займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI PRZEMYSKA DYCHA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2018-09-23
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
PARTNERZY
Urząd Miasta Przemyśla

INFORMACJE I KONTAKT
• www.przemyskadycha.pl
• www.facebook.com/PrzemyskiBiegUliczny
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Koordynator biegu - kontakt z osobami niepełnosprawnymi
Andrzej Paduch tel. 505422453 andrzejp33@interia.eu
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: TRASA - 10km ulicami miasta - 1 pętla, posiada atest PZLA
BIURO ZAWODÓW, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
Biuro zawodów czynne w sobotę, 22 września 2018 r. w godz. 16:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 23 września 2018 r. w godz. 7:30 – 10:30.
PROGRAM ZAWODÓW
• 9:10 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki (2010 i młodsze)
- II bieg – roczniki (2008 – 2009)
- III bieg – roczniki (2005 -2007)
• 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.
• 10:35 – wspólna rozgrzewka – na placu przy mecie biegu głównego.
• 10:50 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników.
• 11:00 – bieg główny na dystansie 10 km.
• 13:30 – dekoracja zwycięzców biegu głównego.

Wpisowe i wpłata: Zapisy elektroniczne do 10.09.2018 lub osobiście 22 i 23 września 2018 r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
Pakiet podstawowy ( udział w biegu, worek, numer startowy)
o 30 zł – przy wpłacie na konto do dnia 5 sierpnia 2018 r.
o 35 zł – przy wpłacie na konto do dnia 25 sierpnia 2018 r.
o 40 zł – przy wpłacie na konto do dnia 10 września 2018 r.
o 60 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.
Dodatkowo każdy uczestnik biegu głównego może dokupić koszulkę techniczną firmy ATTIQ)
o 20 zł – przy wpłacie na konto do dnia 5 sierpnia 2018 r.
o 25 zł – przy wpłacie na konto do dnia 25 sierpnia 2018 r.
o 30 zł – przy wpłacie na konto do dnia 10 września 2018 r.
o 40 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.
Członkowie PKB mający opłaconą składkę członkowską za 2018r. zniżka 10 zł. Wpłatę należy dokonać na konto Przemyskiego Klubu Biegacza. W tytule przelewu podać nazwisko i imię oraz dopisek „ Przemyska Dycha”.
Osoby niepełnosprawne na wózkach zwolnione z opłaty startowej.

W terminach zmiany wpisowego uczestnicy nieopłaceni będą usuwani z listy, powtórna rejestracja możliwa równocześnie z wpłatą wpisowego.
Dodatkowe świadczenia: Podczas płatności podaj imię i nazwisko oraz adres e-mail użyty podczas rejestracji!
Limit zawodników: 683
Strona WWW: http://przemyskadycha.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Koszulka Klub Wpłata
1 Adamska Dorota Lwów TAK BrakTAK
2 Amarowicz Jacek Przemyśl 5 BspTAK
3 Andrasz Paweł Przemyśl BrakTAK
4 Andrasz Ewelina Przemyśl TAK BrakTAK
5 Andruszczyszyn Kamil Przemyśl BrakTAK
6 Antonik Mariola Przemyśl BrakTAK
7 Antosz Jacek Sędziszów Młp. BrakTAK
8 Artym Magdalena Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
9 Artym Jakub Przemyśl TAK UKS TEMPO 5TAK
10 Babińska Inga Przemysl TAK IPATAK
11 Bacza Piotr Żurawica BrakTAK
12 Bal Barbara Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
13 Bal Robert Przemyśl TAK Regia Civitas/Przemyski Klub BiegaczaTAK
14 Bałchan Krzysztof Czudec TAK CPR RzeszówTAK
15 Banaszewski Łukasz Grudziądz KM PSP Grudziądz TAK
16 Bandrowicz Tomasz Przemyśl TAK UKS Gladiator PrzemyślTAK
17 Banicka Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
18 Banicka Agnieszka Przemyśl TAK BrakTAK
19 Banicki Michał Przemyśl TAK KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
20 Bańko Andrzej Jarosław TAK BrakTAK
21 Baran Krzysztof Przemysl TAK BrakTAK
22 Barszczak Anna Przemyśl BrakTAK
23 Bartkowiak Beata Dybawka TAK BrakTAK
24 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska TAK BrakTAK
25 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin BrakTAK
26 Bartmiński Franciszek Wola Przybysławska BrakTAK
27 Bartmiński Jan Wola Przybysławska BrakTAK
28 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska BrakTAK
29 Basarab Grzegorz Przemyśl TAK BrakTAK
30 Basińska Ewa Krakow AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
31 Bat Damian Czerce BrakTAK
32 Bauer Monika Zaczernie BrakTAK
33 Bednarczyk Benita Przemysl TAK BrakTAK
34 Bednarek Tomasz wierzyki KW PSP ŁÓDŹTAK
35 Bem Maciej Dachnow KresowianieTAK
36 Bereźnicka Monika Zadąbrowie UKS Tempo 5TAK
37 Bernat Wojciech Ryki BrakTAK
38 Białas Artur Tarnowskie Góry TAK KP PSP Tarnowskie GóryTAK
39 Biały Artur Przemyśl BrakTAK
40 Biedroń Tomasz Chabówka BrakTAK
41 Bielech Mateusz Żurawica BrakTAK
42 Bieliszak Maciej Przemyśl BrakTAK
43 Bilski Marcin Zarzecze BrakTAK
44 Binko Łukasz Nienadowa BrakTAK
45 Biss-Mierzwińska Magdalena Żurawica TAK BrakTAK
46 Blajer Kamil Tuczempy TAK Wichura JarosławTAK
47 Blama Marek Przemyśl BrakTAK
48 Blama Adrian Przemyśl BrakTAK
49 Błaszczyk Witold Przemyśl TAK 34 BlpTAK
50 Błoniarz Bartłomiej Głogów Małopolski TAK BrakTAK
51 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne TAK MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
52 Bober Patryk Przemyśl BrakTAK
53 Bocul Małgorzata Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
54 Boczar Mirosław Wrocław TAK KW PSP WROCŁAWTAK
55 Boczar Waldemar Przemyśl Przemyskie Morsy NIedźwiadkiTAK
56 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne BrakTAK
57 Bodzioch Mariusz Przemyśl BrakTAK
58 Borkowski Bartłomiej Jasionów TAK BrakTAK
59 Borowiec Jaromir Rzeszów KM PSP RZESZÓWTAK
60 Bracha Jolanta Buszkowiczki BrakTAK
61 Brycki Mateusz Przemyśl Ja Ich Nie ZnamTAK
62 Brzozowski Robert Przemyśl TAK BrakTAK
63 Brzyski Jarosław Biłgoraj TAK SironTAK
64 Bubrowiecki Błażej Warszawa BrakTAK
65 Buczko Grzegorz Lubaczów TAK Biegomania Lubaczów/ IPA PrzemyślTAK
66 Bugielska Renata Ostrów BrakTAK
67 Buksa Tomasz Przemyśl TAK IPATAK
68 Bułdak Krzysztof Sanok BrakTAK
69 Burak Adam Przemyśl TAK 1bczTAK
70 Busza Damian Przemyśl BrakTAK
71 Bzdek Łukasz Grochowce BrakTAK
72 Bżdżoła Artur Tuczempy TAK Wichura Jarosław TAK
73 Chajdaś Mateusz Przemyśl BrakTAK
74 Chawa Joanna Olszany BrakTAK
75 Chmielowiec Hubert Pikulice TAK BrakTAK
76 Chmielowski Jarek Skołoszów Lks SkołoszówTAK
77 Choma Ryszard Przemyśl TAK I Bcz ŻurawicaTAK
78 Chudański Hubert Bydgoszcz SP PSP BYDGOSZCZTAK
79 Cich Kamil Przemyśl Straż GranicznaTAK
80 Cichoń Joanna Mierzęcice KP PSP Tarnowskie GóryTAK
81 Ciciński Rafał Przemyśl BrakTAK
82 Cielecka Emilia Przemyśl BrakTAK
83 Cielecki Łukasz Przemyśl BrakTAK
84 Ciepałowicz Ewa Przemyśl TAK BrakTAK
85 Ciężabka Grzegorz Jasło KP PSP JasłoTAK
86 Cohen Joseph Przemysl TAK BrakTAK
87 Cupak Tomasz Przemyśl 34 batalion lekkiej piechotyTAK
88 Cwynar Damian Orły TAK Night Runners WrocławTAK
89 Czaja Wacław Przemyśl TAK BrakTAK
90 Czaja Daniel Warszawa BrakTAK
91 Czarnecka Karolina Kościelisko KB Śnieżka 1602TAK
92 Czarnik Maciej Czudec Fun&RunTAK
93 Czech Sebastian Przemyśl BrakTAK
94 Czerwińska Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
95 Czopor-Hasiak Urszula Nisko TAK Planeta NiskoTAK
96 Czubiński Jakub Przemyśl Blok_bTAK
97 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów TAK BrakTAK
98 Czuj Stanisław Zamość BrakTAK
99 Czura Renata Przemysl BrakTAK
100 Czycz Mariusz Buszkowice 34 Batalion lekkiej piechotyTAK
101 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza TAK Saint-Gobain SquadTAK
102 Damaszko Piotr Przemyśl TAK SanSwimmersTAK
103 Dawidziuk Maciej Złotoryja TAK KM PSP Jelenia GóraTAK
104 Delmanowicz Agnieszka Nehrybka 1981TAK
105 Demski Witold Przemysl TAK BrakTAK
106 Dębniak Iwona Leżejsk BrakTAK
107 Dobosz Paweł PRZEMYŚL INGLOTTAK
108 Domagalski Marek Krasiczyn TAK BrakTAK
109 Domagalski Artur Krasiczyn TAK BrakTAK
110 Domaradzka Małgorzata Rzeszów BT WAGABUNDATAK
111 Domaradzki Grzegorz Rzeszów BT WAGABUNDATAK
112 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne BrakTAK
113 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne MKS HaliczTAK
114 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne BrakTAK
115 Dorosz Barbara Przemyśl TAK Przemyski Klub Biegacza TAK
116 Droń Justyna Ostrów BrakTAK
117 Dryniak Daniel Przemyśl TAK Przemyski Klub Biegacza, KW PSP RzeszówTAK
118 Dudek Katarzyna Przemyśl TAK BrakTAK
119 Dusik Hubert Przemyśl TAK BrakTAK
120 Duszczak Radosław Przemyśl TAK Gang KotaTAK
121 Dziedzic Witold Rzeszów SPARTAK
122 Dziedzic Kamil Kraków BrakTAK
123 Dziuba Wojciech Przemyśl, pow. Przemyśl TAK BrakTAK
124 Dziumak Tomasz Przemyśl TAK ILO_SŁOWAKTAK
125 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl PTC PrzemyślTAK
126 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl PTC PrzemyślTAK
127 Egiert Roland Kalisz KP PSP PLESZEWTAK
128 Ekiert Krzysztof Przemyśl TAK BrakTAK
129 Ekiert Mateusz Kraków 1986TAK
130 Fedan Łukasz Laszki BrakTAK
131 Fedio Marek Ostrów TAK Szafa Biegacza Team/5 BSPTAK
132 Ferenc Beata Lubaczów BrakTAK
133 Fil Bożena Munina Jarosławski BiegaczTAK
134 Fil Hubert Munina Jarosławski BiegaczTAK
135 Filip Krzysztof Rzeszów TAK Sportowy Klub Pożarniczy TAK
136 Firlej Marek Hermanowa TAK Pratt & Whitney Rzeszów S.A.TAK
137 Fiszer Adrian Przemyśl BrakTAK
138 Fleszar Andrzej Duńkowice WŻW RzeszówTAK
139 Forbot Michał Przemyśl BrakTAK
140 Gabryś Jan Wola Batorska BrakTAK
141 Gacek Grzegorz Toporzysko BrakTAK
142 Garbarz Monika Tarnowiec TAK Szafa Biegacza Team TAK
143 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica BrakTAK
144 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl BrakTAK
145 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
146 Giefert Tomasz Przemyśl BrakTAK
147 Giel Wojciech Katowice KM PSP KatowiceTAK
148 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
149 Gigoń Andrzej Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
150 Glapiak Damian Bucz KP PSP Wolsztyn TAK
151 Głowińska Roksana Rzeszów LIRYKA.NETTAK
152 Gnot Łukasz Ustrzyki Dolne BrakTAK
153 Golańska Agnieszka Przemyśl TAK BrakTAK
154 Golik Paweł Medyka BrakTAK
155 Gosztyła Tomasz Rzeszów BrakTAK
156 Góra Tomasz Frysztak TAK StolarexTAK
157 Góral Katarzyna Przemysl BrakTAK
158 Górecki Artur Radymno TAK BrakTAK
159 Grabarek Mateusz Gołuchów KP PSP PLESZEWTAK
160 Grabas Daniel Przemyśl BrakTAK
161 Grabowska Paulina Kraków TAK BrakTAK
162 Grabowski Damian Orły KM PSP PrzemyślTAK
163 Grabska Renata Rzeszów Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
164 Gradowska Katarzyna Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
165 Gradowski Piotr Warszawa BrakTAK
166 Gregier Krzysztof Przemyśl TAK BrakTAK
167 Grochowicz Maciej Przemyśl TAK BrakTAK
168 Grodecka Bożena Przemyśl BrakTAK
169 Grodecka Anna Przemyśl TAK BrakTAK
170 Grodecki Arkadiusz Przemyśl BrakTAK
171 Grzybowski Paweł Przemyśl TAK Przemyski Klub Biegacza/www.parastyle.plTAK
172 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl BrakTAK
173 Gut Jacek Hucisko Black Jack TeamTAK
174 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe TAK 1970TAK
175 Gwóźdź Piotr Dobieszowice KP PSP Tarnowskie GóryTAK
176 Hadam Jacek Dachnów TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
177 Hala Lucyna Wiązownica BrakTAK
178 Halwa Janusz Szówsko BBLTAK
179 Hamryszczak Beata Przemyśl TAK BrakTAK
180 Hamryszczak Janusz Przemyśl TAK BrakTAK
181 Harłacz Artur Przemyśl TAK BrakTAK
182 Hataś Agnieszka Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
183 Hawro Paweł Przeworsk TAK 1986TAK
184 Hładio Maciej Przemyśl TAK BrakTAK
185 Hnatyk Grzegorz Przemyśl TAK BrakTAK
186 Hołub Agata Jarosław Jarosławski BiegaczTAK
187 Horak Bartłomiej Przemyśl Blok bTAK
188 Hryniak Maciej Prałkowce TAK brakTAK
189 Hryń Alicja Przemyśl TAK BrakTAK
190 Hulbój Jan Rzeszów 1971TAK
191 Ilski Piotr Poznań TAK SA PSP PoznańTAK
192 Inglot Andrzej Ryszkowa Wola TAK 1 ORel/JW 3411TAK
193 Iskra Grzegorz Czudec TAK KP PSP STRZYŻÓWTAK
194 Jabłecki Zdzisław Żurawica TAK Far RzeszówTAK
195 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne PSG Krościenko TAK
196 Jakubowska Olga Medyka TAK BrakTAK
197 Jakubowski Przemysław Medyka TAK BrakTAK
198 Jakubów Magdalena Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
199 Jakubów Krzysztof Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
200 Jałocha Mieczysław Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
201 Jamrozik Paweł Hyżne TAK BrakTAK
202 Jamróz Robert Jarosław TAK BrakTAK
203 Janicki Arkadiusz Jarosław TAK KP PSP JAROSŁAWTAK
204 Jankowski Paweł Stary Lubosz TAK KP PSP GRODZISK WLKpTAK
205 Janusz Marcin Lublin BrakTAK
206 Janzer Janusz Przemyśl TAK PKB Przemyśl/ Bieszczadzki Oddział SGTAK
207 Jaroch Leszek Przemyśl BrakTAK
208 Jarosiński Dawid Myślibórz KP PSP MyślibórzTAK
209 Jarosz Aneta Oleszyce TAK BrakTAK
210 Jędrasik Kamil Opoczno KW PSP ŁÓDŹTAK
211 Jędruch Mateusz Strzykuły BrakTAK
212 Jędruch Zofia Przemyśl BrakTAK
213 Jórasz Bogusław Przemyśl TAK BrakTAK
214 Jórasz Wojciech Przemyśl BrakTAK
215 Jung Damian Iwonicz TAK AZS PWSZ KrosnoTAK
216 Juźwińska Gabriela Wysocko BrakTAK
217 Kaczmar Ireneusz Przemyśl Szafa Biegacza TeamTAK
218 Kaczmarek Dagmara Katowice KM PSP KatowiceTAK
219 Kaczor Dariusz Niechobrz TAK NiechBiegaTAK
220 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemysl www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
221 Kalinowska Ewa Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
222 Kamiński Jan Łódż KW PSP ŁódźTAK
223 Kaniecki Paweł Przemyśl TAK MIEJSCE Blok BTAK
224 Karbowniczyn Izabela Przemyśl BrakTAK
225 Kardasz Marek Polańczyk Solina TeamTAK
226 Karkut - Wilk Magdalena Kolbuszowa BrakTAK
227 Karuś Waldemar Orły 14 das JAROSŁAW im.gen.bryg. Wacława WieczorkiewicTAK
228 Karwowski Maciej Przemyśl TAK PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
229 Kasprzyk Kacper Przemyśl TAK BrakTAK
230 Kasprzyk Joanna Przemyśl TAK BrakTAK
231 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne TAK KP PSP W USTRZYKACH DOLNYCHTAK
232 Kawalec Grzegorz Rzeszów BrakTAK
233 Kazieczko Kamil Niziny KM PSP PrzemyślTAK
234 Kazienko Aleksandra Przemyśl BrakTAK
235 Kędra Agnieszka Rzeszów TAK BrakTAK
236 Kępka Andrzej Przeworsk Przeworska Grupa BiegowaTAK
237 Kic Damian Ujkowice/Przemyśl Szafa Biegacza TeamTAK
238 Kic Ewelina Przemyśl 5bspTAK
239 Kic Monika Przemyśl BrakTAK
240 Kicińska Dorota Przemyśl BrakTAK
241 Kielar Krzysztof Przemyśl TAK BrakTAK
242 Kielar Daniel Cieszanów TAK KresowianieTAK
243 Kiernicki Łukasz Czudec BrakTAK
244 Kikiela Paweł Przemyśl INGLOTTAK
245 Kilian Rafał Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
246 Kiper Maciej Jarosław Perfect Runner Team Jarosławski BiegaczTAK
247 Kiper Elżbieta Jarosław Jarosławski BiegaczTAK
248 Kipp Zbigniew PRZEMYŚL TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
249 Kisielewicz Ireneusz Święte BrakTAK
250 Klinger Weronika Przemyśl PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
251 Kłak Andrzej Bolestraszyce TAK 5 bspTAK
252 Kłosowska Anna Dąbków -TAK
253 Kobrylo Piotr Przemyśl TAK :)TAK
254 Kocaj Joanna Hermanowice TAK BrakTAK
255 Kogut Leszek Grochowce BrakTAK
256 Kohut Dariusz Przemyśl Przemyski Klub Biegacza PSPTAK
257 Kokoszka Katarzyna Przeworsk TAK Przeworska Grupa BiegowaTAK
258 Kolaszkiewicz Daniel Przemyśl BrakTAK
259 Kolowca Agnieszka Przemyśl BrakTAK
260 Komorowski Artur Przemyśl Regia CivitasTAK
261 Konopelski Mariusz Przemyśl TAK BrakTAK
262 Korczyński Rafał ŻURAWICA BrakTAK
263 Korczyński Wojciech Żurawica BrakTAK
264 Kordoń Michał Rzeszów TAK TAK
265 Korzeniowski Władysław Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
266 Kowal Maciej Przemyśl TAK BrakTAK
267 Kowalczyk Ewa Jarosław Husaria Race TeamTAK
268 Kowalik Wojciech Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
269 Kowalski Jakub Jarosław BrakTAK
270 Kowieszko Marcin Przemyśl TAK BrakTAK
271 Kozłowska Anna Dybawka TAK BrakTAK
272 Kozłowska-Sawicka Małgorzata Baniocha TAK Kondycja PiasecznoTAK
273 Kozłowski Piotr Przemyśl TAK BrakTAK
274 Kozłowski Krzysztof Dybawka TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
275 Krasowski Marek Przemyśl TAK BrakTAK
276 Krawczyk Beata Przemyśl TAK BrakTAK
277 Krawczykowski Kamil Przemyśl TAK BrakTAK
278 Krawczykowski Bartosz Przemyśl BrakTAK
279 Krawiec Łukasz Bolestraszyce TAK BrakTAK
280 Krawiec Krzysztof Adamówka TAK BrakTAK
281 Krawiec Ewelina Wieliczka TAK BrakTAK
282 Kroczek Aleksandra Przemyśl TAK BrakTAK
283 Kropieniewicz Jakub Gliwice BrakTAK
284 Król Piotr Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
285 Król Krzysztof Jarosław BrakTAK
286 Kruba Marcin Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
287 Kruszyński Marek Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
288 Kruszyński Paweł Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
289 Krzepton Patryk Jaroslaw BrakTAK
290 Krzesiński Arkadiusz Komańcza Żbik-KomańczaTAK
291 Krzeszowski Michał Jarosław TAK Run Team JarosławTAK
292 Kubas Robert Pruchnik BrakTAK
293 Kubel Łukasz Granowo TAK KP PSP Grodzisk WielkopolskiTAK
294 Kubiszyn Sebastian Lubaczów TAK KP PSP JAROSŁAWTAK
295 Kuc Alicja Buszkowiczki BrakTAK
296 Kuc Maniek Przemyśl BrakTAK
297 Kuc Marek Rzeszów BrakTAK
298 Kucharczyk Tomasz Zabierzów TAK Zabierzów BiegaTAK
299 Kuczynski Krystian Przemysl TAK Szafa biegacza team / 5 bspTAK
300 Kulawik Patryk Przemyśl TAK BrakTAK
301 Kuligowska Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
302 Kuligowski Maciej Przemyśl TAK BrakTAK
303 Kułak Damian Przemyśl TAK Damian KułakTAK
304 Kurasz Witold PRUCHNIK --TAK
305 Kuropatwa Gabriel Przemyśl TAK Superior Team PrzemyślTAK
306 Kusy Rajmund Przemyśl BrakTAK
307 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl TAK BrakTAK
308 Kuźniar Anna Wysoka BrakTAK
309 Kuźniarski Bartosz Przemyśl TAK BrakTAK
310 Kwietniowski Rafał Jarosław BrakTAK
311 Lach Mateusz Przemyśl TAK BrakTAK
312 Lach Konrad Niepołomice TAK BrakTAK
313 Lazarevic Philippe Dynów BrakTAK
314 Lech Agnieszka Przemyśl TAK brakTAK
315 Legenc Łukasz Przemyśl BrakTAK
316 Leńczuk Andrzej Jasło BrakTAK
317 Ligaszewski Piotr Marcinkowice BrakTAK
318 Litwin Marcin Przemyśl BrakTAK
319 Lizak Grzegorz Przemysl TAK OpenFit TAK
320 Ludkiewicz Mariusz Stary Węgliniec KP PSP ZgorzelecTAK
321 Ludkiewicz Łukasz Stary Węgliniec KP PSP ZGORZELECTAK
322 Lula Jarosław Dobrucowa KP PSP JasłoTAK
323 Łabudzka Anna Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
324 Łabudzki Marcin Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
325 Łańcucki Łukasz Żurawica TAK 5 bspTAK
326 Łapa Dariusz Przeworsk TAK BrakTAK
327 Łapińska Anna Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
328 Ławecka Katarzyna Zielonka TAK KG PSP WarszawaTAK
329 Ławecki Szymon Zielonka KG PSP WarszawaTAK
330 Łoś Piotr Wyszatyce TAK BrakTAK
331 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna Nowosarzyńska Grupa Biegowa/ OSP SarzynaTAK
332 Łukaszek Tomasz Przemyś TAK BrakTAK
333 Łyko Izydor Stalowa Wola TAK FIFARAFA Stalowa WolaTAK
334 Macek Bogusława Wyszatyce TAK brakTAK
335 Machowski Artur Przemyśl BrakTAK
336 Maciaszek Grzegorz zduńska wola KW PSP ŁÓDŹTAK
337 Majcher Damian Stalowa Wola/Tarnobrzeg BrakTAK
338 Majewski Michał Lublin BrakTAK
339 Majgier Marcin Kraków TAK BrakTAK
340 Majgier Michał Kraków TAK BrakTAK
341 Major Stefan Żarki TAK Biegaj z ŻarkamiTAK
342 Makarowska Joanna Przemyśl TAK KS Mamuśki z Orlika TAK
343 Makarowski Maciej Przemyśl TAK UKS Orlik Przemyśl TAK
344 Makarska Katarzyna Przemyśl TAK BrakTAK
345 Makarski Krzysztof Jarosław TAK Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
346 Makowiecki Radosław Przemyśl TAK Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!TAK
347 Makowiecki Przemysław Przemyśl TAK Czuwaj Wiaro !TAK
348 Maksymowicz Bogumił Przemyśl TAK Przemyski Klub Biegacza TAK
349 Malarczyk Jarek Fredropol BrakTAK
350 Malik Grzegorz Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
351 Małek Wojciech Zarszyn BrakTAK
352 Manikowski Piotr Złotów KP PSP ZłotówTAK
353 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski SC-STAK
354 Marczakiewicz Patryk Hermanowice TAK Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
355 Margas Marek Oleszyce TAK AS LUBACZÓW TAK
356 Markowski Piotr Przemyśl TAK BrakTAK
357 Marszałek Martyna Zgoda TAK BrakTAK
358 Maziarz Marta Zarzecze TAK BrakTAK
359 Mazur Mateusz Przeworsk przeworska grupa biegowaTAK
360 Mazur Agnieszka Przeworsk TAK Przeworska Grupa BiegowaTAK
361 Mazur Barbara Przeworsk TAK Przeworska Grupa BiegowaTAK
362 Mazurek Grzegorz Przemyśl TAK BrakTAK
363 Miara Fabian Przeworsk TAK Przeworska Grupa BiegowaTAK
364 Michalik Rafał Kraków Lacho TeamTAK
365 Michno Małgorzata Pełkinie Jarosławski BiegaczTAK
366 Michno Andrzej Pełkinie Jarosławski BiegaczTAK
367 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne TAK BiOSGTAK
368 Mierzwiński Marcin Żurawica BrakTAK
369 Mik Krystyna Przemyśl BrakTAK
370 Mikoś Dariusz Przemyśl TAK BrakTAK
371 Milczarek Paweł Dobrzyca Road to UTMBTAK
372 Młodzińska Małgorzata Lubaczów Biegomania LubaczówTAK
373 Młodziński Lesław Lubaczów Biegomania LubaczówTAK
374 Morawski Konrad Oleszyce TAK Run Run OleszyceTAK
375 Morawski Arkadiusz Adamów BrakTAK
376 Moskwiak Dariusz Jarosław TAK Combat AikidoTAK
377 Motyka Kamil Jarosław TAK Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
378 Mul Mariusz Sieniawa TAK Active Team Brzóza KrólewskaTAK
379 Musiał Tomasz Dąbcze PSPLeszno, OSP DąbczeTAK
380 Musz Katarzyna Kraków AZS AWF Masters KrakówTAK
381 Mydlarz Artur Rzeszów BrakTAK
382 Nagaś Katarzyna Mielec Run For FunTAK
383 Nanowska Amelia Jaksmanice TAK BrakTAK
384 Niedzielski Dariusz Dynów KM PSP RZESZÓWTAK
385 Nitkiewicz Marcin Łańcut BrakTAK
386 Nitkiewicz Paweł Łańcut TAK TasowanieTAK
387 Nowacki Michał Karmin KP PSP PLESZEWTAK
388 Nowak Marcin Stalowa Wola TAK Stalowowolski klub biegaczaTAK
389 Nowak Henryk Wierzbna TAK BrakTAK
390 Nowak Krzysztof Zabierzów Bocheński 1966TAK
391 Nowakowski Wiesław Przemyśl TAK -TAK
392 Nowakowski Patrycjusz Przemyśl TAK BrakTAK
393 Nowosielski Marek Sanok biegam dla MarcinkaTAK
394 Nykiel Tomasz Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
395 Nykiel Grzegorz Laszczyny Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie-TAK
396 Ochęduszko Paulina Przemyśl BrakTAK
397 Oczoś Hubert Przemyśl BrakTAK
398 Oczoś Robert Gliwice BrakTAK
399 Oleszko Sławomir Przemyśl TAK 1 batalion czołgów ŻurawicaTAK
400 Oleszycka Aneta Rzeszów BrakTAK
401 Olewicz Iwona Palikówka BrakTAK
402 Olko Grzegorz Przemyśl TAK BrakTAK
403 Orłowska Beata Stalowa Wola Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
404 Orzechowski Tomasz Łańcut TAK #OjciecNaDopinguTAK
405 Osetek Grzegorz Laszki TAK PSG KorczowaTAK
406 Osiński Adam Jarosław TAK BrakTAK
407 Ostasz Jakub PROSZE O KONTAKT CHRONOTEX TAK BrakTAK
408 Owczarek Mariusz Przemyśl TAK BrakTAK
409 Ożga Jerzy Szówsko Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
410 Pachla Tobiasz Wożuczyn Cukrownia TAK BrakTAK
411 Paduch Andrzej Stanisławczyk TAK BrakTAK
412 Pajda Jagoda Przemyśl BrakTAK
413 Pajda Ewa Przemyśl BrakTAK
414 Pałucki Sławomir Frysztak TAK KP PSP StrzyżówTAK
415 Pałys Waldemar Przemyśl TAK BrakTAK
416 Partyczna Ewa Prudnik TAK KP PSP PrudnikTAK
417 Partyka Arkadiusz Kraków BrakTAK
418 Parzuchowski Paweł Kościelisko KB Śnieżka 1602TAK
419 Pasierb Tomasz Katowice brakTAK
420 Paśko Rafał Przemyśl TAK Przemyski Klub Biegacza - TEATR S.A.N. TAK
421 Pawliszak Wojciech Przemyśl TAK Kukiz'15TAK
422 Pawłowska Agnieszka Tarnawce TAK BrakTAK
423 Pawłowski Stefan Kormanice BrakTAK
424 Pączka Przemysław Brzóza Królewska ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKATAK
425 Pempuś Bernard Przemyśl TAK PKB/UKS TempoTAK
426 Penar Andrzej Klimkówka Karpaty KlimkówkaTAK
427 Picur Kamil Przemyśl TAK AKS Augusta Running TeamTAK
428 Piecuch Karolina Przeworsk Lacho TeamTAK
429 Piecuch Marcin Kraków Lacho TeamTAK
430 Piecuch Małgorzata Przeworsk Przeworska Grupa BiegowaTAK
431 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne Grodziska Grupa BiegowaTAK
432 Pietruś Justyna Buszkowice TAK BrakTAK
433 Pięta Bogdan Mielec TAK RUN FOR FUNTAK
434 Pik Adriana Kolbuszowa BrakTAK
435 Pikłowski Rafał Przemyśl BrakTAK
436 Pilawa Bogumił Lubaczów RUN RUN OLESZYCETAK
437 Pilip Robert Przemyśl TAK BrakTAK
438 Piotrowicz Bartosz Przemyśl BrakTAK
439 Piszcz Dariusz Rzeszów TAK BrakTAK
440 Piszczek Stanisław Przemyśl BrakTAK
441 Piwowar Daniel Rzeszów BBLTAK
442 Pleskacz Miłosz Ustrzyki Dolne TAK przyjacieleTAK
443 Plis Sławek Ostrów BrakTAK
444 Płeszka Marek Lutowiska Klub Sportowy OTRYTTAK
445 Płocica Marek Jarosław Wichura JarosławTAK
446 Pobuta Jakub Łowce BrakTAK
447 Pobuta Przemysław Łowce TAK BrakTAK
448 Podębski Michał Łask KW PSP ŁÓDŹTAK
449 Podolak Krzysztof Rzeszów 1986TAK
450 Podraza Paweł Strzegocice TAK Team DębicaTAK
451 Pogocki Seweryn Zelów KW PSP ŁÓDŹTAK
452 Pogorzelec Piotr Przemyśl BrakTAK
453 Polański Grzegorz Przemysl BrakTAK
454 Polański Tomasz Przemyśl TAK BrakTAK
455 Polska Aleksandra Lubartów BrakTAK
456 Popławski Krzysztof Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
457 Posłuszny Wojciech Cmolas BrakTAK
458 Potoczny Krzysztof Przemyśl BrakTAK
459 Poznański Bartłomiej Kraków TAK Night RunnersTAK
460 Półchłopek Piotr Krosno BrakTAK
461 Prażmowski Daniel Głowaczowa Dzikie MustangiTAK
462 Preisner Robert Przemyśl Przemyski Klub Biegacza TAK
463 Prokop Leszek Przemyśl TAK Bieszczadzki OSGTAK
464 Przybylska Barbara Przemysl TAK BrakTAK
465 Przychocki Przemysław Mogilno TAK TAKTAK
466 Pudlik Karol Przemyśl 2.OREL/ JW5699TAK
467 Pytlak Jolanta Przemyśl BrakTAK
468 Pytlak Marek Przemyśl BrakTAK
469 Radochoński Piotr Przemyśl BrakTAK
470 Raducki Jacek Wieluń BrakTAK
471 Radyk Jakub Przemyśl TAK BrakTAK
472 Radyk Joanna Przemyśl TAK BrakTAK
473 Radziejowski Tomasz Żurawica TAK BrakTAK
474 Radziejowski Aleksander Żurawica TAK BrakTAK
475 Rajtar Monika Kraków AKS Augusta Running TeamTAK
476 Rajzer Eryk Zabratówka TAK NiechBiegaTAK
477 Rajzer Paweł Jarosław JarosławTAK
478 Rak Wojciech Boguchwała BrakTAK
479 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów Biegomania Lubaczów TAK
480 Rawski Krystian Horyniec-zdrój TAK BrakTAK
481 Reczkowski Andrzej Nienaszów KB Atletic Zręcin TAK
482 Repich Daniel Przemyśl TAK BrakTAK
483 Rohan Łukasz Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
484 Rohan Iwona Przemyśl TAK BrakTAK
485 Rokicka Iwona Przemyśl TAK BrakTAK
486 Roman Agata Wojtkowa TAK ---TAK
487 Rówińska Danuta Lubcza TAK Team DębicaTAK
488 Różycka Monika Przemyśl TAK Kukiz'15TAK
489 Rus Marta Sławków TAK BrakTAK
490 Rusin Kornel Przemyśl TAK BrakTAK
491 Rusinowski Rafał Medyka BrakTAK
492 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba ZMITEK TEAMTAK
493 Rutyna Rafał Strzyżów TAK KP PSP StrzyżówTAK
494 Rychlak - Bożek Monika Stalowa Wola Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
495 Rysak Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
496 Ryś Katarzyna Olszany TAK Przemyski Klub Biegacza, Szafa Biegacza TeamTAK
497 Ryzner Paweł Przemyśl brakTAK
498 Ryzner Ewa Jarosław JAROSŁAWTAK
499 Sałdan Grzegorz Buszkowice TAK BrakTAK
500 Samolewicz Janusz Rzeszów HANDLOPEXTAK
501 SAmołyk Stanisław Rzeszów BrakTAK
502 Samuś Dariusz Rzeszów TAK SRTG RzeszówTAK
503 Sapa Piotr Dynów TAK AKTYWNY DYNÓWTAK
504 Sar Katarzyna Przemyśl TAK BrakTAK
505 Sawicki Bogusław Baniocha TAK kondycja PiasecznoTAK
506 Sawiński Henryk Jarosław TAK Klub PiwoszaTAK
507 Schneider Krzysztof Ostrów TAK BrakTAK
508 Sekuła Tomasz Krasiczyn BrakTAK
509 Sekuła Michał Przemyśl TAK BrakTAK
510 Sekura Paweł Poznań TAK SA PSP PoznańTAK
511 Semerko Aneta Przemyśl TAK BrakTAK
512 Sęk Wiesław Pruchnik Jarosławski BiegaczTAK
513 Siembida Małgorzata Ulanów Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
514 Sienkiewicz Michał Przemyśl PSK OLIMPIONIK SUPERIOR TRI TEAM PRZEMYŚLTAK
515 Sikora Wojciech Rzeszów BrakTAK
516 Sikora Grzegorz Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
517 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl TAK IPA Region BieszczadzkiTAK
518 Sipiera Tomasz Kraków BrakTAK
519 Sitarz Kamil Przemyśl TAK BrakTAK
520 Skawińska Justyna Sanok BrakTAK
521 Skawińska Anna Przemyśl TAK BrakTAK
522 Skawiński Tomasz Sanok TAK PSG w Wetlinie/ OPS RabeTAK
523 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl TAK BrakTAK
524 Skowronek Ryszard Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
525 Skórka Ireneusz Przemyśl TAK Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !TAK
526 Skrzypek Wojciech Jarosław TAK WICHURA JAROSŁAWTAK
527 Sławik Maria Przemyśl TAK AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
528 Smyła Wojciech Przemyśl TAK BrakTAK
529 Sobolewski Dawid Rzeszów BrakTAK
530 Sobusiak Iwo Ustrzyki Dolne Kompania Alfa TAK
531 Socha Marcin Dynów Aktywny DynówTAK
532 Sochań Bożena Lubaczów BrakTAK
533 Soja Bartosz Święte TAK BrakTAK
534 Sokół Lidia Wierzbna TAK BrakTAK
535 Solecki Łukasz Straszydle TAK Zryw StraszydleTAK
536 Solska Sylwia Przemyśl BrakTAK
537 Solski Mirosław Przemyśl 34 blpTAK
538 Solski Sebastian Rybotycze TAK BrakTAK
539 Sopel Wiesław Lubaczów Akademia Sportu LubaczówTAK
540 Sowa Michał Stalowa Wola Planeta NiskoTAK
541 Sowała Wojciech Pabianice KW PSP ŁÓDŹTAK
542 Sójka Kamil Poznań KM PSP PoznańTAK
543 Specylak Krzysztof Przemyśl BrakTAK
544 Sport Roman Zaczernie KM PSP RZESZÓWTAK
545 Stachurski Mirosław Rzeszów TAK Spartan Race Training Group RzeszówTAK
546 Stadnik Magdalena Krasiczyn TAK BrakTAK
547 Stadnik Wojciech Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
548 Staniszewski Janusz Krowica Lasowa TAK Akademia SportuTAK
549 Stańko Paweł Stuposiany TAK BrakTAK
550 Stańkowska Justyna Kraków BrakTAK
551 Staszowski Paweł Pruchnik --TAK
552 Stec Piotr Jarosław BrakTAK
553 Stefańska Maria Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
554 Stefański Ireneusz Przemyśl TAK Przemyki Klub BiegaczaTAK
555 Stempak Marcin Szówsko Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
556 Streit Beata Lubaczów TAK Biegomania LubaczówTAK
557 Strusiewicz Dariusz Stanisławczyk TAK ,34blpTAK
558 Stus Marta Nisko TAK Planeta NiskoTAK
559 Stus Mariusz Nisko TAK Planeta NiskoTAK
560 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów SPARTAK
561 Suchy Ireneusz Sędziszów Małopolski BrakTAK
562 Sudacka Monika Czudec BrakTAK
563 Sudacki Sebastian Czudec TAK BrakTAK
564 Sujdak Grzegorz Żyraków TAK Team DębicaTAK
565 Sura Jan Przemyśl TAK BrakTAK
566 Surmacz Sławek Przemyśl TAK Szafa biegaczaTAK
567 Surmiak Piotr Żurawica BrakTAK
568 Sus Tomasz Przemyśl BlokBTAK
569 Sycz Barbara Kniazyce TAK BrakTAK
570 Szablan Wioletta Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
571 Szacki Tomasz Przemyśl TAK BrakTAK
572 Szałyga Aleksadner Przemyśl BrakTAK
573 Szałyga Janusz Przemyśl BrakTAK
574 Szawan Paweł Przeworsk PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
575 Szcząchor Jacek Przemyśl BrakTAK
576 Szczepanik Teresa Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
577 Szczotka Grzegorz Jarosław TAK Jarosławski BiegaczTAK
578 Szczygieł Anna Lubaczów TAK Biegomania LubaczówTAK
579 Szepieniec Michał Rzeszów TAK Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
580 Szepieniec Katarzyna Rzeszów TAK Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
581 Szeremeta Tomasz Wojtkowa TAK BrakTAK
582 Szewczyk Iwona Przemyśl TAK BrakTAK
583 Szkoda Robert Biłgoraj TAK Biłgoraj BiegaTAK
584 Szkoła Mateusz Pruchnik Aktywny PruchnikTAK
585 Szkulski Krystian Przemyśl 5 BSPTAK
586 Szkwarek Grzegorz Poznań TAK SA PSP PoznańTAK
587 Szlachta Sara Przemyśl BrakTAK
588 Szmyd Rafał Haczów TAK BrakTAK
589 Szpak Justyna Solina IPA Przemyśl, Solina TeamTAK
590 Szpak Jakub Kraków BrakTAK
591 Szpunar Andrzej Rzeszów KM PSP RzeszówTAK
592 Szuba Andrzej Sulejówek KM PSP Warszawa TAK
593 Szuban Radosław Przemyśl BrakTAK
594 Szumada Maria Przemyśl TAK KS AZS AWF WrocławTAK
595 Szumilak Marek Lubaczów TAK Biegomania LubaczówTAK
596 Szwedka Piotr Przemyśl TAK Przemyski Klub Biegacza/Szafa biegacza team TAK
597 Szydełko Magdalena Przemyśl BrakTAK
598 Szydłowski Bartłomiej Przemyśl TAK BrakTAK
599 Szymańska Ewa Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
600 Ścibor Jarosław Przemyśl BrakTAK
601 Ślazyk Bogusław Ustrzyki Dolne BrakTAK
602 Śnieżek Piotr Przemyśł MKS POLONIA PRZEMYŚLTAK
603 Świdzińska Barbara Przemyśl TAK BrakTAK
604 Świesiulski Łukasz Rębków KP PSP GARWOLIN TAK
605 Świętyniowska Iwona Hermanowice BrakTAK
606 Tabor Piotr Przemyśl TAK BrakTAK
607 Tadla Szawan Anna Przeworsk PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
608 Telega Janusz Warszawa Wojskowa Akademia TechnicznaTAK
609 Tkacz Przemysław Kraków TAK ZIOMKITAK
610 Tokarski Kamil Medyka TAK BrakTAK
611 Tomaka Maciej Grochowce TAK BrakTAK
612 Tomczyk Jolanta Łódź BrakTAK
613 Tracz Łukasz Jarosław www.treningfizjoterapia.pl/AquaRehTAK
614 Trojnar Tomek Przemyśl TAK BrakTAK
615 Trojniarz Wojciech Przemyśl TAK BrakTAK
616 Trusz Paweł Przemyśl TAK Młode WilkiTAK
617 Trybała Joanna Ujkowice BrakTAK
618 Tymoczek Rafał Jarosław TAK BrakTAK
619 Tywoniuk Robert Orzechowce TAK 1Batalion Czołgów ŻurawicaTAK
620 Ulanowska - Paniw Małgorzata Przemyśl BrakTAK
621 Ulicki Konrad Przemyśl TAK BrakTAK
622 Uzdejczyk Kamil solina TAK ,,Sen sołtysa''TAK
623 Wach Jacek Małkowice BrakTAK
624 Walczak Paweł Dybawka TAK BrakTAK
625 Walczak Łukasz Drohojów ORKAN DrohojówTAK
626 Walicka Marta Warszawa TAK BrakTAK
627 Wałach Zbigniew Pstrągowa TAK BrakTAK
628 Warzoch Paweł Niechobrz TAK NiechBiegaTAK
629 Wasiek Łukasz Granowo TAK DRUŻYNA SZPIKU / KP PSP GRODZISK WLKPTAK
630 Wasylów Jacek PRZEMYŚL PKB PRZEMYŚL TAK
631 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady BrakTAK
632 Ważny Łukasz Ruda Różaniecka BrakTAK
633 Ważny Łukasz Rzeszów TAK RUN RUN OLESZYCETAK
634 Wereszczak Arkadiusz Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"TAK
635 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów TAK BrakTAK
636 Wielgus Jacek Przemyśl BrakTAK
637 Wierzbanowski Jakub Kraków TAK AZS AWF Kraków Masters TAK
638 Wikar Marta Przemyśl TAK SanSwimmersTAK
639 Wilczak Janusz Przemyśl BrakTAK
640 Wilgucka Patrycja Tarnowiec TAK BrakTAK
641 Wilgucki Robert Hermanowice TAK BrakTAK
642 Wilgucki Marcin Tarnowiec TAK KMP KrosnoTAK
643 Wilk Tomasz Boguchwała TAK BrakTAK
644 Winiarz Witek Ostrów BrakTAK
645 Witek Elżbieta Baryczka BrakTAK
646 witko Jerzy Fredropol brakTAK
647 Wlazło Rafał Przemyśl BrakTAK
648 Wnuk Norbert Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
649 Wojciechowska- Górka Barbara Grochowce BrakTAK
650 Wojcik Sebastian Przeworsk Przeworska Grupa BiegowaTAK
651 Wojdyło Adam Przemyśl 5bspTAK
652 Wolski Marcin Kraków Wolscy Brothers Triathlon TeamTAK
653 Wójcik Jacek Gwoźnica Górna BrakTAK
654 Wójcik Mariusz Godowa BrakTAK
655 Wroński Artur Przemyśl BrakTAK
656 Wywłoka Paulina Jarosław Salco Garmin TeamTAK
657 Zabiszak Piotr Poznań TAK SA PSP PoznańTAK
658 Zachwieja Szymon Myślenice BrakTAK
659 Zagulak Agnieszka Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
660 Zając Michał Sławków TAK saint gobain squad TAK
661 Zając Iwona Sławków TAK Samo Się Nie PrzebiegnieTAK
662 Zając Józef Tuligłowy Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
663 Zając Piotr Przemyśl TAK SHINKYOKUSHIN PRZEMYŚL KARATE CLUBTAK
664 Zajączkowski Jerzy Przemysl TAK Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamTAK
665 Zajezierski Mateusz Piaski TAK BrakTAK
666 Zakielasz Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
667 Zapołoch Bożena Sanok TAK Bieszczadzki Oddział Straży GranicznejTAK
668 Zarzyczny Arkadiusz Rzeszów TAK ARGO Active ClubTAK
669 Zasadzińska Barbara Przemyśl TAK BrakTAK
670 Zawilińska Angelika Przemyśl BrakTAK
671 Zawistowski Krzysztof Miasteczko Krajeńskie KP PSP PIŁATAK
672 Zięba Grzegorz Przemyśl ITMBWTAK
673 Zięba Wojciech Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"TAK
674 Zygmunt Monika Leżajsk TAK BrakTAK
675 Żak Izabela Ujkowice TAK BrakTAK
676 Żak Dorota Wola Krzywiecka TAK BrakTAK
677 Żeglecki Rafał Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
678 Żołnierz Tomasz Kuńkowce TAK BrakTAK
679 Żołnowski Maciej Poznań TAK SA PSP PoznańTAK
680 Żuczek Damian Nowa Sarzyna KP PSP LeżajskTAK
681 Żurawski Tomasz Przeworsk Przeworska Grupa BiegowaTAK
682 Żybura Anna Niechobrz TAK NiechBiegaTAK
683 Żygała Paweł Bolestraszyce BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту