займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MINI WYSZEHRADZKI ULTRAMARATON TWIERDZA PRZEMYŚL

Miejsce i termin: Przemyśl, 2018-06-16
Organizator: Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
INFORMACJE I KONTAKT
www.przemyskiklubbiegacza.pl
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: • 9:10 – Wspólna rozgrzewka
• 9:30 –„Mini Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie 200m. i 500 m
• Trasa biegu przebiega przez Rynek ul Fredry, Katedralną i Asnyka
• Dystans 200m i 500m

• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w piątek, 15 czerwca 2018 r. w godz. 18:00 – 22:00 oraz w sobotę, 16 czerwca 2018 r. w godz. 6:00 – 8:30
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: nieodpłatne
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andruszkiewicz Igor Przemyśl wg. kategori wiekowych Vaffels TEAMNIE
2 Andruszkiewicz Antoni Przemyśl wg. kategori wiekowych Vaffels TEAMNIE
3 Bal Alex Przemyśl wg. kategori wiekowych Bida Cycling Group NIE
4 Bandrowicz Aleksander Przemyśl wg. kategori wiekowych UKS Aktywna PiątkaNIE
5 Błaszczak Julia Ostrów wg. kategori wiekowych BrakNIE
6 BŁASZCZYSZYN KAROL PRZEMYSL wg. kategori wiekowych BrakNIE
7 BOUDJEMA ZAKARIA PRZEMYŚL wg. kategori wiekowych BIEGAM BO LUBIĘNIE
8 Dorosz Szymon Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
9 DUSZCZAK Daria Przemyśl wg. kategori wiekowych Gang KotaNIE
10 Hamryszczak Mateusz Przemyśl wg. kategori wiekowych SP 16NIE
11 Hamryszczak Emilia Przemyśl wg. kategori wiekowych Przedszkole nr 3NIE
12 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg. kategori wiekowych CZUWAJ WIARONIE
13 KARWOWSKA MAJA PRZEMYŚL wg. kategori wiekowych BrakNIE
14 KARWOWSKI SZYMON PRZEMYŚL wg. kategori wiekowych BrakNIE
15 Katyński Jan Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
16 Łach Hubert Hermanowice wg. kategori wiekowych BrakNIE
17 Malarczyk Kacper Koniuszki wg. kategori wiekowych BrakNIE
18 Misakiewicz Lena Przemyśl wg. kategori wiekowych Vaffels TEAMNIE
19 Nazimek Rafał Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
20 Olko Aleksander Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
21 Olko Zuzanna Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
22 Ostróżka Błażej Przemyśl wg. kategori wiekowych Vaffels TEAMNIE
23 Potoczna Patrycja Przemysl wg. kategori wiekowych BrakNIE
24 Potoczny Kacper Przemysl wg. kategori wiekowych BrakNIE
25 Radio Adrianna Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
26 Radio Inga Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
27 Radyk Aleksandra Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
28 Radyk Anna Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
29 Rohan Milena Przemyśl wg. kategori wiekowych SP 1NIE
30 Rohan Nina Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
31 Szwedka Gloria Przemyśl wg. kategori wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
32 Szwedka Nataniel Przemyśl wg. kategori wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
33 Szwedka Emanuel Przemyśl wg. kategori wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
34 Wikar Wiktor Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту