Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

TAK WIELE DO ODKRYCIA - CZASÓWKA

Miejsce i termin: Wierzchosławice - Biadoliny Radłowskie, 2017-10-28
Organizator: Stowarzyszenie „Aktywatornia.pl” z siedzibą przy ulicy Łukowej 87, 32-823 Szczepanów
Opis zawodów: Termin i miejsce: 28 Października,
Trasa wyścigu wiedzie po drodze serwisowej (technicznej) autostrady A4 z miejscowości Wierzchosławice (początek drogi technicznej przy autostradzie w kierunku na Kraków)
do Biadoliny Radłowskie (most na rzece Kisielina, koniec drogi technicznej przy autostradzie)
Biuro Zawodów będzie usytuowane w pobliżu startu zapisy od 9.00 do 10.00
Wyścig rozegrany zostanie w 5 kategoriach wiekowych
Wyścig będzie rozgrywany w ruchu otwartym
Pomiar czasu – profesjonalny system pomiarowy
Udział w wyścigu jest darmowy.
100 pierwszych zawodników w biurze zawodów otrzyma pakiet startowy.
Nagrody – trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach zostanie uhonorowanych nagrodami, pucharami i dyplomami.
Wpisowe i wpłata: Udział bezpłatny
Strona WWW: http://doodkrycia.pl/wyscig-rowerowy/
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Anderko Karol Ćwiklice 6500 m Jafi Sport Bike TeamNIE
2 Bialik MARCIN Tarnów 6500 m MOVIMENTO-WOJNICZ.PLNIE
3 błaszczak Tomek KRAKÓW 6500 m BrakNIE
4 Boratyn Artur Sosnowiec 6500 m Diversey TaemNIE
5 Chwaliszewski Kamil Tarnów 6500 m BrakNIE
6 Gospodarczyk Jakub Krakow 6500 m BrakNIE
7 Jerzykowski Andrzej Wojnicz 6500 m Movmento WojniczNIE
8 Kaim Karol Jasień 6500 m BrakNIE
9 Kłóś Dominik Borek 6500 m NPK Rekreacja!NIE
10 Krawczyk Adrian Żegocina 6500 m Bike Team Łąkta Górna NIE
11 Krawczyk Andrzej Żegocina 6500 m Bike Team Łąkta Górna NIE
12 Krupa Bartlomiej Krakow 6500 m NPK RekreacjaNIE
13 Kurleto Marek Ochojno 6500 m Damech Kurleto NIE
14 Ligęska Krzysztof Bolechowice 6500 m BrakNIE
15 Maciąg Wojciech Wola 6500 m GATTA BIKE- RSNIE
16 Matura Jakub Łoniowa 6500 m BrakNIE
17 Nosek Szymon Milówka 6500 m Movimento-WojniczNIE
18 Nosek Szymon Milówka 6500 m Movimento-WojniczNIE
19 Pelka Dariusz Goczałkowice Zdrój 6500 m Jafi Sport Bike Team NIE
20 Potera Janusz Biskupice Melsztyńskie 6500 m BrakNIE
21 Potera Monika Czchów 6500 m BrakNIE
22 Potera Angelika Biskupice Melsztyńskie 6500 m BrakNIE
23 Rybka Rafał Bochnia 6500 m NPK RekreacjaNIE
24 Stanuszek Marcin Brzesko 6500 m 72D Windsport OsheeNIE
25 Stawarz Krzysztof Kraków 6500 m 1981NIE
26 Weberbauer Krzysztof Kraków 6500 m Supreme Style MatesNIE
27 wiechec slawomir Alwernia 6500 m BrakNIE
28 Woźniczka Michał Skawina 6500 m Anywhere Bike TeamNIE
29 Wrożyna Rafał Pszczyna 6500 m Jafi Sport Bike TeamNIE
30 Zugaj Łukasz Wyżyce 6500 m Bike Team Łąkta GórnaNIE


займ на карту срочно без отказа
Close