займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

NARODOWY BIEG 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Myślenice, 2018-11-11
Organizator: - Miasto i Gmina Myślenice pod patronatem burmistrza Macieja Ostrowskiego
- Muzeum Niepodległości w Myślenicach
- Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
- Klub Sportowy Orzeł Myślenice
Informacje
http://myslenice.pl
Urząd Miasta i Gminy Myślenice – tel. 12 639 23 08 e-mail: promocja@myslenice.pl
Opis zawodów: Trasa biegu przebiegać będzie ulicami w centrum Miasta Myślenic.
Start i Meta – Hala widowiskowo – sportowa, ul. Zdrojowa 9, 32-400 Myślenice godz. 11.11
Biuro zawodów czynne będzie w Hali widowiskowo-sportowej przy ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach godz.
08:00 – 10:30 gdzie odbędzie się weryfikacja zgłoszonych zawodników oraz wydawanie nr startowego wraz
z pakietem startowym.
wszyscy zawodnicy startujący w zawodach, muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. Zawodnik
musi posiadać podczas weryfikacji dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, legitymację szkolną,
paszport lub prawo jazdy) celem kontroli daty urodzenia i obywatelstwa oraz potwierdzenie wpłaty opłaty
startowej

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Podstawowa opłata startowa przez stronę zapisów wynosi:
- 40 zł – do dnia 22.06.2018 r.
- 50 zł - od 23.06.2018 do 21.09.2018 r.
Raz wniesiona opłata startowa nie ulega zwrotowi, jak również nie ma możliwości cesji
opłaty na innego uczestnika biegu. W ramach opłaty startowej zawodnik otrzymuje pakiet, na który składa
się: numer startowy, materiały promocyjne Miasta i Gminy Myślenice, koszulka techniczna, plecaczek
workowy. Za ukończenie biegu każdy uczestnik otrzymuje medal Narodowego Biegu Stulecia oraz dyplom

Opłata za pakiet ekstra wynosi: - 55 zł/65 zł - na który składa się numer startowy, materiały promocyjne Miasta
i Gminy Myślenice, koszulka techniczna, plecaczek workowy oraz czerwona czapka z haftem biegu stulecia.
Za ukończenie biegu każdy uczestnik otrzymuje medal Narodowego Biegu Stulecia oraz dyplom.

W trakcie rejestracji uczestnik powinien zaznaczyć wybrany pakiet. Wybierający pakiet podstawowy wpłacają 40 zł/ 50 zł (w zależności od terminu) w systemie mikrołatności, natomiast wybierający pakiet extra 40 zł/50 zł w systemie mikropłatności i dodatkowo 15 zł na indywidualny link do płatności, który otrzymają na adres e-mail podany przy rejestracji.
Limit zawodników: 500
Strona WWW: http://myslenice.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Pakiet Wpłata
1 Ambroży Maciej Krzyszkowice 10 km Zarzycze Biega Podstawowy 40złTAK
2 Augustyniak Damian Stróża 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
3 Augustyniak Urszula Stróża 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
4 Bachul Arkadiusz Rokiciny Podhalańskie 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
5 Balcer Dominik Przytkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
6 Bałucka Gabriela Osieczany 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
7 Baran Aleksander Dobczyce 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
8 Batko Marcin Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
9 Bączek Natalia Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
10 Bergel Tomasz Myślenice 10 km FC Parasolki Podstawowy 40złTAK
11 Biernat Maria Limanowa 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
12 Błachut Krzysztof Myślenice 10 km Harpagany Myślenice Podstawowy 40złTAK
13 Borczak Katarzyna Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40złTAK
14 Borowska-Abdeljaoued Anna Krakow 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
15 Borowski Mateusz Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
16 Bras Monika Dobczyce 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
17 Brytan Szymon Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
18 Bujas Kacper Siepraw 10 km Sieprawska Piątka Extra 40zł+15złTAK
19 Burzawa Katarzyna Myślenice 10 km Riders&Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta Podstawowy 40złNIE
20 Bylica Grzegorz Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
21 Bylica Barbara Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40złTAK
22 Cygan Wojciech Myślenice 10 km Night Runners Podstawowy 40złTAK
23 Czarnota Anna Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
24 Czepiel Daniel Bysina 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
25 Czeremańska Kasia Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
26 Czernecki Adam Myślenice 10 km TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Extra 40zł+15złTAK
27 Ćwierz Paweł Bysina 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
28 Danel Magdalena Kraków 10 km Need For Speed Podstawowy 40złTAK
29 Dąbrowski Mateusz Trzemeśnia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
30 Dobosz Konrad Siepraw 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
31 Dobosz Magdalena Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
32 Dobosz Dariusz Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
33 Dobosz Anna Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
34 Domarecka Aneta Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
35 Domarecki Daniel Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
36 Drewnicki Jacek Dobczyce 10 km Rozbiegane Dobczyce Podstawowy 40złTAK
37 Dudzik Paweł Kraków 10 km Dla Laurki Podstawowy 40złTAK
38 Duracz Daniel Żerosławice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
39 Dyduła Magdalena Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
40 Dyduła Julia Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
41 Dyrda Tomasz MYŚLENICE 10 km TG Sokół Myślenice Podstawowy 40złTAK
42 Dziadek Marcin Stróża 10 km ALDA-SERWIS Extra 40zł+15złTAK
43 Dziadek Dominik Stróża 10 km ALDA-SERWIS Extra 40zł+15złTAK
44 Dziatkowiec Rafał Bysina 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
45 Dziatkowiec Patryk Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
46 Dzidek Marek Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
47 Dziga Dariusz Bysina 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
48 Fijał Tomasz Siepraw 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
49 Fikas Krzysztof Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
50 Fikas Karolina Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
51 Fikas Rafał MYŚLENICE 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
52 Fikas Przemysław Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
53 Filipiec Wojciech Osieczany 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40złTAK
54 Filuciak daniel Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
55 Fornalik Barbara Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
56 Frączek Krzysztof Borzęta 10 km KRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAM Podstawowy 40złTAK
57 Frączek Maria Trzemeśnia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
58 Galin Valentyn Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
59 Gawor Mateusz Zakliczyn 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
60 Gogól Justyna Zasań 10 km Dobczycki Klub Biegacza Podstawowy 40złNIE
61 Gorczyński Jakub Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
62 Górecka Julia Bysina 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
63 Górecki Łukasz Jawornik 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
64 Górka Michał Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
65 Górka Bartłomiej Trzemesnia 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
66 Górka Filip Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
67 Górka Bartosz Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
68 Górka Tomasz Trzemeśnia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
69 Grabowska Magdalena Krzyszkowice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40złNIE
70 Grabowski Paweł Myślenice 10 km Kuźnia Komandosów Podstawowy 40złTAK
71 Grzesiak-Syrek Katarzyna Stróźa 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
72 Guzik-Hejmo Monika Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
73 Gwóźdź Marcin Myślenice 10 km TKKF Uklejna Podstawowy 40złTAK
74 Hanusiak Jacek Tokarnia 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
75 Hejmo Tomasz Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
76 Hodurek Stanisław Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
77 Hreczański Jacek Stróża 10 km Bar Karmnik Biega :) Podstawowy 40złTAK
78 Hujdus Szymon Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
79 Iskra Piotr Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
80 Iszczuk Urszula Glichów 10 km DKB Podstawowy 40złTAK
81 Jacek Górka Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
82 Jamróz Kamil Jasienica 10 km FC Parasolki Podstawowy 40złTAK
83 Janik Robert Myslenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
84 Janik Anna Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
85 Janosz Piotr Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
86 Janus Jarosław Osieczany 10 km brak Podstawowy 40złTAK
87 Janus Iwona Osieczany 10 km brak Podstawowy 40złTAK
88 Janusz Barbara Krosno 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
89 Jaszczyński Artur Bochnia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
90 Jędrzejowski Krzysztof Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
91 Jończyk Łukasz Myślenice 10 km FC Parasolki Podstawowy 40złTAK
92 Kania Adam Bieńkówka 10 km Bieńk?wka Podstawowy 40złTAK
93 Kardasz Karolina Wadowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
94 Kącki Bartłomiej Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
95 Klakla Tomasz Stróża 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
96 Kluba Beata Osieczany 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
97 Klukoszowski Marek Nowa Biała 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
98 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńk?wka 10 km Bieńk?wka Podstawowy 40złTAK
99 Kofin Maciej Ochojno 10 km #AdamCzerwińskiTeam Podstawowy 40złNIE
100 Korus Piotr Borzęta 10 km Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta Podstawowy 40złTAK
101 Korus Magdalena Borzęta 10 km Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta Podstawowy 40złTAK
102 Kosek Daniel Tokarnia 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
103 Kostkowski Kazimierz Dobczyce 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
104 Kozioł Paweł Kraków 10 km PORANNY PATROL Podstawowy 40złTAK
105 Krzemień Paweł Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
106 Kubat Michał Gdów 10 km Gdów Proud Runners Extra 40zł+15złTAK
107 Kubik Tomasz Myślenice 10 km Zooteka Podstawowy 40złTAK
108 Kuc David Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
109 Kuc Joanna Zasań 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
110 Kuchta Piotr Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
111 Kumor Michał Cerekiew 10 km OSP Cerekiew Podstawowy 40złNIE
112 Kurbiel Łukasz Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
113 Kurbiel Krzysztof Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
114 Kurbiel Alicja Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
115 Kurek Monika Siepraw 10 km Sieprawska Piątka Extra 40zł+15złTAK
116 Kurowski Szymon Jasienica 10 km - Extra 40zł+15złTAK
117 Kurzydło Natalia Igołomia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
118 Leja Weronika Ispina 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
119 Leja Jacek Krakow 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
120 Lemaniak Paweł Myślenice 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40złTAK
121 Leszczyński Michał Kraków 10 km Zakrzowiec Team Challenge Podstawowy 40złTAK
122 Lis Paulina Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
123 Liszkowski Artur Krakow 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
124 Maciuszek Edyta Krakow 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
125 Magiera Filip Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Extra 40zł+15złTAK
126 Magiera Rafał Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
127 Maj Paweł Kalwaria Zebrzydowska 10 km Brak Podstawowy 40zł TAK
128 Maj Katarzyna Kalwaria Zebrzydowska 10 km Brak Podstawowy 40zł TAK
129 Majda Artur Jawornik 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
130 Majore-Cera Magdalena Krakow 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
131 Makaruk Jacek Droginia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
132 Makaruk Jonata Droginia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
133 Malina Błażej Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
134 Malinowska Joanna Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
135 Malinowski Wojciech Trzemeśnia 10 km --- Podstawowy 40złTAK
136 Małota-Olesek Urszula Myślenice 10 km amator Podstawowy 40złNIE
137 Marszalik Konrad Pcim 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
138 Martyka Paweł Myślenice 10 km brak Podstawowy 40złNIE
139 Matusiak Paweł Myślenice 10 km Harpagany Myślenice Podstawowy 40złTAK
140 Mądrzyk Marta Kraków 10 km UKS SZKOŁA RAJSKA Podstawowy 40złTAK
141 Mądrzyk Wiktor Kraków 10 km UKS SZKOŁA RAJSKA Podstawowy 40złTAK
142 Mentel Katarzyna Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
143 Michalik Zygmunt Podłęże 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
144 Mielniczek Grzegorz krakow 10 km B.RUNNER Podstawowy 40złNIE
145 Milanowska Kaja Myślenice 10 km Morsy Myślenice Podstawowy 40złTAK
146 Miska Konrad Myślenice 10 km BRAK Podstawowy 40złTAK
147 Mizera Artur Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
148 Mleko Roman Kraków 10 km ITMBW Kraków Podstawowy 40złNIE
149 Motyl Mirosława Kraków 10 km Niepołomice Biegają Podstawowy 40złNIE
150 Murzański Dariusz Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
151 Murzyn Krysia Lipnik 10 km Dobczycki Klub Biegacza Podstawowy 40złNIE
152 Nalepa Damian Myślenice 10 km NwR Podstawowy 40złTAK
153 Nawara Anna Tokarnia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
154 Nowak Krzysztof Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
155 Olech Sebastian Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
156 Oliwa Bartłomiej Rudnik 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40złTAK
157 Olszowski Marek Myślenice 10 km FC Parasolki Podstawowy 40złTAK
158 Opara Szymon Rybnik 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
159 Osmałek Łukasz Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
160 Ostafin Szymon Trzebunia 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
161 Ostafin Michał Osieczany 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
162 Ostrowski Maciej Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40złTAK
163 Ostrowski Radosław Myśłenice 10 km Orzeł Myśłenice Podstawowy 40złTAK
164 Pajka Marek Lubień 10 km Orzeł Myślenice Podstawowy 40złTAK
165 Pajka Wacław Lubień 10 km Brak Podstawowy 40zł TAK
166 Panuś Kamila Borzęta 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
167 Papierz-Rykała Aleksandra Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
168 Papiewska Natalia Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
169 Pasławski Maciej Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
170 Pawlak Tomasz Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
171 Piatkowska Marta Dobczyce 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
172 Piech Krzysztof Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
173 Piech Weronika Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
174 Piekarz Iwona Osieczany 10 km LKS Markam Wiśniowa-Osieczany Podstawowy 40złTAK
175 Piekarz Karol Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
176 Pilch Janusz Osieczany 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
177 Piwowarczyk Paweł Dobczyce 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCE Extra 40zł+15złTAK
178 Piwowarczyk Jan Dobczyce 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCE Podstawowy 40zł TAK
179 Płachta Mateusz Zakliczyn 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
180 Płatek Adam Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
181 Pławny Ilona Wadowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
182 Pławny Michał Wadowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
183 Podmokły Jerzy Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
184 Półtorak Sylwester Krzyszkowice 10 km Dobczycki Klub Biegacza Extra 40zł+15złNIE
185 Pradel Grzegorz Kraków 10 km JW 4686 Extra 40zł+15złTAK
186 Przęczek Szymon Zawada 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
187 Rachwał Dagmara Trzemeśnia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
188 Radzik Stanisław Łyczanka 10 km TKKF Uklejna Myślenice Podstawowy 40złTAK
189 Rajewski Zbigniew Bielsko-Biała 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
190 Rapacz Joanna Lubień 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
191 Rapacz Marcin Lubień 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
192 Rykała Wojciech Myślenice 10 km Evil Team Podstawowy 40złTAK
193 Ryskala Dawid Kędzierzynka 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
194 Sala Rajmund Zawada 10 km LECĘ BO CHCĘ Extra 40zł+15złTAK
195 Sałach Marcin Polanka 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
196 Samek Leszek Myślenice 10 km OT HALNIAK MYŚLENICE Extra 40zł+15złTAK
197 Sanowska Dominika Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
198 Sikora Kinga Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
199 Sikora Bożka Myślenice 10 km TKKF Uklejna Myślenice Extra 40zł+15złTAK
200 Sioła Łukasz Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
201 Skowronek Maciej Myślenice 10 km Radio Kraków Podstawowy 40złTAK
202 Skrzeczek Anna Rudnik 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
203 Skurzyńska Anna Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
204 Słomka Agnieszka Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
205 Słonina Józef kalwaria Zebrzydowska 10 km Brak Podstawowy 40zł NIE
206 Smoleń Aleksandra Jasienica 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
207 Smoleń Michał Trzebinia 10 km Gaj wieś Podstawowy 40złTAK
208 Smółka Rafał Skawa 10 km Tamari Mizu Dojo Podstawowy 40złTAK
209 Smółka Kinga Skawa 10 km Tamari Mizu Dojo Podstawowy 40złTAK
210 Spórna Jolanta Stróża 10 km Brak Podstawowy 40zł TAK
211 Sroka Monika Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
212 Sroka Klaudia Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
213 Sroka Monika Sułkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
214 Stalski Marcin Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
215 Stankiewicz Bogusław Głogoczów 10 km amator Podstawowy 40złNIE
216 Starzec-Leja Anna Krakow 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
217 Stokłosa Marta Świątniki Górne 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
218 Stokłosa Jacek Świątniki Górne 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
219 Strzelecki Kamil Jordanów 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
220 Suder Kamil Dobczyce 10 km OT Halniak Myślenice Extra 40zł+15złNIE
221 Surówka Jakub Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
222 Synowiec Mateusz Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
223 Sypek Beata Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
224 Szarek Agnieszka Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
225 Szczepaniec Paweł Pcim 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
226 Szczepocki Andrzej Niepołomice 10 km Niepołomice Biegają Podstawowy 40złNIE
227 Szczurek Dominik Myślenice 10 km Bieganie to moje paliwo Extra 40zł+15złNIE
228 Szczurek Sławomir Rudnik 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
229 Szklana Anita Wieprzec 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
230 Szlachetka Jarek Zakliczyn 10 km DKMS Extra 40zł+15złTAK
231 Szlósarczyk Krzysztof Osieczany 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
232 Szostak Maciej Myślenice 10 km Siedem Smaków Extra 40zł+15złTAK
233 Szpakiewicz Jarek Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
234 Szumiec Andrzej Kraków 10 km Lacho Team Podstawowy 40złTAK
235 Szumiec Łukasz Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
236 Szydlowski Marcin Myslenice 10 km Cross Spot/ Dotfizjo Podstawowy 40złTAK
237 Szymański Sylwester Wieliczka 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
238 Śliwiński Tomasz Gdów 10 km GDÓW PROUD RUNNERS Podstawowy 40złTAK
239 Ślusarczyk Paweł Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
240 Ślusarczyk Paweł Myślenice 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40złNIE
241 Śmiłek Maciej Biertowice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
242 Święch Rafał Myślenice 10 km Cross-Spot Podstawowy 40złNIE
243 Tobolewicz Tomasz Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
244 Tolala Wiktor Nowy Targ 10 km Nowy Targ Runners Podstawowy 40złNIE
245 Tracz Sławomir Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
246 Tracz Aneta Dobczyce 10 km Rozbiegane Dobczyce Podstawowy 40złTAK
247 Trytko Mariusz Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
248 Trytko Łukasz Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
249 Trzupek Jarosław Szczyrzyc 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
250 Turcza Iwona Siepraw 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCE Podstawowy 40złTAK
251 Ulman Przemysław Myślenice 10 km OT HALNIAK Podstawowy 40złTAK
252 Ulman Krzysztof Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
253 Ulman Lech Myślenice 10 km Morsy Myślenice Extra 40zł+15złTAK
254 Urbanski Przemek Jawornik 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
255 Wanat Krzsztof Myślenice 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
256 Wasilewski Wiesław Mszana Dolna 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40złTAK
257 Wąsik Rafał Kraków 10 km RUNONLINE.PL TEAM Podstawowy 40złTAK
258 Wątor Patryk Stróża 10 km Brak Extra 40zł+15złTAK
259 Wątor Kinga Stróża 10 km Brak Extra 40zł+15złNIE
260 Wątorek Artur Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
261 Węgrecki Piotr Osieczany 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
262 Węgrzyn Iwona Jawornik 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
263 Węgrzyn Urszula Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
264 Wicherek Maciej Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
265 Wielgus Mikołaj Myślenice 10 km OT Halniak Myślenice Podstawowy 40złNIE
266 Wilkosz Wiesław Kraków 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
267 Winkler Agata Myślenice 10 km Active Academy Extra 40zł+15złNIE
268 Wojciechowski Tomasz Krzyszkowice 10 km Zarzycze Biega Podstawowy 40złTAK
269 Wojtyca Kinga Polanka 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCE Podstawowy 40złTAK
270 Wolska Anna Klikuszowa 10 km Nowy Targ Runners Extra 40zł+15złTAK
271 Worwa Ewelina Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
272 Worwa Tomasz Krzyszkowice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
273 Zabel Robert Poznań 10 km Morsy Myślenice Podstawowy 40złTAK
274 Zajac Paulina Myślenice 10 km Urząd Miasta i Gminy Myślenice Podstawowy 40złTAK
275 Zalecki Zbigniew Bochnia 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
276 Zduń Radosław Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złTAK
277 Zięba Wiktor Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
278 Ziółkowski Bartłomiej Myślenice 10 km Brak Podstawowy 40złNIE
279 Zwierniak Aleksander Bochnia 10 km KP PSP BOCHNIA Podstawowy 40złNIE
280 Żak Krzysztof Myślenice 10 km Orzeł Myślenice Podstawowy 40złTAK
281 Żądło Dariusz Myślenice 10 km TKKF Uklejna Extra 40zł+15złTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту