займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

WYŚCIG ROWEROWY W INDYWIDUALNEJ JEŹDZIE NA CZAS SZYBKA DYCHA

Miejsce i termin: Puszcza Niepołomicka, 2017-10-01
Organizator: 1. Organizatorem Zawodów jest: Proactive Sports Krystian Ignatowicz.
2. Wsparcie organizacyjne

1) Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
2) Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Niepołomice;
3) Gmina Drwinia.
Opis zawodów: 1) zawody odbędą się w niedzielę 1 października 2017 roku. W ramach zawodów odbędzie się indywidualna jazda na czas na dystansie około 10 km;
2) Start wyścigu: przy szlabanie obok leśniczówki Hysne o godzinie 10.15;
3) Meta zawodów: przy szlabanie obok miejscowości Dziewin/Mikluszowice;
4) Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Bobrowym Rozlewisku w Zabierzowie Bocheńskim;
5) biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy - w godz. 7.30 - 9.30;
6) Trasa prowadzi drogą asfaltową, zwaną Żubrostradą lub drogą Mikluszowicką, wyłącznie wewnątrz Puszczy Niepołomickiej;
7) Trasa oznaczona będzie co 1 km tabliczką z kilometrażem, a w niektórych miejscach dodatkowo taśmami na drzewach;

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: 3) Organizator ustala następujące opłaty startowe oraz terminy zgłoszeń do uczestnictwa w Wyścigu rowerowym w indywidualnej jeździe na czas: Szybka Dycha, zależne od rodzaju pakietu:
a) Pakiet „START”: 30 PLN w przypadku płatności do 28 września 2017 r.,
b) Pakiet „START”: 50 PLN w przypadku płatności w dniu zawodów,
c) Pakiet „KASK”: 350 PLN w przypadku płatności do 25 września 2017 r.,
d) Pakiet „LEMONDKA”: 150 PLN w przypadku płatności do 25 września 2017 r.;
4) Każdy zarejestrowany ma 7 dni kalendarzowych od momentu rejestracji na wniesienie opłaty za start. W przypadku braku wpłaty, jest automatycznie wykreślany z listy zarejestrowanych;
5) Płatność za pakiet ‘”START” może być dokonana za pośrednictwem strony www.chronotex.pl lub przelewem bezpośrednio na konto Organizatora (konto nr: 59 1870 1045 2078 1010 4117 0001, Proactive Sports Krystian Ignatowicz), podając w tytule przelewu imię i nazwisko startującego zawodnika;
6) Płatność za pakiet ‘”KASK” lub „LEMONDKA” może być dokonana wyłącznie przelewem bezpośrednio na konto Organizatora (konto nr: 59 1870 1045 2078 1010 4117 0001, Proactive Sports Krystian Ignatowicz), podając w tytule przelewu imię i nazwisko startującego zawodnika, w nieprzekraczalnym terminie do 25 września 2017 r.;
7) Przyjęte będą te opłaty, które zostały zaksięgowane na koncie Organizatora. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za terminy realizacji przelewów bankowych;
Limit zawodników: 250
Strona WWW: http://wyscigrowerowy.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Bartosz Niepołomice 10 km Zdezorientowani MTBO TeamTAK
2 Anderko Karol Ćwiklice 10 km Jafisport Bike TeamTAK
3 Bajak Tomasz Kraków 10 km XC 80NIE
4 Bieleń Mateusz Rzeszów 10 km BrakTAK
5 Biniek Marcin Kraków 10 km Nokia Cracow Tech.TAK
6 Błaszczak Tomek Kraków 10 km BrakTAK
7 Bohusław Podhorecki Adam Kraków 10 km BrakTAK
8 Borowiec Asior Kraków 10 km ŻadneNIE
9 Bronicki Tomasz Niepołomice 10 km NiepołomiceTAK
10 Brzyski Maciej Kraków 10 km BrakNIE
11 Chaciński Michał Niepołomice 10 km Cracovia Cyclo-CentrumTAK
12 Cichorek Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
13 Czerwień Jarosław Dobczyce 10 km TKKF Uklejna MyśleniceTAK
14 Czyż Rafał Kokotów 10 km niezrzeszonyTAK
15 Długosz Maciej Kraków 10 km GeckoclimbTAK
16 Doniec Jacek Luborzyca 10 km UJ_FAISTAK
17 Falisz Przemysław Batowice 10 km GTM VeloAktivNIE
18 Falkowski Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
19 Fikus Marek Ruda Śląska 10 km TWOMARK TEAMTAK
20 Fraś Wojciech Kraków 10 km BrakTAK
21 Fyda Marcin Bochnia 10 km BrakTAK
22 Galas Jerzy Wołowice 10 km BrakTAK
23 Gemza Marcin Kraków 10 km W&K TEAMTAK
24 Gieroń Izabela Rzeszów 10 km Filanowski Team TAK
25 Goćwin Marta Kraków 10 km BrakTAK
26 Gołofit Stanisław Niepołomice 10 km NiepołomiceTAK
27 Gospodarczyk Jakub Kraków 10 km BrakTAK
28 Grudzień Michał Kraków 10 km BrakTAK
29 Grzegorzewski Piotr Kraków 10 km TOMARTAK
30 Grzesiak Sławomir Modlniczka 10 km Gatta Bike - RSNIE
31 Gulba Krzysztof Kraków 10 km PentelNIE
32 Guliński Michał Kraków 10 km TOMARTAK
33 Hankus Wojciech Kraków 10 km BrakTAK
34 Herchel Kamil Kraków 10 km TOMARTAK
35 Hoffmann Wojciech Kraków 10 km Korona Masters KrakówTAK
36 Hupka Marek Niepołomice 10 km BrakTAK
37 Ignatowicz Dawid Wolbrom 10 km BrakTAK
38 Iwan Piotr Rybnik 10 km BrakNIE
39 Janowski Gabriel Kłaj 10 km BrakTAK
40 Jastrzębski Paweł Kraków 10 km BrakTAK
41 Jelonek Michał Kraków 10 km Atom Resto&BarTAK
42 Jereczek Waldemar Bochnia 10 km BrakTAK
43 Jurczyk Piotr Krosno 10 km BrakTAK
44 Jurczyk Paweł Krosno 10 km BrakTAK
45 Kaczmarczyk Zbigniew Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
46 Kampka Rafał Bielsko-Biała 10 km Twomark Sport Bielsko Biała TeamTAK
47 Karwiński Maciej kraków 10 km BrakTAK
48 Kasina Michał Wieliczka 10 km BrakTAK
49 Kasprzyk Andrzej Ruda Śląska 10 km TWOMARK TEAMTAK
50 Kędzierski Rafał Skawina 10 km TriDivision Triathlon TeamTAK
51 Kogut Justyna Kraków 10 km BrakTAK
52 Kogutowicz Łukasz Żegocina 10 km BrakTAK
53 Kołodziej Piotr Szczepanow 10 km BrakTAK
54 Korczak Piotr Zakrzowiec 10 km Zakrzowiec Team ChallengeTAK
55 Koryzna Lech Kraków 10 km BrakTAK
56 Kosiński Jarosław Wrocław 10 km SCT WrocławTAK
57 Krawczyk Bartłomiej Zakrzów 10 km GTM VeloAktiv KrakówTAK
58 Krawczyk Adrian Żegocina 10 km Bike Team Łąkta GórnaTAK
59 Krupa Bartłomiej Kraków 10 km NPK RekreacjaTAK
60 Krzemińska Mariola Kędzierzyn-Koźle 10 km Litwin Triathlon TeamTAK
61 Krzysztoń Karol Kraków 10 km BrakTAK
62 Kubas Wojciech Bochnia 10 km BrakTAK
63 Kułaga Dominik Niepołomice 10 km KKSW KRAKTAK
64 Kułynycz Dariusz Junior Niepołomice 10 km QŁYNYCZ TEAMTAK
65 Kułynycz Dariusz Niepołomice 10 km QŁYNYCZ TEAMTAK
66 Kumor Michał Kraków 10 km BrakTAK
67 Kurleto Marek Ochojno 10 km Damech Kurleto TAK
68 Kuterba Piotr Kraków 10 km UJ_FAISTAK
69 Kwarciak Jacek Kraków 10 km BrakTAK
70 Kwarciński Piotr Proszowice 10 km BILSPORT PROSZOWICETAK
71 Lichoń Tomasz Dobczyce 10 km DKBTAK
72 Łabędź Marek Myślenice 10 km TKKF Uklejna MyśleniceNIE
73 Ławicki Dariusz Rydultowy 10 km Czernica MastersNIE
74 Łukaszewicz Alicja Zakrzowiec 10 km Zakrzowiec Team Challenge TAK
75 Maćkowski Marcin Goczałkowice-Zdrój 10 km -TAK
76 Madej Anna Opole 10 km CykloOpoleNIE
77 Marek Ewa Kraków 10 km Niesamowici SportowcyTAK
78 Matoga Tomasz Myślenice 10 km TKKF UKLEJNA MyśleniceTAK
79 Matoszko Filip Zabrze 10 km BrakTAK
80 Matula Krzysztof Mikołów 10 km KK TwoMarkTAK
81 Michałek Artur Kraków 10 km UJ_FAISTAK
82 Michałek Łukasz Kraków 10 km BrakTAK
83 Międzobrodzki Paweł Wieliczka 10 km TEAM PRO BIKESTAK
84 Mocny Michał Chrzanów 10 km BrakTAK
85 Motyl-Adamczyk Agata Niepołomice 10 km Zdezorientowani MTBO TeamTAK
86 Mularczyk Karol Miejsce Piastowe 10 km KTC KrosnoNIE
87 Musiał Izabela Oświęcim 10 km TOMAR / KOLORADOŚĆTAK
88 Nowok Michał Kobielice 10 km Jafi Sport Bike TeamTAK
89 Olender Grzegorz Proszowice 10 km BRAKTAK
90 Osmałek Łukasz Zawada 10 km BrakTAK
91 Pamuła Adam Rzeszotary 10 km ADIMETTAK
92 Panek Wojciech Niepołomice 10 km BrakTAK
93 Pawełczyk Kajetan Kraków 10 km BrakTAK
94 Pelka Dariusz Goczałkowice Zdrój 10 km JAFI SPORT BIKE TEAMTAK
95 Peterczuk Robert Żywiec 10 km Polart Nutraxx Team TAK
96 Piątkiewicz Jan Kraków 10 km Dobrerowery.plNIE
97 Piechnik Piotr Wieliczka 10 km BrakTAK
98 Pierzchalski Jerzy Łódź 10 km Pierzchalski Cycling TeamNIE
99 Pierzchalski Łukasz Kraków 10 km Pierzchalski Cycling TeamNIE
100 Pietrycki Wojciech Kraków 10 km BrakTAK
101 Pilch Paweł Kraków 10 km BrakTAK
102 Piwko Adrian Czechowice-Dziedzice 10 km BrakTAK
103 Podsiadło Rafał Niepołomice 10 km BrakTAK
104 Pogoda Marcin Niepołomice 10 km BrakTAK
105 Ptasznik Przemysław Węgrzce Wielkie 10 km Aktywna strona życia TAK
106 Put Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
107 Rej Elżbieta Kraków 10 km BrakTAK
108 Romek Paweł Kraków 10 km BrakTAK
109 Rosiek Bartłomiej Masłomiąca 10 km KM PSP KRAKÓWTAK
110 Rusnak Stanisław Kraków 10 km Stowarzyszenie Rowerowe PodhaleTAK
111 Rutkowski Krzysztof Kobielice 10 km Jafi Sport Bike TeamTAK
112 Rybka Rafał Baczków 10 km BrakTAK
113 Salamonowicz Przemysław Wałbrzych 10 km Litwin Triathlon TeamTAK
114 Siwek Piotr Niepołomice 10 km brakNIE
115 Smoleń Michał Bochnia 10 km BrakTAK
116 Soboń Aleksander Wadowice 10 km BrakTAK
117 Sobula Sławomir Ochmanów 10 km BrakTAK
118 Sosnal Artur Niepołomice 10 km BrakTAK
119 Sosnal Albert Niepołomice 10 km BrakTAK
120 Stanaszek Dariusz Mucharz 10 km BrakTAK
121 Stasiowski Marek Kraków 10 km TOMARTAK
122 Stawarz Krzysztof kraków 10 km 1981TAK
123 Szczepanik Renata Kraków 10 km BrakTAK
124 Szkodny Tomasz Brzesko 10 km Brzeszczanka Brzesko Road RacersTAK
125 Szymaniec Marek Kraków 10 km W&K TEAMTAK
126 Śliz Adam Kraków 10 km TOMARTAK
127 Śmiałek Łukasz Targowisko 10 km Zdrowe Ceny Racing TeamTAK
128 Tyrpa Mirosław Skawina 10 km Dzieci są WażneTAK
129 Ujma Piotr Kraków 10 km Bałtyk KrakówTAK
130 Walewski Łukasz Rzeszów 10 km Ars DentTAK
131 Wardziak Wojtek Piasek 10 km BrakTAK
132 Weberbauer Krzysztof Kraków 10 km Supreme Style MatesTAK
133 Wełna Katarzyna Kłaj 10 km BrakNIE
134 Wiecheć Sławomir Alwernia 10 km alwerniaTAK
135 Wiśnicki Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
136 Wiśniecki Arkadiusz Kraków 10 km BrakTAK
137 Wojas Waldek Kłaj 10 km Zdrowe Ceny Racing TeamTAK
138 Wojnarowski Marek Kraków 10 km 72DNIE
139 Wołek Marcin Kraków 10 km Isport.pl TeamTAK
140 Woźniak Tomasz Bejsce 10 km BrakTAK
141 Woźniak Michał Bejsce 10 km BrakTAK
142 Wójciak Mirosław Katowice 10 km JAFI SPORT BIKE TEAMTAK
143 Wójcik Mateusz Kraków 10 km BrakTAK
144 Wójcik Bartek Kraków 10 km BrakNIE
145 Wrożyna Rafał Pszczyna 10 km Jafi Sport Bike TeamTAK
146 Wróblewski Robert Kraków 10 km BrakNIE
147 Wrzecionek Marek Kraków 10 km BrakNIE
148 Wyczesany Łukasz Niepołomice 10 km Zdrowe Ceny Racing TeamTAK
149 Wyczesany Ewelina Niepołomice 10 km Zdrowe Ceny Racing TeamTAK
150 Zapaśnik Henryk Sosnowiec 10 km BrakNIE
151 Zapaśnik Rafał Sosnowiec 10 km BrakNIE
152 Zdanowicz Marek Gliwice 10 km BrakNIE
153 Zioło Piotr Zabierzów Bocheński 10 km BrakTAK
154 Zugaj Łukasz Wyżyce 10 km Bike Team Łąkta GórnaTAK
155 Zwonek Piotr Kraków 10 km eXrowerowanie.pl KrakówTAK
156 Życzkowski Karol Kraków 10 km UJ_FAISTAK
157 Żywicki Adam Nałęczów 10 km Cisowianka TEAM PLTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close