займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

PRZEMYSKA PIĄTKA DLA HOSPICJUM

Miejsce i termin: Przemyśl, 2017-09-17
Organizator: ORGANIZATOR
• Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy Stowarzyszenie Katolickie.
PARTNERZY
• Urząd Miasta Przemyśla.

• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu
Tomasz Kucharczyk tel. 790 509 785
• Koordynator biegu
Wiesław Morawski tel. 601 866 899 wmorawski@interia.eu
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: • 5 km ulicami miasta - 1 pętla.
• 17 września 2017 r. Przemyśl godzina 14:00
• Start - Rynek Starego Miasta
• Nawierzchnia asfaltowa (około 100m – kostka brukowa).
• Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem transponderów pomiarowych (chipów) zwrotnych, wsznurowanych w buta. Transpondery będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów przy weryfikacji wraz z pakietem startowym w niedzielę, 17 września 2017 r. w godz. 10:00 – 13:30.
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Domu Katolickim Roma ul Grodzka 11 Przemyśl.
Wpisowe i wpłata: • Zapisy do biegu głównego odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego dostępnego na stronie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=161 do dnia 13 września 2017 r. po wpłaceniu wpisowego lub osobiście 17września 2017 r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
• Uczestnicy biegu głównego na 5 km zobowiązani są do wpłacenia wpisowego:
o 30 zł – przy wpłacie na konto
o 50 zł – przy wpłacie w biurze zawodów
• Opłatę startową należy wpłacać poprzez system online
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrasz Paweł Przemyśl 5 km BrakTAK
2 Artym Magdalena Przemyśl 5 km BrakTAK
3 Bal Robert . 5 km BrakNIE
4 Bańko Andrzej Jarosław 5 km BrakTAK
5 Basarab Grzegorz Przemyśl 5 km BrakTAK
6 Bereźnicka Monika Zadąbrowie 5 km UKS Tempo 5TAK
7 Blajer Elżbieta Rzeszów 5 km BrakTAK
8 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 5 km MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
9 Bobala Krystian Przemyśl 5 km BrakTAK
10 Bobrowicz Anna Przemysl 5 km Mamuski z OrlikaTAK
11 Bobrowicz Mateusz Przemysl 5 km UKS ORLIK PRZEMYSLTAK
12 Bocul Małgorzata Przemysl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
13 Brela Jakub Jedlicze 5 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
14 Chenikalo Oleksandr Lwow 5 km Lkb RudnikNIE
15 Chmielowiec Hubert Pikulice 5 km BrakTAK
16 Cich Kamil Przemyśl 5 km Osiedle Zielone Wzgórze TAK
17 Cichoń Elżbieta Dębica 5 km BrakTAK
18 Ciećko Magdalena Przemyśl 5 km Zatkało kakałoNIE
19 Ciećko Artur Przemyśl 5 km Zatkało kakałoNIE
20 Czaja Wacław Przemyśl 5 km BrakTAK
21 Czubiński Jakub przemyśl 5 km Blok B TAK
22 Danielak Agnieszka Ostrów 5 km BrakNIE
23 Dobranskyy Bohdan Lwow 5 km LKB RudnikNIE
24 Domin Łukasz Dynów 5 km Aktywny DynówNIE
25 Domszy Izabela Przemyśl 5 km BrakNIE
26 Dorosz Barbara Przemyśl 5 km szafa biegacza teamNIE
27 Dryps Ryszard Nowa Sarzyna 5 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWANIE
28 Duszczak Radosław Przemyśl 5 km #siła#moc#NIE
29 Dziorek Żaneta Przemyśl 5 km Stowarzyszenie Sportowe KINSENTAK
30 Filc Katarzyna Przemyśl 5 km BrakTAK
31 Frydlewicz - Kłusek Agnieszka Przemyśl 5 km Mamuśki z OrlikaTAK
32 Fugowska Katarzyna Przemyśl 5 km UKS Orlik PrzemyślTAK
33 Furman Marcin Krzywcza 5 km BrakTAK
34 Gap Beata Nowa Sarzyna 5 km nowosarzynskagrupabiegowaTAK
35 Garbarz Monika Wrocanka 5 km Szafa Biegacza TeamTAK
36 Gaweł Marzena Przemyśl 5 km PKBTAK
37 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
38 Gigoń Andrzej Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
39 Glinczak Mariola Klokowice 5 km BrakTAK
40 Golatowska - Polańska Anna Przemyśl 5 km brakTAK
41 Golisz Paweł Jarosław 5 km BBL JAROSŁAWTAK
42 Górecki Patryk jarosław 5 km PG FOTOTAK
43 Górniak Radosław Żurawica 5 km BrakNIE
44 Gremska Joanna Przemyśl 5 km UKS TEMPO 5TAK
45 Grzybowska Sylwia Przemyśl 5 km parastyle.plTAK
46 Grzybowski Paweł Przemyśl 5 km parastyle.plTAK
47 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
48 Gwóźdź Andrzej Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
49 Hadam Ewa Dynów 5 km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
50 Haduch je Pisarowce 5 km Sanok i OkoliceTAK
51 Hataś Agnieszka Przemyśl 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
52 Hryniszyn Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
53 Humięcki Jakub Przemyśl 5 km BrakNIE
54 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
55 Jałocha Mieczysław Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
56 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 5 km SzafaBiegacza TeamTAK
57 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 5 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
58 Kalinowska Ewa Przemyśl 5 km Biegam bo lubięTAK
59 Kalinowski Łukasz Przemyśl 5 km BrakNIE
60 Kaniecki Paweł Przemyśl 5 km BLOK B PRZEMYŚL TAK
61 Karnas-Skalska Beata PRZEMYŚL 5 km MAMUŚKI Z ORLIKATAK
62 Karwowski Maciej Przemyśl 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
63 Kęnska Łukasz Przemyśl 5 km rekreacyjnieNIE
64 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice 5 km Szafa Biegacza Team/CWKS Resovia RzeszówTAK
65 Kic Ewelina Ujkowice 5 km BrakTAK
66 Kicińska Dorota Przemyśl 5 km BrakTAK
67 Kicińska Anna . 5 km BrakNIE
68 Kilian Rafał Przemyśl 5 km BrakTAK
69 Kiliarska Valentyna Nikolaev 5 km Lkb RudnikNIE
70 Kipp Zbigniew Przemyśl 5 km Biegam bo lubięTAK
71 Kisielewicz Ireneusz Święte 5 km BrakTAK
72 Klinger Weronika Orły 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
73 Kłusek Wiktor Przemyśl 5 km UKS ORLIK PRZEMYŚLTAK
74 Kłymińska Aneta Przemyśl 5 km BrakTAK
75 Kocan Wojciech Franciszek Przemyśl 5 km BrakTAK
76 Kochanowicz Piotr Krasiczyn 5 km UKS Tempo 5TAK
77 Kochanowicz Radosław Przemyśl 5 km Polonia PrzemyślTAK
78 Komorowski Artur . 5 km BrakNIE
79 Kopeć Beata Głogów Małopolski 5 km TKKF SOKÓŁNIE
80 Korzeniowska Adrianna Przemyśl 5 km BrakTAK
81 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
82 Korzeniowski Władysław Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza NIE
83 Kowieszko Marcin Przemysl 5 km BrakTAK
84 Kozak Michał Jarosław 5 km Drużyna JezusaNIE
85 Krajewska Anna Święte 5 km BrakTAK
86 Król Grażyna Przemyśl 5 km BrakTAK
87 Królikowska Agata Warszawa 5 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
88 Kruszyński Marek Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
89 Kruszyński Paweł Przemyśl 5 km ZRYW BuszkowiczkiTAK
90 Kruszyński Maciej Przemyśl 5 km BrakTAK
91 Krzywonos Judyta Przemyśl 5 km parastyle.plTAK
92 Kuźmiński Maciej Przemyśl 5 km BrakTAK
93 Kuźniar Anna Łańcut 5 km BrakTAK
94 Kyts Volodymyr Bila Tserkva 5 km DYNAMONIE
95 Leśny Mateusz . 5 km BrakNIE
96 Lipski Andrzej Przemyśl 5 km Stowarzyszenie Sportowe KINSENTAK
97 Lizak Łukasz Przemyśl 5 km OpenfitTAK
98 Loryś Ewa Brzóza Królewska 5 km BrakTAK
99 Łabudzki Marcin Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaTAK
100 Łaniusz Sandra Przemyśl 5 km Mamuśki z OrlikaTAK
101 Łapa Dariusz . 5 km BrakNIE
102 Łapińska Anna Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza / Szafa Biegacza TeamTAK
103 Majewska Magdalena Przemyśl 5 km BrakNIE
104 Makarowska Joanna Przemyśl 5 km UKS Orlik Przemyśl MamuśkiTAK
105 Makarowski Maciej Przemyśl 5 km UKS orlik przemyślTAK
106 Makowiecki Radosław Przemyśl 5 km Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!TAK
107 Malik Grzegorz Przemyśl 5 km ALKOHIMALAIŚCI ;-)TAK
108 Malik Kamila Przemyśl 5 km BrakTAK
109 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 5 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
110 Masternak Izabela Orły 5 km BrakTAK
111 Matusiewicz Andrzej Prałkowce 5 km NiezrzeszonyTAK
112 Mercik Agnieszka Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
113 Michno Małgorzata Pełkinie 5 km BrakTAK
114 Mickiewicz Julia Jarosław 5 km B B L JarosławTAK
115 Mickiewicz Jerzy Jarosław 5 km B B L JarosławTAK
116 Mik Krystyna Przemyśl 5 km BrakTAK
117 Mikoś Dariusz Przemyśl 5 km BrakTAK
118 Morawski Adam Przemyśl 5 km BrakTAK
119 Moskwiak Dariusz Jarosław 5 km BrakTAK
120 Motyka Kamil Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
121 Motyka Mariusz Radymno 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
122 Mul Mariusz Sieniawa 5 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
123 Nykiel Tomasz Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
124 Nykiel Grzegorz Laszczyny 5 km Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie-TAK
125 Oczoś Hubert Przemyśl 5 km BrakTAK
126 Olko Grzegorz Przemyśl 5 km BrakTAK
127 Owczarek Mariusz Przemyśl 5 km ALKOHIMALAIŚCI ;-)TAK
128 Oziembłowska Dominika Przemyśl 5 km BrakTAK
129 Paczewska Aleksandra Przemyśl 5 km BrakTAK
130 Pałys Waldemar Przemyśl 5 km BrakTAK
131 Paterek Waldemar Przemyśl 5 km BrakTAK
132 Pawłowska Agnieszka Przemyśl 5 km Blok B Team PrzemyślTAK
133 Pączka Przemysław Brzóza Królewska 5 km ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKATAK
134 Pempus Bernard Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
135 Pempuś Remigiusz Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
136 Pempuś Magdalena Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
137 Piątkowska Wioletta Przemyśl 5 km BrakNIE
138 Pietruś Justyna Buszkowice 5 km BrakTAK
139 Pinda Patrycja Nienadowa 5 km Aktywny DynówTAK
140 Piszczek Stanisław Przemyśl 5 km BrakTAK
141 Piwko Marta Przemyśl 5 km BrakTAK
142 Plis Sławek Przemyśl 5 km -TAK
143 Podolak Piotr Nehrybka 5 km Go veganNIE
144 Polański Tomasz Przemyśl 5 km BrakTAK
145 Popławski Krzysztof Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
146 Prokop Leszek Przemyśl 5 km IPA Region BieszczadzkiTAK
147 Przybylska Barbara Przemyśl 5 km BrakTAK
148 Pudlik Karol Przemyśl 5 km 2.Orel/JW5699TAK
149 Pudlik Jacek Przemyśl 5 km UKS ORLIKTAK
150 Pudłowska Renata Przemyśl 5 km BrakTAK
151 Pyszkowska-Horodecka Iwona Przemyśl 5 km MAMUŚKI Z ORLIKA TAK
152 Radymski Łukasz Przemyśl 5 km OPENFITTAK
153 Rawski Mateusz Lubaczów 5 km Akademia Sportu w LubaczowieTAK
154 Rojek Grażyna Dębica 5 km BrakTAK
155 Rojek Lidia Dębica 5 km BrakTAK
156 Rusinowski Rafał Medyka 5 km BrakTAK
157 Ryś Katarzyna Olszany 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
158 Sanocka Małgorzata Radymno 5 km BrakTAK
159 Sekuła Tomasz Krasiczyn 5 km BrakTAK
160 Semenovytch Nataliia Kyiv 5 km RudnikNIE
161 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 5 km BiOSG/IPA Region BieszczadzkiNIE
162 Skórka Ireneusz Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !TAK
163 Słaby Piotr . 5 km BrakNIE
164 Socha Marcin Dynów 5 km Aktywny DynówTAK
165 Sowa Rafał Przemyśl 5 km BrakTAK
166 Stadnik Wojciech Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
167 Stańko Oliwia Przemyśl 5 km Tempo 5TAK
168 Starodubtsev Viktor Lwiw 5 km JM Demolex BARDEJOVNIE
169 Stefańska Maria Przemyśl 5 km BrakTAK
170 Stefański Ireneusz Przemyśl 5 km BrakTAK
171 Suchodolski Mateusz Krosno 5 km brakTAK
172 Sura Jan Przemyśl 5 km BrakNIE
173 Surmacz Slawek Przemysl 5 km Szafa biegacza TAK
174 Sycz Barbara Kniazyce 5 km BrakTAK
175 Szacki Tomasz Przemyśl 5 km BrakTAK
176 Szczepanik Teresa PRZEMYŚL 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
177 Szczęsny Beniamin Przemyśl 5 km BrakTAK
178 Szczutko Ewelina Bachórz 5 km BrakNIE
179 Szpunar Daniel Łańcut 5 km -TAK
180 Sztolf Łukasz Przemyśl 5 km BrakTAK
181 Szumada Maria Przemyśl 5 km Tempo 5TAK
182 Szumada Marta przemyśl 5 km tempo 5TAK
183 Szwedka Piotr Przemyśl 5 km Szafa Biegacza TeamTAK
184 Szwedka Emanuel . 5 km BrakNIE
185 Szwedka Nataniel . 5 km BrakNIE
186 Szybiak Maciej Reczpol 5 km BrakTAK
187 Szybiak Waldemar Przemyśl 5 km BrakTAK
188 Szybiak Joanna Reczpol 5 km BrakTAK
189 Śliwa Tomasz Przemyśl 5 km BrakTAK
190 Tomasiak Dorota Żurawica 5 km BrakTAK
191 Tomaszewski Bartosz Rzeszów 5 km BrakTAK
192 Tracz Łukasz Radymno 5 km www.treningfizjoterapia.plTAK
193 Trojnar Tomek Przemyśl 5 km BrakTAK
194 Trusz Paweł Przemyśl 5 km Młode WilkiTAK
195 Turza Mirosław Dachnów 5 km Biegomania LubaczówTAK
196 Tywoniuk Robert Orzechowce 5 km BrakTAK
197 Veretskyi Pavlo Donetsk 5 km Lkb RudnikNIE
198 Wilczak Janusz Przemyśl 5 km BrakNIE
199 Witek Elżbieta Baryczka 5 km BrakTAK
200 Witkowski Andrzej Przyszów 5 km BrakTAK
201 Włoch Adriana Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
202 Wnuk Norbert Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
203 Wójcicki Grzegorz Przemyśl 5 km UKS TEMPO 5TAK
204 Wójcik Anna Stalowa Wola 5 km KKS Stalowa Wola Stalowa WolaTAK
205 Wyszkida Dawid Przemyśl 5 km SRS Czuwaj PrzemyślTAK
206 Wywłoka Paulina Wierzbna 5 km www.treningfizjoterapia.plTAK
207 Wywrot Julia Przemyśl 5 km UKS Tempo 5 TAK
208 Wywrot Natalia Przemyśl 5 km UKS Tempo 5 TAK
209 Zajączkowska Wioletta Przemyśl 5 km UKS ORLIK PRZEMYŚLTAK
210 Zawada Katarzyna Klokowice 5 km BrakTAK
211 Zubik-Borysławska Małgorzata Przemyśl 5 km Mamuśki z OrlikaTAK
212 Żak Arkadiusz Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
213 Żeglecki Rafał Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
214 Żeglecki Zbigniew Przemyśl 5 km BrakTAK
215 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 5 km BrakTAK
216 Żołyniak Katarzyna Przemyśl 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close