Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

25 IMIELIŃSKI CROSS EKOLOGICZNY

Miejsce i termin: Imielin, 2018-07-07
Organizator: ORGANIZATOR;
Urząd Miasta Imielin

WSPÓŁORGANIZATORZY;
MCK Imielin
Klub Biegacza byłego TKKF ENERGO – Brzezinka
Zakład Produkcji Wody w Imielinie
AC Pokale – Imielin
Pomoc Drogowa - Jagoda
Związek Górnośląski „Koło Imielin"
Miejska Spółka Komunalna w Imielinie
Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Bieruń
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych – Koło Imielin

INFORMACJE
Referat Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Imielin, ul. Imielińska 81, 41-407 Imielin, tel. 32 / 22 54 136 lub 134 , fax 32 / 22 55 507, ezks@imielin.pl
Opis zawodów: Start i Meta - płyta boiska LKS „Pogoń” Imielin, ul. Gen. Hallera 37a
Start godz. – 16,00
20 km / trasa nieatestowana /. Bieg odbywa się częściowo w ruchu ulicznym - każdy zawodnik ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń Policji oraz osób zabezpieczających trasę.

Wszyscy zawodnicy muszę odebrać numer startowy i transponder pomiarowy w Biurze zawodów w dniu Crossu od godz. 14,00 do 15,30 na terenie Stadionu Miejskiego w Imielinie, ul. Gen. Hallera 37a.
Numer startowy należy zamocować na klatce piersiowej z przodu widoczny do kamery. Transponder pomiarowy zamocować sznurowadłem przy bucie. Zawodnicy zobowiązują się w oświadczeniu do zwrotu transpondera po biegu lub wpłaty 20 zł w przypadku jego zgubienia/zniszczenia.
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa wynosi – 30 zł dla osób opłaconych przez stronę zapisów do dnia 4.07.2018 roku.
Płatność przez stronę zapisów do biegu podczas rejestracji.
W dniu 5.07.2018 wszystkie osoby nieopłacone zostaną usunięte z listy zapisanych, ponowna rejestracja będzie możliwa w biurze zawodów na zasadach ogólnych w miarę dostępności pakietów
startowych.
Zgłoszenie w dniu biegu bezpośrednio w biurze zawodów - 50 zł.
Mieszkańcy Imielina zwolnieni z opłaty startowej, tylko po rejestracji przez stronę zapisów
Zawodnicy którzy opłacą start do dnia 28.06.2018 roku. otrzymają numery startowe spersonalizowane.

Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus-Kowalska Justyna Imielin 20 km LKS ImielinTAK
2 Bednarczyk Arkadiusz Gdynia 20 km JKLA JAWORTAK
3 Bednorz Remigiusz Imielin 20 km Brak
4 Błaszczyk Zbigniew Częstochowa 20 km niezrzeszony TAK
5 Buchała Andrzej Lędziny 20 km ŚWIERCZYNIEC RUNNINGTAK
6 Bulanda Andrzej Bieruń 20 km BrakTAK
7 Bytniewski Darek Katowice 20 km Team PKO Silesia MarathonTAK
8 Cader Wojciech Chorzów 20 km BrakTAK
9 Cieślak Bartłomiej TYCHY 20 km RUNHOGS TychyTAK
10 Cieślak Jakub Tychy 20 km RUNHOGS TychyTAK
11 Cupiał Jacek Imielin 20 km Brak
12 Ćwieląg Mariola Chełmek 20 km BrakTAK
13 Ćwieląg Barbara Katowice 20 km BrakTAK
14 Dawiec Gabriela Mnich 20 km Biegiem Przez ChybieTAK
15 Dudek Tomasz OŚWIĘCIM 20 km ZADYSZKA OŚWIĘCIMTAK
16 Dylka Tomasz Imielin 20 km Brak
17 Dziarski Wiesław Rybnik 20 km ERBUD RybnikTAK
18 Frącz Tomasz Chybie 20 km Biegiem Przez ChybieTAK
19 Gabryś Daria Oświęcim 20 km Natural Born SpartansTAK
20 Gawlik Adrian Imielin 20 km BrakTAK
21 Goj Jerzy Piekary Śląskie 20 km MOSIR PIEKARY ŚL.TAK
22 Goleń Robert Katowice 20 km BrakTAK
23 Golonka Marek Mysłowice 20 km BrakTAK
24 Górecki Michał Imielin 20 km Brak
25 Gralak Adam Lędziny 20 km BrakTAK
26 Groń Rafał Chełm Śl. 20 km BrakTAK
27 Grzesica Paweł Lędziny 20 km BrakTAK
28 Hajto Dominik Chybie 20 km Biegiem Przez ChybieTAK
29 Herman Anna Siemianowice Śląskie 20 km Runonline Team
30 Iveruk Mykhaylo Rivne 20 km LKB Rudnik
31 Jagieła Adam SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 20 km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
32 Jagła Ola Imielin 20 km Team Papry 20
33 Januszkiewicz Michał Sosnowiec 20 km BrakTAK
34 Jasiński Krzysztof Świerczyniec 20 km Świerczyniec RunningTAK
35 Jochymczyk Monika Imielin 20 km Brak
36 Jodłowiec Czesław Imielin 20 km Brak
37 Kaczor Sebastian Tychy 20 km RUNHOGS TYCHYTAK
38 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 20 km KRS TKKF Relaks Wodzisław ŚląskiTAK
39 Kmiecik Artur Imielin 20 km Olszynka Olpiny
40 Knopik Mariusz Imielin 20 km Brak
41 Komandera Krzysztof Świerczyniec 20 km Świerczyniec RunningTAK
42 Kontowicz Rafał Mysłowice 20 km Mysłowicki Klub Biegacz No.ITAK
43 Kostka Sebastian Myslowice 20 km 1983TAK
44 Kozioł Krzysztof Gorzów 20 km BrakTAK
45 Kracla Jan Imielin 20 km Brak
46 Kraska Włodzimierz Krakow 20 km niezrzeszonyTAK
47 Król Żaneta Świętochłowice 20 km BrakTAK
48 Krupa Przemysław Mnich 20 km Biegiem Przez ChybieTAK
49 Krypskyj Vasyl LVIV 20 km ABU
50 Kubica Robert Imielin 20 km BrakTAK
51 Kuczmierczyk Janusz myslowice 20 km truchtacz myslowiceTAK
52 Kulinska Bozena ledziny 20 km BrakTAK
53 Kurkowski Rafal Imielin 20 km 78031719415
54 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 20 km Szafa Biegacza TEAMTAK
55 Kwaśniewski Tadeusz Lędziny 20 km BrakTAK
56 Labziuk Oleksandr Winnica 20 km LKB RUDNIK
57 Legomiński Werner Mysłowice 20 km Truchtacz MysłowiceTAK
58 Lis Paweł Lędziny 20 km BrakTAK
59 Magiera Adam IMIELIN 20 km BrakTAK
60 Marszołek Liliana Imielin 20 km BrakTAK
61 Mastalerz Grzegorz Imielin 20 km Brak
62 Mendyk Przemysław Bobrek 20 km -
63 Michalec Mateusz Chełm Śląski 20 km Brak
64 Micuda Jan Mysłowice 20 km Truchtacz MysłowiceTAK
65 Morawska Julia Mysłowice 20 km UKS Chromik MysłowiceTAK
66 Morcinek Robert Imielin 20 km Brak
67 Musioł Daniel Mysłowice 20 km BrakTAK
68 Nalepa Marta Imielin 20 km Brak
69 Nedybaliuk Viktor Bila Cerkwa 20 km SK ARSENALTAK
70 Niedziela Stefan Knurów 20 km Wieczność
71 Nogal Leszek Mikołów 20 km BrakTAK
72 Olejnik Franciszek Imielin 20 km Latające piżmaki
73 Orlicki Stanisław RUDZE 20 km ORZEŁ - RudzeTAK
74 Ostrovska Maria Kyiv 20 km ABU
75 Pastuszka Roman Imielin 20 km Brak
76 Patryarcha Piotr Sosnowiec 20 km BrakTAK
77 Petro Mykhalchyk Rivne 20 km lkb rudnikTAK
78 Plich Andrzej Mysłowice 20 km BrakTAK
79 Połeć Mirosław Ruda Śląska 20 km krs tkkf jastrząbTAK
80 Poteriuk Vita Rivne 20 km LKB Rudnik
81 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe 20 km SWIERCZYNIEC RUNNINGTAK
82 Róg Mateusz Imielin 20 km Brak
83 Seweryn Jacek Mysłowice 20 km BrakTAK
84 Siegmund Bogusław Mysłowice 20 km Truchtacz Mysłowice TAK
85 Siwiec Tomasz Mysłowice 20 km BrakTAK
86 Siwiec Sławomir Mysłowice 20 km BrakTAK
87 Skalska Anna Bytom 20 km Festiwal Biegowy Krynica ZdrójTAK
88 Sobieraj Wojciech IMIELIN 20 km BrakTAK
89 Sorek Wojciech Imielin 20 km Brak
90 Sorek Agnieszka Imielin 20 km Brak
91 Starodubtsev Viktor LVIV 20 km JM DEMOLEX IPhone BARDEJOV
92 Starzyński Dariusz Sędziszów 20 km Brak
93 Stefański Antoni Lędziny 20 km BrakTAK
94 Stodolski Mateusz Chełm Śląski 20 km BremboTAK
95 Stolorz Wojciech Mysłowice 20 km BrakTAK
96 Strojny Andrzej Chełm Śląski 20 km BrakTAK
97 Szeja Przemek Imielin 20 km IndianRunner
98 Szymski Marian Imielin 20 km Truchtacz-Mysłowice
99 Tekla Krzysztof Lędziny 20 km BrakTAK
100 Urbanek Rafał Tychy 20 km Brak
101 Wawrzyczek Grzegorz Zabrze 20 km PKO Silesia Marathon Team/Running Team ZabrzeTAK
102 Weistand Monika mysłowice 20 km BrakTAK
103 Węgrzyn Jacek Imielin 20 km Team Kopeć
104 Wieczorek Karol Imielin 20 km Brak
105 Wilk Damian Tychy 20 km JajostyTAK
106 Wilk Krystian Imielin 20 km Brak
107 Wlodarczyk Patrycja Jaworzno 20 km JKLA JAWORTAK
108 Wyzner Zbigniew Mysłowice 20 km BrakTAK
109 Zamojski Daniel Bytom 20 km DANTECH Daniel ZamojskiTAK
110 Zasucha Grzegorz Katowice 20 km Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKATAK
111 Zelech Rafał Chełmek 20 km Parkrunie ChrzanówTAK
112 Zioła Sebastian Tychy 20 km Tgb Lake RunnersTAK
113 Żebrowska Matylda Mysłowice 20 km Mysłowicki Klub Biegacza No.ITAK
114 Żuczek Patryk Tychy 20 km RUNHOGSTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту