Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

SALCO 4REST RUN

Miejsce i termin: Niepołomice, 2018-09-16
Organizator: .Organizatorem biegu Salco 4Rest Run jest Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają” z siedzibą w Niepołomicach.
Partnerami współorganizującymi imprezę są: Urząd Miasta i Gminy Niepołomice, MKS Spartakus, Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: W PRZYPADKU ZMIANY ZAWODNIKA W DRUŻYNIE, NOWY ZAWODNIK MUSI ZAREJESTROWAĆ SIĘ PRZEZ STRONĘ ZAWODÓW NASTĘPNIE ZAWODNIK REZYGNUJĄCY MUSI PRZESŁAĆ ZLECENIE PRZENIESIENIA PŁATNOŚCI NA NOWEGO ZAWODNIKA Z ADRESU E-MAIL UŻYTEGO PRZY REJESTRACJI
Bieg odbędzie się w dniu 16 września (niedziela) 2018 r. na terenie Puszczy Niepołomickiej. Początek zawodów o g. 12.00.
Lokalizacja miejsca zawodów: polana z akcesoriami gimnastycznymi na drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa.
Koordynaty GPS: 50.014586, 20.240274
Biuro zawodów będzie czynne 16 września 2018 r. (niedziela) od g. 9.00 do g. 11.00 w miejscu zawodów oraz 15 września 2018 r. (sobota) od g. 15.00 do g. 18.00 w Niepołomicach (miejsce zostanie podane na stronie internetowej oraz profilu fb).
Pakiety startowe dla całego zespołu odbiera w Biurze Zawodów jeden przedstawiciel zespołu za okazaniem dowodu osobistego oraz po dostarczeniu oświadczenia podpisanego przez zawodników całej drużyny.

Wpisowe i wpłata: Zgłoszone zespoły obowiązuje opłata startowa wynosząca:
- 200 zł na cały zespół (50 zł od osoby) do 31 maja 2018 r.
- 240 zł na cały zespół (60 zł od osoby) od 1 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.
- 360 zł na cały zespół (90 zł od osoby) od 1 września do 12 września 2018 r.
2. Opłatę należy wnosić przelewem na konto bankowe organizatora indywidualnie lub za zespół:
Stowarzyszenie "Niepołomice Biegają"
ul. Wielicka 85 g,
32-005 Niepołomice
nr konta: 09 1020 2746 0000 3202 0191 7053
Tytuł opłaty: „Zawody Salco 4Rest Run + nazwa zespołu / imię i nazwisko zawodnika”.
Zawodnicy, których wpisowe wpisowe wpłynie na konto Organizatora biegu do piątku, 7.09.2018 r. otrzymają spersonalizowane numery startowe.
Limit zawodników: 600
Strona WWW: http://www.4restrun.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Ramotowska Dominika Kraków - BrakTAK
2 Aboutalib Mehdi Krakow - BrakTAK
3 Adamczyk Karol Kraków - KOJOTY RUNNING TEAMTAK
4 Adamek Dariusz Kraków - #AdamCzerwińskiTeamTAK
5 Adamowski Patryk Nowy Targ - Komenda Powiatowa Policji w Nowym TarguTAK
6 Adamus-Kowalska Justyna Imielin - Blue TeamTAK
7 Ambroży Maciej Krzyszkowice - Zarzycze BiegaTAK
8 Andrzejczak Mariusz Kielce - BrakTAK
9 Anguera Gregoire Krakow - BrakTAK
10 Antos Paweł Kraków - ComarchOnRunTAK
11 Apostolakis Athanasios Krakow - BrakTAK
12 Awramienko Aleksandra Gliwice - BrakTAK
13 Awramienko Antoni Gliwice - Spóźnieni na akcjęTAK
14 Babik Beata Kraków - BrakTAK
15 Badura Sławomir Kraków - Running Wild 40+TAK
16 Banduła Dariusz Kraków - KOJOTY RUNNING TEAMTAK
17 Baran Wojtek Zabawa/Wieliczka - Oknoplast running teamTAK
18 Baran Bartosz Kraków - BrakTAK
19 Baran Miroław Wieliczka - BrakTAK
20 Barczyk Oskar Witkowice - Strefa Cross Running TeamTAK
21 Bartosińska Kasia Sosnowiec - Husaria race teamTAK
22 Batko Marcin Kraków - BrakTAK
23 Bawolska Katarzyna Bochnia - BrakTAK
24 Bawolski Tadeusz Kraków - Wkurw_team KrakówTAK
25 Bazułka Ola Katowice - AZS UJTAK
26 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza - Brembo ITAK
27 Bąk Adam Kraków - ComarchOnRunTAK
28 Bednarski Michał Bochnia - BrakTAK
29 Belza Michal Bochnia - BrakTAK
30 Benblaj Ita Kraków - NAUKA BIEGATAK
31 Bernasiewicz Marcin Wieliczka - Runonline.pl TAK
32 Biedrawa Damian Kraków - BrakTAK
33 Biedroń Natalia Chabówka - BrakTAK
34 Biegun-Awramienko Izabella Gliwice - Spóźnieni na akcjęTAK
35 Bogusz Adam Kraków - CROSS HEROES - OGIEŃ!TAK
36 Borowiec Łukasz Niepołomice - BrakTAK
37 Brodawka Piotr Dębica - BrakTAK
38 Brończyk Kinga Częstochowa - Strefa Cross Running TeamTAK
39 Broszkiewicz Witold Bochnia - Bochnia Biega - Dziki ze StadionuTAK
40 Brozek Aleksander Pékowice - ElectroluxTAK
41 Bruzda Filip Wieliczka - BrakTAK
42 Bryl Sławomir Kożmice Wielkie - ROZBIEGANE DOBCZYCETAK
43 Brzdąk Łukasz Katowice - Geriavit Running TeamTAK
44 Brzeska Elżbieta Kraków - Lacho TeamTAK
45 Brzezińska Anna Joanna Kraków - BrakTAK
46 Brzostowicz Marek Kraków - BrakTAK
47 Buchowiec Paweł Niepołomice - BrakTAK
48 Bul Dominik Kraków - Korkociagi.comTAK
49 Bulanda Barbara Cikowice - BrakTAK
50 Bydoń Agnieszka Kokotów - Niepołomice Biegają/ACTeamTAK
51 Cebula Patrycja Chorzów - BrakTAK
52 Celary Lukasz Wieliczka - BrakTAK
53 Cepuch Agata Niepołomice - BrakTAK
54 Chachurski Paweł Kraków - BrakTAK
55 Chanek Robert Dobczyce - Max - Fliz EkspedycjaTAK
56 Chikán István Iliny - SZAFTTAK
57 Chmiel Magdalena Kraków - -TAK
58 Choiński Michał Kraków - NAUKA BIEGATAK
59 Cholewa Zbigniew Klucze - Lisy PustyniTAK
60 Cholewa Dagmara Klucze - BrakTAK
61 Chomicz Martyna Kraków - KW KrakówTAK
62 Chrapla Łukasz Wadowice - Powerade TeamTAK
63 Cichocki Tomasz Częstochowa - Geriavit Running TeamTAK
64 Cieleń Łukasz Kraków - PKP S.A.TAK
65 Cieślak-Sawicka Katarzyna Kraków - BrakTAK
66 Ciołek Łukasz Będzin - BremboTAK
67 Ciuła Tomasz Kraków - ComarchOnRunTAK
68 Ciurla Mikołaj Wilkowice - Max - Fliz EkspedycjaTAK
69 Corre Benoit krakow - BrakTAK
70 Coś Mirek Kraków - BrakTAK
71 Cygan Krzysztof Kraków - NAUKA BIEGATAK
72 Cygan Tomasz Skawina - BrakTAK
73 Czaderski Czesław Kraków - BrakTAK
74 Czaderski Krzysztof Kraków - BrakTAK
75 Czepielik Celina Łącko - BrakTAK
76 Czerwiak Mateusz Kraków - BrakTAK
77 Czerwiński Adam Wieliczka - Max - Fliz EkspedycjaTAK
78 Ćwieląg Katarzyna Kraków - BrakTAK
79 Darłak Marek Jadowniki - ComarchOnRunTAK
80 Daszyk Konrad Kraków - 2KTAK
81 Dąbrowska Irena Kraków - Powerade TeamTAK
82 Depta Michał Kraków (Kraków-Nowa Huta) - BrakTAK
83 Drabikowska Urszula Krakow - BrakTAK
84 Drelicharz Marek Łężkowice - Zakrzowiec Team Challenge TAK
85 Drewczyńska Adrianna Chojnice - BrakTAK
86 Drewczyński Wojciech Chojnice - BrakTAK
87 Drobniak Weronika Kraków - BrakNIE
88 Drożdż Łukasz Kraków - BrakTAK
89 Drzyzga-Błaszczyk Anna Dobczyce - ROZBIEGANE DOBCZYCETAK
90 Dubas Kamil Niepołomice - BrakTAK
91 Dudek Jacek Kraków - Nowa Huta I PrzyjacieleTAK
92 Dudziak Dorota Kraków - #AdamCzerwińskiTeamTAK
93 Dudzik Maciej Mszana Dolna - BrakTAK
94 Duniec Grzegorz Rząska - Zabierzów Biega TAK
95 Dyląg Maciej Niepołomice - BrakTAK
96 Dziedzic Julia Stary Sącz - BrakTAK
97 Dziekan Gosia Tuchów - PKP S.A.TAK
98 Dzierwa Marcin Kraków - Nowa Huta TeamTAK
99 Dziewic Sylwia Kraków - BrakTAK
100 Dzioboń Marcin Nowy Targ - BrakTAK
101 Dziubka Roman Niepołomice - BrakTAK
102 Dziwulski Grzegorz Kraków - Sami SwoiTAK
103 Eisner Halina Kraków - NAUKA BIEGATAK
104 Faron Robert Zalesie - Salco Garmin TeamTAK
105 Fiema Justyna Kraków - BrakTAK
106 Fiszer Rafał Gmina Rędziny - Strefa Cross Running Team TAK
107 Florek Natalia Kraków - BrakTAK
108 Fok Kinga Niepołomice - BrakTAK
109 Fornalik Barbara Krzyszkowice - BrakTAK
110 Francuz Mariusz Krakow - Vege RunnersTAK
111 Frankiewicz Jakub Kraków - ComarchOnRunTAK
112 Furtek Iwona Kraków - Lacho TeamTAK
113 Gach Krzysztof kraków - Powerade TeamTAK
114 Garbarz Gabriel Niepołomice - BrakTAK
115 Garczyńska-Wąs Bogusława Zielonki - ComarchOnRunTAK
116 Gawlik Paweł Niepołomice - BrakTAK
117 Gawłowicz Bartłomiej Kraków - NAUKA BIEGATAK
118 Gądek Julian Kraków - BrakTAK
119 Gierz Bartłomiej Kraków - CF KrakówTAK
120 Gilas Marcin Tomaszowice - ComarchOnRunTAK
121 Główczyk Rafał Niepołomice - BrakTAK
122 Głuszak Paweł Wieliczka - Powerade TeamTAK
123 Głuszczyk Marcin Kraków - BrakTAK
124 Godlewska Aleksandra Kraków - Koliber Team TAK
125 Golba Katarzyna Kraków - BrakTAK
126 Gołda Paweł Kraków - BrakTAK
127 Gorczyca Bartosz Skołyszyn - Salco Garmin Team TAK
128 Górna-Cichoń Monika Zabierzów Bocheński - BrakTAK
129 Grochot Edyta Wieliczka - BrakTAK
130 Grochot Krzysztof Wieliczka - Fabryka Kart Trefl - Kraków s. zo.o.TAK
131 Grünwald Dominik Wieliczka - BrakTAK
132 Grybel Stanisław Wieliczka - Adam Czerwiński TeamTAK
133 Grzyb Jacek Kraków - BrakTAK
134 Grzybowski Artur Sułków - KrakUF Ultimate Frisbee TeamTAK
135 Hajtek Jakub Kraków - NAUKA BIEGATAK
136 Halagarda Krzysztof Kraków - korkociagi.comTAK
137 Haładus Marcin Miłość - Brembo IIITAK
138 Hamuda Jakub Bochnia - Bochnia biega - dziki ze stadionuTAK
139 Hejmo Mariusz Giebułtów - BrakTAK
140 Hochołowski Marcin Kraków - Wkurw_TeamTAK
141 Hoffman Zbigniew Kraków - -TAK
142 Huras Monika Kraków - Powerade TeamTAK
143 Iskra Piotr Krzyszkowice - Zarzycze BiegaTAK
144 Iwański Grzegorz Niepołomice - BrakTAK
145 Jachimczak Ryszard Szarów - Powerade TeamTAK
146 Jakubczak Marcin Kłaj - BrakTAK
147 Jakubiec Sebastian Kokotów - Lajcik TeamTAK
148 Jakubiec Aneta Czeladź - BrakTAK
149 Jakubiec Maciej Czeladź - BrakTAK
150 Jakubowska Katarzyna Kraków - ComarchOnRunTAK
151 Janas Paweł Bolechowice - ComarchOnRunTAK
152 Janeczko Adrian Kraków - BrakTAK
153 Janiec Małgorzata Wieliczka - #ADAMCZERWIŃSKITEAMTAK
154 Janik Grzegorz Brzeźnica - BrakTAK
155 Jarczok Zdzichu Piasek - Wkurw_teamTAK
156 Jarema Maciej Kraków - BrakTAK
157 Jaszczak Mirosław Kraków - BrakTAK
158 Jaszczak Marzena kraków - BrakTAK
159 Jewuła Piotr Wielkie Drogi - BrakTAK
160 Job Mateusz Kraków - NAUKA BIEGATAK
161 Jończyk Mariusz Myślenice - BrakTAK
162 Józkowicz Sebastian Krzeszowice - BrakTAK
163 Juszkiewicz Justyna NIepołomice - BrakTAK
164 Kacprzak Katarzyna Wieliczka - Cross Heroes-OGIEŃ!TAK
165 Kaczmarczyk Piotr Kraków - UKS Szkoła RajskaTAK
166 Kaczmarek Katarzyna Sułków - #ADAMCZERWIŃSKITEAMTAK
167 Kaczmarek Tomasz Sułków - NIEPOŁOMICE BIEGAJĄTAK
168 Kaczmarek Bartosz Biały Dunajec - KS TęczaTAK
169 Kaczor Paweł Cholerzyn - IGOŁOMIA i CHOLERZYN BIEGAJĄTAK
170 Kaim Mariusz kraków - BrakTAK
171 Kaleta Sebastian Wieliczka - BrakTAK
172 Kalina Michał Rytro - BrakTAK
173 Kalisz Tomasz Niepolomice - InsigmaTAK
174 Kałucki Wojciech Kraków - BrakTAK
175 Kamińska Joanna Wieliczka - UKS LiderTAK
176 Kamiński Krzysztof Kraków - UKS LiderTAK
177 Kamionka Andrzej Bochnia - BrakTAK
178 Kapera Grzegorz Wieliczka - BrakTAK
179 Kasza Robert Niepołomice - BrakTAK
180 Kędzierski Paweł Niepołomice - BrakTAK
181 Kilarska Barbara Wieliczka - Cross Heroes -OGIEŃ! TAK
182 Kiper Maciej Jarosław - www.treningfizjoterapia.plTAK
183 Kiszka Przemysław Niepołomice - BrakTAK
184 Kita Roman Brzesko - BrakTAK
185 Klimkowicz Jakub Krzeszowice - BrakTAK
186 Kłembukowski Piotr Kraków - Koliber TeamTAK
187 Kmita Bogdan Kraków - BrakTAK
188 Kmita Dominik Kraków - BrakTAK
189 Kociuba Artur Kraków - BrakTAK
190 Kofin Maciej Ochojno - #AdamCzerwińskiTeamTAK
191 Kokoszka Marcin Niepołomice - BrakTAK
192 Kołodziej Monika Dziekanowice - :)TAK
193 Komodziński Szymon Kraków - BrakTAK
194 Komornicka Olga Kraków - BrakTAK
195 Koniec Mariusz Kraków - BrakTAK
196 Konieczna Anna Krakow - BrakTAK
197 Korzeniowski Robert Kraków - RK AthleticsTAK
198 Kosmal Karolina Tymbark - BrakTAK
199 Kostoń Paweł Mysłowice - PoweradeTAK
200 Kościółek Michał Niepołomice - APTEKI ZDROWE CENYTAK
201 Kotula Martyna Krakow - BrakTAK
202 Kowalczyk Maria Lipnica Mala - BrakTAK
203 Kowalska Matylda Kłomnice - Zawodowi amatorzyTAK
204 Kozak Michał Jarosław - www.treningfizjoterapia.plTAK
205 Kozłowska Joanna Kraków - BrakTAK
206 Kozubek Kinga Kraków - ComarchOnRunTAK
207 Krawczyk Tomasz Kraków - BrakTAK
208 Krawczyk Jakub Czestochowa - BrakTAK
209 Kręcina Mateusz Wieliczka - BrakTAK
210 Kręcina Karol Wieliczka - BrakTAK
211 Krężel Izabela Wolbrom - BrakTAK
212 Krochmal Bartosz Kraków - BrakTAK
213 Kromer Katarzyna Niepołomice - BrakTAK
214 Kropornicka Marta Niepołomice - BrakTAK
215 Kruba Marcin Jarosław - www.treningfizjoterapia.plTAK
216 Kruszyna Agnieszka Kraków - BrakTAK
217 Krzanowski Andrzej Krakow - BrakTAK
218 Krzysztofik Wojciech Wieliczka - BrakTAK
219 Kuc Stanisław Szarów - Powerade TeamTAK
220 Kucharski Tomasz Niepołomice - BrakTAK
221 Kuczaj Mariusz Libertów - Powerade TeamTAK
222 Kukliński Jakub Kraków - WKURW_TEAMTAK
223 Kula Paweł Kraków - BrakTAK
224 Kula Damian Kraków - TriWiseTAK
225 Kulesza Grzegorz Kraków - BrakTAK
226 Kułynycz Dariusz Niepołomice - Qłynycz TeamTAK
227 Kuma Wojciech Niepołomice - BrakTAK
228 Kumorek Zbigniew Kraków - Royal CaninTAK
229 Kupiec Tomasz Bieńkowice - ROZBIEGANE DOBCZYCETAK
230 Kurdyła Anna Kraków - BrakTAK
231 Kurek Maciej Kraków - Fabryka KartTAK
232 Kursa Piotr Szarów - Nidec All for dreamsTAK
233 Kus Tomasz Niepołomice - BrakTAK
234 Kuźnik Anna Katowice - BrakTAK
235 Kwieciński Marcin Węgrzce Wielkie - Royal CaninTAK
236 Laskowski Tomasz Kraków - Niepołomice BiegająTAK
237 Laskowski Tomasz 1 Kraków - BrakTAK
238 Ląd Sławomir Kępie Zaleszańskie - Nidec All for dreamsTAK
239 Leszczyński Michał Kraków - Zakrzowiec Team ChallengeTAK
240 Lewandowska Anna Niepołomice - BrakTAK
241 Ligęza Mirosław Kraków - BrakTAK
242 Ligęza Marcin Łazany - BrakTAK
243 Liro Paweł Niepołomice - BrakTAK
244 Lis Agata Kraków - BrakTAK
245 Lisowska-Woś Agnieszka Niepołomice - Niepołomice BiegająTAK
246 Listwan Michał Kraków - ComarchOnRunTAK
247 Liszka Dawid Bibice - BrakTAK
248 Litwora Sebastian Osieczany - BrakTAK
249 Lorenz Anna Sułków - #ADAMCZERWIŃSKITEAMTAK
250 Łazarek Gerard Niepołomice - BrakTAK
251 Łenyk Szymon Kraków - BrakTAK
252 Łoś Magdalena Kraków - BrakTAK
253 Łuczyński Darek Kraków - BrakTAK
254 Łukasik Sylwia PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX - PączusieTAK
255 Łukasik Zyta Niepołomice - BrakTAK
256 Łukomski Bartłomiej Kraków - BrakTAK
257 Łysek Arleta Cikowice - BrakTAK
258 Madeyski Tomasz Kraków - BrakTAK
259 Maliga Patryk Tarnów - BrakTAK
260 Malinowski Tomasz Kraków - Powerade TeamTAK
261 Malinowski Marek Niepołomice - BrakTAK
262 Malita Piotr Krakow - Powerade TeamTAK
263 Mamica Andrzej Kraków - NAUKA BIEGATAK
264 Mandecki Jan Kraków - BrakTAK
265 Manterys Patryk krakow - Spartanie DziecuomTAK
266 Marcinek Jarosław Niepołomice - BrakTAK
267 Markov Ilya Kraków - Niepołomice BiegająTAK
268 Markowski Sylwester Dąbrowa Górnicza - Brembo IITAK
269 Marusiński Wojciech Maków Podhalański - BrakTAK
270 Marzec Artur Wieliczka - BrakTAK
271 Marzec Tomasz Owczary - KOJOTY RUNNING TEAMTAK
272 Matoga Katarzyna Kraków - BrakTAK
273 Mazur Ricardo Krakow - BrakTAK
274 Mazur Kamil Zakrzów - Powerade TeamTAK
275 Mazurek Filip Kraków - BrakTAK
276 Mądrzyk Marta Kraków - UKS SZKOŁA RAJSKA TAK
277 Meleń Paweł Kraków - ComarchOnRunTAK
278 Michalska Aga Słomniki - Alpha Team TAK
279 Michalski Grzegorz Kraków - BrakTAK
280 Mielec Andrzej Mała Wieś - BrakTAK
281 Mikoś Magdalena Kraków - Nidec All for dreamsTAK
282 Mikrut Bartłomiej Bibice - BrakTAK
283 Misiak Paulina Wieliczka - BrakTAK
284 Misiewicz Sebastian Staniątki - Powerade TeamTAK
285 Misiewicz Natalia Staniątki - Powerade Team Kraków TAK
286 Miśtal Katarzyna Miechów - BrakTAK
287 Młotek Marcin Piasek - BrakTAK
288 Montagová Dagmar Kuřim - KURIMTAK
289 Moń Bartosz Nielepice - Zabierzów BiegaTAK
290 Morawski Michał Kłaj - BrakTAK
291 Mrowiec Jakub Kraków - BrakTAK
292 Musiał Witold Kraków - ACTeam- Adam Czerwiński TeamTAK
293 Musiał Anna Kraków - ACTeam- Adam Czerwiński TeamTAK
294 Muszyński Maciej Kraków - BrakTAK
295 Myjak Patryk Nowy Targ - Domowy ExpertNIE
296 Nabywaniec Jacek Tarnawa Dolna - 2KTAK
297 Najder Tomasz Niepołomice - BrakTAK
298 Niedźwiadek Piotr Kraków - BrakTAK
299 Niepsuj Łukasz Niepołomice - BrakTAK
300 Nikobenko Ivan Kraków - NAUKA BIEGATAK
301 Nikołow Gabriela Kraków - BrakTAK
302 Nosal Krzysztof Maciej PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX - ,TAK
303 Nowak Sebastian Kłaj - SebATAK
304 Nowicki Tomasz Kraków - BrakTAK
305 Oboz Paweł Sosnowiec - BremboTAK
306 Obradović Paweł Czeladź - Brembo IITAK
307 Obrał Łukasz Kraków - BrakTAK
308 Obrał Jolanta Krakow - BrakTAK
309 Obrał Ewa Kraków - BrakTAK
310 Olber Alicja Zakrzowiec - BrakTAK
311 Oleś Marcin Kraków - BrakTAK
312 Opiela Jacek Munina - BrakTAK
313 Ordon Michał Trojanowice - ComarchOnRunTAK
314 Orlef Marcin Kraków - BrakTAK
315 Ortman Marcin Kraków - BrakTAK
316 Orzeł Krzysztof Węgrzce Wielkie - BrakTAK
317 Osiewicz Krzysztof Oświęcim - GD Running SquadTAK
318 Oszajca Mateusz Jasło - BrakTAK
319 Ovidienko Ludmiła Kraków - NAUKA BIEGATAK
320 Pacek Cezary Wieliczka - BrakTAK
321 Pająk Dariusz Kraków - Powerade TeamTAK
322 Pakos-obrzud Marta Wieliczka - Cross Heroes-OGIEŃ!TAK
323 Pałka Michał Niepolomice - Powerade Team TAK
324 Pałka Michał Kraków - BrakTAK
325 Pałkowski Filip Niepołomice - BrakTAK
326 Panasenko Alina Kraków - BrakNIE
327 Papierz-Rykała Aleksandra Myślenice - BrakTAK
328 Papiewska Natalia Myślenice - BrakTAK
329 Papuga Krzysztof Kraków - BrakTAK
330 Pasternak Mirosław Kraków - ComarchOnRunTAK
331 Pawlik Grzegorz Wieliczka - Niepołomice BiegająTAK
332 Pawlik Jacek Kraków - BrakTAK
333 Pawłowski Marcin Niepołomice - BrakTAK
334 Pawłowski Dawid Bochnia - BrakTAK
335 Pazderska-Kipiel Agnieszka Osieczany - Evil TeamTAK
336 Piecuch Karolina Kraków - Lacho TeamTAK
337 Pieczka Aneta Kraków - BrakTAK
338 Piekarniak Agnieszka Kraków - #AdamCzerwińskiTeamTAK
339 Pieprzyca Beata Kokotów - BrakTAK
340 Pierzak Olga Kraków - Lacho TeamTAK
341 Pietras Katarzyna Śledziejowice - Lajcik TeamTAK
342 Pietras Mateusz Śledziejowice - Lajcik TeamTAK
343 Pietruszewski Marcin Wancerzów - Zawodowi AmatorzyTAK
344 Piotrowicz Tomasz Niepołomice - BrakTAK
345 Piszczek Michał Niepołomice - BrakTAK
346 Piszczek Tomasz Szarów - Niepołomice BiegająTAK
347 Piszczek Joanna Zakrzowiec - BrakTAK
348 Piwowarczyk Małgorzata Kraków - NAUKA BIEGATAK
349 Plata Agnieszka Kraków - BrakTAK
350 Plata Piotr Stary Sącz - BrakTAK
351 Płatek Marta Kraków - BrakTAK
352 Pławecka Barbara Żegocina - BrakTAK
353 Płaziak-Kowalska Magdalena Libertow - 2KTAK
354 Płonka Paweł Kraków - BrakTAK
355 Polak Maria Kraków - BrakTAK
356 Policht Paweł Niepołomice - BrakTAK
357 Pöpke Anna Kłomnice - BrakTAK
358 Porębski Rafał Zawada - Evil TeamTAK
359 Porębski Michał Niepołomice - BrakTAK
360 Półtorak Sylwester Krzyszkowice - BrakTAK
361 Pręcikowska-Pawlik Gabriela Wieliczka - BrakTAK
362 Prochownik Magdalena Niepołomice - BrakTAK
363 Rachwalski Tomasz Niepołomice - BrakTAK
364 Raczek Katarzyna Limanowa - BrakTAK
365 Radoszek Andrzej Kraków - Powerade TeamTAK
366 Rak Monika Proszówki - BrakTAK
367 Rak Szymon Proszówki - BrakTAK
368 Rekieć Kaja Dąbrowa Górnicza - BrakTAK
369 Resztik Tadeusz Kraków - BrakTAK
370 Režný Miroslav Čebín - KURIMTAK
371 Richtarz Tomasz Sosnowiec - BremboTAK
372 Rozmus Andrzej Kraków - BrakTAK
373 Rutkowski Szymon Kraków - ErgoRapidoTAK
374 Rykała Wojciech Myślenice - BrakTAK
375 Sadowski Krzysztof Kraków - BrakTAK
376 Sagan Łukasz PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX - Salco Garmin Team TAK
377 Sajak Kamil Dobczyce - ROZBIEGANE DOBCZYCETAK
378 Sala Rajmund Zawada - Lajcik TeamTAK
379 Samek Wiesław Kraków - BrakTAK
380 Sanocki Łukasz Zagórze - BrakTAK
381 Sapiński Kamil Kraków - KOJOTY RUNNING TEAMTAK
382 Sawicki Robert Kraków - BrakTAK
383 Sedlak Karolina Kraków - NAUKA BIEGATAK
384 Sedlak Piotr Kraków - NAUKA BIEGATAK
385 Serwan Piotr Jadowniki - #AdamCzerwińskiTeamTAK
386 Siekaniec Dorota Kraków - BrakTAK
387 Sienkiewicz Michał Wola Batorska - BrakTAK
388 Skotniczny Jakub Kraków - BrakTAK
389 Skubis Grzegorz Tychy - Nidec All for dreamsTAK
390 Smęda Agnieszka Olchawa - BrakTAK
391 Smoła Grzegorz Kłaj - APTEKI ZDROWE CENYTAK
392 Sobala Justyna Kraków - RK AthleticsTAK
393 Sokołowska Monika Wieliczka - Cross Heroes-OGIEŃ!TAK
394 Solarz Ania Kraków - BrakTAK
395 Sołtysiak Jacek Sieborowice - ComarchOnRunTAK
396 Sowa Urszula Wola Zachariaszowska - BrakTAK
397 Sowa Grzegorz Wola Zachariaszowska - BrakTAK
398 Sótér Vilmos Zsolt Szécsény - SZAFTTAK
399 Sroka Mirosław WęgrzceWielkie - Team Qłynycz teamTAK
400 Sroka Artur Bochnia - Niepolomice BiegajaTAK
401 Stacchetti Luca Siewierz - Brembo IITAK
402 Stanek Marcin Wieliczka - BrakTAK
403 Stawicka Magdalena Kraków - BrakTAK
404 Stąporek Marta Kraków - BrakTAK
405 Stec Jacek Skawina - BrakTAK
406 Stępek Karol Kraków - APTEKI ZDROWE CENYTAK
407 Stodolski Mateusz Sosnowiec - Brembo IITAK
408 Strzelecki Marek Igołomia - BrakTAK
409 Subocz Marcin Kraków - BrakTAK
410 Sudoł Grzegorz Kraków - AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
411 Sulejewska Iwona Kraków - BrakTAK
412 Suwaj Sabina Sucha Beskidzka - BrakTAK
413 Sysuła Urszula Kraków - BrakTAK
414 Szałaś Anna Wielkie Drogi - BrakTAK
415 Szałaś Maciej Wielkie Drogi - BrakTAK
416 Szczepaniak Aleksander Stary Sącz - BrakTAK
417 Szczepaniak Sławomir Stary Sącz - BrakTAK
418 Szczepański Michał Niepołomice - BrakTAK
419 Szczepański Gabriel Kraków - BrakTAK
420 Szczęśniak Janusz Kraków - BrakTAK
421 Szczurowski Artur Bibice - T-MOBILE RUNNING TEAMTAK
422 Szeląg Dariusz Klucze - LISY PUSTYNITAK
423 Szeląg Sławomir Klucze - BrakTAK
424 Szelest Barbara Mysłowice - BrakTAK
425 Szkodziński Tomasz Kraków - 2KTAK
426 Szostak Michał Parczew - BrakTAK
427 Szumski Marek Kraków - ComarchOnRunTAK
428 Szustak Adam Krakow - BrakTAK
429 Szyba Piotr Kraków - BrakTAK
430 Szymańska Monika Kraków - BrakTAK
431 Szymczyk Leszek Niepołomice - BrakTAK
432 Szymuś Andrzej Mszana Dolna - BrakTAK
433 Śliwa Marcin Łętownia - BrakTAK
434 Śmiałek Łukasz Targowisko - BrakTAK
435 Świętek Dariusz Niepołomice - BrakTAK
436 Świętek Tomasz Niepołomice - BrakTAK
437 Świostek Marcin Niepołomice - BrakTAK
438 Šafář Martin Kuřim - KURIMTAK
439 Ševčík David Blansko - KURIMTAK
440 Tarański Konrad Niepołomice - ComarchOnRunTAK
441 Tarnowski Maciej Kraków - Koliber TeamTAK
442 Telec Sławek Niepołomice - BrakTAK
443 Temecki Grzegorz Nowy Targ - BrakNIE
444 Thoma Aurelien Kraków - BrakTAK
445 Tolala Wiktor Nowy Targ - BrakTAK
446 Tomaszkowicz Dorota Czarny Dunajec - BrakTAK
447 Toroń Robert Niepołomice - Pawerade TeamTAK
448 Tracz Łukasz Jarosław - www.treningfizjoterapia.plTAK
449 Tracz Maciej Kraków - BrakTAK
450 Tracz Joanna Kraków - BrakTAK
451 Tracz Sławomir Myślenice - BrakTAK
452 Tresó Tamás Szécsény - SZAFTTAK
453 Tresó Percze Dorisz Szécsény - SZAFTTAK
454 Trębacz Natalia Chorzów - BrakTAK
455 Trojanowski Sławomir Bochnia - Salt Runners BochniaTAK
456 Tryjefaczka Sławomir Niepolomice - BrakTAK
457 Trzaska Aleksandra Wolbrom - BrakTAK
458 Tumidajski Mateusz Niepołomice - BrakTAK
459 Tworzydło Paweł Kraków - Fabryka Kart TreflTAK
460 Tymiec Przemysław Katowice - BrakTAK
461 Tymofiejewicz Wioleta Kraków - UKS LiderTAK
462 Tytko Michał Kazimierza Wielka - ElectroluxTAK
463 Uchański Piotr Kraków - BrakTAK
464 Urbańska Karolina Maków Podhalański - BrakTAK
465 Vallejo Eduardo Kraków - Max - Fliz EkspedycjaTAK
466 Vayro Joanna Kraków - BrakTAK
467 Wabik Marcin Kraków - BrakTAK
468 Wąchal Przemysław Bolechowice - BrakTAK
469 Wcisło Szczepan Niepołomice - BrakTAK
470 Węgrzyn Katarzyna Nowy Targ - BrakNIE
471 Wiech Anna Wieliczka - BrakNIE
472 Więsek Patryk Niepołomice - BrakTAK
473 Wiglusz Jacek Kraków - ComarchOnRunTAK
474 Windak Szymon Wieliczka - Wisła Kraków TAK
475 Witek Aneta Wieliczka - No nie wiem, nie wiemTAK
476 Witoń Grzegorz Kraków - PKP S.A.TAK
477 Włoczek Paweł Żernica - Spóźnieni na akcjęTAK
478 Włodarczyk Grzegorz Igołomia - IGOŁOMIA i CHOLERZYN BIEGAJĄTAK
479 Wnęk Dawid Nowy Wiśnicz - BrakTAK
480 Wnuczek Marek Częstochowa - BrakTAK
481 Woda Ewelina Kraków - NAUKA BIEGATAK
482 Wojas Magdalena Kraków - BrakTAK
483 Wojciechowska Małgorzata Kraków - NAUKA BIEGATAK
484 Wojciechowski Marcin Kraków - NAUKA BIEGATAK
485 Wojcieszko Karolina Niepołomice - BrakTAK
486 Wojdyło Dominik Dąbrowa Górnicza - Brembo IIITAK
487 Wojtoń Łukasz Kraków - BrakTAK
488 Wojtunik Katarzyna Jasło - BrakTAK
489 Wolińska Dorota Kraków - BrakTAK
490 Woliński Stefan Niepołomice - W-TeamTAK
491 Wolska Anna Klikuszowa - BrakTAK
492 Wolska Magdalena Niepołomice - BrakTAK
493 Wosik Krystian Częstochowa - Zawodowi amatorzyTAK
494 Woźniak Wojciech Wieliczka - BrakTAK
495 Woźniak Robert Kraków - BrakTAK
496 Woźniczka Filip Mogilany - BrakNIE
497 Wójcik Barbara Kraków - BrakTAK
498 Wójcik Grzegorz Wieliczka - BrakTAK
499 Wójcik Tomasz Tychy - PoweradeTAK
500 Wójtowicz Daniel Kraków - NAUKA BIEGATAK
501 Wrona Adam Niepołomice - BrakTAK
502 Wrona Tymoteusz Kraków - ComarchOnRunTAK
503 Wychowaniec Robert Rędziny - BrakTAK
504 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza - Brembo ITAK
505 Wywłoka Paulina Wierzbna - Salco Garmin TeamTAK
506 Zachariasz Anna Kłaj - BrakTAK
507 Zadyrski Artur Niepołomice - BrakTAK
508 Zając Paweł Kraków - CROSS HEROES-OGIEŃ!TAK
509 Zakrzyński Pawel Nowy Targ - BrakTAK
510 Załupska Agata Nowy Wiśnicz - BrakTAK
511 Zasowska Agata Kraków - Pwerade TeamTAK
512 Zawadzki Mariusz Niepołomice - BrakTAK
513 Zawila Miroslaw Kraków - BrakTAK
514 Zawiślak Anna Krzeszowice - BrakTAK
515 Zbyrowski Stanisław Żegocina - BrakTAK
516 Ziarkowski Krzysztof Rudawa - Alpha TeamTAK
517 Zielińska-Kaczor Katarzyna Cholerzyn - IGOŁOMIA i CHOLERZYN BIEGAJĄTAK
518 Zielińska-Kołacz Ewelina Kraków - BrakTAK
519 Zielonka Roman Blachownia - Brembo ITAK
520 Zimoląg Mateusz Rudawa - BrakTAK
521 Zmyj Mariusz Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeamTAK
522 Zmyj Danuta Wieliczka - Lacho TeamTAK
523 Zychal Klaudia Zabierzów Bocheński - DanvetTAK
524 Zygmond Daniel Krempachy - Komenda Powiatowa Policji w Nowym TarguTAK
525 Żak Krystian Wieliczka - BrakTAK
526 Żarska Ilona Kraków - NAUKA BIEGATAK
527 Żelazko Rafał Kraków - ComarchOnRunTAK
528 Żołnierek Renata Kraków - NAUKA BIEGATAK
529 Żuchowski Daniel Kraków - Nowa Huta TeamTAK
530 Żurek Michał Kraków - NAUKA BIEGATAK
531 Żurek Sylwia Kraków - BrakTAK
532 Żurek- Wójcik Joanna Wieliczka - BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту