займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV BIEG DWÓCH SZYBÓW

Miejsce i termin: Chorzów, 2017-11-05
Organizator: Chorzowskie Stowarzyszenie Biegaczy Długodystansowych „W Ruchu”
e-mail: chsbdwruchu@gmail.com
kontakt pod numerem telefonu: +48 507 432 827 (Natalia Krupa)
Opis zawodów: Dystans biegu wynosi około 15 km. Trasa nie jest atestowana
Rozpoczęcie biegu nastąpi o godz. 11:00,
spod Wieży Wyciągowej „Szyb Prezydent”, znajdującej się przy ulicy ks. Piotra Skargi
w Chorzowie, w województwie śląskim.
Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 8:30 – 10:30. Znajdować będzie się w pobliżu
Szybu Prezydent, w widocznym, oznaczonym miejscu.
Wpisowe i wpłata: UWAGA !
W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM BIEGIEM W CELU UMOŻLIWIENIA ZAPISU WSZYSTKIM NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYM, URUCHAMIAMY PŁATNOŚCI W SYSTEMIE T-PAY (ODNOŚNIK PO PRAWEJ STRONIE PRZY NAZWISKU UCZESTNIKA)
ZAWODNICY NIEOPŁACENI BĘDĄ USUWANI O KAŻDEJ PEŁNEJ GODZINIE DO OSIĄGNIĘCIA LIMITU 298 ZAPISANYCH OPŁACONYCH ZAWODNIKÓW
W DNIU ZAWODÓW NIE PRZEWIDUJEMY ZAPISÓW DO BIEGU
Limit zawodników: 298
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abrahamowicz Jakub Rybnik 15 km BrakTAK
2 Banaś Mateusz Katowice 15 km Maraton Cyborga 2018TAK
3 Bargiel Przemysław Ruda ŚLąska 15 km BrakTAK
4 Baron Krzysztof Piekary śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
5 Baron Katarzyna Gliwice 15 km KOSMO DENTAL CLINIC TEAMTAK
6 Barwicka-Kisiel Sabina Zabrze 15 km BrakTAK
7 Basa Przemysław Ruda Śląska 15 km KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
8 Bąk Lech Bytom 15 km BrakTAK
9 Białek Joanna Chorzów 15 km Johanka The Rock QueenTAK
10 Biela Grzegorz Zawada 15 km Gibke GizdyTAK
11 Bielecki Mariusz Czeladź 15 km #czeladzbiegaTAK
12 Błaszczak Andrzej Chorzów 15 km TG SokółTAK
13 Błaszczyk Dominik Kalety 15 km Night Runners GliwiceTAK
14 Borchert Marcin Świętochłowice 15 km Chorzowski Klub Rowerowy TAK
15 Boruta Marcin Czeladź 15 km #czeladzbiegaTAK
16 Bronowski Dariusz Bytom 15 km SZOMBIERKI DREAM TEAMTAK
17 Brzózka Karina Świętochłowice 15 km -TAK
18 Bytomski Jerzy Ruda Śląska 15 km Biegam dla siebieTAK
19 Bzdyk Katarzyna . 15 km ParkrunTAK
20 Cepuchowicz Sylwia Katowice 15 km W Pogoni za DuchemTAK
21 Chaberka Agnieszka Wolbrom 15 km Wolbrom TeamTAK
22 Chmielewski Robert Jaworzno 15 km KB MCKiS JaworznoTAK
23 Chodzidło Joanna Chorzów 15 km BrakTAK
24 Chrobok Łukasz Zabrze 15 km Night Runners ZabrzeTAK
25 Chrzanowska Barbara Będzin 15 km Zdzieraj kapcie TAK
26 Ciasto Sebastian Przezchlebie 15 km 1985TAK
27 Ciosek Beata Chorzów 15 km BrakTAK
28 Ciszowski Łukasz Czeladź 15 km #czeladzbiega TAK
29 Czapla Arkadiusz Bytom 15 km BrakTAK
30 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie 15 km Lecymy Durś TAK
31 Czubak Agnieszka Chorzów 15 km BrakTAK
32 Delewska Dorota Zabrze 15 km night runners ZabrzeTAK
33 Domańska-Grzona Sabina Zabrze 15 km BrakTAK
34 Dudkiewicz Anna Katowice 15 km BrakTAK
35 Dudziak Ryszard Sosnowiec 15 km BrakTAK
36 Dudzik Izabela Zabrze 15 km Strefa BykówTAK
37 Dziekańska Marta Będzin 15 km W pogoni za duchem TAK
38 Dziwak Dariusz Katowice 15 km TIMOTHYTAK
39 Filik Anna Czeladź 15 km #czeladzbiega TAK
40 Filipowicz Łukasz Bytom 15 km BrakTAK
41 Firlej Marek Rychwałdek 15 km BrakTAK
42 Fonferek Marek Chorzów 15 km BrakTAK
43 Frączek Mirosław Siemianowice Śląskie 15 km KondorTAK
44 Fryc Jerzy Ruda Śląska 15 km -TAK
45 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
46 Furtak Monika Chorzów 15 km BrakTAK
47 Galman Adam Gliwice 15 km BrakTAK
48 Gałkiewicz Michał Katowice 15 km BrakTAK
49 Gaweł Artur Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
50 Gawron Karolina Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
51 Gawron Dawid Ruda Slaska 15 km BrakTAK
52 Gawryś Tomasz Chorzów 15 km BrakTAK
53 Gierlotka Maciej Katowice 15 km BrakTAK
54 Glik Dariusz Szymiszów 15 km GMINA Strzelce OpolskieTAK
55 Głąbik Marcin Chorzów 15 km BrakTAK
56 Głodek Sławosz Chorzów 15 km BrakTAK
57 Gorus Anna Zabrze 15 km night runners zabrzeTAK
58 Grocki Mirosław Chorzów 15 km HAZOKITAK
59 Grudziński Radosław Zabrze 15 km BrakTAK
60 Gruszka Paweł Siemianowice śląskie 15 km BrakTAK
61 Gruszka Grzegorz Siemianowice Śląskie 15 km PanTAK
62 Grzelec Jacek Katowice 15 km BrakTAK
63 Grzesik Dariusz Chorzów 15 km CLASSICTAK
64 Hajda Marek Ptakowice 15 km BrakTAK
65 Harwig Michał Radzionków 15 km CIDRY LOTAJOMTAK
66 Harwig Tomasz Radzionków 15 km Cidry lotajomTAK
67 Haupt Aleksander Chorzów 15 km BrakTAK
68 Hebda-Olszówka Aleksandra Chorzów 15 km Chorzowska Przedszkola Grupa BiegowaTAK
69 Heluszka Dariusz Chorzów 15 km BrakTAK
70 Hewig Marek Nowe Chechło 15 km BrakTAK
71 Hora Grzegorz Ruda Śląska 15 km BrakTAK
72 Horzela Beata Radzionków 15 km BrakTAK
73 Horzela Błażej Radzionków 15 km BrakTAK
74 Horzela Adam Katowice 15 km BrakTAK
75 Hristova-Kosobudzka Daria Pszczyna 15 km SPOT PSZCZYNATAK
76 Iwaniuk Paweł Katowice 15 km BrakTAK
77 Jabłońska Elżbieta Radzionkow 15 km BrakTAK
78 Jabłoński Adam Radzionkow 15 km BrakTAK
79 Jagoda Mateusz Siemianowice Śląskie 15 km FUCHS OIL TEAMTAK
80 Jakubczyk Jacek Chorzów 15 km Ślęzak Team TAK
81 Jakubowski Piotr Myslowice 15 km Lotom Bo LubiaTAK
82 Jandzioł Marcin Bytom 15 km BrakTAK
83 Jankowska Hanna Chorzów 15 km BrakTAK
84 Jarczok Zdzichu Pszczyna 15 km Wkurw_teamTAK
85 Jarząbek Zbigniew Chorzów 15 km Endurance TeamTAK
86 Jendryś Marek zabrze 15 km BrakTAK
87 Jędruś Jakub Jastrzębie Zdrój 15 km Dzik LigotaTAK
88 Jońca Michał Katowice 15 km CityFitTAK
89 Jureczko Joanna Bytom 15 km BTM RunnersTAK
90 Jureczko Monika Katowice 15 km BrakTAK
91 Kabała Sebastian Świętochłowice 15 km BrakTAK
92 Kacprzyk Sylwester Chorzów 15 km BrakTAK
93 Kaczkiewicz Damian Gliwice 15 km Night Runners GliwiceTAK
94 Kaczmarek Dagmara Katowice 15 km BrakTAK
95 Kaczmarska Małgorzata Zabrze 15 km BrakTAK
96 Kaczmarski Jacek Bytom 15 km BrakTAK
97 Kadula Piotr Jaworzno 15 km BrakTAK
98 Kałwak Piotr Wieluń 15 km SZOMBIERKI DREAM TEAMTAK
99 Kania Dominik Katowice 15 km R.R. Martin pisz już te ksiązki!TAK
100 Kapral Bartłomiej Wieluń 15 km SZOMBIERKI DREAM TEAMTAK
101 Kasperek Katarzyna Świętochłowice 15 km NIGHT RUNNERS ŚLĄSKTAK
102 Kasperek Dominik Świętochłowice 15 km NIGHT RUNNERS ŚLĄSKTAK
103 Kasprzak Martyna Chorzów 15 km Chorzowska Przedszkolna Grupa BiegowaTAK
104 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom 15 km BrakTAK
105 Kawecki Marek Wolbrom 15 km Wolbrom TeamTAK
106 Kawecki Dariusz Zabrze 15 km ETISOFT RUNNING TEAMTAK
107 Kazior Małgorzata Katowice 15 km BrakTAK
108 Kinel Jacek Siemianowice Śląskie 15 km ADS MasnaTAK
109 Klimek Barbara Katowice 15 km HAZOKITAK
110 Klyta Anna Chorzów 15 km Chorzowska Przedszkolna Grupa BiegowaTAK
111 Kochman Krzysztof Sosnowiec 15 km HARPAGAN SosnowiecTAK
112 Konieczny Tomasz Siemianowice Śląskie 15 km Team KTWTAK
113 Kostrzewski Mateusz Myszków 15 km BrakTAK
114 Kościelniak Natalia Katowice 15 km BrakTAK
115 Kościelniak Adam Katowice 15 km BrakTAK
116 Kowalczyk Paweł Kęty 15 km KĘCKIE HARPAGANYTAK
117 Kowalczyk Anna Świętochłowice 15 km Lecymy DurśTAK
118 Kowol Joanna Chorzów 15 km BrakTAK
119 Kozerańska Aneta Wojkowice 15 km SheriOnTourTAK
120 Koźmiński Mirosław Będzin 15 km W Pogoni za DuchemTAK
121 Krasoń Rafał Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
122 Krauze Filip Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
123 Król Żaneta Chorzów 15 km BrakTAK
124 Króliczek Piotr Chorzów 15 km BrakTAK
125 Kruk Tomasz Katowice 15 km Crossfit SiemianowiceTAK
126 Krupa-Szczęsny Izabela Czeladź 15 km #czeladzbiegaTAK
127 Krypczyk Katarzyna Chorzów 15 km augusteamTAK
128 Kucharewicz Adam Radzionków 15 km Cidry LotajomTAK
129 Kuciel Robert Bolęcin 15 km RUNNING BOLĘCINTAK
130 Kuczborski Jarosław Sosnowiec 15 km Harpagan SosnowiecTAK
131 Kulisz Adam Chorzów 15 km W Pogoni Za DuchemTAK
132 Kumięga Joanna Mysłowice 15 km BrakTAK
133 Kurkowska Aldona Chorzów 15 km AUGUSTEAMTAK
134 Kurnakowski Michał Chorzów 15 km Biegacze mogą dłużejTAK
135 Kurowski Michał Ruda Śląska 15 km Night Runner's GliwiceTAK
136 Kurz Marek Katowice 15 km BrakTAK
137 Lachera Marysia ZABRZE 15 km NIGHT RUNNERS ZABRZETAK
138 Lachera Bogdan Zabrze 15 km NIGHT RUNNERS ZABRZETAK
139 Lata Beata Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
140 Lazar Damian Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
141 Litwiński Tomasz Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
142 Łazowski Maciej Bytom 15 km BrakTAK
143 Łączniak Piotr Katowice 15 km Bieg SidłyTAK
144 Łukaszewski Maciej Świętochłowice 15 km Lecymy DurśTAK
145 Łyczko Janusz Bielsko-Biała 15 km biegamSobieTAK
146 Machała Mirosław Chorzów 15 km BrakTAK
147 Maj-Dziubańska Izabela Pyskowice 15 km AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE TAK
148 Majek Zbigniew Chorzów 15 km AUGUSTEAMTAK
149 Malska- Wyrozumska Małgorzata Gliwice 15 km BrakTAK
150 Małysa Marcin Chorzów 15 km BrakTAK
151 Marciniak Michał Katowice 15 km MesserTAK
152 Marek Franciszek Katowice 15 km Energoprojekt KatowiceTAK
153 Materna Beata Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
154 Mietła Łukasz Katowice 15 km BrakTAK
155 Milbrant Kornel Ruda Śląska 15 km ADS MASNATAK
156 Milbrant Katarzyna Ruda Sląska 15 km ADS MasnaTAK
157 Miśtalski Damian Bytom 15 km btm runnersTAK
158 Moj Arkadiusz Siemianowice Ślaskie 15 km BrakTAK
159 Morawska Julia Mysłowice 15 km Truchtacz MysłowiceTAK
160 Moskwa Magdalena Katowice 15 km PZU Sport TeamTAK
161 Mrachacz Piotr Bytom 15 km BrakTAK
162 Mrzyk Ireneusz Zabrze 15 km BrakTAK
163 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie 15 km 17.12.1992TAK
164 Murcha Paweł Siemianowice Śląskie 15 km AUGUSTEAMTAK
165 Mykała Rafał Katowice 15 km AugsTeamTAK
166 Mysiak Arkadiusz Chorzów 15 km BrakTAK
167 Nalewajko Joanna Katowice 15 km Parkrun Katowice TAK
168 Nawrat Justyna Świętochłowice 15 km BWMTAK
169 Nawrat Sebastian Świętochłowice 15 km BWMTAK
170 Nawrat Monika Katowice 15 km No.I MysłowiceTAK
171 Nawrocki Adam Siemianowice Slaskie 15 km BrakTAK
172 Noga Łukasz Sosnowiec 15 km Zdzieraj Kapcie TAK
173 Nosal Anna Świętochłowice 15 km ORZEŁ BIAŁY S.ATAK
174 Nowak Roman Chorzów 15 km BrakTAK
175 Nowak Łukasz Czeladź 15 km #czeladzbiegaTAK
176 Nowożyn Joanna Pszczyna 15 km SPOT PszczynaTAK
177 Nytko Małgorzata Wieprz 15 km BrakTAK
178 Oleszek Magdalena Czeladź 15 km #czeladzbiegaTAK
179 Ormański Jarosław Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
180 Otto Marcin Siemianowice 15 km CrossFit SiemianowiceTAK
181 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
182 Oziębło Rafał Chorzów 15 km KS Kandahar / iRun CadenceTAK
183 Pander Tomasz Bytom 15 km FreeWindRiderTAK
184 Parszewska Aleksandra bytom 15 km btm runnersTAK
185 Parusel Marcin Żyrowa 15 km Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoTAK
186 Pęczkowski Przemysław Sosnowiec 15 km BrakTAK
187 Piecyk Tomasz Katowice 15 km BrakTAK
188 Pieniążek Krzysztof Gliwice 15 km BrakTAK
189 Pietrzok Wojciech Zabrze 15 km Night Runners ZabrzeTAK
190 Piguła Daria Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
191 Piosek Grzegorz Piekary Śląskie 15 km Logtech Team RadziomkówTAK
192 Piszczałka Krzysztof Ruda Śląska 15 km Orzeł BiałyTAK
193 Platen Jerry Bytom 15 km PL@10TAK
194 Plewińska Sylwia Świętochłowice 15 km BrakTAK
195 Podgórski Krzysztof Katowice 15 km Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoTAK
196 Podlewski Piotr Katowice 15 km BrakTAK
197 Polakiewicz Marzena bytom 15 km BrakTAK
198 Polański Rafał Katowice 15 km BrakTAK
199 Polczyk Miroslaw Katowice 15 km BrakTAK
200 Porczyńska Patrycja Pszczyna 15 km SPOT PszczynaTAK
201 Postrzech Grzegorz Bytom 15 km BrakTAK
202 Potapowicz Gabriela Katowice 15 km ChSBD w RuchuTAK
203 Pozowski Włodzimierz Katowice 15 km BrakTAK
204 Przewoźny Daniel Gliwice 15 km Rhammer TAK
205 Przyłucki Grzegorz Preczów 15 km BrakTAK
206 Ptak Krzysztof ZORY 15 km HRMAX ŻORYTAK
207 Ptasik Mirosław Koziegłowy 15 km Orzeł Biały S.A.TAK
208 Puchała Ewelina Katowice 15 km Da Vinci TeamTAK
209 Rak Mirek Bytom-Stroszek 15 km 1964TAK
210 Randak Marek Będzin 15 km W pogoni za duchemTAK
211 Renkiel Tomasz Gliwice 15 km BrakTAK
212 Romanowski Adrian Świętochłowice 15 km BrakTAK
213 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry 15 km Oberschlesien TEAM ROHOL Tarnowskie GóryTAK
214 Rudziarczyk Karolina Świętochłowice 15 km FUCHS OIL TEAMTAK
215 Rus Michał Ruda Śląska 15 km BrakTAK
216 Ruszkowski Tomasz Katowice 15 km CYCLO TRENER TEAMTAK
217 Rutkowski Mateusz Chorzów 15 km Ochoczo Wspieramy Rekreację TAK
218 Rybarczyk Rafal Chorzów 15 km RespectorTAK
219 Rybok Weronika Czerwionka-Leszczyny 15 km BrakTAK
220 Rykalski Damian Jaworzno 15 km EPKT SpottersTAK
221 Sadowski Tomasz Sosnowiec 15 km W Pogoni za Duchem TAK
222 Safader Damian Bytom 15 km BrakTAK
223 Sagan Krzysztof Bytom 15 km Trampki z WonglaTAK
224 Schab Bartłomiej Gliwice 15 km BrakTAK
225 Sinkiewicz Małgorzata Chorzów Stary 15 km BrakTAK
226 Skotnica Karolina Pszczyna 15 km SPOT PszczynaTAK
227 Skóra Aneta Gliwice 15 km Night runners Gliwice TAK
228 Skrzypek Łukasz Bytom 15 km BrakTAK
229 Sławicka Justyna Chorzów 15 km HazokiTAK
230 Sobczyk Dawid Brynek 15 km Gibke GizdyTAK
231 Soboszczyk Magdalena Świętochłowice 15 km BrakTAK
232 Sobota Rafał Mysłowice 15 km BrakTAK
233 Sodowski Marek Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
234 Sojka Aleksander Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
235 Sojka Maciej Siemianowice Śląskie 15 km #rubylotejTAK
236 Stachowicz Sylwia Chorzów Stary 15 km BrakTAK
237 Staciwa Michał Katowice 15 km Truchtacz MysłowiceTAK
238 Stalmach Damian Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
239 Stefański Zbigniew Libiąż 15 km HebelTAK
240 Stembalski Remigiusz Zabrze 15 km Night Runners ZabrzeTAK
241 Struk Aga Bedzin 15 km BrakTAK
242 Strzelczyk Ewa Katowice 15 km BrakTAK
243 Strzyż Ryszard Chorzów 15 km CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWATAK
244 Sulejewski Dariusz Katowice 15 km YellobikeTAK
245 Surgucka Iwona Chorzów 15 km W pogoni za duchemTAK
246 Surgucki Sebastian Chorzów 15 km W pogoni za duchemTAK
247 Szabra Dawid Chorzów 15 km -TAK
248 Szadkowski Marek Bytom 15 km Happy RunnersTAK
249 Szczepański Rafał Bytom 15 km Opel Active TeamTAK
250 Szczerba Tomasz Sosnowiec 15 km BrakTAK
251 Szczyrba Robert Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
252 Szeluga Jerzy Zabrze 15 km Night's Runners ZabrzeTAK
253 Szewczyk Urszula Katowice 15 km BrakTAK
254 Szewczyk Leszek Piekary Śląskie 15 km Lecymy durśTAK
255 Szydło Maciej Katowice 15 km Opel Active TeamTAK
256 Szymańska Ewa Świętochłowice 15 km BrakTAK
257 Szymczyk Adam Świetochłowice 15 km BrakTAK
258 Szynawa Marcin Siemianowice 15 km BrakTAK
259 Ściańska Aleksandra Wolbrom 15 km Wolbrom TeamTAK
260 Śledź Iwona Świętochłowice 15 km BrakTAK
261 Ślęk Aneta Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
262 Świderek Andrzej Zabrze 15 km Szombierki Dream TeamTAK
263 Tabaka Andrzej Czeladź 15 km #czeladzbiegaTAK
264 Tyczka Piotr Rwdzionków 15 km Cidry LotajomTAK
265 Ugorek Monika Chorzów 15 km BrakTAK
266 Uniejewski Tomasz Katowice 15 km BrakTAK
267 Urbanowicz Damian Ruda ślaska 15 km ADS MasnaTAK
268 Waluga Tadeusz Chorzów 15 km MZUiM Chorzów BiegaTAK
269 Wawrzynczok Adrian Chorzów 15 km BrakTAK
270 Wegner Tomasz Brzeziny Śląskie 15 km Orzeł Biały S.A.TAK
271 Wentrys Dariusz Bielsko-biała 15 km BrakTAK
272 Wiatr Wojciech Chorzów 15 km Endurance TeamTAK
273 Wieczorek Lucjan Chorzów 15 km VEGE RUNNERSTAK
274 Więzik Wojciech Tarnowskie Góry 15 km Cidry lotajomTAK
275 Więzik Aleksandra Tarnowskie Góry 15 km Cidry lotajomTAK
276 Wika Sebastian Tychy 15 km 40-latek TychyTAK
277 Wilczyński Marcin zabrze 15 km BrakTAK
278 Wiszyński Damian Chorzów 15 km BrakTAK
279 Witkowska Ania Zielonki 15 km Klub Królika StefanaTAK
280 Witkowski Witold Bytom 15 km BrakTAK
281 Wojakowska Katarzyna ZABRZE 15 km K&K RUNTAK
282 Wojakowski Krzysztof ZABRZE 15 km K&K RUNTAK
283 Wojtała Magdalena Bytom 15 km BrakTAK
284 Wojtasiński Robert Bytom 15 km Miechowicka Grupa BiegowaTAK
285 Wolny Mirosław Katowice 15 km BrakTAK
286 Woźniczka Michał Chorzów 15 km Energoprojekt KatowiceTAK
287 Wręczycki Ireneusz chorzów 15 km AugusteamTAK
288 Wróbel Wojciech Bytom 15 km Szombierki Dream Team TAK
289 Wylężek Paweł Piekary Śląskie 15 km Sportowe PiekaryTAK
290 Wywiał Łukasz Wojkowice 15 km Parkrun KatowiceTAK
291 Zając Krzysztof Piekary Śląskie 15 km Siwy dymTAK
292 Zając Iwona Bytom 15 km BrakTAK
293 Zawadzki Bartłomiej Piekary Śląskie 15 km brakTAK
294 Zawiślak Dawid Piekary Śląskie 15 km Runners Wojkowice TeamTAK
295 Zawiślak Patryk Wojkowice 15 km Runners Wojkowice TeamTAK
296 Zemła Krzysztof Malinowice 15 km BrakTAK
297 Złotoś Mariusz Świętochłowice 15 km 6300TAK
298 Żukow Jarosław Bytom 15 km BTM RunnersTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close