займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

II WYSZEHRADZKI ULTRAMARATON TWIERDZA PRZEMYŚL
Dystans Forteczny

Miejsce i termin: Przemyśl, 2018-06-16
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
WSPÓŁORGANIZATOR
Urząd Miasta w Przemyślu
Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu
INFORMACJE I KONTAKT
• www.ultramaratontwierdzaprzemysl.pl
• www.facebook.com/UltramaratonTwierdzaPrzemysl
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Zastępca Dyrektora
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami i z mediami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE
• 16 czerwca 2018 r. Przemyśl
• Start i meta – Przemyśl Rynek
• Dystans „Cesarski” ok. 55 km – godzina 7:00
• Dystans „Forteczny” ok. 21km – godzina 9:00
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w piątek , 15 czerwca 2018 r. w godz. 18:00 – 22:00 oraz w sobotę, 16 czerwca 2018 r. w godz. 6:00 – 8:30
• Pozostawienie i odbiór depozytów odbywać się będzie na podstawie numeru startowego.
• Za rzeczy wartościowe pozostawione w depozycie organizator nie odpowiada.
• Po biegu będzie możliwość skorzystania z natrysków.
Wpisowe i wpłata: • do dnia 2 czerwca 2018 r. lub osobiście 16 czerwca 2017r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
• Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej
• Opłata startowa dla uczestników Ultramaratonu Wyszehradzkiego Twierdza Przemyśl:
o 100 zł – przy wpłacie na konto do dnia 30 kwietnia 2018 r.
o 120 zł – przy wpłacie na konto do dnia 30 maja 2018 r.
o 140 zł – przy wpłacie na konto do dnia 2 czerwca 2018 r.
o 160 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.
• Opłata startowa dla uczestników Dystansu Fortecznego
o 60 zł – przy wpłacie na konto do dnia 30 kwietnia 2018 r.
o 70 zł – przy wpłacie na konto do dnia 30 maja 2018 r.
o 80 zł – przy wpłacie na konto do dnia 2 czerwca 2018 r.
o 100 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.
• Opłatę startową należy wpłacać poprzez system online lub na konto Przemyskiego Klubu Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548. W tytule przelewu podać nazwisko i imię oraz dopisek „Twierdza Przemyśl”
• Członkowie PKB mający opłaconą składkę członkowską za 2018 r. zniżka 10 zł od każdej kwoty. Wpłatę należy dokonać na konto Przemyskiego Klubu Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548. W tytule przelewu podać nazwisko i imię, oraz dopisek „Twierdza Przemyśl”.
• Po zmianie kwoty opłaty startowej wszyscy nieopłaceni zostaną usunięci z listy.
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Przemyśl Forteczny 5 bspTAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl Forteczny Brak
3 Artym Magdalena Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
4 Banaś Mateusz Wierzbna Forteczny KPP Jarosław/IPA Przemyśl TAK
5 Banicki Michał Przemyśl Forteczny KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
6 Basarab Grzegorz Przemyśl Forteczny BrakTAK
7 Bilski Marek Warszawa Forteczny BrakTAK
8 Błaszczyk Witold Przemyśl Forteczny 34 Blp
9 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne Forteczny MKS Halicz Ustrzyki Dolne
10 Bobala Krystian Przemyśl Forteczny BrakTAK
11 Buciora Paweł Przemyśl Forteczny Brak
12 Buksa Tomasz Przemyśl Forteczny Brak
13 Burak Adam Przemyśl Forteczny BrakTAK
14 Cich Kamil Przemyśl Forteczny Brak
15 Ćwiąkała Halina Krosno Forteczny Samotni WędrowcyTAK
16 Ćwik Daniel Skrzynice Kolonia Forteczny BrakTAK
17 Danielak Agnieszka Przemyśl Forteczny Brak
18 Demski Witold Przemyśl Forteczny Brak
19 Dębiec Przemysław Rzeszów Forteczny KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO
20 Dopart Tomasz Ustrzyki Dolne Forteczny MKS Halicz Ustrzyki Dolne
21 Dorosz Barbara Przemyśl Forteczny Przemyski Klub 5
22 Dryla Piotr Przeworsk Forteczny 1 batalion czołgów Żurawica
23 Dusza Marcin Przemyśl Forteczny 5 bsp
24 Fedio Marek Ostrów Forteczny 5BSP/Szafa Biegacza Team
25 Galanty Bartłomiej Przemyśl Forteczny Brak
26 Garbarz Monika Tarnowiec Forteczny SZAFA BIEGACZA TEAM
27 Gardziel Jerzy Lublin Forteczny WW TEAMTAK
28 Giefert Tomasz Przemyśl Forteczny BrakTAK
29 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
30 Gigoń Andrzej Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
31 Golańska Agnieszka Przemyśl Forteczny Brak
32 Golik Paweł Medyka Forteczny BrakTAK
33 Goraj-Przybylska Dorota Zarzecze Forteczny BrakTAK
34 Gradowska Katarzyna Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
35 Grochowicz Maciej Przemyśl Forteczny Brak
36 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl Forteczny Brak
37 Hałoń Kamil Zarzecze Forteczny 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
38 Hartleb Dawid Sieniawa Forteczny 1Batalion Strzelców Podhalańskich TAK
39 Hataś Agnieszka PRZEMYŚL Forteczny PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
40 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
41 Janowska Małgorzata Stubno Forteczny 5 bsp
42 Jata Marta Lublin Forteczny WW TeamTAK
43 Kaczmar Ireneusz Przemyśl Forteczny SzafaBiegacza TeamTAK
44 Kaczmarek Norbert Przemyśl Forteczny Brak
45 Kalinowska Ewa Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
46 Kalinowska Lucyna Przemyśl Forteczny BrakTAK
47 Kaznowski Tomasz Kraków Forteczny BrakTAK
48 Kic Ewelina Przemyśl Forteczny Brak
49 Kic Ewelina Przemyśl Forteczny 5bsp
50 Kicińska Dorota Przemyśl Forteczny Brak
51 Kijowski Adrian Żabno Forteczny 1 Batalion Strzelców Podhalańskich
52 Kilian Rafał Przemyśl Forteczny Przemyski Klub BiegaczaTAK
53 Kindlik Dominik Przemyśl Forteczny Brak
54 Kipp Zbigniew Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
55 Kłak Andrzej Bolestraszyce Forteczny Brak
56 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa Forteczny Jacekbiega Running team
57 Knafel Marcin Tarnobrzeg Forteczny Brak
58 Knychała Dominika Przemyśl Forteczny Brak
59 Kociański Łukasz Przemyśl Forteczny 5bsp
60 Konieczny Mariusz Łańcut Forteczny BrakTAK
61 Korzeniowski Władysław Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
62 Kotelnicka Renata Przemyśl Forteczny Brak
63 Kowalczyk Mateusz Przeworsk Forteczny Przeworska Grupa BiegowaTAK
64 Kowalik Wojciech Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
65 Kowieszko Marcin Przemysl Forteczny Brak
66 Krajewski Michał Bychawa/Lublin Forteczny BrakTAK
67 Krasowski Marek Przemyśl Forteczny BrakTAK
68 Król Grażyna Przemyśl Forteczny Brak
69 Kruszyński Marek Przemyśl Forteczny Przemyski Klub BiegaczaTAK
70 Kuczyński Krystian Przemyśl Forteczny Szafa biegacza Team /5 bspTAK
71 Kurzydło Marcin Przemyśl Forteczny 5bsp
72 Kuś Jacek Przemyśl Forteczny 5 bsp
73 Kuźniar Jacek Rozbórz Długi Forteczny 5 Batalion Strzelców PodhalanskichTAK
74 Legenc Łukasz Przemyśl Forteczny wedrujzoczkami.plTAK
75 Leszczyńska Ewa Lublin Forteczny WW TeamTAK
76 Lęcznar Wacław Husów Forteczny Brak
77 Łabudzka Anna Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaTAK
78 Łapińska Anna Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza/ biegusiem.pl
79 Makowiecki Przemysław Przemyśl Forteczny Czuwaj Wiaro !
80 Malik Grzegorz Przemyśl Forteczny ALKOHIMALAIŚCI ;-)TAK
81 Mamej Elżbieta Lublin Forteczny Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe TAK
82 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski Forteczny Brak
83 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 19 Forteczny Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
84 Mendyka Mariusz Przemyśl Forteczny BrakTAK
85 Michalcewicz Katarzyna Dybawka Forteczny Ja Ich Nie Znam
86 Mirosław Albert Lublin Forteczny WW TEAMTAK
87 Mleczko Grzegorz Grabownica Starzeńska Forteczny BrakTAK
88 Morawski Konrad Oleszyce Forteczny BrakTAK
89 Moskwiak Dariusz Jarosław Forteczny San Dojo Radymno
90 Mul Mariusz Sieniawa Forteczny Active Team Brzóza KrólewskaTAK
91 Nycz Mariusz Brzóza Królewska Forteczny Active Team Brzóza Królewska
92 Nykiel Tomasz Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
93 Olko Grzegorz Przemyśl Forteczny Brak
94 Owczarek Mariusz Przemyśl Forteczny ALKOHIMALAIŚCI ;-)
95 Pempuś Bernard Przemyśl Forteczny UKS Tempo 5
96 Pikor Agata Zamość Forteczny 2LBOT/25 blp Zamość
97 Płonka Katarzyna Przemyśl Forteczny Brak
98 Płonka Honorata Fredropol Forteczny 5 bsp
99 Polański Tomasz Przemyśl Forteczny Brak
100 Potoczny Krzysztof Przemysl Forteczny BrakTAK
101 Prędkiewicz Katarzyna Kamionka Forteczny WW TEAM
102 Prokop Leszek Przemyśl Forteczny IPA Region Bieszczadzki SGTAK
103 Przybylska Barbara Przemysl Forteczny Zumba
104 Pudlik Karol Przemyśl Forteczny 2.Orel/JW5699TAK
105 Pylak Krzysztof Lublin Forteczny WW TEAMTAK
106 Radyk Jakub Przemyśl Forteczny BrakTAK
107 Rohan Łukasz Przemyśl Forteczny Jeźdźcy z RohanuTAK
108 Rzepka Piotr Świętochłowice Forteczny Sportowy ŚwirTAK
109 Sałdan Grzegorz Buszkowice Forteczny BrakTAK
110 Sałek-Ćwik Beata Skrzynice Kolonia Forteczny BrakTAK
111 Sawa Piotr Lublin Forteczny WW TEAM
112 Sękowski Grzegorz Żurawica Forteczny BrakTAK
113 Sikora Wojciech Rzeszów Forteczny CPR Rzeszów
114 Skiba Witold Lubaczów Forteczny Biegomania Lubaczów
115 Solski Mirosław Hureczko Forteczny 3 PBOT
116 Sosnowski Wojciech Przemyśl Forteczny Brak
117 Stadnik Wojciech Przemyśl Forteczny Przemyski Klub BiegaczaTAK
118 Stefańska Maria Przemyśl Forteczny Brak
119 Stefański Ireneusz Przemyśl Forteczny Brak
120 Sura Jan Przemyśl Forteczny 34 BLPTAK
121 Surmacz Sławek Przemyśl Forteczny Szafa biegaczaTAK
122 Sycz Barbara Kniazyce Forteczny Brak
123 Szacki Tomasz Przemyśl Forteczny BrakTAK
124 Szczepanik Teresa Przemyśl Forteczny Przemyski Klub BiegaczaTAK
125 Szkółka Robert Chotomów Forteczny Brak
126 Szkulski Krystian Przemyśl Forteczny 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
127 Szmist Szymon Zręcin Forteczny Athletik Zręcin
128 Szot Iwona Lublin Forteczny WW TEAMTAK
129 Szumilak Marek Lubaczów Forteczny Biegomania Lubaczów
130 Szwedka Piotr Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza / Szafa Biegacza Team
131 Szybiak Waldemar Przemyśl Forteczny BrakTAK
132 Szybiak Joanna Krzywcza Forteczny BrakTAK
133 Tracz Łukasz Radymno Forteczny www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh
134 Trojnar Tomek Przemyśl Forteczny BrakTAK
135 Trojnar Justyna Przemyśl Forteczny Brak
136 Ulicki Piotr Przemyśl Forteczny 5 bsp
137 Wasylów Jacek Przemyśl Forteczny PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA PKB PRZEMYŚL
138 Wiglusz Tomasz Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
139 Wilczak Janusz Przemyśl Forteczny Brak
140 Winiarz Witek Ostrów Forteczny Brak
141 Winiarz Beata Cieszanów Forteczny Brak
142 Witko Jerzy Fredropol Forteczny brakTAK
143 Witryk Lesław Tychy Forteczny BrakTAK
144 Wnuk Norbert Przemyśl Forteczny Przemyski Klub Biegacza
145 Wojdylo Adam Przemysl Forteczny 5bsp
146 Wota Łukasz Żurawica Forteczny Brak
147 Wójcik Andżelika Rzeszów Forteczny Brak
148 Wróbel Kacper Grodzisk Mazowiecki Forteczny Brak
149 Wywłoka Paulina Jarosław Forteczny Salco Garmin Team
150 Zając Marta Przemyśl Forteczny Brak
151 Zawadowicz Krzysztof Dubiecko Forteczny 5 bspTAK
152 Zieńkowska Izabela Lublin Forteczny WW TEAM
153 Żur Mateusz Przemyśl Forteczny Brak


займ на карту срочно без отказа займ на карту