Marek Sławomir Zawoja Bieg 5,5 km BrakTAK
111 Marek Magdalena Kraków Bieg 11 km BrakTAK
112 Marek Wojciech Kraków Bieg 11 km BrakTAK
113 Miarka Danuta Bielsko-Biała Bieg 11 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
114 Misiniec Bogdan Zubrzyca Górna Marsz Nordic Walking 5,5 km PszczółkaTAK
115 Mrózek Rafał Łękawica Bieg 5,5 km OLIMPIJCZYK GILOWICE TAK
116 Mrugacz Sławomir Wadowice Bieg 11 km Mrugacz Auto Serwis
117 Nieciąg Sabina Śleszowice Marsz Nordic Walking 5,5 km brakTAK
118 Nieciąg Aleksandra Śleszowice Marsz Nordic Walking 5,5 km brak
119 Nowak Lidia Kraków Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
120 Ochman Stanisław Zembrzyce Bieg 11 km Z bieganiem mi do twarzyTAK
121 Ordzowiały Piotr Osielec Marsz Nordic Walking 5,5 km Podbabiogórskie Nordic WalkingTAK
122 Pająk Wojciech Sucha Beskidzka Bieg 11 km BrakTAK
123 Pająk Justyna Białka Bieg 5,5 km OSP BIAŁKATAK
124 Papież Szymon Białka Bieg 5,5 km Mocni PomocniTAK
125 Paździora Mariusz Wadowice Marsz Nordic Walking 2 km 1971TAK
126 Paździora Barbara Wadowice Marsz Nordic Walking 2 km Wadowickie Nordic WalkingTAK
127 Paździora Anna Wadowice Marsz Nordic Walking 2 km Wadowickie Nordic Walking
128 Paździora Przemysław Wadowice Marsz Nordic Walking 2 km Wadowickie Nordic Walking
129 Pławny Michał Wadowice Bieg 11 km Brak
130 Pławny Krystyna Sucha Beskidzka Marsz Nordic Walking 5,5 km BrakTAK
131 Pławny Ilona Jaroszowice Bieg 5,5 km Brak
132 Polak Małgorzata Sucha Beskidzka Bieg 2 km BrakTAK
133 Polak Jacek Sucha Beskidzka Bieg 11 km BrakTAK
134 Porębska Wioletta Marcówka Marsz Nordic Walking 5,5 km Brak
135 Porębski Jarosław Marcówka Bieg 5,5 km BrakTAK
136 Prociak Aleksander Kraków Bieg 5,5 km brakTAK
137 Puchała Iwona Dobczyce Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
138 Puchała Mikołaj Dobczyce Bieg 2 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
139 Pułanecki Łukasz Jeleśnia Bieg 11 km BrakTAK
140 Pułka Dorota Wadowice Bieg 5,5 km WICHRY BESKIDU T.R.TAK
141 Rabczak Teresa Zembrzyce Marsz Nordic Walking 2 km Brak
142 Ruła Tomasz Chocznia Bieg 11 km BrakTAK
143 Rymarczyk-Sala Iwona Bieńkówka Marsz Nordic Walking 2 km BrakTAK
144 Rząsa Anna Przemyśl Bieg 2 km BrakTAK
145 Sala Andrzej Kojszówka Marsz Nordic Walking 5,5 km Podbabiogorskie Nordic Walking TAK
146 Sala Izabela Bieńkówka Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa TisTAK
147 Sarna Krzysztof Bieńkówka Bieg 11 km Mocni PomocniTAK
148 Sitarz Iwona Sucha Beskidzka Bieg 11 km BrakTAK
149 Siwiec Tomasz Sucha Beskidzka Bieg 5,5 km ----TAK
150 Skibka Małgorzata Kraków Bieg 11 km BrakTAK
151 Sowa Barbara Poręba Spytkowska Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
152 Spyrka Joanna Maków Podhalański Bieg 2 km BrakTAK
153 Spyrka Tomasz Maków Podhalański Bieg 5,5 km BrakTAK
154 Spyrka Dominik Maków Podhalański Bieg 2 km BrakTAK
155 Spyrka Krzysztof Maków Podhalański Bieg 2 km BrakTAK
156 Spyrka Michał Maków Podhalański Bieg 2 km BrakTAK
157 Stachowski Damian Stryszawa Bieg 5,5 km BrakTAK
158 Stachowski Łukasz Stryszawa Bieg 11 km KP PSP SUCHA BESKIDZKATAK
159 Stanik Ewa Zembrzyce Marsz Nordic Walking 2 km BrakTAK
160 Stanik Jakub Sucha Beskidza Bieg 11 km BrakTAK
161 Stanisławek Andrzej Tarnawa Dolna Marsz Nordic Walking 5,5 km BrakTAK
162 Stanisławek Danuta Tarnawa Dolna Marsz Nordic Walking 5,5 km BrakTAK
163 Steczek Jerzy Maków Podhalański Bieg 5,5 km BrakTAK
164 Strzelecka Dorota Tarnawa Dolna Bieg 11 km BrakTAK
165 Strzelecki Patrycjusz Tarnawa Dolna Bieg 11 km BrakTAK
166 Sudyka Katarzyna Koźlica Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
167 Suski Daniel Wadowice Marsz Nordic Walking 5,5 km Wadowickie Nordic WalkingTAK
168 Szczurek Krzysztof Kraków Bieg 11 km Scurki TeamTAK
169 Ścieszka Wojciech Kraków Bieg 11 km 13 elt Kraków - Balice
170 Śląski Krystian Sucha Beskidzka Bieg 11 km BrakTAK
171 Ślósarczyk Monika Pcim Marsz Nordic Walking 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa TischTAK
172 Targosz Grzegorz Las Bieg 11 km BrakTAK
173 Topolski Adrian Mysłowice Bieg 11 km BrakTAK
174 Uznańska Danuta Zembrzyce Bieg 2 km BrakTAK
175 Wagner Grzegorz Milówka Bieg 11 km BrakTAK
176 Wajdzik Adam Krzeszów Marsz Nordic Walking 5,5 km BrakTAK
177 Wąsik Magdalena Gruszów Marsz Nordic Walking 2 km BrakTAK
178 Węglarz Agnieszka Wadowice Bieg 2 km BrakTAK
179 Wilkołek Jakub Jawornik Bieg 5,5 km Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa TisTAK
180 Wójcik Adam Chocznia Bieg 11 km BrakTAK
181 Zemła Michał Wadowice Bieg 11 km BrakTAK
182 Zguda Radosław Zawoja Bieg 11 km BrakTAK
183 Złotek Katarzyna Maków Podhalański Bieg 5,5 km BrakTAK
184 Żadło Dariusz Myślenice Bieg 11 km TKKFTAK
185 Żmija Jola Zembrzyce Bieg 2 km Mocni PomocniTAK
186 Żmija Tadeusz Zembrzyce Bieg 2 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close