Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

III LUBACZOWSKA PIĄTKA, MARSZ NORDIC WALKING II LUBACZOWSKA DZIESIĄTKA
Charytatywnie dla Kacperka

Miejsce i termin: Lubaczów, 2018-06-16
Organizator: Organizatorzy:
• Miasto Lubaczów,
• Biegomania Lubaczów.
Partnerzy:
• Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie.
Dane do kontaktu:
Anna Szczygieł, tel. 790281881
Email: biegomanialubaczow@wp.pl
Grzegorz Buczko, tel. 608099415
Email: biegomanialubaczow@wp.pl

Opis zawodów: • Start, meta, oraz biuro zawodów: Rynek w Lubaczowie.
• III Lubaczowska Piątka, marsz Nordic Walking – 5 km, oraz II Dziesiątka Lubaczowska - start wspólny.
• 14:00 Start biegu głównego - 5 km i 10 km, oraz marsz Nornic Walking – 5 km– start wspólny.
• 5 km bieg i marsz Nordic Walking – uczestnicy biegają jedną pętlę ulicami Miasta Lubaczowa.
• 10 km – bieg, uczestnicy pokonują dwie pętle ulicami Miasta Lubaczowa.
• 16:00 Rozpoczęcie dekoracji zwycięzców w kolejności wyżej wymienionych biegów Bieg Głównego 5, 10 km i uczestników marszu Nordic Walking - 5 km.
• Dekoracja może ulec przyspieszeniu w przypadku ukończenia biegu przez uczestnika przed upływem limitu czasu.
• Biuro Zawodów otwarte : Piątek (15.06.2017) o godzinie 16:00 – 18:00, oraz
w dniu zawodów 16 czerwca 2017, od godz. 08:00 –12:00.
• Nieobecność zawodnika w Biurze Zawodów ww. terminie będzie skutkować niedopuszczeniem do zawodów.
SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN BIEGU
Wpisowe i wpłata: • Koszt wpisowego to 40 zł przez cały okres trwania zapisów.
• Z każdego wpisowego 10 zł zostanie przekazane na leczenie Kacperka.
• Każda kwota wpłacona powyżej 40 zł, także zostanie przekazana na leczenie Kacperka.
• Opłatę startową należy wpłacać na konto Stowarzyszenia Biegomania Lubaczów nr 92 9101 0003 2001 0011 2370 0002.
• w tytule wpłaty wpisujemy: opłata startowa, imię i nazwisko, rok urodzenia, dystans np. (III Lubaczowska Piątka lub II Lubaczowska Dziesiątka lub marsz Nordic Walking),
• Nie ma możliwości wpłacania opłat startowych w biurze zarodów.
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abramowicz Bartłomiej Lubaczów 5 km WBBTAK
2 Adamek Mirosław Lubycza Królewska 5 km BrakTAK
3 Adamek Aleksandra Lubycza Królewska 5 km BrakTAK
4 Amrozkiewicz - Gromek Judyta Sanok 10 km Amrozkiewicz TeamTAK
5 Amrożkiewicz Patrycja Sanok 5 km BrakTAK
6 Antonik Anna Lubaczów 5 km BrakTAK
7 Balawender Aneta Zalesie Nordic Walking 5 km BrakNIE
8 Banaś Krzysztof Narol 5 km BrakTAK
9 Bem Maciej Dachnów 5 km KresowianieTAK
10 Biały Jolanta Stare Sioło Nordic Walking 5 km BrakTAK
11 Biały Józef Stare Sioło Nordic Walking 5 km BrakTAK
12 Biel Piotr Krakow 5 km BrakTAK
13 Błaszczak Agata Jarosław 5 km BrakTAK
14 Bocek-Trelka Aldona Grodzisko Dolne 10 km Grupa biegowa Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŻółwTAK
15 Bogusz Aleksandra Oleszyce 5 km BrakNIE
16 Bryl Janina Karolówka Nordic Walking 5 km BrakTAK
17 Buryło Mateusz Jodłówka 10 km Perfect Runner TeamTAK
18 Byra Agnieszka Lubaczów 5 km Max Elektro LubaczówTAK
19 Byra Wiktoria Lubaczów 5 km Max Elektro LubaczówTAK
20 Cencora Marta Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
21 Charysz Beata Lubaczów 5 km BrakNIE
22 Ciepły Tadeusz Tymce 5 km Biegomania LubaczówTAK
23 Csahne Szrnka Hortenzia Erd 10 km Erdi FutokTAK
24 Cwynar Malgosia Lubaczow 5 km Biegomania LubaczowTAK
25 Czarna Kinga Załuże 5 km BrakTAK
26 Czereba Aleksandra Lubaczów 5 km BrakTAK
27 Drozd Ewelina Lubaczów 5 km BrakTAK
28 Drozd Karol Lubaczów 5 km BrakTAK
29 Drozd Antonii Lubaczów 5 km BrakTAK
30 Dydyk Katarzyna Lubaczów 5 km BrakNIE
31 Dys Marek Lubaczów 5 km CWKS 1916 (L)TAK
32 Ferenc Beata Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
33 Franus-Nienajadło Elżbieta Ruda Różaniecka 5 km BrakTAK
34 Gasparik Gabor Erd 5 km Erdi FutokTAK
35 Głuszyk Sylwia Dachnów 5 km BrakTAK
36 Głuszyk Marek Dachnów 5 km BrakTAK
37 Hałucha Tomasz Oleszyce 5 km Biegomania LubaczówTAK
38 Hypiak Bartłomiej Oleszyce 5 km CZARNI OLESZYCE/RUN RUN OLESZYCENIE
39 Hyra Alicja Lubaczów 5 km BrakTAK
40 Kaczmar Katarzyna Lubaczów 5 km BrakTAK
41 Kaczor Monika Lubaczów 5 km BrakTAK
42 Kaczor Hanna Lubaczów 5 km BrakTAK
43 Kaczor Jan Lubaczów 5 km BrakTAK
44 Kamuda Monika Lubaczów 5 km Max Elektro LubaczówTAK
45 Kamuda Grzegorz Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
46 Kanjerski Dariusz Jarosław 5 km Wichura JarosławTAK
47 Kasicka Iwona Lubaczów 5 km BRAKTAK
48 Kasicka Martyna Lubaczów 5 km BrakTAK
49 Kida Tomasz Lubaczów 5 km ZS Oleszyce /MOSiR Lubaczów TAK
50 Kielar Daniel Cieszanów 5 km KresowianieTAK
51 Kisielica Sylwia Kraków 10 km BrakTAK
52 Klatka Karolina Krakow 5 km BrakTAK
53 Klóska Bogdan Horyniec-Zdrój 10 km BrakTAK
54 Kłos Radosław Lubaczów 10 km 21 Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej w JarosławiTAK
55 Kłosowska Anna Dąbków 5 km BrakTAK
56 Knapik Piotr Niemstów 5 km BrakNIE
57 Knapik Maria Niemstów 5 km BrakNIE
58 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiergowaNIE
59 Kołodziej Józef Lubaczów 10 km Klub Biegacza LubaczówTAK
60 Konowalczuk Łukasz Lubaczów Nordic Walking 5 km Biegomania LubaczówTAK
61 Kopeć Krzysztof Oleszyce 10 km Pędzące Żółwie OleszyceTAK
62 Kornaga Janusz Gośka Horyniec-Zdrój 10 km BrakTAK
63 Kruk-Babik Katarzyna Oleszyce Nordic Walking 5 km BrakTAK
64 Kubiszyn Wiesława Lubaczów Nordic Walking 5 km BrakTAK
65 Kubiszyn Tadeusz Lubaczów Nordic Walking 5 km BrakNIE
66 Kubiszyn Małgorzata Wólka Krowicka Nordic Walking 5 km BrakTAK
67 Kubiszyn Mirosław Wólka Krowicka Nordic Walking 5 km BrakTAK
68 Kulikowska Marzena Jaroslaw 10 km BrakTAK
69 Kułakowski Wojciech Lubaczów 5 km Klub Biegacza LubaczówTAK
70 Kupiec Iwona Lubaczów 5 km BrakNIE
71 Kusz Krzysztof Przemyśl 5 km BrakTAK
72 Kuziemska Paulina Lubaczów 5 km BrakTAK
73 Lachowska-Wójciak Magdalena Lubaczów 5 km ImPuls FitnessTAK
74 Lesiczka Renata Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
75 Leszczawski Andrzej Sosnowiec 5 km BrakNIE
76 Łabudzka Agnieszka Jarosław 5 km BrakTAK
77 Łapińska Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczA/biegusiem.plNIE
78 Ławrynowicz Katarzyna Lubaczów 10 km BrakNIE
79 Łobaczewska - Miara Agnieszka Przeworsk Nordic Walking 5 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
80 Łuszczyński Marek Siedliska 5 km BrakNIE
81 Maciejak Mateusz Stary Dzikow 5 km BrakTAK
82 Madejski Artur Tarnawatka-Tartak 10 km Tomaszowska Grupa BiegowaTAK
83 Majda Oliwia Dubiecko 5 km BrakTAK
84 Majda Marcin Dubiecko 5 km BrakTAK
85 Makarski Krzysztof Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
86 Makuch Joanna Cieszanów 5 km Biegomania LubaczówTAK
87 Makuch Michalina Cieszanów 5 km Biegomania LubaczówTAK
88 Makuch Wiktoria Cieszanów 10 km Biegomania LubaczówTAK
89 Małysa Jerzy Cieszanów Nordic Walking 5 km BrakNIE
90 Małysa Anna Cieszanów Nordic Walking 5 km BRAKTAK
91 Mazurkiewicz Kamil Nowe Brusno 10 km BrakNIE
92 Mączka Angelika Lubaczów 5 km BrakNIE
93 Miara Fabian Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
94 Milo Zbigniew Lubaczów 10 km LO LubaczówTAK
95 Młodowiec Grażyna Oleszyce Nordic Walking 5 km BrakNIE
96 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
97 Młodziński Piotr Lubaczów 5 km BrakTAK
98 Młodziński Lesław Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
99 Motyka Artur Lubaczów 10 km PromilkiTAK
100 Motyka Kamil Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
101 Motyka Sylwester Jarosław 10 km 1997NIE
102 Motyka Mariusz , Nordic Walking 5 km Grupa JGB SokółNIE
103 Mryczko Roman Dynów 10 km BrakTAK
104 Muller Emese Erd 10 km Erdi FutokTAK
105 Nagy Sandor Erd 10 km Erdi FutokTAK
106 Nowakowicz Łukasz Lubaczów 5 km BrakNIE
107 Obcowski Artur Stare Sioło 10 km Run Run OleszyceTAK
108 Obroślak Grzegorz Lubaczów 10 km Traper-Biegomania Lubaczów TAK
109 Parafiniuk Katarzyna Ruda Lubycka 5 km BrakNIE
110 Parafiniuk Marcin Ruda Lubycka 5 km BrakNIE
111 Paraszthy IIdiko Budapest 10 km Erdi FutokTAK
112 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska 10 km BrakTAK
113 Petro Krisztina Tarnok 5 km Erdi FutokTAK
114 Picur Monika Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
115 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne 10 km Grodziska Grupa BiegowaTAK
116 Pietrasiewicz Maciej Dachnów Nordic Walking 5 km KresowianieTAK
117 Pilip Karolina Lubaczów 5 km BrakNIE
118 Piszczek Stanisław Przemyśl 5 km BrakTAK
119 Piwowarczyk Marek Lubaczow 10 km 1961TAK
120 Piwowarczyk Wojciech Lubaczów 10 km BrakTAK
121 Popowicz Andrzej Jarosław 10 km BrakNIE
122 Potoniec Małgorzata Lubaczow 5 km BrakTAK
123 Pukas Marzena Młodów 5 km BrakTAK
124 Pukas Magdalena Zalesie 5 km BrakTAK
125 Pukas Monika Wólka Krowicka 10 km BrakTAK
126 Rawska -Śmieciuch Anna Lubaczów 5 km Biegomania Lubaczów TAK
127 Rębisz Waldemar Lubaczów 5 km ochotnicza straz pozarna w starym dzikowieTAK
128 Rębisz Karolina Lubaczów 5 km Ochotnicza Straż w Starym DzikowieTAK
129 Rykała Irena Krowica Hołodowska Nordic Walking 5 km BrakNIE
130 Sadowy Janusz Przemyśl 5 km 5bspNIE
131 Saramaga Janusz bihale 5 km AS LubaczówTAK
132 Simo Karoly Erd 10 km Erdi FutokTAK
133 Skiba Witold Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
134 Smoliniec Tomasz Dachnów 5 km Biegomania LubaczówTAK
135 Smoliniec Paulina Dachnów 5 km Biegomania LubaczówTAK
136 Sochacki Maciej Dubiecko 10 km BrakTAK
137 Solilak Patrycja Lubaczów 5 km BrakTAK
138 Sopel Wiesława Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
139 Sopel Filip Lubaczów 5 km BrakNIE
140 Sopel Hubert Oleszyce 5 km BrakTAK
141 Stachurska Monika Lubaczów 10 km BrakNIE
142 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
143 Starzec Stanisław Nowy Lubliniec 5 km BrakNIE
144 Streit Beata Lubaczów 5 km BrakTAK
145 Struzik Ryszard Tomaszow Lubelski Nordic Walking 5 km BrakTAK
146 Struzik Teresa Tomaszow Lubelski Nordic Walking 5 km BrakTAK
147 Szablan Wioletta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
148 Szablan Lucjan Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
149 Szady Tomasz Lubaczów 5 km Unia Hrubieszów TAK
150 Szałański Adam Basznia Dolna 10 km 1953TAK
151 Szawan Paweł Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
152 Szczotka Agata Jarosław 10 km Jarosławski BIEGACZ NIE
153 Szumilak Marek Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
154 Szwedka Piotr Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza Team NIE
155 Szymański Paweł Cieszanów 5 km BrakNIE
156 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów 5 km JGB,, Sokół" Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
157 Trojnar Mateusz Lubaczów 5 km BrakNIE
158 Tryniecka Patrycja Lubaczów 5 km Gimnazjum nr 1TAK
159 Tryniecki Krzysztof Lubaczów 5 km Klub LubaczówTAK
160 Trzonek Andrzej Zapalow 10 km jaroslawska grupa biegowa sokolTAK
161 Turczanik Urszula Lubaczów 5 km BrakTAK
162 Turza Mirosław Dachnów 5 km KRESOWIANIETAK
163 Tworko Joachim Opaka 5 km WalterNIE
164 Wachnianin Monika Lubaczów Nordic Walking 5 km BrakNIE
165 Wasliszyn Bernadetta Jarosław 10 km BrakTAK
166 Ważny Renata Lubaczów 5 km ImPuls FitnessTAK
167 Ważny Gabriela Lubaczów 5 km Pędząca strzała :)TAK
168 Ważny Stanisław Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
169 Welc Agnieszka Cieszanów 5 km BrakTAK
170 Wit Justyna Oleszyce Nordic Walking 5 km BrakNIE
171 Witko Robert Lubaczów 10 km BrakNIE
172 Wojciechowski Paweł Jarosław 10 km Jaoslawska grupa biegowa sokółNIE
173 Wolanin Anita Folwarki 5 km BrakTAK
174 Woszczak Leszek Lubycza Królewska 10 km Sam sobieTAK
175 Wójciak Piotr Lubaczów 10 km BrakTAK
176 Wszoła Justyna Lubaczów Nordic Walking 5 km BrakTAK
177 Wypych Arkadiusz Lubaczów 5 km BrakTAK
178 Zaborniak Paweł Kowalówka 5 km BrakTAK
179 Zając Mariusz Lubaczów 5 km BrakTAK
180 Załoga Robert Cieszanów 10 km KP PSP LubaczówNIE
181 Załoga Małgorzata Cieszanów 5 km BrakNIE
182 Załuski Piotr Załuże 5 km Biegomania LubaczówTAK
183 Załuski Stanisław Lubaczów 10 km BrakTAK
184 Zamorski Adam Cetula 10 km BrakTAK
185 Zięzio Tomasz Tomaszów Lubelski 10 km Aktywny Dynów SGNIE
186 Złonkiewicz Marek Rzeszów 10 km BrakTAK
187 Żak-Horeczy Barbara Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту