Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
I DYSZKA SKALMIERZYCKA

Miejsce i termin: Nowe Skalmierzyce, 2018-07-01
Organizator: LZS Chynowa
Gmina Miasto Nowe Skalmierzyce
Sołtys wsi Gniazdów
Dyrektor biegu:
p. Paweł Wojtaszak tel. 570-721-674 e-mail: biegi@ulicznastrefa.pl
p. Marcin Borecki tel. 604-782-075 e-mail: boreckimarcin@o2.pl
Opis zawodów: Termin 01.07.2018 r. godz. 16.30.
START i META–Stadion Miejski w Nowych Skalmierzycach.
Wszyscy zawodnicy Biegu muszą zostać zweryfikowani w dniu zawodów, w biurze zawodów od godz. 14.00 do godz. 16.00.
SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ZAWODÓW

Zawody zaliczają się do klasyfikacji Powiat ostrowski biega;
„III Dyszka Pięciu Stawów 10.06.2018r.” ,
„I Dyszka Skalmierzycka 01.07.2018 r.”
"V Dyszka Hajstra 08.09.2018r”
Wpisowe i wpłata: Bieg główny 10 km:
- wpłata do 15.06.2018 r - 40 zł.
- wpłata od 15.06.2018 r. – 01.07.2018 r. 50 zł.
Bieg dla najmłodszych i młodzieży – bezpłatny, zapisy w biurze zawodów.
W dniu 26.06.2018 r., wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balcer Radosław Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
2 Banaszkiewicz Robert Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
3 Baran Andrzej Kalisz 10 km 1967TAK
4 Barański Mateusz Kalisz 10 km BrakTAK
5 Barański Łukasz Topola Mała 10 km BrakTAK
6 Bartkowiak Sławomir Ostrów Wlkp. 10 km atamedica.plTAK
7 Bazela Maciej Śliwniki 10 km BrakTAK
8 Bilski Przemysław Ostrów Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
9 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski 10 km RajSport TAK
10 Błaszczak Bernard Skalmierzyce 10 km -NIE
11 Bodylska Patrycja Węgry 10 km BrakTAK
12 Bodylski Szymon Węgry 10 km BrakTAK
13 Bodylski Mateusz Węgry 10 km BrakTAK
14 Bogusławski Dominik Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
15 Borecki Marcin Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
16 Boros Adrian Fabianow 10 km Octagon Ulicznastrefa.plTAK
17 Borowski Rafał Kalisz 10 km BrakTAK
18 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
19 Bucikiewicz Łukasz Poznań 10 km BrakTAK
20 Bury Roman Karski 10 km BrakTAK
21 Chłopek Rafał Jankow Przy 10 km BrakTAK
22 Chmielarczyk Jarosław Ostrów Wielkopolski 10 km Miraz Race TeamTAK
23 Ciapierzyński Jerzy Ołobok 10 km MTB OłobokTAK
24 Cierniewski Grzegorz Ostrów Wielkopolski 10 km Spółka PłomykTAK
25 Cierniewski Ryszard Dobrzyca 10 km Spółka PłomykTAK
26 Cnotalska Aneta Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
27 Cnotalski Adam Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
28 Cuprych Aleksander Kalisz 10 km BrakTAK
29 Czarnojańczyk Rafał Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
30 Czysty Zenon Odolanów 10 km KSmaraton Ostrów WielkopolskiTAK
31 Dąbrówka Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon TAK
32 Delinger Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
33 Dera Rafał Potaśnia 10 km AmatorskoTAK
34 Deresiński Tomasz Topola-Osiedle 10 km Running Team TopolaTAK
35 Dernoga Paulina Broniewice 10 km BrakTAK
36 Drozd Wojciech Poznań 10 km 365sportu.plTAK
37 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
38 Duleba Bartłomiej Skalmierzyce 10 km BrakNIE
39 Dwornik Dominik Radłów 10 km Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie WielkopolskimTAK
40 Dybalski Łukasz Kalisz 10 km BrakTAK
41 Figiel Arkadiusz Kalisz 10 km parkrun KaliszTAK
42 Figiel Marzena Kalisz 10 km parkrun KaliszTAK
43 Figiel Paweł Kalisz 10 km Night Runners KaliszTAK
44 Fleischer Leszek Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
45 Fluder Roman Dębnica 10 km OSP DĘBNICATAK
46 Fluder Szymon Dębnica 10 km OSP DębnicaTAK
47 Frankowski Jarosław Zagórów 10 km 1970TAK
48 Garcarek Łukasz Żydów 10 km BrakTAK
49 Garcarek Andrzej Chotów 10 km BrakTAK
50 Garcarek Rafał Chotów 10 km BrakTAK
51 Gąsiorek Monika Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
52 Gorzelańczyk Ewa Poznań 10 km 365sportu.plTAK
53 Górka Justyna Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
54 Grzegorek Piotr Śliwniki 10 km 1979TAK
55 Grzela Ilona Ostów Wlkp 10 km Night RunnersTAK
56 Grzelak Kacper Westrza 10 km TŻ Ostrovia NIE
57 Grzeszczyk Marcin Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
58 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
59 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
60 Helicki Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
61 Hermann Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
62 Hybiak Michał Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon ulicznastrefa.plTAK
63 Idzior Barbara Ostrów Wlkp 10 km BrakNIE
64 Ignaszak Katarzyna Skalmierzyce 10 km BrakTAK
65 Jadczak Monika Krotoszyn 10 km BrakTAK
66 Jadczak Piotr Krotoszyn 10 km BrakTAK
67 Jakubowski Damian Skalmierzyce 10 km BrakTAK
68 Jakuszkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km Niebieski parasolTAK
69 Jasiński Tomasz Godziesze 10 km KM PSP KaliszTAK
70 Jasiukiewicz Jarosław Kalisz 10 km Kaliskie Towarzystwo KoszykówkiNIE
71 Jaskiewicz Paweł Wolica 10 km BrakTAK
72 Jaszka Łukasz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
73 Juszczak Paweł Janków Przygodzki 10 km BrakNIE
74 Kabat Szymon Krotoszyn 10 km TeamRomansTAK
75 Kaczmarek Krzysztof Kalisz 10 km BrakNIE
76 Kałajak Marek Kalisz 10 km BrakTAK
77 Kaniewski Błażej Raszków 10 km KB Czarne WilkiTAK
78 Kasprzak Michał Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
79 Kaźmierczak Piotr Ostrów Wlkp 10 km BrakTAK
80 Kaźmierczak Tomasz Nowe Skalmierzyce 10 km Drużyna KubusiaTAK
81 Kellner Radosław Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
82 Klak Wojciech Piaski 10 km BrakNIE
83 Klak Izabela Pleszew 10 km BrakTAK
84 Kobza Adam Kościelna Wieś 10 km BrakTAK
85 Koczura Alina Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
86 Kolanowski Sebastian Nowe Skalmierzyce 10 km BrakNIE
87 Kolera Magdalena Kalisz 10 km Rajsport ActiveNIE
88 Kołodziej Adam Sieroszewice 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
89 Kopa Tomasz Nowe Skalmierzyce 10 km BrakNIE
90 Kosztyła Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
91 Kowalczyk Robert Kąty Śląskie 10 km Z(Dolny)MiędzybórzTAK
92 Kowalik Sebastian Ostrów wlkp. 10 km BrakTAK
93 Kozłowski Szymon Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
94 Kozłowski Stanisław Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
95 Krawczyk Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km UG Ostrów Wlkp. OCTAGONTAK
96 Krawczyk Jakub Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
97 Król Łukasz Przygodzice 10 km Klub Sportowy Fabryka Biegania TAK
98 Krzywik Tomasz Kościelna Wieś 10 km BrakTAK
99 Krzywik Paweł Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
100 Kubik Bartosz Gołuchów 10 km OctagonTAK
101 Kuziemski Tomasz Ostrow Wielkopolski 10 km KS FABRYKA BIEGANIATAK
102 Liszewski Damian Wroclaw 10 km CswiichemTAK
103 Łyskawka Tomasz Pleszew 10 km BrakTAK
104 Majerz Kacper Skalmierzyce 10 km BrakTAK
105 Małys Marcin Mączniki 10 km BrakTAK
106 Marek Daniel Swarzedz 10 km Cybina TeamNIE
107 Markowski Grzegorz Skalmierzyce 10 km BrakTAK
108 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
109 Matysik Zbigniew Ostrów Wielkopolski 10 km K.S. ICE-MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKITAK
110 Mądry Jakub Kierzno 10 km KS Leniwiec TAK
111 Miazga Maciej Janków Przygodzki 10 km brakTAK
112 Michaś Gerard Ostrów Wlkp. 10 km BrakTAK
113 Mielcarek Beniamin Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
114 Mielczarek Stanisław Kalisz 10 km senior61TAK
115 Mikołajczak Marcin Wtórek 10 km BrakTAK
116 Minta Krzysztof Trzcieliny 10 km KEROZA 2017TAK
117 Mrowicki Piotr Koscielna wies 10 km Supermaraton kaliszTAK
118 Naczke Marcin Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon Uliczna StrefaOstrów WielkopolskiTAK
119 Nadera Dariusz Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
120 Nawrocki Jędrzej Kalisz 10 km BrakNIE
121 Niezgódka Ewelina Mączniki 10 km Drużyna KubusiaTAK
122 Nowak Adam Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
123 Nowak Lidia kalisz 10 km BrakTAK
124 Olczak Antoni Chotów 10 km BrakTAK
125 Olejnik Tomasz Kalisz 10 km BrakTAK
126 Pacyna Marek Ostrów Wielkopolski 10 km Biegam bo lubięTAK
127 Panek Katarzyna Tomnice 10 km BrakTAK
128 Pasternak Emil Topola-Osiedle 10 km BrakTAK
129 Pasternak Piotr Topola-Osiedle 10 km BrakTAK
130 Pawlak Kazimierz Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners Ostrów Wlkp.NIE
131 Pawlak Konrad Kalisz 10 km Supermaraton KaliszTAK
132 Pawlik Katarzyna Przygodzice 10 km 5F TeamTAK
133 Pestka Izabela Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
134 Piekarniak Rafał Oleśnica 10 km BrakTAK
135 Piwoński Wojciech Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
136 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce 10 km SUPERMARATON KALISZTAK
137 Poprawa Grzegorz Ostrów wlkp 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
138 Przerwa Michał Odolanów 10 km AMS Trofea sportowe OstrówTAK
139 Przybył Łukasz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
140 Przybył Maciej Kalisz 10 km parkrun KaliszTAK
141 Przybył Aron Kuźnia 10 km PKB Kalisz,KWP P-ńNIE
142 Przywarciak Marcin Topola-osiedle 10 km BrakTAK
143 Radomska Karolina Kalisz 10 km PKB KMP KaliszTAK
144 Radomski Artur Kalisz 10 km BrakTAK
145 Rogala Grzegorz Odolanów 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp NIE
146 Rojek Miłosz Przygodzice 10 km BrakTAK
147 Ropa Łukasz Krośnice 10 km BrakTAK
148 Rybarczyk Marcin KALISZ 10 km BrakNIE
149 Rybczyńska Paulina Kobyla Góra 10 km BrakNIE
150 Rzepczyński Wiesław Racibórz 10 km BrakTAK
151 Sikora Paweł Ostrów Wielkopolski 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
152 Sitek Waldemar Łęka Opatowska 10 km Opatów BiegaNIE
153 Skórzyński Arkadiusz Lewków 10 km BrakTAK
154 Sobczak Tomasz Nowe Skalmierzyce 10 km KS Pogoń Nowe SkalmierzyceTAK
155 Spychalski Artur KALISZ 10 km BrakTAK
156 Sroka Jan Ostrów Wlkp. 10 km BrakTAK
157 Stachowicz Marcin Przygodzice 10 km 5F TeamTAK
158 Suski Patryk Ostrów Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów WielkopolskiTAK
159 Szczepanek Monika Janków Zaleśny 10 km BrakTAK
160 Szczerbicki Bartłomiej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
161 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. 10 km BrakTAK
162 Szostak Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km TŻ OstroviaNIE
163 Szymańska Anna Dębnica 10 km octagon ulicznastrefa.plTAK
164 Szyszka Agnieszka Ostrów wlkp 10 km Night Runners TAK
165 Świątek Daniel Przygodzice 10 km BrakTAK
166 Świgoniak Monika Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
167 Tacik Miłosz Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
168 Tomaszek Szymon Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
169 Trzcieliński Jan Ostrów Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów WielkopolskiTAK
170 Trzepacz Gabriela Milejów 10 km 100 BATALION ŁĄCZNOŚCITAK
171 Tworek Marek Kalisz 10 km BrakTAK
172 Tylicki Robert Leszno 10 km TylickiTeamTAK
173 Udała Paweł Opatów 10 km -----TAK
174 Ulichnowski Sławomir Nowe Skalmierzyce 10 km BrakTAK
175 Urbaniak Jan Topola- Osiedle 10 km BrakTAK
176 Urbański Zygmunt Kalisz 10 km BrakTAK
177 Wawrocki Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
178 Wawrzyniak Weronika Skalmierzyce 10 km BrakNIE
179 Wawrzyniak Michał Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
180 Wawrzyniak Leon Ostrów Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
181 Wiencek Artur Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
182 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
183 Wilczak Tomasz Skalmierzyce 10 km BrakTAK
184 Wiśniewski Emil Nowe Skalmierzyce 10 km Night RunnersTAK
185 Witczak Tomasz Śliwniki 10 km BrakTAK
186 Wlaźlak Sławomir Kalisz 10 km CDM PekaoTAK
187 Wnuk Maria Topola Wielka 10 km BrakNIE
188 Wojtaszek Katarzyna Tarchały Wielkie 10 km LZS TARCHALANKA Tarchały WielkieNIE
189 Zając Kamila Gołuchów 10 km Uliczna strefa TAK
190 Zając Aleksandra Łęka Opatowska 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту