займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

47 MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PATERĘ „DZIENNIKA ZACHODNIEGO” I ŚLĄSKIEGO TKKF
POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA ŁUKASZA KOMONIEWSKIEGO

Miejsce i termin: Będzin, 2018-05-20
Organizator: • Urząd Miejski w Będzinie,
• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie,
• Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie,
• Miejskie TKKF Będzin przy współudziale Śl. TKKF w Katowicach pod Patronatem Medialnym „Polska Dziennik Zachodni
Opis zawodów: Zawody odbędą się w Będzinie, w Lasku Grodzieckim
PROGRAM ZAWODÓW:
• godz. 9:00 otwarcie biura zawodów
• godz 10:30 zamknięcie biura zawodów
• godz. 10:55 otwarcie zawodów
• godz. 11:00 start pierwszego biegu i co 10 minut start zawodników w kolejnych kategoriach wiekowych,
• godz. 12:00 dekoracja kategorii szkolnych
• godz. 13:00 dekoracja pozostałych kategorii i zakończenie zawodów
ZGŁOSZENIA I ZAPISY:
Zgłoszenia i zapisy indywidualne przyjmowane będą drogą elektroniczną poprzez stonę http://chronotex.pl/zawody/ do dnia 18.05.2018 r.
Zapisy zbiorowe pocztą e-mail na adres; biuro@chronotex.pl , do dnia 18.05.2018, zgłoszeń zawodników dokonuje kierownik drużyny.
Zgłoszenia winny zawierać następujące dane: Imię i nazwisko, data urodzenia, nazwa drużyny, miejscowość, pieczęć i podpis kierownika drużyny, oraz w dniu zawodów od godz. 9:00 do 10:30 w biurze zawodów w Lasku Grodzieckim, pierwszeństwo mają zawodnicy zapisani przez internet
UWAGA
Wszyscy zawodnicy muszą zweryfikować się i odebrać numer startowy w biurze zawodów w godzinach 9:00 - 10:30
Każdy zawodnik musi posiadać numer startowy zamocowany na klatce piersiowej z przodu pod rygorem dyskwalifikacji.
Po biegu zawodnicy zobowiązują się do zwrotu numeru lub wpłaty 20zł w przypadku jego zgubienia/zniszczenia.
Wpisowe i wpłata: Udział w biegu bezpłatny
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Achrem Dawid Będzin wg. regulaminu zawodów SzybcioryNIE
2 Banasiewicz Damian Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
3 Banaś Marta Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
4 Baran Paulina Bębło wg. regulaminu zawodów BrakNIE
5 Bartos Damian Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
6 Bartosik Monika Czeladź wg. regulaminu zawodów BrakNIE
7 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
8 Bednarski Mariusz Toporowice wg. regulaminu zawodów XPOLogistics Running Team PolandNIE
9 Bielecki Mariusz Czeladź wg. regulaminu zawodów #czeladzbiegaNIE
10 Bilski Kamil Będzin-Grodziec wg. regulaminu zawodów #GrodziecRunNIE
11 Bogacz Monika Ruda Slaska wg. regulaminu zawodów ADS MasnaNIE
12 Brodzińska Kamila Sosnowiec wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
13 Bujak Marek Czeladź wg. regulaminu zawodów #czeladzbiegaNIE
14 Burzawa Marlena Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
15 Cepuchowicz Sylwia Katowice wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
16 Chećko Katarzyna Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów #GrodziecRunNIE
17 Chrzanowski Czesław Sosnowiec wg. regulaminu zawodów Myśłowicki Klub Biegacza No.INIE
18 Chuderska Izabela Jaworzno wg. regulaminu zawodów Bolero Team NIE
19 Ciask Judyta Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
20 Cichoń Agnieszka Czeladź wg. regulaminu zawodów BrakNIE
21 Cichoń Mariusz Wojkowice wg. regulaminu zawodów Team OrdynusNIE
22 Ciechomska Natalia Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
23 Ciechomska Iwona Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
24 Ciechomski Paweł Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
25 Ciechomski Bogdan Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
26 Ciechomski Edward Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
27 Ciołek Łukasz Będzin wg. regulaminu zawodów #GrodziecRunNIE
28 Cybulska Dorota Kotlarnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
29 Cybulska Zuzanna Kotlarnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
30 Cybulski Szymon Kotlarnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
31 Cybulski Mieczysław Kotlarnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
32 Dorobek Agata Zabrze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
33 Duda Anna Będzin wg. regulaminu zawodów #GrodziecRunNIE
34 Duda Julia , wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
35 Dydziak Iwona Sosnowiec wg. regulaminu zawodów Bolero Team NIE
36 Dziekańska Marta Będzin wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
37 Dziura Tomasz Będzin wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
38 Fijołek Justyna Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
39 Filipczyk Basia Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
40 Garbacz Łukasz Będzin wg. regulaminu zawodów Janusz BiegaNIE
41 Gąsior Anetta Sadowie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
42 Gębska Elżbieta Będzin wg. regulaminu zawodów Kije w Dobrych RękachNIE
43 Gołębiewska Alicja , wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
44 Gołębiewska Natalia , wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
45 Grabowska Hanna Bedzin wg. regulaminu zawodów ----NIE
46 Grabowski Antoni Bedzin wg. regulaminu zawodów ---NIE
47 Grzesik Andrzej Kuźnia Raciborska wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
48 Gumienny Lena KOTLARNIA wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
49 Gumienny Magdalena KOTLARNIA wg. regulaminu zawodów ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
50 Gumienny Wiera Kotlarnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
51 Gwóźdź Marcin Będzin wg. regulaminu zawodów #GrodziecRunNIE
52 Hyla Wiktoria Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
53 Jakubczyk Damian Zabrze wg. regulaminu zawodów SkurczyBykiNIE
54 Jamrozy Damian Mysłowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
55 Kalino Natalia , wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
56 Kałużna Anna Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
57 Kania Agnieszka Mysłowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
58 Kania Damian Mysłowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
59 Kania Agnieszka Mysłowice wg. regulaminu zawodów XPO LOGISTIC RUNNING TEAM POLANDNIE
60 Kania Damian Mysłowice wg. regulaminu zawodów XPO LOGISTIC RUNNING TEAM POLANDNIE
61 Kansy Paskal Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
62 Kansy Marcel Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
63 Kansy Dominika Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
64 Kasprzyk Łukasz Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
65 Kika Michał Będzin wg. regulaminu zawodów SzybcioryNIE
66 Kika Maja Będzin wg. regulaminu zawodów SzybcioryNIE
67 Kilian Piotr Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
68 Kołat Tomasz Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
69 Kołodziejczyk Adam Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
70 Kołodziejczyk Katarzyna Czeladź wg. regulaminu zawodów #CZELADZBIEGANIE
71 Kozak Kamila Góra Siewierska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
72 Krainski Piotr Czeladzi wg. regulaminu zawodów #czeladzbiegaNIE
73 Krzykawski Dawid Będzin wg. regulaminu zawodów BKS Sarmacja BędzinNIE
74 Kubisa Bartosz Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
75 Kuś Dawid Będzin wg. regulaminu zawodów SzybcioryNIE
76 Kwiatek Ireneusz Będzin wg. regulaminu zawodów Koleżeńskie Towarzystwo Biegowe BędzinNIE
77 Lamża Tymoteusz Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
78 Lamża Aleksander Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
79 Lassota-Bujak Mariola Czeladź wg. regulaminu zawodów #czeladzbiegaNIE
80 Lazar Marcin Będzin wg. regulaminu zawodów #GrodziecRunNIE
81 Lech Paweł Czeladź wg. regulaminu zawodów BrakNIE
82 Legomiński Werner Mysłowice wg. regulaminu zawodów Truchtacz MysłowiceNIE
83 Leszczawski Andrzej Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
84 Lipka Krzysztof Jaeorzno wg. regulaminu zawodów KB MCKiS JaworznoNIE
85 Lulko Magdalena Czeladź wg. regulaminu zawodów SEKCJA PIASKINIE
86 Łuczak Kamil Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
87 Łuszcz Konrad Będzin wg. regulaminu zawodów #GrodziecRunNIE
88 Majchrzyk Dorota Czeladź wg. regulaminu zawodów #czeladzbiega NIE
89 Majchrzyk Martyna Czeladź wg. regulaminu zawodów #czeladzbiega NIE
90 Malinowska Amelia Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
91 Malinowski Adrian Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
92 Marek Franciszek Katowice wg. regulaminu zawodów ENERGOPROJEKT-KATOWICENIE
93 Matyszkiewicz Paweł Czeladź wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
94 Morawska Julia Mysłowice wg. regulaminu zawodów uks chromik MysłowiceNIE
95 Musioł Michał Kotlarnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
96 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów wg. regulaminu zawodów KB Józefinka KatowiceNIE
97 Nowak Filip Góra Siewierska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
98 Oleszek Magdalena Czeladź wg. regulaminu zawodów #czeladzbiegaNIE
99 Otręba Marcin Podzamcze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
100 Pasternak Oliwia Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
101 Pawęzowska Anna Będzin wg. regulaminu zawodów Będzin TeamNIE
102 Pawletko Małgorzata Kotlarnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
103 Pawłowski Grzegorz Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
104 Pernikoza Michał Czeladź wg. regulaminu zawodów #czeladzbiegaNIE
105 Piątek Ewa SOSNOWIEC wg. regulaminu zawodów BrakNIE
106 Pieczaba Patryk Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
107 Pilarczyk Łukasz Katowice wg. regulaminu zawodów KB Józefinka KatowiceNIE
108 Piłat Łukasz Mysłowice wg. regulaminu zawodów XPO LOGISTIC RUNNING TEAM POLANDNIE
109 Piotrowska Magdalena Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów MotointegratorNIE
110 Piotrowska Anna Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
111 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów SAINT-GOBAIN SQUADNIE
112 Piórkowski Przemek Będzin wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
113 Plaminiak Roksana . wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
114 Polakowicz Aleksandra Chorzów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
115 Rak Dawid Będzin wg. regulaminu zawodów #GrodziecRunNIE
116 Reichert Andrzej Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
117 Rogalski Mariusz Siemianianowice Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
118 Roguska Julia Będzin wg. regulaminu zawodów brakNIE
119 Rosiński Artur Ruda Śląska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
120 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe wg. regulaminu zawodów Swierczyniec RunningNIE
121 Różanka Weronika Będzin wg. regulaminu zawodów Bolero Team NIE
122 Różańska Anna Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
123 Runau Bartosz Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
124 Runau Anna Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
125 Runau Marcin Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
126 Sikorska Marcelina , wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
127 Siwy Karolina Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
128 Smaga Łukasz Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
129 Sobczyk Ewelina Kotlarnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
130 Sosin Stanislaw Chorzow wg. regulaminu zawodów Stadion SlaskiNIE
131 Sosin Stanislaw Chorzow wg. regulaminu zawodów Stadion SlaskiNIE
132 Stachurska Anna Ruda Śląska wg. regulaminu zawodów parkrun KatowiceNIE
133 Stępień Dagmara , wg. regulaminu zawodów AZS AWF KatowiceNIE
134 Stormowska Klaudia Czeladź wg. regulaminu zawodów BrakNIE
135 Struk Agnieszka Będzin wg. regulaminu zawodów 1985NIE
136 Studniarz Rafał Czeladź wg. regulaminu zawodów Sekcja-Piaski NIE
137 Surgucka Iwona Chorzów wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
138 Surgucki Sebastian Chorzów wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
139 Surowiec Michał Wojkowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
140 Szczepańska Maja Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
141 Szczepańska Maja Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
142 Szczepańska Zuzanna Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
143 Szczepański Andrzej Będzin wg. regulaminu zawodów 1956NIE
144 Szczepański Tomasz Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
145 Szczepkowska Karolina Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
146 Szostek Julia Będzin wg. regulaminu zawodów Szybciory NIE
147 Szymkowski Krzysztof Częstochowa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
148 Ślęk Aneta Siemianowice Śląskie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
149 Walkiewicz Piotr Bedzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
150 Wesołowska Maria Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
151 Witkowski Damian Będzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
152 Włodarska Justyna Bedzin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
153 Woźniak Marek Wojkowice wg. regulaminu zawodów Pogoria BiegaNIE
154 Woźnicki Szymon Mysłowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
155 Wrońska Beata Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
156 Wrońska Magdalena Stara Kuźnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
157 Wroński Lucjan Kotlarnia wg. regulaminu zawodów Zawisza Stara KuźniaNIE
158 Zowal Ryszard Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchem NIE
159 Zowal Anna Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów W pogoni za duchemNIE
160 Życińska Karolina Sosnowiec wg. regulaminu zawodów BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту