займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

III LEŚNY BIEG DO ŹRÓDEŁ

Miejsce i termin: Nowiny Horynieckie, 2018-05-20
Organizator: • Nadleśnictwo Lubaczów
• Stowarzyszenie Rozwoju Nowiny Horynieckie
• Parafia rzymsko-katolicka w Horyńcu – Zdroju
• Gmina Horyniec - Zdrój
Opis zawodów: Dystans – 13 km
START/ META Nowiny Horynieckie - Kaplica na źródłach
Biuro zawodów będzie mieścić się w Nowinach Horynieckich przy Kaplicy na źródłach
15:00 – 16:15 godziny otwarcia Biura Zawodów
15:00 – 19:00 godziny otwarcia depozytu Zawodów
16:30 – Start Zawodów Biegowych
ok. 18:30 - dekoracja zwycięzców


Wpisowe i wpłata: Opłata startowa za udział w Biegu wynosi:
- 30 zł w przypadku dokonania wpłaty na 3 tygodnie przed Biegiem
tj. do 29.04.2018 r.
- 40 zł w przypadku dokonania opłaty na 2 tygodnie przed Biegiem
tj. do 06.05.2018 r.
Opłata raz dokonana nie podlega zwrotowi. Nie ma możliwości przeniesienia wniesionej opłaty na innego uczestnika.
Opłat można dokonywać:
- online podczas rejestracji na stronie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=209 oraz w razie wolnych miejsc – gotówką w dniu zawodów
Zawodnicy którzy wpłacą wpisowe do 9.05.2018 otrzymają koszulkę w rozmiarze wybranym przy rejestracji do biegu oraz numer startowy personalizowany imieniem
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Blajer Elżbieta Rzeszów 13 km BrakNIE
2 Buczko Marek Oleszyce 13 km Run Run OleszyceTAK
3 Buczko Grzegorz Lubaczów 13 km Biegomania LubaczówTAK
4 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
5 Dorota Zbyszek Oleszyce 13 km Run Run Oleszyce/Sparatanie DzieciomTAK
6 Dorota Jolanta Oleszyce 13 km RunRun Oleszyce/Spartane DzieciomTAK
7 Dudek Mirosław Lubaczów 13 km Akademia Sportu LubaczówNIE
8 Ferenc Beata Lubaczów 13 km Biegomania LubaczówTAK
9 Gajek Magdalena Czółna 13 km 1974NIE
10 Gajek Grzegorz Czółna 13 km 1979NIE
11 Gawor Monika Stalowa Wola 13 km Planeta NiskoNIE
12 Gorczyca Bogusław Nisko 13 km IT Samorządowe LO Stalowa WolaNIE
13 Hala Lucyna Wiązownica 13 km BrakTAK
14 Halucha Przemek Lubaczow 13 km BrakNIE
15 Jagiełło Beata Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
16 Jagiełło Grzegorz Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
17 Kaltenberg Janusz Jaroslaw 13 km BrakTAK
18 Kida Tomasz Lubaczów 13 km Akademia Sportu LubaczówTAK
19 Kielar Daniel Cieszanów 13 km KRESOWIANIETAK
20 Kiełboń Michał Przeworsk 13 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
21 Klóska Bogdan Horyniec-Zdrój 13 km BrakTAK
22 Kłos Radosław Lubaczów 13 km 21 dywizjon artylerii przeciwlotniczej JarosławTAK
23 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 13 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
24 Kołodziej Józef Lubaczów 13 km Klub Biegacza Lubaczów TAK
25 Konieczny Sylwester Majdów 13 km BrakTAK
26 Kopciuch Waldemar Lubaczów 13 km Akademia Sportu LubaczówTAK
27 Kornaga Janusz Horyniec-Zdój 13 km BrakTAK
28 Kowalczyk Mateusz Studzian 13 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
29 Kozak Michał Jarosław 13 km biegnijsercem.plTAK
30 Krzych Małgorzata Horyniec-Zdrój 13 km BrakTAK
31 Kucharczyk Maciej Przeworsk 13 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
32 Kułakowski Wojciech Lubaczów 13 km Klub Biegacza LubaczówTAK
33 Łakomy Tomasz Oleszyce 13 km Pędzące Żółwie OleszyceTAK
34 Łukasz Stanisław Narol 13 km Run Run OleszyceNIE
35 Maciejko Rafał Dachnów 13 km KresowianieTAK
36 Makarski Krzysztof Jarosław 13 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
37 Makuch Joanna Cieszanów 13 km Biegomania LubaczówTAK
38 Miara Fabian Przeworsk 13 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
39 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 13 km Biegomania LubaczówTAK
40 Motyka Kamil Jarosław 13 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
41 Motyka Sylwester Zgoda 13 km BrakNIE
42 Nowoświat Jakub Horyniec-Zdrój 13 km BrakNIE
43 Obcowski Artur Stare Sioło 13 km Run Run OleszyceTAK
44 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska 13 km BrakTAK
45 Picur Monika Lubaczów 13 km Biegomania LubaczówTAK
46 Pilawa Bogumił Lubaczów 13 km RUN RUN OLESZYCETAK
47 Piwowarczyk Marek Lubaczow 13 km 1961NIE
48 Popowicz Andrzej Jarosław 13 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
49 Pukas Magdalena Zalesie 13 km BrakTAK
50 Pukas Tomasz Zalesie 13 km Run Run OleszyceNIE
51 Pukas Monika Wólka Krowicka 13 km BrakTAK
52 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 13 km Biegomania LubaczówTAK
53 Ryba Anna Lubaczów 13 km Akademia Sportu LubaczówTAK
54 Skiba Witold Lubaczów 13 km Biegomania LubaczówNIE
55 Smoliniec Tomasz Dachnów 13 km Biegomania LubaczówNIE
56 Sobilo Anna Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
57 Sochań Bożena Lubaczów 13 km BrakNIE
58 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 13 km Akademia Sportu LubaczówTAK
59 Starzecka Joanna Jaroslaw 13 km BrakTAK
60 Stec Dorota Jarosław 13 km BBL Jarosław TAK
61 Stec Aneta Jarosław 13 km BrakTAK
62 Stopyra Alicja Horyniec-Zdrój 13 km BrakNIE
63 Streit Beata Lubaczów 13 km BrakTAK
64 Stus Marta Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
65 Stus Mariusz Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
66 Szady Tomasz Lubaczów 13 km Unia HrubieszówNIE
67 Szałański Adam Basznia Dolna 13 km BrakTAK
68 Szawan Paweł Przeworsk 13 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
69 Szcześniak Czesław Łazy 13 km BrakTAK
70 Szczygieł Anna Lubaczów 13 km Biegomania LubaczówTAK
71 Szumilak Marek Lubaczów 13 km BrakNIE
72 Śnieżek Krzysztof Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
73 Tadla Szawan Anna Przeworsk 13 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
74 Trzonek Andrzej Zapałów 13 km jaroslawska grupa biegowa sokolTAK
75 Wielkiewicz Justyna Jarosław 13 km Bbl Jarosław NIE
76 Winiarz Beata Cieszanów 13 km BrakNIE
77 Wojciechowski Paweł Jarosław 13 km Jarosławska grupa biegowa SokółNIE
78 Woźniak Grażyna Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
79 Wójciak Piotr lubaczów 13 km brakTAK
80 Zaborniak Tomasz Lubaczów 13 km BrakTAK
81 Zaborniak Paweł Kowalówka 13 km KresowinieTAK
82 Zając Wojciech Majdan Lipowiecki 13 km BrakTAK
83 Zięzio Tomasz Tomaszów Lubelski 13 km Aktywny Dynów SGNIE
84 Złonkiewicz Marek Rzeszów 13 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту