займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

III LEŚNY BIEG DO ŹRÓDEŁ

Miejsce i termin: Nowiny Horynieckie, 2018-05-20
Organizator: • Nadleśnictwo Lubaczów
• Stowarzyszenie Rozwoju Nowiny Horynieckie
• Parafia rzymsko-katolicka w Horyńcu – Zdroju
• Gmina Horyniec - Zdrój
Opis zawodów: Dystans – 13 km
START/ META Nowiny Horynieckie - Kaplica na źródłach
Biuro zawodów będzie mieścić się w Nowinach Horynieckich przy Kaplicy na źródłach
15:00 – 16:15 godziny otwarcia Biura Zawodów
15:00 – 19:00 godziny otwarcia depozytu Zawodów
16:30 – Start Zawodów Biegowych
ok. 18:30 - dekoracja zwycięzców


Wpisowe i wpłata: Opłata startowa za udział w Biegu wynosi:
- 30 zł w przypadku dokonania wpłaty na 3 tygodnie przed Biegiem
tj. do 29.04.2018 r.
- 40 zł w przypadku dokonania opłaty na 2 tygodnie przed Biegiem
tj. do 06.05.2018 r.
Opłata raz dokonana nie podlega zwrotowi. Nie ma możliwości przeniesienia wniesionej opłaty na innego uczestnika.
Opłat można dokonywać:
- online podczas rejestracji na stronie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=209 oraz w razie wolnych miejsc – gotówką w dniu zawodów
Zawodnicy którzy wpłacą wpisowe do 9.05.2018 otrzymają koszulkę w rozmiarze wybranym przy rejestracji do biegu oraz numer startowy personalizowany imieniem
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Buczko Marek Oleszyce 13 km Run Run OleszyceTAK
2 Buczko Grzegorz Lubaczów 13 km Biegomania Lubaczów
3 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
4 Dorota Zbyszek Oleszyce 13 km Run Run Oleszyce/Sparatanie DzieciomTAK
5 Dudek Mirosław Lubaczów 13 km Akademia Sportu Lubaczów
6 Ferenc Beata Lubaczów 13 km Biegomania Lubaczów
7 Gawor Monika Stalowa Wola 13 km Planeta Nisko
8 Gorczyca Bogusław Nisko 13 km IT Samorządowe LO Stalowa Wola
9 Hala Lucyna Wiązownica 13 km BrakTAK
10 Halucha Przemek Lubaczow 13 km Brak
11 Jagiełło Beata Nisko 13 km Planeta Nisko
12 Jagiełło Grzegorz Nisko 13 km Planeta Nisko
13 Kielar Daniel Cieszanów 13 km KRESOWIANIE
14 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 13 km Przeworska Grupa Biegowa
15 Kopciuch Waldemar Lubaczów 13 km Akademia Sportu Lubaczów
16 Kornaga Jamusz Horyniec-Zdój 13 km Brak
17 Kowalczyk Mateusz Studzian 13 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
18 Krzych Małgorzata Horyniec-Zdrój 13 km Brak
19 Kucharczyk Maciej Przeworsk 13 km Przeworska Grupa Biegowa
20 Kułakowski Wojciech Lubaczów 13 km Klub Biegacza Lubaczów
21 Łukasz Stanisław Narol 13 km Run Run Oleszyce
22 Maciejko Rafał Dachnów 13 km Kresowianie
23 Makarski Krzysztof Jarosław 13 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
24 Makuch Joanna Cieszanów 13 km Biegomania LubaczówTAK
25 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 13 km Biegomania LubaczówTAK
26 Morawski Konrad Oleszyce 13 km Brak
27 Motyka Kamil Jarosław 13 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
28 Motyka Sylwester Zgoda 13 km Brak
29 Nowoświat Jakub Horyniec-Zdrój 13 km Brak
30 Obcowski Artur Stare Sioło 13 km Run Run Oleszyce
31 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska 13 km BrakTAK
32 Picur Monika Lubaczów 13 km Biegomania Lubaczów
33 Pilawa Bogumił Lubaczów 13 km RUN RUN OLESZYCETAK
34 Piwowarczyk Marek Lubaczow 13 km 1961
35 Popowicz Andrzej Jarosław 13 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
36 Pukas Magdalena Zalesie 13 km Brak
37 Pukas Tomasz Zalesie 13 km Run Run Oleszyce
38 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 13 km Biegomania Lubaczów
39 Ryba Anna Lubaczów 13 km Akademia Sportu Lubaczów
40 Skiba Witold Lubaczów 13 km Biegomania Lubaczów
41 Smoliniec Tomasz Dachnów 13 km Biegomania Lubaczów
42 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 13 km Akademia Sportu Lubaczów
43 Stec Dorota Jarosław 13 km BBL Jarosław
44 Stec Aneta Jarosław 13 km Brak
45 Streit Beata Lubaczów 13 km Brak
46 Stus Marta Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
47 Stus Mariusz Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
48 Szady Tomasz Lubaczów 13 km Unia Hrubieszów
49 Szałański Adam Basznia Dolna 13 km Brak
50 Szczygieł Anna Lubaczów 13 km Biegomania Lubaczów
51 Szumilak Marek Lubaczów 13 km Brak
52 Śnieżek Krzysztof Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
53 Trzonek Andrzej Zapałów 13 km jaroslawska grupa biegowa sokol
54 Wielkiewicz Justyna Jarosław 13 km Bbl Jarosław
55 Winiarz Beata Cieszanów 13 km Brak
56 Wojciechowski Paweł Jarosław 13 km Jarosławska grupa biegowa Sokół
57 Woźniak Grażyna Nisko 13 km Planeta NiskoTAK
58 Zaborniak Tomasz Lubaczów 13 km BrakTAK
59 Zaborniak Paweł Kowalówka 13 km Kresowinie
60 Zając Wojciech Majdan Lipowiecki 13 km Brak
61 Zięzio Tomasz Tomaszów Lubelski 13 km Aktywny Dynów SG
62 Złonkiewicz Marek Rzeszów 13 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту