займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH I JUNIORÓW W BIEGACH GÓRSKICH STYLEM ANGLOSASKIM NA KRÓTKIM DYSTANSIE

Miejsce i termin: Krynki, 2017-09-30
Organizator: • LKB Rudnik
• Polski Związek Lekkiej Atletyki,
• Urząd Gminy Brody
• Powiat Starachowicki
• Urząd Marszałkowski
• Urząd Wojewódzki
Opis zawodów: Impreza odbędzie się w dniu 30.09.2017r. w Krynkach ( Rezerwat Skałki)
29.09. (piątek)
• 1600 – 1900 - dodatkowe przyjmowanie zgłoszeń i odbiór numerków startowych Dom Weselny „OCZKO”
• godz. 1300 – 1500 - trening oficjalny na trasie zawodów
• 1800 1900 - odprawa techniczna trenerów, kierowników ekip, zaprezentowanie programu zawodów
30.09. (sobota)
G. 900- 1000 - wydawanie numerków startowych
Godz. 1100 - otwarcie zawodów
Godz. 1110 - ur. w 2007-2006 - CHŁOPCY – 0, 6 km - przewyższenie: +-20m
Godz. 1115 - ur. w 2007-2006 - DZIEWCZĘTA – 0, 6 km - przewyższenie: +-20m
Godz. 1120 - ur. w 2005-2004 - CHŁOPCY ST. – 1 0 km - przewyższenie: +-30m
Godz. 1125 - ur. w 2005-2004 - DZIEWCZĘTA ST. – 1, 0 km - przewyższenie: +-30 m
Godz. 1135 - ur. w 2003-2002 - MŁODZICY – 1, 5 km - przewyższenie: +-60m
Godz. 1155 - ur. w 2003-2002 - MŁODZICZKI – 1, 5 km - przewyższenie: +-60m
Godz. 1210 - ur. w 2001-2000 - JUNIORZY MŁ. - 4 km - przewyższenie: +-180m
Godz. 1230 - ur. w 2001-2000 - JUNIORKI MŁ. 2, 5 km - przewyższenie: +- 100 m
Godz. 1245 - ur. w 1998-99 - JUNIORZY - 4 km - przewyższenie: +-180m
Godz. 1305 - ur. w 1998-99 - JUNIORKI – 2, 5 km - przewyższenie: +- 100 m
Godz. 1430 - zakończenie zawodów
Wpisowe i wpłata:  opłata startowa:
o grupy dziewcząt i chłopców – 15 zł
o grupy młodzicy – juniorzy – 25 zł

Ewentualne zgłoszenia po terminie 25.09.2017r. skutkują zwiększoną opłatą startową (dz. i chł. 20 zł , młodzicy – juniorzy – 30 zł).


Wpłaty przelewem na konto ;
Nr konta – PKO 60 1020 2674 0000 2502 0046 8561
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Emilia Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
2 Barański Wiktor Brody wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
3 Barzycka Zuzanna Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
4 Bebas Filip Dziurow wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
5 Bernaciak Bartosz Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
6 Bernaciak Olga Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
7 Bieronski Nikodem Bielsko-Biała wg. regulaminu zawodów Ks Sprint Bielsko-BiałaNIE
8 Boguslawska Julia Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
9 Bonczyk Klaudia Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
10 Bonczyk Martyna Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
11 Bonio Monika rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
12 Borek Gabriela Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
13 Borkowska Magdalena Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
14 Borkowska Agnieszka Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
15 Brola Aleksandra Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
16 Brzózka Katarzyna Skarżysko-Kamienna wg. regulaminu zawodów STS Skarżysko-KamiennaNIE
17 Chowaniec Natalia Jaśliska wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
18 Chudzik Amelia Kolbuszowa wg. regulaminu zawodów UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
19 Ciemięga Jakub Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
20 Czarnota Małgorzata Jastrząb wg. regulaminu zawodów BrakNIE
21 Czerwinski Krystian Nowy Sącz wg. regulaminu zawodów UKS Budowlani Nowy SączNIE
22 Dudczok Michał Nowy Sącz wg. regulaminu zawodów UKS Budowlani Nowy SączNIE
23 Dyonizjak Maja Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
24 Frątczak Amanda Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
25 Fundanicz Martyna Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
26 Galinska Eliza uks wg. regulaminu zawodów UKS Flipides TeresinNIE
27 Gałdyn Kamil Szaflary wg. regulaminu zawodów Gorący Potok Team / SalmingNIE
28 Gos Jakub Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
29 Grygolec Aleksander Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
30 Grygolec Miłosz Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
31 Gul Regina Kolbuszowa wg. regulaminu zawodów UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
32 Halk Ida Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
33 Hawrot Dominika Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
34 Imielińska Pola Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
35 Jadczak Adrian Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
36 Jagielska Gabriela Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
37 Jamka Dorota dziurow wg. regulaminu zawodów sp.dziurowNIE
38 Jarecka Weronika Bielsko-biała wg. regulaminu zawodów Ks Sprint Bielsko-BiałaNIE
39 Jaromin Mateusz Bielsko-Biała wg. regulaminu zawodów Ks sprint Bielsko-BiałaNIE
40 Karasinski Michał Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
41 Karwacka Alicja Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
42 Kasprowicz Igor Skarżysko Kamienna wg. regulaminu zawodów STS Skarzysko-KamiennaNIE
43 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
44 Kijowski Dominik Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
45 Kowalska Klaudia Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
46 Krzystofik Dawid Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
47 Krzyżanowska Julita Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
48 Kubica Marcin Bielsko-Biała wg. regulaminu zawodów Ks Sprint Bielsko-BiałaNIE
49 Kuc Paweł Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
50 Kumor Karolina Krynki wg. regulaminu zawodów Szkoła Podstawowa KrynkiNIE
51 Kusiak Julia Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
52 Kwapisz Karolina Olkusz wg. regulaminu zawodów WKS Wawel Kraków NIE
53 Kwarciak Wiktoria Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
54 Kwiecień Natalia Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
55 Kwiecień Wiktoria Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
56 Leśniewska Daria Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
57 Łucka Kinga Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
58 Łukasik Jakub rudnik wg. regulaminu zawodów sp.dziurowNIE
59 Majer Kacper Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
60 Majerski Adam Nowy Sącz wg. regulaminu zawodów UKS Budowlani Nowy SączNIE
61 Markowski Dawid Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
62 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
63 Matiasik Karolina Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
64 Mezglewski Kamil Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
65 Mikołajczyk Patrycja Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
66 Morawiecki Alesander Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
67 Nawrocki Łukasz Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
68 Niziołek Aleksandra Sadek wg. regulaminu zawodów STS Skarżysko-KamiennaNIE
69 Nowak Wiktoria Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
70 Ogorzały Sebastian Nowy Sącz wg. regulaminu zawodów UKS Budowlani Nowy SączNIE
71 Paprot Filip Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
72 Pawłowski Michał Granice wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
73 Pelc Łukasz Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
74 Pierzchała Magdalena Justynów wg. regulaminu zawodów LKS KOLUSZKINIE
75 Pochec Zuzia Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
76 Potrykus Piotr Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
77 Prajzner Julia Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
78 Prejc Mikołaj Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
79 Przybyła Blanka Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
80 Rogalski Sebastian Skarżysko - Kamienna wg. regulaminu zawodów STS Skarżysko-KamiennaNIE
81 Rymar Sandra Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
82 Rzepka Kuba Leszno wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
83 Sikora Dariusz Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
84 Skalski Szymon Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
85 Skorupa Kamil Kozłów wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
86 Slifierz Kacper Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
87 Sowa Daria Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
88 Stepniewski Alan Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
89 Strzelecka Marta rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
90 Suwara Amelia Oliwia Skarżysko Kamienna wg. regulaminu zawodów STS Skarżysko-KamiennaNIE
91 Szpoton Ania Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
92 Szymanski Tobiasz Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
93 Szymański Szymon SKARŻYSKO-KAM. wg. regulaminu zawodów STS Skarżysko-KamiennaNIE
94 Śleszycka Anna Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
95 Ślusałek Weronika Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE
96 Świderek Sebastian Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
97 Tarsudis Oliwia Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
98 Terpiłowska Marzena Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
99 Tokarski Jakub Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
100 Tomasik Mikolaj Opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
101 Tomaszek Hubert Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
102 Tuśnio Nadia SKARŻYSKO-KAM. wg. regulaminu zawodów STS Skarżysko-KamiennaNIE
103 Tworek Bartłomiej Opatów wg. regulaminu zawodów Katolicki Klub Sportowy Victoria NIE
104 Walasek Maciej Deblin wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
105 Walkiewicz Patrycja Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
106 Walkiewicz Karolina Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.runikNIE
107 Wdówka Julia opoczno wg. regulaminu zawodów opoczno.sport.teamNIE
108 Wegrzyn Monika Kolbuszowa wg. regulaminu zawodów UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
109 Wiśniewski Maciej Ostrowiec wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
110 Wójcik Szymon Krościenko Wyżne wg. regulaminu zawodów Klub Biegacza GOSiR Krościenko WyżneNIE
111 Wszołek Paulina Krosno wg. regulaminu zawodów kkbNIE
112 Zabłocki Kamil Ustrzyki Dolne wg. regulaminu zawodów MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
113 Zarychta Katarzyna Rudnik wg. regulaminu zawodów lkb.rudnikNIE
114 Zawadzka Aleksandra SKARŻYSKO-KAM. wg. regulaminu zawodów STS Skarżysko-KamiennaNIE
115 Zięba Szymon Kolbuszowa wg. regulaminu zawodów UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
116 Ziomek Zuzanna Skarżysko-Kamienna wg. regulaminu zawodów STS Skarżysko-KamiennaNIE
117 Żochowska Liliana Gdynia wg. regulaminu zawodów LKS Zorza GdyniaNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close