займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V DYBAWKA BIEGA - KU NIEPODLEGŁEJ

Miejsce i termin: Krasiczyn, 2018-05-27
Organizator: Organizator:
Sołectwo Dybawka, Sołtys Beata Bartkowiak
Współorganizatorzy:
Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu
Gmina Krasiczyn
Partner: Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie
Patronat: Starosta Przemyski, Wójt Gminy Krasiczyn
Dyrektor biegu: Beata Bartkowiak
Koordynator biegu: Krzysztof Kozłowski
Sędzia biegu: Bartosz Zajączkowski
Informacje i kontakt
https://dybawkabiega.wordpress.com (by Bartosz Zajączkowski)
http://facebook.com/dybawkabiega (by Krzysztof Kozłowski)
Beata Bartkowiak, tel: 698 178 989, email: bbartk@interia.pl
Krzysztof Kozłowski, tel: 697 084 710, email: dybawkabiega@gmail.com
Bartosz Zajączkowski, tel: 506 999 076, email: dybawkabiega@gmail.com

Opis zawodów: Lokalizacja
Biuro zawodów, szatnia, depozyt – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie – Krasiczyn 177.
Start i meta – teren w zakolu rzeki San w sąsiedztwie mostu wiszącego w Krasiczynie, ok. 0,5 km od biura zawodów.
Trasa biegu głównego
Dystans: 10 km (1 pętla).
Nawierzchnia: 55% ścieżki leśne, 40% drogi gruntowe i szutrowe, 5% nawierzchnia asfaltowa.
Przebieg i profil trasy według mapki na stronie biegu.
Program godzinowy imprezy
07:00 – 09:00 – weryfikacja zawodników, wydawanie numerów startowych i transponderów pomiarowych (chipów) na bieg główny oraz biegi dziecięce
09:00 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników
09:15 – 09:45 – biegi dziecięce
10:15 – start biegu głównego
12:15 – zamknięcie trasy biegu głównego
12:45 – 13:00 – ceremonia dekoracji zwycięzców w biegach dziecięcych
13:00 – 13:15 – ceremonia dekoracji zwycięzców w biegu głównym
SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN BIEGU

Wpisowe i wpłata: 1. Zapisy do wszystkich biegów będą prowadzone do dnia 24.05.2018 r. do godz. 23:59, przy pomocy formularza elektronicznego dostępnego na stronach
Bieg główny: http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=195
Biegi dzieci: http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=196
2. Zapisy w biurze zawodów w dniu 27.05.2018 r. nie będą prowadzone.
3. Opłata startowa dotyczy wyłącznie udziału w biegu głównym i wynosi 10 zł.
4. Z opłaty startowej zwolnieni są zwycięzcy poprzednich edycji Dybawka Biega.
5. Udział w biegach dziecięcych jest bezpłatny.
6. Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony elektroniczny formularz zgłoszeniowy oraz (w przypadku biegu głównego) uiszczenie opłaty startowej.
Opłatę startową uiszcza się za pośrednictwem usługi dostępnej na stronie internetowej zapisów http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=195
7. Opłata startowa nie podlega zwrotowi. Możliwe jest przeniesienie opłaty startowej na inną osobę. W sprawie przeniesienia opłaty startowej kontakt na adres biuro@chronotex.pl do dnia 17.05.2018 r.
8. Osoby, które do dnia 17.05.2018 r. nie uiszczą opłaty startowej zostaną usunięte z listy startowej. W przypadku wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc, weryfikacja opłat startowych może nastąpić wcześniej.
9. Osoby, które opłacą start do dnia 17.05.2018 r. otrzymają spersonalizowany, imienny numer startowy.

UWAGA !
ZAPISY ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE PO OSIĄGNIĘCIU LIMITU 340 ZAWODNIKÓW OPŁACONYCH, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Tarnawce 10 km 5 bspTAK
2 Amarowicz Kamila Przemyśl 10 km BrakTAK
3 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
4 Artym Magdalena Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
5 Augustyn Patryk Jedlicze 10 km BrakTAK
6 Babińska Inga Przemyśl 10 km BrakTAK
7 Bacza Piotr Żurawica 10 km BrakTAK
8 Banaś Mateusz Jarosław 10 km KPP Jarosław TAK
9 Banaś Krzysztof Narol 10 km Brak
10 Banicka Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
11 Banicki Michał Przemyśl 10 km KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
12 Basarab Grzegorz Przemyśl 10 km Brak
13 Bem Maciej Dachnów 10 km KresowianieTAK
14 Bernat Wojciech Ryki 10 km biegusiem.pl/Piękne i BrodaczeTAK
15 Biała Weronika Kraśnik 10 km BrakTAK
16 Biziewski Kamil Siemianowice Śląskie 10 km BrakTAK
17 Blama Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
18 Błaszczyszyn Robert Przemyśl 10 km Brak
19 Bobala Krystian Przemyśl 10 km BrakTAK
20 Bobko Sebastian Przemyśl 10 km Brak
21 Bocul Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
22 Borek Maciej Krasne 10 km POMUSZTAK
23 Borek Gabriela Krasne 10 km POMUSZTAK
24 Bryś Maciej Dubiecko 10 km Brak
25 Buczko Grzegorz Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
26 Buczkowska Sylwia Przemyśl 10 km Projekt Zdrowie PrzemyślTAK
27 Bugiel Jan Wrocanka 10 km BrakTAK
28 Bugiel Kamil Wrocanka 10 km BrakTAK
29 Buksa Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
30 Bułdak Krzysztof Sanok 10 km BrakTAK
31 Burak Adam Przemyśl 10 km BrakTAK
32 Burdas Klaudia Bratkowice 10 km Zieba Team
33 Burdziak Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
34 Bżdżoła Artur Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
35 Chodzińska Mariola Rzeszów 10 km BrakTAK
36 Chodziński Piotr Rzeszów 10 km BrakTAK
37 Choma Ryszard Prałkowce 10 km 1 BCZ ŻurawicaTAK
38 Chrobak Piotr Kniażyce 10 km Nadleśnictwo Krasiczyn
39 Chudzio Jakub Krasiczyn 10 km OPENFITTAK
40 Cichocki Michał Żurawica 10 km Zryw Buszkowiczki
41 Ciećko Magdalena Przemyśl 10 km Bobo TeamTAK
42 Ciećko Artur Przemyśl 10 km Bobo Team
43 Ciekańska-Olko Olga Przemyśl 10 km Brak
44 Cielecki Rafał Przemyśl 10 km Dalejlama powolny TybetTAK
45 Ciężar Maciej Łańcut 10 km SZAFA BIEGACZA TEAMTAK
46 Cypryś Justyna Rzeszów 10 km BrakTAK
47 Czech Sebastian Przemyśl 10 km Brak
48 Czubiński Jakub Przemyśl 10 km Blok_bTAK
49 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów 10 km Brak
50 Czura Renata Przemyśl 10 km Brak
51 Ćwikła Agnieszka Morawsko 10 km Wichura JarosławTAK
52 Danielak Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
53 Demski Witold Przemyśl 10 km BrakTAK
54 Dombrowski Maciej Przemyśl 10 km PTC Przemyśl - running.chefTAK
55 Domin Danuta Dubiecko 10 km BrakTAK
56 Domin Angelika Przemyśl 10 km BrakTAK
57 Domin Łukasz Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
58 Dorosz Barbara Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
59 Drobot Piotr Sanok 10 km Pozytywnie Zabiegami Sanok TAK
60 Drwięga Maciej Sanok 10 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
61 Dryniak Daniel Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza
62 Duda Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
63 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km Gang KotaTAK
64 Dzierżak Edward Cierpisz 10 km BrakTAK
65 Dziurzyński Krzysztof Przemysl 10 km PTC PrzemyślTAK
66 Fedio Marek Ostrów 10 km 5BSP/Szafa Biegacza Team
67 Ferenc Beata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
68 Fil Bożena Munina 10 km Jarosławski BiegaczTAK
69 Fil Hubert Munina 10 km Jarosławski BiegaczTAK
70 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl 10 km BrakTAK
71 Gajda Malwina Jarosław 10 km Bbl Jarosław
72 Garbarz Monika Tarnowiec 10 km Szafa Biegacza Team TAK
73 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica 10 km BrakTAK
74 Gaweł Marzena Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza
75 Gaweł Konrad Tarnawce 10 km Ja Ich Nie ZnamTAK
76 Gawlewicz Krystyna Sanok 10 km Gawełki TeamTAK
77 Gawlewicz Tomasz Sanok 10 km Gawełki TeamTAK
78 Gaworecki Tomasz Sanok 10 km Run Energy Club/ Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
79 Giefert Tomasz Przemyśl 10 km 5bspTAK
80 Gigoń Andrzej Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza
81 Głuszko Przemek Berezka 10 km SOLINA TEAMTAK
82 Głuszko Justyna Berezka 10 km SOLINA TEAMTAK
83 Gola Agnieszka Kraków 10 km Ja Ich Nie ZnamTAK
84 Golańska Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
85 Golik Paweł Medyka 10 km BrakTAK
86 Grabowski Damian Orły 10 km STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃTAK
87 Gradowska Katarzyna Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/BCG PRZEMYŚLTAK
88 Grela Krzysztof Laszki 10 km BrakTAK
89 Grochowicz Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
90 Grochowicz Ewelina Przemyśl 10 km Brak
91 Grochowicz Kamil Przemyśl 10 km Brak
92 Grodecki Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
93 Grzebyk Sławomir Lubenia 10 km BrakTAK
94 Grzech Franciszek Przemyśl 10 km Brak
95 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 10 km Brak
96 Gwóźdź Urszula Munina 10 km WICHURA JAROSŁAWTAK
97 Gwóźdź Andrzej Munina 10 km Wichura JarosławTAK
98 Hadam Jacek Dachnów 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
99 Halwa Mirek Przemyśl 10 km BrakTAK
100 Hamryszczak Janusz Przemyśl 10 km BrakTAK
101 Hamryszczak Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
102 Harłacz Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
103 Hnatiuk Andrzej Przemyśl 10 km Brak
104 Hnatyk Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
105 Hołub Agata Jarosław 10 km BrakTAK
106 Hulbój Jan Rzeszów 10 km 1971TAK
107 Ignor Edyta Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group RzeszówTAK
108 Jabłczyk-Pempuś Dorota Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
109 Jacek Leszek Rzeszów 10 km NiezrzeszonyTAK
110 Jagieła Tomek Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
111 Jakubów Magdalena Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
112 Jakubów Krzysztof Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
113 Janzer Janusz Przemyśl 10 km PKB Przemyśl/ Ambasador Festiwalu Biegów w KrynicyTAK
114 Jaroch Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
115 Jaworska Marta Rzeszów 10 km BrakTAK
116 Jemiola Wojciech Strzyżów 10 km POMUSZTAK
117 Jemioła Paulina Strzyżów 10 km POMUSZTAK
118 Jodłowski Przemysław Przemyśl 10 km Brak
119 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 10 km Szafa BiegaczaTAK
120 Kaczmarek Norbert Przemyśl 10 km Brak
121 Kaczor Lech Przemyśl 10 km Przemyski Klub Walki Wręcz TAK
122 Kalinowska Ewa Przemyśl 10 km Biegam bo lubię
123 Kalinowska Lucyna Przemyśl 10 km Brak
124 Kalita Michał Prałkowce 10 km BrakTAK
125 Kaltenberg Janusz Jaroslaw 10 km BrakTAK
126 Kamuda Grzegorz Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
127 Kaniecki Paweł Przemyśl 10 km MIEJSCE Blok BTAK
128 Kardasz Marek Polańczyk 10 km Solina Team
129 Karuś Waldemar Zadąbrowie 10 km BrakTAK
130 Kaszowski Wojciech Jarosław 10 km Gorące MorsyTAK
131 Katyńska Marta Przemyśl 10 km BrakTAK
132 Kazieczko Kamil Niziny 10 km Brak
133 Kazienko Aleksandra Przemyśl 10 km PWSW PrzemyślTAK
134 Kępka Andrzej Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
135 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice 10 km Szafa Biegacza Team
136 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km Brak
137 Kielar Daniel Cieszanów 10 km KRESOWIANIETAK
138 Kiełtyka Zdzisława Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
139 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
140 Kiper Maciej Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczJ Perfect Runner Team TAK
141 Kiszka Beata Dachnów 10 km BrakTAK
142 Kloc Agnieszka Rzeszów 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
143 Kłak Andrzej Bolestraszyce 10 km BrakTAK
144 Kłymińska Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
145 Knap Daniel Laszki 10 km N4U
146 Kogut Leszek Grochowce 10 km BrakTAK
147 Kohut Dariusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
148 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
149 Konieczny Mariusz Łańcut 10 km BrakTAK
150 Korab Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
151 Koryczan Mariusz Libiąż 10 km Ja Ich Nie ZnamTAK
152 Korzeniowska Małgorzata Prałkowce 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
153 Korzeniowska Adrianna Prałkowce 10 km BrakTAK
154 Korzeniowski Władysław Prałkowce 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
155 Kosmyk Karolina Przemyśl 10 km Blok BTAK
156 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl 10 km PTC PRZEMYŚL TAK
157 Koterbicka-Paśko Agnieszka Przemyśl 10 km ZSEiO Elektronik PrzemyślTAK
158 Kowalczyk Mateusz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
159 Kowieszko Marcin Przemysl 10 km BrakTAK
160 Kozłowska Anna Dybawka 10 km BrakTAK
161 Kozłowski Krzysztof Dybawka 10 km PKB / DYBAWKA BIEGATAK
162 Krawczykowski Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
163 Król Piotr Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
164 Kruba Marcin Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
165 Kruszyński Marek Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
166 Kruszyński Paweł Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/ZRYW BuszkowiczkiTAK
167 Kubas Robert Pruchnik 10 km BrakTAK
168 Kucharczyk Maciej Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegiwaTAK
169 Kuczyński Krystian Przemyśl 10 km Szafa biegacza Team /5 bsp
170 Kulikowska Marzena Jarosław 10 km BrakTAK
171 Kunert Jerzy Przemyśl 10 km www.zooland.com.pl
172 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 10 km BrakTAK
173 Kuśmider Jakub Przemyśl 10 km Przemyski klub biegacza / Szafa biegacza teamTAK
174 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
175 Kuźniar Jacek Rozbórz Długi 10 km BrakTAK
176 Leśniak-Popiel Marta Sanok 10 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
177 Lipski Zdzisław Dybawka 10 km Zapieklak DybawkaTAK
178 lisak michał przemyśl 10 km BrakTAK
179 Litwin Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
180 Lizak Łukasz 1 Przemyśl 10 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
181 Lizak Łukasz 2 Przemyśl 10 km BrakTAK
182 Lizak Grzegorz Przemysl 10 km OPENFITTAK
183 Łabudzki Marcin Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaTAK
184 Łapińska Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.plTAK
185 Łuczycka Iwona Sanok 10 km BrakTAK
186 Łukasik Zbigniew Biłgoraj 10 km RAPY MASTERSTAK
187 Łukasik Paweł Biłgoraj 10 km RAPY MASTERSTAK
188 Mac Damian Krzywcza 10 km Brak
189 Machlarz Mateusz Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group RzeszówTAK
190 Maciejko Rafał Dachnów 10 km KresowianieTAK
191 Majewska Magdalena Prałkowce 10 km Przemyskie MorsyTAK
192 Makarska Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
193 Makowiecki Radosław Przemyśl 10 km Czuwaj Wiaro!TAK
194 Makowiecki Przemysław Przemyśl 10 km Czuwaj Wiaro !
195 Makuch Joanna Cieszanów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
196 Makuchowska Joanna Przemysl 10 km Brak
197 Malik Grzegorz Przemyśl 10 km Alkohimalaiści ;-)TAK
198 Małek Wojciech Zarszyn 10 km BrakTAK
199 Marczakiewicz Patryk Pikulice 10 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
200 Markowski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
201 Maślak Jacek Sanok 10 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
202 Maślak Marzena Sanok 10 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
203 Matwiej Andrzej Zalesie 10 km BrakTAK
204 Mazur Marek Żurawica 10 km BrakTAK
205 Mazur Magdalena Żurawica 10 km Brak
206 Mazur Jacek Rzeszów 10 km BrakTAK
207 Mazurek Dariusz Stalowa Wola 10 km 1983TAK
208 Mercik Agnieszka Przemyśl 10 km PKB
209 Michalcewicz Karolina Krasiczyn 10 km #JaIchNieZnamTAK
210 Michalcewicz Katarzyna Dybawka 10 km Ja Ich Nie ZnamTAK
211 Mierzwiński Marcin Żurawica 10 km BrakTAK
212 Mikoś Dariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
213 Mleczko Grzegorz Grabownica Starzeńska 10 km 5bspTAK
214 Młynarski Zbigniew Brzóza Królewska 10 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
215 Mokrzycki Janusz Jaeosław 10 km Wichura JarosławTAK
216 Mrozowicz Marzena Jarosław 10 km Sama sobie
217 Mucha Wacław Krasiczyn 10 km Brak
218 Mucha Grzegorz Chłopice 10 km BrakTAK
219 Niemiec Grzegorz Zarszyn 10 km BrakTAK
220 Niemiec-Drwięga Bernadeta Sanok 10 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
221 Nykiel Tomasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
222 Obroślak Grzegorz Lubaczów 10 km Traper-Biegomania Lubaczów TAK
223 Olekszyk Joanna Rzeszów 10 km DecaRUN Rzeszów TAK
224 Oleś Przemysław Przemyśl 10 km Bobo Team
225 Olko Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
226 Oronowicz Tomasz Munina 10 km BrakTAK
227 Oronowicz Marta Munina 10 km JGB TAK
228 Osiński Adam Jarosław 10 km BrakTAK
229 Ostafiński Jerzy Munina 10 km Wichura JarosławTAK
230 Owczarek Mariusz Przemyśl 10 km Alkohimalaiści ;-)TAK
231 Ożga Jerzy Szówsko 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
232 Pajestka Wojciech Sanok 10 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZTAK
233 Pansewicz Dariusz Przemyśl 10 km Brak
234 Pasieka Agnieszka Ustrobna 10 km BrakTAK
235 Pasierbek Magdalena Niebieszczany 10 km MP6TAK
236 Pasierbek Marek Niebieszczany 10 km MP6TAK
237 Paśko Rafał Przemyśl 10 km Teatr S.A.N. - Przemyski Klub BiegaczaTAK
238 Pawlikowski Piotrek Przemyśl 10 km BrakTAK
239 Pawliszak Wojtek Przemyśl 10 km BrakTAK
240 Pączka Przemysław Brzóza Królewska 10 km ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKA
241 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km UKS Tempo 5 TAK
242 Picur Monika Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
243 Pieszko Roman Jarosław 10 km BrakTAK
244 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 10 km KresowianieTAK
245 Piszczek Stanisław Przemyśl 10 km BrakTAK
246 Plis Sławek Przemyśl 10 km BrakTAK
247 Pliś Mateusz Rzeszów 10 km Stajnia Balona TAK
248 Płocica Marek Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
249 Płonka Katarzyna Przemyśl 10 km Brak
250 Podolak Piotr Nehrybka 10 km BrakTAK
251 Podolak Zbigniew Przemyśl 10 km BrakTAK
252 Polański Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
253 Popławski Krzysztof Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
254 Potoczny Krzysztof Przemysl 10 km Brak
255 Preisner Robert Przrmyśl 10 km PKB i Przemyski Klub PodkarpacieTAK
256 Prokop Leszek Przemyśl 10 km IPA Region Bieszczadzki SGTAK
257 Przewrocka Kamila Przemysl 10 km BrakTAK
258 Przywara Piotr Budy Głogowskie 10 km MTU AE PolskaTAK
259 Pudlik Karol Przemyśl 10 km 2.OREL/ JW5699TAK
260 Pudłowska Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
261 Pydo Michał Przemyśl 10 km Blok_bTAK
262 Pyrzak Jacek Rzeszów 10 km BrakTAK
263 Radyk Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
264 Radyk Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
265 Radymski Łukasz Przemyśl 10 km OPENFITTAK
266 Rogowski Grzegorz Brzóza Królewska 10 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
267 Rohan Łukasz Przemyśl 10 km Jeźdźcy z RohanuTAK
268 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń 10 km Samotny Wilk
269 Rózga Tomasz Wapowce 10 km BrakTAK
270 Rózga Tomasz Wapowce 10 km Brak
271 Rusinowska Genowefa Przemyśl 10 km BrakTAK
272 Rusinowski Rafał Medyka 10 km BrakTAK
273 Rycyk Łukasz Sanok 10 km BrakTAK
274 Rysz Tomasz Sanok 10 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
275 Ryś Katarzyna Krasiczyn 10 km Przemyski Klub Biegacza, Szafa Biegacza TeamTAK
276 Rzeźniczek Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
277 Sadowy Janusz Przemyśl 10 km 5bspTAK
278 Sanocki Maciej Ujkowice 10 km SPRINT Ujkowice
279 Sekuła Tomasz Krasiczyn 10 km BrakTAK
280 Semerko Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
281 Sęk Wiesław Pruchnik 10 km Jaroslawski biegacz TAK
282 Sidorko Grzegorz Jarosław 10 km BrakTAK
283 Sienkiewicz Michał Przemyśl 10 km PSK Olimpionik PrzemyślTAK
284 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 10 km BrakTAK
285 Siry Ireneusz Dynów 10 km Aktywny Dynów
286 Skawińska Justyna Sanok 10 km BrakTAK
287 Skawiński Tomasz Sanok 10 km BrakTAK
288 Skiba Witold Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
289 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 10 km Brak
290 Skóra Michał Łopuszka 10 km BrakTAK
291 Skórka Ireneusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !TAK
292 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
293 Skrzypska Iwona jarosław 10 km BrakTAK
294 Smoliniec Tomasz Dachnów 10 km Biegomania LubaczówTAK
295 Sobejko Artur Bolestraszyce 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
296 Socha Marcin Dynów 10 km Aktywny Dynów TAK
297 Sodzawiczny Adam Zabrze 10 km Ja Ich Nie ZnamTAK
298 Solarz Wiesław Przemyśl 10 km BrakTAK
299 Solińska Magdalena Jankowice 10 km BrakTAK
300 Sopel Wiesław Lubaczów 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
301 Sosnowski Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
302 Spirała Janusz Rzeszów 10 km SopelekTAK
303 Sporniak Krzysztof Targowiska 10 km BrakTAK
304 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 10 km 1956TAK
305 Stańko Paweł Stuposiany 10 km Biesy i CzortyTAK
306 Starzecka Joanna Jaroslaw 10 km BrakTAK
307 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska 10 km STAJNIA BALONA
308 Stec Dorota Jarosław 10 km BBL Jarosław TAK
309 Stec Aneta Jarosław 10 km BrakTAK
310 Stefańska Maria Przemyśl 10 km BrakTAK
311 Stefański Ireneusz Przemyśl 10 km BrakTAK
312 Streit Beata Lubaczów 10 km BrakTAK
313 Suchy Paweł Radymno 10 km BrakTAK
314 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km Szafa biegaczaTAK
315 Sycz Barbra Kniazyce 10 km BrakTAK
316 Szablan Wioletta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
317 Szalacha Tomasz Pogwizdów Nowy 10 km Brak
318 Szawan Paweł Przeworsk 10 km Przeworska Grupa Biegowa
319 Szcząchor Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
320 Szcząchor Jacek Przemyśl 10 km BrakTAK
321 Szczepanik Teresa Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
322 Szczotka Agata Jarosław 10 km Jaroslawski biegaczTAK
323 Szczotka Grzegorz Jarosław 10 km Jaroslawski biegaczTAK
324 Szczutko Ewelina Bachórz 10 km Aktywny DynówTAK
325 Szczygieł Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
326 Szerer Michał Rzeszów 10 km 21bdowTAK
327 Szkulski Krystian Przemyśl 10 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
328 Szpiech Damian Ustrobna 10 km BrakTAK
329 Szumilak Marek Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów
330 Szwedka Piotr Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza Team TAK
331 Szybiak Waldemar Przemyśl 10 km BrakTAK
332 Szybiak Joanna Krzywcza 10 km BrakTAK
333 Szybiak Maciej Krzywcza 10 km BrakTAK
334 Szyszło Tomasz Sanok 10 km Run Energy Club SanokTAK
335 Śnieżek Lidia Przemśl 10 km BrakTAK
336 Śnieżek Piotr Przemyśl 10 km MKS POLONIA PRZEMYŚLTAK
337 Świeboda Robert Długie 10 km BrakTAK
338 Świeboda Krystyna Jedlicze 10 km BrakTAK
339 Świętyniowska Iwona Hermanowice 10 km BrakTAK
340 Tomaka Agnieszka Trzebownisko 10 km BrakTAK
341 Tomaka Wojciech Trzebownisko 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
342 Tomaszek Joanna Sanok 10 km BrakTAK
343 Tracz Łukasz Radymno 10 km www.treningfizjoterapia.pl / AquaRehTAK
344 Trojanowski Dariusz Jankowice 10 km BrakTAK
345 Trojnar Justyna Przemyśl 10 km Brak
346 Trojnar Tomek Przemyśl 10 km BrakTAK
347 Trusz Paweł Przemyśl 10 km Młode WilkiTAK
348 Trzonek Andrzej Zapalow 10 km 1964TAK
349 Tucka Olga Dybawka 10 km BrakTAK
350 Turza Mirosław Dachnów 10 km KRESOWIANIETAK
351 Tywoniuk Robert Orzechowce 10 km 1Batalion Czołgów Żurawica TAK
352 Ulicki Konrad Przemyśl 10 km BrakTAK
353 Wach Jacek Małkowice 10 km BrakTAK
354 Walczak Paweł Dybawka 10 km BrakTAK
355 Wardęga Adrian Orły 10 km BrakTAK
356 Wasylów Iza Przemyśl 10 km BrakTAK
357 Wielkiewicz Justyna Jarosław 10 km Bbl Jarosław
358 Wikar Marta Przemyśl 10 km BrakTAK
359 wikła Agnieszka Morawsko 10 km Wichura Jarosław
360 Wilczak Janusz Przemyśl 10 km BrakTAK
361 Wilczyński Wiktor Kraków 10 km BrakTAK
362 Winiarska Katarzyna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
363 Winiarz Witek Ostrów 10 km Brak
364 Winiarz Beata Cieszanów 10 km Kresowianie
365 Witko Jerzy Fredropol 10 km brakTAK
366 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
367 Wodka Maciej Przemyśl 10 km Nadleśnictwo KrasiczynTAK
368 Wojciechowski Paweł Jarosław 10 km Jaoslawska grupa biegowa sokół
369 Wojdyła Marcin Sanok 10 km Run Energy Club TAK
370 Wojdyło Adam Przemysl 10 km 5bspTAK
371 Wota Łukasz Żurawica 10 km BrakTAK
372 Wyszkida Dawid Przemyśl 10 km SRS Czuwaj PrzemyślTAK
373 Wywłoka Paulina Jarosław 10 km Salco Garmin TeamTAK
374 Zagulak Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
375 Zając Marta Przemyśl 10 km BrakTAK
376 Zajączkowki Jerzy Przemyśl 10 km Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamTAK
377 Zajączkowski Bartek Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
378 Zajkowski Wiktor Kalnica 10 km BrakTAK
379 Zakielarz Piotr Nehrybka 10 km BrakTAK
380 Zapołoch Bożena Sanok 10 km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region TAK
381 Zasadzińska Barbara Przemyśl 10 km BrakTAK
382 Zięba Sabina Świlcza 10 km Zięba TeamTAK
383 Żaczek Maciek Dybawka 10 km Bohemians PrahaTAK
384 Żak Dorota Wola Krzywiecka 10 km BrakTAK
385 Żyła Mateusz Krasiczyn 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту