займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
I DYSZKA SKALMIERZYCKA

Miejsce i termin: Nowe Skalmierzyce, 2018-07-01
Organizator: LZS Chynowa
Gmina Miasto Nowe Skalmierzyce
Sołtys wsi Gniazdów
Dyrektor biegu:
p. Paweł Wojtaszak tel. 570-721-674 e-mail: biegi@ulicznastrefa.pl
p. Marcin Borecki tel. 604-782-075 e-mail: boreckimarcin@o2.pl
Opis zawodów: Termin 01.07.2018 r. godz. 16.30.
START i META–Stadion Miejski w Nowych Skalmierzycach.
Wszyscy zawodnicy Biegu muszą zostać zweryfikowani w dniu zawodów, w biurze zawodów od godz. 14.00 do godz. 16.00.
SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ZAWODÓW

Zawody zaliczają się do klasyfikacji Powiat ostrowski biega;
„III Dyszka Pięciu Stawów 10.06.2018r.” ,
„I Dyszka Skalmierzycka 01.07.2018 r.”
"V Dyszka Hajstra 08.09.2018r”
Wpisowe i wpłata: Bieg główny 10 km:
- wpłata do 15.06.2018 r - 40 zł.
- wpłata od 15.06.2018 r. – 01.07.2018 r. 50 zł.
Bieg dla najmłodszych i młodzieży – bezpłatny, zapisy w biurze zawodów.
W dniu 26.06.2018 r., wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bodylska Patrycja Węgry 10 km Brak
2 Bodylski Szymon Węgry 10 km Brak
3 Bogusławski Dominik Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
4 Borecki Marcin Janków Przygodzki 10 km Brak
5 Dernoga Paulina Broniewice 10 km Brak
6 Fleischer Leszek Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
7 Fluder Roman Dębnica 10 km OSP DĘBNICATAK
8 Fluder Szymon Dębnica 10 km OSP DębnicaTAK
9 Garcarek Łukasz Żydów 10 km Brak
10 Gąsiorek Monika Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
11 GRZEGOREK PIOTR SLIWNIKI 10 km 1979TAK
12 GRZEŚCZYK MAREK Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
13 Hybiak Michał Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon ulicznastrefa.pl
14 Kaczmarek Krzysztof Kalisz 10 km Brak
15 Kaźmierczak Piotr Ostrów Wlkp 10 km BrakTAK
16 KOWALCZYK ROBERT Kąty Śląskie 10 km Z(DOLNY)MIĘDZYBÓRZTAK
17 Krzywik Tomasz Kościelna Wieś 10 km BrakTAK
18 Kubik Bartosz Gołuchów 10 km Octagon
19 Markowski Grzegorz Skalmierzyce 10 km Brak
20 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
21 Mielcarek Beniamin Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
22 Mielczarek Stanisław Kalisz 10 km senior61
23 NACZKE MARCIN Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon Uliczna StrefaOstrów Wielkopolski
24 Panek Katarzyna Tomnice 10 km Brak
25 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce 10 km SUPERMARATON KALISZTAK
26 Przybył Łukasz Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
27 Przybył Maciej Kalisz 10 km parkrun Kalisz
28 Sikora Paweł Ostrów Wielkopolski 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
29 Sobczak Tomasz Nowe Skalmierzyce 10 km KS Pogoń Nowe SkalmierzyceTAK
30 SZCZEPANEK MONIKA JANKÓW ZALEŚNY 10 km Brak
31 Urbaniak Jan Wrocław 10 km Jan Urbaniak
32 Wawrzyniak Weronika Skalmierzyce 10 km Brak
33 Wiencek Artur Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
34 Zając Kamila Gołuchów 10 km Uliczna strefa


займ на карту срочно без отказа займ на карту