Nazwa zawodów: | VII PÓŁMARATON UZDROWISKO CIECHOCINEK |
Miejsce i termin: | Ciechocinek, 2018-08-26 |
Organizator: | 1. Organizatorem i jednocześnie głównym sponsorem biegu są: a. Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. b. Urząd Miasta Ciechocinek, c. Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka 2. współorganizatorami są: a. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawski b. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku. 3. Dane teleadresowe organizatorów znajdują się na stronie www.polmaratonciechocinek.pl |
Opis zawodów: | Start VII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek nastąpi o godzinie 11:00. Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera. Długość trasy dla Półmaratonu to 21,0975 km. Trasa posiada atest PZLA . Odbędzie się też bieg towarzyszący na około 10 km. Trasa zostanie oznaczona znakami poziomymi co 1 kilometr. Zawodnicy biegnący półmaraton ustawiają się na starcie w Parku Zdrojowym przy Muszli Koncertowej Zawodnicy biegnący dziesiątkę ustawiają się na starcie przy ul. Tężniowej front Tężni nr 1 (lewa strona) Meta dla obu dystansów znajduje się w Parku Zdrojowym przy Muszli Koncertowej Wszyscy zawodnicy startujący w VII Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. W tym celu biuro będzie czynne w następujących terminach: 25 sierpnia (sobota) w godzinach 16.00 – 20.00 26 sierpnia (niedziela) w godzinach 7.30 – 10.30 Adres Biura Zawodów: Zespół Szkół Uzdrowiskowych - Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra Markiewicza ul. Staszica |
Wpisowe i wpłata: | 1. Każdy uczestnik VII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek ponosi koszty opłaty startowej. 3. Opłata wpisowa dla biegu na 10 km wniesiona: a. do dnia 30.04.2018 r. wynosi 40 zł. b. do dnia 15.07.2018 r. wynosi 50 zł. c. po dniu 15.07.2018 r. wynosi 60 zł. d. w Biurze Zawodów wynosi 80zł. 4. W przypadku wniesienia opłaty startowej w niewystarczającej wysokości (np. w wyniku przekroczenia terminu wpłaty określonego w niniejszym regulaminie – decyduje data wpływu środków na konto) zawodnik jest zobowiązany do dopłacenia różnicy do wysokości kwoty, jaką winien on był wnieść zgodnie z terminem, w jakim dokonywał swojej ostatniej wpłaty. 5. Opłatę na konto bankowe można wnosić do 22.08.2018 r. (później opłata wyłącznie w Biurze Zawodów). Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka 87-720 Ciechocinek ul. Zdrojowa 2B nr konta : 40 1020 5200 0000 4202 0052 4488 w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz dystans 6. Zawodnicy, którzy ukończyli w roku 2017 cykl Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego mają prawo do zniżki 5zł, natomiast osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle w latach 2016 i 2017 mają prawo do zniżki 10 zł (podlegać to będzie weryfikacji organizatora biegu oraz organizatora cyklu Grand Prix). Informację o uczestnictwie w Grand Prix należy umieścić w tytule przelewu. |
Limit zawodników: | 264 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Banach Tomasz | Grudziądz | 10 km | 1985 | TAK |
2 | Baranowski Krzysztof | Waganiec | 10 km | KP PSP Aleksandrów Kujawski | TAK |
3 | Bartosz Mariola | Kikół | 10 km | . | TAK |
4 | Barwikowska Bogusława | Solec Kujawski | 10 km | Soleccy biegacze | TAK |
5 | Bednarska Milena | Piechcin | 10 km | Grupa biegowa MRT | TAK |
6 | Białka Piotr | Gniewkowo | 10 km | Brak | TAK |
7 | Bladziak Jakub | Warszawa | 10 km | MKS Polonia Warszawa | TAK |
8 | Błachowiak Tomasz | Aleksandrów Kuj | 10 km | PSP Aleksandrów Kuj | TAK |
9 | Błaszak Sławomir | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
10 | Błaszczak Stanisław | Skępe | 10 km | Biegam-Zapobiegam | TAK |
11 | Bojakowski Tomasz | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
12 | Borowicz Adrian | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
13 | Boruczenko Arkadiusz | Kowrózek | 10 km | Brak | TAK |
14 | Brac-Walczyk Małgorzata | Dolna Grupa | 10 km | Akademia Biegania Grudziądz | TAK |
15 | Bratek Andrzej | Bydgoszcz | 10 km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | TAK |
16 | Brylski Łukasz | Włocławek | 10 km | KB Sporting Międzyzdroje | TAK |
17 | Brzeziński Dariusz | Płońsk | 10 km | Biegam bo lubię | TAK |
18 | Brzóskiewicz Przemysław | Lisewo | 10 km | Brak | TAK |
19 | Brzykcy Bartłomiej | Cierpice | 10 km | Brak | TAK |
20 | Buczyńska Mirosława | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
21 | Budindorf Agnieszka | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |
22 | Budnik Bartosz | Inowrocław | 10 km | Brak | TAK |
23 | Bukowski Krzysztof | Inowrocław | 10 km | BBL Inowrocław | TAK |
24 | Butrym Adam | Toruń | 10 km | Parkrun Toruń | TAK |
25 | Centkowska Ewelina | Ciechocinek | 10 km | Brak | TAK |
26 | Centkowski Radosław | Łówkowice | 10 km | PSP Aleksandrów Kuj | TAK |
27 | Chełminiak Monika | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |
28 | Chmielarz Justyna | Kruszwica | 10 km | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | TAK |
29 | Chojnacki Daniel | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
30 | Chojnacki Tomasz | Aleksandrów Kujawski | 10 km | brak | TAK |
31 | Chojnicki Damian | Głogowo | 10 km | Bydgoskie Okonie | TAK |
32 | Chojnicki Grzegorz | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
33 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | 10 km | Aktywne Lisewo | TAK |
34 | Chwastyk Sebastian | Rojewice | 10 km | OSP Rojewice | TAK |
35 | Cichocka Anna | Kwidzyn | 10 km | Brak | TAK |
36 | Ciechowska Alicja | Blachta | 10 km | Brak | TAK |
37 | Ciesielski Maciej | Toruń | 10 km | Parkrun Toruń | TAK |
38 | Ciesielski Jan | Toruń | 10 km | Parkrun Toruń | TAK |
39 | Ciska Daria | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
40 | Czajkowski Dariusz | Włocławek | 10 km | rodzinka biegaczy | TAK |
41 | Czerenkiewicz-Pałucka Joanna | Włocławek | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
42 | Daniszewski Mirosław | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
43 | Daniszewski Maciej | Toruń | 10 km | CSAiU | TAK |
44 | Dąbrowska Karolina | Toruń | 10 km | kujawsko-pomorskie.pl | TAK |
45 | Dąbrowska Aneta | Bydgoszcz | 10 km | Sportowa Pasja | TAK |
46 | Dąbrowski Paweł | Grudziądz | 10 km | Brak | TAK |
47 | Dąbrowski Bartosz | Bydgoszcz | 10 km | Sportowa Pasja | TAK |
48 | Dądelska Beata | Lisewo | 10 km | Aktywne Lisewo | TAK |
49 | Dądelski Mariusz | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
50 | Derenda Mirek | Inowrocław | 10 km | Brak | TAK |
51 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | 10 km | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | TAK |
52 | Dudkowiak Michał | Toruń | 10 km | Random Drinkers Team | TAK |
53 | Dudziak Daniel | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
54 | Dyczko Adam | Brąchnowo | 10 km | Brak | TAK |
55 | Figler Iwona | Niemcz | 10 km | Trispace | TAK |
56 | Filipowicz Michał | Jelenia Góra | 10 km | Brak | TAK |
57 | Frączyk Jarosław | Toruń | 10 km | Parkrun Toruń | TAK |
58 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | 10 km | Brak | TAK |
59 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | 10 km | Start Wałycz | TAK |
60 | Gąsiorowski Grzegorz | Bytoń | 10 km | Brak | TAK |
61 | Gęsicka Marta | Bydgoszcz | 10 km | Brak | TAK |
62 | Gierkowski Andrzej | Włocławek | 10 km | ANWIL TEAM | TAK |
63 | Gilewski Błażej | Lisewo | 10 km | Aktywne Lisewo | TAK |
64 | Gliwka Artur | Inowrocław | 10 km | Gliwek | TAK |
65 | Gola Grzegorz | Markowo | 10 km | Brak | TAK |
66 | Gołębiewski Arkadiusz | Ciechocinek | 10 km | CIECHOCINEK BIEGA | TAK |
67 | Gołkowska Marlena | Podgórz | 10 km | Brak | TAK |
68 | Gójska Joanna | Waganiec | 10 km | Brak | TAK |
69 | Grabowska Ewa | Płock | 10 km | Brak | TAK |
70 | Gregrowski Krzysztof | Toruń | 10 km | Podgórz Toruń | TAK |
71 | Gruszeczka Jacek | Grudziądz | 10 km | Polska Grupa Biegowa | TAK |
72 | Grygorczuk Elżbieta | Niemcz | 10 km | TriSpace | TAK |
73 | Gurna Jolanta | Bydgoszcz | 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TAK |
74 | Gutkowski Grzegorz | Elgiszewo | 10 km | OSP Elgiszewo | TAK |
75 | Gutowska Joanna | Kazimierz Biskupi | 10 km | ----- | TAK |
76 | Hejza Piotr | Rogowo | 10 km | Brak | TAK |
77 | Hołda Paweł | Stolno | 10 km | Brak | TAK |
78 | Imiński Cezary | Zgierz | 10 km | Brak | TAK |
79 | Jabłońska Małgorzata | Grudziądz | 10 km | Brak | TAK |
80 | Jabłoński Michał | Bydgoszcz | 10 km | PKO Bank Polski | TAK |
81 | Jakubiec Katarzyna | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Polkrys team | TAK |
82 | Jankowski Krzysztof | Włocławek | 10 km | Krzysztof Jankowski | TAK |
83 | Jarocka Halina | Kijewo Królewskie | 10 km | Brak | TAK |
84 | Jarzębski Grzegorz | Warszawa | 10 km | Brak | TAK |
85 | Jaszczerska Grażyna | Grudziądz | 10 km | Akademia Biegania Grudziądz | TAK |
86 | Jaszczerski Paweł | Grudziądz | 10 km | AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA | TAK |
87 | Jegierski Dariusz | Grudziądz | 10 km | Amator | TAK |
88 | Jendrzejczak Robert | Barcin | 10 km | Brak | TAK |
89 | Jodko Magda | Grudziądz | 10 km | Brak | TAK |
90 | Kaczorowska Magdalena | Skępe | 10 km | Brak | TAK |
91 | Kaczorowska Ewa | Włocławek | 10 km | Lewiatan | TAK |
92 | Kaczorowski Mieczysław | Skępe | 10 km | Brak | TAK |
93 | Kaminski Stefan | torun | 10 km | rekreacja | TAK |
94 | Kanarkowski Stanisław | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | 10 km | Brak | TAK |
95 | Kasprzyk Piotr | Toruń | 10 km | ANIRO RUN TEAM | TAK |
96 | Kaźmierski Kacper | Krośniewice | 10 km | Brak | TAK |
97 | Kiedrzyński Arkadiusz | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
98 | Klatecki Adam | Pruszcz | 10 km | Brak | TAK |
99 | Klaybor Dawid | Żagań | 10 km | 34 BKPanc Żagań | TAK |
100 | Kolczyński Jerzy | Gdańsk | 10 km | Grupa Trójmiasto | TAK |
101 | Kondrat Aleksandra | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
102 | Koralewska Irena | Sadlinki | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | TAK |
103 | Kornacki Krzysztof | Raciążek | 10 km | KP PSP Aleksandrów Kujawski | TAK |
104 | Korpalska Karolina | Szpetal Górny | 10 km | Brak | TAK |
105 | Kosiło Tadeusz | Bydgoszcz | 10 km | RUNBUSTERS | TAK |
106 | Kosowicz Michał | Grudziądz | 10 km | Czopki Kolczaste | TAK |
107 | Kot Aleksandra | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
108 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | 10 km | Brak | TAK |
109 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | 10 km | drużyna szpiku | TAK |
110 | Kowalski Maciej | Radomice | 10 km | Anwil Team | TAK |
111 | Kozak Piotr | Strzelno | 10 km | Brak | TAK |
112 | Kozłowska Marta | Kornatowo | 10 km | Brak | TAK |
113 | Krajewski Leszek | PIGŻA | 10 km | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | TAK |
114 | Kruszka Sandra | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Polkrys team | TAK |
115 | Krysztoforski Sebastian | Włocławek | 10 km | Anwil Team | TAK |
116 | Krzywdzińska Agata | Toruń | 10 km | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | TAK |
117 | Kuchnicka Katarzyna | Rypin | 10 km | KB Lech Rypin | TAK |
118 | Kuciak Angelika | Chełmża | 10 km | Brak | TAK |
119 | Kuropatwiński Dariusz | Bądkowo | 10 km | PSP Aleksandrów Kuj | TAK |
120 | Kwasiborski Patryk | Rosciszewo | 10 km | Tkkf Kubuś Sierpc | TAK |
121 | Lada Przemysław | Zalesie | 10 km | Stale Biegam - Nova Trading | TAK |
122 | Laskowska Karolina | Fabianki | 10 km | GKS Fabianki | TAK |
123 | Lempkowski Patryk | Toruń | 10 km | Decathlon Torun | TAK |
124 | Lenc Janusz | Bydgoszcz | 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TAK |
125 | Leśniak Jakub | Proszę o kontakt CHRONOTEX | 10 km | Brak | TAK |
126 | Leśniak Andrzej | Proszę o kontakt CHRONOTEX | 10 km | Brak | TAK |
127 | Lewandowski Wojciech | Lipno | 10 km | Brak | TAK |
128 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | 10 km | Decathlon Team Inowrocław | TAK |
129 | Ligmanowski Krzysztof | Bielany Wrocławskie | 10 km | Brak | TAK |
130 | Lipiński Marek | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
131 | Litka Wojciech | Waganiec | 10 km | KP PSP | TAK |
132 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | 10 km | Brak | TAK |
133 | Luzak Mirosław | Bydgoszcz | 10 km | Mwik Bydgoszcz | TAK |
134 | Łątkowski Michał | Odolion | 10 km | KP PSP Aleksandrów Kujawski | TAK |
135 | Łepek Teresa | Płąchawy | 10 km | Brak | TAK |
136 | Łosicka Marta | Drzewce | 10 km | Skrzętne Mrówki | TAK |
137 | Machul Ewa | Warszawa | 10 km | Dream Run | TAK |
138 | Maciaszek Krzysztof | Toruń | 10 km | Kujawsko-Pomorskie.pl | TAK |
139 | Majchrzak Joanna | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
140 | Makuch-Dobosz Urszula | Bydgoszcz | 10 km | Brak | TAK |
141 | Malicka-Zacniewska Agata | Toruń | 10 km | Aniro Run Team | TAK |
142 | Malinowska Anna | Grudziądz | 10 km | Biegam Bo Lubie | TAK |
143 | Matusiak Iwona | Waganiec | 10 km | Brak | TAK |
144 | Mazerski Jarosław | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
145 | Mechliński Bartłomiej | Toruń | 10 km | Decathlon Toruń | TAK |
146 | Męczyński Piotr | Łęczyca | 10 km | 6 Brygada Powietrznodesantowa Kraków | TAK |
147 | Milo Adam | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
148 | Momot Tomasz | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
149 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | 10 km | Brak | TAK |
150 | Mróz Marek | Warszawa | 10 km | Brak | TAK |
151 | Murawska Małgorzta | toruń | 10 km | DW#43 | TAK |
152 | Nadolny Piotr | Toruń | 10 km | kujawsko-pomorskie.pl | TAK |
153 | Namieśnik Krzysztof | Inowrocław | 10 km | KrzysieKN | TAK |
154 | Nieciecki Wojtek | Toruń | 10 km | ANIRO RUN TEAM / Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | TAK |
155 | Niedziałkowska Monika | Bogucin | 10 km | Brak | TAK |
156 | Nowakowski Jerzy | Toruń | 10 km | ANIRO RUN TEAM | TAK |
157 | Olęncki Marek | Kutno | 10 km | Kutno Biega | TAK |
158 | Olszewska Ewa | Gniewkowo | 10 km | T.G. | TAK |
159 | Olszewski Rafał | Gniewkowo | 10 km | T.G. | TAK |
160 | Ornowski Zbigniew | Grudziądz | 10 km | Brak | TAK |
161 | Pająk Anna | Tomaszów Mazowiecki | 10 km | Amator | TAK |
162 | Pałucka-Lewandowska Marta | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |
163 | Paszkiet Remigiusz | Barcin | 10 km | #slimakibarcin | TAK |
164 | Pawlicki Piotr | Wąbrzeźno | 10 km | Brak | TAK |
165 | Pawłowski Marcin | Inowrocław | 10 km | SKB Dzik | TAK |
166 | Pietraszewska Aleksandra | Łódź | 10 km | Brak | TAK |
167 | Piguła Krzysztof | Łódź | 10 km | Brak | TAK |
168 | Pijanowska Magdalena | Rojewice | 10 km | OSP Rojewice | TAK |
169 | Pilecka Katarzyna | Lisewo | 10 km | Aktywne Lisewo | TAK |
170 | Piotrowska Agnieszka | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |
171 | Piszkalski Piotr | Grudziądz | 10 km | Brak | TAK |
172 | Płócienniczak Jakub | Warszawa | 10 km | Dream Run | TAK |
173 | Pocheć Michał | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
174 | Podolski Kamil | Torzewo | 10 km | Brak | TAK |
175 | Podolski Michał | Łazieniec | 10 km | Brak | TAK |
176 | Popławska Aleksandra | Ciechocinek | 10 km | Brak | TAK |
177 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
178 | Przybylska Natalia | Bydgoszcz | 10 km | Brak | TAK |
179 | Przybylski Adam | Bydgoszcz | 10 km | Brak | TAK |
180 | Pypkowska Agnieszka | Nieszawa | 10 km | Brak | TAK |
181 | Raczkowski Łukasz | Czernikowo | 10 km | Brak | TAK |
182 | Raczyński Krzysztof | Bydgoszcz | 10 km | Biegający Filozof Team | TAK |
183 | Radzimski Marcin | Piotrków Kujawki | 10 km | Brak | TAK |
184 | Rasmus Remigiusz | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
185 | Rauchfleisz Agata | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Czopki Kolczaste | TAK |
186 | Reniecki Zbigniew | Nowa Wieś | 10 km | Brak | TAK |
187 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | 10 km | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | TAK |
188 | Rudzewicz Mariusz | Świnoujście | 10 km | Brak | TAK |
189 | Rumianowska Anna | Maszewo Duże | 10 km | Amator | TAK |
190 | Ruminska Katarzyna | Wałdowo | 10 km | Brak | TAK |
191 | Sadecki Łukasz | Łubianka | 10 km | Brak | TAK |
192 | Sadowska-Chorążak Aneta | Unisław | 10 km | Brak | TAK |
193 | Sarnowska Magda | Lipno | 10 km | Brak | TAK |
194 | Sarnowski Janusz | Lipno | 10 km | GKS Fabianki | TAK |
195 | Seklecka Natalia | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |
196 | Senftleben Maciej | Inowrocław | 10 km | Biegam bo lubię Inowrocław | TAK |
197 | Serocki Witold | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
198 | Siedler Martin | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | 10 km | Brak | TAK |
199 | Siemieniecki Dariusz | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
200 | Sikut Arkadiusz | Torun | 10 km | 12WOG | TAK |
201 | Sitkiewicz Paulina | Żychlin | 10 km | ROZBIEGANI-ŻYCHLIN | TAK |
202 | Skoczyński Eugeniusz | Inowrocław | 10 km | GESAL | TAK |
203 | Słabowska Marlena | Toruń | 10 km | Decathlon Toruń | TAK |
204 | Słuniecki Tomasz | Toruń | 10 km | Alumaster Biega | TAK |
205 | Smuczyński Wojciech | Bydgoszcz | 10 km | Brak | TAK |
206 | Smycz Maciej | Toruń | 10 km | TRAMWAJOWA 2/4 | TAK |
207 | Sobańska-Ledzion Marta | Łódź | 10 km | Brak | TAK |
208 | Sołtyszewski Bartosz | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
209 | Sowiński Jan | Zamość | 10 km | Agros Zamość | TAK |
210 | Specjał Emilia | Mała Nieszawka | 10 km | Decathlon Toruń | TAK |
211 | Staniszewska Joanna | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
212 | Staniszewski Piotr | Kutno | 10 km | TEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
213 | Stawicka Ewelina | Lisewo | 10 km | Aktywne Lisewo | TAK |
214 | Stawicki Marek | Włocławek | 10 km | Drumet w Ruchu | TAK |
215 | Stenborowski Włodzimierz | Chełmża | 10 km | AirForce | TAK |
216 | Stolarski Janusz | Włocławek | 10 km | Drumet w Ruchu | TAK |
217 | Strembski Krzysztof | Dolne Wymiary | 10 km | Brak | TAK |
218 | Strzelecka Natalia | Toruń | 10 km | #BiegnęDlaBrata #BiegnęDlaMamy | TAK |
219 | Strzyżewski Paweł | Warszawa | 10 km | Brak | TAK |
220 | Sudziński Marcin | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
221 | Sural Michał | Warszawa | 10 km | Brak | TAK |
222 | Szabunio Jan | Toruń | 10 km | SM "KOPERNIK" | TAK |
223 | Szadkowska Anna | Inowrocław | 10 km | BBL Inowrocław | TAK |
224 | Szczepanowski Michał | Ciechocinek | 10 km | 1981 | TAK |
225 | Szpeciński Przemysław | Rymań | 10 km | Dąbrowski Team | TAK |
226 | Sztypka Justyna | Włocławek | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | TAK |
227 | Szychulska Izabela | Lipno | 10 km | Brak | TAK |
228 | Szychulski Michał | Lipno | 10 km | Brak | TAK |
229 | Szymański Robert | Włocławek | 10 km | Rodzinka Biegaczy Anwil Team | TAK |
230 | Szymeczko Aleksandra | Chełmża | 10 km | Biegam bo kocham ten stan | TAK |
231 | Tomasik Piotr | Toruń | 10 km | TG Sokół Gniewkowo | TAK |
232 | Tomasik Justyna | Toruń | 10 km | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | TAK |
233 | Tomaszewska Agnieszka | Gdańsk | 10 km | Grupa Trójmiasto | TAK |
234 | Trzaska Paweł | Toruń | 10 km | Decathlon Toruń | TAK |
235 | Trzciński Franciszek | Chełmno | 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TAK |
236 | Tyczewska Agnieszka | Nowy Tomysl | 10 km | Brak | TAK |
237 | Wastowski Dawid | Piotrków Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
238 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | 10 km | anwil team | TAK |
239 | Wieczorek Justyna | Inowrocław | 10 km | BBL INOWROCLAW | TAK |
240 | Wierski Jarosław | Lipniki | 10 km | kujawsko-pomorskie.pl | TAK |
241 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | 10 km | Team Kopeć | TAK |
242 | Wisniewski Andrzej | Torun | 10 km | Carbon Team Torun | TAK |
243 | Wiśniewska Dorota | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
244 | Wiśniewska Lucyna | Bydgoszcz | 10 km | Trispace | TAK |
245 | Wiśniewski Dariusz | Toruń | 10 km | Orange Polska | TAK |
246 | Wiśniewski Krzysztof | Bydgoszcz | 10 km | Trispace | TAK |
247 | Wiśniewski Rafał | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
248 | Wnukiewicz Sebastian | Toruń | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
249 | Wojewoda Tomasz | Ciechocinek | 10 km | Brak | TAK |
250 | Wojtacki Tomasz | Grudziądz | 10 km | SOSNOWA TEAM GRUDZIOĄDZ | TAK |
251 | Wróblewska Małgorzata | Różno-Parcele | 10 km | Polkrys Team | TAK |
252 | Wydrzyńska Katarzyna | Solec Kujawski | 10 km | Soleccy Biegacze | TAK |
253 | Zagor Agnieszka | Chełmno | 10 km | Brak | TAK |
254 | Zając Leszek | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
255 | Zarecki Piotr | żnin | 10 km | pałuki running team | TAK |
256 | Zieleźnik Bartosz | Poznań | 10 km | Brak | TAK |
257 | Zieliński Roman | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
258 | Ziółkowska Katarzyna | Chełmża | 10 km | Brak | TAK |
259 | Ziółkowska Danuta | Dobrzyń nad Wisłą | 10 km | niezrzeszony | TAK |
260 | Ziółkowski Mieczysław | Janikowo | 10 km | Decathlon Team Inowrocław | TAK |
261 | Zrąbkowski Bartosz | Ciechocinek | 10 km | Brak | TAK |
262 | Zych Dariusz | PIŁA | 10 km | 4Run Team Piła | TAK |
263 | Zych Dawid | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
264 | Żarnowski Adam | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |