займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
3 DYSZKA PIĘCIU STAWÓW

Miejsce i termin: Janków Przygodzki, 2018-06-10
Organizator:  Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczności Wiejskiej Gminy Przygodzice;
 Szkoła Podstawowa w Jankowie Przygodzkim;
 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim;
 Sołectwo Janków Przygodzki;
 Gmina Przygodzice;
 Nadleśnictwo Antonin.
Dyrektor biegu:
p. Barbara Szymanowska tel. 602-294-050 e-mail: szymanowskabarbara6@gmail.com
p. Marcin Borecki tel. 604-782-075 e-mail: boreckimarcin@o2.pl

Opis zawodów:  START i META– boisko Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim.
PLAN DNIA.
 10.06.2018 r. g. 16.30 bieg główny 10 km;
 10.06.2018 r. g. 18.30 bieg dla dzieci i młodzieży - według osobnego regulaminu;
 Ceremonia rozdania nagród biegu głównego około godziny 18.00
W biegu mogą startować zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat (zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów). Wszyscy zawodnicy Biegu muszą zostać zweryfikowani w dniu zawodów,
w biurze zawodów od godz. 14.00 do godz. 16.00.
Zawody zaliczają się do klasyfikacji Powiat ostrowski biega;
„III Dyszka Pięciu Stawów 10.06.2018r.” ,
„I Dyszka Skalmierzycka 01.07.2018 r.”
"V Dyszka Hajstra 08.09.2018r”
SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN BIEGU
Wpisowe i wpłata: - wpłata do 28.05.2017 r. 40 zł.
- wpłata od 29.05.2017 r. – 10.06.2017 r. 50 zł.
W dniu 06.06.2018 r., wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
Za zgłoszenie uważa się: wypełnienie formularza zgłoszeniowego
i dokonanie opłaty startowej
Zawodnicy, którzy opłacą start w systemie T-pay do 27.05.2018 r. otrzymają numer startowy imienny
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin biegów dzieci: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balcer Radosław Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
2 Bartkowiak Sławomir Ostrów Wlkp. 10 km atamedica.plTAK
3 Bartkowiak Dariusz Ostrów Wlkp. 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
4 Binek Krzysztof Mikstat 10 km BrakTAK
5 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski 10 km Rajsport Active TAK
6 Bogusławski Dominik Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
7 Borecki Marcin Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
8 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
9 Bunk Patrycja Ostrów Wielkopolski 10 km 1991
10 Chmielecki Mateusz Janków Przygodzki 10 km KMŻTAK
11 Dąbrowska Estera Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
12 Dąbrówka Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km KS MARATON OSTROW WLKP.
13 Deresiński Tomasz Topola-Osiedle 10 km Running Team TopolaTAK
14 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km 1961TAK
15 Fleischer Leszek Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
16 Fluder Roman Dębnica 10 km OSP DębnicaTAK
17 Fluder Szymon Dębnica 10 km OSP DębnicaTAK
18 Garcarek Łukasz Żydów 10 km Brak
19 Gąsiorek Monika Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
20 Górka Justyna Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
21 Graf Robert Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
22 Grądzielewska Anna Kalisz 10 km Brak
23 Grądzielewski Paweł Kalisz 10 km Brak
24 Grzegorek Piotr Sliwniki 10 km 1979TAK
25 Grzegorowska Kamila Janków Przygodzki 10 km KS Stal LATAK
26 Grzegorowski Marcin Janków Przygodzki 10 km KS Stal LATAK
27 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
28 Helicki Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km NiezrzeszonyTAK
29 Hermann Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
30 Horosiewicz Bartosz Łęka Mroczeńska 10 km KS Gepard KępnoTAK
31 Hybiak Michał Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon ulicznastrefa.pl
32 Idzior Barbara Ostrów Wlkp 10 km Brak
33 Jakuszkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
34 Jarosik Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
35 Jędrzejak-Czaja Izabela Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
36 Kaniewski Błażej Raszków 10 km KB Czarne WilkiTAK
37 Klak Izabela Pleszew 10 km BrakTAK
38 Koch Aleksander Suchy Las 10 km BrakTAK
39 Kołodziej Adam Sieroszewice 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
40 KOMINEK KATARZYNA Topola Osiedle 10 km BrakTAK
41 Kopras Arkadiusz Jankow Przygodzki 10 km BrakTAK
42 Kowalczyk Robert Kąty Śląskie 10 km (Z)DOLNY MIĘDZYBÓRZTAK
43 Kubik Bartosz Gołuchów 10 km Uliczna strefa
44 Lamek Andrzej Ostrzeszów 10 km Aktywny OstrzeszówTAK
45 Maciejewska Milena Topola Wielka 10 km BrakTAK
46 Maciejewski Adrian Topola Wielka 10 km BrakTAK
47 Markowski Grzegorz Skalmierzyce 10 km BrakTAK
48 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
49 Miazga Maciej Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
50 Michaś Gerard Ostrów Wlkp 10 km BrakTAK
51 Michowska Joanna Wieruszów 10 km ZST Ostrów WielkopolskiTAK
52 Mielczarek Stanisław Kalisz 10 km senior61TAK
53 Mikołajczak Marcin Wtórek 10 km BrakTAK
54 Minta Krzysztof Trzcieliny 10 km KEROZA 2017TAK
55 Mrowicki Piotr Koscielna wies 10 km Supermaraton kalisz
56 Naczke Marcin Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon Uliczna StrefaOstrów Wielkopolski
57 Nowak Adam Ostrów Wielkopolski 10 km 1973TAK
58 Pasternak Emil Topola-Osiedle 10 km BrakTAK
59 Pawlik Katarzyna Przygodzice 10 km 5F TeamTAK
60 Piwoński Wojciech Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
61 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce 10 km SUPERMARATON KALISZTAK
62 Poprawa Grzegorz Ostrów Wlkp. 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
63 Precz Piotr Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
64 Przybył Łukasz Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
65 Przybył Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners
66 Przywarciak Marcin Topola-Osiedle 10 km BrakTAK
67 Rabiega Katarzyna Bralin 10 km Brak
68 Radomska Karolina Kalisz 10 km PKB KMP Kalisz
69 Radomski Artur Kalisz 10 km Brak
70 Ratajczyk Szymon Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
71 Rogala Grzegorz Odolanów 10 km Ks Maraton Ostrów Wlkp.TAK
72 Rojek Miłosz Przygodzice 10 km BrakTAK
73 Ropa Łukasz Krośnice 10 km BrakTAK
74 Sikora Paweł Ostrów Wielkopolski 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
75 Skórzyński Arkadiusz Lewków 10 km BrakTAK
76 Sroka Jan Ostrów Wlkp. 10 km BrakTAK
77 Stachowicz Marcin Przygodzice 10 km 5F TeamTAK
78 Szczap Magdalena Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
79 Szczepanek Monika Janków Zaleśny 10 km Brak
80 Szmaj Michał ostrzeszów 10 km Aktywny OstrzeszówTAK
81 Świerczyk Martyna Janków Przygodzki 10 km OSP Janków PrzygodzkiTAK
82 Tomczak Zbigniew Gniezno 10 km Altom
83 Udała Paweł Opatów 10 km -----TAK
84 Urbaniak Jan Topola Osiedle 10 km BrakTAK
85 Warchulski Tomasz Janków Przygodzki 10 km 12 Baza Bezzałogowych Statków PowietrznychTAK
86 Wasielak Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km Zębców :)TAK
87 Wawrocki Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
88 Wiencek Artur Ostrów Wlkp. 10 km Night Runners Ostrów Wlkp.TAK
89 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km Bo Lubię Chcę i Nikt Mi Nie ZabroniTAK
90 Wnuk Maria Topola Wielka 10 km Brak
91 Zając Kamila Gołuchów 10 km Uliczna strefa
92 Zielonka Marian Ostrow Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
93 Zybała Asia Łąkociny 10 km LKS Ogniwo Łąkociny
94 Żymełka Roman Radłów 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту