займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW KINGI
bieg 3 km
marsz Nordic Walking

Miejsce i termin: Bochnia, 2018-07-07
Organizator: Fundacja „Auxilium” ul. Regis 2, 32-700 Bochnia
http://www.auxilium-fundacja.org.pl
e-mail: biurozawodow@biegsolny.pl
strona biegu: www.biegsolny.pl
Dyrektor Biegu:
Marcin Gibała, tel. 781-192-432
Opis zawodów: START- Park Rodzinny Uzbornia- ul. Widok- ul. Generała Dąbrowskiego - ul. Zalesie Dolne- ul. Widok-Park Rodzinny Uzbornia – META
Biuro Zawodów: Bistro Mała Czarna w Parku Rodzinnym Uzbornia, ul. Widok 1, 32-700 Bochnia czynne 7 lipca 2018r od 13:00 do 15:30
Wpisowe i wpłata: Darowizna startowa dla dystansu 3 km w tym Marsz Nordic Walking (Płatność T_PAY)
• Dla osób, które zapiszą się i wniosą darowiznę do dnia 4 lipca 2018 do godziny 24.00
20 PLN
• Osoby, które zapiszą się w dniu zawodów 7 lipca 2018 r oraz w dniu 6 lipca 2018r – 30 PLN

Dla wszystkich biegów
• Zawodnicy powyżej 70 roku życia oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności (przy odbiorze pakietu należy okazać dokument potwierdzający niepełnosprawność) – mogą skorzystać z 50% zniżki do obowiązującej darowizny startowej.
• Osoby, które chcą udzielić darowizny bez korzystania z płatności online (T-PAY) na stronie zapisów podczas rejestracji, proszone są o dokonanie przelewu własnego według następujących zasad:
• Darowiznę należy przekazać przelewem na konto fundacji Auxilium.
• Numer Konta 46 2490 0005 0000 4600 6692 6591
• Alior Bank Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium ul. Regis 2, 32-700 Bochnia, z opisem przelewu zawierającym imię, nazwisko, rok urodzenia Uczestnika oraz wybraną konkurencję, koniecznie z dopiskiem „darowizna dla podopiecznych fundacji Auxilium”.

Jeżeli w dniu zawodów darowizna nie będzie zaznaczona na stronie Biegu, prosimy o zabranie potwierdzenia przelewu w celu okazania podczas rejestracji w Biurze Zawodów.

Limit zawodników: 400
Strona WWW: www.biegsolny.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bajak Szymon Kraków, Polska bieg 3 km Brak
2 Bajak Filip Kraków, Polska bieg 3 km Brak
3 Bidzińska Agnieszka Siepraw bieg 3 km Sieprawska PiątkaTAK
4 Bienias-Kaczmarczyk Barbara Stary Wiśnicz bieg 3 km Brak
5 Bieniek Beata Bochnia bieg 3 km Bochnia biegaTAK
6 Bieniek Michał Bochnia bieg 3 km Bochnia biegaTAK
7 Boguta Maciej Kraków bieg 3 km BrakTAK
8 Bujas Kacper Siepraw bieg 3 km Sieprawska PiątkaTAK
9 Bujas Agnieszka Siepraw bieg 3 km Sieprawska PiątkaTAK
10 CYANKIEWICZ ANNA kraków marsz Nordic Walking 3 km kijankiTAK
11 Cyankiewicz Agnieszka Kraków marsz Nordic Walking 3 km Kijanki
12 Czarnota-Stręk Agnieszka Bochnia bieg 3 km Brak
13 Czekaj Monika Bochnia bieg 3 km Brak
14 Czmok Paulina Tychy bieg 3 km Brak
15 Czubek Łukasz Gawłówek bieg 3 km Brak
16 Daniec - Kapałka Barbara Jodłówka bieg 3 km Brak
17 DRYJA Bernardeta Kraków bieg 3 km 1978
18 Duch Michał Brzesko bieg 3 km Brak
19 Duda Aleksander tarnow marsz Nordic Walking 3 km PTG Sokół Świat Pracy
20 Florczyk Joanna Bochnia bieg 3 km BrakTAK
21 Gałka Anna Brzesko marsz Nordic Walking 3 km BrakTAK
22 Gromna Izabela Kraków marsz Nordic Walking 3 km Brak
23 Herc Joanna Kraków bieg 3 km BrakTAK
24 Huszlak Marta Krakow bieg 3 km BrakTAK
25 Jakimowska Majka Stanisławice marsz Nordic Walking 3 km Brak
26 Jamrozik Kinga Kraków marsz Nordic Walking 3 km KIJANKI
27 Kaczmarczyk Konrad Cechówka 173 bieg 3 km Sieprawska PiątkaTAK
28 Kaźmierczak Karolina Łapanów bieg 3 km BrakTAK
29 Kędziora Wioletta Zagórzyce Dworskie bieg 3 km Brak
30 Kościńska Agnieszka Bochnia bieg 3 km Brak
31 Kubala MONIKA Bochnia bieg 3 km BrakTAK
32 Kurek Monika Siepraw bieg 3 km Sieprawska Piątka
33 Laskowska Renata Mała Wieś bieg 3 km Niepołomice BiegająTAK
34 Pałkowska-Wilk Monika Bochnia marsz Nordic Walking 3 km BrakTAK
35 PAŹDZIORA MARIUSZ WADOWICE marsz Nordic Walking 3 km Wadowickie Nordic Walking
36 Piechówka Bernardeta Kraków marsz Nordic Walking 3 km DREAM TEAMTAK
37 Siuta Agnieszka California bieg 3 km Brak
38 Skowron Cecylia Wojnicz marsz Nordic Walking 3 km do6ciu
39 Słowik Daniel żabno bieg 3 km Brak
40 Smęda Agnieszka Nowy Wiśnicz bieg 3 km Bochnia Biega
41 Smoter Marta Łapanów bieg 3 km BrakTAK
42 Stępak Piotr Zbylitowska Góra marsz Nordic Walking 3 km Zbylitowska Góra NW Winning Team
43 Strach Aneta Bochnia bieg 3 km Bochnia biegaTAK
44 Szewczyk Katarzyna Kraków bieg 3 km Brak
45 Szuba Marta Brzedko marsz Nordic Walking 3 km BrakTAK
46 Tota Anna Bochnia bieg 3 km Brak
47 Tota Radosław Bochnia bieg 3 km Brak
48 Urbanska Katarzyna Jawornik bieg 3 km Brak
49 Wawrowska Karolina Bochnia bieg 3 km BrakTAK
50 Wąsik Magdalena Gruszów marsz Nordic Walking 3 km Brak


займ на карту срочно без отказа займ на карту