Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

26 BIEGI EKOLOGICZNE
3 PÓŁMARATON POLESKI

Miejsce i termin: Urszulin, 2018-06-03
Organizator: ORGANIZATOR
INFINITUM Marketing i Organizacja Imprez, ul. Partyzantów 31a, 20-815 Lublin

PARTNERZY
• Gmina Urszulin
• Zespół Szkół w Urszulinie
• Poleski Park Narodowy
• Klub Sportowy Polesie Urszulin
• Społeczna Rada Biegów Ulicznych i Przełajowych Polski Środkowo-Wschodniej
Opis zawodów: Zapisy w Biurze Zawodów: Urszulin, Targowisko Gminne w Urszulinie:
2 czerwca (sobota) - godz. 15:00 -19:00
3 czerwca (niedziela) – godz. 8:30 – 12:00

BIegi dzieci i młodzieży wg kategori wiekowych oraz biegi otwarte na dystansach 5 km, 10 km i półmaraton
Początek zawodów 10:15

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Osoby zameldowane w Gminie Urszulin są zwolnione z opłat.
Dzieci i młodzież startujące w kategoriach szkół są zwolnione z opłat.
40 zł - opłata startowa uprawniająca do udziału w biegach na dystansach 5 i 10 km oraz
w 3 Półmaratonie Poleskim.
Do dnia 30 maja 2018 roku wpłat należy dokonywać na poniższy numer rachunku bankowego:
Klub Sportowy "Polesie" Urszulin, 22-234 Urszulin, ul. Szkolna 23,
Bank Spółdzielczy Cyców o/Urszulin nr 67 8191 1026 2002 2001 6728 0001
Po terminie 30 maja 2018 roku wpłat należy dokonywać w Biurze Zawodów w Urszulinie
(w dniach 2-3 czerwca 2018 r.)
Regulamin zawodów: PDF
Oświadczenie uczestnika biegu: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczuk Filip Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Antończak Marek Żółkiewka półmaraton Krasnystaw Biega NIE
3 Antończak Justyna Żółkiewka półmaraton Krasnystaw BiegaNIE
4 Arasimowicz - Miszczuk Dominika Cyców 10 km BrakNIE
5 Armacińska Edyta Sosnowica półmaraton BrakNIE
6 Banachewicz Emilia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
7 Banaśkiewicz Kamil Lublin 10 km Cisowianka Team PLNIE
8 Bedłuszak Bartłomiej Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
9 Belovol Tatyana Odessa półmaraton Nike+run club NIE
10 Biszkont Sławomir Świdnik półmaraton BrakNIE
11 Blicharz Stanisław Niemce półmaraton Nie ma letkoNIE
12 Branicki Tomasz Mełgiew 5 km Perfect Runner LublinNIE
13 Branicki Tomek Mełgiew dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Broda Michał Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
15 Brzegowy Oliwia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
16 Buchman Liliana Włodawa dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
17 Bucior Łukasz Franciszków półmaraton Największa Armia ŚwiataNIE
18 Cechmistrzuk Piotr Chełm 5 km 1 batalion zmechanizowanyNIE
19 Cegłowski Mateusz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
20 Chenikalo Oleksandr Lwow półmaraton LBK RudnikNIE
21 Chmiel Przemysław Włodawa półmaraton Włodawa BiegaNIE
22 Chmiel Bartosz Włodawa dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Włodawa BiegaNIE
23 Chmielewska Wiktoria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
24 Choma Agnieszka Janowica 5 km Wolność EndorfinomNIE
25 Choma Martyna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
26 Chomiuk Adrian Biała Podlaska 5 km Art of Stone Biała PodlaskaNIE
27 Ciesielczuk Paweł Chełm półmaraton BrakNIE
28 Ciesielczuk Adam Chełm dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
29 Czajka Karol Krępiec półmaraton BrakNIE
30 Czekała Szymon Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Czerski Mikołaj Lublin 5 km JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU)NIE
32 Ćwik Hubert Zamość 10 km Agros ZamośćNIE
33 Danił Marek Lubartów półmaraton BrakNIE
34 Danyliv Tetiana Lviv 10 km ULTRANIE
35 Davydenko Tetiana Lviv półmaraton UltraNIE
36 Długosz Wiktoria Warszawa dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
37 Dmitruk Daria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
38 Dmitruk Patryk Wereszczyn dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkól w UrszulinieNIE
39 Dołęgowski Sebastian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
40 Domański Remigiusz Biała Podlaska 5 km Jazzanova Pub NIE
41 Dorosz Alex Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
42 Dorosz Amelia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
43 Dragan Laura Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
44 Drewienkowski Jakub Łomnica dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
45 Drewienkowski Piotr Łomnica 5 km BrakNIE
46 Duchnicki Rafał Chełm 5 km BrakNIE
47 Dudek Adrian Chełm 5 km 1 Batalion Zmechanizowany NIE
48 Dyszewski Paweł Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
49 Dzeban Aleksandra Odessa półmaraton Nike+ Run ClubNIE
50 Dzhyrma Olena Odessa 5 km Nike+ Run ClubNIE
51 Falczyński Maciej Lublin 10 km BrakNIE
52 Fila Michał Lublin półmaraton BrakNIE
53 Foltyn Ula Ludwin półmaraton Wolność EndorfinomNIE
54 Foltyn Dawid kostkowice 5 km Włodawa Biega NIE
55 Foltyn Andrzej Ludwin półmaraton Wolność EndorfinomNIE
56 Furmanik Ewa Świerże 10 km Chełm BiegaNIE
57 Gierliński Adrian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
58 Gierliński Nikodem Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
59 Giza Tomek Chełm 5 km 1 Batalion Zmechanizowany NIE
60 Golonka Oskar Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
61 Gołoś Dawid Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
62 Gorajski Michał Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
63 Gorajski Paweł Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
64 Gorgol Andrzej Bełżyce 5 km Bełżyce i Okolice BiegająNIE
65 Góral Mieczysław Krawce półmaraton Trilewy Triathlon TeamNIE
66 Grabowicz Filip Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
67 Grabowski Damian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
68 Grochmal Paweł Lublin 5 km LubelskiBiegacz.pl TEAMNIE
69 Grzegorczyk Amelia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
70 Grzegorczyk Adrian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
71 Grzegorczyk Franciszek Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
72 Grzegorczyk Konstancja Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
73 Grzywaczewska Julia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
74 Grzywaczewska Anna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
75 Grzywaczewska Zofia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
76 Grzywaczewski Sebastian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
77 Haponiuk Bogumił Srebrzyszcze 10 km CHEŁM BIEGANIE
78 Herdy Tomasz Stare Załucze dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
79 Hiller Jerzy Lublin 5 km Lubelska Grupa TriathlonuNIE
80 Hola Adam Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
81 Hola Patrycja Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
82 Iveruk Mykhaylo Rivne 10 km LKB RUDNIKNIE
83 Iveruk Svitlana Rivne 10 km LKB RUDNIKNIE
84 Iveruk Dmytro Rivne dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych LKB RUDNIKNIE
85 Iveruk Mariia Rivne dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych LKB RUDNIKNIE
86 Iwaniuk-Mroczek Katarzyna Lubartów 10 km LEILA / BIEGUSIEM.PL / LOST IN SPORT/Potrenujemy?NIE
87 Jankowski Daniel Wolica Śniatycka 10 km BrakNIE
88 Jankowski Eugeniusz Puławy 10 km OPEC - PUŁAWYNIE
89 Jarmuszynski Tomasz Chełm 10 km Borek ChełmNIE
90 Jendrych Artur Świdnik półmaraton Biegajacy ŚwidnikNIE
91 Jeż Jarosław Niemce półmaraton EndorświnkiNIE
92 Jeż Maciej Niemce dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych EndorświnkiNIE
93 Jonik Marcin Lublin 5 km http://members.upcpoczta.pl/m.jonikNIE
94 Jonik Jakub Lublin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych http://members.upcpoczta.pl/m.jonikNIE
95 Jung Łukasz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
96 Kachur Valeria Odessa półmaraton Nike+ Run ClubNIE
97 Kaliszewski Karol Lublin półmaraton Baran Cycling TeamNIE
98 Kałuszyński Paweł Ząbki półmaraton Orange PolskaNIE
99 Kamela Piotr Urszulin 10 km BrakNIE
100 Kaniewski Jozef LUBARTÓW 10 km BrakNIE
101 Kantor Darek Boduszyn półmaraton lubelskibiegacz.pl/TEAM;RUN_HELPERSINIE
102 Kaszewska Jagoda Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
103 Kędzierska Paula Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
104 Kędzierski Kacper Andrzejów dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
105 Kikłowicz Sandra Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
106 Kilar Joanna Chełm 5 km BrakNIE
107 Klimkiewicz Natalia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
108 Klin Mariusz Chełm półmaraton Chełm BiegaNIE
109 Kloc Gabriela Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Pozytywnie aktywniNIE
110 Kociuba Wiktoria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
111 Kolasa Jędrzej Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
112 Kołodziej Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
113 Kondrat Ania Czemierniki 5 km BrakNIE
114 Konopka Piotr Lublin 5 km LUBELSKA GRUPA TRIATHLONUNIE
115 Korzeniowski Damian Rejowiec 5 km CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTTAK
116 Kostowski Stanisław Chełm 10 km BrakNIE
117 Kosz Monika Pawłów 5 km CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTTAK
118 Kotarski Jakub Cyców 5 km Chełm biegaNIE
119 Kowalczuk Weronika Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
120 Kowalczyk Julia Chełm 5 km BrakNIE
121 Kowalczyk Grzegorz Lublin półmaraton BrakNIE
122 Kowiecki Dominik Krzywowierzba 5 km BrakNIE
123 Koziej Błazej Zastawie dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
124 kubak krzysztof ryki 5 km biegusiem.plNIE
125 Kubik Karolina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
126 Kucharzak Norbert Biała Podlaska 5 km Jazzanova Pub Biała PodlaskaNIE
127 Kudło Agnieszka lubartów półmaraton BrakNIE
128 Kulczycka Zuzannna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
129 Kunach Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
130 Latyshev Yura Lviv półmaraton UltraNIE
131 Lesiuk Kacper Urzulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
132 Lipiński Adam Tłuszcz półmaraton Bóbr TłuszczNIE
133 Lisiecka Karolina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
134 Lisiecki Dominik Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
135 Łatała Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
136 Łepecka Karolina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
137 Łobaczuk Mariusz Chełm 10 km Chełm BiegaNIE
138 Majcher Paweł Lubartów 10 km MATE MOUNTAINSNIE
139 Majewski Krystian Michałów 5 km BrakNIE
140 Małek Artur Lublin półmaraton Eat Pasta, Run FastaNIE
141 Małek Mariusz Chełm półmaraton BrakNIE
142 Marzęta Andrzej Lubartów 10 km Lubartów biega PLNIE
143 Mazurek Magdalena Chełm 5 km BrakNIE
144 Mazurek Filip Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
145 Mendel Stefan Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
146 Mielczarski Bartosz Warszawa półmaraton PomijalniNIE
147 Mikitiuk Krystian Wereszczyn dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
148 Mikusek Dawid Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
149 Mitura Wojciech Parczew półmaraton BrakNIE
150 Mróz Elżbieta Chełm półmaraton MrózNIE
151 Mróz Łukasz Piaski półmaraton BrakNIE
152 Nalewajko Joanna Bełżyce półmaraton Bełżyce i okolice biegająNIE
153 Niedzwiedzki Mateusz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
154 Niedźwiedzka Emilia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
155 Niedźwiedzka Aleksandra Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
156 Niewiarowska Anna Ciechanowiec 10 km BrakNIE
157 Nikolajuk Robert Olsztyn półmaraton BrakNIE
158 Novosad Pavlo lutsk 5 km Mk"luchesk"-lkb"rudnik"NIE
159 Nowosadzka Paulina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
160 Okseniuk Sergii Luck 5 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
161 Okseniuk Oksana Luck 5 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
162 Oleksiuk Julia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
163 Ostasz Bartek Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
164 Ożóg Mirosław Chełm 10 km -NIE
165 Ożóg Joanna Chełm 5 km BrakNIE
166 Paczuska Justyna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
167 Paczuska Sara Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
168 Pałka Weronika Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WOLNOŚĆ ENDORFINOM NIE
169 Pałka Franciszek Wytyczno dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WOLNOŚĆ ENDORFINOM NIE
170 Pałka Maria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
171 Panasiuk Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
172 Pańczuk-Figura Irmina Puławy półmaraton BrakNIE
173 Pawlak Aneta Kalinówka 5 km BrakNIE
174 Pawlak Łukasz Kalinówka 5 km lubelskibiegacz.pl TEAMNIE
175 Petryk Kseniya Lwów 5 km BrakNIE
176 Piasetskii Andrii Luck 10 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
177 Piesiak Wojciech Lublin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WIDOK LUBLIN NIE
178 Piesiak Tomasz Lublin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WIDOK LUBLIN NIE
179 Pietrzyk Zbigniew Kępa Borzechowska 10 km IskryNIE
180 Piotruk Łukasz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
181 Piskorz Tomasz Koden 5 km BrakNIE
182 Płecha Michał Lublin 10 km Sygnał ChodelNIE
183 Prażmo Roman Samoklęski 10 km BrakNIE
184 Prill Gabriela Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
185 Prokopiuk Aleksandra Orchowek 5 km BrakNIE
186 Przybylewska Aneta Okszów 5 km BrakNIE
187 Pytka Przemek Urzulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
188 Rabczewski Andrzej Suszno półmaraton Włodawa BiegaNIE
189 Raduj Jagoda Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
190 Rutkowski Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
191 Rybczyńska Katarzyna Chełm 5 km BrakNIE
192 Sitkowski Karol Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
193 Skoczylas Adrian Świdnik półmaraton Stay Insane / skoczyliwlasy.plNIE
194 Skolimowski Patryk Stoczek 5 km BrakNIE
195 Skowronek Krystian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
196 Skowronek Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
197 Skowronek Andżelika Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
198 Skrzypkowski Tomasz Otwock półmaraton BrakNIE
199 Skurak Karolina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
200 Snopek Witek Łódź 5 km JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU)NIE
201 Sola Aneta Bełżyce półmaraton Bełżyce i okolice biegająNIE
202 Stankiewicz Kacper Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
203 Stanko Svitlana Rivne 10 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
204 Stawecki Karol Lublin 10 km BrakNIE
205 Stawiarski Ryszard Chełm 5 km Chełm BiegaNIE
206 Stelmach Zbigniew ćmiłów 10 km Lubelski Węgiel BogdankaNIE
207 Suchodół Bartłomiej Urszulin 5 km BrakNIE
208 Sysa Kazimierz Krasnystaw 5 km Krasnystaw BiegaNIE
209 Szadkowski Tomasz Urszulin 5 km BrakNIE
210 Szadkowski Filip Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
211 Szczepaniak Agnieszka Lubartów półmaraton BrakNIE
212 Szczepanik Tomasz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
213 Szczepanik Julia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
214 Szczepanik Maciej Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
215 Szczepanik Julia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
216 Szcześniak Samuel Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
217 Sztorc Wojtek Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
218 Szubartowski Paweł Bełżyce półmaraton Bełżyce i okolice biegają NIE
219 Szymczuk Rafał Przymiarki dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
220 Szymula Przemysław Syry 10 km Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w DębliniNIE
221 Śledziński Karol Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
222 Ślusarczyk Paweł Śródborów półmaraton BrakNIE
223 Śmigielski Łukasz Wierzbica 10 km 1 Batalion ZmechanizowanyNIE
224 Środek Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
225 Świeca Magdalena Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
226 Tomaszewski Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
227 Traczykiewicz Karolina Bodaczów półmaraton Stay Insane / skoczyliwlasy.plNIE
228 Trzmielewski Jan Świdnik dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
229 Tymoszuk Dominika Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
230 Urban Elżbieta Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
231 Urbaś Martyna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
232 Walczak Izabela Lublin półmaraton Lublin BiegaNIE
233 Walczak Marcin Lublin półmaraton BrakNIE
234 Wąsik Jacek Lublin półmaraton cbfsNIE
235 Wiczuk Mateusz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
236 Wierzchowski Wojciech Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
237 Witek Wiktoria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
238 Witek-Kondrat Anna Czemierniki 5 km BrakNIE
239 Wojciechowska Agata Chełm 5 km BrakNIE
240 Wójcik Justyna Lublin półmaraton BrakNIE
241 Wójcik Anna Urszulin 5 km Pozytywnie AktywniNIE
242 Wójcik Paweł Nowa Wólka półmaraton BrakNIE
243 Yakimovicz Nataliya Luck 10 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
244 Zacharska Justyna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
245 Zajączkowska Nikita Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
246 Zajączkowski Ostap Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
247 Zarczuk Anna Chełm 10 km BrakNIE
248 Zbiciak Adam Lubartów 5 km BrakNIE
249 Zbiciak Kinga Lubartów 5 km BrakNIE
250 Zieliński Kacper Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
251 Żebrowska Jolanta Puławy półmaraton Chemik Noxy PuławyNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту