займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XIV MEMORIAŁ RADNEGO JANA KONIECZNEGO POD PATRONATEM PREZYDENT MIASTA RUDA ŚLĄSKA
47 Masowe Biegi o Paterę „Dziennika Zachodniego” i Śląskiego TKKF
biegi dzieci

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2018-04-14
Organizator: Miasto Ruda Śląska
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
MOSiR Ruda Śląska
Śl. TKKF Katowice
Opis zawodów: Termin i miejsce:
14 kwietnia 2018 roku Ruda Śląska stadion MOSiR Ruda Śląska ul. Czarnoleśna.
Start biegu dzieci godzina 11:00, około godziny 11:40 start biegu na dystansie 5 km.
Biegi odbędą się na bieżni tartanowej stadionu lekkoatletycznego.
Biuro zawodów czynne w godzinach 9:00 - 10:30
Wpisowe i wpłata: Dzieci i młodzież do rocznika 2002 bezpłatnie
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bachryj Wociech Stara Kuźnia rocznikowo wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
2 Baranowicz Julia Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
3 Bartusek Patryk Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
4 Bazylak Maja Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
5 Bąbel Karolina Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
6 Bednorz Jakub Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
7 Bernady Natalia Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
8 Bogacz Lidia Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
9 Boroń Julianna Tychy rocznikowo wg. regulaminu zawodów RUNHOGS TychyNIE
10 Brzezowska Melisa Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
11 Chobot Paulina Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
12 Cłapa Michał Świętochłowice rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
13 Czarnecka Julia Stara Kuźnia rocznikowo wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
14 Czyszczon Daria Ruda Ślaska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
15 Czyż Zuzanna Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
16 Czyż Julia Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
17 Domański Jacek Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
18 Duda Patrycja Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
19 Duda Julia Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
20 Engel Sebastian Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
21 Gabryś Ania RUDA ŚLĄSKA rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
22 Gabryś Paulina RUDA ŚLĄSKA rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
23 Gajek Kinga Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
24 Gardecki Zygmunt Ruda Slaska rocznikowo wg. regulaminu zawodów 1975NIE
25 Gawin Otylia Ruda Ślaska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
26 Gawlas Marysia Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
27 Gołębiewska Natalia Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
28 Gołębiewska Alicja Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
29 Gumienny Lena Kotlarnia rocznikowo wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
30 Jagieła Martyna Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
31 Jonas Beniamin Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
32 Kalino Natalia Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
33 Kansy Marcel Stara Kuźnia rocznikowo wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
34 Kansy Paskal Stara Kuźnia rocznikowo wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
35 Kluge Kinga Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
36 Kobierska Dominika Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
37 Kocimska Dominika Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
38 Konsek Paweł Żory rocznikowo wg. regulaminu zawodów Żory - KleszczówkaNIE
39 Król Natalia Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
40 Ksiniewicz Amelia Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
41 Kulpok Antoni Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów Miasto Ruda Śląska Urząd Miasta Ruda ŚląskNIE
42 Kulpok Martyna Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
43 Kurka Artur Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
44 Kuś Martyna Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
45 Langer Kamil Chorzów rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
46 Luboń Szymon Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
47 Łabus Małgorzata Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
48 Łuczak Kamil Stara Kuźnia rocznikowo wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
49 Maciantowicz Aleksandra Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
50 Maduzia Karolina Ruda Ślaska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
51 Maduzia Justyna Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
52 Michalski Piotr Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów SP 15NIE
53 Miliczek Magdalena Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
54 Moj Martyna Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
55 Morawska Marcelina Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
56 Mróz Wirginia Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
57 Nowińska Maja Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
58 Oleszko Maks Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
59 Panosz Wiktoria Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
60 Paprota Julia Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
61 Pasternak Oliwia Stara Kuźnia rocznikowo wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
62 Pawlak Lidia Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
63 Plaminiak Roksana Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
64 Rokicka Weronika Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
65 Rosiński Wojciech Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
66 Runau Bartosz Stara Kuźnia rocznikowo wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
67 Rybak Natalia Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
68 Sikora Tomasz Chorzów rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
69 Sikora Paulina Chorzów rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
70 Sikorska Marcelina Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
71 Sitek Marcin Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
72 Skok Wiktoria Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
73 Sobczyk Ewelina Kotlarnia rocznikowo wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
74 Socha Tymon Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
75 Stary Magdalena Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów Ads MasnaNIE
76 Stępień Dagmara Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
77 Surma Igor Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
78 Szczepanik Martyna Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
79 Świerczyna Daria Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
80 Tkocz Wiktor Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
81 Urbaniak Emilia Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
82 Walicka Anna Tarnowskie Góry rocznikowo wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
83 WERESZKA OLIWIA DABROWA GÓRNICZA rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR DABROWA GÓRNICZANIE
84 Witek Mateusz Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
85 Wrzeciona Roksana Ruda Śląska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
86 Zaczyk Piotr Chorzów rocznikowo wg. regulaminu zawodów AKS ChorzówNIE
87 Zaczyk Łukasz Chorzów rocznikowo wg. regulaminu zawodów AKS ChorzówNIE
88 Zagała Bartosz Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
89 Zawada Weronika Ruda Ślaska rocznikowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
90 Ziółkowska Nikola Dąbrowa Górnicza rocznikowo wg. regulaminu zawodów MOS CSiR Dąbrowa GórniczaNIE
91 Żero Sebastian Będzin rocznikowo wg. regulaminu zawodów GhostbikersNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту