займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW KINGI
bieg 10 km

Miejsce i termin: Bochnia, 2018-07-07
Organizator: Fundacja „Auxilium” ul. Regis 2, 32-700 Bochnia
http://www.auxilium-fundacja.org.pl
e-mail: biurozawodow@biegsolny.pl
strona biegu: www.biegsolny.pl
Dyrektor Biegu:
Marcin Gibała, tel. 781-192-432
Opis zawodów: START- Park Rodzinny Uzbornia- ul. Widok- ul. Generała Dąbrowskiego- ul. Zalesie Dolne- ul. Widok- ul. Kurów- ul. Krzyżaki- ul. Brzeźnicka- ul. Łychów- ul. Krzęczków- ul. Ogrodowa- ul. Św. Urbana- ul. Konfederatów Barskich- ul. Gazaris- ul. Plac Puławskiego- ul. Solna- ul. Rynek cz. północna- ul. Rynek cz. zachodnia- ul. Wolnica- ul. Różana- ul. Biała- Plac św. Kingi- ul. Gołębia- Droga dojazdowa do Urzędu Skarbowego w Bochni- Planty Salinarne- ul. Czackiego- ul. Matejki- ul. Kazimierza Wielkiego- Stadion Miejski MOSIR - META
Biuro Zawodów: Bistro Mała Czarna w Parku Rodzinnym Uzbornia, ul. Widok 1, 32-700 Bochnia czynne 7 lipca 2018r od 13:00 do 15:30

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN
Wpisowe i wpłata: Darowizna startowa dla dystansu 10km (Płatność T-PAY):
• Dla pierwszych 100 osób, które dokonają darowizny i zapisu - 40 PLN (nie dotyczy osób korzystających ze zniżek).
• Kolejne osoby, które się zapiszą i wniosą darowiznę do dnia 4 lipca 2018r. do godziny 24.00 - 50 PLN.
• Osoby, które zapiszą się w dniu zawodów 7 lipca 2018 r oraz w dniu 6 lipca 2018r – 60 PLN

Dla wszystkich biegów
• Zawodnicy powyżej 70 roku życia oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności (przy odbiorze pakietu należy okazać dokument potwierdzający niepełnosprawność) – mogą skorzystać z 50% zniżki do obowiązującej darowizny startowej.
• Osoby, które chcą udzielić darowizny bez korzystania z płatności online (T-PAY) na stronie zapisów podczas rejestracji, proszone są o dokonanie przelewu własnego według następujących zasad:
• Darowiznę należy przekazać przelewem na konto fundacji Auxilium.
• Numer Konta 46 2490 0005 0000 4600 6692 6591
• Alior Bank Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium ul. Regis 2, 32-700 Bochnia, z opisem przelewu zawierającym imię, nazwisko, rok urodzenia Uczestnika oraz wybraną konkurencję, koniecznie z dopiskiem „darowizna dla podopiecznych fundacji Auxilium”.

Jeżeli w dniu zawodów darowizna nie będzie zaznaczona na stronie Biegu, prosimy o zabranie potwierdzenia przelewu w celu okazania podczas rejestracji w Biurze Zawodów.
Limit zawodników: 400
Strona WWW: www.biegsolny.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Babral Jadwiga Trzciana 10 km Brak
2 Bajak Małgorzata Kraków, Polska 10 km BrakTAK
3 Bałuszyński Sławomir Kraków 10 km BrakTAK
4 Barnaś Adrian Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
5 Bawolska Katarzyna Bochnia 10 km BrakTAK
6 Bawolski Tadeusz Bochnia 10 km WKURW_TEAMTAK
7 Bej Agnieszka Bochnia 10 km Brak
8 Bieniek Robert Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
9 Bieniek Kacper Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
10 Bigas Michał Stary wiśnicz 10 km BrakTAK
11 Bigas Kinga Opole 10 km BrakTAK
12 Bigas Adam Opole 10 km BrakTAK
13 Boguta Beata Kraków 10 km BrakTAK
14 Bolek Rafał Wyżyce 10 km Brak
15 Broszkiewicz Witold Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
16 Broszkiewicz Anna Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
17 Buczek Jakub Bochnia 10 km Fundacja Auxilium
18 Bugajska Katarzyna Kraków 10 km BrakTAK
19 Cichoń Konrad Skawina 10 km Brak
20 Ciuła Tomasz Kraków 10 km Rebellion of Free Runners
21 Cop Krzysztof Kraków 10 km PaniTAK
22 Cygan Katarzyna Bochnia 10 km BrakTAK
23 Czechmański Patryk Rzezawa 10 km BrakTAK
24 Dobranowski Konrad Łazy 10 km Brak
25 Duda Stanisław Bochnia 10 km Brak
26 Duda Stanisław Bochnia 10 km Brak
27 Faron Marcin Bochnia 10 km Salt Runners Bochnia
28 Filipek Krzysztof Nowy Wiśnicz 10 km BrakTAK
29 Firek Marcin Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
30 Gałka Ryszard Brzesko 10 km BrakTAK
31 Garzeł Grzegorz Kraków 10 km ITMBW KrakówTAK
32 Gawłowicz Bartłomiej Bochnia 10 km Nauka Biega
33 Gibała Marcin Bochnia 10 km Fundacja AuxiliumTAK
34 Gierek Mateusz Bochnia 10 km Brak
35 Gliwa Marcin Kraków 10 km brak
36 Głuszek ŁUKASZ Kraków 10 km BrakTAK
37 Głuszek Marzena Cracow 10 km BrakTAK
38 Golonka Mateusz Gorlice 10 km GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
39 Gondek Dariusz Borek 10 km Salt Runners Bochnia
40 Gondek Damian Bochnia 10 km Brak
41 Gondek Dariusz Borek 10 km Salt Runners BochniaTAK
42 Grabarz Grzegorz Bochnia 10 km Brak
43 Grych Andrzej Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
44 Gut Paweł Borek 10 km Salt Runners BochniaTAK
45 Gut Marzena Borek 10 km Salt Runners BochniaTAK
46 jacak tomasz bochnia 10 km BrakTAK
47 Jakubowska Magdalena Proszowice 10 km Brak
48 Jakubowski Michał Ustroń 10 km BrakTAK
49 Janik Grzegorz Brzeźnica 10 km Bochnia BiegaTAK
50 Kaczmarczyk Grzegorz Stary Wiśnicz 10 km Brak
51 Kaczmarczyk Seweryn Stary Wiśnicz 10 km Brak
52 Kącki Kamil Żegocina 10 km Brak
53 Kiełkowicz Kazimierza Kraków 10 km AmatorTAK
54 Kłosowski Rafał Bochnia 10 km Brak
55 Kłuś Krzysztof Dziewin 10 km OSP DziewinTAK
56 Kokoszka Marcin Bochnia 10 km BrakTAK
57 KOPTA Jerzy Kraków 10 km Cwałujące Dziadki
58 Kościej Jarosław Chrostowa 10 km Brak
59 Krzysztofowicz Karol Sobolów 10 km BrakTAK
60 Kukla Janusz Łąkta Górna 10 km BrakTAK
61 Kukla Izabela Bochnia 10 km Bochnia Biega
62 Kukla Ryszard Bochnia 10 km Bochnia Biega
63 Kurczyna Sabina Bochnia 10 km BrakTAK
64 Kurczyna Marek Bochnia 10 km BrakTAK
65 Laskowski Dariusz Mała Wieś 10 km Niepołomice BiegająTAK
66 Lech Emilia Bochnia 10 km BrakTAK
67 Łuczak Anna Słomniki 10 km BrakTAK
68 Magdon Kinga Bochnia 10 km BOCHNIA BIEGA
69 Majcher Hubert Brzeźnica 10 km Brak
70 Majka Tomasz Kraków 10 km Tomasz Majka
71 Malacz Maciej Kraków 10 km BrakTAK
72 Małek Paweł Niepołomice 10 km Niepołomice BiegająTAK
73 Marek Joanna Kraków 10 km Brak
74 Mej Paweł Baczków - Gm. Bochnia 10 km niez - BOSY BIEGACZ / dzien. - Gm. Bochnia TV ( FaTAK
75 Miąsko Daniel Bochnia 10 km Brak
76 Mironów Paweł Borek 10 km Bochnia biegaTAK
77 Mucha Mateusz Bochnia 10 km BrakTAK
78 Nąckiewicz Justyna Brzesko 10 km Brak
79 Nowakowski Dariusz Jodłówka 10 km Brak
80 Nowotny Marian Damienice 10 km Niepołomice biegająTAK
81 Orliński Łukasz Bochnia 10 km BrakTAK
82 Owczarczyk Łukasz Dąbrowa Górnicza 10 km Brak
83 Pamuła Wojciech Kraków 10 km WOODWARD RUNNERSTAK
84 POKŁADOWSKI WŁODZIMIERZ Bochnia 10 km Brak
85 PRADEL Grzegorz Kraków 10 km JW 4686TAK
86 Rak Szymon Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
87 Rak Monika Bochnia 10 km Brak
88 Rak Monika Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
89 Rdzanek Marcin Wieliczka 10 km BrakTAK
90 Rębilas Adam Nowy Wiśnicz 10 km BrakTAK
91 Romański Tomek Bochnia 10 km Brak
92 Sanocki Jan Borek 10 km Drag Star Team
93 Satola Grzegorz Bochnia 10 km SN KlasykTAK
94 Sądel Michał Bochnia 10 km BrakTAK
95 Sierotowicz Łukasz Nowy Sącz 10 km BrakTAK
96 Siwak Magdalena Kraków 10 km BrakTAK
97 Sloma Maciej Leszno 10 km BrakTAK
98 Stadnicki Wojciech Nowy Wiśnicz 10 km WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
99 Stanisz Przemysław Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
100 Stec Krzysztof Nowy Wiśnicz 10 km Salt Runners BochniaTAK
101 Stodolny Tomasz Bochnia 10 km Bochnianin.plTAK
102 Stodolny Grzegorz Bochnia 10 km Wzmożony Ruch PieszychTAK
103 Stokłosa Krzysztof Olchawa 10 km BrakTAK
104 Studziżba Paweł Bochnia 10 km Bochnia Biega
105 Studziżba Adam Bochnia 10 km Bochnia Biega
106 Studziżba Dawid Bochnia 10 km Bochnia Biega
107 Szajewski Arkadiusz Kraków 10 km BrakTAK
108 Szatko Mariusz Lisia Góra 10 km Ekipa z TarnowaTAK
109 Szczudło Monika Bochnia 10 km Brak
110 Szczudło Monika Bochnia 10 km Brak
111 Szweda Mirosława Toruń 10 km InterKadraTAK
112 Szymla Anna Bochnia 10 km Brak
113 trybalska anna brzesko 10 km Brak
114 Trzósło Agata Bochnia 10 km BrakTAK
115 Udowolski Norbert Biała Podlaska 10 km BrakTAK
116 Wacarz Sławomir Jodłówka 10 km Brak
117 Węglarz Agata Łapanów 10 km ULKS "Fajfer 2001" ŁapanówTAK
118 Węgrzyn Katarzyna Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
119 Wolak-Tworzydło Karolina Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
120 Woźniak Barbara Zagórze 10 km Brak
121 Wrona Franciszek Muchówka 10 km Brak
122 Zakrzewska Aleksandra Warszawa 10 km WKURW_TEAMTAK
123 Ząbczyński Dariusz Słomniki 10 km BrakTAK
124 Zych Andrzej Brzesko 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту