Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI PÓŁMARATON PO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ
WYŚCIG ROWEROWY

Miejsce i termin: Puszcza Niepołomicka, 2018-05-06
Organizator: organizatorem zawodów jest Proactive Sports Krystian Ignatowicz
współorganizatorami zawodów są:
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: 1) zawody odbędą się w niedzielę 6 maja 2018 roku;
2) w ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
a) bieg na dystansie 21,097 km - zwany VI Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
b) bieg na dystansie 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką,
c) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym,
d) Wyścig Rowerowy na dystansie 21,097 km;
3) godziny trwania poszczególnych konkurencji:
a) Wyścig rowerowy:
 Start: 10.00,
 Koniec zawodów: 11.30,
b) VI Półmaraton, Leśna Dziesiątka, oraz Bieg Drużynowy:
 Start: 12.00,
 Koniec zawodów: 15.00;
4) start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
5) biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec;
6) biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy:
a) dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15,
b) dla biegów: VI Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Biegu Drużynowego - w godzinach od 8.00 do 11.15.

4. Trasy biegów i wyścigu rowerowego:
1) trasy prowadzą ścieżkami i drogami szutrowymi, tłuczniowymi i asfaltowymi, wyłącznie wewnątrz Puszczy Niepołomickiej (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
2) trasy oznaczone będą co 1 km tabliczkami z kilometrażem, strzałkami, a w niektórych miejscach dodatkowo taśmami na drzewach;
3) trasy nie posiadają atestu PZLA ani związku kolarskiego;
Wpisowe i wpłata: 7. Organizator ustala następujące opłaty startowe, oraz terminy ich wnoszenia:
1) do 9 kwietnia:
a) 50 zł – VI Półmaraton,
b) 35 zł – Leśna dziesiątka,
c) 90 zł - Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 35 zł – Wyścig Rowerowy,
2) od 10 kwietnia do 29 kwietnia:
a) 65 zł – VI Półmaraton,
b) 50 zł – Leśna dziesiątka,
c) 130 zł – Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 45 zł – Wyścig Rowerowy
3) W dniu zawodów:
a) 100 zł – VI Półmaraton,
b) 80 zł – Leśna dziesiątka,
c) 240 zł- Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 60 zł – Wyścig Rowerowy
4) opłata wniesiona za udział w zawodach nie podlega zwrotowi;
5) osoby, które najpóźniej do 06.05.2018 r. ukończą 65 lat i zarejestrują się w dniu zawodów, w biurze zawodów, mogą startować bez ponoszenia opłat startowych.
Limit zawodników: 199
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Bartosz Niepołomice 21,097 km Zdezorientowani MTBO TeamTAK
2 Augustyn Mariusz Kraków 21,097 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
3 Babisz Konrad Kraków 21,097 km BrakTAK
4 Bajak Tomasz Kraków 21,097 km XC 80NIE
5 Bajorek Piotr Niepołomice 21,097 km BrakNIE
6 Bąbel Kamil Kraków 21,097 km 42 Do SzczęściaTAK
7 Bernert Maria Kraków 21,097 km BrakTAK
8 Bochenek Krzysztof Jaworzno 21,097 km BrakTAK
9 Bukry Wojciech Kraków 21,097 km Ewosoft Triathlon TeamTAK
10 Burzyńska Łucja Kraków 21,097 km KS Leszka Czarnego TAK
11 Burzyński Maciej Kraków 21,097 km KS Leszka CzarnegoTAK
12 Chaciński Michał Niepołomice 21,097 km [126HOOLIGANS]NIE
13 Chmielarz Radosław Kraków 21,097 km BrakNIE
14 Chmurski Piotr Kraków 21,097 km Rst RehabilitacjaTAK
15 Chodacka Sylwia Kraków 21,097 km BrakTAK
16 Chruściel Paweł Kraków 21,097 km BrakTAK
17 Cisek Paweł Kraków 21,097 km BrakTAK
18 Ciuba Wojciech Kraków 21,097 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
19 Ciuk Jacek kraków 21,097 km 80 rowerówNIE
20 Costanzo Gianmarco Kraków 21,097 km BrakTAK
21 Czarnota-Stręk Agnieszka Bochnia 21,097 km BrakTAK
22 Czerwińska Marta Zielonki 21,097 km STUDIO ACTIFF Marta CzerwińskaTAK
23 Duzniak Pawel Krzeszowice 21,097 km BrakNIE
24 Dyrek Michał Jaworzno 21,097 km BrakNIE
25 Fabrycka Kasia Kraków 21,097 km BrakTAK
26 Feć Agnieszka Kraków 21,097 km XC 80 TAK
27 Fortuna Piotr Targowisko 21,097 km KCE!NIE
28 Fraś Wojciech Kraków 21,097 km WF TeamNIE
29 Fyda Marcin Bpchnia 21,097 km BrakTAK
30 Galant Rafał Rzezawa 21,097 km BrakTAK
31 Gądor Łukasz Targowisko 21,097 km BrakTAK
32 Gemza Marcin Kraków 21,097 km BrakTAK
33 Głodek Grzegorz Siemianowice Śląskie 21,097 km BrakNIE
34 Goćwin Marta Kraków 21,097 km BrakTAK
35 Gołofit Stanisław Niepołomice 21,097 km BrakNIE
36 Górka Renata Kraków 21,097 km BrakTAK
37 Górni Krystian Mszana Dolna 21,097 km BrakTAK
38 Grzesiak Sławomir Modlniczka 21,097 km GATTA BIKE-RSTAK
39 Grzesik Tomasz Brzesko 21,097 km BrakTAK
40 Grzywalska Dominika Kraków 21,097 km BrakNIE
41 Grzywalska Dominika Kraków 21,097 km BrakNIE
42 Gwózdź Zbigniew Kraków 21,097 km BrakNIE
43 Hauser Bartosz Niepołomice 21,097 km BrakTAK
44 Hebda Kacper Kraków 21,097 km BrakNIE
45 Idryan Marcin Zakopane 21,097 km BrakTAK
46 Iskrzycki Konrad Rzeszow 21,097 km BrakTAK
47 Jałowiec Wojciech Kraków 21,097 km BrakNIE
48 Jankoski Zbigniew Zakrzów 21,097 km BrakTAK
49 Janowski Gabriel Kłaj 21,097 km NiepokręceTAK
50 Jaskiernik Rafał Kraków 21,097 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
51 Kaczmarczyk Seweryn Stary Wiśnicz 21,097 km BrakTAK
52 Kaleta Dobromir Kozierów 21,097 km K3 serviceTAK
53 Kałuża Piotr Kraków 21,097 km BrakTAK
54 Kiszka Łukasz Jerzmanowice 21,097 km BrakTAK
55 Kiszka Artur Jerzmanowice 21,097 km BrakTAK
56 Klima Paweł Kraków 21,097 km BrakTAK
57 Kolka Krzysztof Jaworzno 21,097 km BrakTAK
58 Kościółek Konrad Kraków 21,097 km BrakNIE
59 Kowalczyk Tadeusz Kraków 21,097 km 1954TAK
60 Kowalski Rafał Kraków 21,097 km BrakTAK
61 Kraszewski Jan Kraków 21,097 km BrakTAK
62 Krawiec Dariusz Bochnia 21,097 km BrakTAK
63 Krzak Marcin Kraków 21,097 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
64 Krzemień Artur Skawina/Niepołomice 21,097 km Meldonium Boys Strava ClubTAK
65 Krzysztofowicz Karol Sobolów 21,097 km BrakTAK
66 Kubas Krzysztof Podłęże 21,097 km Jakoś dojedziemTAK
67 Kubicz Marcin Podłęże 21,097 km BrakTAK
68 Kubuszek Jakub Kraków 21,097 km -|-NIE
69 Kucab Rafał Kraków 21,097 km BrakTAK
70 Kuhny Piotr Kraków 21,097 km MetalheadsTAK
71 Kumor Michal Kraków 21,097 km BrakNIE
72 Kusy Rajmund Przemyśl 21,097 km Decathlon Kraków PlazaTAK
73 Kwiatek Bartłomiej Niepołomice 21,097 km BrakTAK
74 Kwiecień Piotr Kraków 21,097 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
75 Lachowska Anna Kraków 21,097 km BrakTAK
76 Lasek Joanna Kraków 21,097 km BrakNIE
77 Lasek Tomasz Kraków 21,097 km BrakNIE
78 Lichoń Tomasz Dobczyce 21,097 km DKB NIE
79 Lichorobiec Jerzy Kraków 21,097 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
80 Liptak Tomasz Kraków 21,097 km BrakNIE
81 Luboń Michał Kraków 21,097 km BrakTAK
82 Łazarek Monika Kraków 21,097 km BrakNIE
83 Maciąg Wojciech Wola 21,097 km GATTA BIKE- RSNIE
84 Maj Ewa Pietrzejowice 21,097 km Poczta PolskaTAK
85 Maj Robert Zielonki 21,097 km BrakTAK
86 Małysz Michał Gdów 21,097 km BrakTAK
87 Marszałek Rafał Kraków 21,097 km BrakTAK
88 Miazga Szymon Kraków 21,097 km BrakTAK
89 Mil Marcin Niepolomice 21,097 km BrakTAK
90 Miś Katarzyna Staniątki 21,097 km BrakNIE
91 Miś Wojciech Staniątki 21,097 km BrakNIE
92 Mocny Michał Kraków 21,097 km BrakTAK
93 Mokijewski Marcin Niepołomice 21,097 km BrakTAK
94 Motyl-Adamczyk Agata Niepołomice 21,097 km Zdezorientowani MTBO TeamTAK
95 Myszka Piotr Niepołomice 21,097 km BrakTAK
96 Nanek Sebastian Bochnia 21,097 km BrakTAK
97 Nazaruk Mikołaj Targowisko 21,097 km BrakTAK
98 Nowak Piotr Kraków 21,097 km BrakTAK
99 Nowotny Piotr Bochnia 21,097 km BrakTAK
100 Nowroth Justyna Leńcze 21,097 km UKS Sokolik PrzytkowiceNIE
101 Ogłaza Konrad Kraków 21,097 km BrakTAK
102 Orłowski Błażej Kraków 21,097 km BrakNIE
103 Pajak Tomasz Krakow 21,097 km BrakNIE
104 Palkiewicz Tomasz Kraków 21,097 km BrakNIE
105 Panek Wojciech Niepołomice 21,097 km BrakTAK
106 Pączek Mateusz Kraków 21,097 km BrakTAK
107 Pełechaty Dariusz Liszki 21,097 km BrakNIE
108 Piaskowski Maciej Lanckorona 21,097 km BrakTAK
109 Piątek Stanisław Kraków 21,097 km ITMBW KrakówNIE
110 Pieczonka Marek Niepołomice 21,097 km Enduro69.plTAK
111 Pitra Michał Kraków 21,097 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
112 Podsiadło Rafał Niepołomice 21,097 km NiepokręcęTAK
113 Porąbka Piotr Niepołomice 21,097 km BrakTAK
114 Pych Romek Wola Wielka 21,097 km DKK GryfTAK
115 Radwański Łukasz Skawina 21,097 km BrakTAK
116 Radzik Jerzy Kraków 21,097 km BrakTAK
117 Rozpara Dawid Tarnowiec 21,097 km BrakTAK
118 Różycki Krzysztof Kraków 21,097 km BrakTAK
119 Rusnak Paweł Węgrzce Wielkie 21,097 km BrakTAK
120 Rybka Rafał Bochnia 21,097 km BrakTAK
121 Skrężyna Jakub Rudno Dolne 21,097 km BrakTAK
122 Smyczek Adrian Lanckorona 21,097 km BrakNIE
123 Soboń Aleksander Wadowice 21,097 km BrakTAK
124 Sodzawiczny Adam Zabrze 21,097 km Ja Ich Nie ZnamNIE
125 Sosnal Artur Niepołomice 21,097 km NiepokręcęTAK
126 Sosnal Albert Niepołomice 21,097 km NiepokręcęTAK
127 Stabrawa Maciej Kłaj 21,097 km BrakTAK
128 Strojek Łukasz Niepołomice 21,097 km BrakTAK
129 Stryczek Katarzyna Kraków 21,097 km BrakTAK
130 Strzebońska Szywała Dagmara Kraków 21,097 km BrakNIE
131 Szczekocki Pawel krakow 21,097 km BrakNIE
132 Szczepański Gabriel Kraków 21,097 km BrakTAK
133 Szczupacki Sławomir Niepołomice 21,097 km Sławomir SzczupackiTAK
134 Szczygieł Bogusław Kraków 21,097 km BrakTAK
135 Szeląg Patrycja Ochmanów 21,097 km NIEPOkręcęTAK
136 Szeliga Piotr Kłaj 21,097 km BrakTAK
137 Szostak Adrian Kraków 21,097 km Nector Fan SportTAK
138 Szymaniec Marek Kraków 21,097 km W&K TeamTAK
139 Śmietana Tomasz Kraków 21,097 km BrakTAK
140 Śpicha Paweł Kraków 21,097 km KS Leszka CzarnegoTAK
141 Świętek Jakub Kłaj 21,097 km BrakTAK
142 Świętek Wojciech Kraków 21,097 km BrakTAK
143 Tokarczyk Grzegorz Wieliczka 21,097 km BrakTAK
144 Trybowski Grzegorz Kraków 21,097 km BrakTAK
145 Trzupek Jarosław Szczyrzyc 21,097 km BrakTAK
146 Twaróg Marcin Kraków 21,097 km BrakTAK
147 Tylek Krzysztof Brzyczyna 21,097 km BrakTAK
148 Tyniec Marek Kraków 21,097 km UKS ZawojakNIE
149 Tyrpa Mirosław Skawina 21,097 km BrakNIE
150 Ulman Artur Myślenice 21,097 km TKKF Uklejna MyśleniceTAK
151 Walasek Grzegorz Wrocław 21,097 km Sport-Profit Cannondale TeamTAK
152 Walasek Krzysztof Wrocław 21,097 km Sport-Profit Cannondale TeamTAK
153 Walczyk Rafał Niepołomice 21,097 km BrakTAK
154 Warjan Tomasz Jodłówka 21,097 km BrakTAK
155 Wąs Andrzej Zielonki 21,097 km BrakTAK
156 Wątor Tomek Kraków 21,097 km BrakNIE
157 Wilkosz Wojtek Skawina 21,097 km BrakTAK
158 Wojewoda Łukasz Ożarów 21,097 km BrakTAK
159 Wojtkiewicz Jakub Kraków 21,097 km KS Leszka CzarnegoTAK
160 Wojtkiewicz Agnieszka Kraków 21,097 km KS Leszka CzarnegoTAK
161 Wolczanska Joanna Krakow 21,097 km BrakTAK
162 Woliński Dawid Kraków 21,097 km Chodz Na Pole TEAMNIE
163 Wójciak Marek Wrocław 21,097 km Sport-Profit Cannondale TeamTAK
164 Wójcik Daniel Kraków 21,097 km BrakTAK
165 Wróblewska-Gaweł Agnieszka Kraków 21,097 km BrakNIE
166 Wycisk Lidia Rybnik 21,097 km Tomazi Bike TeamNIE
167 Wycisk Zbigniew Rybnik 21,097 km Tomazi Bike TeamTAK
168 Wygoda Paweł Krakow 21,097 km amatorTAK
169 Wyszyńska-Tyniec Marianna Kraków 21,097 km UKS ZawojakNIE
170 Zadak Beata Przebieczany 21,097 km BrakTAK
171 Załucki Adam Kraków 21,097 km BrakTAK
172 Zimoń Michał Wieliczka 21,097 km BrakTAK
173 Zychal Marek Wola Zabierzowska 21,097 km Zakrzowiec Team Challenge TAK
174 Żukowski Karol Kraków 21,097 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту