займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI PÓŁMARATON PO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ
LEŚNA DZIESIĄTKA

Miejsce i termin: Puszcza Niepołomicka, 2018-05-06
Organizator: organizatorem zawodów jest Proactive Sports Krystian Ignatowicz
współorganizatorami zawodów są:
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: 1) zawody odbędą się w niedzielę 6 maja 2018 roku;
2) w ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
a) bieg na dystansie 21,097 km - zwany VI Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
b) bieg na dystansie 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką,
c) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym,
d) Wyścig Rowerowy na dystansie 21,097 km;
3) godziny trwania poszczególnych konkurencji:
a) Wyścig rowerowy:
 Start: 10.00,
 Koniec zawodów: 11.30,
b) VI Półmaraton, Leśna Dziesiątka, oraz Bieg Drużynowy:
 Start: 12.00,
 Koniec zawodów: 15.00;
4) start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
5) biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec;
6) biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy:
a) dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15,
b) dla biegów: VI Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Biegu Drużynowego - w godzinach od 8.00 do 11.15.

4. Trasy biegów i wyścigu rowerowego:
1) trasy prowadzą ścieżkami i drogami szutrowymi, tłuczniowymi i asfaltowymi, wyłącznie wewnątrz Puszczy Niepołomickiej (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
2) trasy oznaczone będą co 1 km tabliczkami z kilometrażem, strzałkami, a w niektórych miejscach dodatkowo taśmami na drzewach;
3) trasy nie posiadają atestu PZLA ani związku kolarskiego;
Wpisowe i wpłata: 7. Organizator ustala następujące opłaty startowe, oraz terminy ich wnoszenia:
1) do 9 kwietnia:
a) 50 zł – VI Półmaraton,
b) 35 zł – Leśna dziesiątka,
c) 90 zł - Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 35 zł – Wyścig Rowerowy,
2) od 10 kwietnia do 29 kwietnia:
a) 65 zł – VI Półmaraton,
b) 50 zł – Leśna dziesiątka,
c) 130 zł – Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 45 zł – Wyścig Rowerowy
3) W dniu zawodów:
a) 100 zł – VI Półmaraton,
b) 80 zł – Leśna dziesiątka,
c) 240 zł- Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 60 zł – Wyścig Rowerowy
4) opłata wniesiona za udział w zawodach nie podlega zwrotowi;
5) osoby, które najpóźniej do 06.05.2018 r. ukończą 65 lat i zarejestrują się w dniu zawodów, w biurze zawodów, mogą startować bez ponoszenia opłat startowych.
Limit zawodników: 376
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Lambrecht Anna Jankówka 10,8 km BrakTAK
2 Adamek Dariusz Kraków 10,8 km BrakTAK
3 Adamiec Agnieszka Niepołomice 10,8 km BrakTAK
4 Andrusyk Valerii Kraków 10,8 km BrakTAK
5 Andrzejewska Izabela Kościan 10,8 km KOŚCIAN TEAMTAK
6 Archamowicz Krzysztof Skawina 10,8 km Skawina BiegaTAK
7 Augustyn Katarzyna kraków 10,8 km Wkurw TeamTAK
8 Bahranowska Maria Kraków 10,8 km Józefińska TeamTAK
9 Bal Katarzyna Kraków 10,8 km BrakTAK
10 Balon Lidia Skawina 10,8 km Skawina BiegTAK
11 Balon Bartłomiej Wadowice 10,8 km BrakTAK
12 Bałuszyński Sławomir Kraków 10,8 km BrakTAK
13 Barć Katarzyna Kraków 10,8 km BrakTAK
14 Barnaś Sebastian Kłaj 10,8 km BrakTAK
15 Barszczewski Adam Zalasowa 10,8 km BrakTAK
16 Barta Dorota Kraków 10,8 km BrakTAK
17 Bażela Maciej Kraków 10,8 km Lichwa StyleTAK
18 Bednarski Rafał . 10,8 km Nidec All for dreamsTAK
19 Bernady Damian Łęki 10,8 km BrakNIE
20 Bernakiewicz Aleksandra Nowy Targ 10,8 km BrakTAK
21 Bielik Radosław Kraków 10,8 km WKURW_TEAMNIE
22 Bodzioch Katarzyna Krakow 10,8 km Shell PolskaTAK
23 Bojdo Michał Kraków 10,8 km BrakTAK
24 Bovsunivskyi Sergii Krakow 10,8 km Heineken Running ClubTAK
25 Broda Damian Kraków 10,8 km BrakTAK
26 Bruzda Filip Wieliczka 10,8 km BrakTAK
27 Byś Magdalena Rzeszów 10,8 km BrakTAK
28 Cabaj Tomasz Kraków 10,8 km BrakTAK
29 Chmielarz Radosław Kraków 10,8 km BrakNIE
30 Chrapla Łukasz Wadowice 10,8 km Coca-ColaTAK
31 Ciaston Piotr Krakow 10,8 km ABB BS Running TeamNIE
32 Cierlikowski Krzysztof Niepołomice 10,8 km BrakNIE
33 Cieślak Michał Zagnańsk 10,8 km Bbl StrawczynTAK
34 Curyło Marcin . 10,8 km Nidec All for dreamsTAK
35 Cyganek Michał Zabierzów Bocheński 10,8 km BrakTAK
36 Cyganek Agnieszka Kraków 10,8 km BeFit24teamTAK
37 Czajkowski Bartosz Kraków 10,8 km ABB BS Running TeamNIE
38 Czapczyńska Małgorzata Niepołomice 10,8 km BrakTAK
39 Czech Halina Jodłownik 10,8 km BrakTAK
40 Czech Krzysztof Kraków 10,8 km BrakTAK
41 Czepiec Agata Kraków 10,8 km MUAY RUNNING TEAMTAK
42 Danel Magdalena Kraków 10,8 km NEED FOR SPEEDTAK
43 De Anna Alwernia 10,8 km BrakTAK
44 Domagała Aleksander Końskie 10,8 km BrakTAK
45 Drąg Justyna Proszowice 10,8 km BrakTAK
46 Drewniak Beata Kraków 10,8 km Mazi Run Team TAK
47 Drobniak Robert Kraków 10,8 km BrakTAK
48 Dulian Tadeusz Zielonki 10,8 km Deloitte Adventure TeamTAK
49 Duroń Marcin Kraków 10,8 km BeFit24TeamTAK
50 Duź Marcin Igołomia 10,8 km Coca - ColaTAK
51 Dyjach Damian Niepołomice 10,8 km BrakTAK
52 Dziedzic-Wójtowicz Agnieszka Targowisko 10,8 km BrakTAK
53 Dzięgielowski Paweł Żory 10,8 km Klub Biegających LeśnikówNIE
54 Dzikowski Jozef Tymowa 10,8 km BKB Victoria BrzeskoTAK
55 Ferenc Paulina Rymanów 10,8 km BrakTAK
56 Fiedorowicz Marcin Niepołomice 10,8 km BrakTAK
57 Frankiewicz Marek Niepołomice 10,8 km BrakTAK
58 Gałka Marcin Wrocław 10,8 km BrakTAK
59 Gapys Jolanta Kraków 10,8 km BrakTAK
60 Gapys Robert Kraków 10,8 km BrakTAK
61 Garus Krzysiek Jastrzębie Zdrój 10,8 km Akademia Trenerów PERSONALNYCH ROCKFITTAK
62 Garzel Grzegorz kraków 10,8 km ITMBW KrakówTAK
63 Gaweł Magda Kraków 10,8 km BrakTAK
64 Gądek Agata Kraków 10,8 km BrakTAK
65 Gębala Katarzyna Kraków 10,8 km BrakNIE
66 Głowania Piotr,Paweł Mogilany. 10,8 km -TAK
67 Gorniak Malgorzata Krakow 10,8 km AZS AWF Krakow MastersNIE
68 Gorycki Dariusz Kraków 10,8 km BrakTAK
69 Górak Natalia Kraków 10,8 km BrakTAK
70 Gryglik Jolka Staniątki 10,8 km Coca - ColaTAK
71 Grzybowski Artur Wieliczka 10,8 km KrakUF Ultimate Frisbee TeamTAK
72 Grzywnowicz Natalia Miechów 10,8 km BrakTAK
73 Hadała Natalia Zalasowa 10,8 km KS RYGLICETAK
74 Huras Monika Kraków 10,8 km Coca - ColaTAK
75 Hyrc Jacek Niepołomice 10,8 km BrakTAK
76 Ignacyk Marcin Kraków 10,8 km BrakTAK
77 Jaglarz Daniel Czarnochowice 10,8 km BrakTAK
78 Jakubiec Sebastian Kokotów 10,8 km BrakNIE
79 Janas Katarzyna Kraków 10,8 km Night RunnersTAK
80 Janczewska Anna Wieliczka 10,8 km BrakTAK
81 Janczewski Marek Wieliczka 10,8 km BrakTAK
82 Jankowicz Monika Głogoczów 10,8 km JankesNIE
83 Jaszczyńska Anna Bochnia 10,8 km BrakTAK
84 Jaszczyński Artur Bochnia 10,8 km BrakTAK
85 Jaśkiewicz Jarosław Głęboka 10,8 km SRTG NIEPOŁOMICETAK
86 Jaworek Grzegorz Węgrzce 10,8 km BrakTAK
87 Jaworska Magdalena Kraków 10,8 km BrakTAK
88 Jaworski Wojciech Kraków 10,8 km BrakTAK
89 Jemczura Paulina Niepołomice 10,8 km BrakTAK
90 Jeżowska Kamila Kraków 10,8 km NEED FOR SPEEDNIE
91 Jura Konrad Kraków 10,8 km ABB BS Running TeamNIE
92 Jura Maciej Nowy Sącz 10,8 km ITMBW KrakówTAK
93 Juras Wojciech Węgrzce Wielkie 10,8 km Osp Węgrzce Wielkie NIE
94 Jurek Grzegorz Kraków 10,8 km BrakTAK
95 Kaczmarczyk Marta Kraków 10,8 km BrakTAK
96 Kajdas Beata Brzyczyna 10,8 km BrakTAK
97 Kaleta Ewa Wilkowisko 10,8 km BrakTAK
98 Kamionka Halina Bochnia 10,8 km BrakTAK
99 Karpus Krzysztof Rabka zdroj 10,8 km Coca-cola TAK
100 Kaszowski Robert Wieliczka 10,8 km BrakTAK
101 Kiewrel Katarzyna Kraków 10,8 km Shell PolskaTAK
102 Kofin Maciej Ochojno 10,8 km 1977NIE
103 Kołek Agnieszka Bielsko-Biała 10,8 km BrakTAK
104 Komenda Konrad Kocmyrzów 10,8 km BrakTAK
105 Komenda Mariusz Kocmyrzów 10,8 km BrakTAK
106 Konieczny Radosław Niepołomice 10,8 km BrakTAK
107 Kons Katarzyna Łączany 10,8 km 1991TAK
108 Kopijasz Leonard Brzeszcze 10,8 km BrakTAK
109 Kosiba Monika Polska 10,8 km Husaria Race Team TAK
110 Kosin Paweł Kielce 10,8 km Klub Biegających LeśnikówTAK
111 Kościelniak Barbara Kraków 10,8 km BrakTAK
112 Kozak Paweł Podłęże 10,8 km BrakTAK
113 Kozerska-Stanek Anna Proszowice 10,8 km BrakNIE
114 Kozień Ewa Masłomiąca 10,8 km PysiekTAK
115 Kraj-Gawlik Aneta Wieliczka 10,8 km BrakTAK
116 Krawczyk Katarzyna Michałowice 10,8 km BrakTAK
117 Krawczyk-Gorbatiuk Anna Kraków 10,8 km BrakNIE
118 Kronowski Dariusz Zielonki 10,8 km FerroDesignNIE
119 Król Piotr Zabierzów 10,8 km Klub Biegających LeśnikówNIE
120 Król Łukasz Kraków 10,8 km Coca - ColaTAK
121 Królikowski Przemysław Kraków 10,8 km BeFit24teamTAK
122 Kruczek Karol Kraków 10,8 km FORUM treningu KrakówTAK
123 Krużel Beata Tarnów 10,8 km Husaria Race TeamTAK
124 Krzesiński Stanisław Sosnowiec 10,8 km BrakNIE
125 Krzyszewska Agnieszka Krakó 10,8 km ABB BS Running TeamNIE
126 Krzysztofik Dominika Kraków 10,8 km BrakTAK
127 Krzywicki Piotr Kraków 10,8 km BrakTAK
128 Kubacki Krzysztof Kraków / Krynica-Zdrój 10,8 km Ja i SowaTAK
129 Kubala Mateusz Brzesko 10,8 km BrakTAK
130 Kubiesa Patrycja Kraków 10,8 km Husaria Race TeamTAK
131 Kuc Monika Kraków 10,8 km CTS Czaja Training System TAK
132 Kuc Stanislaw Szarow 10,8 km Coca - ColaTAK
133 Kuczaj Mariusz Libertów 10,8 km Coca - ColaTAK
134 Kudelski Sławomir Kraków 10,8 km BrakTAK
135 Kukulski Szymon Kraków 10,8 km BrakTAK
136 Kulawik Bartosz Kraków 10,8 km BrakTAK
137 Kurek Anna Kraków 10,8 km BrakTAK
138 Kurela Iwona Zakrzów 10,8 km BrakTAK
139 Kurtek Justyna Kraków 10,8 km BeFit24teamTAK
140 Kusibab Jakub Rzeszów 10,8 km MDS Kraków TAK
141 Kusy Rajmund Przemyśl 10,8 km Decathlon Kraków PlazaTAK
142 Kuźniar Maria Kraków 10,8 km BrakTAK
143 Kwiatkowska Milena Zielonki 10,8 km IRON RUNNERSNIE
144 Kwiatkowska Barbara Kraków 10,8 km BrakTAK
145 Kwinta Mateusz Nowy Wiśnicz 10,8 km BrakTAK
146 Labus Marcin Tarnowskie Góry 10,8 km FAMILIATAK
147 Lach Przemysław Lewniowa 10,8 km BrakNIE
148 Laskowska Renata Mała Wieś 10,8 km Niepołomice BiegająTAK
149 Laskowski Dariusz Mała Wieś 10,8 km Niepołomice BiegająTAK
150 Laskowski Tomasz Kraków 10,8 km Niepołomice BiegająTAK
151 Laszkiewicz Joanna Kraków 10,8 km Vege RunnersTAK
152 Leśniak Barbara Kraków 10,8 km BrakTAK
153 Lewandowski Bartosz Kraków 10,8 km BrakTAK
154 Lichoń Tomasz Dobczyce 10,8 km DKB NIE
155 Lis Wojciech Kraków 10,8 km BrakTAK
156 Lis Marcin Nowa Dęba 10,8 km Wielcy BiegaczeTAK
157 Lisik Beata Kraków 10,8 km BrakNIE
158 Liszkowski Artur Krakow 10,8 km BrakNIE
159 Luty-Legutko Anna Kraków 10,8 km BrakTAK
160 Łaskowski Piotr Kraków 10,8 km BeFit24TeamTAK
161 Łopatowski Tomek Kraków 10,8 km ZAKWAS Running Team KrakówTAK
162 Łyszczarz Paweł Kraków 10,8 km BrakTAK
163 Machowska Renata Mysłowice 10,8 km BrakTAK
164 Maciejas Daniel Kraków 10,8 km Husaria Race TeamTAK
165 Maciejczyk Marcin Gliwice 10,8 km FAMILIATAK
166 Maćkowiak Mateusz Kraków 10,8 km ProbalansTAK
167 Maj Kinga Wieliczka 10,8 km BrakNIE
168 Makola Jacek Zielonki 10,8 km noclubTAK
169 Makowska Joanna Kraków 10,8 km Team makowscy TAK
170 Malara Sylwester Kraków 10,8 km Heineken Running ClubTAK
171 Malinowska Ewelina Krosno 10,8 km BrakTAK
172 Malita Piotr Krakow 10,8 km Coca-ColaTAK
173 Małecka Katarzyna Skrzyszów 10,8 km BrakTAK
174 Maślak Tomasz . 10,8 km Nidec All for dreamsTAK
175 Matczak Monika Kraków 10,8 km BrakTAK
176 Matejski Paweł Kraków 10,8 km BrakNIE
177 Mazur Krzysztof Tarnów 10,8 km Ekipa z TarnowaTAK
178 Mazur Urszula Bochnia 10,8 km BrakTAK
179 Mazur Kamil Zakrzów 10,8 km Coca - ColaTAK
180 Mazur Kasia Niepołomice 10,8 km MUAY RUNNING TEAMTAK
181 Mazur Maciej Czarnochowice 10,8 km Woodward PolandNIE
182 Mazurek Mateusz Łapczyca 10,8 km BrakTAK
183 Mazurek Monika Kraków 10,8 km BrakTAK
184 Mączka Kamil Uście Solne 10,8 km BrakTAK
185 Merak Jakub Kraków 10,8 km BrakTAK
186 Mercuri Domenico Krakow 10,8 km BrakTAK
187 Mędalski Paweł Kraków 10,8 km BrakTAK
188 Michalik Maria Krakow 10,8 km KrakowNIE
189 Mielec Andrzej Mała Wieś 10,8 km BrakTAK
190 Miernik Jakub Skawina 10,8 km BrakTAK
191 Mika Artur Kraków 10,8 km BrakTAK
192 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 10,8 km MPEC S.A.NIE
193 Mleka Miroslaw Niepołomice 10,8 km BrakTAK
194 Molina-Ruiz Juan Manuel Krakow 10,8 km ANGELATAK
195 Moszczyńska Emilia Dukla 10,8 km BrakNIE
196 Motłoch Piotr Kraków 10,8 km BrakTAK
197 Mowna Karolina Kraków 10,8 km BrakTAK
198 Mucha Aleksandra Kraków 10,8 km BrakTAK
199 Mułka Tadeusz Kraków 10,8 km BrakTAK
200 Myrlak Maciej Wieliczka 10,8 km BrakTAK
201 Nabagło Janusz Niepolomice 10,8 km BrakTAK
202 Nawrot Katarzyna Niepołomice 10,8 km SRTG NIEPOŁOMICETAK
203 Nazaruk Grzegorz Targowisko 10,8 km BrakTAK
204 Niedzielska Agnieszka Bochnia 10,8 km BrakTAK
205 Niewęgłowska Paulina Kraków 10,8 km BrakTAK
206 Nowak Krzysztof Zabierzów Bocheński 10,8 km BrakTAK
207 Nowak Andrzej Staniątki 10,8 km BrakTAK
208 Nowak Piotr Kraków 10,8 km BrakTAK
209 Nowak Maciej Krakow 10,8 km Serwujemy EmocjeNIE
210 Nowak Maciej Krakow 10,8 km Serwujemy EmocjeNIE
211 Nowobilska Elżbieta Bukowina tatrzańska 10,8 km Coca - ColaTAK
212 Obrał Jolanta Kraków 10,8 km www.prawo-porady.plTAK
213 Olech Aneta Kraków 10,8 km 1970TAK
214 Olender Grzegorz Proszowice 10,8 km BrakTAK
215 Orlef Marcin Kraków 10,8 km BrakTAK
216 Ortman Marcin Kraków 10,8 km BrakTAK
217 Orzechowski Grzegorz Mysłowice 10,8 km Coca - ColaTAK
218 Osika Kamila Kraków 10,8 km BrakNIE
219 Pabiańczyk Małgorzata Kraków 10,8 km BrakTAK
220 Pajak Tomasz Krakow 10,8 km BrakNIE
221 Pająk Dariusz Kraków 10,8 km Coca - ColaTAK
222 Pająk Agata Bębło 10,8 km BrakNIE
223 Pałka Michał Niepołomice 10,8 km Coca - ColaTAK
224 Panuś Kamila Myślenice 10,8 km BrakTAK
225 Partyka Kinga Kraków 10,8 km BrakTAK
226 Pastuszak Maciej Kraków 10,8 km BrakTAK
227 Paszko Krzysztof Rrzezawa 10,8 km BrakTAK
228 Paterek Agata Kraków 10,8 km Wkurw_teamTAK
229 Paterek Grzegorz Krakow 10,8 km BrakTAK
230 Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa 10,8 km KS FlorianTAK
231 Piaściak Adam Kraków 10,8 km BrakTAK
232 Piątek Stanisław Kraków 10,8 km ITMBW KrakówNIE
233 Piekarniak Łukasz Kraków 10,8 km BrakTAK
234 Pietera Kamil Zakliczyn 10,8 km BrakTAK
235 Pietrzak Jakub Kraków 10,8 km Pogoń Bimber ;)TAK
236 Pilch Jolanta Kraków 10,8 km BrakNIE
237 Piotrowski Przemysław Kraków 10,8 km BrakTAK
238 Piórek Aleksandra Wadowice 10,8 km BrakTAK
239 Pitala Marcin Kraków 10,8 km New Balance Performance TeamTAK
240 Plaksiienko Iryna Zielonki 10,8 km BrakNIE
241 Plata Agnieszka Kraków 10,8 km Dzieło Pomocy Św. Ojca PioNIE
242 Podlasek Kamila Kraków 10,8 km BrakTAK
243 Podleś Remigiusz Bełchatów 10,8 km BrakTAK
244 Podsiadło Rafał Niepołomice 10,8 km Zbrojne ramię AntosiaTAK
245 Popek Dominika Kraków 10,8 km BrakTAK
246 Poradzisz Natalia Kraków 10,8 km BrakNIE
247 Ptaszek Adam krakow 10,8 km BrakTAK
248 Pulnik Andżelika Kraków 10,8 km Nowohucki Kombinat SportowyTAK
249 Radoszek Bartosz Kraków 10,8 km BrakNIE
250 Rajczewski Kamil Kraków 10,8 km BrakTAK
251 Rezacz Piotr Nysa 10,8 km Coca - ColaTAK
252 Rogocz Jakub Złoty Potok 10,8 km BrakNIE
253 Rogóż Agnieszka Niepołomice 10,8 km BrakTAK
254 Rogusz Kamila Bochnia 10,8 km BrakTAK
255 Rojkowska Hanna Krakow 10,8 km BrakTAK
256 Rudzki Paweł Kraków 10,8 km BrakTAK
257 Rusek Joanna Kraków 10,8 km ESKADRA KRAKÓWTAK
258 Rybczyńska Hanna Czernichów 10,8 km BrakTAK
259 Rzepa Marcin Kraków 10,8 km BrakTAK
260 Sakowski Rafał Niepołomice 10,8 km .TAK
261 Salabun Bartosz Grabówki 10,8 km BrakTAK
262 Satko Anna Kraków 10,8 km BrakTAK
263 Satko Natalia Kraków 10,8 km BrakTAK
264 Seręga Tomasz Bolęcin 10,8 km Wkurw_TeamNIE
265 Serwan Magda Morawica 10,8 km BrakTAK
266 Serwatka Agata Bochnia 10,8 km BrakTAK
267 Sewiło Elżbieta Konary 10,8 km PrzyjaciółkiTAK
268 Sewiło Karol Konary 10,8 km BrakNIE
269 Sikora Przemysław Proszowice 10,8 km BrakTAK
270 Siudymak Adam Gdansk 10,8 km AngmarTAK
271 Skalska Patrycja Mokrzyska 10,8 km BUDMAXNIE
272 Skalski Paweł Mokrzyska 10,8 km BUDMAXNIE
273 Skiba Dawid Krakow 10,8 km BrakTAK
274 Słowik Daniel Żabno 10,8 km Master's GymNIE
275 Smereka Krzysztof Kraków 10,8 km VaillantTAK
276 Smereka Magdalena Kraków 10,8 km VaillantTAK
277 Smoroń Barbara Wieliczka 10,8 km 1974TAK
278 Soch Paweł Kraków 10,8 km Czaja Training SystemTAK
279 Solarz Szymon Kraków 10,8 km ABB BS Running TeamNIE
280 Stanek Grzegorz Kraków 10,8 km BrakTAK
281 Stankiewicz Paulina Kraków 10,8 km Paulina StankiewiczTAK
282 Stelmach Piotr Niepłołomice 10,8 km Zbrojne ramię AntosiaTAK
283 Stępniewska-Włoch Sandra Wieliczka 10,8 km BrakTAK
284 Stręk-Zachuta Magdalena Kraków 10,8 km BrakTAK
285 Strzebońska Szywała Dagmara Kraków 10,8 km BrakNIE
286 Stuglik Iwona Kraków 10,8 km ABB BS Running TeamNIE
287 Surówka Wioleta Mogilany 10,8 km SKAWINA BIEGA TAK
288 Szafrański Maciej Laskowa 10,8 km KS FlorianTAK
289 Szatan Beata Kaków 10,8 km BrakNIE
290 Szatan Grzegorz Kaków 10,8 km BrakTAK
291 Szczepański Gabriel Kraków 10,8 km BrakTAK
292 Szczudrawa Zbigniew Kraków 10,8 km Świnki TrzyTAK
293 Szczygieł Dominik Kraków 10,8 km BrakTAK
294 Szczyrbuła Władysław Niepołomice 10,8 km BrakTAK
295 Szlachta Dawid Jerzmanowice 10,8 km BrakTAK
296 Szmajda Piotr Łódź 10,8 km 1989TAK
297 Szot Urszula Kraków 10,8 km BrakTAK
298 Szumny-Klima Renata Krakow 10,8 km BrakTAK
299 Szyszko Sylwia Kraków 10,8 km BrakTAK
300 Szyszko Wojciech Kraków 10,8 km BrakTAK
301 Ściubak Aneta Skawina 10,8 km Skawina Biega TAK
302 Tocka Patrycja Kraków 10,8 km BrakTAK
303 Tomaszek Grzegorz Kraków 10,8 km BrakTAK
304 Tracz Joanna Kraków 10,8 km 1979TAK
305 Trebel-Bednarz Beata Kraków 10,8 km PrzyjaciółkiTAK
306 Tryjefaczka Sławomir Niepołomice 10,8 km BrakTAK
307 Trzcińska-Litwora Sylwia Myślenice 10,8 km BrakTAK
308 Turcza Piotr Kraków 10,8 km BrakNIE
309 Turek Paweł Kraków 10,8 km BrakNIE
310 Tworzydło Łukasz Bochnia 10,8 km Coca - ColaTAK
311 Tybon Mateusz Kraków 10,8 km BrakTAK
312 Tylek Agata Brzyczyna 10,8 km Skawina BiegaTAK
313 Tyrała Justyna Ryczów 10,8 km 1992TAK
314 Ulman Joanna Leńcze 10,8 km BrakNIE
315 Ura Krzysztof Kraków 10,8 km BrakTAK
316 Urlik Konrad Kraków 10,8 km BrakTAK
317 Wabik Natalia Kraków 10,8 km KIATAK
318 Wadowska Marzena Krakow 10,8 km #SzybkibiegaTAK
319 Wadowski Paweł Krakow 10,8 km #SzybkibiegaTAK
320 Walczyk Rafał Kraków 10,8 km BrakNIE
321 Wandas Aleksander Laskowa 10,8 km KS FlorianTAK
322 Wardzała Ewa Ładna 10,8 km BrakTAK
323 Wasilewska-Gara Marta Kraków 10,8 km BrakTAK
324 Wiech Anna Wieliczka 10,8 km BrakTAK
325 Wieczorek Karolina Bochnia 10,8 km BrakTAK
326 Wiek-Rezacz Alicja Nysa 10,8 km Coca - ColaTAK
327 Więcek Konrad Kraków 10,8 km BrakTAK
328 Wilk Katarzyna Kraków 10,8 km BeFit24TeamTAK
329 Wioska Boguslawa Bieruń 10,8 km BrakTAK
330 Wiśniowski Michał Kraków 10,8 km BrakTAK
331 Włoch Mariusz Wieliczka 10,8 km Biegam Za Tych Co Nie MogąTAK
332 Włodek-Jarzyna Magdalena Kraków 10,8 km BrakNIE
333 Wojciechowska Ewa Warszawa 10,8 km AegonNIE
334 Wolańska Viola Kraków 10,8 km ZAKWAS Running Team KrakówTAK
335 Wołkowicz Anita Kraków 10,8 km BrakTAK
336 Woźniak Lidia Skołyszyn 10,8 km Pormat Jedlicze BiegaTAK
337 Woźniak Barbara Zagórze 10,8 km KS Limanowa ForrestNIE
338 Wójcik Maciej Wieliczka 10,8 km MAKONIE
339 Wójcik Michał Kraków 10,8 km MDS Kraków TAK
340 Wróbel Tomasz Łowczówek 10,8 km BrakTAK
341 Wróblewska-Gaweł Agnieszka Kraków 10,8 km BrakNIE
342 Wygaś Sylwia Węgrzce Wielkie 10,8 km Serwujemy EmocjeNIE
343 Wykurz Małgorzata Podłęże 10,8 km WKURW_TEAMTAK
344 Wystub Kinga Kraków 10,8 km BrakNIE
345 Zając Anna Skawina 10,8 km BrakTAK
346 Zając Monika Kraków 10,8 km BrakTAK
347 Zasowska Agata Kraków 10,8 km Coca-ColaTAK
348 Zdzymira Michał Oblegorek 10,8 km Klub Biegających LeśnikówTAK
349 Zemła Iwona Malinowice 10,8 km BrakTAK
350 Zieliński Jakub Kraków 10,8 km BrakNIE
351 Zieliński Radosław Miechów 10,8 km BrakTAK
352 Zielony Paulina Kraków 10,8 km BrakTAK
353 Ziętek Marek Gorzów 10,8 km Madafaki z GorzowaTAK
354 Ziobroń Paweł Kraków 10,8 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту