займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII PÓŁMARATON UZDROWISKO CIECHOCINEK

Miejsce i termin: Ciechocinek, 2018-08-26
Organizator: 1. Organizatorem i jednocześnie głównym sponsorem biegu są:
a. Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
b. Urząd Miasta Ciechocinek,
c. Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka
2. współorganizatorami są:
a. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawski
b. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku.
3. Dane teleadresowe organizatorów znajdują się na stronie www.polmaratonciechocinek.pl
Opis zawodów: Start VII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek nastąpi o godzinie 11:00. Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera.
Długość trasy dla Półmaratonu to 21,0975 km. Trasa posiada atest PZLA .
Odbędzie się też bieg towarzyszący na około 10 km.
Trasa zostanie oznaczona znakami poziomymi co 1 kilometr.
Zawodnicy obu dystansów (półmaraton i bieg na 10 km) ustawiają się na starcie w jednej wspólnej strefie.
Wszyscy zawodnicy startujący w VII Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. W tym celu biuro będzie czynne w następujących terminach:
25 sierpnia (sobota) w godzinach 16.00 – 20.00
26 sierpnia (niedziela) w godzinach 7.30 – 10.30
Adres Biura Zawodów: Zespół Szkół Uzdrowiskowych - Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra Markiewicza ul. Staszica


Wpisowe i wpłata: 1. Każdy uczestnik VII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek ponosi koszty opłaty startowej.
2. Dla półmaratonu opłata wpisowa wniesiona:
a. do dnia 30.04.2018 r. wynosi 50 zł.
b. do dnia 15.07.2018 r. wynosi 60 zł.
c. po 15.07.2018 r. wynosi 80 zł.
d. w Biurze Zawodów wynosi 100 zł.
4. W przypadku wniesienia opłaty startowej w niewystarczającej wysokości (np. w wyniku przekroczenia terminu wpłaty określonego w niniejszym regulaminie – decyduje data wpływu środków na konto) zawodnik jest zobowiązany do dopłacenia różnicy do wysokości kwoty, jaką winien on był wnieść zgodnie z terminem, w jakim dokonywał swojej ostatniej wpłaty.
5. Opłatę na konto bankowe można wnosić do 22.08.2018 r. (później opłata wyłącznie w Biurze Zawodów).
Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka 87-720 Ciechocinek ul. Zdrojowa 2B
nr konta : 40 1020 5200 0000 4202 0052 4488
w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz dystans
6. Zawodnicy, którzy ukończyli w roku 2017 cykl Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego mają prawo do zniżki 5zł, natomiast osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle w latach 2016 i 2017 mają prawo do zniżki 10 zł (podlegać to będzie weryfikacji organizatora biegu oraz organizatora cyklu Grand Prix). Informację o uczestnictwie w Grand Prix należy umieścić w tytule przelewu.
7. Zapisy zawodników w kategorii „Weteranów Wojska Polskiego” odbywają się na innych zasadach (nabór i rejestracja poprzez 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny) szczegóły zostaną opublikowane na stronie maratonu www.polmaratonciechocinek.pl , oraz u sędziego zawodów (Janusz Wyrąbkiewicz 602 132 395)
Limit zawodników: 699
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamkiewicz Marian Ciechocinek półmaraton BrakTAK
2 Andrzejczyk Robert Warszawa półmaraton BrakNIE
3 Andrzejewska Monika Bydgoszcz półmaraton BrakNIE
4 Andrzejewski Slawomir Karczew półmaraton Biegajacy kelnerTAK
5 Anzel Jerzy Brodnica półmaraton Brodnica BiegaTAK
6 Arseniuk Anna Górsk półmaraton T.S. Opatrunki ToruńNIE
7 Bagrowski Marek Janowo/k/ Dabrowy Chelminskiej półmaraton UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE TAK
8 Baranowski Krzysztof Kutno półmaraton Kutno BiegaTAK
9 Barczak Paweł Krobia półmaraton Aniro Run TeamTAK
10 Bartosz Marek Kikół półmaraton .TAK
11 Basa Jacek Kruszwica półmaraton ROZBIEGANA KRUSZWICATAK
12 Bednarczyk Joanna Czarnowo półmaraton BrakNIE
13 Białka Piotr Gniewkowo półmaraton BrakDOPŁATA
14 Biernat Magdalena Inowrocław półmaraton BBL InowrocławNIE
15 Binczarski Bartosz Włocławek półmaraton BrakTAK
16 Bińczarski Patryk Włocławek półmaraton WKB Maratończyk WłocławekTAK
17 Blukacz Grzegorz Toruń półmaraton ToruńTAK
18 Bogaciuk Magdalena Ciechocinek półmaraton BrakNIE
19 Bogdan Wacław Toruń półmaraton BrakTAK
20 Boniecki Piotr Czarne Błoto półmaraton Geografia Wojskowa JW 1440 ToruńNIE
21 Braun Waldemar Golub-Dobrzyń półmaraton BrakTAK
22 Brodacki Wiesław Tychy półmaraton 40-Latek TychyTAK
23 Brzeziński Dariusz Płońsk półmaraton Biegam bo lubięTAK
24 Brzeziński Marcin Włocławek półmaraton WKB Maratończyk WłocławekNIE
25 Burczyński Marcin Zławieś Mała półmaraton BrakTAK
26 Bzdawka Tomasz Występ półmaraton Nakielski Klub BiegaczaTAK
27 Chojniak Wiesław Poznań półmaraton parkrun PoznańTAK
28 Chupka Konrad Gdynia półmaraton GKS FABIANKINIE
29 Chwiałkowski Bartosz Poznań półmaraton Chwiałkowski TeamTAK
30 Chwiałkowski Henryk Poznań półmaraton Chwiałkowski TeamTAK
31 Cichocka Małgorzata rożno-parcele półmaraton BrakTAK
32 Ciepłucha Artur Tumidaj półmaraton Sieradzbiega.plNIE
33 Ciski Przemysław Toruń półmaraton kujawsko-pomorskie.plNIE
34 Ciski Zbigniew Toruń półmaraton SM KOPERNIKNIE
35 Czajkowski Łukasz Włocławek półmaraton BrakTAK
36 Czerwiński Krzysztof Ośno półmaraton Akademia Biegania GrudziądzTAK
37 Czmiel Paweł Płock półmaraton Paweł Czmiel- BHP/PPOŻ/OŚNIE
38 Czuba Adam Toruń półmaraton Piętno WisłyTAK
39 Czynszak Tomasz Toruń półmaraton BrakTAK
40 Danielak Michał Rożno-Parcele półmaraton Orkiestra Wojskowa w ToruniuNIE
41 Danielak Radosław Nieszawa półmaraton Hotel "Amazonka" TeamTAK
42 Dettlaff Aleksandra Strzelno półmaraton KP PSP PuckNIE
43 Dębski Andrzej Ciechocinek półmaraton BrakTAK
44 Dębski Jan Sucharzewo półmaraton SołtysTAK
45 Dołchun Arkadiusz Toruń półmaraton BrakTAK
46 Domański1941-01-20 Jacek Expedyt Warszaws półmaraton WKB META LubliniecNIE
47 Durczak Juras Białe Błota półmaraton Bydgoskie OkonieTAK
48 Dziełak Andrzej Gronowo półmaraton BrakTAK
49 Ettinger Justyna Nowa Wieś Wielka półmaraton RUN BYDGOSZCZNIE
50 Flak Magdalena Swarzędz półmaraton Parkrun Poznań / Lolek TeamTAK
51 Flak Sebastian Swarzędz półmaraton Parkrun Poznań / Lolek TeamTAK
52 Frąckowiak Dominik Nietążkowo półmaraton Fogo Orzeł LipnoNIE
53 Gabryelski Marcin włocławek półmaraton WKB Maratończyk WłocławekTAK
54 Gadomski Piotr Czerwonak półmaraton BrakTAK
55 Garczyński Piotr Warszawa półmaraton BrakNIE
56 Gawlik Wojciech Bydgoszcz półmaraton IWspSZTAK
57 Glapiak Tomasz Włocławek półmaraton BrakNIE
58 Gmyrek Jacek Rokietnica półmaraton BrakTAK
59 Godziuk Roman TORUŃ półmaraton BrakNIE
60 Gorbaszewicz Lukasz Lochowo półmaraton BrakTAK
61 Goszczyński Kamil Płock półmaraton Active Runners PłockTAK
62 Gotłasz Łukasz Włocławek półmaraton BrakTAK
63 Góralski Krzysztof Toruń półmaraton T.S. Opatrunki ToruńNIE
64 Góralski Krzysztof Toruń półmaraton T.S. Opatrunki ToruńNIE
65 Górny Maciej GRUPA półmaraton PACKMAN TEAMNIE
66 Grabowska Dagmara Juszkowo półmaraton Straszyn BiegaTAK
67 Gralak Marcin Inowrocław półmaraton T.G. "Sokół" GniewkowoTAK
68 Gralik Jędrzej Bydgoszcz półmaraton Bydgoskie OkonieNIE
69 Gruszeczka Jacek Grudziądz półmaraton Polska Grupa BiegowaTAK
70 Hendrzak Sylwester Łubianka półmaraton Zamek BierzgłowskiTAK
71 Holda Adam Lisewo półmaraton Trawden ACTAK
72 Hołtyn Patryk Radziejów półmaraton TKKF Kolejarz Bydgoszcz TAK
73 Jabłońska Oliwia lubień Kujawski półmaraton OSP KrzewieNIE
74 Jabłoński Jarosław Ciechocinek półmaraton Ciechocinek BiegaNIE
75 JACKIEWICZ Marek Kruszwica półmaraton BrakNIE
76 Jakubowski Janusz Toruń półmaraton BrakTAK
77 Jakubowski Paweł TORUŃ półmaraton MarmelTAK
78 Janiak Paweł Łódź półmaraton BrakNIE
79 Janiszewski Jakub Toruń półmaraton BrakTAK
80 Jankowski Sylwester Toruń półmaraton BrakNIE
81 Janowski Andrzej Kruszwica półmaraton BrakDOPŁATA
82 JANOWSKI ANDRZEJ Kruszwica półmaraton BrakNIE
83 Janus Michał Dąbrowa Górnicza półmaraton BrakTAK
84 Jarocka Beata Dąbrowa Chelmińska półmaraton BrakNIE
85 Jarosz Adam Toruń półmaraton BrakTAK
86 Jaszczak Zbyszek Płock półmaraton Płocki Klub Wesołego BiegaczaTAK
87 Jaworski Marcin Solec Kujawski półmaraton BrakNIE
88 Jażdżyk Konrad Rachocin półmaraton TKKF KubuśNIE
89 Jezierska Iza Łódź półmaraton BrakNIE
90 Jezierska Iza Łódź półmaraton 1980NIE
91 Jędrzejewski Marceli Gostynin półmaraton No Age Limit Płock BiegaTAK
92 Kaczorowska Anna Toruń półmaraton Parkrun Toruń TAK
93 Kaliński Krzysztof Włocławek półmaraton BrakTAK
94 Kamiński Stefan Toruń półmaraton Rekreacja ToruńNIE
95 KAPES ANDRZEJ ŻYCHLIN półmaraton OSP RSRG ŻYCHLINTAK
96 Karasiński Waldemar Lubraniec półmaraton BrakTAK
97 Kasperek Radosław Świecie półmaraton BrakNIE
98 Kaszubski Marcin Ostrowite półmaraton KB LECH RYPINNIE
99 Kemicer Igor Płock półmaraton Płock Biega No Age LimitTAK
100 Klimek Magdalena Włocławek półmaraton BrakTAK
101 Kłonicki Augustyn Chmielnik półmaraton Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćNIE
102 Kociński Andrzej Lisewo półmaraton brakTAK
103 Kondrat Aleksandra Toruń półmaraton BrakNIE
104 Kopyłowski Tomasz Raciążek półmaraton BrakNIE
105 Korpalski Daniel Szpetal Górny półmaraton BrakNIE
106 Kosowicz Małgorzata Grudziądz półmaraton Czopki KolczasteTAK
107 Kosowicz Sylwia Grudziądz półmaraton Czopki KolczasteTAK
108 Kowalczyk Mariusz Radom półmaraton Spartanie DzieciomNIE
109 KOWALSKI Jacek Bydgoszcz półmaraton BrakNIE
110 Krzyżanowski Maciej Łódź półmaraton www.polandonbike.plTAK
111 Kubiak Tomasz Inowrocław półmaraton TG SOKÓŁ GNIEWKOWONIE
112 Kuchta Kamil Ciechocinek półmaraton BrakTAK
113 Kwiatkowski Karol Inowrocław półmaraton BrakTAK
114 Kwiatkowski Mariusz Łódź półmaraton DELIA COSMETICS TEAMNIE
115 Ledzion Marcin Łódź półmaraton BrakTAK
116 Lewandowska Małgorzata Gniewkowo półmaraton TG. "SOKÓŁ "GniewkowoTAK
117 Lewandowski Rafał Toruń półmaraton Veni, cucurri, viciTAK
118 Luzak Mirosław Bydgoszcz półmaraton MWiK BydgoszcNIE
119 Łazarski Marian Działowo półmaraton KP PSP WĄBRZEŹNONIE
120 Łoński Jerzy Przymuszewo półmaraton BrakTAK
121 Maciejewski Zbigniew Inowrocław półmaraton TG SOKÓŁ GNIEWKOWOTAK
122 Macioszek Natalia Poznań półmaraton wkurw_teamTAK
123 Majchrzak Joanna Toruń półmaraton BrakNIE
124 Majewska Paulina Toruń półmaraton BrakTAK
125 Majewski Wiesław Ciechocinek półmaraton MARMEL ToruńTAK
126 Majewski Zdzisław Toruń półmaraton PARKRUN TORUŃTAK
127 MAKOWSKI BOGDAN Płock półmaraton Płock Biega No Age LimitNIE
128 Mamczarek Krzysztof Kutno półmaraton ROZBIEGANI-ŻYCHLINNIE
129 Marchewka Marek Toruń półmaraton T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOTAK
130 Marchlewski Kamil Chełmno półmaraton BrakNIE
131 Marcinkowski Paweł Grębocin półmaraton Viva-ToruńNIE
132 Matuszczak Michał Gowarzewo półmaraton BrakTAK
133 Mączewska Marzena Grudziądz półmaraton V RUNNERTAK
134 Mikucki Artur Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
135 Milczarek Ryszard Olsztyn półmaraton Pszczólkowski TeamNIE
136 Milczarek Danuta Olsztyn półmaraton Pszczółkowski Team NIE
137 Milewski Benedykt Grążawy półmaraton Samindruk BrodnicaTAK
138 mokrzycki rafał inowrocław półmaraton T.G. Sokół GniewkowoNIE
139 Murawski Radosław Toruń półmaraton DW#43TAK
140 Murawski Marek Otłoczyn półmaraton KM UMK TORUNTAK
141 Mysera Cezary Sierpc półmaraton BrakTAK
142 Nadrajkowski Adam Inowrocław półmaraton BrakTAK
143 Nagórski Ryszard Ciechocinek półmaraton BrakNIE
144 Nartowski Jan Warszawa półmaraton Mort!TAK
145 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski półmaraton KP PSP Aleksandrów KujawskiNIE
146 Nędzusiak Honorata Aleksandrów Kujawski półmaraton OSP Aleksandrów KujawskiNIE
147 Niedziałkowska Monika Bogucin półmaraton BrakNIE
148 Nowak Grzegorz Paweł Poznań półmaraton parkun PoznańTAK
149 NOWAK Andrzej GDAŃSK półmaraton 49 baza lotniczaNIE
150 Nowakowski Mateusz Ciechocinek półmaraton BrakTAK
151 Nowotka Krzysztof Płock półmaraton run-log.comTAK
152 OLSZEWSKI ADAM NOWY KOBRZYNIEC półmaraton KB Lech RypinNIE
153 Orcholski Witold Toruń półmaraton T.S. Opatrunki ToruńNIE
154 Owczarek Witold Łódź półmaraton EVERRUNTAK
155 Pasternak Marcin Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK TAK
156 Perkowski Rafał Kikół półmaraton GKS FabiankiNIE
157 Perkowski Rafał Kikół półmaraton GKS FabiankiNIE
158 Pfajfer Marek Legbąd półmaraton Spójnia Białe BłotaTAK
159 Piątek Waldemar Kalisz półmaraton BrakNIE
160 Piechocińska Edyta Dziarnowo półmaraton BrakTAK
161 Pilarska Anna Toruń półmaraton Klub Jeździecki Młyńska SrugaTAK
162 Pilarski Marek Toruń półmaraton BrakTAK
163 Piotrowski Damian Lubień Kujawski półmaraton OSP KrzewieTAK
164 Piszczatowski Wojciech Warszawa półmaraton ORANGE PolskaTAK
165 Piwoński Zbigniew Włocławek półmaraton BrakTAK
166 Piwoński Robert Toruń półmaraton Parafialny Klub Biegacza Toruń - KaszczorekTAK
167 Podbielska Alina Toruń półmaraton KM UMK ToruńTAK
168 Podolski Mariusz Łazieniec półmaraton BrakTAK
169 Popek Maciej Włocławek półmaraton 1977TAK
170 Porzych Rafał Niemcz półmaraton Rafson.TVTAK
171 Posadzy Karol Gniewkowo półmaraton TG Sokól GniewkowoNIE
172 Przepiórka Barbara Łazieniec półmaraton Naprzód MłocinyNIE
173 Raszka Damian Piła półmaraton You Can Be Interactive NIE
174 Ratajczak Rajmund Poznań półmaraton BrakTAK
175 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kujawski półmaraton Czopki KolczasteTAK
176 Raus Kamil Włocławek półmaraton Włocławek ŚródmieścieNIE
177 Reszka Jarosław Bydgoszcz półmaraton JRulezzNIE
178 Rewers Piotr Raciążek półmaraton RACIĄŻEK MISTRZEMTAK
179 Rewers Robert Raciążek półmaraton RewersyNIE
180 Rosiński Sebastian Krobia półmaraton BrakTAK
181 Rozpiórski Paweł Kutno półmaraton BrakTAK
182 Ruczewski Paweł Włocławek półmaraton Drumet w ruchuTAK
183 Rudnicki Karol Inowrocław półmaraton TG-SOKÓŁ GNIEWKOWONIE
184 Rumianowski Henryk Maszewo Duże półmaraton AmatorTAK
185 Rybski Artur Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
186 Rzeszotka Sonia Poznań półmaraton Parkrun Poznań / Lolek TeamTAK
187 Sadowski Jarosław Toruń półmaraton T.S. Opatrunki ToruńNIE
188 Sajewski Łukasz Toruń półmaraton BrakNIE
189 Salwa Justyna Rożno-Parcele półmaraton BrakNIE
190 Siuda Sebastian Bydgoszcz półmaraton Soleccy BiegaczeTAK
191 Skalska Małgorzata Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
192 Skalski Piotr Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
193 Sobańska Genowefa Wólka Piaseczna półmaraton BrakNIE
194 Sobczak Krzysztof Kutno półmaraton Kutno BiegaTAK
195 Sobczak-Dytkowicz Katarzyna Ciechocinek półmaraton Hotel ''Amazonka''TeamTAK
196 SPYCHALSKI ZBIGNIEW Barcin półmaraton ślimaki BarcinTAK
197 STAŃCZAK EDMUND PŁOCK półmaraton PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITNIE
198 Stasiak Tomasz Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakTAK
199 Stawarska Elżbieta Toruń półmaraton MarmelTAK
200 Stawiarski Krzysztof Kępa Polska półmaraton sokół bodzanówTAK
201 Steckiewicz Edmund Rypin półmaraton KB Lech RypinTAK
202 Stempel Tomasz Warszawa-Marysin Wawerski półmaraton Marysin Wawerski Biega NIE
203 Stempniak Krzysztof Inowrocław półmaraton BrakTAK
204 Stolarska Danuta Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
205 Stolarski Janusz Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
206 Strzelecka Natalia Toruń półmaraton #BiegnęDlaBrata #BiegnęDlaMamyTAK
207 Strzelecki Konrad Kruszyn półmaraton WKB MARATOŃCZYK WłocławekTAK
208 Szablewski Piotr Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakTAK
209 Szafkowski Arkadiusz Solec Kujawski półmaraton Soleccy BiegaczeNIE
210 Szarmach Andrzej Płock półmaraton Płock Biega No Age LimitTAK
211 Szatkowski Maciej Gdynia półmaraton BrakTAK
212 Szczepaniak Marcin Włocławek półmaraton Drumet w ruchuTAK
213 Szostak Mariusz Rożno - Parcele półmaraton BrakTAK
214 Sztypka Konrad Włocławek półmaraton WKB Maratończyk WłocławekTAK
215 Szuflewska Karolina Ciechocinek półmaraton Ciechocinek BiegaTAK
216 Szweda Mirosława Toruń półmaraton DRUŻYNA SZPIKUTAK
217 Szymański Michał Toruń półmaraton KM TRUCHCIK ŁUBIANKATAK
218 Ślot Michał Ciechocinek półmaraton Polkrys TeamNIE
219 Ślot Michał Ciechocinek półmaraton Polkrys TeamNIE
220 Świerczyński Rafał Rypin półmaraton KB Lech RypinNIE
221 Świerczyński Julian Radziejów półmaraton BrakTAK
222 Tarnowska Ewa Toruń półmaraton Klub Biegacza T2/4NIE
223 Tocha Zbigniew Skórcz półmaraton Aktywni KociewiacyTAK
224 Trzciński Mariusz Włocławek półmaraton GKS FABIANKI NIE
225 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz półmaraton Bydgoskie Okonie TAK
226 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz półmaraton Bydgoskie OkonieNIE
227 Tuczyński Sylwester Leon Bydgoszcz półmaraton Bydgoskie OkonieTAK
228 Tybuszewski Janusz Toruń półmaraton T.S. OPATRUNKI TORUŃNIE
229 Typek Łukasz Toruń półmaraton BrakNIE
230 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią półmaraton KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKNIE
231 Wesołowski Piotr Inowrocław półmaraton Barbell SquadNIE
232 Wieluńska Jolanta Płock półmaraton Płock Biega No Age LimitTAK
233 Więcławski Daniel Papowo Toruńskie półmaraton FST Sport TeamNIE
234 Wiliński Marek Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
235 Witczak Ola Włocławek półmaraton GKS FABIANKINIE
236 WITCZAK OLA Włocławek półmaraton GKS FabiankiNIE
237 Witkowski Jarosław Toruń półmaraton BrakTAK
238 Wnuk Olga Nowe Gulczewo półmaraton Active Runners Płock NIE
239 Wojdyło Mariusz Brodnica półmaraton Brodnica BiegaTAK
240 Wojtysiak Szymon Bydgoszcz półmaraton Bydgoskie OkonieTAK
241 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ półmaraton TKKF Kolejarz BydgoszczNIE
242 Wróblewski Tomasz Rożno Parcele półmaraton polkrys team NIE
243 Wróblewski Roman Rożno Parcele półmaraton Polkrys TeamNIE
244 Wydzyńska Katarzyna Solec Kujawski półmaraton Soleccy BiegaczeNIE
245 Wysocki Krzysztof Sompolno półmaraton BrakTAK
246 Zalewski Wiesław Brodnica półmaraton Studio ImpactNIE
247 Zielińska Iwona Włocławek półmaraton WKB Maratończyk WłocławekTAK
248 Zrąbkowski Bartosz Ciechocinek półmaraton BrakNIE
249 Żbikowski Michał Aleksandrów Kujawski półmaraton KP PSP Aleksandrów KujawskiNIE
250 Żołnowska Monika Polska półmaraton BrakNIE
251 Życziński Michał Bydgoszcz półmaraton BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту