займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG SADOWNIKA

Miejsce i termin: Grudynia Wielka, 2018-05-13
Organizator: ORGANIZATOR
Sołectwo Grudynia Wielka , Grudynia Mała i Jakubowice

WSPŁORGANIZATOR
Gmina Pawłowiczki

KOORDYNATOR BIEGU
Łukasz Prochera tel. 697483881
Opis zawodów: • 13 maj 2018 r.
• Start i meta – Boisko w Grudyni Wielkiej godzina 11:00
• Dystans 6 km
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku szatni LZS
• Biuro zawodów czynne 13.05.2018 w godz. 8.00 – 10.00
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa 30 zł, w biurze zawodów 50 zł
• Opłatę startową należy wpłacać w systemie mikropłatności przez stronę zapisów
• Opłata startowa nie podlega zwrotowi
• Jest możliwe przeniesienie opłaty startowej na inną osobę
• Osoby, które do dnia 9 maja 2018 r. nie wpłacą wpisowego zostaną usunięte z listy, ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów startowych.
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antczak Robert Racibórz 6 km BrakTAK
2 Bałandziuk Marek Głogówek 6 km BrakTAK
3 Bartoszuk Jarosław Kędzierzyn-Koźle 6 km BrakTAK
4 Burczyk Klaudiusz Urbanowice 6 km BrakTAK
5 Cibis Adam Kędzierzyn-Koźle 6 km KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLENIE
6 Czekaj Justyna Kędzierzyn-Koźle 6 km AntonteamTAK
7 Dyczek Mariusz Zdzieszowice 6 km Dyczuś TeamNIE
8 Fedorowicz Mateusz Szonów 6 km BrakNIE
9 Fedorowicz Kamila Szonów 6 km BrakNIE
10 Furman Dawid Błażejowice 6 km MubeaTAK
11 Grzywna Grzegorz Olesno 6 km Wkb Meta LubliniecNIE
12 Ignac Paweł Racibórz 6 km Inżynieria Biegania / Drużyna SzpikuTAK
13 Kadłuczka Jan Głogówek 6 km BrakTAK
14 Kadłuczka Renata Głogówek 6 km BrakTAK
15 Klinik PAWEŁ Racibórz 6 km BBL RacibórzTAK
16 Kochon Łukasz Kędzierzyn-Koźle 6 km Biegowi Zajawkowicze/KS Koziołek Kędzierzyn-KoźleTAK
17 Koziarski Przemysław Opole 6 km 10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLENIE
18 Kręcichwost Kamil Kędzierzyn-Koźle 6 km BrakTAK
19 Kuczyńska Kinga Kędzierzyn-Koźle 6 km KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLENIE
20 Kusidlo Mariusz Racibórz 6 km EkoOkna RunnersTAK
21 Łysakowski Marek Baborów 6 km BrakTAK
22 Maj-Dziubańska Izabela Pyskowice 6 km AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE NIE
23 Mańkowska Renata Kędzierzyn-Koźle 6 km Parkrun Kędzierzyn-KoźleNIE
24 Maziarek Michał Niemodlin 6 km BrakTAK
25 Maziarek Marcin Opole 6 km BrakTAK
26 Mehl Paweł Opole 6 km BrakTAK
27 Mehl Anna Opole 6 km BrakTAK
28 Mencel Adrian Czerwonków Osiedle 6 km BrakTAK
29 Michalczyk Wojciech Racibórz 6 km EASYRUN RACIBÓRZTAK
30 Nieslon Patryk pawłowiczki 6 km KPP K-KOZLETAK
31 Olbrich Artur Tworków 6 km BrakTAK
32 Prochera Łukasz Grudynia Wielka 6 km Run Grudynia WielkaNIE
33 Ryszka Karol Katowice 6 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM TAK
34 Siekiera Sebastian Berlin 6 km Polski Klub OlimpijskiTAK
35 Starostka Jacek Kędzierzyn-Koźle 6 km parkrun Kędzierzyn-KoźleNIE
36 Starostka Andrzej Kędzierzyn-Koźle 6 km parkrun Kędzierzyn-KoźleNIE
37 Szpak Marcin Szonów 6 km BrakTAK
38 Wiercioch Tomasz Kędzierzyn-Koźle 6 km BrakNIE
39 Wittstocj Wojciech Berlin 6 km Polski Klub Olimpijski TAK
40 Wyleżoł Piotr Kędzierzyn-Koźle 6 km www.projektory.opole.plTAK
41 Zelmanowicz Jacek Długomiłowice 6 km ANTONTEAMNIE
42 Zych Alicja Kędzierzyn?Koźle 6 km BrakTAK
43 Zych Paweł Kędzierzyn-Koźle 6 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту