займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

ENEA VI ENERGETYCZNA DYCHA
III MISTRZOSTWA GRUPY KAPITAŁOWEJ ENEA W BIEGU ULICZNYM NA 10 KM

Miejsce i termin: Kozienice, 2018-09-01
Organizator: ORGANIZATOR:
UKS „OLIMP” Kozienice – tel. 48 614 10 52, olimpkoz@wp.pl
Dyrektor Biegu – Tomasz Baranowski tel. 508 184 647, tomaszbaranowski@poczta.fm

WSPÓŁORGANIZATOR:
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu – tel. 48 611 72 00, kcris@kcris.pl

SPONSOR:
ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. – Główny Sponsor
Opis zawodów: Bieg odbędzie się dnia 01.09.2018 r. /sobota/ godz.11.00
Dystans: 10 km
Trasa o nawierzchni asfaltowej z atestem PZLA.
START - ul. Jeziorna , META - Ośrodek Sportu i Rekreacji
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa:
do dnia 30.06.2018r.
– 30 zł
- 20 zł mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 5 zł. członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice
do dnia 20.08.2018r.
– 40 zł
- 30 zł mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 10 zł członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice
- w biurze zawodów – 60 zł.
Wszystkie zgłoszenia nie opłacone w ciągu 7 dni będą z listy usuwane.
Opłaty w systemie mikropłatności należy dokonywać przez stronę rejestracji do biegu, opłaty ulgowe przelewem na konto organizatora
UKS „OLIMP” Kozienice, ul. Głowaczowska, 26-900 Kozienice
Konto: 22 8002 0004 0200 7133 2020 0101
z dopiskiem ”VI Energetyczna Dycha” Kozienice 2018 opłata startowa- imię, nazwisko.
Płatności przelewem na konto klubu można dokonać do dnia 20.08.2018 r.
Przy weryfikacji i odbiorze numerów startowych w przypadku braku potwierdzenia wpłaty na stronie zapisów, należy przedstawić dowód opłaty startowej.
2. Uczestnicy mężczyźni 70 lat i powyżej, kobiety 60 lat i powyżej oraz czynni zawodnicy UKS „OLIMP” Kozienice zwolnieni są z opłaty startowej, pod warunkiem zaznaczenia podczas rejestracji opcji „zwolniony z opłaty startowej”
Opłata startowa nie podlega zwrotowi i nie można jej przenosić na inną osobę.
3. W dniu zawodów zgłoszenia będą przyjmowane do osiągnięcia limitu 200 osób
4. Wpłacającym po 20.08.2018 r. nie gwarantujemy pełnego pakietu.
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Alberski Wojciech Warka 10 km BrakTAK
2 alot paweł radom 10 km Brak
3 Augustyn Angelika Dębiaki 10 km UKS Olimp Kozienice TAK
4 Bachan-Urbanek Ewa Puławy 10 km Chemik Noxy PuławyTAK
5 Białecki Leszek Ryki 10 km ----------TAK
6 Borkowska Hanna Radom 10 km Biegiem Radom!
7 Borkowska Hanna Radom 10 km Biegiem Radom!
8 Borkowski Jerzy Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
9 Chlebowski Piotr Ryki 10 km INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHTAK
10 Chojniak Łukasz Ryki 10 km Biegusiem.plTAK
11 Ciach Paweł Warszawa 10 km BrakTAK
12 Cieslak Krzysztof Kozienice 10 km BrakTAK
13 Cywka Krzysztof Zwoleń 10 km ZWOLEń Biega
14 DANISZEWSKI PIOTR Warszawa 10 km BrakTAK
15 Dolega Darek Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
16 Domagała Piotr Ryczywol 10 km WKZ KOZIENICETAK
17 Domagała Wioletta Ryczywol 10 km WKZ KOZIENICETAK
18 Drapała Bogdan Kozienice 10 km BrakTAK
19 Dulebski Sławomir Skaryszew 10 km Zabiegany Skaryszew
20 Grabski Paweł Janiszew 10 km Brak
21 Iwanowski Maciej Dęblin 10 km BrakTAK
22 Jabłoński Sławomir Lipsko 10 km BrakTAK
23 Janeczek Adam Kozienice 10 km WKZ KOZIENICETAK
24 JANIK PAWEŁ Garbatka Letnisko 10 km Plon GarbatkaTAK
25 Kacprzak Andrzej Radom 10 km BrakTAK
26 Kaczkowski Krzysztof Kozienice 10 km BrakTAK
27 Katus Agata Skaryszew 10 km Zabiegany skaryszew
28 Kiciński Andrzej Ossala 10 km 42 BLSZTAK
29 Kloczkowski Jerzy Ciechostowice 10 km lub wybierz z listyTAK
30 Kosowski Grzegorz Połaniec 10 km ENEA Połaniec SA
31 Krekora Robert Kozienice 10 km BrakTAK
32 Krekora Mateusz Kozienice 10 km lub wybierz z listyTAK
33 Kucharska-Kubis Paulina Warszawa 10 km BrakTAK
34 Kucharska-Kubis Paulina Warszawa 10 km Brak
35 Kucharski Marcin Radom 10 km bbl radomTAK
36 Kulik Ewa Kozienice 10 km UKS OLIMP KozieniceTAK
37 KULIK MARIUSZ Zofian 10 km 4. Skrzydło Lotnictwa SzkolnegoTAK
38 KWAPISIEWICZ DARIUSZ RADOM 10 km 42 BLSzTAK
39 Lach Robert Dęblin 10 km BrakTAK
40 Lecyk Damian Poznań 10 km ENEA Operator
41 Leszczyńska Joasia Kozienice 10 km WKZTAK
42 Łysiak Krzysztof Kozienice 10 km BrakTAK
43 Maciejewski Łukasz Lipsko 10 km BrakTAK
44 Maj Beata Kozienice 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
45 Maletka Dominika Kołbiel 10 km BrakTAK
46 Malinowski Jarosław Ryki 10 km BrakTAK
47 Małecki Damian Wohyń 10 km BrakTAK
48 Marsula Marcin Kazanów 10 km Brak
49 Mądzik Aleksandra Warszawa 10 km Golden TeamTAK
50 Nowak Przemysław Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
51 Orłowska Karolina Stanisławice 10 km Rivers of BabilonTAK
52 Osiński Marcin Mazowszany 10 km Biegiem Radom !TAK
53 Osiński Rafał Kowala 10 km Biegiem Radom! TAK
54 Pacuszka Jacek Leopoldów 10 km BrakTAK
55 Pawłowski Adam Warszawa 10 km BrakTAK
56 Podczasi Marcin Kozienice 10 km WKZ KozieniceTAK
57 Podsiadł Michal Kozienice 10 km WKZ TEAMTAK
58 Podsiadły Szymon Kozienice 10 km WKZ KozieniceTAK
59 Prokop Tomasz Radom 10 km BrakTAK
60 Racinowski Miłosz Gryfino 10 km KB Hermes Gryfino
61 Racinowski Paweł Gryfino 10 km KB Hermes GryfinoTAK
62 Ratyński Paweł Mogielnica 10 km BrakTAK
63 Rebiś Maciej KOZIENICE 10 km BrakTAK
64 Rębiś Tomasz Stanisławice 10 km BrakTAK
65 Rykowski Radosław Stanisławice 10 km Wygon Stanisławice
66 Rzeźnik Jolanta Puławy 10 km BrakTAK
67 Sałas Krzysztof Radom 10 km TIGER FAJA FAJATAK
68 Skobel Tomasz Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
69 Sobczyk Grzegorz Kozienice 10 km BrakTAK
70 Sobczyk Wojciech Kozienice 10 km WKZ KOZIENICETAK
71 Spyra Paweł Kozienice 10 km BrakTAK
72 Strzelczyk Rafał Głowaczów 10 km UKS OLIMP KozieniceTAK
73 Subocz Łukasz Kozienice 10 km BrakTAK
74 Szalak Andrzej Puławy 10 km MELRUNNING PuławyTAK
75 Szczepański Michał Kozienice 10 km WKZ TAK
76 Szlęk Ewa Warszawa 10 km Urodzeni w KozienicachTAK
77 Toporek Jacek Dęblin 10 km 4. Skrzydło Lotnictwa SzkolnegoTAK
78 TRACZYK IZABELLA KOZIENICE 10 km WKZ KOZIENICETAK
79 TRACZYK MARIUSZ KOZIENICE 10 km WKZ KOZIENICETAK
80 Urbanek Robert Puławy 10 km Chemik Noxy PuławyTAK
81 WALCZYK KAMIL Maków 10 km Zabiegany SkaryszewTAK
82 Wolszczak Ryszard Kozienice 10 km WKZ KOZIENICETAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту