займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW KINGI
bieg 10 km

Miejsce i termin: Bochnia, 2018-07-07
Organizator: Fundacja „Auxilium” ul. Regis 2, 32-700 Bochnia
http://www.auxilium-fundacja.org.pl
e-mail: biurozawodow@biegsolny.pl
strona biegu: www.biegsolny.pl
Dyrektor Biegu:
Marcin Gibała, tel. 781-192-432
Opis zawodów: START- Park Rodzinny Uzbornia- ul. Widok- ul. Generała Dąbrowskiego- ul. Zalesie Dolne- ul. Widok- ul. Kurów- ul. Krzyżaki- ul. Brzeźnicka- ul. Łychów- ul. Krzęczków- ul. Ogrodowa- ul. Św. Urbana- ul. Konfederatów Barskich- ul. Gazaris- ul. Plac Puławskiego- ul. Solna- ul. Rynek cz. północna- ul. Rynek cz. zachodnia- ul. Wolnica- ul. Różana- ul. Biała- Plac św. Kingi- ul. Gołębia- Droga dojazdowa do Urzędu Skarbowego w Bochni- Planty Salinarne- ul. Czackiego- ul. Matejki- ul. Kazimierza Wielkiego- Stadion Miejski MOSIR - META
Biuro Zawodów: Bistro Mała Czarna w Parku Rodzinnym Uzbornia, ul. Widok 1, 32-700 Bochnia czynne 7 lipca 2018r od 13:00 do 15:30

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN
Wpisowe i wpłata: Darowizna startowa dla dystansu 10km (Płatność T-PAY):
• Dla pierwszych 100 osób, które dokonają darowizny i zapisu - 40 PLN (nie dotyczy osób korzystających ze zniżek).
• Kolejne osoby, które się zapiszą i wniosą darowiznę do dnia 4 lipca 2018r. do godziny 24.00 - 50 PLN.
• Osoby, które zapiszą się w dniu zawodów 7 lipca 2018 r oraz w dniu 6 lipca 2018r – 60 PLN

Dla wszystkich biegów
• Zawodnicy powyżej 70 roku życia oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności (przy odbiorze pakietu należy okazać dokument potwierdzający niepełnosprawność) – mogą skorzystać z 50% zniżki do obowiązującej darowizny startowej.
• Osoby, które chcą udzielić darowizny bez korzystania z płatności online (T-PAY) na stronie zapisów podczas rejestracji, proszone są o dokonanie przelewu własnego według następujących zasad:
• Darowiznę należy przekazać przelewem na konto fundacji Auxilium.
• Numer Konta 46 2490 0005 0000 4600 6692 6591
• Alior Bank Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium ul. Regis 2, 32-700 Bochnia, z opisem przelewu zawierającym imię, nazwisko, rok urodzenia Uczestnika oraz wybraną konkurencję, koniecznie z dopiskiem „darowizna dla podopiecznych fundacji Auxilium”.

Jeżeli w dniu zawodów darowizna nie będzie zaznaczona na stronie Biegu, prosimy o zabranie potwierdzenia przelewu w celu okazania podczas rejestracji w Biurze Zawodów.
Limit zawodników: 400
Strona WWW: www.biegsolny.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Babral Jadwiga Trzciana 10 km BrakNIE
2 Bajak Małgorzata Kraków, Polska 10 km BrakTAK
3 Bałuszyński Sławomir Kraków 10 km BrakTAK
4 Barnaś Adrian Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
5 Bawolska Katarzyna Bochnia 10 km BrakTAK
6 Bawolski Tadeusz Bochnia 10 km WKURW_TEAMTAK
7 Bej Agnieszka Bochnia 10 km BrakTAK
8 Bieniek Robert Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
9 Bieniek Kacper Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
10 Bigas Michał Stary wiśnicz 10 km BrakTAK
11 Bigas Kinga Opole 10 km BrakTAK
12 Bigas Adam Opole 10 km BrakTAK
13 Bigas Maciej Krzeczów 10 km BrakTAK
14 Bober Maja Nowy Wisnicz 10 km BrakTAK
15 Bober Jerzy Nowy Wisnicz 10 km Sekta BobrówTAK
16 Bobowski Marcin Bochnia 10 km BrakTAK
17 Boguta Beata Kraków 10 km BrakTAK
18 Bolek Rafał Wyżyce 10 km BrakTAK
19 Borowiec Anna Bochnia 10 km Bochnia Biega TAK
20 Borowiec Łukasz Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
21 Bożętka Anna Kraków 10 km BrakNIE
22 Broszkiewicz Witold Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
23 Broszkiewicz Anna Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
24 Brzegowy Małgorzata Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
25 Brzegowy Sebastian Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
26 Brzeski Szczepan Bochnia 10 km EverTeam.plTAK
27 Buczek Jakub Bochnia 10 km Fundacja AuxiliumTAK
28 Bugajska Katarzyna Kraków 10 km BrakTAK
29 Bugajska Jadwiga Nowy Wiśnicz 10 km BOCHNIA BIEGATAK
30 Cabała Marcin Moszczenica 10 km Bochnia biegaTAK
31 Chodur Mirosław Stary Wiśnicz 10 km TosiaTAK
32 Cichoń Konrad Skawina 10 km BrakNIE
33 Cisak Mirosław Bochnia 10 km Bochnianin.plTAK
34 Ciuła Tomasz Kraków 10 km Rebellion of Free RunnersNIE
35 Cop Krzysztof Kraków 10 km PaniTAK
36 Cygan Katarzyna Bochnia 10 km BrakTAK
37 Czechmański Patryk Rzezawa 10 km BrakTAK
38 Czuban Janusz Radlna 10 km BrakTAK
39 Czyż Agnieszka Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
40 Daniec Maria Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
41 Dobranowski Konrad Łazy 10 km BrakNIE
42 Duda Stanisław Bochnia 10 km BrakNIE
43 Duda Stanisław Bochnia 10 km BrakNIE
44 Dudzik Artur Gorzków 10 km BrakTAK
45 Działo Adriana Mielec 10 km BrakTAK
46 Dźwigaj Michał Bochnia 10 km BrakNIE
47 Faron Marcin Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
48 Filipek Krzysztof Nowy Wiśnicz 10 km BrakTAK
49 Firek Marcin Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
50 Galbarczyk Tomasz Tarnów 10 km STG-TarnówTAK
51 Gałka Ryszard Brzesko 10 km BrakTAK
52 Garzeł Grzegorz Kraków 10 km ITMBW KrakówTAK
53 Gawłowicz Bartłomiej Bochnia 10 km Nauka BiegaNIE
54 Gąszczyk Grzegorz Kraków 10 km DOM UBEZPIECZEŃ KROPIDŁOWSCYTAK
55 Gibała Marcin Bochnia 10 km Fundacja AuxiliumTAK
56 Gierek Mateusz Bochnia 10 km BrakNIE
57 Glanas Dariusz Skawina 10 km BrakTAK
58 Gliwa Marcin Kraków 10 km brakTAK
59 Głód Tomasz Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
60 Głuszek Łukasz Kraków 10 km BrakTAK
61 Głuszek Marzena Cracow 10 km BrakTAK
62 Goc Paweł Bochnia 10 km BrakTAK
63 Golonka Mateusz Gorlice 10 km GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLNIE
64 Gondek Dariusz Borek 10 km Salt Runners BochniaNIE
65 Gondek Damian Bochnia 10 km BrakNIE
66 Gondek Dariusz Borek 10 km Salt Runners BochniaTAK
67 Góra Rafał Gdów 10 km BrakTAK
68 Grabarz Grzegorz Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
69 Grych Andrzej Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
70 Gut Paweł Borek 10 km Salt Runners BochniaTAK
71 Gut Marzena Borek 10 km Salt Runners BochniaTAK
72 Jacak Tomasz Bochnia 10 km BrakTAK
73 Jakubowska Magdalena Proszowice 10 km BrakNIE
74 Jakubowski Michał Ustroń 10 km BrakTAK
75 Janik Grzegorz Brzeźnica 10 km Bochnia BiegaTAK
76 Janik Bogdan Nowy Targ 10 km BrakTAK
77 Jarosz Jurek Bochnia 10 km BrakTAK
78 Jasiak Anna Wola Rzędzińska 10 km Husaria Race Team NIE
79 Jaworski Marcin Staniatki 10 km BrakTAK
80 Juszczyk Magda Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
81 Kaczmarczyk Grzegorz Stary Wiśnicz 10 km Bochnia biegaTAK
82 Kaczmarczyk Seweryn Stary Wiśnicz 10 km Bochnia biegaTAK
83 Katolo Dawid Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
84 Kącki Kamil Żegocina 10 km BrakNIE
85 Kiełkowicz Kazimierza Kraków 10 km AmatorTAK
86 Klesiewicz Krzysztof Bochnia 10 km BrakTAK
87 Kłosowski Rafał Bochnia 10 km BrakTAK
88 Kłuś Krzysztof Dziewin 10 km OSP DziewinTAK
89 Kokoszka Marcin Bochnia 10 km BrakTAK
90 Kopta Jerzy Kraków 10 km Cwałujące DziadkiTAK
91 Kościej Jarosław Chrostowa 10 km BrakTAK
92 Kowalczyk Tomasz Kraków 10 km 16 BPDTAK
93 Kowalczyk Krzysztof Bochnia 10 km BrakNIE
94 Kozerska-Stanek Anna Proszowice 10 km BrakTAK
95 Krzysztofowicz Karol Sobolów 10 km BrakTAK
96 Kukla Janusz Łąkta Górna 10 km BrakTAK
97 Kukla Izabela Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
98 Kukla Ryszard Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
99 Kulma Daniel Gdów 10 km BrakTAK
100 Kułakowski Grzegorz Dąbrowa Górnicza 10 km www.drukarnia.bochnia.plTAK
101 Kurczyna Sabina Bochnia 10 km BrakTAK
102 Kurczyna Marek Bochnia 10 km BrakTAK
103 Kuta Jan Rzezawa 10 km BrakTAK
104 Kuta Cecylia Rzezawa 10 km BrakTAK
105 Kwatera Tomasz Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
106 Laskowski Dariusz Mała Wieś 10 km Niepołomice BiegająTAK
107 Lech Emilia Bochnia 10 km BrakTAK
108 Lipiński Marcin Gołdap 10 km 15 Gołdapski Pułk PrzeciwlotniczyNIE
109 Liszka Jolanta Nowy Wiśnicz 10 km Bochnia Biega TAK
110 Londo Tomasz Dąbrówka 202 10 km BrakTAK
111 Łabno Jakub Tarnów 10 km BrakNIE
112 Łącki Maciej Tarnów 10 km BrakTAK
113 Łuczak Anna Słomniki 10 km BrakTAK
114 Łysek Arleta Cikowice 10 km Bochnia BiegaNIE
115 Magdon Kinga Bochnia 10 km BOCHNIA BIEGANIE
116 Magoń Karol Kraków 10 km Everteam.plTAK
117 Majcher Hubert Brzeźnica 10 km BrakNIE
118 Majcher Marcin Kraków 10 km BrakNIE
119 Majka Tomasz Kraków 10 km Tomasz MajkaTAK
120 Malacz Maciej Kraków 10 km BrakTAK
121 Małek Paweł Niepołomice 10 km Niepołomice BiegająTAK
122 Marek Joanna Kraków 10 km BrakNIE
123 Matyaszek Waldemar Jasień 10 km BrakTAK
124 Mej Paweł Baczków - Gm. Bochnia 10 km niez - BOSY BIEGACZ / dzien. - Gm. Bochnia TV ( FaTAK
125 Miąsko Daniel Bochnia 10 km BrakTAK
126 Michałowski Robert Tarnów 10 km BrakTAK
127 Michniak Jan Kraków 10 km BrakTAK
128 Miętka Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
129 Mikulska Barbara Nowy Wiśnicz 10 km GREMI - BOCHNIATAK
130 Mironów Paweł Borek 10 km Bochnia biegaTAK
131 Mnich Jacek Tarnów 10 km STG TarnówTAK
132 Morawiec Krzysztof Tarnów 10 km BrakTAK
133 Mól Tomasz Jadowniki 10 km BrakTAK
134 Mucha Mateusz Bochnia 10 km BrakTAK
135 Mularz Jarosław Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
136 Muskała-Biros Magdalena Bochnia 10 km BrakTAK
137 Nąckiewicz Justyna Brzesko 10 km BrakNIE
138 Nieć Wojtek Bochnia 10 km BrakTAK
139 Nowakowski Dariusz Jodłówka 10 km BrakTAK
140 Nowotny Marian Damienice 10 km Niepołomice biegająTAK
141 Nowotny jarosław Bochnia 10 km SALT RUNNERS BOCHNIATAK
142 Oliwa Edward Kraków 10 km 1961NIE
143 Orliński Łukasz Bochnia 10 km BrakTAK
144 Ormanty Bartosz Kraków 10 km BrakTAK
145 Owczarczyk Łukasz Dąbrowa Górnicza 10 km BrakNIE
146 Pałka Maria Kraków 10 km DOM UBEZPIECZEŃ KROPIDŁOWSCYTAK
147 Pamuła Wojciech Kraków 10 km WOODWARD RUNNERSTAK
148 Paszko Krzysztof Rzezawa 10 km BrakTAK
149 Piatkowska Marta Dobczyce 10 km BrakTAK
150 Pradel Grzegorz Kraków 10 km JW 4686TAK
151 Przybyło Ewa Maszkienice 10 km BrakTAK
152 Przybysławski Robert Bucze 10 km BrakTAK
153 Radzik Stanisław Łyczanka 10 km Sieprawska piątkaTAK
154 Rak Szymon Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
155 Rak Monika Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
156 Rdzanek Marcin Wieliczka 10 km BrakTAK
157 Rębilas Adam Nowy Wiśnicz 10 km BrakTAK
158 Romański Tomek Bochnia 10 km BrakNIE
159 Rząca Dawid Moszczenica 10 km Stowarzyszenie MountainboardinfoTAK
160 Sadlej Adrian Brzesko 10 km FACHOWIEC BRZESKO TAK
161 Sanocki Jan Borek 10 km Drag Star TeamNIE
162 Satola Grzegorz Bochnia 10 km SN KlasykTAK
163 Sawicka Hofstede Luiza Bochnia 10 km Fundacja AuxiliumTAK
164 Sądel Michał Bochnia 10 km BrakTAK
165 Seredyński Tomasz Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
166 Sierotowicz Łukasz Nowy Sącz 10 km BrakTAK
167 Siwak Magdalena Kraków 10 km BrakTAK
168 Skupień Bartosz Kraków 10 km DOM UBEZPIECZEŃ KROPIDŁOWSCYTAK
169 Sloma Maciej Leszno 10 km BrakTAK
170 Smaga Kinga Gdów 10 km BrakTAK
171 Sroka Artur Bochnia 10 km Niepołomice BiegająTAK
172 Stadnicki Wojciech Nowy Wiśnicz 10 km WKS Szreniawa Nowy WiśniczNIE
173 Stanisz Przemysław Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
174 Stec Krzysztof Nowy Wiśnicz 10 km Salt Runners BochniaTAK
175 Stępień Marek Poręba Spytkowska 10 km 100 Marathon Club PolskaTAK
176 Stodolny Tomasz Bochnia 10 km Bochnia BiegalTAK
177 Stodolny Grzegorz Bochnia 10 km Wzmożony Ruch PieszychTAK
178 Stokłosa Krzysztof Olchawa 10 km BrakTAK
179 Studziżba Paweł Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
180 Studziżba Adam Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
181 Studziżba Dawid Bochnia 10 km Bochnia BiegaNIE
182 Szajewski Arkadiusz Kraków 10 km BrakTAK
183 Szal Sylwia Baczków - Gm. Bochnia 10 km BrakTAK
184 Szarkowicz Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
185 Szatko Mariusz Lisia Góra 10 km Ekipa z TarnowaTAK
186 Szczudło Monika Bochnia 10 km BrakNIE
187 Szweda Mirosława Toruń 10 km InterKadraTAK
188 Szwej Joanna Kraków 10 km Pogoria BiegaTAK
189 Szymla Anna Bochnia 10 km BrakTAK
190 Świdzińska -Szwed Barbara Kraków 10 km DOM UBEZPIECZEŃ KROPIDŁOWSCYTAK
191 Świerczek Patrycja Jadowniki 10 km BrakNIE
192 Tarchalski Bartek Warszawa 10 km BrakTAK
193 Trojanowski Sławomir Bochnia 10 km Salt Runners Bochnia TAK
194 Trybalska Anna Brzesko 10 km BrakNIE
195 Trzósło Agata Bochnia 10 km BrakTAK
196 Trzósło Bartek Kraków 10 km BrakTAK
197 Trzósło Wojciech Bochnia 10 km BrakTAK
198 Udowolski Norbert Biała Podlaska 10 km BrakTAK
199 Wacarz Sławomir Jodłówka 10 km BrakTAK
200 Waligóra Andrzej Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
201 Węglarz Agata Łapanów 10 km ULKS "Fajfer 2001" ŁapanówTAK
202 Węglarz Anna Gdów 10 km BrakTAK
203 Węgrzyn Katarzyna Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
204 Wieciech Adrian Nowy Wiśnicz 10 km Byle dobiecTAK
205 Wilk Tomasz Strzelce Wielkie 10 km Husaria Race TeamTAK
206 Wilk Bartosz Uście Solne 10 km BrakTAK
207 Wojas Justyna Niepołomice 10 km Niepołomice BiegająTAK
208 Wojewoda Aneta Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
209 Wolak-Tworzydło Karolina Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
210 Wolsza Magdalena Zatoka 10 km Bochnia BiegaTAK
211 Woźniak Barbara Zagórze 10 km BrakNIE
212 Wrona Franciszek Muchówka 10 km BrakNIE
213 Wszołek Karolina Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK
214 Zakrzewska Aleksandra Warszawa 10 km WKURW_TEAMTAK
215 Zalecki Zbigniew Bochnia 10 km BrakNIE
216 Ząbczyński Dariusz Słomniki 10 km BrakTAK
217 Zgłobicka Sabina Królówka 10 km BrakTAK
218 Zgłobicki Łukasz Królówka 10 km BrakTAK
219 Zięcik Agata Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
220 Zych Andrzej Brzesko 10 km BrakTAK
221 Żuchowski Jacek Bochnia 10 km Bochnia biegaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту