займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG DWERNIK KAMIEŃ TRAIL

Miejsce i termin: Dwernik, 2018-07-15
Organizator: Organizatorami biegu są Adam Kapral, Arkadiusz Ślączka, Tomasz Dopart. Bieg jest organizowany pod patronatem Wójta Gminy Lutowiska, Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Lutowiska
kontakt@kamiendwernik.com
Adam 600 914 313,
Arek 660 200 844,
Tomek 604 172 241 w godzinach pon-pt 17:00 do 20:00 lub w
sytuacji braku uzyskania połączenia wiadomość SMS
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Dwernik (Dawny park konny w Dwerniku) 15.07.2018 godz.10:00

Przebieg i opis trasy
Dystans 21km, (DKT21 +1135m/-1135m)
Trasa jest bardzo malownicza i przebiega przez szczyt Kamień Dwernik (1004mnpm), obok wodospadu Szepit w Zatwarnicy oraz ciekawą ścieżką przyrodniczą przez las gdzie znajdują się historyczne okopy z II Wojny Światowej. Przed metą zostaje do pokonania już tylko Potok Nasiczański.

Dystans 10km, (DKT10 +580m/-580m)
Trasa przebiega szlakiem czerwonym lekko pod szczytem Kamień Dwernik (1004mnpm) i skręca w prawo na ciekawą ścieżką przyrodniczą przez las, Przed metą również do pokonania Potok Nasiczańki.
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa wynosi 50zł lub więcej wg uznania.
– Zapisy będą dostępne od 10.02.2018, godz. 19:00 do 15.06.2018 godz. 19:00 lub do wyczerpania limitu miejsc
Dane do przelewu:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
tytułem: 26707 Wojtasik Maja DKT21 lub DKT10 + Imię i Nazwisko
(Całość opłaty startowej będzie przekazana dla Mai)

Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amrozkiewicz - Gromek Judyta Sanok 21 km Amrozkiewicz TeamNIE
2 Amrożkiewicz Patrycja Sanok 10 km BrakNIE
3 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakNIE
4 Arciszewski Michał Świerzowa Polska 21 km Spróchniali HerkulesiTAK
5 Armaciński Filip Ustrzyki Dolne 21 km Wojak Team***NIE
6 Babińska Inga Przemyśl 21 km BrakNIE
7 Bańka Dariusz Stalowa Wola 21 km SKM LodołamaczeTAK
8 Bańka Hubert Stalowa Wola 21 km SKM LodołamaczeTAK
9 Barud Piotr Rymanów 21 km Finisz RymanówTAK
10 Bednarz Magdalena Ustrzyki Dolne 10 km SP Nr 1 w Ustrzyki DolneNIE
11 Binkowicz Lucjan Frysztak 21 km BrakNIE
12 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MAJKA TEAMNIE
13 Błyskal Marlena Ustrzyki Dolne 10 km MAJKA TEAMNIE
14 Błyskal Krzysztof JR Ustrzyki Dolne 10 km MAJKA TEAMNIE
15 Chojnacki Wiktor Lutowiska 21 km BrakTAK
16 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne 10 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingNIE
17 Ciuba Paweł Krosno 21 km Spróchniali HerkulesiTAK
18 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza 21 km SAINT-GOBAIN SQUAD TAK
19 Dobrowolska Katarzyna Olszanica 21 km BrakTAK
20 Domaradzka- Kaszubowicz Wiktoria Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
21 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 21 km MKS HaliczNIE
22 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 21 km MKS HaliczNIE
23 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczNIE
24 Drobot Piotr Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
25 Drwięga Maciej Sanok 21 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
26 Drwięga Beata Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
27 Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg 21 km Witar TarnobrzegTAK
28 Filipiński Bartosz Łańcut 21 km Super KlubbNIE
29 Gibała Marcin Bochnia 21 km Fundacja AuxiliumNIE
30 Głuszko Przemek Berezka 21 km SOLINA TEAMNIE
31 Gnot Dorota Ustrzyki Dolne 10 km BrakNIE
32 Gnot Łukasz Ustrzyki Dolne 10 km BrakNIE
33 Gudowski Krystian Sanok 21 km GD Krystian GudowskiNIE
34 Hydzik Łukasz Sanok 21 km Lider SanokTAK
35 Inga Babińska Inga Przemyśl 21 km BrakNIE
36 Inga Babińska Inga Przemyśl 21 km BrakNIE
37 Iskrzycki Andrzej Rzeszów 21 km BrakNIE
38 Jakubik Karolina Ustrzyki dolne 10 km BrakNIE
39 Jakubik Marcin Ustrzyki dolne 10 km PSG KrościenkoNIE
40 Janda Paulina Rzeszów 21 km BrakTAK
41 Józefczyk Jakub Rymanów 10 km Finisz RymanówNIE
42 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 21 km Szafa Biegacza TeamNIE
43 Kaczmarczyk Krzysztof Bochnia 21 km BrakNIE
44 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 21 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
45 Kardach Kamil Rymanów Zdrój 21 km TrailShop.pl / Finisz RymanówNIE
46 Kardasz Marek Polańczyk 21 km Solina TeamNIE
47 Kaseja Kacper Jabłonka 21 km BrakTAK
48 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 21 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingNIE
49 Kłosowski Karol Kraków 21 km Los Trepos CompanierosTAK
50 Konderak Agnieszka Rymanów 21 km Finisz RymanówNIE
51 Kornak Dariusz Munina 10 km PKP CARGONIE
52 Korzeniowska Joanna lublin 21 km UMCS BiegaNIE
53 Korzeniowski Władysław Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
54 Kostka Janusz Szczepańcowa 21 km Posmakuj Run TeamTAK
55 Kowalczyk Grzegorz Lublin 21 km BrakTAK
56 Kowalik Anna Łada 21 km UMCS BiegaNIE
57 Krajewska Joanna Orelec 21 km Zaporowy Maraton Team TAK
58 Krajewski Jakub Orelec 21 km Zaporowy Maraton TeamTAK
59 Krech Jacek Ustrzyki Dolne 21 km BrakNIE
60 Krukar Adam Iwonicz 21 km Finisz Rymanów NIE
61 Krupiński Wojciech Wojtkówka 10 km BrakNIE
62 Kuc Arkadiusz Ustrzyki Dolne 21 km MKS Halicz NIE
63 Kucharski Paweł Nisko 10 km Planeta NiskoNIE
64 Kuchnia Anna Rybnica 21 km TS Regle Szklarska PorębaNIE
65 Kuś Bartłomiej Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
66 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 21 km BrakTAK
67 Kuźniar Paweł Krosno 21 km Finisz RymanówTAK
68 Leja Julian Dwernik 21 km Republika PołonińskaNIE
69 Lesniak-Popiel Marta Sanok 21 km BrakTAK
70 Litwinek Marek Lubartów 21 km WW TEAMNIE
71 Łukasik Paweł Biłgoraj 21 km RAPY MASTERSTAK
72 Łukasik Zbigniew Biłgoraj 21 km RAPY MASTERSTAK
73 Łuszczyc Anna Rzeszów 21 km BrakNIE
74 Machucka Ewelina Rzeszów 21 km BrakNIE
75 Machucki Adrian Rzeszów 21 km BrakNIE
76 Maciejko Rafał Dachnów 21 km KresowianieNIE
77 Malczewski Piotr Dukla 21 km MTB MOSIR DUKLANIE
78 Malinowski Ernest Jeżów Sudecki 21 km AMBERTAK
79 Markowicz Jolanta Ustrzyki Dolne 10 km BrakNIE
80 Materna Dawid Rzeszów 21 km Asseco Active TeamTAK
81 Mazurek Dariusz Stalowa Wola 21 km Fifarafa Stalowa WolaTAK
82 Mędoń Anna Jelenia Góra 21 km TS Regle Szklarska PorębaNIE
83 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km PSG KrościenkoTAK
84 Mickoś Marcelina Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
85 Niemiec-Drwięga Bernadeta Sanok 21 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
86 Nowak Piotr Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
87 Nowotarska Anita Ustrzyki Dolne 21 km BrakNIE
88 Ochyra Konrad Lesko 21 km BrakTAK
89 Pajestka Wojciech Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZTAK
90 Pereślucha Zuzanna Ustrzyki Dolne 10 km BrakNIE
91 Płeszka Marek Lutowiska 10 km Klub Sportowy OTRYT ITAK
92 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczNIE
93 Pyrzak Jacek Rzeszów 21 km BrakTAK
94 Rohan Łukasz Przemyśl 21 km Jeźdźcy z RohanuTAK
95 Rus Marta Sławków 21 km BrakNIE
96 Sierakowicz Jola Podgórzyn 10 km biegamdlazdrowia.plNIE
97 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 21 km BrakNIE
98 Skawiński Tomasz Sanok 21 km BiOSGTAK
99 Socha Kamil Malawa 21 km BrakTAK
100 Sokół Sylwia Sędziszów 21 km BrakTAK
101 Stańko Paweł Stuposiany 21 km BrakNIE
102 Szmist Szymon Zręcin 21 km Athletik Zręcin/3Potkarpacka Brygada Obrony TerytoNIE
103 Szmyd Kamil Ustrzyki Dolne 21 km PSG / misie i tygrysyNIE
104 Szuberla Anna Rzeszów 10 km BrakTAK
105 Uzdejczyk Kamil solina 10 km ,,Sen sołtysa''TAK
106 Wajcowicz Witold Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
107 Wiernusz Krzysztof Posada Górna 21 km Finisz RymanówNIE
108 Wierzbicka Joanna Boguchwała 21 km BrakNIE
109 Wierzbicki Tomasz Boguchwała 21 km BrakNIE
110 Wilczak Janusz Przemyśl 21 km BrakNIE
111 Wiśniewski Sławomir Biłgoraj 21 km MARWIN BIŁGORAJNIE
112 Wójciak Wojciech Olszanica 21 km LupetitkiTAK
113 Wójcik Sławomir jURECZKOWA 21 km LZS WIAR JURECZKOWANIE
114 Wójtowicz Paweł Lublin 21 km Lublin BiegaTAK
115 Ziajka Karol Rymanów 21 km BrakNIE
116 Zieliński Norbert Piastów 10 km BrakNIE
117 Żorniak Mateusz Sieniawa 21 km Mega Fason SieniawaNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту