займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

ENEA VI ENERGETYCZNA DYCHA
III MISTRZOSTWA GRUPY KAPITAŁOWEJ ENEA W BIEGU ULICZNYM NA 10 KM

Miejsce i termin: Kozienice, 2018-09-01
Organizator: ORGANIZATOR:
UKS „OLIMP” Kozienice – tel. 48 614 10 52, olimpkoz@wp.pl
Dyrektor Biegu – Tomasz Baranowski tel. 508 184 647, tomaszbaranowski@poczta.fm

WSPÓŁORGANIZATOR:
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu – tel. 48 611 72 00, kcris@kcris.pl

SPONSOR:
ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. – Główny Sponsor
Opis zawodów: Bieg odbędzie się dnia 01.09.2018 r. /sobota/ godz.11.00
Dystans: 10 km
Trasa o nawierzchni asfaltowej z atestem PZLA.
START - ul. Jeziorna , META - Ośrodek Sportu i Rekreacji
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE

UWAGA ZMIANA!!!
START BIEGU GODZINA 10.30
REJESTRACJA I WYDAWANIE PAKIETÓW STARTOWYCH W BIURZE ZAWODÓW 8.00 DO 10.00
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa:

do dnia 30.06.2018r.
– 30 zł
- 20 zł mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 5 zł. członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice

do dnia 20.08.2018r.
– 40 zł
- 30 zł mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 10 zł członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice

w biurze zawodów – 60 zł.

Wszystkie zgłoszenia nie opłacone w ciągu 7 dni będą z listy usuwane.
Opłaty w systemie mikropłatności należy dokonywać przez stronę rejestracji do biegu, opłaty ulgowe przelewem na konto organizatora
UKS „OLIMP” Kozienice, ul. Głowaczowska, 26-900 Kozienice
Konto: 22 8002 0004 0200 7133 2020 0101
z dopiskiem ”VI Energetyczna Dycha” Kozienice 2018 opłata startowa- imię, nazwisko.
Płatności przelewem na konto klubu można dokonać do dnia 20.08.2018 r.
Przy weryfikacji i odbiorze numerów startowych w przypadku braku potwierdzenia wpłaty na stronie zapisów, należy przedstawić dowód opłaty startowej.
2. Uczestnicy mężczyźni 70 lat i powyżej, kobiety 60 lat i powyżej oraz czynni zawodnicy UKS „OLIMP” Kozienice zwolnieni są z opłaty startowej, pod warunkiem zaznaczenia podczas rejestracji opcji „zwolniony z opłaty startowej”
Opłata startowa nie podlega zwrotowi i nie można jej przenosić na inną osobę.
3. W dniu zawodów zgłoszenia będą przyjmowane do osiągnięcia limitu 200 osób
4. Wpłacającym po 20.08.2018 r. nie gwarantujemy pełnego pakietu.
Regulamin zawodów: PDF
Lista nagród: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Alberski Wojciech Warka 10 km BrakTAK
2 Alot Paweł Radom 10 km BrakTAK
3 Augustyn Angelika Dębiaki 10 km UKS Olimp Kozienice TAK
4 Aynaev Ibragim Warzszawa 10 km KS Wolni TAK
5 Babula Jarosław Ryczywół 10 km Bank MillenniumTAK
6 Bachan-Urbanek Ewa Puławy 10 km Chemik Noxy PuławyTAK
7 Białecki Leszek Ryki 10 km ----------TAK
8 Bociarn Radosław Lublin 10 km Największa Armia ŚwiataTAK
9 Bogacki Jakub Kozienice 10 km KS Energia KozieniceTAK
10 Borkowska Hanna Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
11 Borkowski Jerzy Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
12 Bulanda Grzegorz Kozienice 10 km BrakTAK
13 Buraczynski Emil Grójec 10 km SamurajNIE
14 Chamerski Robert Radom 10 km Street Run RadomTAK
15 Chamerski Jerzy Radom 10 km Street Run RadomTAK
16 Chełmicki Michał Warszawa 10 km BrakTAK
17 Chełmicki Grzegorz Warszawa 10 km Dream RunTAK
18 Chlebowski Piotr Ryki 10 km INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHTAK
19 Chojniak Łukasz Ryki 10 km Biegusiem.plTAK
20 Ciach Paweł Warszawa 10 km BrakTAK
21 Cichowlas Marcin Kozienice 10 km BrakTAK
22 Cierpisz Katarzyna Cecylówka Brzózka 10 km BrakTAK
23 Cieslak Krzysztof Kozienice 10 km BrakTAK
24 Cybulski Grzegorz Lublin 10 km Największa Armia ŚwiataTAK
25 Cyngot Jacek Kozienice 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
26 Cywka Krzysztof Zwoleń 10 km ZWOLEń BiegaNIE
27 Daniszewski Piotr Warszawa 10 km BrakTAK
28 Dolega Darek Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
29 Domagała Piotr Ryczywol 10 km WKZ KOZIENICETAK
30 Domagała Wioletta Ryczywol 10 km WKZ KOZIENICETAK
31 Dragan Aleksander Kielce 10 km BrakTAK
32 Drapała Bogdan Kozienice 10 km BrakTAK
33 Dulebski Sławomir Skaryszew 10 km Zabiegany SkaryszewTAK
34 Dziosa Patrycja Borek 10 km BrakTAK
35 Garbarczyk Piotr Kozienice 10 km BrakTAK
36 Głogowski Zbigniew Radom 10 km BIEGIEM RADOMNIE
37 Gmińska Katarzyna Kozienice 10 km BrakTAK
38 Gmiński Kamil Kozienice 10 km Wing Tsun Kung Fu KozieniceTAK
39 Grabski Paweł Janiszew 10 km BrakNIE
40 Grzesiak Milena Radom 10 km BrakNIE
41 Hernacki Robert Kozienice 10 km BrakTAK
42 Hernik Justyna Radom 10 km Street Run Radom TAK
43 Hołowacz Tomasz Warszawa 10 km KondycjaTAK
44 Iwanowski Maciej Dęblin 10 km BrakTAK
45 Jabłoński Sławomir Lipsko 10 km BrakTAK
46 Jakóbczyk Ireneusz Warszawa 10 km KS Wolni TAK
47 Janeczek Adam Kozienice 10 km WKZ KOZIENICETAK
48 Janik Paweł Garbatka Letnisko 10 km Plon GarbatkaTAK
49 Jaroszek - Baca Justyna Kozienice 10 km BrakTAK
50 Kacprzak Andrzej Radom 10 km BrakTAK
51 Kaczkowski Krzysztof Kozienice 10 km BrakTAK
52 Katus Agata Skaryszew 10 km Zabiegany skaryszewTAK
53 Kiciński Andrzej Ossala 10 km 42 BLSZTAK
54 Kiliarska Valentyna Nikolaev 10 km Lkb Rudnik NIE
55 Kloczkowski Jerzy Ciechostowice 10 km lub wybierz z listyTAK
56 Kłos Karol Kozienice 10 km BrakTAK
57 Kolanowski Paweł Janów 10 km 42 BLSZTAK
58 Kopciał Jarosław Radom 10 km BrakTAK
59 Korczak Wincenty Antoniówka 10 km Biegiem Radom!TAK
60 Kordas Maciej Kozienice, Polska 10 km BrakTAK
61 Kosowski Grzegorz Połaniec 10 km ENEA Połaniec SATAK
62 Kostecka Agnieszka Radom 10 km Street Run RadomTAK
63 Kościelniak Emilia Kozienice 10 km BrakTAK
64 Kozłowski Piotr Kozienice 10 km BrakTAK
65 Krekora Robert Kozienice 10 km BrakTAK
66 Krekora Mateusz Kozienice 10 km lub wybierz z listyTAK
67 Królczyński Maciej Warszawa 10 km KS Wolni TAK
68 Krzemiński Bartosz Szydłowiec 10 km Za linią metyTAK
69 Kucharska-Kubis Paulina Warszawa 10 km BrakTAK
70 Kucharski Marcin Radom 10 km bbl radomTAK
71 Kujawa Krzysztof Płock 10 km WIĘCKOWSKI TEAMTAK
72 Kulhawiec Dariusz Aleksandrówka - Kozienice 10 km BrakTAK
73 Kulig Krzysztof Radom 10 km BrakTAK
74 Kulik Ewa Kozienice 10 km UKS OLIMP KozieniceTAK
75 Kulik Mariusz Zofian 10 km 4. Skrzydło Lotnictwa SzkolnegoTAK
76 Kwapisiewicz Dariusz Radom 10 km 42 BLSzTAK
77 Lach Robert Dęblin 10 km BrakTAK
78 Lecyk Damian Poznań 10 km ENEA OperatorNIE
79 Leszczyńska Joasia Kozienice 10 km WKZTAK
80 Lewocha Rafał Jastrząb 10 km Woźniak RUNNING TEAM TAK
81 Lipka Sebastian Serokomla 10 km BrakTAK
82 Łysiak Krzysztof Kozienice 10 km BrakTAK
83 Maciejewski Łukasz Lipsko 10 km BrakTAK
84 Maj Beata Kozienice 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
85 Maletka Dominika Kołbiel 10 km BrakTAK
86 Malinowski Jarosław Ryki 10 km BrakTAK
87 Małecki Damian Wohyń 10 km BrakTAK
88 Marsula Marcin Kazanów 10 km BrakNIE
89 Mazurek Marek Miastków 10 km BrakTAK
90 Mazurkiewicz Adam Warszawa 10 km KS Wolni TAK
91 Mądzik Aleksandra Warszawa 10 km Golden TeamTAK
92 Michalska Małgorzata Antoniowka 10 km Biegiem Radom! TAK
93 Mierzejewski Grzegorz Kozienice 10 km EneaTAK
94 Milczarczyk Dariusz Kozienice 10 km BrakTAK
95 Mindewicz Michał Kozienice 10 km BrakTAK
96 Moskwa Katarzyna Radom 10 km Street Run RadomTAK
97 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa 10 km KondycjaTAK
98 Napiórkowski Jarosław Radom 10 km BiegiemRadonNIE
99 Niklewski Paweł Radom 10 km BrakTAK
100 Nizińska Ewa Cecylówka-Brzózka 10 km BrakTAK
101 Nowak Przemysław Radom 10 km EneaTAK
102 Orłowska Karolina Stanisławice 10 km Rivers of BabilonTAK
103 Osiński Marcin Mazowszany 10 km Biegiem Radom !TAK
104 Osiński Rafał Kowala 10 km Biegiem Radom! TAK
105 Pacuszka Jacek Leopoldów 10 km BrakTAK
106 Paluszek Agnieszka Głowaczów 10 km EneaTAK
107 Pawłowski Adam Warszawa 10 km BrakTAK
108 Pawłowski Zbigniew Puławy 10 km Senior51Team PuławyTAK
109 Pieniążek Leszek Warszawa 10 km Ortoreh TeamTAK
110 Podczasi Marcin Kozienice 10 km WKZ KozieniceTAK
111 Podczasi Katarzyna Kozienice 10 km BrakTAK
112 Podeszwa Adam Kozienice 10 km BrakTAK
113 Podsiadł Michal Kozienice 10 km WKZ TEAMTAK
114 Podsiadły Szymon Kozienice 10 km WKZ KozieniceTAK
115 Popova Olena Chmelnick 10 km Lkb Rudnik NIE
116 Prokop Tomasz Radom 10 km BrakTAK
117 Przychodzień Aneta Kozienice 10 km BrakTAK
118 Pszczółka Tomasz Kozienice 10 km BrakTAK
119 Pułkowska Patrycja Warszawa 10 km BrakTAK
120 Pułkowski Mirosław Warszawa 10 km BrakTAK
121 Racinowski Miłosz Gryfino 10 km KB Hermes GryfinoNIE
122 Racinowski Paweł Gryfino 10 km KB Hermes GryfinoTAK
123 Ratyński Paweł Mogielnica 10 km BrakTAK
124 Rebiś Maciej Kozienice 10 km BrakTAK
125 Rębiś Tomasz Stanisławice 10 km BrakTAK
126 Rusak Sławomir Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
127 Rusinowski Grzegorz Kozienice 10 km KS Energia Kozienice TAK
128 Rykowski Radosław Stanisławice 10 km Wygon StanisławiceTAK
129 Rzeźnik Jolanta Puławy 10 km BrakTAK
130 Sałas Krzysztof Radom 10 km TIGER FAJA FAJATAK
131 Sarzyński Sławomir Radom 10 km BrakTAK
132 Skobel Tomasz Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
133 Skomra Krzysztof Pionki 10 km BrakTAK
134 Słomka Mateusz Jedlińsk 10 km wkurw_team TAK
135 Smolarczyk Maksymilian Nowiny 10 km BrakTAK
136 Sobczyk Grzegorz Kozienice 10 km BrakTAK
137 Sobczyk Wojciech Kozienice 10 km WKZ KOZIENICETAK
138 Solecka Magdalena Kozienice 10 km BrakNIE
139 Sot Zbigniew Kozienice 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
140 Spyra Paweł Kozienice 10 km BrakTAK
141 Spytek Justyna Warszawa 10 km lub wybierz z listyNIE
142 Spytek Justyna Warszawa 10 km lub wybierz z listyTAK
143 Stefański Adrian Iłża 10 km Iłża Pędzi NIE
144 Strzelczyk Rafał Głowaczów 10 km UKS OLIMP KozieniceTAK
145 Subocz Łukasz Kozienice 10 km BrakTAK
146 Suchmiel Karolina Radom 10 km BrakTAK
147 Szalak Andrzej Puławy 10 km MELRUNNING PuławyTAK
148 Szczepański Michał Kozienice 10 km WKZ TAK
149 Szlęk Ewa Warszawa 10 km Urodzeni w KozienicachTAK
150 Szydłowska Aneta Janów 10 km BrakTAK
151 Tęcza Paulina . 10 km EneaTAK
152 Toporek Jacek Dęblin 10 km 4. Skrzydło Lotnictwa SzkolnegoTAK
153 Traczyk Izabela Kozienice 10 km WKZ KOZIENICETAK
154 Traczyk Mariusz Kozienice 10 km WKZ KOZIENICETAK
155 Tymirski Tadeusz Radom 10 km Biegiem Radom!!!TAK
156 Urban Jarosław Kozienice 10 km BrakTAK
157 Urbanek Robert Puławy 10 km Chemik Noxy PuławyTAK
158 Veretskyi Pavlo Nikolaev 10 km Lkb Rudnik NIE
159 Walczyk Kamil Maków 10 km Zabiegany SkaryszewTAK
160 Weronowicz Mariusz Kozienice 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
161 Wilkiewicz Dariusz Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaNIE
162 Włoszczak-Bociarn Karina Lublin 10 km Największa Armia ŚwiataTAK
163 Wojciechowski Rafał Kozienice 10 km BrakTAK
164 Wolszczak Ryszard Kozienice 10 km WKZ KOZIENICETAK
165 Woszczek Danuta Gołąb 10 km UKS "OLIMP" KozieniceTAK
166 Wójcik Paweł Stanisławice 10 km BrakTAK
167 Wójcik Daniel Kozienice 10 km BrakTAK
168 Zając Krzysztof Kozienice 10 km WKZ KOZIENICETAK
169 Zalaś Marcin . 10 km Enea Połaniec SATAK
170 Zaprzałek Weronika Kozienice 10 km BrakTAK
171 Zielińska Dorota RADOM 10 km BrakTAK
172 Zięba Tadeusz . 10 km Enea Połaniec SATAK
173 Żak Jarosław . 10 km Enea Połaniec SATAK
174 Żebrowska Jolanta Puławy 10 km Potrenujemy ? / Chemik Noxy Puławy / UMCS BiegaTAK
175 Żywek Teresa Warszawa 10 km Tripower.plTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту