Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V BIEG SITARSKI
5000m

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2018-06-16
Organizator: ORGANIZATORZY
• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
• Nadleśnictwo Biłgoraj
• LKS Znicz Biłgoraj
• Biłgoraj Biega
• BUT – Biłgoraj Ultra Trail
PARTNERZY
• Rada Osiedla „Bojary”
• Net Partners
Aktualne informacje na stronach:
- www.biegsitarski.lbl.pl
- www.facebook.com/groups/bilgorajbiega/
- www.osir.lbl.pl
Opis zawodów: PROGRAM IMPREZY:
• 13:00 – 15:30 – weryfikacja zgłoszeń i odbiór pakietów startowych
(Biuro Zawodów – namiot nad zalewem „Bojary”, parking na końcu ul. Romanowskiego),
• 16:00 – Start półmaratonu i 5000 m (start wspólny, umiejscowiony w okolicach Grilla nad Zalewem),
• 17:00 – Bieg Pierwszaka/Przedszkolaka - 200 m,
• 20:00 – Dekoracje: ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, losowanie nagród wśród uczestników biegów, oficjalne zakończenie.
Wpisowe i wpłata: • Zgłoszenia elektroniczne do dnia 31.05.2018 r. godz. 12:00 na stronie: www.chronotex.pl .
Opłata startowa (płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex) wynosi:
- 50 zł. do półmaratonu
- 30 zł. do 5000 m.
Osoby, które nie uiszczą opłaty startowej do dnia 26.05.2018 r. (data wpływu) zostaną usunięte z listy startowej, w celu umożliwienia zapisu wszystkim zdecydowanym. Powtórna rejestracja możliwa z równoczesną wpłatą w miarę dostępności pakietów startowych.
Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia limitu zgłoszeń który wynosi 300 osób.
• Wpłacona opłata startowa nie podlega zwrotowi (możliwa będzie „podmiana” na inną wskazaną osobę).
Limit zawodników: 150
Limit zawodników: 150
Strona WWW: www.biegsitarski.lbl.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 5000 m Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
2 Blacha Agata Biłgoraj 5000 m BrakTAK
3 Blacha Jarosław Biłgoraj 5000 m BrakTAK
4 Borsuk Bartłomiej Hedwiżyn 5000 m BrakTAK
5 Branicki Tomasz Mełgiew 5000 m Perfect Runner LublinTAK
6 Buczko Maria Oleszyce 5000 m Run Run OleszyceTAK
7 Cich Agnieszka Biłgoraj 5000 m BrakTAK
8 Ćwik Hubert Zamość 5000 m Agros ZamośćTAK
9 Fedorczuk Jadwiga Werbkowice 5000 m BrakTAK
10 Garbacz Marcin Janów Lubelski 5000 m BrakTAK
11 Gawda Piotr Lublin 5000 m Centrum medyczne ORTO-OPTYMISTTAK
12 Gąbka Karol Modliborzyce 5000 m BrakTAK
13 Gliwa Barbara Biłgoraj 5000 m Klub Zdrowego Stylu Życia biłgorajTAK
14 Grabias Jarosław Biłgoraj 5000 m BrakTAK
15 Grela Aldona Biłgoraj 5000 m 1987TAK
16 Grela Andrzej Biłgoraj 5000 m 1987TAK
17 Grzywna Wojciech Frampol 5000 m BrakTAK
18 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 5000 m BrakTAK
19 Hurkała Mateusz Biłgoraj 5000 m ZSZiO Biłgoraj/ Miód Kozacki TAK
20 Jacek Andrzej Zamość 5000 m BrakTAK
21 Jurkowski Łukasz Białki Górne 5000 m POTRENUJEMY?TAK
22 Kicińska Dorota Przemyśl 5000 m BrakTAK
23 Kiełbasa Damian Zamość 5000 m UKS Azymut Siedliska Gmina ZamośćTAK
24 Kienig Damian Janów Lubelski 5000 m MKS Janowianka Janów LubelskiTAK
25 Koman Krzysztof Biłgoraj 5000 m Team LuciferTAK
26 Kostowski Stanisław Chełm 5000 m BrakTAK
27 Kot Piotr Zamość 5000 m BrakTAK
28 Kozak Robert Zamość 5000 m BrakTAK
29 Krawczak Marian Stalowa Wola 5000 m Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
30 Król Edward Biłgoraj 5000 m BrakTAK
31 Kubacki Łukasz Warszawa 5000 m BrakTAK
32 Kuchta Monika Białki Górne 5000 m Potrenujemy? TAK
33 Kupiec Tomasz Bieńkowice 5000 m ROZBIEGANE DOBCZYCETAK
34 Lis Dariusz Zamosc 5000 m AttylaTAK
35 Łaszkiewicz Arkadiusz Zamość 5000 m BrakTAK
36 Ławrowski Adolf Tarnobrzeg 5000 m BrakTAK
37 Łukaszczyk Joanna Biłgoraj 5000 m Klub Zdowego Stylu Życia BiłgorajTAK
38 Magdziarz Anna Biłgoraj 5000 m -TAK
39 Makarzec - Surma Agnieszka Biłgoraj 5000 m BrakTAK
40 Małek Szymon Biłgoraj 5000 m BrakTAK
41 Mazur Anna Biłgoraj 5000 m biłgoraj biegaTAK
42 Mirek Marlena Biłgoraj 5000 m BIŁGORAJ BIEGATAK
43 Mirek Rafał Biłgoraj 5000 m BrakTAK
44 Miszczyszyn Kamil Zamość 5000 m BrakTAK
45 Młynarski Stanisław Zarzecze k. Niska 5000 m SKB Stalowa Wola TAK
46 Momot Michał Janów Lubelski 5000 m BrakTAK
47 Monastyrska Anna Zamosc 5000 m AttylaTAK
48 Monastyrski Andrzej Zamosc 5000 m AttylaTAK
49 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 5000 m GUKS ModliborzyceTAK
50 Niedźwiecka Beata Oleszyce 5000 m Run Run OleszyceTAK
51 Niemiec Andrzej Stalowa Wola 5000 m BrakTAK
52 Oleksak Tomasz Nisko 5000 m BrakTAK
53 Plewa Mateusz Janow Lubelski 5000 m LJA STAL TECH TEAMTAK
54 Polak Irena Biłgoraj 5000 m BIŁGORAJ BIEGATAK
55 Procner Leszek Biłgoraj 5000 m BrakTAK
56 Rogowska Anna Biłgoraj 5000 m BrakTAK
57 Rogozińska-Kozak Dagmara Zamość 5000 m Roztoczańska Grupa Biegowa Cyku PykuTAK
58 Różańska Lucyna Biłgoraj 5000 m BrakTAK
59 Serwacka Dominika Stalowa Wola 5000 m Stalowowolski Klub Biegacza TAK
60 Spirała Janusz Rzeszów 5000 m BrakTAK
61 Stępień Patrycja Biłgoraj 5000 m BrakTAK
62 Szabat Wiesław Annopol 5000 m BrakTAK
63 Szczepanek Ewelina Dęblin 5000 m Potrenujemy?TAK
64 Szubiak Arkadiusz Biłgoraj 5000 m BrakTAK
65 Śnieżek Krzysztof Nisko 5000 m Planeta NiskoTAK
66 Tutka Alicja Biłoraj 5000 m BrakTAK
67 Urbańska Alina Alfredówka 5000 m ZMITEK TEAM NOWA DĘBATAK
68 Urbański Zbigniew Alfredówka 5000 m ZMITEK TEAM NOWA DĘBATAK
69 Walania Kinga Głogów Małopolski 5000 m TKKF Sokół TAK
70 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 5000 m Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
71 Wosk Jacek Ryki 5000 m BSW/ Potrenujemy?/ Lost in Sport/ biegusiem.plTAK
72 Wójcik Tomasz Gorzyce 5000 m ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
73 Wróbel Rafał Rzeczyce 5000 m BrakTAK
74 Ziomek Mateusz Biała Podlaska 5000 m Dąbrowski TeamTAK
75 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 5000 m ZMITEK TEAM NOWA DĘBATAK
76 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 5000 m STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZATAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту