займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW KINGI
biegi dla dzieci

Miejsce i termin: Bochnia, 2018-07-07
Organizator: Fundacja „Auxilium” ul. Regis 2, 32-700 Bochnia
http://www.auxilium-fundacja.org.pl
e-mail: biurozawodow@biegsolny.pl
strona biegu: www.biegsolny.pl
Dyrektor Biegu:
Marcin Gibała, tel. 781-192-432
Opis zawodów: Biegi dzieci zostaną przeprowadzone przed biegiem głównym na terenie Parku Uzbornia
Biuro Zawodów: Bistro Mała Czarna w Parku Rodzinnym Uzbornia, ul. Widok 1, 32-700 Bochnia czynne 7 lipca 2018r od 13:00 do 15:30
Wpisowe i wpłata: udział bezpłatny
Limit zawodników: 200
Strona WWW: http:\\www.biegsolny.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bajda Karol Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
2 Bawolski Tymoteusz Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
3 Bej Magdalena Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
4 Bej Gabriela Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
5 Bełzowski Antoni Tarnów wg kategorii wiekowych BrakNIE
6 Bienias Tymoteusz bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
7 Biernat Paweł Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
8 Biernat Karolina Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
9 Biros Milena Łapczyca wg kategorii wiekowych BrakNIE
10 Biros Ksawery Łapczyca wg kategorii wiekowych BrakNIE
11 Bożyńska Zofia Łazy wg kategorii wiekowych BrakNIE
12 Broniak Małgosia Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
13 Buczak Aleksandra Cikowice wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
14 Chimiak Szymon Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
15 Ciuła Piotr Kraków wg kategorii wiekowych Rebellion of Free RunnersNIE
16 Ciuła Ewa Kraków wg kategorii wiekowych Rebellion of Free RunnersNIE
17 Czekaj Iga Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
18 Czesak Aleksandra Chełm wg kategorii wiekowych BrakNIE
19 Czesak Oskar Olchawa wg kategorii wiekowych BrakNIE
20 Czesak Gabriela Olchawa wg kategorii wiekowych BrakNIE
21 Ćwiąkała Ula Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
22 Ćwiąkała Zuzia Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
23 Domagała Bartłomiej Stanisławice wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
24 Dryja Dawid Kraków wg kategorii wiekowych xyzNIE
25 Duch Zuzanna Brzesko wg kategorii wiekowych BrakNIE
26 Duch Olivier Brzesko wg kategorii wiekowych BrakNIE
27 Dziedzic Wiktor Łazy wg kategorii wiekowych BrakNIE
28 Dziedzic Bartłomiej Łazy wg kategorii wiekowych BrakNIE
29 Faron Hanna Bochnia wg kategorii wiekowych Salt Runners BochniaNIE
30 Faron Filip Bochnia wg kategorii wiekowych Salt Runners BochniaNIE
31 Florczyk Anna Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
32 Florek Jakub Gdów wg kategorii wiekowych BrakNIE
33 Florek Oliwia Gdów wg kategorii wiekowych BrakNIE
34 Fornalik Karolina Stróża wg kategorii wiekowych BrakNIE
35 Fornalik Julia Stróża wg kategorii wiekowych BrakNIE
36 Gabriela Kycia Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
37 Gajli Kacper Bochnia wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
38 Galbarczyk Maja Tarnó wg kategorii wiekowych STG-TarnówNIE
39 Gawlik Hubert Stanisławice wg kategorii wiekowych BrakNIE
40 Gibała Bartłomiej Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
41 Głowacka Dżesika Bochnia wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
42 Głowacka Sandra Bochnia wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
43 Głowacki Adrian Bochnia wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
44 Gołdas Natalia Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
45 Gora Malgorzata Krzeczow wg kategorii wiekowych MLUKS TarnowNIE
46 Goryczka Zuzanna Gawłów wg kategorii wiekowych BrakNIE
47 Gut Kacper Borek wg kategorii wiekowych Salt Runners BochniaNIE
48 Gut Zuzanna Borek wg kategorii wiekowych Salt Runners BochniaNIE
49 Jaśkowiec Jan Kraków wg kategorii wiekowych 2011NIE
50 Jaśkowiec Julia Kraków wg kategorii wiekowych 2014NIE
51 Jaśkowiec Joanna Kraków wg kategorii wiekowych 2015NIE
52 Kapałka Mateusz Jodłówka wg kategorii wiekowych BrakNIE
53 Katolo Milena Bochnia wg kategorii wiekowych Bochnia BiegaNIE
54 Kędziora Adam Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
55 Kędziora Antosia Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
56 Kimek Maria Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
57 Kiszka Przemysław Zakliczyn wg kategorii wiekowych BrakNIE
58 Klasa Milena Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
59 Korta Alicja Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
60 Kościej Adam Chrostowa wg kategorii wiekowych BrakNIE
61 Kościej Bartosz Chrostowa wg kategorii wiekowych BrakNIE
62 Krawczyk Martynka Goerlitz wg kategorii wiekowych BrakNIE
63 Kycia Antoni Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
64 Łącka Zuzanna Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
65 Mach Michal Borek wg kategorii wiekowych BrakNIE
66 Maciaszek Maksymilian Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
67 Majcherczyk Hanna Nieszkowice Wielkie wg kategorii wiekowych BrakNIE
68 Majcherczyk Adam Nieszkowice Wielkie wg kategorii wiekowych BrakNIE
69 Majka Jakub Nowy Wiśnicz wg kategorii wiekowych BrakNIE
70 Makowski Marcin Wola Nieszkowska wg kategorii wiekowych BrakNIE
71 Makowski Michał Wola Nieszkowska wg kategorii wiekowych BrakNIE
72 Matrejek Oskar Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
73 Matrejek Magdalena Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
74 Mazur Hubert Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
75 Michoń Filip Borek wg kategorii wiekowych BrakNIE
76 Mikulska Ewa Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
77 Mironów Gerard Borek wg kategorii wiekowych Bochnia biegaNIE
78 Mironów Oliwier Borek wg kategorii wiekowych Bochnia biegaNIE
79 Mironów Alex Borek wg kategorii wiekowych Bochnia biegaNIE
80 Mirska Lidia Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
81 Misiek Mateusz Olchawa wg kategorii wiekowych BrakNIE
82 Misiek Szymon Olchawa wg kategorii wiekowych BrakNIE
83 Misina Igor Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
84 Multan Piotr Jodłówka wg kategorii wiekowych Akademia Champions BrzeskoNIE
85 Multan Bartosz Jodłówka wg kategorii wiekowych Akademia Champions BrzeskoNIE
86 Murdza Aleksandra Cikowice wg kategorii wiekowych BrakNIE
87 Murdza Karol Cikowice wg kategorii wiekowych BrakNIE
88 Njako Larry Kraków wg kategorii wiekowych NAS WandaNIE
89 Njako Samuel Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
90 Nowak Kamil Niepołomice wg kategorii wiekowych BrakNIE
91 Nowakowski Antoni Jodłówka wg kategorii wiekowych BrakNIE
92 Nycz Amelia Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
93 Odroń Franciszek Brzesko wg kategorii wiekowych BrakNIE
94 Odroń Lena Brzesko wg kategorii wiekowych BrakNIE
95 Okruta Szymon Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
96 Pawlak Antoni Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
97 Piasecka Amelia Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
98 Piasecki Ernest Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
99 Piech Bartosz Kobyle wg kategorii wiekowych 1984NIE
100 Piotrowska Hanna Łazy wg kategorii wiekowych BrakNIE
101 Pokładowska Nina Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
102 Proszek Szymon Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
103 Rybacki Szymon Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
104 Sak Zuzia Stanisławice wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
105 Samolej Konrad Mikluszowice wg kategorii wiekowych BrakNIE
106 Sarad Krystian Tarnow wg kategorii wiekowych BrakNIE
107 Satoła Zuzanna Warszawa wg kategorii wiekowych Taty KlubNIE
108 Serwatka Hania Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
109 Serwatka Zuzia Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
110 Siuta Emily California wg kategorii wiekowych BrakNIE
111 Siuta Matthew California wg kategorii wiekowych BrakNIE
112 Skarbek Franciszek Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
113 Słabosz Arkadiusz Gdów wg kategorii wiekowych BrakNIE
114 Sroka Jakub Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
115 Starczeus Wiktoria Stanisławice wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
116 Starczeus Aleksander Stanisławice wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
117 Struzik Leon Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
118 Struzik Antoni Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
119 Struzik Jakub Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
120 Subik Dawid Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
121 Subik Adrian Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
122 Szczepański Patryk Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
123 Szewczyk Karina Stanisławice wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
124 Szewczyk Klaudia Stanisławice wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
125 Szewczyk Kacper Stanisławice wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
126 Śliwa Nikodem Stanisławice wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
127 Tomasik Krzysztof Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
128 Tota Jakub Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
129 Tota Karol Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
130 Turmiński Jakub Nowy Wiśnicz wg kategorii wiekowych ZSG STANISŁAWICENIE
131 Udowolska Natalia Biała Podlaska wg kategorii wiekowych BrakNIE
132 Urbańska Kalinka Jawornik wg kategorii wiekowych BrakNIE
133 Wajda Joanna Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
134 Wajda Artur Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
135 Więcek Katarzyna Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
136 Wilk Julia Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
137 Wilk Miłosz Strzelce Wielkie wg kategorii wiekowych BrakNIE
138 Wojewoda Wojciech Bochnia wg kategorii wiekowych Bochnia biegaNIE
139 Wójcik Bartosz Nowy Wiśnicz wg kategorii wiekowych BrakNIE
140 Wójcik Paweł Nowy Wiśnicz wg kategorii wiekowych BrakNIE
141 Wójcik Patryk Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
142 Zapalska Alicja Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
143 Zięba Leon Damienice wg kategorii wiekowych BrakNIE
144 Zimek Wiktoria Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
145 Zimek Aleksandra Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
146 Zimek Bartosz Bochnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
147 Żyta Maciej Jarosław wg kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту