займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH "TROPEM WILCZYM"

Miejsce i termin: Przemyśl, 2018-03-04
Organizator: ORGANIZATOR
Przemyski Klub Biegacza

KONTAKT:
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt z mediami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
www.przemyskiklubbiegacza.pl
www.tropemwilczym.pl
Opis zawodów: TERMIN, MIEJSCE
4 marca 2018, godz. 12.00
Zamek Kazimierzowski, Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, 37-700 Przemyśl

TRASA, DYSTANS
Do wyboru będą przygotowane 2 trasy w Parku Miejskim:
TRASA 1: dystans 1963 m, Start godz. 12:00
TRASA 2: dystans 6 km, Start godz. 12:25.
BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY
Adres biura zawodów, szatni oraz depozytów: Zamek Kazimierzowski, Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, 37-700 Przemyśl (od godz. 9:00 – 11:30)

Wpisowe i wpłata: • Uczestnicy biegu zobowiązani są do wpłacenia wpisowego w wysokości 25 zł
• Ze względu na limit 400 osób liczy się kolejność wpłat !!!
• Numer konta do wpłaty:
Przemyski Klub Biegacza
PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548
• W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz dopisek „Tropem Wilczym”. W przypadku braku tych informacji system może nie uwzględnić wpłaty. Prosimy wówczas o kontakt.
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Przemysl 6 km 5BSPNIE
2 Amarowicz Kamila Przemyśl 6 km BrakNIE
3 Andrasz Paweł Przemyśl 6 km BrakTAK
4 Andrasz Ewelina Przemyśl 1963m BrakNIE
5 Artym Magdalena Przemyśl 1963m BrakTAK
6 Artym Jakub Przemyśl 1963m UKS Tempo 5TAK
7 Bal Hubert przemyśl 1963m 21 Przemyska Drużyna Harcerska im. Szarych SzeregóNIE
8 Banicki Michał Przemyśl 6 km KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
9 Baniecka Małgorzata Przemyśl 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
10 BANIECKI OSKAR PRZEMYŚL 1963m UKS ORLIK PRZEYŚLNIE
11 Bar Michał Przemyśl 6 km BrakTAK
12 Blama Marek Przemyśl 6 km BrakTAK
13 Blama Adrian Przemyśl 1963m BrakTAK
14 Blama Adam Przemyśl 1963m BrakTAK
15 Błaszczak Julia Ostrów 1963m BrakTAK
16 Błaszczyk Witold Przemyśl 6 km BrakTAK
17 Bobrowicz Anna Przemysl 1963m Mamuśki z OrlikaNIE
18 Bobrowicz Mateusz Przemysl 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
19 Brzozowska Justyna Przemyśl 1963m JS2009TAK
20 Buczkowska Sylwia Skołoszów 6 km BrakNIE
21 Buksa Tomasz Przemyśl 6 km BrakTAK
22 Czaja Wacław Przemyśl 1963m BrakTAK
23 Czech Sebastian Przemyśl 1963m BrakTAK
24 Czernysz Monika lubaczów 6 km BrakNIE
25 Czubiński Jakub Przemyśl 1963m Blok_b TAK
26 Damaszko Piotr Przemyśl 6 km BrakNIE
27 Demski Witold przemyśl 6 km BrakTAK
28 Domin Danuta Dubiecko 6 km BrakNIE
29 Dorosz Barbara Przemyśl 1963m Przemyski Klub BiegaczaNIE
30 Draganowski Damian Przemyśl 1963m 21 Przemyska Drużyna Harcerska im. "Szarych SzeregTAK
31 Dryniak Daniel Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
32 Duda Piotr Przemyśl 1963m 5 Batalion Strzelców PodhalańskichNIE
33 Fedio Marek Ostrów 6 km 5 BSP, Szafa Biegacza TeamTAK
34 Fedio Karolina Ostrów 1963m 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
35 Fedyk Kacper Przemyśl 1963m JS 2009NIE
36 FICAK KSENIA PRZEMYŚL 1963m BrakNIE
37 Frydlewicz-Kłusek Agnieszka Przemyśl 1963m ORLIK PRZEMYŚLNIE
38 Garbarz Monika Tarnowiec 6 km Szafa Biegacza Team ,Sport Centrum NIE
39 Gaweł Damian Maćkowice 6 km BrakNIE
40 Gaweł Mateusz Maćkowice 1963m BrakNIE
41 Gaweł Marzena Przemyśl 1963m Przemyski Klub BiegaczaNIE
42 Gaweł Marcin Przemyśl 1963m JS 2009TAK
43 Gaweł Iga Przemyśl 1963m BrakTAK
44 Gaweł Remigiusz Przemyśl 1963m BrakTAK
45 Giefert Tomasz Przemysl 6 km BrakTAK
46 Gielżyńska -Wywrot Monika Przemyśl 6 km Przemyski klub biegaczaNIE
47 Gigoń Andrzej Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
48 Golik Paweł Medyka 6 km BrakTAK
49 Golik Aleksander Medyka 1963m BrakTAK
50 Golik Piotr Medyka 1963m BrakTAK
51 Góras Natalia Przemyśl 1963m BrakTAK
52 Grodecki Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
53 Gudin Grzegorz Przemyśl 1963m JS 2009TAK
54 Hadam Jacek Cieszanów 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
55 Harłacz Artur Przemyśl 6 km BrakTAK
56 Harłacz Aleksandra Przemyśl 1963m BrakTAK
57 Hayder Agata Przemyśl 1963m BrakTAK
58 Hayder Grzegorz Przemyśl 1963m BrakTAK
59 Hruszko Dawid Przemyśl 1963m JS 2009NIE
60 Hrymak Stanisław Lubaczów 6 km BrakTAK
61 Hryniszyn Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
62 Jabłczyk-Pempuś Dorota Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
63 Jajuga Weronika Przemyśl 1963m JS 2009TAK
64 Jakubów Krzysztof Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
65 Jałocha Mieczysław Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
66 Jędyczowski Maciej Przemyśl 6 km BrakTAK
67 Kaczmarek Kacper Przemyśl 1963m Czuwaj WiaroNIE
68 Karnas-Skalska Beata Żurawica 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚL NIE
69 Karnas-Skalska Beata Żurawica 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚL NIE
70 Kasprzyk Kacper Przemyśl 6 km JS "Strzelec" 2009TAK
71 Kasprzyk Michał Przemyśl 6 km Polonia PrzemyślNIE
72 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice 6 km Szafa Biegacza Team/CWKS Resovia RzeszówNIE
73 Kicińska Dorota Przemyśl 1963m BrakTAK
74 Kicińska Anna Przemyśl 1963m BrakTAK
75 Kielar Daniel Cieszanów 6 km KRESOWIANIENIE
76 Kipp Zbigniew Przemyśl 6 km Biegam bo lubieTAK
77 Klus Anna Rzeszów 6 km Piękne i BrodaczeNIE
78 KŁUSEK WIKTOR Przemyśl 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
79 Kogut Leszek Przemysl 6 km BrakTAK
80 Kohut Dariusz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
81 Kołacz Aleksandra Przemyśl 1963m JS 2009NIE
82 Kopański Adam Buszkowiczki 1963m JS2009TAK
83 Kornafel Mariusz Przemyśl 1963m JS2009TAK
84 Korzeniowska Adrianna Praałkowce 1963m BrakNIE
85 Korzeniowski Władysław Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza NIE
86 Kosmyk Przemysław Przemyśl 1963m BrakTAK
87 Kotecki Maciej Medyka 6 km BrakTAK
88 Kotek Bogusław Przemyśl 1963m BrakNIE
89 Kotek Michał Przemyśl 1963m BrakNIE
90 Kowalczyk Kinga Przemyśl 1963m JS 2009TAK
91 Krewko Przemysław Przemyśl 6 km BrakTAK
92 Krewko Edyta Przemyśl 1963m BrakNIE
93 Kruba Marcin Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
94 Kruszyński Marek PRZEMYSL 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
95 Kuc Alicja Buszkowiczki 6 km BrakNIE
96 Kuc Marian Przemyśl 6 km BrakNIE
97 Kuczyński Krystian Przemysl 6 km Szafa biegacza teamTAK
98 Kulczycki Piotr Rzeszów 6 km BrakTAK
99 Kumięga Monika Przemyśl 1963m JS 2009NIE
100 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 1963m SZAFA BIEGACZANIE
101 Kusy Rajmund Przemyśl 6 km Decathlon Plaza Running TeamNIE
102 Kuźmiński Maciej Przemyśl 1963m BrakTAK
103 Kuźmiński Janusz Przemyśl 1963m BrakTAK
104 Lasek Damian Rzeszów 6 km NaMedal.comNIE
105 Leibik Marcela Hurko 1963m JS "Strzelec" 2009NIE
106 Lenar Sebastian Przemyśl 6 km BrakTAK
107 Ligęza Andrzej Przemyśl 1963m BrakTAK
108 lisak michał przemyśl 6 km BrakNIE
109 Lizak Łukasz Przemyśl 1963m 5 batalion strzelców podhalańskichNIE
110 Łapińska Anna Przemyśl 1963m Przemyski Klub Biegacza/biegusiem.pl/Szafa biegaczNIE
111 Łobaza Edyta Przemyśl 1963m BrakTAK
112 Łuc Klaudia Przemyśl 1963m 21 Przemyska Drużyna Harcerska im. "Szarych SzeregNIE
113 Maciejko Rafał Dachnów 6 km KresowianieNIE
114 Majewska Magdalena Przemyśl 1963m Przemyskie Morsy NIE
115 Majewski Maksymilian Przemyśl 1963m Przemyskie MorsyNIE
116 Makarowska Joanna Przemyśl 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚLTAK
117 Makarowski Maciej Przemyśl 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚLTAK
118 Makarowski Borys Przemyśl 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚLTAK
119 Makarowski Bruno Przemyśl 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚLTAK
120 Makowiecki Radosław Przemyśl 6 km Czuwaj Wiaro!NIE
121 Makowiecki Przemysław Przemyśl 1963m Czuwaj Wiaro !NIE
122 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza NIE
123 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza NIE
124 Malarczyk Jarek Fredropol 6 km amatorNIE
125 Mandzyn Magdalena Buszkowiczki 1963m Szkoła Podstawowa BuszkowiceTAK
126 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 6 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
127 Markowski Piotr Przemyśl 6 km BrakNIE
128 Matuszak Jakub Rzeszów 6 km NowoczesnySport.pl NIE
129 Maziarz Marta Zarzecze 6 km BrakNIE
130 Mazur Hubert Przemyśl 1963m BrakNIE
131 Mazur Jakub Przemyśl 1963m BrakNIE
132 Melanik Paweł Przemyśl 6 km Polonia PrzemyślTAK
133 Mercik Agnieszka Przemyśl 6 km PKBNIE
134 Mercik Tomasz Krosno 6 km BrakNIE
135 Mercik Marek Krosno 6 km BrakNIE
136 Mercik Marek Krosno 6 km BrakNIE
137 Mielnik Dominika Malhowice 1963m JS 2009NIE
138 Mik Krystyna Przemyśl 1963m BrakTAK
139 Mikoś Dariusz Przemyśl 1963m BrakNIE
140 Mocio Michał Przemyśl 1963m BrakTAK
141 Motyka Kamil Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
142 NOWOTARSKI SEBASTIAN KORMANICE 6 km BrakNIE
143 Nykiel Tomasz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
144 Nykiel Karol Przemyśl 1963m BrakTAK
145 Ochęduszko Paulina Przemyśl 1963m BrakNIE
146 Olęder Magdalena Szyszki 6 km BrakNIE
147 Owczarek Mariusz Przemyśl 6 km ALKOHIMALAIŚCI ;-)NIE
148 Pempuś Bernard Przemyśl 6 km UKS Tempo 5NIE
149 Pempuś Magdalena Przemyśl 1963m UKS Tempo 5NIE
150 Pempuś Remigiusz Przemyśl 1963m UKS Tempo 5NIE
151 Perczyk Grzegorz Malkowice 1963m BrakNIE
152 Piasecki Kamil Przemyśl 6 km BrakNIE
153 Piątkowska Wioletta Przemyśl 1963m BrakTAK
154 Piejko Jakub Łuczyce 1963m JS 2009TAK
155 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 6 km KresowianieNIE
156 Pilawa Katarzyna Przemyśl 1963m 21 Przemyska Drużyna Harcerska im. Szarych SzeregóNIE
157 Piszczek Stanisław Przemyśl 1963m BrakTAK
158 Pogorzelec Julka Przemyśl 1963m BrakTAK
159 Popławski Krzysztof Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
160 Potoczny Krzysztof Przemysl 6 km BrakTAK
161 Poznański Michał Przemyśl 1963m BrakNIE
162 Preisner Robert Przrmyśl 6 km PKB i Przemyski Klub PodkarpacieNIE
163 Prokop Leszek Przemyśl 1963m IPA Region Bieszczadzki SGTAK
164 Przybylska Barbara Przemyśl 1963m ZUMBATAK
165 Pudlik Karol Przemyśl 6 km 2.Orel/JW5699TAK
166 Pudlik Jacek Przemyśl 6 km Szkoła Podstawowa nr 15/UKS ORLIKTAK
167 Pudłowska Renata Przemyśl 1963m BrakTAK
168 Pudysz Klaudia Przemyśl 1963m BrakNIE
169 Pyra Łukasz Przemyśl 6 km BrakNIE
170 Rabka Paweł Żurawica 1963m OpenfitNIE
171 Radyk Jakub Przemyśl 6 km BrakTAK
172 Radymski Łukasz PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 6 km ,TAK
173 Rajnowski Bartosz Przemyśl 1963m BrakNIE
174 Ryś Katarzyna Olszany 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
175 Sadowy Janusz Przemyśl 1963m BrakTAK
176 Saja Piotr Przemyśl 6 km BrakNIE
177 Sanocki Maciej Ujkowice 1963m SPRINT UJKOWICENIE
178 Seniuta Krysia Przemyśl 6 km BrakNIE
179 Skalski Kamil Żurawica 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
180 Skalski Filip Żurawica 1963m UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
181 SKALSKI PIOTR Żurawica 6 km UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
182 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 6 km BrakNIE
183 Skowronek Ryszard Przemyśl 1963m PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
184 Skowrońska - Stój Anna Jarosław 6 km BrakNIE
185 Sobejko Artur Bolestraszyce 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
186 Sojka Magdalena Przemyśl 1963m BrakTAK
187 Sojka Andrzej Przemyśl 1963m BrakTAK
188 Solarz Wiesław Przemyśl 6 km BrakNIE
189 Solska Sylwia Hureczko 6 km BrakNIE
190 Solski Mirosław Hureczko 6 km 3 PBOTNIE
191 Sopel Wiesław Lubaczów 6 km Akademia Sportu LubaczówNIE
192 Sowa Rafał Przemyśl 6 km BrakNIE
193 Sowa Jakub Wapowce 1963m JS 2009NIE
194 Specylak Krzysztof Przemyśl 1963m BrakNIE
195 Sporniak Krzysztof Targowiska 6 km BrakTAK
196 Stadnik Wojciech Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
197 Steć Jakub Rożubowice 6 km BrakNIE
198 Stój Krzysztof Jarosław 1963m BrakNIE
199 Stój Krzysztof Jarosław 6 km BrakNIE
200 Surmacz Slawek Przemysl 6 km Szafa biegaczaTAK
201 Szacki Tomasz Przemyśl 6 km BrakTAK
202 Szałaj Patryk Przemyśl 1963m JS 2009TAK
203 Szczepanik Teresa Przemyśl 1963m Przemyski Klub BiegaczaTAK
204 Szlachta Sara Przemyśl 1963m JS2009NIE
205 Szuban Radosław Przemyśl 6 km BrakNIE
206 Szwedka Emanuel Przemyśl 1963m BrakTAK
207 Szwedka Nataniel Przemyśl 1963m BrakTAK
208 Szwedka Piotr Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza Team TAK
209 Szwedka Gloria Przemyśl 1963m BrakTAK
210 Szymczak Szymon Przemyśl 1963m JS 2009NIE
211 Świętyniowska Iwona Hermanowice 6 km BrakNIE
212 Tracz Łukasz Radymno 6 km www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehNIE
213 Trojnar Tomek Przemyśl 6 km BrakTAK
214 Trojnar Justyna Przemyśl 1963m BrakNIE
215 Trusz Paweł Przemyśl 6 km Młode WilkiNIE
216 Walczyszewska Małgorzata Orły 6 km BrakTAK
217 Walczyszewska Maja Orły 1963m BrakTAK
218 Wałczyk Krzysztof Łowce 6 km BrakTAK
219 Wanat Bartłomiej Reczpol 1963m JS 2009TAK
220 Ważny Łukasz Ruda Różaniecka 6 km BrakNIE
221 Wikarski Krzysztof Przemyśl 6 km 5 bsp PrzemyślTAK
222 Wilczyński Krystian Przemyśl 1963m BrakNIE
223 Wilk Radosław Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
224 Wilk Tomasz Grochowce 6 km BrakNIE
225 Winiarska Katarzyna Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
226 Winiarz Witek Ostrów 6 km BrakNIE
227 Witko Jerzy Fredropol 6 km BrakTAK
228 Wnuk Norbert Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
229 Wolak Tomasz Przemyśl 1963m 34 blpNIE
230 Wołczyk Cezary Przemyśl 1963m BrakTAK
231 Wołk Gabriela Ujkowice 1963m JS 2009NIE
232 Woźny Łukasz Rzeszów 6 km BrakNIE
233 Wójcicki Grzegorz Przemyśl 1963m UKS TEMPO 5NIE
234 Wywłoka Paulina Jarosław 6 km www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehNIE
235 Zabroni Rafał Przemyśl 1963m 21 Przemyska Drużyna Harcerska im. "Szarych SzeregNIE
236 Zajączkowski Jerzy Przemysl 6 km Przemyski klub biegaczaNIE
237 Zajezierski Kamil Przemyśl 1963m BrakNIE
238 Załoga Robert Lubaczów 6 km KP PSP LubaczówNIE
239 Załuski Piotr Lubaczów 6 km Biegomania LubaczówNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close