Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

TRIATHLON RADYMNO 2018
Iron Kids – Duathlon

Miejsce i termin: Radymno, 2018-06-10
Organizator: Stowarzyszenie ,,Galeon” – Paweł Kalisz
Starosta Jarosławski
Urząd Miasta Radymna
Urząd Gminy Radymno
Opis zawodów: start: godzina – 9.00
BIURO ZAWODÓW CZYNNE BĘDZIE od godz. 800 w dniu zawodów
miejsce: Zalew „ZEK” w Radymnie
Dojazd do miejsca startu Droga Krajowa Radymno - Korczowa
Iron Kids – Duathlon
8-9 lat- 500 m biegu i 1000 m jazda rowerem
10-11 lat – 500 m biegu i 1000 m jazda rowerem
12-13 lat – 1 km biegu i 1500 m jazda rowerem
14-15 lat – 1 km biegu i 1500 m jazda rowerem
Wpisowe i wpłata: Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i opłaceniu wpisowego zawodnik zostanie umieszczony na liście startowej. Listy zostaną zamknięte po osiągnięciu limitu uczestników
O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność dokonania wpłaty wpisowego
Nie będzie prowadzona rejestracja nowych zawodników w biurze zawodów.
Opłata startowa
20 zł do dnia 8.06.2018 r.,

Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa:LISTA STARTOWA - TYLKO ZAWODNICY Z OPŁACONYM STARTEM
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bronowska Eliza Jarosław Iron Kids KSW Sokół JarosławTAK
2 Bronowski Igor Jarosław Iron Kids KSW Sokół JarosławTAK
3 Kamińska Maja Pruchnik Iron Kids KSW Sokół JarosławTAK
4 Kozaryn Patrycja Jarosław Iron Kids BrakTAK
5 Mac Gabriel Jarosław Iron Kids BrakTAK
6 Mazurczak Filip Munina Iron Kids BrakTAK
7 Misiąg Kacper Jarosław Iron Kids Akademia thriatlionu JaroslawTAK
8 Misiąg Kuba Jarosław Iron Kids Akademia triathlion JarosławTAK
9 Ochab Oskar Jarosław Iron Kids BrakTAK
10 Ochab Błażej Jarosław Iron Kids BrakTAK
11 Pac Mikołaj Skołoszów Iron Kids BrakTAK
12 Potoczna Patrycja Przemysl Iron Kids BrakTAK
13 Pyrcz Jakub Przemyśl Iron Kids Zryw BuszkowiczkiTAK
14 Radyk Aleksandra Przemyśl Iron Kids BrakTAK
15 Radyk Anna Przemyśl Iron Kids BrakTAK
16 Sanocka Amelia Radymno Iron Kids SZKOŁA PODSTAWOWA RADYMNOTAK
17 Serwiński Kacper Rzeszów Iron Kids SWIMTRI RzeszówTAK
18 Skrzypski Bartosz Jarosław Iron Kids BrakTAK
19 Tarnawska Emilia Jarosław Iron Kids KSW Sokół JarosławTAK
20 Wikar Wiktor Przemyśl Iron Kids BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту