займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

NARODOWY BIEG 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Myślenice, 2018-11-11
Organizator: - Miasto i Gmina Myślenice pod patronatem burmistrza Macieja Ostrowskiego
- Muzeum Niepodległości w Myślenicach
- Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
- Klub Sportowy Orzeł Myślenice
Informacje
http://myslenice.pl
Urząd Miasta i Gminy Myślenice – tel. 12 639 23 08 e-mail: promocja@myslenice.pl
Opis zawodów: Trasa biegu przebiegać będzie ulicami w centrum Miasta Myślenic.
Start i Meta – Hala widowiskowo – sportowa, ul. Zdrojowa 9, 32-400 Myślenice godz. 11.11
Biuro zawodów czynne będzie w Hali widowiskowo-sportowej przy ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach godz.
08:00 – 10:30 gdzie odbędzie się weryfikacja zgłoszonych zawodników oraz wydawanie nr startowego wraz
z pakietem startowym.
wszyscy zawodnicy startujący w zawodach, muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. Zawodnik
musi posiadać podczas weryfikacji dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, legitymację szkolną,
paszport lub prawo jazdy) celem kontroli daty urodzenia i obywatelstwa oraz potwierdzenie wpłaty opłaty
startowej

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Podstawowa opłata startowa przez stronę zapisów wynosi:
- 40 zł – do dnia 22.06.2018 r.
- 50 zł - od 23.06.2018 do 21.09.2018 r.
Raz wniesiona opłata startowa nie ulega zwrotowi, jak również nie ma możliwości cesji
opłaty na innego uczestnika biegu. W ramach opłaty startowej zawodnik otrzymuje pakiet, na który składa
się: numer startowy, materiały promocyjne Miasta i Gminy Myślenice, koszulka techniczna, plecaczek
workowy. Za ukończenie biegu każdy uczestnik otrzymuje medal Narodowego Biegu Stulecia oraz dyplom

Opłata za pakiet ekstra wynosi: - 55 zł/65 zł - na który składa się numer startowy, materiały promocyjne Miasta
i Gminy Myślenice, koszulka techniczna, plecaczek workowy oraz czerwona czapka z haftem biegu stulecia.
Za ukończenie biegu każdy uczestnik otrzymuje medal Narodowego Biegu Stulecia oraz dyplom.

W trakcie rejestracji uczestnik powinien zaznaczyć wybrany pakiet. Wybierający pakiet podstawowy wpłacają 40 zł/ 50 zł (w zależności od terminu) w systemie mikrołatności, natomiast wybierający pakiet extra 40 zł/50 zł w systemie mikropłatności i dodatkowo 15 zł na indywidualny link do płatności, który otrzymają na adres e-mail podany przy rejestracji.
Limit zawodników: 500
Strona WWW: http://myslenice.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Pakiet Wpłata
1 Ambroży Maciej Krzyszkowice 10 km Zarzycze Biega Podstawowy 40zł
2 Balcer Dominik Przytkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
3 Baran Aleksander Dobczyce 10 km Brak Podstawowy 40zł
4 Bartosz Górka Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
5 Bergel Tomasz Myślenice 10 km FC Parasolki Podstawowy 40złTAK
6 Błachut Krzysztof Myślenice 10 km Harpagany Myślenice Podstawowy 40złTAK
7 Borczak Katarzyna Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40złTAK
8 Borowski Mateusz Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40zł
9 Brytan Szymon Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
10 Bujas Kacper Siepraw 10 km Sieprawska Piątka Extra 40zł+15złTAK
11 Bylica Grzegorz Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
12 Bylica Barbara Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40złTAK
13 Cygan Wojciech Myślenice 10 km Night Runners Podstawowy 40złTAK
14 Czarnota Anna Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
15 Czepiel Daniel Bysina 10 km Brak Podstawowy 40zł
16 Ćwierz Paweł Bysina 10 km Brak Extra 40zł+15zł
17 Domarecka Aneta Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
18 Domarecki Daniel Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
19 Dudzik Paweł Kraków 10 km Dla Laurki Podstawowy 40złTAK
20 Dyduła Magdalena Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
21 Dyduła Julia Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
22 Dyrda Tomasz MYŚLENICE 10 km TG Sokół Myślenice Podstawowy 40złTAK
23 Dziadek Marcin Stróża 10 km ALDA-SERWIS Extra 40zł+15złTAK
24 Dziadek Dominik Stróża 10 km ALDA-SERWIS Extra 40zł+15złTAK
25 Dziatkowiec Rafał Bysina 10 km Brak Extra 40zł+15zł
26 Dziatkowiec Patryk Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
27 Fijał Tomasz Siepraw 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
28 Fikas Krzysztof Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
29 Fikas Karolina Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
30 Fikas Rafał MYŚLENICE 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
31 Fikas Przemysław Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
32 Filipiec Wojciech Osieczany 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40złTAK
33 Filuciak daniel Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15zł
34 Fornalik Barbara Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
35 Frączek Krzysztof BORZĘTA 10 km KRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAM Podstawowy 40złTAK
36 Galin Valentyn Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
37 Gogól Justyna Zasań 10 km Dobczycki Klub Biegacza Podstawowy 40zł
38 Górecka Julia Bysina 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
39 Górka Michał Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15zł
40 Górka Bartłomiej Trzemesnia 10 km Brak Extra 40zł+15zł
41 Górka Filip Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
42 Grabowska Magdalena Krzyszkowice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40zł
43 Grabowski Paweł Myślenice 10 km Kuźnia Komandosów Podstawowy 40zł
44 Grzesiak-Syrek Katarzyna Stróźa 10 km Brak Podstawowy 40zł
45 Guzik-Hejmo Monika Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
46 Gwóźdź Marcin Myślenice 10 km TKKF Uklejna Podstawowy 40złTAK
47 Hanusiak Jacek Tokarnia 10 km Brak Extra 40zł+15zł
48 Hejmo Tomasz Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
49 Hodurek Stanisław Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
50 Hreczański Jacek Stróża 10 km Bar Karmnik Biega :) Podstawowy 40złTAK
51 Hujdus Szymon Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
52 Iskra Piotr Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40zł
53 Jacek Górka Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
54 Jamróz Kamil Jasienica 10 km FC Parasolki Podstawowy 40złTAK
55 Janik Robert Myslenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
56 Janusz Barbara Krosno 10 km Brak Extra 40zł+15zł
57 Jędrzejowski Krzysztof Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
58 Jończyk Łukasz Myślenice 10 km FC Parasolki Podstawowy 40złTAK
59 Kania Adam Bieńk?wka 512 10 km Bieńk?wka Podstawowy 40złTAK
60 Kącki Bartłomiej Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
61 Kluba Beata Osieczany 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
62 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńk?wka 10 km Bieńk?wka Podstawowy 40złTAK
63 Kofin Maciej Ochojno 10 km #AdamCzerwińskiTeam Podstawowy 40zł
64 Korus Piotr Borzęta 10 km Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta Podstawowy 40złTAK
65 Korus Magdalena Borzęta 10 km Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta Podstawowy 40złTAK
66 Kostkowski Kazimierz Dobczyce 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
67 Krzemień Paweł Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
68 Kubik Tomasz Myślenice 10 km Zooteka Podstawowy 40złTAK
69 Kuchta Piotr Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40zł
70 Kumor Michał Cerekiew 10 km OSP Cerekiew Podstawowy 40zł
71 Kurbiel Łukasz Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
72 Kurbiel Krzysztof Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
73 Kurbiel Alicja Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
74 Kurowski Szymon Jasienica 10 km - Extra 40zł+15złTAK
75 Leja Weronika Ispina 10 km Brak Podstawowy 40zł
76 Lemaniak Paweł Myślenice 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40złTAK
77 Liszkowski Artur Krakow 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
78 Maciuszek Edyta Krakow 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
79 Magiera Filip Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Extra 40zł+15złTAK
80 Magiera Rafał Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
81 Majda Artur Jawornik 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
82 Makaruk Jacek Droginia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
83 Makaruk Jonata Droginia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
84 Malina Błażej Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
85 Malinowska Joanna Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
86 Malinowski Wojciech Trzemeśnia 10 km --- Podstawowy 40złTAK
87 Marszalik Konrad Pcim 10 km Brak Extra 40zł+15zł
88 Matusiak Paweł Myślenice 10 km Harpagany Myślenice Podstawowy 40złTAK
89 Mentel Katarzyna Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
90 Michalik Zygmunt Podłęże 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
91 Milanowska Kaja Myślenice 10 km Morsy Myślenice Podstawowy 40zł
92 Miska Konrad Myślenice 10 km BRAK Podstawowy 40złTAK
93 Mizera Artur Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
94 Motyl Mirosława Kraków 10 km Niepołomice Biegają Podstawowy 40zł
95 Murzański Dariusz Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
96 Murzyn Krysia Lipnik 10 km Dobczycki Klub Biegacza Podstawowy 40zł
97 Nalepa Damian Myślenice 10 km NwR Podstawowy 40złTAK
98 Obeidat Gabriela Słomniki 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
99 Olszowski Marek Myślenice 10 km FC Parasolki Podstawowy 40złTAK
100 Opara Szymon Rybnik 10 km Brak Podstawowy 40zł
101 Ostafin Szymon Trzebunia 10 km Brak Extra 40zł+15zł
102 Ostrowski Maciej Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40zł
103 Pajka Marek Lubień 10 km Orzeł Myślenice Podstawowy 40złTAK
104 Panuś Kamila Borzęta 10 km Brak Extra 40zł+15zł
105 Papierz-Rykała Aleksandra Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
106 Papiewska Natalia Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
107 Pawlak Tomasz Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
108 Piech Krzysztof Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
109 Piech Weronika Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
110 Piekarz Iwona Osieczany 10 km LKS Markam Wiśniowa-Osieczany Podstawowy 40złTAK
111 Piekarz Karol Kraków 10 km Brak Podstawowy 40zł
112 Piwowarczyk Paweł Dobczyce 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCE Extra 40zł+15zł
113 Piwowarczyk Paweł Dobczyce 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCE Extra 40zł+15złTAK
114 Płachta Mateusz Zakliczyn 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
115 Płatek Adam Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
116 Pławny Ilona Wadowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
117 Pławny Michał Wadowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
118 Półtorak Sylwester Krzyszkowice 10 km Dobczycki Klub Biegacza Extra 40zł+15zł
119 Pradel Grzegorz Kraków 10 km JW 4686 Extra 40zł+15złTAK
120 Radzik Stanisław Łyczanka 10 km TKKF Uklejna Myślenice Podstawowy 40złTAK
121 Rajewski Zbigniew Bielsko-Biała 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
122 Ralska Anna Osieczany 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
123 Rapacz Joanna Lubień 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
124 Rykała Wojciech Myślenice 10 km Evil Team Podstawowy 40złTAK
125 Ryskala Dawid Kędzierzynka 10 km Brak Podstawowy 40zł
126 SALA Rajmund Zawada 10 km LECĘ BO CHCĘ Extra 40zł+15złTAK
127 Sałach Marcin Polanka 10 km Brak Podstawowy 40zł
128 Samek Leszek Myślenice 10 km OT HALNIAK MYŚLENICE Extra 40zł+15złTAK
129 Sikora Kinga Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
130 Skowronek Maciej Myślenice 10 km Radio Kraków Podstawowy 40złTAK
131 Smoleń Aleksandra Jasienica 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
132 Smoleń Michał Trzebinia 10 km Gaj wieś Podstawowy 40złTAK
133 Sroka Monika Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40zł
134 Sroka Klaudia Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40zł
135 Stankiewicz Bogusław Głogoczów 10 km amator Podstawowy 40zł
136 Strzelecki Kamil Jordanów 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
137 Suder Kamil Dobczyce 10 km OT Halniak Myślenice Extra 40zł+15zł
138 Surówka Jakub Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
139 Synowiec Mateusz Kraków 10 km Brak Podstawowy 40zł
140 Sypek Beata Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
141 Szarek Agnieszka Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
142 Szczepocki Andrzej Niepołomice 10 km Niepołomice Biegają Podstawowy 40zł
143 Szczurek Dominik Myślenice 10 km Bieganie to moje paliwo Extra 40zł+15zł
144 Szklana Anita Wieprzec 10 km Brak Extra 40zł+15zł
145 Szlachetka Jare Zakliczyn 10 km DKMS Extra 40zł+15zł
146 Szpakiewicz Jarek Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
147 Szumiec Andrzej Kraków 10 km Lacho Team Podstawowy 40złTAK
148 Szydlowski Marcin Myslenice 10 km Cross Spot/ Dotfizjo Podstawowy 40złTAK
149 Ślusarczyk Paweł Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
150 Ślusarczyk Paweł Myślenice 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40zł
151 Śmiłek Maciej Biertowice 10 km Brak Podstawowy 40zł
152 Święch Rafał Myślenice 10 km Cross-Spot Podstawowy 40zł
153 Tobolewicz Tomasz Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
154 Tolala Wiktor Nowy Targ 10 km Nowy Targ Runners Podstawowy 40zł
155 Tracz Sławomir Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15zł
156 Tracz Aneta Dobczyce 10 km Rozbiegane Dobczyce Podstawowy 40zł
157 Trytko Mariusz Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
158 Trytko Łukasz Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
159 Trzupek Jarosław Szczyrzyc 10 km Brak Podstawowy 40zł
160 Turcza Iwona Siepraw 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCE Podstawowy 40złTAK
161 Ulman Przemysław Myślenice 10 km OT HALNIAK Podstawowy 40złTAK
162 Urbanski Przemek Jawornik 10 km Brak Podstawowy 40zł
163 Wasilewski Wiesław Mszana Dolna 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40złTAK
164 Wąsik Rafał Kraków 10 km RUNONLINE.PL TEAM Podstawowy 40złTAK
165 Węgrecki Piotr Osieczany 10 km Brak Podstawowy 40zł
166 Węgrzyn Iwona Jawornik 10 km Brak Podstawowy 40zł
167 Wielgus Mikołaj Myślenice 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40zł
168 Wojciechowski Tomasz Krzyszkowice 10 km Zarzycze Biega Podstawowy 40złTAK
169 Wojtyca Kinga Polanka 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCE Podstawowy 40zł
170 Wolska Anna Klikuszowa 10 km Nowy Targ Runners Extra 40zł+15złTAK
171 Zabel Robert Poznań 10 km Morsy Myślenice Podstawowy 40złTAK
172 Zajac Paulina Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40złTAK
173 Zduń Radosław Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
174 Ziółkowski Bartłomiej Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40zł
175 Zwierniak Aleksander Bochnia 10 km KP PSP BOCHNIA Podstawowy 40zł
176 Żak Krzysztof Myślenice 10 km Orzeł Myślenice Podstawowy 40złTAK
177 Żądło Dariusz Myślenice 10 km TKKF Uklejna Extra 40zł+15złTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту