Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

SZYBKA DYCHA
WIOSNA EDYSZYN

Miejsce i termin: Puszcza Niepołomicka, 2018-05-19
Organizator: Organizatorem Zawodów jest: Proactive Sports Krystian Ignatowicz.
Wsparcie organizacyjne
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Niepołomice;
Gmina Drwinia.
Opis zawodów: Start wyścigu: przy szlabanie obok drogi wiodącej od leśniczówki Hysne do Zabierzowa Bocheńskiego, o godzinie 10.15;
Meta zawodów: przy szlabanie obok miejscowości Mikluszowice;
Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Zabierzowie Bocheńskim;
biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy - w godz. 7.30 - 9.30;
Trasa prowadzi drogą asfaltową, zwaną Żubrostradą lub drogą Mikluszowicką, wyłącznie wewnątrz Puszczy Niepołomickiej;
Wpisowe i wpłata: Za zgłoszenie udziału w zawodach uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wniesienie opłaty startowej. Zgłoszenie udziału w zawodach jest równoznaczne z potwierdzeniem znajomości Regulaminu i jego akceptacją;
Zapisy na wyścig rowerowy są przyjmowane drogą elektroniczną, przez Internet, na formularzu organizatora, zamieszczonym na stronie www.chronotex.pl. Po ukończeniu zapisów on-line zapisy będą przyjmowane tylko w dniu zawodów w biurze zawodów (w miarę dostępnych miejsc);

Organizator ustala następujące opłaty startowe oraz terminy zgłoszeń do uczestnictwa w Wyścigu rowerowym w indywidualnej jeździe na czas: Szybka Dycha Wiosna Edyszyn, zależne od rodzaju pakietu:
a) Pakiet "START": 30 PLN w przypadku płatności do 16 maja 2018 r.,
b) Pakiet "START": 50 PLN w przypadku płatności w dniu zawodów,
c) Pakiet "ŻEL": 45 PLN w przypadku płatności do 16 maja 2018 r.

Każdy zarejestrowany ma 7 dni kalendarzowych od momentu rejestracji na wniesienie opłaty za start. W przypadku braku wpłaty, może być wykreślony z listy zarejestrowanych;

Płatność za pakiet ‘”START” może być dokonana za pośrednictwem strony www.chronotex.pl lub przelewem bezpośrednio na konto Organizatora (konto nr: 59 1870 1045 2078 1010 4117 0001, Proactive Sports Krystian Ignatowicz), podając w tytule przelewu imię i nazwisko startującego zawodnika;

Płatność za pakiet ‘”ŻEL” może być dokonana wyłącznie przelewem bezpośrednio na konto Organizatora (konto nr: 59 1870 1045 2078 1010 4117 0001, Proactive Sports Krystian Ignatowicz), podając w tytule przelewu imię i nazwisko startującego zawodnika, oraz adnotację "żel", w nieprzekraczalnym terminie do 16 maja 2018 r.;

Istnieje możliwość zamiany pakietu "START" na pakiet "ŻEL", za dopłatą 15 zł przelewem bezpośrednio na konto Organizatora (konto nr: 59 1870 1045 2078 1010 4117 0001, Proactive Sports Krystian Ignatowicz), podając w tytule przelewu imię i nazwisko startującego zawodnika oraz adnotację "dopłata do pakietu żel"
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamaszek Jakub Skawina 10 km BrakTAK
2 Adamaszek Łukasz Skawina 10 km BrakTAK
3 Adamczyk Bartosz Niepołomice 10 km Zdezorientowani MTBO TeamNIE
4 Bajorek Piotr . 10 km BrakTAK
5 Bestwina Michał Bielsko-Biała 10 km Rogelli TeamNIE
6 Betlej Hubert Kraków 10 km Eskadra KrakówTAK
7 Biernat Kamila Rząska 10 km BrakNIE
8 Bieron Jacek Krakow 10 km UJ_FAISTAK
9 Borowiec Joanna Kraków 10 km BrakTAK
10 Chyłek Wojciech Kraków 10 km Łuczanowice KrakówTAK
11 Chyżewski Michał Kraków 10 km BrakTAK
12 Cisek Paweł Kraków 10 km BrakTAK
13 Ciuk Jacek Kraków 10 km 80 rowerówNIE
14 Czarnota-Stręk Agnieszka Bochnia 10 km BrakTAK
15 Czechowski Tomasz Ksawerów 10 km GATTA BIKE-RSTAK
16 Drzymała Adam Katowice 10 km Ebicom PM Bike Racing TeamNIE
17 Dudek Anna Skrzyszów 10 km 1975TAK
18 Dykszak Filip Kraków 10 km IronDragon Triathlon TeamTAK
19 Dzięgiel Dariusz Wola Batorska 10 km Niepo-KręceTAK
20 Feć Agnieszka Kraków 10 km XC 80 KrakówNIE
21 Fikus Marek Ruda Śląska 10 km BrakTAK
22 Fortuna Piotr Targowisko 10 km KCE!TAK
23 Fraś Wojciech Kraków 10 km WF TeamTAK
24 Fudali Krzysztof Kraków 10 km www.prawo-porady.plTAK
25 Fyda Marcin bochnia 10 km BrakTAK
26 Gałka Jacek Bochnia 10 km BrakTAK
27 Gołofit Stanisław Niepołomice 10 km BrakNIE
28 Gospodarczyk Jakub Kraków 10 km BrakTAK
29 Górnisiewicz Szymon Łapsze Niżne 10 km BrakTAK
30 Grabarz Marcin Kraków 10 km -NIE
31 Greliak Zbigniew Kraków 10 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
32 Gulba Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
33 Hady Natalia Tarnów 10 km BrakNIE
34 Hankus Wojciech Krakow 10 km BrakNIE
35 Herchel Kamil Kraków 10 km TOMARTAK
36 Hoffmann Wojciech Kraków 10 km Masters Korona KrakówTAK
37 Jereczek Waldemar Bochnia 10 km BrakTAK
38 Kaczmarczyk Zbigniew Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
39 Karwiński Maciej kraków 10 km BrakTAK
40 Kasprzyk Andrzej Ruda Śląska 10 km FIRMA YOYOTAK
41 Kawecki Jacek Skawina 10 km Vélos de véloTAK
42 Kiszka Artur Jerzmanowice 10 km bc-dk.comTAK
43 Klimkowski Szymon Police 10 km Gucwa Velo TrainerTAK
44 Kogut Justyna Kraków 10 km BrakTAK
45 Kogutowicz Łukasz Żegocina 10 km Bike Team Łąkta GórnaTAK
46 Kolasa Mateusz Słomniki 10 km BrakNIE
47 Kołodziej Piotr Szczepanów 10 km BrakTAK
48 Kosiński Jarek Wrocław 10 km SCT WrocławTAK
49 Kościółek Konrad Kraków 10 km BrakTAK
50 Krawczyk Bartłomiej Niepołomice 10 km VeloAktiv KrakówTAK
51 Krawczyk Adrian Żegocina 10 km Bike Team Łąkta GórnaTAK
52 Krawczyk Andrzej ŻEGOCINA 10 km Bike Team Łąkta GórnaTAK
53 Krupa Grzegorz Kraków 10 km BrakTAK
54 Krzak Marcin Kraków 10 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
55 Krzysztoń Wojciech Kraków 10 km BrakNIE
56 Kubacki Krzysztof Kraków 10 km Ja i SowaNIE
57 Kubas Wojciech Bochnia 10 km BrakTAK
58 Kuc Monika Kraków 10 km CTS Czaja Training System TAK
59 Kumor Michał Kraków 10 km BrakNIE
60 Kurnik Sławomir Alwernia 10 km BrakNIE
61 Kursa Łukasz Kokotów 10 km Nocny PatrolTAK
62 Kurzak Agata Niepołomice 10 km BrakNIE
63 Kuterba Piotr Krakow 10 km UJ_FAISTAK
64 Lachowski Jerzy Kraków 10 km BrakNIE
65 Lichorobiec Jerzy Kraków 10 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
66 Łapaj Marcin Kraków 10 km Husaria WyklętaTAK
67 Łoginów Remigiusz Kraków 10 km BrakTAK
68 Łołka Tadeusz Dąbrowa Szlachecka 10 km BrakNIE
69 Malec Karol Kraków 10 km Lekarzsport.plNIE
70 Marek Ewa Przybysławice 10 km Niesamowici SportowcyTAK
71 Markiewicz Damian Kraków 10 km Markiewicz TeamTAK
72 Matlak Wojciech Międzybrodzie Bialskie 10 km BrakNIE
73 Matula Krzysztof Mikołów 10 km Black Horse TeamTAK
74 Michałek Artur Kraków 10 km UJ_FAISTAK
75 Michałek Łukasz Kraków 10 km BrakTAK
76 Miękinia Wojciech Kraków 10 km SPOKOJNIE SPOKOJNIETAK
77 Miękinia Agata kraków 10 km SPOKOJNIE SPOKOJNIETAK
78 Migdał Łukasz Paweł Nieszkowice Małe 10 km Bike Team Łąkta GórnaNIE
79 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 10 km MPEC S.A.TAK
80 Mleko Grzegorz Zabierzów Bocheński 10 km BrakNIE
81 Moryto Rafał Kraków 10 km BrakTAK
82 Motyl-Adamczyk Agata Niepołomice 10 km Zdezorientowani MTBO TeamNIE
83 Musiał Izabela Kraków 10 km TOMARTAK
84 Niedzielski Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
85 Nowakowski Krzysztof Kraków 10 km UJ_FAISTAK
86 Nóżka Tomasz Brzeźnica 10 km BrakNIE
87 Obrał Jolanta Kraków 10 km www.prawo-porady.plTAK
88 Obrał Łukasz Kraków 10 km www.prawo-porady.plTAK
89 Pajdzik Sebastian Wola zabierzowska 10 km JaTAK
90 Pałczyk Bogdan Chorzów 10 km Kiosk Kolarski SPORTOSITOTAK
91 Pamuła Adam Rzeszotary 10 km adimetTAK
92 Panek Wojciech Niepołomice 10 km BrakTAK
93 Pawełczyk Kajetan Kraków 10 km Obidza Cyckling TeamTAK
94 Peterczuk Robert Żywiec 10 km Polart Moser SMP TeamTAK
95 Piaskowski Maciej Lanckorona 10 km BrakTAK
96 Piech Bartek Łąkta Dolna 10 km Bike Team Łąkta GórnaTAK
97 Piechnik Piotr Wieliczka 10 km SPOKOJNIE SPOKOJNIETAK
98 Pietrycki Wojciech Krakow 10 km BrakNIE
99 Pitra Michał Kraków 10 km MPEC S.A. w KrakowieNIE
100 Podsiadło Rafał Niepołomice 10 km Zbrojne Ramię AntosiaTAK
101 Pokojski Patryk Krakow 10 km BrakTAK
102 Pustół Maciej Sosnowiec 10 km AdeccoNIE
103 Put Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
104 Pyznarska Marta Kraków 10 km BrakTAK
105 Pyznarski Piotr Krakow 10 km BrakTAK
106 Radzicki Andrzej Kraków 10 km Eskadra KrakówTAK
107 Romek Paweł Kraków 10 km BrakTAK
108 Rożek Piotr Kraków 10 km BrakNIE
109 Rudziewicz Piotr Kraków 10 km BrakTAK
110 Sadecki Bogdan Katowice 10 km BrakNIE
111 Salwiński Andrzej Kraków 10 km BrakTAK
112 Samolej Marcin Mikluszowice 10 km BrakTAK
113 Sikora Ewa Krakow 10 km BrakTAK
114 Sikora Bartosz Wieliczka 10 km Supreme Style MatesNIE
115 Skowyra Monika Kraków 10 km 72D OSHEE WINDSPORT TEAMTAK
116 Skóra Damian Brzesko 10 km BrakTAK
117 Soboń Aleksander WADOWICE 10 km BrakTAK
118 Sobula Sławomir Ochmanów 10 km BrakTAK
119 Soch Paweł Kraków 10 km CTS Czaja Training SystemTAK
120 Sosnal Artur Niepołomice 10 km BrakTAK
121 Sosnal Albert Niepołomice 10 km NiepokręcęTAK
122 Stawarz Krzysztof kraków 10 km 1981TAK
123 Stelmach Piotr Niepołomice 10 km Zbrojne Ramię Antosia TAK
124 Stępska Małgosia Kraków 10 km BrakTAK
125 Superson Wojtek Kraków 10 km BrakTAK
126 Szczygieł Bogusław Kraków 10 km BrakNIE
127 Śliz Adam Kraków 10 km TOMARTAK
128 Śmiałek Łukasz Targowisko 10 km Zdrowe Ceny Racing TeamNIE
129 Trzupek Jarosław Szczyrzyc 10 km BrakNIE
130 Uhl Andrzej Kraków 10 km DotfizjoTAK
131 Ujma Piotr Kraków 10 km Bałtyk KrakówTAK
132 Walczyk Rafał Kraków 10 km BrakTAK
133 Warchol Grzegorz Koszyce Wielkie 10 km KRZEPA TarnówTAK
134 Weberbauer Krzysztof Kraków 10 km Supreme Style MatesTAK
135 Wiecheć Sławomir Alwernia 10 km BrakNIE
136 Więcław Mariusz Mogilany 10 km BrakNIE
137 Wiśnicki Tomasz Kraków 10 km KoloradośćTAK
138 Wiśniecki Arkadiusz Kraków 10 km BrakTAK
139 Witkowski Piotr Tarnów 10 km BrakNIE
140 Wojas Waldek Kłaj 10 km Zdrowe CenyTAK
141 Wojcik Mateusz Kraków 10 km TOMARTAK
142 Wojnarowski Marek Krakow 10 km 72DNIE
143 Woźniak Tomasz Bejsce 10 km BrakTAK
144 Woźniak Michał Bejsce 10 km BrakTAK
145 Woźny Paweł Niepołomice 10 km LPP TEAMNIE
146 Wójciak Mirosław Katowice 10 km JAFI SPORT BIKE TEAMTAK
147 Wylężek. Dariusz Sosnowiec 10 km BrakNIE
148 Zając Jakub Kraków 10 km BrakNIE
149 Zugaj Łukasz Wyżyce 10 km Bike Team łąkta GórnaTAK
150 Zwonek Piotr Kraków 10 km eXrowerowanie.pl KrakówNIE
151 Życzkowski Karol Kraków 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту