Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG ZIELONYM SZLAKIEM NIZINY MAZOWIECKIEJ

Miejsce i termin: Czerwonka Włościańska, 2018-05-05
Organizator: Gmina Czerwonka
Lokalna Grupa Działania Zielony Szlak Niziny Mazowieckiej
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 05.05.2018 o godzinie 11.00 z miejscem startu i mety przy Szkole Podstawowej w Czerwonce, Czerwonka Włościańska 37 w miejscowości Czerwonka Włościańska przy trasie Maków Mazowieckim – Różan (droga krajowa nr 60).
Biuro Zawodów mieścić się będzie na terenie Szkoły Podstawowej w Czerwonce Włościańskiej.
Program Imprezy:
09.00 – 10.30: Rejestracja zawodników w biurze zawodów.
10.45 - Odprawa techniczna na linii startu.
11.00 – Rozpoczęcie biegu.
12.00 – Zamknięcie trasy biegu.
12.15 – Ciepły poczęstunek dla uczestników biegu i kibiców.
12.30 – 13.30: Prelekcja ekologiczna z zakresu ochrony środowiska naturalnego i łagodzenia zmian klimatu
13.30 – Wręczenie pucharów i nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników.
14.00 – 15.00: Podsumowanie i zakończenie imprezy.
SZCZEGÓŁY PATRZ W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: bezpłatny
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abramczyk Jakub Warszawa 5 km BrakNIE
2 Ambroziak Katarzyna Dąbrówka 5 km BrakNIE
3 Ambroziak Krzysztof Dąbrówka 5 km BrakNIE
4 Andrzejewski Piotr Warszawa 5 km BrakNIE
5 Ayoush Rami Stary Szelków 5 km BrakNIE
6 Bakuła Piotr Jednorożec 5 km BrakNIE
7 Bany Robert Sokołówek 5 km KB Promyk CiechanówNIE
8 Będowska Urszula Warszawa 5 km Dla SiebieNIE
9 Będowski Tomasz Warszawa 5 km Dla SiebieNIE
10 Biedrzycka Roksana Płoniawy-Bramura 5 km KS Maków BiegaNIE
11 Bieroza Anna Warszawa 5 km BrakNIE
12 Bobińska Iwona Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
13 Bobiński Łukasz Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
14 Borek Paweł Przewodowo 5 km BrakNIE
15 Brzecka Ewelina Makow Mazowiecki 5 km BrakNIE
16 Brzezina Ewa Sochaczew 5 km BrakNIE
17 Brzezina Józef Maciej Sochaczew 5 km BrakNIE
18 Chełstowski Wojciech Czerwonka 5 km BrakNIE
19 Chełstowski Bartosz Perzanowo 5 km Tymbark Czerwonka NIE
20 Chojnowska Agnieszka Rzekuń 5 km BrakNIE
21 Ciok Klaudia Gołoniwy 5 km KS Maków BiegaNIE
22 Dembińska Katarzyna Przasnysz 5 km ;)NIE
23 Długołęcka Marzena Zielona 5 km Jebnorożec robi co możeNIE
24 Długołęcka Małgorzata Zielona 5 km Jebnorożec robi co możeNIE
25 Długołęcki Piotr Zielona 5 km Jebnorożec robi co możeNIE
26 Długołęcki Mateusz Zielona 5 km Jebnorożec robi co możeNIE
27 Długołęcki Jakub Przasnysz 5 km BrakNIE
28 Dytrych Artur Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
29 Filipowicz Tomasz Budki 5 km BrakNIE
30 Filipowicz Ewa Budki 5 km BrakNIE
31 Frontczak Marek Jednorożec 5 km Jednorożec robi co może NIE
32 Garwarski Hubert Czerwonka 5 km BrakNIE
33 Garwarski Adrian Czerwonka 5 km BrakNIE
34 Głodkowska Anna Jednorożec 5 km Jednorożec robi co możeNIE
35 Grabowska Diana Krasnosielc 5 km BrakNIE
36 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 5 km Starglass TeamNIE
37 Gromelski Marcin Ulaski 5 km KS Maków Biega NIE
38 Gruzd Anna Warszawa 5 km TRUCHT TARCHOMIN TEAM NIE
39 Gryś Piotr Białebłoto-Stara Wieś 5 km BrakNIE
40 Grzeszczak Krystian Karniewo 5 km BrakNIE
41 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 5 km Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaNIE
42 Gwiazda Krzysztof Jednorożec 5 km Jednorożec robi co może NIE
43 Gwiazda Kazimiera Jednorożec 5 km Jednorożec robi co możeNIE
44 Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki 5 km KS Maków BiegaNIE
45 Jastrzębski Krzysztof Orzyc 5 km Gmina SzelkówNIE
46 Kajzer Maksymilian Jednorożec 5 km KS Maków BiegaNIE
47 Kamiński Paweł Warszawa 5 km #biegamdlasiebieNIE
48 Karolak Anna Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
49 Karolak Joanna Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
50 Kazimierczak Dorota Ciechanów 5 km Mazovia ProActivNIE
51 Keczmerski Radosław Przasnysz 5 km BrakNIE
52 Kempisty Piotr Zareby Kościelne 5 km BrakNIE
53 Kietlińska Barbara Godlewo Warsze 5 km BrakNIE
54 Klepacki Tomasz Warszawa 5 km Bielański KB W-waNIE
55 Kluczek Adrian makow maz 5 km BrakNIE
56 Konieczko Łukasz Ostrów mazowiecka 5 km Ostrów biegaNIE
57 Konopka Dawid Karniewo 5 km KS Maków BiegaNIE
58 Konopka Paula Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
59 Kopeć Katarzyna Ciechanów 5 km BrakNIE
60 Kopeć Krzysztof Ciechanów 5 km BrakNIE
61 Kowalczyk Kinga Jednorożec 5 km Jednorożec robi co może NIE
62 Kowalczyk Michał Jednorożec 5 km Jednorożec Robi Co MożeNIE
63 Krawczyk Adrian Drążdżewo-Kujawy 5 km BrakNIE
64 Krawczyk Zenon Drążdżewo-Kujawy 5 km BrakNIE
65 Krośkiewicz Aleksandra Głódki 5 km KS Maków BiegaNIE
66 Krośkiewicz Arek Stary Szelków 5 km BrakNIE
67 Kruk Daria Drążdżewo 5 km KS Maków BiegaNIE
68 Krukowski Krzysztof Nowa Wieś 5 km BrakNIE
69 Krupińska Martyna Krasiniec 5 km KS Maków BiegaNIE
70 Kucharski Stanisław Ciechanów 5 km Mazovia ProActivNIE
71 Kuchta Łukasz Rzewnie 5 km BrakNIE
72 Kulesza Agnieszka Warszawa 5 km Trucht Tarchomin TeamNIE
73 Kupis Arkadiusz Ostrołęka 5 km Bbl OstrołękaNIE
74 Leszczyński Lech Przasnysz 5 km wybierzNIE
75 Leśniak Krzysztof Warszawa 5 km 1975NIE
76 Lewandowska Paulina Czerwonka 5 km BrakNIE
77 Lewandowski Robert Czerwonka 5 km BrakNIE
78 Lewandowski Krystian Czerwonka 5 km BrakNIE
79 Lustyk Joanna Karniewo 5 km BrakNIE
80 Łojewska Jolanta Maków Mazowiecki 5 km KS MAKÓW BIEGANIE
81 Łojewska Katarzyna Maków Mazowiecki 5 km KS MAKÓW BIEGANIE
82 Łojewski Mariusz Maków Mazowiecki 5 km KS Maków Biega NIE
83 łojewski Janusz Grądy 5 km BrakNIE
84 Łojewski Andrzej warszawa 5 km BrakNIE
85 Łukasik Klaudia Wola Młocka 5 km Mazovia ProActivNIE
86 Łukasik Agnieszka Wola Młocka 5 km Mazovia ProActivNIE
87 Łukasik Wiesław Wola Młocka 5 km Mazovia ProActivNIE
88 Łukasik Paulina Wola Młocka 5 km Mazovia ProActivNIE
89 Łukasik Emilia Wola Młocka 5 km Mazovia ProActivNIE
90 Łuniewska Ewelina Budzyno 5 km BrakNIE
91 Łuniewska Sylwia Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
92 Łuniewski Grzegorz Czerwonka 5 km KS Maków BiegaNIE
93 Makowski Krzysztof Przasnysz 5 km BrakNIE
94 Maluchnik Radosław Grądy 5 km KS MAKÓW BIEGANIE
95 Maluchnik Iwona Olsztyn 5 km BrakNIE
96 Małecki Maciej Warszawa 5 km Accelerating PolandNIE
97 Mamla Zbigniew Warszawa 5 km Trucht Tarchomin Team NIE
98 Markowski Grzegorz Stegna 5 km BrakNIE
99 Mateusiak Radosław Różan 5 km DĄBROWSKI TEAMNIE
100 Matusiak Paweł Przasnysz 5 km BrakNIE
101 Mąka Sławomir Ostrołęka 5 km Starglass TeamNIE
102 Mierzejewska Malgorzata Ostroleka 5 km Morsy OstrolekaNIE
103 Mikołajewska Anna Lipa 5 km Jednorożec robi co możeNIE
104 Mocek Daniel Dobrzankowo 5 km KS Maków biegaNIE
105 Molski Tomasz Przasnysz 5 km PrzasnyszNIE
106 Napiórkowski Tomasz Czerwonka 5 km BrakNIE
107 Obłudka Adam Ząbki 5 km BrakNIE
108 Olkowska Agnieszka Szelków 5 km BrakNIE
109 Olkowska Martyna Szelków 5 km BrakNIE
110 Olkowski Mikołaj Czerwonka 5 km BrakNIE
111 Olkowski Wiesiek Stary Szelków 5 km BrakNIE
112 Olszewski Krzysztof Olszewo - Borki 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaNIE
113 Olszewski Paweł Mława 5 km BrakNIE
114 Paczkowska Joanna Czerwonka 5 km BrakNIE
115 Paczkowska Justyna Czerwonka 5 km BrakNIE
116 Padowska Joanna Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
117 Padowski Piotr Maków Mazowiecki 5 km KS MAKÓW BIEGANIE
118 Pasiak Marcin Ostrów Mazowiecka 5 km OSTRÓW BIEGANIE
119 Pieczonka Jakub Dąbrówka 5 km BrakNIE
120 Pieńkowska Elwira Zastawie 5 km Ostrów BiegaNIE
121 Pogorzelska Barbara Ciechanów 5 km Mazovia ProActivNIE
122 Pogorzelski Aleksander Ciechanów 5 km Mazovia ProActivNIE
123 Pogorzelski Andrzej Ciechanów 5 km Mazovia ProActivNIE
124 Potyraj Mariusz I Przasnysz 5 km PrzasnyszNIE
125 Prusik Daniel Rzewnie 5 km BrakNIE
126 Pruszkowski Mateusz Czerwonka 5 km BrakNIE
127 Puchała Włodzimierz Sierakowo 5 km BrakNIE
128 Puchała Marta Sierakowo 5 km BrakNIE
129 Pulkowska Anna Chodkowo-Kuchny 5 km BrakNIE
130 Pulkowski Łukasz Chodkowo-Kuchny 5 km KS Maków BiegaNIE
131 Puławski Kazimierz Łyse 5 km 1963NIE
132 Rosołowska Paulina Chotomów 5 km Trucht Tarchomin TeamNIE
133 Rurka Łukasz Nowy Szelków 5 km Fortuna SzelkówNIE
134 Ruszczyńska Marta Bogate 5 km KS Maków BiegaNIE
135 Ruszczyński Albert Bogate 5 km KS Maków BiegaNIE
136 Siepioła Krzysztof Warszawa 5 km Żórawski Team NIE
137 Skrzecz Adam Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
138 Słowikowski Tomek Słojki 5 km Je 2189NIE
139 Sokołowska Milena Szlasy Bure 5 km KS Maków BiegaNIE
140 Strzeszewska Edyta Ostrów Mazowiecka 5 km -NIE
141 Sudzińska Mariola Olsztyn 5 km AKM OLSZTYNNIE
142 Suwald Andrzej Warszawa 5 km JacekBiega Runnning TeamNIE
143 Szafaryn Mariusz Ostrołęka 5 km Morsy OstrołękaNIE
144 Szczygielski Dariusz Czerwonka 5 km BrakNIE
145 Szwejk Łukasz Maków Mazowiecki 5 km BrakNIE
146 Świderski Tomasz Ostrów Mazowiecka 5 km Ostrów biegaNIE
147 Tabaka Magdalena Przasnysz 5 km Jednorożec robi co może NIE
148 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki 5 km KS Maków BiegaNIE
149 Tomaszewska Karolina Kaptury 5 km -NIE
150 Tomczak Marcin Ciechanów 5 km BrakNIE
151 Tworkowska Marzena Jednorożec 5 km JRCMNIE
152 Tworkowski Mariusz Jednorożec 5 km JRCMNIE
153 Urbaniak Anna Jednorożec 5 km Jednorożec robi co może NIE
154 Urbaniak Damian Jednorożec 5 km Jednorożec robi co może NIE
155 Urbaniak Sylwester Jednorożec 5 km Jednorożec robi co możeNIE
156 Walasiński Szymon Mława 5 km BrakNIE
157 Wasilewski Lucjan Ostrołeka 5 km Biegam Bo Lubie OstrołękaNIE
158 Waszkiewicz Kacper Młodzianowo 5 km KS Maków BiegaNIE
159 Wielechowski Piotr Maków Mazowiecki 5 km Klub Sportowy Maków BiegaNIE
160 Więcek Anna Warszawa 5 km BrakNIE
161 Wiktorska Mariola Jednorożec 5 km Jednorożec robi co może NIE
162 Zawadzka Małgorzata Ciechanów 5 km MazoviaProActivNIE
163 Zawadzki Mariusz Ciechanów 5 km MazoviaProActivNIE
164 Zega Aleksandra Drążdżewo 5 km KS MAKÓW BIEGA NIE
165 Zyskowski Artur Ostrołeka 5 km CzterolistnaKoniczyna.plNIE
166 Żebrowska Izabela Warszawa 5 km BrakNIE
167 Żebrowski Piotr Warszawa 5 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту