займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MINI WYSZEHRADZKI ULTRAMARATON TWIERDZA PRZEMYŚL

Miejsce i termin: Przemyśl, 2018-06-16
Organizator: Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
INFORMACJE I KONTAKT
www.przemyskiklubbiegacza.pl
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: • 9:10 – Wspólna rozgrzewka
• 9:30 –„Mini Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie 200m. i 500 m
• Trasa biegu przebiega przez Rynek ul Fredry, Katedralną i Asnyka
• Dystans 200m i 500m

• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w piątek, 15 czerwca 2018 r. w godz. 18:00 – 22:00 oraz w sobotę, 16 czerwca 2018 r. w godz. 6:00 – 8:30
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: nieodpłatne
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andruszkiewicz Igor Przemyśl wg. kategori wiekowych Vaffels TEAMNIE
2 Andruszkiewicz Antoni Przemyśl wg. kategori wiekowych Vaffels TEAMNIE
3 Bal Alex Przemyśl wg. kategori wiekowych Bida Cycling Group NIE
4 Bandrowicz Aleksander Przemyśl wg. kategori wiekowych UKS Aktywna PiątkaNIE
5 Bar Bartosz Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
6 Biliński Dawid Przemyśl wg. kategori wiekowych Czuwaj WiaroNIE
7 Błaszczak Julia Ostrów wg. kategori wiekowych BrakNIE
8 Błaszczyszyn Karol Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
9 Bodnar Ksenia Przemyśl wg. kategori wiekowych PKBNIE
10 Bodnar Hanna Przemyśl wg. kategori wiekowych PKBNIE
11 Boudjema Zakaria Przemyśl wg. kategori wiekowych BIEGAM BO LUBIĘNIE
12 Buciak Aneta Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
13 Buczkowska Maja Skołoszów wg. kategori wiekowych BrakNIE
14 Buksa Kamil Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
15 Burak Piotr Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
16 Burak Aleksanra Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
17 Cicińska Antonina Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
18 Dorosz Szymon Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
19 Duszczak Daria Przemyśl wg. kategori wiekowych Gang KotaNIE
20 Dziurzyńska Julia Przemysl wg. kategori wiekowych BrakNIE
21 Dziurzyński Szymon Przemyśl wg. kategori wiekowych PTC PrzemyślNIE
22 Gibalewicz Paweł Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
23 Grochowicz Miłosz Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
24 Grochowicz Emilia Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
25 Grzybowska Kinga przemyśl wg. kategori wiekowych PTN Przemyśl/parastyle.plNIE
26 Grzybowski Kacper przemyśl wg. kategori wiekowych PTN Przemyśl/Parastyle.plNIE
27 Hamryszczak Mateusz Przemyśl wg. kategori wiekowych SP 16NIE
28 Hamryszczak Emilia Przemyśl wg. kategori wiekowych Przedszkole nr 3NIE
29 Ignatowski Wiktor Ostrów wg. kategori wiekowych Niedźwiadki NIE
30 Jakubowska Emilia Przemyśl wg. kategori wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
31 Jaworek-Sobko Emanuel przemyśl wg. kategori wiekowych glabiatorNIE
32 Jaworek-Sobko Oksana Przemyśl wg. kategori wiekowych glabiatorNIE
33 Jekabson Oliwia Dybawka wg. kategori wiekowych BrakNIE
34 Jędruch Zosia Ostrów wg. kategori wiekowych BrakNIE
35 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg. kategori wiekowych CZUWAJ WIARONIE
36 Karwowska Maja Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
37 Katyński Jan Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
38 Klisko Julia Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
39 Klisko Kacper Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
40 Kłak Jakub Bolestraszyce wg. kategori wiekowych BrakNIE
41 Kłusek Wiktor Przemyśl wg. kategori wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
42 Kłusek Jakub Przemyśl wg. kategori wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
43 Kłusek Michał Przemyśl wg. kategori wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
44 Kocan Karol Przemyśl wg. kategori wiekowych UKS GLADIATORNIE
45 Kosterkiewicz Maja Przemyśl wg. kategori wiekowych Przedszkole nr 3NIE
46 Krzyżanowski Kacper Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
47 Kwrwowski Szymon Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
48 Łabudzki Jan Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
49 Łabudzki Szymon Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
50 Łach Hubert Hermanowice wg. kategori wiekowych BrakNIE
51 Łukaszek Justyna Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
52 Maksymowicz Kacper Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
53 Malarczyk Kacper Koniuszki wg. kategori wiekowych BrakNIE
54 Miczałowska Justyna Łętownia wg. kategori wiekowych BrakNIE
55 Misakiewicz Lena Przemyśl wg. kategori wiekowych Vaffels TEAMNIE
56 Nazimek Rafał Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
57 Nester Mateusz Przemyśl wg. kategori wiekowych Czuwaj WiaroNIE
58 Niedziela Emilia Jarosław wg. kategori wiekowych BrakNIE
59 Olko Aleksander Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
60 Olko Zuzanna Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
61 Ostróżka Błażej Przemyśl wg. kategori wiekowych Vaffels TEAMNIE
62 Pająk Julia Przemyśl wg. kategori wiekowych Przedszkole nr 9NIE
63 Potoczna Patrycja Przemysl wg. kategori wiekowych BrakNIE
64 Potoczny Kacper Przemysl wg. kategori wiekowych BrakNIE
65 Psiur Maja Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
66 Pudlik Jacek Przemyśl wg. kategori wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
67 Radio Adrianna Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
68 Radio Inga Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
69 Radyk Aleksandra Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
70 Radyk Anna Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
71 Rodzeń Kornelia Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
72 Rohan Milena Przemyśl wg. kategori wiekowych SP 1NIE
73 Rohan Nina Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
74 Rokosz Kaspian Jarosław wg. kategori wiekowych BrakNIE
75 Rostecki Damian Przemyśl wg. kategori wiekowych UKS GLADIATORNIE
76 Rudziak Kamil Przemyśł wg. kategori wiekowych BrakNIE
77 Sarnicki Antoni Ostrów wg. kategori wiekowych BrakNIE
78 Sawicki Kazimierz Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
79 Siara Jakub Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
80 Sobiecki Paweł Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
81 Sowa Karol Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
82 Szwedka Gloria Przemyśl wg. kategori wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
83 Szwedka Nataniel Przemyśl wg. kategori wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
84 Szwedka Emanuel Przemyśl wg. kategori wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
85 Turczyńska Emilia Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
86 Turczyński Szymon Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
87 Ulicki Szymon Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
88 Wikar Wiktor Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
89 Winiarski Marcin Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
90 Winkler Wiktoria Katowice wg. kategori wiekowych BrakNIE
91 Winkler Jakub Katowice wg. kategori wiekowych BrakNIE
92 Wnuk Emilia Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
93 Wnuk Jakub Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
94 Wota Jakub Żurawica wg. kategori wiekowych BrakNIE
95 Wota Natalia Żurawica wg. kategori wiekowych BrakNIE
96 Zadarecka Maja Przemyśl wg. kategori wiekowych BrakNIE
97 Zych Jakub Przemyśl wg. kategori wiekowych UKS GLADIATORNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту