займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

TROPEM WILCZYM
BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Miejsce i termin: Nasielsk, 2018-06-17
Organizator: ORGANIZATOR
Gmina Nasielsk (Urząd Miejski w Nasielsku)
WSPÓŁORGANIZATOR
Stowarzyszenie Nasielsk Baszta Team
KONTAKT
tropemwilczym@nasielsk.pl lub telefonicznie - tel. kontaktowy (23) 693-30-55.
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 17.06.2018 r. (niedziela) ok. godz. 13.30-15.00 w Popowie Borowym, start
i meta przy Szkole Podstawowej w Popowie Borowym.
Długość tras organizowanego Biegu: 1.963 m oraz 6 km.
Biuro Zawodów otwarte będzie w dniu 17.06.2018 r. od godz. 11.00 - 13.00 przy Szkole Podstawowej w Popowie Borowym.
Wpisowe i wpłata: Udział w biegu bezpłatny
Limit zawodników: 220
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Kuba Psucin 1963 m BrakNIE
2 Ampulska Bożena Nasielsk 1963 m BrakNIE
3 Antczak Robert Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
4 Barańska Katarzyna Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
5 Barański Łukasz Nasielsk 6 km MotointegratorNIE
6 Barszczewska Katarzyna Nasielsk 1963 m Nasielscy Patrioci NIE
7 Barszczewska Gabriela Nasielsk 1963 m Nasielscy Patrioci NIE
8 Barszczewski Paweł Nasielsk 1963 m Nasielscy Patrioci NIE
9 Barszczewski Damian Nasielsk 1963 m Nasielscy Patrioci NIE
10 Białorucka Zuzanna Nasielsk 6 km 425 WDH KNIEJENIE
11 Białorucki Patryk Jaskółowo 6 km BrakNIE
12 Bielski Marcin Rębkowo 6 km BrakNIE
13 Borkowski Grzegorz Nowy Dwór Mazowiecki 6 km brakNIE
14 Chmurska Aneta Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
15 Chojnacki Kamil Nasielsk 1963 m Lider Winnica NIE
16 Cieplińska Wioletta Warszawa 6 km Naprzód Młociny NIE
17 Czerwińska Patrycja Kazuń-Bielany 6 km brakNIE
18 Czyżewski Przemysław Pniewo 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
19 Dalecki Łukasz Nowe Pieścirogi 6 km BrakNIE
20 Daniszewski Piotr Nasielsk 1963 m BrakNIE
21 Darkowski Rafał Winnica 6 km Lider Winnica NIE
22 Dobrosielski Kazimierz Pułtusk 1963 m BrakNIE
23 Dominiak Dagmara Nowy Dwór Mazowiecki 6 km Puks Młode OrłyNIE
24 Dudkiewicz Patryk Jaskółowo 1963 m BrakNIE
25 Dykier Krzysztof Kosewko 6 km BrakNIE
26 Fabianowicz Dawid Dębinki 1963 m BrakNIE
27 Fabianowicz Patrycja Dębinki 1963 m BrakNIE
28 Fijalska Marlena Łajski 6 km BrakNIE
29 Filipczak Natalia Nasielsk 6 km PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki NIE
30 Gardłowicz Kamil Paulinowo 1963 m Nasielscy PatriociNIE
31 Gardłowicz Patrycja Nasielsk 1963 m BrakNIE
32 Gierwatowski Krzysztof Nasielsk 6 km BrakNIE
33 Goryszewska Natalia Świercze 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
34 Grabowicz Robert Sochocin 6 km BrakNIE
35 Grudek Marcin Nasielsk 1963 m Nasielscy PatriociNIE
36 Grudek Beata Nasielsk 1963 m Nasielscy PatriociNIE
37 Grudek Maja Nasielsk 1963 m Nasielscy PatriociNIE
38 Jakubowski Dariusz Winnica 6 km BrakNIE
39 Janczarek Kamil Zakroczym 6 km Stowarzyszenie im. Mieczysława Dziemieszkiewicza pNIE
40 Jankowska Agnieszka Nasielsk 6 km BrakNIE
41 Jankowski Radek Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
42 Jarczewska Oliwia Stare Wrońska 1963 m BrakNIE
43 Jarczewska Monika Stare Wrońska 6 km BrakNIE
44 Jarczewska Paulina Stare Wrońska 1963 m BrakNIE
45 Jarczewska Karolina Stare Wrońska 1963 m BrakNIE
46 Jarczewski Mariusz Stare wrońska 6 km BrakNIE
47 Kalinowska Dorota Nowe Pieścirogi 1963 m BrakNIE
48 Kalinowski Ryszard Nowe Pieścirogi 1963 m BrakNIE
49 Kłosiński Paweł Płońsk 6 km KB.IM.P.SĘKOWSKIEGONIE
50 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
51 Komański Łukasz Warszawa 6 km BrakNIE
52 Komorowski Piotr Nasielsk 6 km BrakNIE
53 Kopeć Krzysztof Ciechanów 6 km BrakNIE
54 Kopeć Katarzyna Ciechanów 6 km BrakNIE
55 Kowalska Małgorzata Psucin 1963 m BrakNIE
56 Kowalska Helena Psucin 1963 m BrakNIE
57 Kowalska Marianna Psucin 1963 m BrakNIE
58 Kowalski Paweł Psucin 1963 m BrakNIE
59 koźniewski Dominik Dębinki 1963 m BrakNIE
60 Krupiński Andrzej Nowy Dwór Maz 6 km PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz NIE
61 Kuczborski Hubert NASIELSK 6 km BrakNIE
62 Kutra Kinga Krzyczki 1963 m MrNIE
63 Kwiatkowski Marcin Nasielsk 1963 m Nasielscy PatriociNIE
64 Łuczyński Mateusz Stare Pieścirogi 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
65 Malinowski Łukasz Studzianki 6 km BrakNIE
66 Masiewicz Anna Nowy Dwór Mazowiecki 1963 m BrakNIE
67 Masiewicz Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki 1963 m BrakNIE
68 Michałowska Justyna Szczypiorno 1963 m BrakNIE
69 Mosakowski Piotr Nowy Dwór Mazowiecki 6 km BrakNIE
70 Mostowski Adam Nasielsk 1963 m BrakNIE
71 Mostowski Adam Nasielsk 1963 m BrakNIE
72 Mroziewicz Przemek Rębkowo 6 km BrakNIE
73 Mychliński Piotr Kosewo 6 km BrakNIE
74 Nadolska Marta Pomiechówek 1963 m Nasielscy PatriociNIE
75 Nerć Karolina Kosewo 1963 m BrakNIE
76 Nerć Robert Kosewo 1963 m BrakNIE
77 Nowak Daniel Mogowo 1963 m BrakNIE
78 Olszewski Przemysław Psucin 1963 m BrakNIE
79 Olszewski Przemysław Psucin 1963 m BrakNIE
80 Olszewski Przemysław Psucin 6 km BrakNIE
81 Orłowska Karolina Stanisławice 6 km Rivers of BabilonNIE
82 Osińska Jolanta Warszawa 6 km BrakNIE
83 Osińska Edyta Nasielsk 6 km BrakNIE
84 Osiński Tomasz Strzegowo 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
85 Osiński Tomasz Strzegowo 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
86 Osiński Mateusz Popowo 1963 m BrakNIE
87 Pawlak Julia Nowe Pieścirogi 1963 m BrakNIE
88 Pawlak Lidia Nowe Pieścirogi 1963 m BrakNIE
89 Pietras Maja Nasielsk 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
90 Pietras Tomasz Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
91 Pietras Agnieszka Żabiczyn 1963 m BrakNIE
92 Pietras Tomasz Nasielsk 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
93 Pietrzak Paulina Nowy Dwór Mazowiecki 1963 m BrakNIE
94 Pietrzak Paulina Nowy Dwór Mazowiecki 6 km BrakNIE
95 Piotrowska Magda Nasielsk 1963 m BrakNIE
96 Piotrowski Artur Nasielsk 6 km BrakNIE
97 Popiołek Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki 6 km BrakNIE
98 Popiołek Norbert Nowy Dwór Mazowiecki 6 km BrakNIE
99 Prusik Bogdan Studzianki 6 km BrakNIE
100 Prusik Damian Studzianki 1963 m BrakNIE
101 Renkiewicz-Saliszewska Karolina Kosewo 6 km BrakNIE
102 Roman Jerzy Studzianki 1963 m BrakNIE
103 Rucińska Jolanta Nowe Pieścirogi 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
104 Ruciński Jarosław Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
105 Ruciński Jarosław Nasielsk 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
106 Rudnicki Pawel Zakroczym 6 km BrakNIE
107 Skrzypczyński Krzysztof Kątne 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
108 Skrzypczyński Krzysztof Kątne 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
109 Stasiak Sebastian Nasielsk 1963 m BrakNIE
110 Stelmach Łukasz Zakroczym 6 km BrakNIE
111 Stelmach Jowita Zakroczym 6 km BrakNIE
112 Strzelczak Piotr Nasielsk 1963 m OSP Nasielsk NIE
113 Suska Monika Dębinki 1963 m BrakNIE
114 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi 6 km Nasielsk Baszta Team NIE
115 Szczurowska Aleksandra Zakroczym 6 km BrakNIE
116 Szymon Radosław Stanisławice 1963 m Wygon StanisławiceNIE
117 Śmietański Rafał Paulinowo 1963 m Nasielscy PatriociNIE
118 Tomasińska Katarzyna Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
119 Tomasiński Paweł Nasielsk 6 km BrakNIE
120 Tomczak Marcin Ciechanów 6 km BrakNIE
121 Tomczak Ewa Ciechanów 1963 m BrakNIE
122 Tomczak Marcin Ciechanów 1963 m -NIE
123 Tracz Karolina Żabiczyn 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
124 Tracz Natalia Żabiczyn 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
125 Tracz Wojciech Żabiczyn 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
126 Twardo Norbert Paulinowo 1963 m Nasielscy PatriociNIE
127 Tyszka Bartłomiej Nowy Dwór Mazowiecki 6 km BrakNIE
128 Wawrzyńska Iwona Nasielsk 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
129 Witkowska Eliza Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
130 Witkowski Łukasz Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
131 Wroński Bartlomiej Zakroczym 6 km BrakNIE
132 Zalewski Adam Nasielsk 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE
133 Zawadzka Aldona Chechnowka 6 km BrakNIE
134 Żbikowski Kamil Popowo Borowe 1963 m BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту