займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

TRIATHLON RADYMNO 2018
Sztafeta Dystans Olimpijski

Miejsce i termin: Radymno, 2018-06-10
Organizator: Stowarzyszenie ,,Galeon” – Paweł Kalisz
Starosta Jarosławski
Urząd Miasta Radymna
Urząd Gminy Radymno
Opis zawodów: start: godzina – 1200
miejsce: Zalew „ZEK” w Radymnie
Dojazd do miejsca startu Droga Krajowa Radymno - Korczowa
Sztafeta dystans olimpijski
Pływanie: 1500 m –akwen sztuczny o głębokości do 7 m
Rower: 40 km- szosa asfaltowa , ruch zamknięty – formuła z draftingiem
Bieg: 10 km- droga terenowa, alejki asfaltowe, trawa- (trasa dookoła jeziora)

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Wszyscy zawodnicy drużyny rejestrując się muszą wpisać identycznie nazwę drużyny, opłatę za drużynę wnosi kapitan. Drużyna zostanie umieszczona na liście startowej po ołaceniu wpisowego.
O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność dokonania wpłaty wpisowego
Opłata startowa do dnia 8.06.2018 r. – 300 zł,Nie będzie prowadzona rejestracja nowych zawodników w biurze zawodów.

Biuro Zawodów mieści się Plaża Miejska obok „Dinozekolandia” na terenie Zalewu w Radymnie
Biuro czynne
niedziela w dniu zawodów od 9.00 - 11.30
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista startowa:LISTA STARTOWA - TYLKO ZAWODNICY Z OPŁACONYM STARTEM
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Nazwa drużyny Status Wpłata
1 Chudzik Maciej Łańcut DWA PLUS JEDEN -TAK
2 Duliban Anna Przeworsk Akademia Triatlonu Jarosław I TAK
3 Dworak Adam Będzin DWA PLUS JEDEN -TAK
4 Gajda Łukasz Przeworsk Skłodowska Team -TAK
5 Gwizdak Katarzyna Łańcut DWA PLUS JEDEN TAK
6 Kornak Łukasz Jasionka SOKÓŁ TRI TEAM -TAK
7 Kozdrowicki Robert Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół -TAK
8 Krzeptoń Patryk Jarosław Harpi Team TAK
9 Łaba Bartosz Rzeszów Harpi Team -TAK
10 Majba Tomasz Przeworsk Skłodowska Team TAK
11 Markowski Bartosz Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół -TAK
12 Mickiewicz Jolanta Jarosław Akademia Triatlonu Jarosław I -TAK
13 Motyka Kamil Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
14 Nowak Jakub Rzeszów Harpi Team -TAK
15 Sokół Adam Rzeszów SOKÓŁ TRI TEAM TAK
16 Tworek Anita jarosław Akademia Triatlonu Jarosław I -TAK
17 Walczak Adrian Jarosław "Szybcy i wściekli" -TAK
18 Walczak Krystian Jarosław "Szybcy i wściekli" TAK
19 Walewski Łukasz Rzeszów SOKÓŁ TRI TEAM -TAK
20 Wójcik Sebastian Przeworsk Skłodowska Team -TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту