Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG DWERNIK KAMIEŃ TRAIL

Miejsce i termin: Dwernik, 2018-07-15
Organizator: Organizatorami biegu są Adam Kapral, Arkadiusz Ślączka, Tomasz Dopart. Bieg jest organizowany pod patronatem Wójta Gminy Lutowiska, Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Lutowiska
kontakt@kamiendwernik.com
Adam 600 914 313,
Arek 660 200 844,
Tomek 604 172 241 w godzinach pon-pt 17:00 do 20:00 lub w
sytuacji braku uzyskania połączenia wiadomość SMS
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Dwernik (Dawny park konny w Dwerniku) 15.07.2018 godz.10:00

Przebieg i opis trasy
Dystans 21km, (DKT21 +1135m/-1135m)
Trasa jest bardzo malownicza i przebiega przez szczyt Kamień Dwernik (1004mnpm), obok wodospadu Szepit w Zatwarnicy oraz ciekawą ścieżką przyrodniczą przez las gdzie znajdują się historyczne okopy z II Wojny Światowej. Przed metą zostaje do pokonania już tylko Potok Nasiczański.

Dystans 10km, (DKT10 +580m/-580m)
Trasa przebiega szlakiem czerwonym lekko pod szczytem Kamień Dwernik (1004mnpm) i skręca w prawo na ciekawą ścieżką przyrodniczą przez las, Przed metą również do pokonania Potok Nasiczańki.
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa wynosi 50zł lub więcej wg uznania.
– Zapisy będą dostępne od 10.02.2018, godz. 19:00 do 10.06.2018 godz. 19:00 lub do wyczerpania limitu miejsc
Dane do przelewu:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
tytułem: 26707 Wojtasik Maja DKT21 lub DKT10 + Imię i Nazwisko
(Całość opłaty startowej będzie przekazana dla Mai)

Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amrozkiewicz - Gromek Judyta Sanok 21 km Amrozkiewicz TeamNIE
2 Amrożkiewicz Patrycja Sanok 10 km BrakNIE
3 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakNIE
4 Antosz Bogdan Sieniawa 21 km BrakTAK
5 Antosz Monika Sieniawa 10 km BrakTAK
6 Arciszewski Michał Świerzowa Polska 21 km Spróchniali HerkulesiTAK
7 Armaciński Filip Ustrzyki Dolne 21 km Wojak Team***NIE
8 Ast Grzegorz Jedlicze 10 km BrakTAK
9 Babińska Inga Przemyśl 21 km BrakTAK
10 Bańka Dariusz Stalowa Wola 21 km SKM LodołamaczeTAK
11 Bańka Hubert Stalowa Wola 21 km SKM LodołamaczeTAK
12 Barud Piotr Rymanów 21 km Finisz RymanówTAK
13 Bednarz Magdalena Ustrzyki Dolne 10 km SP Nr 1 w Ustrzyki DolneTAK
14 Bihun Jacek Ustrzyki Dolne 10 km UKS CzarnaNIE
15 Binkowicz Lucjan Frysztak 21 km BrakNIE
16 Blazowski Wojciech Sanok 21 km BrakTAK
17 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MAJKA TEAMTAK
18 Błyskal Marlena Ustrzyki Dolne 10 km MAJKA TEAMTAK
19 Błyskal Krzysztof JR Ustrzyki Dolne 10 km MAJKA TEAMTAK
20 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
21 Buczkowska Sylwia Skołoszów 21 km BrakNIE
22 Budzyk Luiza Dwernii 10 km BrakTAK
23 Budzyk Marcin Dwernii 21 km BrakTAK
24 Buksa Tomasz Przemyśl 21 km BrakTAK
25 Bzana Maciej Równe 21 km FINISZ RymanówNIE
26 Ceglecka Agata Bor?s 10 km BrakNIE
27 Chojnacki Wiktor Lutowiska 21 km BrakTAK
28 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne 10 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
29 Ciuba Paweł Krosno 21 km Spróchniali HerkulesiTAK
30 Czysty Agata Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
31 Ćwikła Krzysztof Malawa 21 km BrakNIE
32 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza 21 km SAINT-GOBAIN SQUAD TAK
33 Dobrowolska Katarzyna Olszanica 21 km BrakTAK
34 Doliwa Jakub Lutowiska 10 km OSP LutowiskaTAK
35 Domaradzka- Kaszubowicz Wiktoria Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
36 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 21 km MKS HaliczTAK
37 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 21 km MKS HaliczTAK
38 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczNIE
39 Dopart Jacek Lutowiska 10 km Zakład Usług Leśnych Jacek DopartTAK
40 Drobot Piotr Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
41 Drupka Grzegorz Stobierna 10 km BrakTAK
42 Drwięga Maciej Sanok 21 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
43 Drwięga Beata Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
44 Dudek Daniel Rzeszów 21 km Stał RzeszówNIE
45 Dudzik Maciej Lublin 21 km Wieś tańczy i biegaTAK
46 Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg 21 km Witar TarnobrzegTAK
47 Dziubak Lena Tarnawa Dolna 21 km KalnicaTAK
48 Epa Karolina Warszawa 21 km PZU Sport TeamTAK
49 Filipiński Bartosz Łańcut 21 km Super KlubbTAK
50 Fundanicz Filip Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
51 Fundanicz Magda Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
52 Fundanicz Aleksandra Ustrzyki Dolne 10 km BrakNIE
53 Furs Teodor Cisna 21 km Pierdzące zająceTAK
54 Furtek Iwona Kraków 21 km Lacho Team KrakówTAK
55 Gajek Magdalena Niedrzwica Duża 21 km wieś tańczy i biegaTAK
56 Gajek Grzegorz czółna 21 km wieś tańczy i biegaTAK
57 Galanty Agnieszka Dybawka 21 km BrakTAK
58 Gałaszkiewicz Grzegorz Złotno 10 km BrakTAK
59 Gawron Marcin Nowy Borek 21 km ideo.plTAK
60 Gawron Gabriela Nowy Borek 10 km BrakTAK
61 Gibała Marcin Bochnia 21 km Fundacja AuxiliumTAK
62 Głuszko Przemek Berezka 21 km SOLINA TEAMTAK
63 Głuszko Justyna Berezka 21 km SOLINA TEAMNIE
64 Gnot Dorota Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
65 Gnot Łukasz Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
66 Gomółka Beata Godowa 10 km Spartan Race Training Group RzeszówTAK
67 Gudowski Krystian Sanok 21 km GD Krystian GudowskiTAK
68 Gut Marcin Łańcut 21 km BrakTAK
69 Haida Marcin Świętochłowice 10 km BrakTAK
70 Hołówka Sławomir Kraków 21 km Lacho Team KrakówTAK
71 Hydzik Łukasz Sanok 21 km Lider SanokTAK
72 Iskrzycki Andrzej Rzeszów 21 km BrakTAK
73 Jachymczyk Norbert Jaworzno 21 km KB MCKiS JaworznoTAK
74 Jagielska Gabriela Ustrzyki dolne 10 km MKS TAK
75 Jakubik Karolina Ustrzyki dolne 10 km BrakNIE
76 Jakubik Marcin Ustrzyki dolne 10 km PSG KrościenkoTAK
77 Janda Paulina Rzeszów 21 km BrakTAK
78 Janusz Grzegorz Lublin 21 km UMCS biegaTAK
79 Jarema Maciej Majdan 21 km Lokomotiv MajdanTAK
80 Jasłowska Justyna Warszawa 21 km Posmakuj Run TeamTAK
81 Jata Marta Lublin 21 km WW TEAMNIE
82 Józefczyk Jakub Rymanów 10 km Finisz RymanówNIE
83 Józefczyk Tomasz Krosno 21 km Posmakuj Run TeEmNIE
84 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 21 km Szafa Biegacza TeamTAK
85 Kaczmarczyk Krzysztof Bochnia 21 km BrakNIE
86 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 21 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
87 Kamycki Wiktor Rzeszów 10 km BrakTAK
88 Kardach Kamil Rymanów Zdrój 21 km TrailShop.pl / Finisz RymanówTAK
89 Kardasz Marek Polańczyk 21 km Solina TeamTAK
90 Karski Jacek Lublin 10 km BrakTAK
91 Kaseja Kacper Jabłonka 21 km BrakTAK
92 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 21 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
93 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
94 Kłosowski Karol Kraków 21 km Los Trepos CompanierosTAK
95 Konderak Agnieszka Rymanów 21 km Finisz RymanówNIE
96 Korczak-Sabara Anna Ustrzyki Dolne 10 km BTF BOJKOWIANATAK
97 Kornak Dariusz Munina 10 km PKP CARGONIE
98 Korzeniowska Joanna lublin 21 km UMCS BiegaTAK
99 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
100 Korzeniowski Władysław Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
101 Kostka Janusz Szczepańcowa 21 km Posmakuj Run TeamTAK
102 Kostka Andrzej Krościenko Wyżne 10 km BrakTAK
103 Kostka Małgorzata Krościenko Wyżne 10 km BrakTAK
104 Kowalczyk Grzegorz Lublin 21 km BrakTAK
105 Kowalik Anna Łada 21 km UMCS BiegaTAK
106 Kowalska Dorota Kamień Pomorski 10 km KB KAMIEŃ POMORSKINIE
107 Kowalski Zdzisław Kamień Pomorski 10 km KB KAMIEŃ POMORSKINIE
108 Koza Jan Majdan 21 km Lokomotiv MajdanNIE
109 Krajewska Joanna Orelec 21 km Zaporowy Maraton Team TAK
110 Krajewski Jakub Orelec 21 km Zaporowy Maraton TeamTAK
111 Krech Jacek Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
112 Krokowski Wojciech Jasło 10 km BWG EkonomicNIE
113 Królikowska Iwona Gdańsk 10 km BrakTAK
114 Królikowski Tymon Gdańsk 10 km BrakTAK
115 Królikowski Maciej Gdańsk 10 km BrakTAK
116 Krukar Adam Iwonicz 21 km Finisz Rymanów TAK
117 Krupiński Wojciech Wojtkówka 10 km BrakTAK
118 Krutyj Arkadiusz Dwernik 10 km BrakTAK
119 Krużel Rafał Radomyśl Wielki 21 km RYŚ KARPATYNIE
120 Kuc Arkadiusz Ustrzyki Dolne 21 km MKS Halicz TAK
121 Kuc Paweł Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz/ Ustrzycki Klub BiegaczaTAK
122 Kuc Eliza Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
123 Kucharski Paweł Nisko 10 km Planeta NiskoNIE
124 Kuchnia Anna Rybnica 21 km TS Regle Szklarska PorębaNIE
125 Kulec Anna Sarzyna 21 km BrakTAK
126 Kuliga Sławomir Krosno 10 km Posmakuj Run TeamTAK
127 Kupka Szymon Kędzierzyn-Koźle 10 km BrakNIE
128 Kurzydło Krystian Markowce 10 km TG Sokół SanokNIE
129 Kuś Bartłomiej Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
130 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 21 km BrakTAK
131 Kuźniar Paweł Krosno 21 km Finisz RymanówTAK
132 Lech Sebastian Sanok 21 km Spartan ZahutynNIE
133 Leja Julian Dwernik 21 km Republika PołonińskaTAK
134 Leja Krystian Rzeszów 10 km BrakTAK
135 Lesniak-Popiel Marta Sanok 21 km BrakTAK
136 Leszczyński Mirosław Lesko 10 km BrakTAK
137 Leśniewski Rafał Lednica Górna 10 km BICIUFAPSZTRITAK
138 Lisak Krzysztof Otwock 21 km XS SportTAK
139 Litwinek Marek Lubartów 21 km WW TEAMTAK
140 Lubaczewski Krzysztof Czarna Górna 10 km BrakNIE
141 Łabudzki Marcin Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / Szafa BiegaczaTAK
142 Łuczycka Iwona Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
143 Łukasik Paweł Biłgoraj 21 km RAPY MASTERSTAK
144 Łukasik Zbigniew Biłgoraj 21 km RAPY MASTERSTAK
145 Łuszczyc Anna Rzeszów 21 km BrakNIE
146 Machucka Ewelina Rzeszów 21 km BrakNIE
147 Machucki Adrian Rzeszów 21 km BrakNIE
148 Maciejko Rafał Dachnów 21 km KresowianieNIE
149 Majcher Beata Lublin 21 km BrakTAK
150 Majdowski Marek Przasnysz 10 km PrzasnyszNIE
151 Malczewski Piotr Dukla 21 km MTB MOSIR DUKLANIE
152 Malinowski Ernest Jeżów Sudecki 21 km AMBERTAK
153 Markowicz Jolanta Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
154 Materna Dawid Rzeszów 21 km Asseco Active TeamTAK
155 Matiasik Karolina Ustrzyki Dolne 10 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNETAK
156 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne 10 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNETAK
157 Mazurek Dariusz Stalowa Wola 21 km Fifarafa Stalowa WolaTAK
158 Mazurkiewicz Marcin Ustrzyki Dolne 10 km BTF BOJKOWIANATAK
159 Mędoń Anna Jelenia Góra 21 km TS Regle Szklarska PorębaNIE
160 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km PSG KrościenkoTAK
161 Mickoś Marcelina Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
162 Mindak Paweł Krosno 21 km 75TAK
163 Mordarska Marta Lutowiska 10 km BrakTAK
164 Motyka Luiza Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki Dolne-sekcja narciarskaTAK
165 Musiałowska Ewa Ustrzyki Górne 10 km BrakNIE
166 Musiałowski Marcin Ustrzyki Górne 10 km BrakNIE
167 Nawrot Bartłomiej Lesko 21 km KamieniołomTAK
168 Niemiec-Drwięga Bernadeta Sanok 21 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
169 Nowak Piotr Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
170 Nowotarska Anita Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
171 Ochyra Konrad Lesko 21 km BrakTAK
172 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne 10 km MHS Halicz Ustrzyki DolnegTAK
173 Oppenauer Łukasz Rzeszów 10 km BrakTAK
174 Owoc Krystian Wróblik Królewski 10 km BrakTAK
175 Ożóg Paweł Zalesie 21 km BrakTAK
176 Pacholczyk Rafał Klimkówka 10 km BrakTAK
177 Pajestka Wojciech Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZTAK
178 Pawlik Jadwiga Jasło 21 km Posmakuj Run TeamNIE
179 Pawłowska Agnieszka Tarnawce 21 km BrakTAK
180 Pawłowski Piotr Tarnawce 21 km BrakTAK
181 Pełdiak Bogdan Lutowiska 21 km BrakTAK
182 Pereślucha Zuzanna Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
183 Piątkowski Przemysław Gorzów Wlkp. 21 km Team KopećTAK
184 Pieniążek Sławomir Kraków 21 km BrakTAK
185 Pleskacz Miłosz Ustrzyki Dolne 10 km Wódzireje NIE
186 Płeszka Marek Lutowiska 10 km Klub Sportowy OTRYT ITAK
187 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
188 Posadzki Paweł Sanok 21 km 352 klp, MPfotoTAK
189 Prejznar Marcin Dukla 21 km MTB MOSiR DUKLANIE
190 Pucyło Marek Ustrzyki Dolne 10 km UKN LAWORTANIE
191 Pyrzak Jacek Rzeszów 21 km BrakTAK
192 Radziejewski Łukasz Ząbki 21 km www.szkolenianawigacja.plTAK
193 Rogala Grzegorz Boguchwała 21 km BrakTAK
194 Rohan Łukasz Przemyśl 21 km Jeźdźcy z RohanuTAK
195 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń 21 km Samotny Wilk TAK
196 Rus Marta Sławków 21 km BrakNIE
197 Sabara Marek Ustrzyki Dolne 10 km BTF BOJKOWIANATAK
198 Sarna Kamil Krasne 21 km BrakTAK
199 Sidor Katarzyna Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group RzeszówNIE
200 Sierakowicz Jola Podgórzyn 10 km biegamdlazdrowia.plNIE
201 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 21 km BrakTAK
202 Siwek Marcin Pysznica 21 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
203 Skawiński Tomasz Sanok 21 km BiOSGTAK
204 Słoboda Elżbieta Ustrzyki Dolne 21 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
205 Smoliński Paweł Sanok / Hajfa 21 km Zaporowy Maraton Team / Smashing PąpkinsTAK
206 Socha Kamil Malawa 21 km BrakTAK
207 Sokół Sylwia Sędziszów 21 km BrakTAK
208 Sopel Szymon Czarna Górna 10 km BrakNIE
209 Staniek Anna Majdan 21 km Pierdzące ZająceNIE
210 Stanisz Jakub Ustrzyki Dolne 10 km ustrzyki dolneTAK
211 Stańko Paweł Stuposiany 21 km BrakTAK
212 Stański Marcin Lutowiska 10 km BrakTAK
213 Starońska Anna Stalowa Wola 21 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
214 Steciuk Robert Czarna Górna 10 km BrakNIE
215 Steciuk Marcin Czarna Górna 10 km BrakNIE
216 Strzępek Jagoda Rzeszów 10 km BrakTAK
217 Szewczyk Katarzyna Orelec 21 km Zaporowy Maraton TeamNIE
218 Szmist Szymon Zręcin 21 km Athletik Zręcin/3Potkarpacka Brygada Obrony TerytoNIE
219 Szmyd Kamil Ustrzyki Dolne 21 km PSG / misie i tygrysyNIE
220 Szuberla Anna Rzeszów 10 km BrakTAK
221 Ślęczka Damian Rzeszów 21 km Biomedycyna Sp. z o.o. RzeszówNIE
222 Świątek Grzegorz Kraków 10 km BrakNIE
223 Świdziński Tomasz Kraków 21 km Vege RunnersTAK
224 Świętoniowska Justyna Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group RzeszówNIE
225 Tomaszek Zbigniew Ustrzyki Dolne 10 km Wojska TerytorialneTAK
226 Uzdejczyk Kamil solina 10 km ,,Sen sołtysa''TAK
227 Wajcowicz Witold Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
228 Walaszczyk Sławomir Jasło 21 km BrakTAK
229 Walaszczyk Kinga Jasło 10 km BrakTAK
230 Warchoł - Snuzik Patrycja Polańczyk 10 km Solina TeamTAK
231 Waręcka Kasia Lesko 21 km BrakTAK
232 Węgiel Marcin Jasło 21 km 1988TAK
233 Wiernusz Krzysztof Posada Górna 21 km Finisz RymanówNIE
234 Wierzbicka Joanna Boguchwała 21 km BrakTAK
235 Wierzbicki Tomasz Boguchwała 21 km BrakTAK
236 Wilczak Janusz Przemyśl 21 km BrakTAK
237 Wiśniewski Sławomir Biłgoraj 21 km MARWIN BIŁGORAJNIE
238 Woźniak Marek ustrzyki dolne 21 km BTF BOJKOWIANATAK
239 Wójciak Wojciech Olszanica 21 km LupetitkiTAK
240 Wójciak Michał uherce 21 km BrakTAK
241 Wójcik Sławomir Jureczkowa 21 km LZS WIAR JURECZKOWATAK
242 Wójtowicz Paweł Lublin 21 km Lublin BiegaTAK
243 Wrobel Bartlomiej Cisna 10 km CisnaNIE
244 Zapołoch Bożena Sanok 10 km Bieszczadzki Oddział Straży GranicznejTAK
245 Ziajka Karol Rymanów 21 km BrakTAK
246 Zieliński Norbert Piastów 10 km BrakNIE
247 Zimek Dominika Rzeszów 10 km BrakTAK
248 Zioło Jarosław Sanok 21 km BrakTAK
249 Żorniak Mateusz Sieniawa 21 km Mega Fason SieniawaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту