займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V DYBAWKA BIEGA - KU NIEPODLEGŁEJ - BIEGI DZIECI

Miejsce i termin: Krasiczyn, 2018-05-27
Organizator: Organizator:
Sołectwo Dybawka, Sołtys Beata Bartkowiak
Współorganizatorzy:
Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu
Gmina Krasiczyn
Partner: Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie
Patronat: Starosta Przemyski, Wójt Gminy Krasiczyn
Dyrektor biegu: Beata Bartkowiak
Koordynator biegu: Krzysztof Kozłowski
Sędzia biegu: Bartosz Zajączkowski
Informacje i kontakt
https://dybawkabiega.wordpress.com (by Bartosz Zajączkowski)
http://facebook.com/dybawkabiega (by Krzysztof Kozłowski)
Beata Bartkowiak, tel: 698 178 989, email: bbartk@interia.pl
Krzysztof Kozłowski, tel: 697 084 710, email: dybawkabiega@gmail.com
Bartosz Zajączkowski, tel: 506 999 076, email: dybawkabiega@gmail.com
Opis zawodów: Lokalizacja
Biuro zawodów, szatnia, depozyt – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie – Krasiczyn 177.
Start i meta – teren w zakolu rzeki San w sąsiedztwie mostu wiszącego w Krasiczynie, ok. 0,5 km od biura zawodów.
Program godzinowy imprezy
07:00 – 09:00 – weryfikacja zawodników, wydawanie numerów startowych i transponderów pomiarowych (chipów) na bieg główny oraz biegi dziecięce
09:00 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników
09:15 – 09:45 – biegi dziecięce
10:15 – start biegu głównego
12:15 – zamknięcie trasy biegu głównego
12:45 – 13:00 – ceremonia dekoracji zwycięzców w biegach dziecięcych
13:00 – 13:15 – ceremonia dekoracji zwycięzców w biegu głównym
SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN BIEGU
Wpisowe i wpłata: Biegi dzieci bezpłatne
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Aleksandra Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
2 Artym Jakub Przemyśl wg kategorii wiekowych UKS Tempo 5NIE
3 Babis Amelka Jodlowka wg kategorii wiekowych BrakNIE
4 Balicka Nikola Zapałów wg kategorii wiekowych BrakNIE
5 Balicka Jagoda Zapałów wg kategorii wiekowych BrakNIE
6 Banaś Michał Wierzbna wg kategorii wiekowych BanasiowieNIE
7 Banaś Antoni Wierzbna wg kategorii wiekowych BanasiowieNIE
8 Błaszczak Julia Ostrów wg kategorii wiekowych BrakNIE
9 Boudjema Zakaria Przemyśl wg kategorii wiekowych BIEGAM BO LUBIĘ NIE
10 Buczkowska Maja Skołoszów wg kategorii wiekowych BrakNIE
11 Burak Bartłomiej Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
12 Burak Piotr Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
13 Burak Aleksandra Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
14 Burdziak Amelia Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
15 Cap Kaja Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
16 Cap Kacper Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
17 Chodziński Adam Rzeszów wg kategorii wiekowych BrakNIE
18 Choma Kamil Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
19 Chruszcz Julia Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
20 Chwalisz Pola Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
21 Chwalisz Iwo Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
22 Ciećko Zuzanna Przemyśl wg kategorii wiekowych Bobo TeamNIE
23 Dorosz Szymon Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
24 Drwięga Przemysław Sanok wg kategorii wiekowych POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKNIE
25 Drwięga Weronika Sanok wg kategorii wiekowych POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKNIE
26 Duszczak Claudia Przemyśl wg kategorii wiekowych Gang KotaNIE
27 Duszczak Daria Przemyśl wg kategorii wiekowych Gang KotaNIE
28 Fok Amelia Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
29 Galiczyński Gabrys Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
30 Galiczyński Leon Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
31 Gawlewicz Mateusz Sanok wg kategorii wiekowych Gawełki TeamNIE
32 Gawlewicz Mikołaj Sanok wg kategorii wiekowych Gawełki TeamNIE
33 Gawlewicz Łucja Sanok wg kategorii wiekowych Gawełki TeamNIE
34 Gaworecka Michasia Sanok wg kategorii wiekowych Run Energy Club/ Pozytywnie Zabiegani Sanok jr.NIE
35 Gaworecki Filip Sanok wg kategorii wiekowych Run Energy Club/ Pozytywnie Zabiegani Sanok jr.NIE
36 Golik Aleksander Medyka wg kategorii wiekowych BrakNIE
37 Golik Piotr Medyka wg kategorii wiekowych BrakNIE
38 Golik Alicja Medyka wg kategorii wiekowych BrakNIE
39 Grad Hanna Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
40 Grela Anastazja Laszki wg kategorii wiekowych BrakNIE
41 Gremska Joanna Przemyśl wg kategorii wiekowych UKS Tempo 5 PrzemyślNIE
42 Gremski Łukasz Przemyśl wg kategorii wiekowych nie zrzeszonyNIE
43 Grochowicz Emilia Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
44 Grochowicz Miłosz Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
45 Halwa Michał Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
46 Harłacz Aleksandra Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
47 Herda Gabriel Cieszanów wg kategorii wiekowych BrakNIE
48 Hnatyk Filip Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
49 Horodecka Kamila Przemyśl wg kategorii wiekowych Bobo TeamNIE
50 Horodecki Szymon Przemyśl wg kategorii wiekowych Bobo TeamNIE
51 Ignatowski Wiktor Ostrów wg kategorii wiekowych Niedźwiadki NIE
52 Johnson Karol Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
53 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg kategorii wiekowych Czuwaj WiaroNIE
54 Katyński Jan Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
55 Kicińska Anna Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
56 Kiciński Piotr Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
57 Kisiel Oliwia Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
58 Klinger Rafał Orły wg kategorii wiekowych Tempo 5NIE
59 Kłak Jakub Bolestraszyce wg kategorii wiekowych BrakNIE
60 Kłymiński Mateusz Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
61 Kochanowicz Maksymilian Tarnawce wg kategorii wiekowych BrakNIE
62 Kołodziejczak Lena Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
63 Kozłowska Bianka Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
64 Kozłowski Bartosz Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
65 Krawczykowska Zuzanna Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
66 Król Emilia Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
67 KUŹNIAR STEFANIA ROZBÓRZ DŁUGI wg kategorii wiekowych BrakNIE
68 Łapińska Jagoda Przemyśl wg kategorii wiekowych Gucio KrasiczynNIE
69 ŁUCZYCKA Blanka Sanok wg kategorii wiekowych Pozytywnie zabiegani SANOK NIE
70 ŁUCZYCKI Wiktor Sanok wg kategorii wiekowych Pozytywnie zabiegani SANOK NIE
71 Maciejko Aleksandra Dachnów wg kategorii wiekowych KresowianieNIE
72 Maciejko Emilia Dachnów wg kategorii wiekowych KresowianieNIE
73 Majewski Maksymilian Prałkowce wg kategorii wiekowych Przemyskie MorsyNIE
74 Makowiecka Helena Przemyśl wg kategorii wiekowych Rogo TeamNIE
75 Makuchowski Mateusz Przemysl wg kategorii wiekowych BrakNIE
76 Małek Filip Zarszyn wg kategorii wiekowych BrakNIE
77 Maślak Maja Sanok wg kategorii wiekowych Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
78 Maślak Martynka Sanok wg kategorii wiekowych Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
79 Mazur Milena Żurawica wg kategorii wiekowych BrakNIE
80 Mazur Hanna Żurawica wg kategorii wiekowych BrakNIE
81 Miczałowska Justyna Łętownia wg kategorii wiekowych BrakNIE
82 Mierzwiński Mateusz Żurawica wg kategorii wiekowych Marcin Mierzwiński Prywatny Gabinet LekarskiNIE
83 Mierzwiński Mateusz Żurawica wg kategorii wiekowych BrakNIE
84 Młynarski Filip Brzóza Królewska wg kategorii wiekowych BrakNIE
85 Mucha Michał Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
86 Mucha Mateusz Krasiczyn wg kategorii wiekowych BrakNIE
87 Niemiec Szymon Zarszyn wg kategorii wiekowych BrakNIE
88 Ochab Anna Przemysl wg kategorii wiekowych BrakNIE
89 Ochab Amelia Przemysl wg kategorii wiekowych BrakNIE
90 Ochab Amelia Przemysl wg kategorii wiekowych BrakNIE
91 Ochab Anastazja Przemysl wg kategorii wiekowych BrakNIE
92 Oleś Weronika Ptrzemyśl wg kategorii wiekowych Bobo TeamNIE
93 Olko Aleksander Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
94 Olko Zuzanna Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
95 Pajestka Ksawery Sanok wg kategorii wiekowych Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
96 Pelc Patryk Przemyśl wg kategorii wiekowych UKS Tempo5NIE
97 Płonka Aleksandra Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
98 Polańska Martyna Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
99 Polkowska Alicja Dybawka wg kategorii wiekowych Orka PrzemyślNIE
100 Polkowski Jakub Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
101 Potoczna Patrycja Przemysl wg kategorii wiekowych BrakNIE
102 Przykopski Michał Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
103 Pudlik Jacek Przemyśl wg kategorii wiekowych SZKOŁA PODSTAWOWA 15/UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
104 Radio Adrianna Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
105 Radyk Anna Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
106 Radyk Aleksandra Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
107 Rohan Nina Przemyśl wg kategorii wiekowych Jeźdźcy z RohanuNIE
108 Rohan Milena Przemyśl wg kategorii wiekowych Jeźdźcy z RohanuNIE
109 Rupar Hubert Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
110 Samro Victor Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
111 Samro Nicolas Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
112 Saramaga Janusz lubaczów wg kategorii wiekowych AS LubaczówNIE
113 Słodyczko Julia Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
114 Słodyczko Jan Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
115 Sojka Magdalena Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
116 Sowa Karol Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
117 Szablan Natalia Jarosław wg kategorii wiekowych Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
118 Szeredko Oliwia Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
119 Szeredko Victoria Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
120 Szwedka Gloria Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
121 Szwedka Nataniel Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
122 Szwedka Emanuel Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
123 Tomaszek Izabela Sanok wg kategorii wiekowych BrakNIE
124 Trojnar Eryk Przemyśl wg kategorii wiekowych Rogo TeamNIE
125 Trojnar Julian Przemyśl wg kategorii wiekowych Rogo TeamNIE
126 Walczak .Mikołaj Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
127 Walczak Szymon Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
128 Wikar Wiktor Przemyśl wg kategorii wiekowych BrakNIE
129 Winiarz Igor Cieszanów wg kategorii wiekowych BrakNIE
130 Wnuk Jakub Przemyśl wg kategorii wiekowych SP16NIE
131 Wnuk Emilia Przemyśl wg kategorii wiekowych SP16NIE
132 Wodka Kornelia Przemyśl wg kategorii wiekowych Nadleśnictwo KrasiczynNIE
133 Wota Jakub Żurawica wg kategorii wiekowych BrakNIE
134 Wota Natalia Żurawica wg kategorii wiekowych BrakNIE
135 Ziąber Igor Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
136 Żaczek Karolína Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE
137 Żaczek Magdaléna Dybawka wg kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту