займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VIII TARCZYN PÓŁMARATON

Miejsce i termin: Tarczyn, 2018-09-16
Organizator: • Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.
• Współorganizator : Zespół Szkół Gimnazjum & Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów.
• Patronat nad biegiem sprawuje Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 16 września 2018 roku ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start o godz. 10:00.
- Zawodnicy na start muszą się zgłosić od godziny 09:45 do 09:50.
- Długość trasy: 21,097 km – trasa posiada atest PZLA.
- Biuro Półmaratonu będzie czynne w dniach 15.09.2018r. od godz. 16:00 do 20:00, i 16.09.2018 od godz. 8:00 do godz.9:30 w hali sportowej przy ZS w Tarczynie ul. Szarych Szeregów 8 Tarczyn, tel. 608-055-374

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: OPŁATA STARTOWA:
1) do 31.05.2018 r. - 45zł
2) od 1.06.2018 r. do 30.08.2018 r. - 65zł
3) od 31 08.2018 r. do 12.09.2018 r. - 85zł
4) w Biurze Zawodów nie ma możliwości dokonania opłaty startów
Opłata startowa zapewnia numer startowy i udział w półmaratonie.

Wszyscy chętni zarejestrowani do biegu, mogą dokupić koszulkę techniczną w cenie 14 zł, płatność przez link „kup koszulkę” po zapłaceniu opłaty startowej. Przy płatności należy podać imię i nazwisko zawodnika oraz adres e-mail użyty w trakcie rejestracji do biegu.
Ilość koszulek ograniczona.

W przypadku wniesienia opłaty startowej w niepełnej wysokości (w związku z przekroczeniem terminu opłaty) uczestnik imprezy jest zobowiązany do dopłacenia różnicy do wysokości kwoty.
Z opłaty startowej zwolnione są osoby powyżej 70 roku życia, po przesłaniu wniosku do Organizatora na adres e-mail: polmaraton-tarczyn@wp.pl
Osoby dokonujące opłaty startowej po 7 września są zobowiązane do okazania dokumentu przelewu w biurze zawodów.
Organizator nie przewiduje zapisów po 14 września 2018 r. oraz w dniu zawodów w biurze Półmaratonu.
Zapisy zostaną zamkniete poosiągnięciu limitu 200 zawodników opłaconych, decyduje kolejność wpłat
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 200
Strona WWW: https://tarczyn-polmaraton.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Koszulka Klub Wpłata
1 Adamowicz Tomasz Warszawa Legia Run ClubTAK
2 Androshchuk Andrii Kiev TAK BrakTAK
3 Andrzejczyk Mariusz Stara Wieś BWJTAK
4 Andrzejewski Mariusz Warszawa T-Mobile Running TeamTAK
5 Andrzejuk Michał Warszawa BWJTAK
6 Balś Andrzej Warszawa BrakTAK
7 Bankiewicz Damian Częstochowa TAK BrakTAK
8 Białecki Leszek Ryki ----------TAK
9 Biernacki Sylwester Warszawa TAK BrakTAK
10 Boczkowska Aleksandra Warszawa BrakTAK
11 Bołdak Maciej Warszawa BrakTAK
12 Boroń Ryszard Nowa Iwiczna BrakTAK
13 Boroń Izabela Nowa Iwiczna BrakTAK
14 Bucholc Tomasz tarczyn tarczynski klub biegowyTAK
15 Bytner Monika Warszawa BrakTAK
16 Celejewska Aneta Ruda BrakTAK
17 Cender Magdalena Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk MazowieckiTAK
18 Chebet Agnes Eldoret Benedek-TeamTAK
19 Chmielewski Zbigniew Henryków-Urocze BrakTAK
20 Ciach Paweł Warszawa BrakTAK
21 Cieślik Anna Warka KS Start Pułaski WarkaTAK
22 Czechowski Jerzy Warszawa mza - warszawaTAK
23 Czerwińska Justyna Janówek BrakTAK
24 Czubakowski Sławomir Warszawa niezrzeszonyTAK
25 Dąbal Marcin Błędów TAK SłowianinTAK
26 Dębska Jolanta Tarczyn BrakTAK
27 Dobrzyński Feliks Warszawa BrakTAK
28 Domagała Piotr Ryczywół WKZ KozieniceTAK
29 Domagała Wioletta Ryczywół WKZ KozieniceTAK
30 Domański Jacek Expedyt Warszawa WKB META LubliniecTAK
31 Drzewiecka-Witkowska Agnieszka Kotorydz Tarczyński Klub BiegowyTAK
32 Dudar Paweł Ternopil BrakTAK
33 Dzieciuchowicz Adam Grójec EST TEAMTAK
34 Dziedzic Bogusia Prażmów BrakTAK
35 Faliszewski Marcin Tarczyn TAK BrakTAK
36 Fijałkowski Paweł Jedlińsk BrakTAK
37 Foryt Marcin Warszawa BrakTAK
38 Gaj Grzegorz Białobrzegi BrakTAK
39 Gałązka Andrzej Falenty NiezrzeszonyTAK
40 Gawęda Barbara Kielce BrakTAK
41 Gil Hubert Warszawa TAK BrakTAK
42 Gmaj Daniel Grójec 1983TAK
43 Gnieciak Dariusz Tarczyn Tarczyński Klub BiegowyTAK
44 Gnieciak Tomasz Tarczyn Tarczyński Klub BiegowyTAK
45 Gołyński Sławomir Mszczonów TAK BrakTAK
46 Gorycki Grzegorz Piaseczno BrakTAK
47 Graboś Nina warszawa BrakTAK
48 Grzyb Janusz Tarczyn-Suchodol Yanushu Karate Tarczyn TAK
49 Hyżyk Krzysztof Komorów BrakTAK
50 Jaczewski Paweł Marki TAK Markowi BiegaczeTAK
51 Jagieliński Artur Warka BrakTAK
52 Jagielska Magdalena Warszawa TAK BrakTAK
53 Jagielski Krzysztof Warszawa TAK BrakTAK
54 Jamroż Robert Warszawa Kuźnia TriathlonuTAK
55 Josypenko Jędrzej Warszawa DREAM RUNTAK
56 Józefczyk Mirosław Piaseczno BrakTAK
57 Kamiński Stanisław Nadarzyn GOS NadarzynTAK
58 Kandefer Anna Nowa Iwiczna BrakTAK
59 Kandefer Tomasz Warszawa BrakTAK
60 Karczewska Olga Piaseczno TAK MGG DOBRY KURSTAK
61 Kareska Ana Warsaw NRC - Nike + Run Club SkopjeTAK
62 Karolak Rafał Pruszków Stomilex TAK
63 Katner Marta Lucynów Duży BrakTAK
64 Kawa Michał Sulejówek TAK BrakTAK
65 Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki TAK DOGOŃ Grodzisk MazowieckiTAK
66 Khubchandani Jitendra Zelechow bwjTAK
67 Klimczak Adrian Tarczyn 1978TAK
68 Klimkowski Michał Warszawa BrakTAK
69 Kłos Zbyszek Piastów TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓWTAK
70 Korbut Radosław Siedlce Koniuchy OCRTAK
71 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego BrakTAK
72 Kosgei Mathew Eldoret Benedek-TeamTAK
73 Kosowski Przemysław Warszawa, pow. Warszawa BrakTAK
74 Kowalik Tomasz Henryków-Urocze Tarczyński Klub BiegowyTAK
75 Kowalski Józef Młochów BrakTAK
76 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk MazowieckiTAK
77 Kozłowski Radosław Henryków-Urocze BrakTAK
78 Kółkiewicz Jakub Grodzisk Mazowiecki BrakTAK
79 Krajewski Przemysław Warszawa LECZO TEAMTAK
80 Krysiak Łukasz warszawa BrakTAK
81 Kryształ Pavlo Marysin RuntasticTAK
82 Kryza Rafał Małęczyn Biegiem Radom!TAK
83 Kubiak Adam Warszawa Biegam Bo KrzyczyTAK
84 Kucharski Marek Władysławów 1974TAK
85 Kukla Marcin Warszawa Rysik RunnersTAK
86 Kulesza Agnieszka Warszawa Trucht Tarchomin TeamTAK
87 Kulibowska Angelika Tarczyn TAK BrakTAK
88 Kulibowski Łukasz Tarczyn BrakTAK
89 Kurenda Andrzej Radom 42 Baza Lotnictwa SzkolnegoTAK
90 Leszczyńska Joasia Kozienice WKZ KozieniceTAK
91 Lichosik Jerzy Jelenia Góra BrakTAK
92 Łuczyk Artur Marki Markowi BiegaczeTAK
93 Majdak Bartłomiej Warszawa TAK BrakTAK
94 Malinowski Jarosław Ryki BrakTAK
95 Małkowski Marcin Warszawa TAK BrakTAK
96 Marczak Grażyna Warszawa Leczo TeamTAK
97 Markiewicz Adam Raszyn BWJTAK
98 Martin Delgado Pablo Warszawa TAK VAMOS TEAMTAK
99 Mastalerz Katarzyna Puszcza Mariańska TAK SłoniówkaTAK
100 Matebo Ruth Chemisto Eldoret Benedek-TeamTAK
101 Matera Rafał Żabia Wola BrakTAK
102 Matysiak Bartłomiej Czachówek JacekBiega Running TeamTAK
103 Mazur Marek Piaseczno BrakTAK
104 Mazur Marek Warszawa KS KanałekTAK
105 Mazuruk Maciej Warszawa awaoTAK
106 Mądzik Aleksandra Warszawa AlbatrosyTAK
107 Michalska Małgorzata Antoniowka Biegiem Radom! TAK
108 Mielniczuk Mirosław Warszawa BrakTAK
109 Miesiak Edyta Warszawa RUNNERS CLUB WARSZAWATAK
110 Mikina Artur Warszawa pwpwTAK
111 Miszta Barbara Ząbki Biegam bo lubię Ząbki TeamTAK
112 Mizgajska-Kępa Katarzyna Grodzisk Mazowiecki TAK DOGOŃ Grodzisk MazowieckiTAK
113 Mrówka Maciej Warszawa IRONANT.PLTAK
114 Niedzielska Ewa Kwirynów BrakTAK
115 Niemczyk Damian Warszawa DREAM RUNTAK
116 Orman Tomasz Szydlowiec TomTeamTAK
117 Palmowska Agnieszka Rozalin Ławeczka KolorowaTAK
118 Palmowski Łukasz Rozalin Ławeczka KolorowaTAK
119 Paluch Agata Raszyn BrakTAK
120 Paluch Konrad Raszyn BrakTAK
121 Panasiuk Artur Pruszków BrakTAK
122 Pasek Monika Czachówek BrakTAK
123 Pasek Mirosław Czachówek BrakTAK
124 Perzyna Marcin Tarczyn TAK technorunTAK
125 Perzyna Wojciech Tarczyn OSP KSRG KOTORYDZTAK
126 Perzyna Adam Marysin BrakTAK
127 Piechota Rafał Grójec BrakTAK
128 Piekarowicz Magdalena Prace Duże Tarczyński Klub BiegowyTAK
129 Piekarowicz Piotr Prace Duże Tarczyński Klub BiegowyTAK
130 Pielaszek Leszek Chynów TAK BrakTAK
131 Pietrucha Artur Nowe Miasto nad Pilicą BrakTAK
132 Pikulski Marek Mysiadło SW TAK
133 Piniaź Grzegorz Tarczyn BrakTAK
134 Piotrowski Andrzej Warszawa Ortoreh teamTAK
135 Pirogow Tomek Łoziska BrakTAK
136 Polnik Mariusz Otwock TAK BrakTAK
137 Połeć Tomasz Łódź BrakTAK
138 Połeć Grzegorz Przygoń BrakTAK
139 Popławski Jacek Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAWTAK
140 Popowicz Bartłomiej Chynów BrakTAK
141 Przepióra Sebastian Gorlice GORLICE TEAMTAK
142 Rak Łukasz Garbatka BWJTAK
143 Ratyński Paweł Mogielnica BrakTAK
144 Rogóż Elżbieta Warszawa ProRunning PromotionTAK
145 Rop Abel Kibet Eldoret Benedek-TeamTAK
146 Rosinski Krzysztof Warszawa BrakTAK
147 Rudaś Łukasz Prace Duże Tarczyński klub biegowyTAK
148 Rurka Grzegorz Warszawa SamBiegam TAK
149 Rybak Paweł Piastów BrakTAK
150 Rychlicki Jarosław Radom BrakTAK
151 Rychter Rafał Magdalenka BWJTAK
152 Rychter Adriana Magdalenka BrakTAK
153 Sadowska Monika Warszawa BrakTAK
154 Sarniak Michał Białobrzegi TEAM BiałobrzegiTAK
155 Sęk Krzysztof Złotokłos BrakTAK
156 Shewakramani Ravi Rybie BrakTAK
157 Sikora Michał Puławy Avangarda PuławyTAK
158 Skibiński Mikołaj Poznań TAK Duklanowski TeamTAK
159 Skonieczny Marcin Grójec BrakTAK
160 Skrzypkowski Tomasz Otwock BrakTAK
161 Staroń Łukasz Warszawa OrtorehTAK
162 Stokowiec Marcin Warszawa DREAM TEAMTAK
163 Sztarbała Ewa Warszawa TAK brakTAK
164 Szuba Eryk Warszawa BrakTAK
165 Szymańska Dorota Henryków Urocze Tarczyński Klub Biegowy TAK
166 Szymański Robert Warszawa BrakTAK
167 Szymczak Małgorzata Tarczyn BrakTAK
168 Ścisłowski Norbert Warka ks start pułaski warkaTAK
169 Terteryan Hovhannes Łochów BrakTAK
170 Topolewska Katarzyna Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
171 Torzewska Agnieszka Warszawa BrakTAK
172 Torzewski Janusz Warszawa BrakTAK
173 Trembecki Tomasz Nowa Iwiczna KB PegazTAK
174 Troniarz Marcin Raszyn Dzikie_DzikiTAK
175 Troniarz Paweł Raszyn TEAMOCHALTAK
176 Trzosińska Katarzyna Białobrzegi BrakTAK
177 Turczyn Agnieszka Ruda BrakTAK
178 Turczyn Marek Tarczyn Tarczyński Klub BiegowyTAK
179 Turczyńska Monika Warszawa LECZO TEAMTAK
180 Urbala Piotr Warszawa Biegam bo KrzyczyTAK
181 Walczak-Wojtkowska Iwona Warszawa TAK BrakTAK
182 Walencik Marek Pionki TAK BrakTAK
183 Wasilewski Jakub Warszawa BrakTAK
184 Wichniewicz Agnieszka Grodzisk Mazowiecki BrakTAK
185 Wieclawska Kasia Wola Mrokowska BrakTAK
186 Wierzcholowski Marcin Warszawa BrakTAK
187 Wiśniewska Katarzyna Milanówek BrakTAK
188 Włodarski Marek Warszawa BrakTAK
189 Wojciechowska Dorota Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk MazowieckiTAK
190 Wojtkowski Ireneusz Warszawa TAK Asseco Active TeamTAK
191 Wojtuniak Jarosław Małęczyn Biegiem Radom!TAK
192 Wólczyńska Anna Magdalenka BrakTAK
193 Wrzesień Wojciech Warszawa BrakTAK
194 Zaborek Piotr Warszawa BrakTAK
195 Zając Bogusław Biały Ług BrakTAK
196 Zając Dorota Piaseczno BrakTAK
197 Zima Ryszard Grodzisk Mazowiecki BrakTAK
198 Żółtowski Krzysztof Mszczonów BrakTAK
199 Żuliński Sebastian Rzeszów Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту