займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII PÓŁMARATON UZDROWISKO CIECHOCINEK
BIEG TOWARZYSZĄCY 10 km

Miejsce i termin: Ciechocinek, 2018-08-26
Organizator: 1. Organizatorem i jednocześnie głównym sponsorem biegu są:
a. Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
b. Urząd Miasta Ciechocinek,
c. Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka
2. współorganizatorami są:
a. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawski
b. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku.
3. Dane teleadresowe organizatorów znajdują się na stronie www.polmaratonciechocinek.pl
Opis zawodów: Start VII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek nastąpi o godzinie 11:00. Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera.
Długość trasy dla Półmaratonu to 21,0975 km. Trasa posiada atest PZLA .
Odbędzie się też bieg towarzyszący na około 10 km.
Trasa zostanie oznaczona znakami poziomymi co 1 kilometr.
Zawodnicy biegnący półmaraton ustawiają się na starcie w Parku Zdrojowym przy Muszli Koncertowej
Zawodnicy biegnący dziesiątkę ustawiają się na starcie przy ul. Tężniowej front Tężni nr 1 (lewa strona)
Meta dla obu dystansów znajduje się w Parku Zdrojowym przy Muszli Koncertowej

Wszyscy zawodnicy startujący w VII Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. W tym celu biuro będzie czynne w następujących terminach:
25 sierpnia (sobota) w godzinach 16.00 – 20.00
26 sierpnia (niedziela) w godzinach 7.30 – 10.30
Adres Biura Zawodów: Zespół Szkół Uzdrowiskowych - Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra Markiewicza ul. Staszica
Wpisowe i wpłata: 1. Każdy uczestnik VII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek ponosi koszty opłaty startowej.
3. Opłata wpisowa dla biegu na 10 km wniesiona:
a. do dnia 30.04.2018 r. wynosi 40 zł.
b. do dnia 15.07.2018 r. wynosi 50 zł.
c. po dniu 15.07.2018 r. wynosi 60 zł.
d. w Biurze Zawodów wynosi 80zł.
4. W przypadku wniesienia opłaty startowej w niewystarczającej wysokości (np. w wyniku przekroczenia terminu wpłaty określonego w niniejszym regulaminie – decyduje data wpływu środków na konto) zawodnik jest zobowiązany do dopłacenia różnicy do wysokości kwoty, jaką winien on był wnieść zgodnie z terminem, w jakim dokonywał swojej ostatniej wpłaty.
5. Opłatę na konto bankowe można wnosić do 22.08.2018 r. (później opłata wyłącznie w Biurze Zawodów).
Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka 87-720 Ciechocinek ul. Zdrojowa 2B
nr konta : 40 1020 5200 0000 4202 0052 4488
w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz dystans
6. Zawodnicy, którzy ukończyli w roku 2017 cykl Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego mają prawo do zniżki 5zł, natomiast osoby, które ukończyły 2 ostatnie cykle w latach 2016 i 2017 mają prawo do zniżki 10 zł (podlegać to będzie weryfikacji organizatora biegu oraz organizatora cyklu Grand Prix). Informację o uczestnictwie w Grand Prix należy umieścić w tytule przelewu.
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Banach Tomasz Grudziądz 10 km 1985TAK
2 Bartosz Mariola Kikół 10 km .TAK
3 Barwikowska Boguslawa Solec Kujawski 10 km Soleccy biegaczeNIE
4 Barwikowska Boguslawa Solec Kujawski 10 km Soleccy biegaczeNIE
5 Bednarska Milena Piechcin 10 km Grupa biegowa MRTNIE
6 Błaszczak Stanisław Skępe 10 km Biegam-ZapobiegamTAK
7 Bojakowski Tomasz Toruń 10 km BrakTAK
8 Brac-Walczyk Małgorzata Dolna Grupa 10 km Akademia Biegania GrudziądzTAK
9 Bratek Andrzej Bydgoszcz 10 km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZTAK
10 Brylski Łukasz Włocławek 10 km KB Sporting MiędzyzdrojeTAK
11 Brzóskiewicz Przemysław Lisewo 10 km BrakTAK
12 Buczyńska Mirosława Toruń 10 km BrakTAK
13 Budindorf Agnieszka Włocławek 10 km BrakTAK
14 Bukowski Krzysztof Inowrocław 10 km BBL InowrocławNIE
15 Bylicka Katarzyna Ciechocinek 10 km BrakNIE
16 Centkowska Ewelina Ciechocinek 10 km BrakTAK
17 Chmielarz Justyna Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM KRUSZWICATAK
18 Chmurzyński Józef Krobia 10 km BrakNIE
19 Chojnacki Tomasz Aleksandrów Kujawski 10 km brakTAK
20 Chojnacki Daniel Toruń 10 km BrakTAK
21 Chojnicki Grzegorz Toruń 10 km BrakTAK
22 Chojnicki Damian Głogowo 10 km Bydgoskie OkonieTAK
23 Chrzanowska Cecylia Lisewo 10 km Aktywne Lisewo TAK
24 Cichocka Anna Kwidzyn 10 km BrakTAK
25 Ciechowska Alicja Blachta 10 km BrakTAK
26 Ciesielski Jan Toruń 10 km Parkrun ToruńTAK
27 Ciesielski Maciej Toruń 10 km Parkrun ToruńTAK
28 Czajkowski Dariusz Włocławek 10 km rodzinka biegaczyTAK
29 Danielak Radosław Nieszawa 10 km Hotel "Amazonka" TeamNIE
30 Daniszewski Mirosław Toruń 10 km BrakTAK
31 Daniszewski Maciej Toruń 10 km CSAiUTAK
32 Dąbrowski Paweł Grudziądz 10 km BrakTAK
33 Dądelska Beata Lisewo 10 km Aktywne LisewoTAK
34 Dądelski Mariusz Toruń 10 km BrakTAK
35 Dębski Jan Sucharzewo 6 10 km SołtysNIE
36 Dłoniak Edmund Gniewkowo 10 km T.G SOKÓŁ GNIEWKOWOTAK
37 Drążek-Motulska Grażyna Toruń 10 km BrakNIE
38 Druzynski Mirek Ruda slaska 10 km BrakNIE
39 Dudkowiak Michał Toruń 10 km Random Drinkers TeamTAK
40 Dukowski Grzegorz Toruń 10 km BrakNIE
41 Dyczko Adam Brąchnowo 10 km BrakTAK
42 Dzierżawski Łukasz Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKNIE
43 Falkowski Michał Wielkie Rychnowo 10 km KOWALEWO BIEGANIE
44 Figler Iwona Niemcz 10 km TrispaceNIE
45 Figler Iwona Niemcz 10 km TrispaceNIE
46 Frączyk Jarosław Toruń 10 km Parkrun ToruńTAK
47 Frydrych Bożena Warszawa 10 km ---------------NIE
48 Gałuszka Dorota Grudziądz 10 km BrakTAK
49 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 10 km Start WałyczNIE
50 Gęsicka Marta Bydgoszcz 10 km BrakTAK
51 Gierkowski Andrzej Włocławek 10 km ANWIL TEAMNIE
52 Gola Grzegorz Markowo 10 km BrakTAK
53 Gołkowska Marlena Podgórz 10 km BrakTAK
54 Gójska Joanna Waganiec 10 km BrakTAK
55 Grabowska Ewa Płock 10 km BrakTAK
56 Grygorczuk Elżbieta Niemcz 10 km TriSpaceTAK
57 Gurna Jolanta Bydgoszcz 10 km TKKF Kolejarz BydgoszczTAK
58 Gutkowski Grzegorz Elgiszewo 10 km OSP Elgiszewo TAK
59 Gutowska Joanna Kazimierz Biskupi 10 km -----TAK
60 Hachaj Dawid Lisewo 10 km HACHAJ TEAMNIE
61 Hejza Piotr Rogowo 10 km BrakTAK
62 Holda Jerzy Stolno 10 km NiezrzeszonzTAK
63 Hołda Paweł Stolno 10 km VOLCANONIE
64 Imiński Cezary Zgierz 10 km BrakTAK
65 Jabłońska Małgorzata Grudziądz 10 km BrakTAK
66 Jabłoński Michał Bydgoszcz 10 km PKO Bank PolskiTAK
67 Jankowski Krzysztof Włocławek 10 km BrakNIE
68 Jarocka Halina Kijewo Królewskie 10 km BrakTAK
69 Jarzębski Grzegorz Warszawa 10 km BrakNIE
70 Jegierski Dariusz Grudziądz 10 km AmatorTAK
71 Jendrzejczak Robert Barcin 10 km BrakTAK
72 Kaczorowska Ewa Włocławek 10 km LewiatanTAK
73 Kaminski Stefan torun 10 km rekreacjaTAK
74 Kanarkowski Stanisław PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 10 km BrakTAK
75 Kasprzyk Piotr Toruń 10 km ANIRO RUN TEAMTAK
76 Kędziorska Agata Wąbrzeźno 10 km BrakNIE
77 Kiedrzyński Arkadiusz Toruń 10 km BrakTAK
78 Klatecki Adam Pruszcz 10 km BrakTAK
79 Kolczyński Jerzy Gdańsk 10 km Grupa TrójmiastoTAK
80 Kondrat Aleksandra Toruń 10 km BrakNIE
81 Koralewska Irena Sadlinki 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNNIE
82 Korpalska Karolina Szpetal Górny 10 km BrakTAK
83 Kosiło Tadeusz Bydgoszcz 10 km RUNBUSTERSTAK
84 Kosowicz Michał Grudziądz 10 km Czopki KolczasteTAK
85 Kot Aleksandra Toruń 10 km BrakTAK
86 Kotrych Jarosław Ciechocinek 10 km BrakTAK
87 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 10 km drużyna szpikuTAK
88 Kowalski Maciej Radomice 10 km Anwil TeamNIE
89 Kozioł Leszek Boguszyce 10 km 1975NIE
90 Kozłowska Marta Kornatowo 10 km BrakTAK
91 Kozłowski Zbigniew Toruń 10 km 1984NIE
92 Krajewski Leszek PIGŻA 10 km KM TRUCHCIK ŁUBIANKATAK
93 Kręcicki Jakub Włocławek 10 km Włocławek NIE
94 Krysztoforski Sebastian Włocławek 10 km Anwil TeamNIE
95 Kwasiborski Patryk Rosciszewo 10 km Tkkf Kubuś SierpcTAK
96 Lada Przemysław Zalesie 10 km Stale Biegam - Nova TradingTAK
97 Laskowska Karolina Fabianki 10 km GKS FabiankiTAK
98 Lenc Janusz Bydgoszcz 10 km TKKF Kolejarz BydgoszczTAK
99 Lewandowski Mirosław Bydgoszcz 10 km BrakNIE
100 Lewandowski Władysław Inowrocław 10 km Decathlon Team InowrocławTAK
101 Lewandowski Wojciech Lipno 10 km BrakTAK
102 Lubocka Patrycja Toruń 10 km Top Cross ToruńNIE
103 Łepek Teresa Płąchawy 10 km BrakTAK
104 Łosicka Marta Drzewce 10 km Skrzętne MrówkiTAK
105 Maciaszek Krzysztof Toruń 10 km Kujawsko-Pomorskie.plNIE
106 Majchrzak Joanna Toruń 10 km BrakTAK
107 Malicka-Zacniewska Agata Toruń 10 km Aniro Run TeamTAK
108 Malinowska Anna Grudziądz 10 km Biegam Bo Lubie TAK
109 Marek Henryk Warszawa 10 km -----NIE
110 Matusiak Iwona Waganiec 10 km BrakNIE
111 Mazerski Jarosław Toruń 10 km BrakTAK
112 Maziarz Joanna Sierzchowo 10 km BrakNIE
113 Milo Adam Toruń 10 km BrakTAK
114 Momot Tomasz Toruń 10 km BrakTAK
115 Motofa Marcin Wąbrzeźno 10 km BrakNIE
116 Murawska Małgorzta toruń 10 km DW#43TAK
117 Nadolny Piotr Toruń 10 km kujawsko-pomorskie.plNIE
118 Nowakowski Jerzy Toruń 10 km ANIRO RUN TEAMTAK
119 Olęncki Marek Kutno 10 km Kutno BiegaTAK
120 Olszewska Ewa Gniewkowo 10 km T.G.TAK
121 Olszewski Rafał Gniewkowo 10 km T.G.TAK
122 Ornowski Zbigniew Grudziądz 10 km BrakTAK
123 Pachniewska Agnieszka Płock 10 km biegamPłock teamNIE
124 Pałucka-Lewandowska Marta Włocławek 10 km BrakTAK
125 Paszkiet Remigiusz Barcin 10 km #slimakibarcinTAK
126 Pawlicki Piotr Wąbrzeźno 10 km BrakTAK
127 Piguła Krzysztof Łódź 10 km BrakTAK
128 Pilecka Katarzyna Lisewo 10 km Aktywne LisewoTAK
129 Piór Krzysztof Świecie 10 km BrakNIE
130 Piszkalski Piotr Grudziądz 10 km BrakTAK
131 Podolski Michał Łazieniec 10 km BrakTAK
132 Prątnicki Wiesław Włocławek 10 km ANWILTEAMNIE
133 Przybylska Natalia Bydgoszcz 10 km BrakTAK
134 Przybylski Adam Bydgoszcz 10 km BrakTAK
135 Raczkowski Łukasz Czernikowo 10 km BrakTAK
136 Raczyński Krzysztof Bydgoszcz 10 km Biegający Filozof TeamTAK
137 Radzimski Marcin Piotrków Kujawki 10 km BrakTAK
138 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kujawski 10 km Czopki KolczasteTAK
139 Reniecki Zbigniew Nowa Wieś 10 km BrakTAK
140 Roszak Zbigniew Gniewkowo 10 km T.G SOKÓŁ GNIEWKOWOTAK
141 Różycki Ireneusz Bydgoszcz 10 km BrakNIE
142 Rudzewicz Mariusz Świnoujście 10 km BrakTAK
143 Rumianowska Anna Maszewo Duże 10 km AmatorTAK
144 Ruminska Katarzyna Wałdowo 10 km BrakTAK
145 Sadecki Łukasz Łubianka 10 km BrakTAK
146 Sadowska-Chorążak Aneta Unisław 10 km BrakTAK
147 Sadowski Jarosław Toruń 10 km T.S. OPATRUNKI ToruńNIE
148 Seeger Jessica Piotrków Kujawski 10 km BrakNIE
149 Seklecka Natalia Włocławek 10 km BrakNIE
150 Siemieniecki Dariusz Toruń 10 km BrakTAK
151 Skoczyński Eugeniusz Inowrocław 10 km GESALTAK
152 Słuniecki Tomasz Toruń 10 km Alumaster BiegaTAK
153 Smuczyński Wojciech Bydgoszcz 10 km BrakTAK
154 Sobańska-Ledzion Marta Łódź 10 km BrakTAK
155 Stachowiak Kamila Wielka NIeszawka 10 km AKPB MARMEL TORUŃNIE
156 Staniszewska Joanna Toruń 10 km BrakNIE
157 Stawicka Ewelina Lisewo 10 km Aktywne LisewoTAK
158 Stawicki Marek Włocławek 10 km Drumet w RuchuTAK
159 Stolarski Janusz Włocławek 10 km Drumet w RuchuTAK
160 Sudziński Marcin Toruń 10 km BrakTAK
161 Szabunio Jan Toruń 10 km SM "KOPERNIK"TAK
162 Szadkowska Anna Inowrocław 10 km BBL InowrocławTAK
163 Szczepaniak Cezary Bydgoszcz 10 km BrakNIE
164 Szczepanowski Michał Ciechocinek 10 km 1981TAK
165 Sztenderewicz Renata Włocławek 10 km BrakNIE
166 Sztypka Justyna Włocławek 10 km WKB Maratończyk WłocławekTAK
167 Szydłowska Renata Brześć Kujawski 10 km BrakNIE
168 Szymański Robert Włocławek 10 km Rodzinka Biegaczy Anwil TeamTAK
169 Szymeczko Aleksandra Chełmża 10 km Biegam bo kocham ten stanTAK
170 Szytniewski Grzegorz Grudziądz 10 km 1965NIE
171 Śpiewak Urszula Ciechocinek 10 km indywidualnieNIE
172 Tomasik Justyna Toruń 10 km TG SOKÓŁ GNIEWKOWOTAK
173 Tomasik Piotr Toruń 10 km TG Sokół GniewkowoTAK
174 Tomaszewska Agnieszka Gdańsk 10 km Grupa TrójmiastoNIE
175 Tyczewska Agnieszka Nowy Tomysl 10 km BrakTAK
176 Wasielewska Małgorzata Torun 10 km BrakNIE
177 Wastowski Dawid Piotrków Kujawski 10 km BrakTAK
178 Widzisz Krzysztof Włocławek 10 km anwil teamTAK
179 Wieczorek Justyna Inowrocław 10 km BBL INOWROCLAWTAK
180 Wierzbowski Piotr Brzozówka 10 km Team KopećTAK
181 Wisniewski Andrzej Torun 10 km Carbon Team TorunTAK
182 Wiśniewska Lucyna Bydgoszcz 10 km BrakTAK
183 Wiśniewski Dariusz Toruń 10 km Orange PolskaTAK
184 Wiśniewski Rafał Aleksandrów Kujawski 10 km BrakTAK
185 Wiśniewski Krzysztof Bydgoszcz 10 km TrispaceTAK
186 Wojtacki Tomasz Grudziądz 10 km SOSNOWA TEAM GRUDZIOĄDZTAK
187 Zagor Agnieszka Chełmno 10 km BrakTAK
188 Zając Leszek Toruń 10 km BrakTAK
189 Zarecki Piotr żnin 10 km pałuki running teamTAK
190 Zdziarski Adam Grudziądz 10 km SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZNIE
191 Zieleźnik Bartosz Poznań 10 km BrakTAK
192 Zieliński Roman Toruń 10 km BrakTAK
193 Ziółkowska Danuta Dobrzyń nad Wisłą 10 km niezrzeszonyTAK
194 Ziółkowski Mieczysław Janikowo 10 km Decathlon Team InowrocławTAK
195 Zych Dawid Aleksandrów Kujawski 10 km BrakTAK
196 Żarnowski Adam Włocławek 10 km BrakTAK
197 Żbikowski Rafał Aleksandrów Kujawski 10 km Polkrys TeamTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту