займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI PRZEMYSKA DYCHA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2018-09-23
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
PARTNERZY
Urząd Miasta Przemyśla

INFORMACJE I KONTAKT
• www.przemyskadycha.pl
• www.facebook.com/PrzemyskiBiegUliczny
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Koordynator biegu - kontakt z osobami niepełnosprawnymi
Andrzej Paduch tel. 505422453 andrzejp33@interia.eu
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: TRASA - 10km ulicami miasta - 1 pętla, posiada atest PZLA
BIURO ZAWODÓW, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
Biuro zawodów czynne w sobotę, 22 września 2018 r. w godz. 16:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 23 września 2018 r. w godz. 7:30 – 10:00.
PROGRAM ZAWODÓW
• 9:10 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki (2010 i młodsze)
- II bieg – roczniki (2008 – 2009)
- III bieg – roczniki (2005 -2007)
• 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.
• 10:35 – wspólna rozgrzewka – na placu przy mecie biegu głównego.
• 10:50 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników.
• 11:00 – bieg główny na dystansie 10 km.
• 13:30 – dekoracja zwycięzców biegu głównego.

Wpisowe i wpłata: Zapisy elektroniczne do 10.09.2018 lub osobiście 22 i 23 września 2018 r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
Pakiet podstawowy ( udział w biegu, worek, numer startowy)
o 30 zł – przy wpłacie na konto do dnia 5 sierpnia 2018 r.
o 35 zł – przy wpłacie na konto do dnia 25 sierpnia 2018 r.
o 40 zł – przy wpłacie na konto do dnia 10 września 2018 r.
o 60 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.
Dodatkowo każdy uczestnik biegu głównego może dokupić koszulkę techniczną firmy ATTIQ)
o 20 zł – przy wpłacie na konto do dnia 5 sierpnia 2018 r.
o 25 zł – przy wpłacie na konto do dnia 25 sierpnia 2018 r.
o 30 zł – przy wpłacie na konto do dnia 10 września 2018 r.
o 40 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.
Członkowie PKB mający opłaconą składkę członkowską za 2018r. zniżka 10 zł. Wpłatę należy dokonać na konto Przemyskiego Klubu Biegacza. W tytule przelewu podać nazwisko i imię oraz dopisek „ Przemyska Dycha”.
Osoby niepełnosprawne na wózkach zwolnione z opłaty startowej.

W terminach zmiany wpisowego uczestnicy nieopłaceni będą usuwani z listy, powtórna rejestracja możliwa równocześnie z wpłatą wpisowego.
Dodatkowe świadczenia: Podczas płatności podaj imię i nazwisko oraz adres e-mail użyty podczas rejestracji!
Limit zawodników: 800
Strona WWW: http://przemyskadycha.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Koszulka Klub Wpłata
1 Adamska Dorota Lwów TAK BrakTAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl Brak
3 Andrasz Ewelina Przemyśl Brak
4 Andruszkiewicz Artur Przemyśl Openfit
5 Antonik Mariola Przemyśl BrakTAK
6 Antonik Mariola Przemyśl Brak
7 Antosz Jacek Sędziszów Młp. BrakTAK
8 Artym Magdalena Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
9 Bacza Piotr Żurawica BrakTAK
10 Bałchan Krzysztof Czudec TAK CPR RzeszówTAK
11 Banaszewski Łukasz Grudziądz KM PSP Grudziądz
12 Bandrowicz Tomasz Przemyśl TAK UKS Gladiator PrzemyślTAK
13 Banicka Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
14 Banicka Agnieszka Przemyśl TAK BrakTAK
15 Banicki Michał Przemyśl TAK KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
16 Bańko Andrzej Jarosław TAK BrakTAK
17 Baran Krzysztof Przemysl TAK BrakTAK
18 Baran Karolina Przemyśl Brak
19 Barszczak Anna Przemyśl Brak
20 Bartkowiak Beata Dybawka TAK BrakTAK
21 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska BrakTAK
22 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin BrakTAK
23 Bartmiński Franciszek Wola Przybysławska BrakTAK
24 Bartmiński Jan Wola Przybysławska BrakTAK
25 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska BrakTAK
26 Basarab Grzegorz Przemyśl TAK BrakTAK
27 Bauer Monika Zaczernie BrakTAK
28 Bąk Magdalena Jarosław --
29 Bąk Tomasz Jarosław --
30 Bednarczyk Benita Przemysl TAK BrakTAK
31 Bednarczyk Dariusz Przemyśl Indywidualne
32 Bednarek Tomasz wierzyki KW PSP ŁÓDŹTAK
33 Bednarz Karol Trzciana ROLMAT
34 Bednarz Karol Trzciana ROLMAT
35 Bereźnicka Monika Zadąbrowie UKS Tempo 5TAK
36 Białas Artur Tarnowskie Góry KP PSP Tarnowskie GóryTAK
37 Biały Artur Przemyśl BrakTAK
38 Bieliszak Maciej Przemyśl BrakTAK
39 Bilski Marcin Zarzecze BrakTAK
40 Blajer Kamil Tuczempy TAK Wichura JarosławTAK
41 Blama Marek Przemyśl BrakTAK
42 Błaszczyk Witold Przemyśl TAK 34 BlpTAK
43 Błoniarz Bartłomiej Głogów Małopolski TAK BrakTAK
44 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
45 Bocul Małgorzata Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
46 Boczar Mirosław WROCŁAW KW PSP WROCŁAW
47 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne BrakTAK
48 Bodzioch Mariusz Przemyśl BrakTAK
49 Borowiec Jaromir Rzeszów KM PSP RZESZÓW
50 Bracha Jolanta Buszkowiczki BrakTAK
51 Brycki Mateusz Przemyśl Ja Ich Nie ZnamTAK
52 Buciora Paweł Przemyśl Brak
53 Buczko Grzegorz Lubaczów TAK Biegomania Lubaczów/ IPA PrzemyślTAK
54 Bugielska Renata Ostrów BrakTAK
55 Buksa Tomasz Przemyśl TAK IPATAK
56 Burak Adam Przemyśl TAK 1bczTAK
57 Busza Damian Przemyśl BrakTAK
58 Bzdek Łukasz Grochowce Brak
59 Bżdżoła Artur Tuczempy TAK Wichura Jarosław TAK
60 Chawa Joanna Olszany BrakTAK
61 Chmielowiec Hubert Pikulice BrakTAK
62 Chudański Hubert Bydgoszcz SP PSP BYDGOSZCZTAK
63 Cich Kamil Przemyśl Straż GranicznaTAK
64 Cichoń Joanna Mierzęcice KP PSP Tarnowskie GóryTAK
65 Cielecki Łukasz Przemyśl BrakTAK
66 Ciepałowicz Ewa Przemyśl TAK BrakTAK
67 COHEN JOSEPH Przemysl BrakTAK
68 Cwynar Damian Orły TAK Night Runners WrocławTAK
69 Czaicki Sebastian Oleśnica KW PSP Wrocław
70 Czaja Wacław Przemyśl TAK BrakTAK
71 Czarnik Maciej Czudec Fun&Run
72 Czech Sebastian Przemyśl Brak
73 Czernicki Marcin Przemyśl Brak
74 Czerwińska Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
75 Czubiński Jakub Przemyśl Blok_bTAK
76 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów TAK BrakTAK
77 Czuj Stanisław Zamość Brak
78 Ćwikła Agnieszka Morawsko Wichura Jarosław
79 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain Squad
80 Damaszko Piotr Przemyśl TAK SanSwimmersTAK
81 Danielak Agnieszka Przemyśl Brak
82 Danielak Beata Przemyśl Brak
83 Delmanowicz Agnieszka Nehrybka 1981TAK
84 Demski Witold Przemysl TAK BrakTAK
85 Dereń Małgorzata Rzeszów Brak
86 Dębiec Przemysław Rzeszów Krośnieński Klub Biegacza MOSiR Krosno
87 Dębniak Iwona Leżejsk BrakTAK
88 Dobosz Paweł PRZEMYŚL INGLOTTAK
89 Domagalski Marek Krasiczyn TAK BrakTAK
90 Domagalski Artur Krasiczyn TAK BrakTAK
91 Domaradzka Małgorzata Rzeszów BT WAGABUNDATAK
92 Domaradzki Grzegorz Rzeszów BT WAGABUNDATAK
93 Domin Angellika Przemyśl Brak
94 Domin Danuta Dubiecko Brak
95 Dorosz Barbara Przemyśl Przemyski Klub Biegacza TAK
96 Droń Justyna Ostrów BrakTAK
97 Dryniak Daniel Przemyśl TAK Przemyski Klub Biegacza, KW PSP RzeszówTAK
98 Dudek Katarzyna Przemyśl BrakTAK
99 Dusik Hubert Przemyśl TAK BrakTAK
100 Duszczak Radosław Przemyśl Gang Kota
101 Dypko Ewa B Brak
102 Dypko Ewa Brylińce Brak
103 Dziedzic Witold Rzeszów SPARTAK
104 Dziedzic Kamil Kraków BrakTAK
105 Dziuba Wojciech Przemyśl, pow. Przemyśl TAK BrakTAK
106 Dziumak Tomasz Przemyśl TAK ILO_SŁOWAKTAK
107 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl PTC PrzemyślTAK
108 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl PTC PrzemyślTAK
109 Ekiert Krzysztof Przemyśl TAK BrakTAK
110 Ekiert Mateusz Kraków 1986TAK
111 Fedan ŁUKASZ Laszki BrakTAK
112 Fedio Marek Ostrów TAK Szafa Biegacza Team/5 BSPTAK
113 Ferenc Beata LUBACZÓW BrakTAK
114 Fil Bożena Munina Jarosławski Biegacz
115 Fil Hubert Munina Jarosławski Biegacz
116 Filip Krzysztof Rzeszów TAK Sportowy Klub Pożarniczy TAK
117 Firlej Marek Hermanowa Pratt & Whitney Rzeszów S.A.TAK
118 Forbot Michał Przemyśl BrakTAK
119 Garbarz Monika Tarnowiec TAK Szafa Biegacza Team TAK
120 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica BrakTAK
121 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl BrakTAK
122 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
123 Giel Wojciech Katowice KM PSP Katowice
124 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
125 Gigoń Andrzej Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
126 Glapiak Damian Bucz KP PSP Wolsztyn TAK
127 Golańska Agnieszka Przemyśl TAK BrakTAK
128 Golik Paweł Medyka BrakTAK
129 Góra Tomasz Frysztak StolarexTAK
130 Góral Katarzyna Przemysl Brak
131 Górecki Artur Radymno TAK BrakTAK
132 Górniak Rafał Przemyśl Brak
133 Grabowska Paulina Kraków TAK BrakTAK
134 Grabowski Damian Orły KM PSP Przemyśl
135 Grabska Jagoda Jarosław TAK BrakTAK
136 Grabska Renata Rzeszów Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
137 Gradowska Katarzyna Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
138 GREGIER KRZYSZTOF PRZEMYŚL BrakTAK
139 Grochowicz Maciej Przemyśl TAK BrakTAK
140 Grochowicz Ewelina Przemyśl BRAK
141 Grodecka Bożena Przemyśl BrakTAK
142 Grodecka Anna Przemyśl BrakTAK
143 Grodecki Arkadiusz Przemyśl BrakTAK
144 Grzybowska Sylwia Przemyśl Przemyski Klub Biegacza/www.parastyle.pl
145 Grzybowski Paweł Przemyśl Przemyski Klub Biegacza/www.parastyle.pl
146 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl BrakTAK
147 Gut Jacek Hucisko Black Jack Team
148 Gwiazdoń Gabriel Przemyśl Brak
149 Gwiazdoń Andrzej Przemyśl Brak
150 Gwóźdź Piotr Dobieszowice KP PSP Tarnowskie Góry
151 Hadam Jacek Dachnów Przemyski Klub Biegacza
152 Hala Lucyna Wiązownica BrakTAK
153 Halwa Janusz Szówsko BBLTAK
154 Hamryszczak Beata Przemyśl TAK BrakTAK
155 Hamryszczak Janusz Przemyśl TAK BrakTAK
156 Hanasiewicz Paweł Ostrów Brak
157 Harłacz Artur Przemyśl TAK BrakTAK
158 Hataś Agnieszka Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
159 Hawro Paweł Przeworsk TAK 1986TAK
160 Hnatyk Grzegorz Przemyśl Brak
161 Hołub Agata Jarosław Jarosławski BiegaczTAK
162 Hryń Alicja Przemyśl TAK BrakTAK
163 Inglot Andrzej Ryszkowa Wola TAK 1 ORel/JW 3411TAK
164 Iskra Grzegorz Czudec TAK KP PSP STRZYŻÓWTAK
165 Jabłczyk-Pempuś Dorota Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
166 JAGIEŁA TOMEK PRZEWORSK PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
167 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne PSG Krościenko TAK
168 Jakubowska Olga Medyka TAK BrakTAK
169 Jakubowski Przemysław Medyka TAK BrakTAK
170 Jakubów Magdalena Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
171 Jakubów Krzysztof Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
172 Jałocha Mieczysław Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
173 Jamróz Robert Jarosław TAK BrakTAK
174 Janicki Arkadiusz Jarosław TAK KP PSP JAROSŁAWTAK
175 Jankowski Dariusz Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa
176 Jankowski Paweł Stary Lubosz KP PSP GRODZISK WLKp
177 Janusz Marcin Lublin BrakTAK
178 Janzer Janusz Przemyśl TAK PKB Przemyśl/ Bieszczadzki Oddział SGTAK
179 Jaroch Leszek Przemyśl BrakTAK
180 Jarosz Aneta Oleszyce TAK BrakTAK
181 Jędrasik Kamil OPOCZNO KW PSP ŁÓDŹTAK
182 Jędruch Mateusz Strzykuły BrakTAK
183 Jędruch Zofia Przemyśl BrakTAK
184 Jórasz Bogusław Przemyśl BrakTAK
185 Jórasz Wojciech Przemyśl BrakTAK
186 Kaczmar Ireneusz Przemyśl Szafa Biegacza TeamTAK
187 Kaczmarek Norbert Przemyśl Brak
188 Kaczmarek Dagmara Katowice KM PSP Katowice
189 Kaczor Dariusz Niechobrz NiechBiega
190 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemysl www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
191 Kalinowska Ewa Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
192 kamiński jan łódż kw psp łódżTAK
193 Kaniecki Paweł Przemyśl TAK MIEJSCE Blok BTAK
194 Karasiewicz Anna Przemyśl Brak
195 Kardasz Marek Polańczyk Solina TeamTAK
196 Karkut - Wilk Magdalena Kolbuszowa BrakTAK
197 Karuś Waldemar Orły 14 das JAROSŁAW im.gen.bryg. Wacława WieczorkiewicTAK
198 Karwan Zbigniew lublin bbl
199 Karwowski Maciej Przemyśl TAK PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
200 Kawalec Grzegorz Rzeszów BrakTAK
201 Kazieczko Kamil Niziny KM PSP PrzemyślTAK
202 Kędra Agnieszka Rzeszów TAK BrakTAK
203 Kic Damian Ujkowice/Przemyśl Szafa Biegacza TeamTAK
204 Kic Ewelina Przemyśl 5bspTAK
205 Kic Monika Przemyśl BrakTAK
206 Kicińska Dorota Przemyśl BrakTAK
207 Kielar Krzysztof Przemyśl TAK BrakTAK
208 Kiernicki Łukasz Czudec BrakTAK
209 Kikiela Paweł Przemyśl INGLOTTAK
210 Kilian Rafał Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
211 Kiper Maciej Jarosław Perfect Runner Team Jarosławski BiegaczTAK
212 Kiper Elżbieta Jarosław Jarosławski BiegaczTAK
213 Kipp Zbigniew PRZEMYŚL TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
214 Kłosowska Anna Dąbków -TAK
215 Kłymińska Aneta Przemyśl Brak
216 Kobrylo Piotr Przemyśl TAK :)TAK
217 Kocaj Joanna Hermanowice TAK BrakTAK
218 Kogut Leszek Grochowce BrakTAK
219 Kohut Dariusz Przemyśl Przemyski Klub Biegacza PSPTAK
220 Kokoszka Katarzyna Przeworsk TAK Przeworska Grupa BiegowaTAK
221 Kolaszkiewicz Daniel Przemyśl BrakTAK
222 Komorowski Artur Przemyśl Regia CivitasTAK
223 KONOPELSKI Mariusz PRZEMYŚL BrakTAK
224 Korab Łukasz Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
225 Kordoń Michał Rzeszów TAK TAK
226 Korzeniowska Adrianna Przemyśl Brak
227 Korzonek Marcin Gorzyce KW PSP RZESZÓW
228 Kowal Maciej Przemyśl TAK BrakTAK
229 Kowalczyk Ewa Jarosław Husaria Race TeamTAK
230 Kowalik Wojciech Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
231 Kowalski Jakub Jarosław Brak
232 Kowieszko Marcin Przemyśl BrakTAK
233 Kozłowska Anna Dybawka TAK BrakTAK
234 Kozłowska-Sawicka Małgorzata Baniocha Kondycja Piaseczno
235 Kozłowski Piotr Przemyśl Brak
236 Kozłowski Krzysztof Dybawka Przemyski Klub BiegaczaTAK
237 Krasowski Marek Przemyśl TAK BrakTAK
238 Krawiec Łukasz Bolestraszyce TAK BrakTAK
239 Krawiec Krzysztof Adamówka TAK BrakTAK
240 Krawiec Ewelina Wieliczka TAK BrakTAK
241 Krech Jacek Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne
242 Kropieniewicz Jakub Gliwice BrakTAK
243 Król Piotr Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
244 Król Krzysztof Jarosław Brak
245 Kruszyński Marek Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
246 Kruszyński Paweł Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
247 Krzepton Patryk Jaroslaw BrakTAK
248 Kubas Robert PRUCHNIK BrakTAK
249 Kubel Łukasz Granowo KP PSP Grodzisk Wielkopolski
250 Kuc Alicja Buszkowiczki BrakTAK
251 Kuc Maniek Przemyśl Brak
252 Kuc Marek Rzeszów Brak
253 Kucharczyk Tomasz Zabierzów TAK Zabierzów BiegaTAK
254 Kuczma Piotr Rzeszów Projektant Rzeszów
255 Kuczynski Krystian Przemysl TAK Szafa biegacza team / 5 bspTAK
256 Kulawik Patryk Przemyśl TAK BrakTAK
257 Kuligowska Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
258 Kuligowski Maciej Przemyśl TAK BrakTAK
259 Kułak Damian Przemyśl TAK Damian KułakTAK
260 Kusy Rajmund Przemyśl BrakTAK
261 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl TAK BrakTAK
262 Kuźniar Anna Wysoka BrakTAK
263 Kuźniarski Bartosz Przemyśl TAK BrakTAK
264 Kwietniowski Rafał Jarosław BrakTAK
265 Lach Mateusz Przemyśl TAK BrakTAK
266 Lach Konrad Niepołomice TAK BrakTAK
267 Latusek Joanna Zagórz Brak
268 Latusek Daniel Zagórz Brak
269 LAZAREVIC PHILIPPE DYNOW BrakTAK
270 Lech Agnieszka Przemyśl TAK brakTAK
271 Legenc Łukasz Przemyśl BrakTAK
272 Leśnicki Marek Stanowice KP PSP Jawor
273 lisak michał przemyśl Brak
274 Litwin Marcin Przemyśl BrakTAK
275 Lizak Grzegorz Przemysl TAK OpenFit TAK
276 Ludkiewicz Mariusz Stary Węgliniec KP PSP ZgorzelecTAK
277 Ludkiewicz Łukasz Stary Węgliniec KP PSP ZGORZELECTAK
278 Lula Jarosław Dobrucowa KP PSP Jasło
279 Łabudzki Marcin Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
280 Łapa Dariusz Przeworsk TAK BrakTAK
281 Łapińska Anna Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
282 Ławecka Katarzyna Zielonka TAK KG PSP WarszawaTAK
283 Łoś Piotr Wyszatyce TAK BrakTAK
284 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna Nowosarzyńska Grupa Biegowa/ OSP SarzynaTAK
285 Łukaczyk Marcin Przemyśl Brak
286 Łuszcz Katarzyna Bukowsko Brak
287 Łuszcz Czesław Bukowsko Brak
288 Łyko Izydor Stalowa Wola TAK FIFARAFA Stalowa WolaTAK
289 Macek Bogusława Wyszatyce TAK brakTAK
290 Maciaszek Grzegorz zduńska wola KW PSP ŁÓDŹTAK
291 Maciejko Rafał Dachnów Kresowianie
292 Majcher Damian Stalowa Wola/Tarnobrzeg Brak
293 Majewska Magdalena Przemyśl Przemyskie Morsy
294 Majgier Marcin Kraków TAK BrakTAK
295 Majgier Michał Kraków TAK BrakTAK
296 Major Stefan Żarki TAK Biegaj z ŻarkamiTAK
297 Makarowska Joanna Przemyśl TAK KS Mamuśki z Orlika TAK
298 Makarowski Maciej Przemyśl TAK UKS Orlik Przemyśl TAK
299 Makarska Katarzyna Przemyśl TAK BrakTAK
300 Makarski Krzysztof Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
301 Makowiecki Radosław Przemyśl Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!
302 Makowiecki Przemysław Przemyśl TAK Czuwaj Wiaro !TAK
303 Maksymowicz Bogumił Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
304 Makuch Joanna Cieszanów Biegomania Lubaczów
305 Malik Grzegorz Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
306 Manikowski Piotr Złotów KP PSP ZłotówTAK
307 Marchut Kazimierz Nowa Sarzyna Nowosarzyńska Grupa Biegowa
308 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski SC-S
309 Marciniec Malgorzata Nisko Planeta Nisko
310 Marczakiewicz Patryk Hermanowice TAK Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
311 Margas Marek Oleszyce TAK AS LUBACZÓW TAK
312 Markowski Piotr Przemyśl TAK BrakTAK
313 Marszałek Martyna Zgoda TAK BrakTAK
314 Materna Dawid Rzeszów Asseco Active Team
315 Maziarz Marta Zarzecze TAK BrakTAK
316 Mazur Hubert Przemyśl Brak
317 Mazur Mateusz Przeworsk przeworska grupa biegowaTAK
318 Mazur Agnieszka Przeworsk TAK Przeworska Grupa BiegowaTAK
319 Mazur Barbara Przeworsk TAK Przeworska Grupa BiegowaTAK
320 Mazurek Grzegorz Przemyśl TAK BrakTAK
321 Miara Fabian Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa
322 Michalik Rafał Kraków Lacho TeamTAK
323 Michno Małgorzata Pełkinie Jarosławski BiegaczTAK
324 Michno Andrzej Pełkinie Jarosławski BiegaczTAK
325 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne TAK BiOSGTAK
326 Mierzwiński Marcin Żurawica BrakTAK
327 Mik Krystyna Przemyśl BrakTAK
328 MIKOŚ DARIUSZ PRZEMYŚL BrakTAK
329 Młodzińska Małgorzata Lubaczów Biegomania LubaczówTAK
330 Młodziński Lesław Lubaczów Biegomania Lubaczów
331 Mokrzycki Janusz Jarosław Wichura Jarosław
332 Morawski Konrad Oleszyce TAK Run Run OleszyceTAK
333 Moskwiak Dariusz Jarosław Combat AikidoTAK
334 Motyka Kamil Jarosław TAK Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
335 Mrozowicz Marzena Jarosław 14 dywizjon artylerii samobieżnej
336 Mul Mariusz Sieniawa Active Team Brzóza Królewska
337 Musiał Tomasz Dąbcze PSPLeszno, OSP DąbczeTAK
338 Mydlarz Artur Rzeszów BrakTAK
339 Nagaś Katarzyna Mielec Run For FunTAK
340 Nanowska Amelia Jaksmanice TAK BrakTAK
341 Niedzielski Dariusz Dynów KM PSP RZESZÓW
342 Nitkiewicz Marcin Łańcut BrakTAK
343 Nitkiewicz Paweł łańcut tasowanieTAK
344 Nowak Marcin Stalowa Wola TAK Stalowowolski klub biegaczaTAK
345 Nowak Henryk Wierzbna Brak
346 Nowakowski Wiesław Przemyśl TAK -TAK
347 NOWAKOWSKI PATRYCJUSZ PRZEMYŚL BRAKTAK
348 Nykiel Tomasz Przemyśl Przemyski Klub Biegacza
349 Nykiel Grzegorz Laszczyny Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie-
350 Ochęduszko Paulina Przemyśl BrakTAK
351 Oczoś Hubert Przemyśl BrakTAK
352 Oczoś Robert Gliwice Brak
353 Oczoś Hubert Przemyśl Brak
354 Oleszko Sławomir Przemyśl TAK 1 batalion czołgów ŻurawicaTAK
355 Oleszycka Aneta Rzeszów Brak
356 Olko Grzegorz Przemyśl TAK BrakTAK
357 Orłowska Beata Stalowa Wola Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
358 Orłowski Wojciech Stalowa Wola LANS LAS
359 Orzechowski Tomasz Łańcut TAK #OjciecNaDopinguTAK
360 Osetek Grzegorz Laszki TAK PSG KorczowaTAK
361 Ostafiński Aleksander Przemyśl Brak
362 Owczarek Mariusz Przemyśl TAK BrakTAK
363 Ożga Jerzy Szówsko Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
364 Pachla Tobiasz Wożuczyn Cukrownia BrakTAK
365 Pajda Jagoda Przemyśl BrakTAK
366 Pajda Ewa Przemyśl BrakTAK
367 Pałucki Sławomir Frysztak TAK KP PSP StrzyżówTAK
368 Pałys Waldemar Przemyśl TAK BrakTAK
369 Pańczak Monika Rzeszów Brak
370 Partyka Arkadiusz Kraków BrakTAK
371 Pastuła Łukasz Kolbuszowa BrakTAK
372 Pawliszak Wojciech Przemyśl TAK Kukiz'15TAK
373 Pawłowska Agnieszka Tarnawce TAK BrakTAK
374 Pączka Przemysław Brzóza Królewska ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKATAK
375 Penar Andrzej Klimkówka Karpaty KlimkówkaTAK
376 Pękosz Agnieszka Przemyśl PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
377 Picur Kamil Przemyśl TAK AKS Augusta Running TeamTAK
378 Piecuch Karolina Przeworsk Lacho TeamTAK
379 Piecuch Marcin Kraków Lacho TeamTAK
380 Piecuch Małgorzata Przeworsk Przeworska Grupa BiegowaTAK
381 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne Grodziska Grupa BiegowaTAK
382 Pietruś Justyna Buszkowice TAK BrakTAK
383 Pięta Bogdan Mielec TAK RUN FOR FUNTAK
384 Pik Adriana Kolbuszowa BrakTAK
385 Pikłowski Rafał Przemyśl BrakTAK
386 PILAWA BOGUMIŁ Lubaczów RUN RUN OLESZYCETAK
387 Pilip Robert Przemyśl TAK BrakTAK
388 Piszcz Dariusz Rzeszów TAK BrakTAK
389 Piszczek Stanisław Przemyśl Brak
390 Piwowar Daniel Rzeszów BBLTAK
391 Pleskacz Miłosz Ustrzyki Dolne TAK przyjacieleTAK
392 Plis Sławek Ostrów BrakTAK
393 Podębski Michał Łask KW PSP ŁÓDŹTAK
394 Podolak Krzysztof Rzeszów 1986TAK
395 Pogocki Seweryn Zelów KW PSP ŁÓDŹTAK
396 Pogorzelec Piotr Przemyśl BrakTAK
397 Polański Grzegorz Przemysl BrakTAK
398 Polański Tomasz Przemyśl TAK BrakTAK
399 Popławski Krzysztof Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
400 Potoczny Krzysztof Przemyśl BrakTAK
401 Prażmowski Daniel Głowaczowa Dzikie MustangiTAK
402 Preisner Robert Przemyśl Przemyski Klub Biegacza TAK
403 Preisner Hubert Przemyśl Hubertus
404 Prokop Leszek Przemyśl TAK Bieszczadzki OSGTAK
405 Przybylska Barbara Przemysl TAK BrakTAK
406 Przychocki Przemysław Mogilno Brak
407 Pudlik Karol Przemyśl 2.OREL/ JW5699TAK
408 Pudłowska Renata Przemyśl Openfit
409 Pyrzak Paweł Przemyśl Fort Jaksmanice
410 Pytlak Jolanta Przemyśl BrakTAK
411 Pytlak Marek Przemyśl BrakTAK
412 Radochoński Piotr Przemyśl BrakTAK
413 RADUCKI JACEK Wieluń BrakTAK
414 Radyk Jakub Przemyśl TAK BrakTAK
415 Radyk Joanna Przemyśl TAK BrakTAK
416 Radymski Lukasz Przemyśl Openfit
417 Radziejowski Tomasz Żurawica TAK BrakTAK
418 Rajtar Monika Kraków AKS Augusta Running TeamTAK
419 Rajzer Eryk Zabratówka TAK NiechBiegaTAK
420 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów Biegomania Lubaczów TAK
421 Repich Daniel Przemyśl Brak
422 Repich Daniel Przemyśl Brak
423 Repich Daniel Przemyśl Brak
424 Rohan Łukasz Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
425 Rohan Iwona Przemyśl TAK BrakTAK
426 Rokicka Iwona Przemyśl TAK BrakTAK
427 Różycka Monika Przemyśl TAK Kukiz'15TAK
428 Rudnicki Sławek Przemyśl TAK BrakTAK
429 Rus Marta Sławków Brak
430 Rusin Kornel Przemyśl BrakTAK
431 Rusinowski Rafał Medyka BrakTAK
432 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba ZMITEK TEAMTAK
433 Rutyna Rafał Strzyżów TAK KP PSP StrzyżówTAK
434 Rybacka Kamila Bydgoszcz Brak
435 Rybka Sławomir Dębica Pędzące Ślimaki
436 Rychlak - Bożek Monika Stalowa Wola Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
437 Rysak Małgorzata Przemyśl BrakTAK
438 Ryś Katarzyna Olszany TAK Przemyski Klub Biegacza, Szafa Biegacza TeamTAK
439 Ryzner Paweł Przemyśl brak
440 Rzucidło Jan Rzeszów Bbl
441 Sadowy Janusz Przemyśl 5bsp
442 Saja Piotr Rzeszów Brak
443 Samolewicz Janusz Rzeszów HANDLOPEXTAK
444 Sapa Piotr Dynów TAK AKTYWNY DYNÓWTAK
445 Sar Katarzyna Przemyśl BrakTAK
446 Sawicki Bogusław Baniocha TAK kondycja PiasecznoTAK
447 Sawiński Henryk Jarosław TAK Klub PiwoszaTAK
448 Sekuła Tomasz Krasiczyn Brak
449 Semerko Aneta Przemyśl TAK BrakTAK
450 Sęk Wiesław Pruchnik Jarosławski Biegacz
451 Siembida Małgorzata Ulanów Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
452 Sikora Wojciech Rzeszów BrakTAK
453 Sikora Grzegorz Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
454 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl TAK IPA Region BieszczadzkiTAK
455 Sipiera Tomasz Kraków BrakTAK
456 Sitarz Kamil Przemyśl TAK BrakTAK
457 Skawińska Justyna Sanok BrakTAK
458 Skawińska Anna Przemyśl TAK BrakTAK
459 Skawiński Tomasz Sanok TAK PSG w Wetlinie/ OPS RabeTAK
460 Skiba Witold Lubaczów Biegomania Lubaczów
461 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl TAK BrakTAK
462 Skowronek Ryszard Przemyśl Przemyski Klub BiegaczaTAK
463 Skórka Ireneusz Przemyśl Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !
464 Skubisz Aleksandra Harta AKTYWNY DYNÓW
465 Skwara Marek Rzeszów Brak
466 Sławik Maria Przemyśl TAK AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
467 Smyła Wojciech Przemyśl TAK BrakTAK
468 Sobusiak Iwo Ustrzyki Dolne Kompania Alfa
469 Sochań Bożena Lubaczów BrakTAK
470 Soja Bartosz Święte TAK BrakTAK
471 Sokół Lidia Wierzbna Brak
472 Solecki Łukasz Straszydle TAK Zryw StraszydleTAK
473 Solska Sylwia Przemyśl BrakTAK
474 Solski Mirosław Przemyśl 34 blpTAK
475 Solski Sebastian Rybotycze TAK BrakTAK
476 Sopel Wiesław Lubaczów Akademia Sportu Lubaczów
477 Sosnowski Wojciech Przemyśl Brak
478 Sowała Wojciech Pabianice KW PSP ŁÓDŹTAK
479 Specylak Krzysztof Przemyśl BrakTAK
480 Stachurski Mirosław Rzeszów TAK Spartan Race Training Group RzeszówTAK
481 Stadnik Magdalena Krasiczyn TAK BrakTAK
482 Stadnik Wojciech Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
483 Staniszewski Janusz Krowica Lasowa TAK Akademia SportuTAK
484 Stańko Paweł Stuposiany TAK BrakTAK
485 Stec Dorota Jarosław BBL Jarosław
486 Stefańska Maria Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
487 Stefański Ireneusz Przemyśl TAK Przemyki Klub BiegaczaTAK
488 Stempak Marcin Szówsko Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
489 Streit Beata Lubaczów TAK Biegomania LubaczówTAK
490 Strusiewicz Dariusz Stanisławczyk ,34blp
491 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów SPARTAK
492 Sura Jan Przemyśl TAK BrakTAK
493 Surmacz Sławek Przemyśl Szafa biegaczaTAK
494 Sus Tomasz Przemyśl BlokBTAK
495 Sycz Barbara Kniazyce TAK BrakTAK
496 Szacki Tomasz Przemyśl TAK BrakTAK
497 Szałyga Aleksadner Przemyśl BrakTAK
498 Szałyga Janusz Przemyśl BrakTAK
499 Szawan Paweł Przeworsk PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
500 Szczepanik Teresa Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
501 Szczygieł Anna Lubaczów TAK Biegomania LubaczówTAK
502 Szepieniec Michał Rzeszów TAK Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
503 Szepieniec Katarzyna Rzeszów TAK Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
504 Szewczyk Iwona Przemyśl BrakTAK
505 Szkafarak Dominika Ustrzyki Dolne Brak
506 Szkoła Mateusz Pruchnik Aktywny PruchnikTAK
507 Szlachta Sara Przemyśl BrakTAK
508 Szozda Elzbieta Kraków Brak
509 Szpak Jakub Kraków BrakTAK
510 Szpak Justyna Solina IPA Przemyśl, Solina Team
511 Szuba Andrzej Sulejówek KM PSP Warszawa TAK
512 Szuban Radosław Przemyśl BrakTAK
513 Szumada Maria Przemyśl TAK KS AZS AWF WrocławTAK
514 Szumilak Marek Lubaczów Biegomania Lubaczów
515 Szwedka Piotr Przemyśl TAK Przemyski Klub Biegacza/Szafa biegacza team TAK
516 Szydełko Magdalena Przemyśl BrakTAK
517 Szymańska Ewa Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
518 Szyndlar Grzegorz Jasienica Rosielna Brak
519 ŚNIEŻEK PIOTR PRZEMYŚL MKS POLONIA PRZEMYŚLTAK
520 Świąder Małgorzata Sieniawa Brak
521 Świdzińska Barbara Przemyśl TAK BrakTAK
522 Świesiulski Łukasz Rębków KP PSP GARWOLIN
523 Świętyniowska Iwona Hermanowice Brak
524 Tabor Piotr Przemyśl BrakTAK
525 Tadla Szawan Anna Przeworsk PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
526 Telega JANUSZ Warszawa Wojskowa Akademia TechnicznaTAK
527 Tkacz Przemysław Kraków TAK ZIOMKITAK
528 Tomaszewski Adam Michałówka brak
529 Tomczyk Jolanta Łódź BrakTAK
530 Tracz Łukasz Jarosław www.treningfizjoterapia.pl/AquaRehTAK
531 Trojnar Tomek Przemyśl BrakTAK
532 Trusz Paweł Przemyśl TAK Młode WilkiTAK
533 trzonek andrzej jaroslaw jaroslawska grupa biegowa sokol
534 Tymoczek Rafał Jarosław TAK BrakTAK
535 Tywoniuk Robert Orzechowce TAK 1Batalion Czołgów ŻurawicaTAK
536 Ulicki Konrad Przemyśl TAK BrakTAK
537 Uzdejczyk Kamil solina ,,Sen sołtysa''TAK
538 Wach Jacek Małkowice BrakTAK
539 Walczak Paweł Dybawka TAK BrakTAK
540 Walicka Marta Warszawa TAK BrakTAK
541 Wałach Zbigniew Pstrągowa TAK BrakTAK
542 Wasiek Łukasz Granowo DRUŻYNA SZPIKU / KP PSP GRODZISK WLKP
543 Wasylów Iza Przemyśl Brak
544 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów TAK BrakTAK
545 Wierzbanowski Jakub Kraków TAK AZS AWF Kraków Masters TAK
546 Więch-Mielnik Małgorzata Przemyśl brak
547 Wikar Marta Przemyśl TAK SanSwimmersTAK
548 Wilczak Janusz Przemyśl BrakTAK
549 Wilk Tomasz Boguchwała TAK BrakTAK
550 Winiarz Witek Ostrów Brak
551 witko Jerzy Fredropol brakTAK
552 Wnuk Norbert Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
553 Wojciechowska- Górka Barbara Grochowce BrakTAK
554 Wojciechowski Paweł JAROSŁAW Jaoslawska grupa biegowa sokół
555 Wojcik Sebastian Przeworsk Przeworska Grupa BiegowaTAK
556 Wolski Marcin Kraków Wolscy Brothers Triathlon TeamTAK
557 Wota Łukasz Żurawica Brak
558 Wójciak Piotr lubaczów Brak
559 Wójcik Jacek Gwoźnica Górna BrakTAK
560 Wójcikiewicz Mariusz Jasło Państwowa Straż Pożarna
561 Wroński Artur Przemyśl BrakTAK
562 Wyka Tomasz Kamień KP PSP Stalowa Wola
563 Wyka Tomasz Kamień KP PSP Stalowa Wola
564 Wywłoka Paulina Jarosław Salco Garmin TeamTAK
565 Zagulak Agnieszka Przemyśl TAK Przemyski Klub BiegaczaTAK
566 Zagulak Dawid Przemyśl Brak
567 Zając Michał Sławków saint gobain squad
568 Zając Iwona Sławków Samo Się Nie Przebiegnie
569 Zając Józef Tuligłowy Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
570 Zając Piotr Przemyśl SHINKYOKUSHIN PRZEMYŚL KARATE CLUB
571 Zajączkowski Jerzy Przemysl TAK Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamTAK
572 Zajezierski Mateusz Piaski TAK BrakTAK
573 Zakielasz Małgorzata Przemyśl TAK BrakTAK
574 Załuski Piotr Lubaczów Biegomania Lubaczów
575 Zapołoch Bożena Sanok Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej
576 Zarzyczny Arkadiusz Rzeszów TAK ARGO Active ClubTAK
577 Zasadzińska Barbara Przemyśl TAK BrakTAK
578 Zawilińska Angelika Przemyśl BrakTAK
579 Zawistowski Krzysztof Miasteczko Krajeńskie KP PSP PIŁATAK
580 Zygmunt Monika Leżajsk TAK BrakTAK
581 Żak Izabela Ujkowice TAK BrakTAK
582 Żak Dorota Wola Krzywiecka TAK BrakTAK
583 Żuczek Damian Nowa Sarzyna KP PSP LeżajskTAK
584 Żurawski Tomasz Przeworsk Przeworska Grupa BiegowaTAK
585 Żybura Anna Niechobrz Brak
586 Żybura Anna Niechobrz NiechBiega


займ на карту срочно без отказа займ на карту