Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POGOŃ ZA LISEM

Miejsce i termin: Winnica, 2018-06-03
Organizator: Organizatorem Biegu Przełajowego 5km „Pogoń za Lisem” Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Lider” w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica.
Strona: http://liderwinnica.pl/pogon-za-lisem-2018/ e-mail: liderwinnica@gmail.com
Organizator – tel. 502 591 361
Organizator – tel. 696 513 105
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w lesie w Rębkowie, na terenie gminy Winnica.
Start biegu nastąpi o godzinie 10.00. Szczegółowa trasa oraz położenie miejsca startu i mety znajduje się na stronie www.liderwinnica.pl
Wszyscy zawodnicy startujący w Biegu Przełajowego 5km „Pogoń za Lisem” muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów, które będzie się mieścić bezpośrednio przy starcie i mecie zawodów.
Odbiór numerów startowych możliwy będzie wyłącznie w dniu biegu w biurze zawodów w godz. 8.30 – 9.30.
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Dla osób niepełnoletnich (oraz wszystkich z rocznika 2000) udział w Biegu Przełajowy 5km „Pogoń za Lisem” jest bezpłatny.
Dla pozostałych osób koszt udziału w biegu wynosi 20 zł.
Do udziału w biegu uprawnia rejestracja na stronie zapisów i uiszczenie opłaty startowej w systemie mikropłatności. Osoby nieopłacone zostaną usunięte z listy w dniu 21.05.2018. Od 22.05.2018 rejestracja tylko z jednoczesną płatnością. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia się limitu zgłoszeń.
Limit zawodników: 150
Strona WWW: http://liderwinnica.pl/pogon-za-lisem-2018/
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus Michał Nasielsk 5 km -----TAK
2 Bajer Tomasz Gąsiorówek 5 km BrakTAK
3 Bajer Magda Warszawa 5 km BrakTAK
4 Bielski Grzegorz Legionowo 5 km BrakTAK
5 Bielski Marcin Rębkowo 5 km BrakTAK
6 Bieniek Piotr Piaseczno 5 km SKNTAK
7 Błażowski Kamil Warszawa 5 km BrakTAK
8 Borek Paweł Gzy 5 km BrakNIE
9 Bryśkiewicz Michał Biała Rawska 5 km BrakNIE
10 Budniak Tomasz Władysławowo 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
11 Chmurska Aneta Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamNIE
12 Chojnacki Dominik Zbroszki 5 km BrakNIE
13 Ciemerych Adrian Winnica 5 km Lider WinnicaNIE
14 Ciszewska Danuta Pułtusk 5 km BrakTAK
15 Czyż Justyna Warszawa 5 km BrakTAK
16 Dalecki Łukasz Nowe Pieścirogi 5 km BrakTAK
17 Darkowska Edyta Pokrzywnica 5 km BrakNIE
18 Darkowski Rafał Winnica 5 km Lider Winnica TAK
19 Dąbrowski Michał Pułtusk 5 km BrakTAK
20 Deuszkiewicz Kamil Zbroszki 5 km Lider Winnica NIE
21 Dobrosielski Kazimierz Pułtusk 5 km BrakTAK
22 Dylewski Jarosław Studzianki 5 km BrakTAK
23 Falęcki Dominik Bielany 5 km Lider WinnicaNIE
24 Falęcki Dawid Bielany 5 km Lider WinnicaNIE
25 Gęsicka Marta Bydgoszcz 5 km BrakTAK
26 Goryszewska Natalia Świercze 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
27 Gozdan Agnieszka Pułtusk 5 km BrakNIE
28 Górski Paweł Stare Bulkowo 5 km Lider WinnicaNIE
29 Gromelski Marcin Maków mazowiecki 5 km KS Maków biega NIE
30 Grzybowski Tomasz Serock 5 km BrakTAK
31 Grzybowski Janusz Serock 5 km BrakTAK
32 Jacques Joanna WARSZAWA 5 km WarszawaTAK
33 Jakubczyk Edyta Pułtusk 5 km BrakTAK
34 Jankowska Agnieszka Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
35 Jankowski Radek Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
36 Jaskot Roman Pułtusk 5 km BrakNIE
37 Karasiewicz Darek Winnica 5 km Lider WinnicaTAK
38 Karasiewicz Paweł Winnica 5 km Lider WinnicaTAK
39 Karczewska Iwona Leśniewo 5 km BrakTAK
40 Karpik Gabriela Pułtusk 5 km BrakTAK
41 Karpik Izabela Pułtusk 5 km BrakTAK
42 Karpik Bogusława Pułtusk 5 km BrakTAK
43 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
44 Kopeć Krzysztof Ciechanów 5 km BrakNIE
45 Kopeć Katarzyna Ciechanów 5 km BrakNIE
46 Kowalczyk Pasza Winnica 5 km Lider WinnicaTAK
47 Kowalczyk Ewelina Winnica 5 km Lider WinnicaTAK
48 Krawczyk Paweł Winnica 5 km Lider WinnicaTAK
49 Kuczyński Mariusz Ojrzeń 5 km BrakTAK
50 Kuczyński Dawid Ojrzeń 5 km BrakTAK
51 Lewandowski Grzegorz Legionowo 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
52 Łojewski Mariusz Maków Mazowiecki 5 km KS MAKÓW BIEGANIE
53 Łuczyński Mateusz Stare Pieścirogi 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
54 Madeńska Monika Winnica 5 km BrakTAK
55 Magda Krzysztof Warszawa 5 km BrakTAK
56 Malicki Krzysztof Pułtusk 5 km BrakTAK
57 Malinowski Łukasz Studzianki 5 km BrakNIE
58 Masłowska Martyna Pułtusk 5 km BrakNIE
59 Matusiak Adrian Warszawa 5 km Fenix Fight ClubNIE
60 Michalak Olga Warszawa 5 km BrakTAK
61 Miecznikowski Rafał Kosiorowo 5 km BrakNIE
62 Mierzejewska Malgorzata Ostroleka 5 km Morsy OstrolekaNIE
63 Milczarczyk Sylwia Pułtusk 5 km BrakTAK
64 Monińska Weronika Winnica 5 km BrakNIE
65 Mroczkowski Bartosz Psary 5 km BrakNIE
66 Muzyka Marek Pułtusk 5 km Wieliszew Heron Team NIE
67 Naczulski Witold Warszawa 5 km Grupa Biegowa CHTMO TAK
68 Olkowska Wiktoria Pułtusk 5 km BrakNIE
69 Ostaszewski Kacper Winnica 5 km BrakNIE
70 Pietras Tomasz Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
71 Pik Rafał Warszawa 5 km BrakTAK
72 Podlaska Gabriela Winnica 5 km BrakNIE
73 Rucińska Jolanta Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
74 Ruciński Jarosław Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
75 Sarzała Bartłomiej Pułtusk 5 km SARZALA RUN TEAMTAK
76 Sarzała Dariusz Pułtusk 5 km SARZALA RUN TEAMTAK
77 Seroka Jakub Budy-Zbroszki 5 km Lider winnicaNIE
78 Sieńkowski Sebastian Winnica 5 km BrakTAK
79 Sierewicz Jarosław Pękowo 5 km BrakTAK
80 Sierzputowski Robert Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
81 Skoroszewski Zygmunt Mieszki-Kuligi 5 km BrakTAK
82 Skrzypczynski Krzysztof Nasielsk 5 km BrakTAK
83 Stańczak Joanna Klusek 5 km BrakTAK
84 Stępniewska Katarzyna Kokoszka 5 km BrakNIE
85 Szafaryn Mariusz Ostrołęka 5 km Morsy OstrołękaTAK
86 Szafaryn Natalia Ostrołęka 5 km UKS Olimp OstrołękaTAK
87 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
88 Szarszewski Artur Głogowo 5 km BrakTAK
89 Szczotka Arkadiusz Wola Rasztowska 5 km BrakTAK
90 Śliwińska Zofia Warszawa 5 km BrakTAK
91 Śliwiński Bartłomiej Warszawa 5 km BrakNIE
92 Topolska Sylwia Kania Polska 5 km Warbud Running TeamTAK
93 Tracz Karolina Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
94 Tracz Marcin Warszawa 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
95 Tybuchowska Kasia Nasielsk 5 km Polonia WarszawaNIE
96 Uchrońska Marzena Leśniewo 5 km BrakTAK
97 Uchroński Grzegorz Leśniewi 5 km BrakTAK
98 Vuco Ivo Warszawa 5 km UNESCO Marathon BrothersTAK
99 Wajszczuk Iwona Siennica 5 km BrakTAK
100 Wawrzyńska Iwona Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
101 Węgłowska Justyna Trzepowo 5 km BrakTAK
102 Wijata Piotr Przysucha 5 km Przysucha BiegaTAK
103 Wilczyńska Julia Pułtusk 5 km BrakNIE
104 Wiśniewska Marzena Nowe Pieścirogi 5 km BrakTAK
105 Witkowska Eliza Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
106 Witkowski Łukasz Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
107 Wojs Piotr Ostrołęka 5 km UKS Olimp OstrołękaTAK
108 Wróblewski Robert Winnica 5 km Lider WinnicaTAK
109 Zalewski Adam Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta Team TAK
110 Załoga Paweł Gzy 5 km BrakTAK
111 Zawadzka Aldona Nasielsk 5 km BrakTAK
112 Żyła Arkadiusz Nasielsk 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту