Nazwa zawodów: | IV BIEG RODZINNY |
Miejsce i termin: | Katowice, 2018-06-09 |
Organizator: | Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach Al. Bolesława Krzywoustego 11, 40-870 Katowice. Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży „Korczak” Al. Bolesława Krzywoustego 7 lok. 63, 40-870 Katowice. |
Opis zawodów: | Bieg odbędzie się 9 czerwca 2018 roku na Osiedlu Tysiąclecia. Start – godzina 10:00. Start i meta znajdują się przy placu szkolnym Szkoły Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach. Zawodnicy na start zgłaszają się do godz. 9:50. Długość trasy: ok.5500m. Trasa prowadzi ulicami Osiedla Tysiąclecie oraz ścieżkami Parku Śląskiego. SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE |
Wpisowe i wpłata: | Wysokość opłaty startowej: a) uiszczona do dnia 06.06.2018 r: 15 zł. Opłatę należy dokonać w systemie mikropłatności przez stronę rejestracji do biegu http://chronotex.pl/ do piątku każdego tygodnia, w którym zawodnik zapisuje się na zawody. Niedokonanie opłaty skutkować będzie usunięciem zawodnika z listy zawodników a następnie koniecznością ponownej rejestracji. b) uiszczona w biurze zawodów w dniu 09.06.16 r.: 25 zł. c) Z opłat zwolnione są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, rodzice uczniów i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach oraz nauczyciele i pracownicy tejże szkoły a także ich dzieci d) Osoby zwolnione z opłat zobowiązane są do zapisania się biegu na stronie http://chronotex.pl/ oraz oznaczenia i wypełnienia pól uprawniających do zwolnienia z opłaty. Rejestracja osoby uprawnionej do zwolnienia z opłaty w dniu zawodów, będzie podlegała opłacie takiej samej jak osoby nieuprawnionej rejestrującej się w dniu zawodów tj. 20 zł (punkt b) |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Angres Paweł | Tarnowskie Góry | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
2 | Bartos Damian | Sosnowiec | Marsz Nordic Walking 5500 m | Brak | NIE |
3 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Bieg 5500 m | Polsat News | TAK |
4 | Dandyk Karol | Myslowice | Bieg 5500 m | Uks Chromik Myslowice | NIE |
5 | Dąbrowiecka Agata | Sosnowiec | Bieg 5500 m | Brak | ZWOLNIONY |
6 | Drążkowski Krzysztof | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | NIE |
7 | Drążkowski Jakub | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | NIE |
8 | Dziubdziela Jarosław | Katowice | Marsz Nordic Walking 5500 m | Brak | NIE |
9 | Fis Karolina | Siemianowice Śląskie | Bieg 5500 m | Brak | NIE |
10 | Formicki Rafał | Zawiercie | Bieg 5500 m | CKS Budowlani Częstochowa | TAK |
11 | Gajda Beata | Katowice | Bieg 5500 m | August Team | TAK |
12 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg 5500 m | tomkatotrening | TAK |
13 | Gargula Krzysztof | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
14 | Gierok Artur | KATOWICE | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
15 | Graba Katarzyna | Mikołów | Bieg 5500 m | Tur Borówka | TAK |
16 | Jagieła Adam | Siemianowice śląskie | Bieg 5500 m | KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA | NIE |
17 | Jedynak Piotr | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
18 | Klecha Adam | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
19 | Kluska Mateusz | Mikołów | Bieg 5500 m | Tur Borówka | TAK |
20 | Kluska Sylwia | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
21 | Kozakowski Tomasz | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
22 | Krajecka-Solarz Alina | Sosnowiec | Bieg 5500 m | harpagan sosnowiec | TAK |
23 | Królikowska Gabriela | Katowice | Bieg 5500 m | K.B.Józefinka | NIE |
24 | Krzywańska Aleksandra | Katowice | Marsz Nordic Walking 5500 m | Brak | TAK |
25 | Kubacka Monika | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
26 | Kuchta Mirosław | Katowice | Bieg 5500 m | 1964 | TAK |
27 | Kuchta Alicja | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
28 | Kurek Adam | Katowice | Bieg 5500 m | kATOWICE | NIE |
29 | Kurek Anna | Katowice | Bieg 5500 m | kATOWICE | NIE |
30 | Kurek Edward | Katowice | Marsz Nordic Walking 5500 m | KATOWICE | NIE |
31 | Kurkowska Aldona | Chorzów | Bieg 5500 m | AUGUSTEAM | TAK |
32 | Lewicka Elżbieta | Knurów | Bieg 5500 m | niezrzeszona | TAK |
33 | Maciąg Justyna | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
34 | Malczyk Anna | Sosnowiec | Marsz Nordic Walking 5500 m | Brak | TAK |
35 | Markiewicz-Działach Małgorzata | Katowice | Bieg 5500 m | Trener Fitness/Personalny | TAK |
36 | Mizgała Tomasz | Katowice | Bieg 5500 m | Nowe Tysiąclecie | NIE |
37 | Morawska Julia | Mysłowice | Bieg 5500 m | Truchtacz Mysłowice | NIE |
38 | Niedziela Stefan | Knurów | Bieg 5500 m | Wieczność | NIE |
39 | Noras Magdalena | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
40 | Nosek Krystian | Katowice | Marsz Nordic Walking 5500 m | Brak | TAK |
41 | Nowak Małgorzata | Katowice | Marsz Nordic Walking 5500 m | Brak | ZWOLNIONY |
42 | Nowakowski Zenon | Zabrze | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
43 | Noworzyń Agnieszka | Katowice | Marsz Nordic Walking 5500 m | Brak | TAK |
44 | Olszewski Jarosław | Kozy | Bieg 5500 m | Bimber Sauad | NIE |
45 | Pająk Karolina | Mikołów | Bieg 5500 m | Tur Borówka | TAK |
46 | Piotrowska Anna | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
47 | Polaczek Marta | Dąbrowa Górnicza | Marsz Nordic Walking 5500 m | Brak | TAK |
48 | Przybyla Adam | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
49 | Puchałka Wiktoria | Łąka | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
50 | Sendor Mariusz | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
51 | Sikora Arkadiusz | Chorzów | Marsz Nordic Walking 5500 m | Brak | TAK |
52 | Siwiec Artur | Katowice | Marsz Nordic Walking 5500 m | MK team | TAK |
53 | Skrzypek Krzysztof | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | ZWOLNIONY |
54 | Solik Krystyna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
55 | Solik Krzysztof | Siemianowice Śląskie | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
56 | Staciwa Michał | Katowice | Bieg 5500 m | Truchtacz Mysłowice | ZWOLNIONY |
57 | Stasierski Maciej | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
58 | Sterenczak Przemysław | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
59 | Surman Julia | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
60 | Surowiec Michał | Wojkowice | Bieg 5500 m | Runners Wojkowice Team | NIE |
61 | Szczerzek Zbigniew | Zabrze | Bieg 5500 m | 11a/2 | TAK |
62 | Szczyra Jan | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
63 | Szewior Sebastian | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
64 | Szklorz Sylwester | Katowice | Bieg 5500 m | ADS Masna | NIE |
65 | Sztuka Łukasz | Katowice | Bieg 5500 m | niezrzeszony | TAK |
66 | Szyja Paulina | Tychy | Bieg 5500 m | Wybiegani | TAK |
67 | Wiernek Tomek | Katowice | Bieg 5500 m | LC's | ZWOLNIONY |
68 | Wieszała Marzena | Siemianowice Śląskie | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
69 | Wojciechowska Joanna | Chorzów | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
70 | Wrońska Beata | Chorzów | Bieg 5500 m | Nasza Szkoła Zabrze | TAK |
71 | Zarzycki Marcin | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | TAK |
72 | Zdrada Łukasz | Katowice | Bieg 5500 m | Brak | NIE |
73 | Zięba Łukasz | Katowice | Bieg 5500 m | PIORUN | TAK |
74 | Żelek Marek | Mikołów | Bieg 5500 m | Tur Borówka | TAK |