займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
3 DYSZKA PIĘCIU STAWÓW

Miejsce i termin: Janków Przygodzki, 2018-06-10
Organizator:  Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczności Wiejskiej Gminy Przygodzice;
 Szkoła Podstawowa w Jankowie Przygodzkim;
 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim;
 Sołectwo Janków Przygodzki;
 Gmina Przygodzice;
 Nadleśnictwo Antonin.
Dyrektor biegu:
p. Barbara Szymanowska tel. 602-294-050 e-mail: szymanowskabarbara6@gmail.com
p. Marcin Borecki tel. 604-782-075 e-mail: boreckimarcin@o2.pl

Opis zawodów:  START i META– boisko Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim.
PLAN DNIA.
 10.06.2018 r. g. 16.30 bieg główny 10 km;
 10.06.2018 r. g. 18.30 bieg dla dzieci i młodzieży - według osobnego regulaminu;
 Ceremonia rozdania nagród biegu głównego około godziny 18.00
W biegu mogą startować zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat (zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów). Wszyscy zawodnicy Biegu muszą zostać zweryfikowani w dniu zawodów,
w biurze zawodów od godz. 14.00 do godz. 16.00.
Zawody zaliczają się do klasyfikacji Powiat ostrowski biega;
„III Dyszka Pięciu Stawów 10.06.2018r.” ,
„I Dyszka Skalmierzycka 01.07.2018 r.”
"V Dyszka Hajstra 08.09.2018r”
SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN BIEGU
Wpisowe i wpłata: - wpłata do 28.05.2017 r. 40 zł.
- wpłata od 29.05.2017 r. – 10.06.2017 r. 50 zł.
W dniu 06.06.2018 r., wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
Za zgłoszenie uważa się: wypełnienie formularza zgłoszeniowego
i dokonanie opłaty startowej
Zawodnicy, którzy opłacą start w systemie T-pay do 27.05.2018 r. otrzymają numer startowy imienny
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin biegów dzieci: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balcer Radosław Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
2 Banaszkiewicz Robert Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
3 Barański Łukasz Topola Mała 10 km BrakTAK
4 Bartkowiak Sławomir Ostrów Wlkp. 10 km atamedica.plTAK
5 Bartkowiak Dariusz Ostrów Wlkp. 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
6 Binek Krzysztof Mikstat 10 km BrakTAK
7 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski 10 km Rajsport Active TAK
8 Bogusławski Dominik Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
9 Borecki Marcin Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
10 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
11 Bunk Patrycja Ostrów Wielkopolski 10 km 1991NIE
12 Bury Roman Karski 10 km BrakTAK
13 Chłopek Rafał Jankow Przygodzki 10 km Born RunnersTAK
14 Chmielarczyk Jarosław Ostrów Wielkopolski 10 km Miraz Race TeamTAK
15 Chmielecki Mateusz Janków Przygodzki 10 km KMŻTAK
16 Czysty Zenon Odolanów 10 km KSmaraton Ostrów WielkopolskiTAK
17 Dąbrowska Estera Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
18 Dąbrówka Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km KS MARATON OSTROW WLKP.NIE
19 Delinger Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
20 Dera Rafał Potaśnia 10 km AmatorskoTAK
21 Deresiński Tomasz Topola-Osiedle 10 km Running Team TopolaTAK
22 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km 1961TAK
23 Figiel Arkadiusz Kalisz 10 km PHU MafpolTAK
24 Fleischer Leszek Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
25 Fluder Roman Dębnica 10 km OSP DębnicaTAK
26 Fluder Szymon Dębnica 10 km OSP DębnicaTAK
27 Garcarek Łukasz Żydów 10 km BrakNIE
28 Gąsiorek Monika Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
29 Górka Justyna Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
30 Graf Robert Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
31 Grądzielewska Anna Kalisz 10 km BrakTAK
32 Grądzielewski Paweł Kalisz 10 km BrakTAK
33 Grzegorek Piotr Sliwniki 10 km 1979TAK
34 Grzegorowska Kamila Janków Przygodzki 10 km KS Stal LATAK
35 Grzegorowski Marcin Janków Przygodzki 10 km KS Stal LATAK
36 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski 10 km NiezrzeszonyNIE
37 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
38 Helicki Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km NiezrzeszonyTAK
39 Hermann Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
40 Horosiewicz Bartosz Łęka Mroczeńska 10 km KS Gepard KępnoTAK
41 Hybiak Michał Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon ulicznastrefa.plTAK
42 Idzior Barbara Ostrów Wlkp 10 km BrakTAK
43 Jadczak Monika Krotoszyn 10 km BrakTAK
44 Jadczak Piotr Krotoszyn 10 km BrakTAK
45 Jakuszkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
46 Jarosik Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
47 Jędrzejak-Czaja Izabela Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
48 Kabat Szymon Krotoszyn 10 km TeamRomansTAK
49 Kalmarczyk Piotr Ostrów Wielkopolski 10 km Klub Sportowy Fabryka BieganiaTAK
50 Kaniewski Błażej Raszków 10 km KB Czarne WilkiTAK
51 Klak Izabela Pleszew 10 km BrakTAK
52 Koch Aleksander Suchy Las 10 km BrakTAK
53 Koczura Alina Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
54 Kołodziej Adam Sieroszewice 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
55 Kominek Katarzyna Topola Osiedle 10 km BrakTAK
56 Kopras Arkadiusz Jankow Przygodzki 10 km BrakTAK
57 Kosztyła Tomasz Ostrów Wlkp. 10 km BrakTAK
58 Kowalczyk Robert Kąty Śląskie 10 km (Z)DOLNY MIĘDZYBÓRZTAK
59 Krawczyk Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km Urząd Gminy Ostrów WielkopolskiTAK
60 Król Łukasz Przygodzice 10 km Klub Sportowy Fabryka Biegania TAK
61 Kubik Bartosz Gołuchów 10 km Uliczna strefaTAK
62 Kusicielek Natalia Ostrow Wlkp. 10 km BrakTAK
63 Kuziemski Tomasz Ostrow Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrow wlkpTAK
64 Lamek Andrzej Ostrzeszów 10 km Aktywny OstrzeszówTAK
65 Liszewski Damian Wroclaw 10 km Cswiichem Wrocław TAK
66 Maciejewska Milena Topola Wielka 10 km BrakTAK
67 Maciejewski Adrian Topola Wielka 10 km BrakTAK
68 Markowski Grzegorz Skalmierzyce 10 km BrakTAK
69 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
70 Miazga Maciej Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
71 Michaś Gerard Ostrów Wlkp 10 km BrakTAK
72 Michowska Joanna Wieruszów 10 km ZST Ostrów WielkopolskiTAK
73 Mielczarek Stanisław Kalisz 10 km senior61TAK
74 Mikołajczak Marcin Wtórek 10 km BrakTAK
75 Minta Krzysztof Trzcieliny 10 km KEROZA 2017TAK
76 Mrowicki Piotr Koscielna wies 10 km Supermaraton kaliszTAK
77 Naczke Marcin Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon Uliczna StrefaOstrów WielkopolskiTAK
78 Nowak Adam Ostrów Wielkopolski 10 km 1973TAK
79 Pasternak Emil Topola-Osiedle 10 km BrakTAK
80 Patalong Sylwia Ostrow Wlkp. 10 km BrakNIE
81 Pawlik Katarzyna Przygodzice 10 km 5F TeamTAK
82 Piwoński Wojciech Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
83 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce 10 km SUPERMARATON KALISZTAK
84 Płóciennik Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km ---TAK
85 Poprawa Grzegorz Ostrów Wlkp. 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
86 Precz Piotr Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
87 Przerwa Michał Odolanów 10 km AMS Trofea sportoweTAK
88 Przybył Aron Kuźnia 10 km PKB KaliszNIE
89 Przybył Łukasz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
90 Przybył Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners NIE
91 Przywarciak Marcin Topola-Osiedle 10 km BrakTAK
92 Rabiega Katarzyna Bralin 10 km BrakNIE
93 Radomska Karolina Kalisz 10 km PKB KMP KaliszTAK
94 Radomski Artur Kalisz 10 km BrakTAK
95 Ratajczyk Szymon Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
96 Rogala Grzegorz Odolanów 10 km Ks Maraton Ostrów Wlkp.TAK
97 Rojek Miłosz Przygodzice 10 km BrakTAK
98 Rojek Marcelina Przygodzice 10 km BrakTAK
99 Ropa Łukasz Krośnice 10 km BrakTAK
100 Sikora Paweł Ostrów Wielkopolski 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
101 Skórzyński Arkadiusz Lewków 10 km BrakTAK
102 Sroka Jan Ostrów Wlkp. 10 km BrakTAK
103 Stachowicz Marcin Przygodzice 10 km 5F TeamTAK
104 Szczap Magdalena Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
105 Szczepanek Monika Janków Zaleśny 10 km BrakTAK
106 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. 10 km BrakTAK
107 Szmaj Michał ostrzeszów 10 km Aktywny OstrzeszówTAK
108 Szymańska Anna Dębnica 10 km -TAK
109 Świerczyk Martyna Janków Przygodzki 10 km OSP Janków PrzygodzkiTAK
110 Świgoniak Monika Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
111 Tomaszek Szymon Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
112 Tomczak Zbigniew Gniezno 10 km AltomNIE
113 Trzcieliński Jan Ostrów Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów Wielkopolski TAK
114 Tylicki Robert Leszno 10 km TylickiTeamTAK
115 Udała Paweł Opatów 10 km -----TAK
116 Urban Gracjan Ostrów Wielkopolski 10 km Szkoła Główna Służby PożarniczejTAK
117 Urbaniak Jan Topola Osiedle 10 km BrakTAK
118 Waligóra Michalina Krotoszyn 10 km BrakNIE
119 Warchulski Tomasz Janków Przygodzki 10 km 12 Baza Bezzałogowych Statków PowietrznychTAK
120 Wasielak Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km Zębców :)TAK
121 Wawrocki Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
122 Wiencek Artur Ostrów Wlkp. 10 km Night Runners Ostrów Wlkp.TAK
123 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km Bo Lubię Chcę i Nikt Mi Nie ZabroniTAK
124 Wnuk Maria Topola Wielka 10 km BrakTAK
125 Wojciechowski Mateusz Przygodzice 10 km KP PTAK
126 Wojtaszek Katarzyna Tarchały Wielkie 10 km LZS TARCHALANKATAK
127 Zając Kamila Gołuchów 10 km Uliczna strefaTAK
128 Zielonka Marian Ostrow Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
129 Zwierzchowski Piotr Krotoszyn 10 km Parkrun PoznańNIE
130 Zybała Asia Łąkociny 10 km LKS Ogniwo ŁąkocinyNIE
131 Żymełka Roman Radłów 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту