займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

DUATHLON ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Miejsce i termin: Aleksandrów Łódzki, 2018-04-22
Organizator: Celironman - czyli łatwo nie będzie
- Mosir im. Włodzimierza Smolarka
- artmedia-agencja.pl
- akademia-endurance.pl
Opis zawodów: Miejsce zawodów:
MOSiR Aleksandrów Łódzki, ul. 11 listopada 98, 95-070
Dystans
Duathlon Aleksandrów Łódzki będzie rozgrywany na dystansie: Bieg 5 km Rower ~~ 20 km Bieg ~~ 2,5 km Limit
czasu wynosi: 2 h
Program zawodów
godz. 9:00 – 10:30 – odbiór pakietów i numerów
godz. 9.30 – 11.00 ustawianie rowerów w strefie zmian, odprawa techniczna
godz. 11:30 – odprawa techniczna przy starcie
godz. 12:00 – Start Zawodów
godz. 14:00 – Ostatni zawodnik na mecie
godz.14:30-15.00 Dekoracja

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN
Wpisowe i wpłata: Po osiągnięciu limitu uczestników wpłaty nie będą przyjmowane. Wpisanie na listę startową następuje po
zaksięgowaniu przelewu. Weryfikacja wpłat odbędzie się dnia 19.04.2018. Jest to termin dokonania wpłat. Osoby bez wpłat będą usuwane z listy startowej.
Wysokość opłaty startowej wynosi:
79 zł w terminie do dnia 1.03.2018r.
99 zl w terminie do dnia 19.04.2018r.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiak Marcin Zgierz wg regulaminu zawodów BrakTAK
2 Aldea Bogdan Lodz wg regulaminu zawodów BrakTAK
3 Andrzejewski Tomasz Pabianice wg regulaminu zawodów Gillette RunTAK
4 Antczak Mirosław Słowik wg regulaminu zawodów Chude PsyTAK
5 Baj Jarosław Marcinkowice wg regulaminu zawodów Cross ant&bee crewNIE
6 Baliński Michał Arjon Rąbień wg regulaminu zawodów FlexideaTAK
7 Baliński Michał Rąbień AB wg regulaminu zawodów FLEXIDEANIE
8 Bałatka Krzysztof Kutno wg regulaminu zawodów AZS WSGK KUTNOTAK
9 Beck Piotr Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów Julka teamNIE
10 Białecki Zbyszek łódź wg regulaminu zawodów ŁÓDŹ RUNNING TEAMNIE
11 Bińkowski Artur Gałków Mały wg regulaminu zawodów Exim-Bike ŁódźTAK
12 Bistuła Artur Pabianice wg regulaminu zawodów BrakTAK
13 Bojarczuk Waldemar Tomaszów Mazowiecki wg regulaminu zawodów Time4RunningTAK
14 Borowski Rafał Warszawa wg regulaminu zawodów My Run To TRITAK
15 Brzezińska Paulina Łódź wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
16 Brzeziński Łukasz Łódź wg regulaminu zawodów K. S. CelIronman S. A.TAK
17 Chmurski Zbigniew Gospodarz wg regulaminu zawodów BrakNIE
18 Cierlak Patrycja Warszawa wg regulaminu zawodów BrakTAK
19 Ciesielski Marcin Skierniewice wg regulaminu zawodów AB TeamTAK
20 Cieśla Dawid Rąbień wg regulaminu zawodów AGB TorfyTAK
21 Ciniewski Tomasz Łódź wg regulaminu zawodów Zimna ZalewajkaTAK
22 Ciupa Marcin Łódź wg regulaminu zawodów SNG WILD DUCKSTAK
23 Colonna-Walewski Krzysztof Rąbień wg regulaminu zawodów SZWADRON WILCZKÓW ALFATAK
24 Cybulski Konrad Kutno wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
25 Czuba Krzysztof Ozorków wg regulaminu zawodów Chude PsyTAK
26 Dalasiński Andrzej Granica wg regulaminu zawodów Kuźnia TriathlonuTAK
27 Dobrzyński Jacek Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów SZWADRON WILCZKÓW ALFATAK
28 Dudek Mirosław Jaworzno wg regulaminu zawodów BrakTAK
29 Duk Janusz Lodz wg regulaminu zawodów LabosportTAK
30 Duk Damian Łódź wg regulaminu zawodów BrakNIE
31 Dylik Marcin Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
32 Feliński Jarosław Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
33 Fijałkowski Mateusz Łódź wg regulaminu zawodów KS CelIronman S.A.TAK
34 Filipiak Robert Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
35 Galanciak Piotr Łódź wg regulaminu zawodów Ceri International ŁódźTAK
36 Grabarski Karol Łódź wg regulaminu zawodów KS CelIronman S.A.TAK
37 Grabowska Justyna Łódź wg regulaminu zawodów KS CelironmanTAK
38 Grabowski Mariusz Rąbień wg regulaminu zawodów Victoria RąbieńTAK
39 Gumiński Piotr Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
40 Harajda - Tarnecka Agnieszka Rosanów wg regulaminu zawodów CelIronMan TAK
41 Harężlak Krzysztof Łódź wg regulaminu zawodów AGB TorfyTAK
42 Izdebski Paweł Oleśnica wg regulaminu zawodów BrakTAK
43 Jagas Radek Grabina wg regulaminu zawodów CelIronMenTAK
44 Jaraszek Maciej Łódź wg regulaminu zawodów Puls Tri Team NIE
45 Jaźwiecki Michał Stryków wg regulaminu zawodów SNG WILD DUCKSTAK
46 Jesionowski Czesław Ozorkow wg regulaminu zawodów BrakNIE
47 Jezierska Ola Łódź wg regulaminu zawodów Łódź Kocha SportNIE
48 Jończyk Konrad Łódź wg regulaminu zawodów Dell Running TeamTAK
49 Jończyk Przemysław aleksandrów łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
50 Kalisiak Tomasz Skierniewice wg regulaminu zawodów BrakTAK
51 Kamińska-Sikorska Kalina Wroclaw wg regulaminu zawodów Europa UbezpieczeniaNIE
52 Kawczyński Piotr Szczawin Mały wg regulaminu zawodów PanNIE
53 Kaźmierczak Marcin Łódź wg regulaminu zawodów KS CelironmanTAK
54 Każmierczak Barbara Zgierz wg regulaminu zawodów SNG Wild DucksTAK
55 Kikowski Grzegorz Wróblew wg regulaminu zawodów BrakTAK
56 Klepacz Karolina Bedon Przyk. wg regulaminu zawodów BrakTAK
57 Klepacz Grzegorz Andrespol wg regulaminu zawodów BrakTAK
58 Klichowski Marek Łódź wg regulaminu zawodów NAPIERACZENIE
59 Kmiecik Anna Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
60 Kocik Arkadiusz Łódź wg regulaminu zawodów BrakNIE
61 Kokotek Maciej Łódź wg regulaminu zawodów KS CelIronman S.A.NIE
62 Kolasa Piotr Łódź wg regulaminu zawodów PanTAK
63 Kopeć Marcin Łódź wg regulaminu zawodów HTF Ludwik Sikorski / HyenateamTAK
64 Kopeć Jarek Łódź wg regulaminu zawodów HTF Ludwik Sikorski / HyenateamTAK
65 Kosior Michał Łódź wg regulaminu zawodów KS Celironman S.A. / HTF Ludwik SikorskiTAK
66 Kostrzewski Artur Dobroń wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
67 Kowalski Szymon Łódź wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
68 Krajewska-Matusiak Natalia Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
69 Krajewski Michał Zgierz wg regulaminu zawodów CelIronManTAK
70 Krawczyk Piotr Pabianice wg regulaminu zawodów Razem Trenujemy SportTAK
71 Krawczyk Kacper Bełchatów wg regulaminu zawodów RajSport ActiveTAK
72 Królikowski Michał Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
73 Krzemiński Kamil Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
74 Kucharski Łukasz Łódź wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
75 Kujawski Marcin Zgierz wg regulaminu zawodów BrakTAK
76 Kumosiński Roman Skierniewice wg regulaminu zawodów Orange PolskaTAK
77 Kuna Robert Milanówek wg regulaminu zawodów Legia IntercarsTAK
78 Kuras Leszek Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
79 Kurowski Mariusz Radomsko wg regulaminu zawodów Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy w RadomskuNIE
80 Kwiatkowski Szymon Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
81 Lewandowski Grzegorz Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
82 Lewocha Bartłomiej Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
83 Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
84 Łaski Radosław Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
85 Malczewski Marcin Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
86 Marciniak Izabela Łódź wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
87 Marciniak Paweł Łódź wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
88 Markowiak Rafał Łódź wg regulaminu zawodów KS Celironman S.A.TAK
89 Matusiak Szczepan Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
90 Matusiak Mateusz Zgierz wg regulaminu zawodów SNG WILD DUCKSTAK
91 Mazgaj Bartłomiej Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
92 Mazurkiewicz Jadwiga Łódź wg regulaminu zawodów Bike time/ CelIronManTAK
93 Michalski Adam Łódź wg regulaminu zawodów TeofilekTAK
94 Mikołajczyk Mateusz Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
95 Mikołajuk Adam Warszawa wg regulaminu zawodów BrakNIE
96 Mikoś Adam Warszawa wg regulaminu zawodów Duklanowski TeamTAK
97 Modrzejewska Katarzyna Szczecin wg regulaminu zawodów Grupa MAXTAK
98 Niewiarowski Jarosław Łódź wg regulaminu zawodów Biegiem po PiwoTAK
99 Nowak Dawid Łukasz Bełchatów wg regulaminu zawodów Ruch KluchTAK
100 Nowak Krzysztof Bełchatów wg regulaminu zawodów Warach-RoweryTAK
101 Nowak Adam Kiełczygłów wg regulaminu zawodów Decathlon CAR ŁódźTAK
102 Ogrodowczyk Daria Łódź wg regulaminu zawodów Aptonia Team/Celironman NIE
103 Olkusz Adam Pabianice wg regulaminu zawodów Rajsport ActiveTAK
104 Opasiak Radoslaw Łódź wg regulaminu zawodów BorgAutomotive Sport TeamTAK
105 Osyda Maciej Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
106 Osyda Sylwia Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
107 Owczarek Damian Łódż wg regulaminu zawodów BrakTAK
108 Pakuła Rafał Stryków wg regulaminu zawodów Cyklomaniacy.plTAK
109 Palmowski Maciej Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
110 Pastwińska Justyna Łódź wg regulaminu zawodów Łódź Running TeamTAK
111 Patura Ania Łódź wg regulaminu zawodów ŁÓDŹ RUNNING TEAMTAK
112 Pawełczyk Kacper Łódź wg regulaminu zawodów KS Celirronman S.A.TAK
113 Pawiński Maciej Łódź wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
114 Pilecka-Wilmańska Sylwia Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
115 Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski wg regulaminu zawodów Neon TeamTAK
116 Półrola Mateusz Radomsko wg regulaminu zawodów Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy RadomskoTAK
117 Prasal Konrad Łódź wg regulaminu zawodów #BLOGERZYBIEGAJĄTAK
118 Promińska-Goss Eliza Nowe Chrusty wg regulaminu zawodów Rajsport Active, Winter Swimming Team PolandNIE
119 Przybysz Marcin Piotrków Trybunalski wg regulaminu zawodów TRI Aktywny PiotrkówTAK
120 Rogut Katarzyna Rąbień AB wg regulaminu zawodów AGB TORFY TAK
121 Rystaw Paweł Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
122 Semmerling Wojciech Warszawa wg regulaminu zawodów Duklanowski TeamTAK
123 Sibiński Marcin Łódź wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
124 Sikorski Piotr Wroclaw wg regulaminu zawodów BrakNIE
125 Sośnierz Tomasz Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
126 Spułtowska Joanna Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
127 Stanisławski Marcin Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
128 Stefańczyk Tomasz Antoniew wg regulaminu zawodów LO KATOLIKTAK
129 Stusiński Michał Łódź wg regulaminu zawodów Retkinia RunTAK
130 Szczawiński Robert Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
131 Szewczyk Mariusz Tomaszów Mazowiecki wg regulaminu zawodów Razem Trenujemy SportTAK
132 Szkurłat Agnieszka Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
133 Szymala Tomasz ŁÓDŹ wg regulaminu zawodów BrakTAK
134 Szymala Paweł Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
135 Szymkowski Przemysław Tychy wg regulaminu zawodów BrakTAK
136 Świniarska Ewa Aleksandrów łódzki wg regulaminu zawodów CelIronManTAK
137 Titz koza Julita Lodz wg regulaminu zawodów Szalale BAŁUT Łódź TAK
138 Walczak Agata Łódź wg regulaminu zawodów KB ArturowekTAK
139 Wilczewski Jarosław Łódź wg regulaminu zawodów TRI Wolf Team TAK
140 Wilicki Tomasz Łódź wg regulaminu zawodów Dell Running TeamTAK
141 Wiliński Paweł Łódź wg regulaminu zawodów BrakNIE
142 Winiecki Mateusz Łódź wg regulaminu zawodów Łódź Running TeamNIE
143 Wójciak Jacek Zdzieszulice Dolne wg regulaminu zawodów BrakTAK
144 Wójcik Łukasz Pabianice wg regulaminu zawodów Olej Runnig TeamTAK
145 Wróblewski Wojciech Zgierz wg regulaminu zawodów SNG WILD DUCKSTAK
146 Wysakowski-Walters Jeremy Lódz wg regulaminu zawodów BrakTAK
147 Wytykowska Joanna ŁÓDŹ wg regulaminu zawodów RysieTAK
148 Zakrzewski Michał Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
149 Zawiasa Dorota Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
150 Zbieżak Paweł Łódź wg regulaminu zawodów Odkryj Sport TAK
151 Zwoliński Jarosław Skierniewice wg regulaminu zawodów ParkRun SkierniewiceTAK
152 Żyła Magdalena Zgierz wg regulaminu zawodów SNG TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту