займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGAJ Z NAMI W ŚWIĘTO FLAGI !

Miejsce i termin: Będzin, 2018-05-02
Organizator: Urząd Miejski w Będzinie,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie,
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie
Opis zawodów: Dystans biegu i marszu nordic walking około 7 km.
Start i meta: lasek grodziecki wjazd od ul. Morzewiowej
Trasa przebiegać będzie ulicami i ścieżkami w Będzinie w tym po nawierzchniach: szosowa i gruntowa.
Biuro zawodów w miejscu startu czynne w dniu biegu w godz. 16.00 – 17.30.
Program szczegółowy w dniu imprezy:
godz. 16:00 - otwarcie biura zawodów,
godz. 17:30 - zamknięcie biura zawodów,
godz. 17:50 - powitanie zawodników na linii startu,
godz. 18:00 - start biegu,
godz. 18.15 - start marszu Nordic Walking,
godz. 19.40 - wręczenie nagród zwycięzcom biegu,
godz. 19:50 - wręczenie nagród zwycięzcom marszu nordic walking,
godz. 20:00 - zamknięcie zawodów.

SZCZEGÓŁY PATRZ W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Udział w biegu jest bezpłatny.
Pomiar czasu za pomocą transponderów zwrotnych w numerze startowym. W przypadku zniszczenia/zgubienia transpondera zawodnik płaci opłatę odtworzeniową 20 zł
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Achrem Dawid Będzin Bieg beztalenciaNIE
2 Adamczyk Rafal Będzin Marsz Nordic Walking BedzinteamNIE
3 Adamczyk Anna Będzin Marsz Nordic Walking BedzinteamNIE
4 Agdan Krzysztof Czeladź Bieg BrakNIE
5 Antolak Edward Katowice Bieg TKKF Saturn CzeladźNIE
6 Anyż Łukasz Będzin Bieg W pogoni za duchemNIE
7 Anyż Maria Będzin Marsz Nordic Walking W pogoni za duchemNIE
8 Bagińska Dorota Sławków Marsz Nordic Walking Sławkowskie WłóczykijeNIE
9 Bagiński Ryszard Sławków Bieg BrakNIE
10 Banasik Justyna Będzin-Grodziec Marsz Nordic Walking BrakNIE
11 Banasik Piotr Będzin-Grodziec Marsz Nordic Walking BrakNIE
12 Beciczko Ewa Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
13 Bednarczyk Magdalena Będzin Bieg BrakNIE
14 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg Ostra Góra 351NIE
15 Bednarski Igor Toporowice Bieg BrakNIE
16 Betka Bartłomiej Będzin Bieg BrakNIE
17 Białas Bartosz Przeczyce Bieg DEAF RUNNERNIE
18 Bijak Szymon Będzin Bieg BrakNIE
19 Bilski Kamil Będzin Bieg GrodziecRunNIE
20 Błaszczyk Krzysztof Będzin Bieg BrakNIE
21 Błońska Aneta Będzin Bieg BrakNIE
22 Bochenek-Sitko Anna Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
23 Bogucka Kamila Katowice Bieg BrakNIE
24 Bogucki Przemysław Katowice Bieg BrakNIE
25 Borciuch Rafał Będzin Bieg Wolny GrodziecNIE
26 Borcz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg BrakNIE
27 Brandt Marcin Piekary Śląskie Bieg BrakNIE
28 Brodzińska Kamila Sosnowiec Bieg W pogoni za duchemNIE
29 Brzykcy Adam Będzin Bieg BrakNIE
30 Bugaj Mieczysław Mierzęcice Marsz Nordic Walking BrakNIE
31 Bugaj Krystyna Mierzęcice Marsz Nordic Walking BrakNIE
32 Bujak Marek Czeladż Bieg #czeladzbiegaNIE
33 Bujok Tomasz Sosnowiec Bieg BrakNIE
34 Buliński Przemysław Będzin Bieg BrakNIE
35 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg BrakNIE
36 Bushchak Roman Wojkowice Bieg BrakNIE
37 Chruściel Tomasz Będzin Bieg BrakNIE
38 Chrzanowski Czesław Sosnowiec Marsz Nordic Walking Mysłowicki Klub. Biegacza NoINIE
39 Chuderska Iwona Jaworzno Bieg Bolero TeamNIE
40 Ciochoń Agnieszka Sosnowiec Bieg BrakNIE
41 Ciszowski Łukasz Czeladz Bieg #czeladzbiegaNIE
42 Cudny Zenek Dąbrowa Bieg BrakNIE
43 Cywińska-Małota Monika Katowice Bieg BrakNIE
44 Czado Artur Będzin Bieg Bolero TeamNIE
45 Czajka Pawel Będzin Bieg BrakNIE
46 Czarny Agnieszka Katowice Bieg BrakNIE
47 Czerwińska Bogumiła Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
48 Czerwiński Andrzej Będzin Marsz Nordic Walking GhostbikersNIE
49 Czopek Agnieszka Jaworzno Bieg Kb MCKiSNIE
50 Czyż Marcin Ruda Śląska Bieg BrakNIE
51 de Lambert Bartosz Będzin Bieg BrakNIE
52 Dędek Gerard Będzin Bieg Saint-Gobain SQUADNIE
53 Dracheim Bartosz Będzin Bieg BrakNIE
54 Dróżdż Piotr Będzin Bieg BrakNIE
55 Drygalska Aleksandra Będzin Marsz Nordic Walking Kije w dobrych rękachNIE
56 Duda Anna Będzin - Grodziec Bieg #GrodziecRunNIE
57 Duda Łukasz Chorzów Bieg BrakNIE
58 Dudziński Krzysztof Będzin Bieg SKS ŁagiszaNIE
59 Duliban Joanna Sosnowiec Bieg Spontan SpeedNIE
60 Dydziak Iwona Sosnowiec Bieg Bolero TeamNIE
61 Dziekańska Marta Będzin Bieg W pogoni za duchem NIE
62 Dziekański Marcin Będzin Bieg W pogoni za duchem NIE
63 Dziekański Gucio Będzin Bieg W pogoni za duchem NIE
64 Dzienniak-Pulina Daniela Będzin Bieg srs aktywna dąbrowaNIE
65 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg BrakNIE
66 Dziura Tomasz Będzin Bieg W Pogoni Za DuchemNIE
67 Fajer Paweł Będzin Bieg BrakNIE
68 Faryna Dominik Sosnowiec Bieg BrakNIE
69 Fedorko Witold Będzin Bieg Quieta MovereNIE
70 Filik Anna Czeladź Bieg #czeladzbiegaNIE
71 Filipczyk Barbara Będzin Bieg BrakNIE
72 Flisiński Łukasz Sosnowiec Bieg BrakNIE
73 Frączek Robert Wojkowice Bieg BrakNIE
74 Frączek Janusz Wojkowice Bieg BrakNIE
75 Furman Artur Będzin Bieg GhostbikersNIE
76 Gajewska Renata Toporowice Bieg Ostra Góra 351NIE
77 Gajewski Paweł Toporowice Bieg Ostra Góra 351NIE
78 Gajewski Szymon Toporowice Bieg Ostra Góra 351NIE
79 Gąsior Anetta Sadowie Bieg BrakNIE
80 Gąsior Marta Sadowie Marsz Nordic Walking BrakNIE
81 Gębska Elżbieta Będzin Marsz Nordic Walking Kije w Dobrych RękachNIE
82 Gierczak Łukasz Sosnowiec Bieg WolnobiegNIE
83 Gierczak Piotr Sosnowiec Bieg BrakNIE
84 Gliniecki Bartlomiej Jaworzno Bieg KB MCKiS JaworznoNIE
85 Gołębiowski Lucjan Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
86 Goniwiecha Agnieszka Katowice Marsz Nordic Walking BrakNIE
87 Góra Mateusz Będzin Bieg BrakNIE
88 Grabowska Anna Bytom Marsz Nordic Walking Bobry WalkingNIE
89 Grochla Agata Jaworzno Bieg KB MCKIS Jaworzno NIE
90 Grochowicz Krystian Sosnowiec Bieg BrakNIE
91 Groń Piotr Będzin Bieg BrakNIE
92 Gruszka Arkadiusz Będzin Bieg BrakNIE
93 Grząś Rafał Twardowice Bieg Ostra Góra 351NIE
94 Grzyb Izabela Będzin Marsz Nordic Walking Banda z PlacuNIE
95 Grzyb Michal Sosnowiec Bieg PychotkaNIE
96 Gwiazda Ewa Będzin Marsz Nordic Walking Kije w Dobrych RękachNIE
97 Habryn Renata Będzin Bieg BrakNIE
98 Habryn Emilia Będzin Bieg BrakNIE
99 Habryn Mariusz Będzin Bieg BrakNIE
100 Hajduk Jan Czeladź Bieg Kocham MartęNIE
101 Ignalski Łukasz Będzin Bieg BeztalenciaNIE
102 Jach Jolanta Czeladź Marsz Nordic Walking #czeladzbiega NIE
103 Jagodzińska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg BrakNIE
104 Jakubowski Paweł Będzin Bieg BrakNIE
105 Janczyk Radosław Będzin Bieg BrakNIE
106 Jankowska Marika Wojkowice Bieg BrakNIE
107 Jarek Agata Mysłowice Bieg BrakNIE
108 Jaros Dariusz Będzin Bieg brakNIE
109 Jasica Mateusz Sławków Bieg MKS SławkówNIE
110 Jęczmyk Jakub Będzin Bieg BrakNIE
111 Kadula Piotr Jaworzno Bieg BrakNIE
112 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz Nordic Walking BrakNIE
113 Kania Marek Sosnowiec Bieg Totalny amatorNIE
114 Kania Jakub Sosnowiec Bieg BrakNIE
115 Karolewski Mariusz Będzin Bieg BrakNIE
116 Kasper Kamil Siemianowice śląskie Bieg BrakNIE
117 Kasperczyk Joanna Siemianowice Śląskie Marsz Nordic Walking BrakNIE
118 Kasprzyk Łukasz Będzin Bieg BrakNIE
119 Kasprzyk Justyna Sosnowiec Bieg BrakNIE
120 Kawaler Edward Będzin Bieg BrakNIE
121 Kaźmierczyk Piotr Będzin Bieg BrakNIE
122 Kępista Emilia Będzin Bieg BrakNIE
123 Kika Michał Będzin Bieg BrakNIE
124 Klimek-Marszałek Kamila Sosnowiec Marsz Nordic Walking W pogoni za duchemNIE
125 Kłos Marcin Będzin Bieg Szwadron Kawalerii Ochotniczej im.rtm.PileckiegoNIE
126 Kmera Tomasz Sosnowiec Bieg Saint-Gobain-SQUADNIE
127 Knafel Mirta Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
128 Kołat Tomasz Będzin Bieg BrakNIE
129 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg W pogoni za duchemNIE
130 Kołodziej Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg W pogoni za DuchemNIE
131 Kołodziejczyk Adam Będzin Bieg BrakNIE
132 Kołodziejczyk Katarzyna Czeladź Bieg #CZELADZBIEGANIE
133 Kotasińska-Płatos Sylwia Będzin Marsz Nordic Walking -NIE
134 Kowacz Mateusz Sosnowiec Bieg BrakNIE
135 Kowal Tomasz Będzin Bieg W Pogoni za DuchemNIE
136 Kowalski Rafał Będzin Bieg BKBNIE
137 Kowalski-Neukirch Henryk Katowice Bieg Truchtacz MysłowiceNIE
138 Kozerańska Aneta Wojkowice Bieg Wild Dogs TeamNIE
139 Kozłowski Robert Będzin Bieg EDYCJA LIMITOWANANIE
140 Krawczyk Aleksandra Sarnów Bieg BrakNIE
141 Krawczyk Karol Sarnów Bieg BrakNIE
142 Krupa Jadwiga Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
143 Krupa-Szczęsny Izabela Czeladź Bieg #czeladzbiegaNIE
144 Ksieżopolski Mariusz Dąbrowa górnicza Bieg BrakNIE
145 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz Nordic Walking BrakNIE
146 Kubisa Bartosz Będzin Bieg BrakNIE
147 Kula Damian Będzin Bieg BrakNIE
148 Kula Małgorzata Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
149 Kułaczewski Krzysztof Sosnowiec Bieg BrakNIE
150 Kumięga Joanna Mysłowice Bieg w_kurw teamNIE
151 Kurdyś Małgorzata Wodzisław Śląski Bieg BrakNIE
152 Kurtok Arkadiusz Katowice Bieg BrakNIE
153 Kuś Dawid Będzin Bieg BeztalenciaNIE
154 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Bieg czeladzbiegaNIE
155 Latos Edyta Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking BrakNIE
156 Lazar Marcin Będzin Bieg BrakNIE
157 Lech Krystian Dąbrowa Górnicza Bieg BrakNIE
158 Leszczawski Andrzej Sosnowiec Marsz Nordic Walking BrakNIE
159 Lędźwa Mateusz Wojkowice Bieg BrakNIE
160 Lubczyk Ewa Wojkowice Marsz Nordic Walking Bobry WalkingNIE
161 Łaba-Szymura Małgorzata Będzin Marsz Nordic Walking RUNHOGS TychyNIE
162 Łuszcz Konrad Będzin Bieg #GrodziecRunNIE
163 Maćkowska Ewa Czeladź Bieg BrakNIE
164 Maćkowski Wojciech Czeladź Bieg BrakNIE
165 Majcherczyk Maciej Będzin Marsz Nordic Walking Grzmiące KijeNIE
166 Malinowski Adrian Będzin Bieg BrakNIE
167 Marek Franciszek Katowice Bieg ENERGOPROJEKT-KATOWICENIE
168 Matlachowska Natalia Mysłowice Bieg BrakNIE
169 Matuszek Agnieszka Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking BrakNIE
170 Matuszek Jacek Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking BrakNIE
171 Mącior Szymon Będzin Bieg BrakNIE
172 Morawska Julia Mysłowice Bieg BrakNIE
173 Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg BrakNIE
174 Moś Krystian Będzin Bieg BrakNIE
175 Mól Wioletta Czeladź Marsz Nordic Walking #czeladzbiegaNIE
176 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg Brak NIE
177 Myrta Mariola Wroclaw Bieg BrakNIE
178 Niegowska Paulina Dąbrowa górnicza Bieg BrakNIE
179 Niegowski Marcin Będzin Bieg BrakNIE
180 Noelle Mariusz Będzin Bieg BrakNIE
181 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg Zdzieraj KapcieNIE
182 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg #czeladzbiegaNIE
183 Olszewska Monika Bedzin Bieg Irun4fun.plNIE
184 Olszewski Łukasz Bedzin Bieg Irun4fun.plNIE
185 Otręba Marcin Podzamcze Bieg BrakNIE
186 Paliga Rafał Tooorowice Bieg BrakNIE
187 Pasoń Mateusz Będzin Bieg BrakNIE
188 Patryarcha Piotr Sosnowiec Bieg BrakNIE
189 Pawełczyk Karolina Katowice Bieg BrakNIE
190 Pawęzowska Anna Będzin Bieg Będzin TeamNIE
191 Pawlik Gosia Bedzin Bieg BrakNIE
192 Pawlowska-Sosin Barbara Chorzow Marsz Nordic Walking Stadion SlaskiNIE
193 Perek Bruno Sosnowiec Bieg BrakNIE
194 Petters Magdalena Katowice Bieg BrakNIE
195 Piasecka Danuta Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
196 Piatek Ewa Sosnowiec Bieg BrakNIE
197 Pieczaba Patryk Sosnowiec Bieg CrossBoxEvolutionNIE
198 Pieloch Grzegorz Sosnowiec Bieg Ostra goraNIE
199 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg BrakNIE
200 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg KB Józefinka KatowiceNIE
201 Pilecki Piotr Sosnowiec Bieg BrakNIE
202 Piotrowska Barbara Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
203 Piotrowska Magdalena Dąbrowa górnicza Bieg MotointegratorNIE
204 Piotrowski Maciej Dąbrowa górnicza Bieg SAINT-GOBAIN SQUADNIE
205 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg BrakNIE
206 Piórkowski Marek Będzin Bieg BrakNIE
207 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg W pogoni za duchemNIE
208 Płatos Sławomir Będzin Marsz Nordic Walking -NIE
209 Podsiadło Paweł Mierzęcice Bieg BrakNIE
210 Pol Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg BrakNIE
211 Polasiak Grażyna Będzin Marsz Nordic Walking Kije w Dobrych RękachNIE
212 Popiela Mirosław Strzelce Opolskie Bieg Fitbull Team NIE
213 Porwit-Wójcik Dorota Sosnowiec Bieg Spontan SpeedNIE
214 Pszczoła Marcin Będzin Bieg BrakNIE
215 Pszczoła Piotr Będzin Bieg BrakNIE
216 Ptoszek Daria Ruda Śląska Bieg BrakNIE
217 Puc Paweł Będzin Bieg BrakNIE
218 Pytel Barbara Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
219 Radziszewska Stefania Sosnowiec Marsz Nordic Walking BrakNIE
220 Rak Dawid Będzin Bieg BrakNIE
221 Randak Marek Będzin Bieg W pogoni za duchem NIE
222 Ratuszny Adam Będzin Marsz Nordic Walking GhostbikersNIE
223 Rodko Marta Czeladź Bieg Sekcja PiaskiNIE
224 Rogowicz Magda Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking BedzinteamNIE
225 Rosiński Artur Ruda Śląska Bieg parkrun KatowiceNIE
226 Rożek Iwona Łaziska Górne Marsz Nordic Walking BedzinteamNIE
227 Różanka Weronika Będzin Bieg Bolero TeamNIE
228 Różańska Anna Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
229 Sadowski Adrian Będzin Bieg Klub sportowy capoeira NIE
230 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz Nordic Walking W Pogoni za DuchemNIE
231 Sarnecka Martyna Wojkowice Bieg BrakNIE
232 Sekuła Agata Będzin Bieg BrakNIE
233 Seweryn Jacek Mysłowice Bieg BrakNIE
234 Sędzik Katarzyna Bytom Marsz Nordic Walking BrakNIE
235 Sikora Arkadiusz Chorzów Bieg BrakNIE
236 Sitko Kamil Będzin Bieg GrodziecRunNIE
237 Sitko Natalia Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
238 Siwy Karolina Będzin Bieg BrakNIE
239 Skrzycka-Gołębiowska Ewa Chorzów Marsz Nordic Walking BrakNIE
240 Słowińska Joanna Sadowie Marsz Nordic Walking BrakNIE
241 Słowiński Mariusz Sadowie Marsz Nordic Walking BrakNIE
242 Sobczyk Karolina Siemianowice Śląskie Bieg BrakNIE
243 Sosin Stanislaw Chorzow Marsz Nordic Walking Stadion SlaskiNIE
244 Spyt Radosław Będzin-Grodziec Bieg BrakNIE
245 Stachurska Anna Ruda Śląska Bieg parkrun KatowiceNIE
246 Stańkowska Emilia Jaworzno Bieg BrakNIE
247 Staroń Magda Siewierz Marsz Nordic Walking BrakNIE
248 Staszewski Konrad Sosnowiec Bieg BrakNIE
249 Stopa Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking BrakNIE
250 Struk Agnieszka Będzin Bieg ZDZIERAJ KAPCIE NIE
251 Struk Rafał Będzin Bieg BrakNIE
252 Struzik Agata Sosnowiec Bieg BrakNIE
253 Surgucka Iwona Chorzów Bieg W pogoni za duchemNIE
254 Surgucki Sebastian Chorzów Bieg W pogoni za duchemNIE
255 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Runners Wojkowice Team NIE
256 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg Będzin Team NIE
257 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg Będzin Team NIE
258 Szarzyńska - Kozioł Danuta Dąbrowa Górnicza Bieg BrakNIE
259 Szczepański Andrzej Będzin Bieg BrakNIE
260 Szczepański Tomasz Będzin Bieg BrakNIE
261 Szczepkowska Karolina Sosnowiec Bieg BrakNIE
262 Szczygieł Dorota Szczecin Bieg BrakNIE
263 Szostek Julia Będzin Bieg Beztalencia NIE
264 Szymkowski Krzysztof Częstochowa Bieg BrakNIE
265 Ścisły Włodzimierz Będzin Marsz Nordic Walking GhostbikersNIE
266 Ślusarczyk Krzysztof Będzin Bieg BrakNIE
267 Świat Damian Dąbrowa Górnicza Bieg BrakNIE
268 Świgoń Beata Będzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
269 Tekieli Tomek Sosnowiec Bieg Klub Byłych DżentelmenówNIE
270 Tkacz Magdalena Ruda Śląska Bieg BrakNIE
271 Tokarska Natalia Dabrowa górnicza Bieg BrakNIE
272 Tomczyk Piotr Będzin Bieg BrakNIE
273 Urgacz Roman Sosnowiec Bieg BrakNIE
274 Wach Kamila Dąbrowa Górnicza Bieg BrakNIE
275 Waśkowski Stanisław Będzin Marsz Nordic Walking GhostbikersNIE
276 Wąsowicz Halina Bedzin Marsz Nordic Walking BrakNIE
277 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Zabiegani CzęstochowaNIE
278 Werner Henryk Będzin Bieg BrakNIE
279 Wesołowski Piotr Bielawa Bieg BrakNIE
280 Więcek Przemysław Sosnowiec Bieg BrakNIE
281 Wilczyńska Lidia Będzin Bieg BrakNIE
282 Włodarska Justyna Bedzin Bieg BrakNIE
283 Włosek Rafał Będzin Bieg BrakNIE
284 Wojciechowska Milena Będzin Bieg GrodziecRunNIE
285 Wrońska Beata Chorzów Bieg Nasza Szkoła ZabrzeNIE
286 Wrońska Magdalena Chorzów Bieg BrakNIE
287 Zając Przemysław Sosnowiec Bieg BrakNIE
288 Zapart Joanna Grodziec Marsz Nordic Walking BrakNIE
289 Zapora Marek Sarnów Bieg W pogoni za duchemNIE
290 Zawadzki Łukasz Mierzęcice Bieg Enter Air Runners ClubNIE
291 Zielińska Grażyna Dobieszowice Marsz Nordic Walking Bobry WalkingNIE
292 Zielonka Katarzyna Będzin Bieg BrakNIE
293 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg Gmina PsaryNIE
294 Zimniak Marika Sosnowiec Bieg Enterair Runners ClubNIE
295 Zmuda Łukasz Będzin Bieg BrakNIE
296 Zych Jacek Czeladź Bieg BrakNIE
297 Zydek Ewa Dobieszowice Marsz Nordic Walking Bobry Walking NIE
298 Żero Sebastian Będzin Bieg GhostbikersNIE
299 Żero Dagmara Będzin Bieg GhostbikersNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту